اقامت دائم و نکات مهم آن را در این نوشته بخوانید تا بتوانید به راحتی مقیم کشورهای خارجی شوید.

قیمت : طبق درخواست

رزرو وقت مشاوره

اقامت دائم و نکات مهم آن را در این نوشته بخوانید تا بتوانید به راحتی مقیم کشورهای خارجی شوید.


نوع ویزا : 0

کشور : کانادا

هشدار ها : لطفا از سپردن مدارک شناسایی خود به افراد ناشناس و نامعتبر جدا خودداری نمایید

مدارک :

مدارک ذیل به صورت کلی عنوان می شود (ارائه تمامی آنها میتواند اجباری نباشد).

ارائه مدارک دیگر، افزون بر مدارک زیر به نوع درخواست بستگی دارد.

الف) مدرک شناسایی جهت درخواست اقامت دائم:

ب) مدارک شغلی جهت درخواست اقامت دائم (سرپرست و همراهان)

ج) مدارک تحصیلی جهت درخواست اقامت دائم

د) مدارک مالی و ملکی جهت درخواست اقامت دائم

ه) فرم اطلاعات فردی جهت درخواست اقامت دائم : یک فرم کامل از اطلاعات شخصی در غالب Word برای متقاضی و تمامی همراهان به صورت جداگانه تهیه نموده و به کارشناسان موسسه تحویل دهید. (آدرس محل کار متقاضی و همراهان، آدرس محل سکونت، شماره تماس محل سکونت، شماره تماس محل کار متقاضی و همراهان، شماره همراه متقاضی دارای واتساپ فعال، کدپستی محل سکونت و محل کار متقاضی و همراهان، توضیحاتی کامل راجع به سمت شغلی متقاضی و همراهان)

نکات مهم:
- در برخی موارد ممکن است افسر ویزا از شما مدارک معاینه پزشکی بخواهد که ممکن است بیش از 3 ماه به پروسه پرونده شما اضافه کند. و گاهی در برخی پرونده ها به درخواست آفیسر گواهی عدم سوء پیشینه برای شما و اعضای خانواده ای که بالای 18 سال دارند الزامی است.
- دسترسی کامل به فرد متقاضی تا زمان اعزام برای انگشت نگاری الزامی می باشد. 
- کپی برابر اصل تمامی مدارک تهیه گردد.
- مسئولیت ارائه مدارک جعلی و ترجمه غلط مدارک بر عهده فرد متقاضی می باشد. در انتخاب دارالترجمه رسمی بسیار دقت داشته باشید.

قبل از اقدام به تهیه مدارک برای درخواست اقامت دائم، با متخصصان ما مشورت فرمایید.

توضیحات :

روش های دریافت اقامت دائم 

این مطلب با توجه به، تجربه و نگارش وکیل رسمی مهاجرت کانادا تهیه شده است، پس با دقت، تمامی نکات را مطالعه فرمایید.

یکی از سوالاتی که برای افراد مهاجر پیش می آید، این است که آیا می توانند حق اقامت دائم را بگیرند یا خیر. گرفتن اقامت دائم کشورهای خارجی، برای بسیاری از افراد مناسب است. در این نوشته قرار است به موضوع اقامت دائم و نکات مهم این موضوع بپردازیم. از شما می خواهیم تا پایان این نوشته همراه ما باشید.

مطلب مرتبط: اقامت سه ساله امارات

آشنایی با مفهوم مقیم دائمی

در این مطلب سعی شده که شما را با مفاهیم زیر آشنا کنیم:

اقامت دائم چیست. مدت زمان دریافت اقامت دائم. شرای اقامت دائم به چه صورت است. شرایط مقیم شدن در یک کشوری مثل کانادا چیست. چگونه اقامت دائم بگیریم. چگونه سیتیزن کانادا شویم. پاسپورت پس از اقامت دائم. ویزای اقامت دائم به چه صورت است. تفاوت شهروندی با اقامت دائم در چیست. روشهای دریافت اقامت دائم کانادا چیست. تفاوت اقامت دائم با تابعیت. پناهندگی روش دریافت اقامت دائم نیست.

 

همچنین برای مطالعه روشهای اصلی اقامت دائم مربوط به کانادا می توانید به صفحه شرایط اقامت کانادا مراجعه فرمایید.

 

کسی که موفق به دریافت حق اقامت دائمی می شود، مقیم دائم یا Permanent Resident محسوب می شود. افرادی که اقامت دائم دارند، حق کار و زندگی در کشور دوم را دارند. طول زندگی این اشخاص بدون محدودیت زمانی است. افرادی که به عنوان مقیم دائم هستند، از حقوق و وظایف دیگر شهروندان برخوردار خواهند شد.

بسیاری از کشورها به افرادی که خواهان اقامت دائمی در کشور خود هستند، یک کارت اقامت دائم اختصاص می دهند. در سفرهای بین المللی، همراه داشتن کارت اقامت دائم ضروری است. این کارت در ظاهر شبیه کارتهای بانکی است و باعث می شود ورود و خروج افراد به کشور دوم به راحتی انجام شود. کارت مقیم دائم، یک کارت شناسایی است که نشان می دهد فرد غیر بومی و بیگانه بوده ولی به مقیم دائمی کشور تبدیل شده است. در گذشته این کارت شناسایی به کارت سیز یا گرین کارت (Green Card) معروف بوده است. داشتن گرین کارت گواهی می دهند که شخص دارای اقامت دائمی است و اجازه اقامت و اشتغال در کشور را دارد.

داشتن کارت اقامت دائمی در صورت رعایت قوانین و شرایط کشور تمدد می شود؛ اما اگر مقیم دائم مقررات و شرایط مهم را رعایت نکند، کارت اقامت دائم او باطل شده و از آن کشور خارج می شود.

 

اقامت دائم

 

تفاوت شهروند با مقیم دائمی چیست؟

گرچه فردی که اقامت دائمی دارد، می تواند تا هر زمانی که می خواهد در آن کشور زندگی کند؛ اما شهروند آن کشور محسوب نمی شود و تفاوتهایی دارد.

بسیاری از کشورها به افراد مقیم دائمی کشور خود، اجازه رای دادن در انتخابات فدرال، کاندید شدن و داشتن پاسپورت، پیوستن به نیروی مسلح کشور و نیروی نظامی را نمی دهد.

 
اقامت کوتاه مدت و بلند مدت

برای ورود به کشور مقصد و دریافت اقامت، راه های مختلفی وجود دارد. اقامت در کشورهای خارجی به دو دسته اقامت دائمی و اقامت موقت دسته بندی می شود.

دریافت اقامت کوتاه مدت و غیر دائمی: برای اخذ اقامت کوتاه مدت، شما از طریق ویزای توریستی به کشور مقصد می روید. طول مدت اقامت در این روش کوتاه مدت است و بنا به قوانین کشور بین 3 تا 6 ماه خواهد بود.

دریافت اقامت بلند مدت و دائمی: اداره مهاجرت و شهروندی بعضی از کشورها، به متقاضیان واجد شرایط، اجازه اقامت در کشورشان را می دهد. کارت اقامت دائم افراد، هر چند سال یک بار تمدید می شود. برای تمدید اقامت دائم، فرد متقاضی باید ثابت کند که در طول مدت موردنظر در آن کشور حاضر بوده است.

 

با توجه به اهمیت انتخاب روش مهاجرتی، حتما ویدئو های آموزشی وکیل مهاجرت را، در صفحه اجتماعی ما دنبال کنید:

instagram.com/visa724com

 

از چه طریق می توان اقامت دائم کشورهای خارجی را دریافت کرد؟

برای اخذ اقامت دائم در کشورهای خارجی، می توان از روشهای زیر اقدام کرد:

 

  • دریافت اقامت دائم از طریق استارتاپ ویزا:

کشورهای توسعه یافته همیشه با آغوش باز از برنامه های بیزینسی نوآورانه استقبال داشته اند و قوانین مختلفی برای این منظور وضع شده است. از جمله این کشورها میتوان به کشور کانادا و انگلستان اشاره کرد که به صورت تخصصی برنامه های مهاجرتی استارتاپ ویزا را معرفی کرده اند، مسئله مهم در استارتاپ ویزا شامل؛ سابقه فعالیت شما، بیزنیس پلن، اثبات درآمد در کشور مقصد مطابق با طرح بیزینس پلن، اثبات درآمد پس از معرفی بیزینس پلن در کشور مقصد است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص برنامه مهاجرتی استارتاپ کانادا، به صفحه استارتاپ ویزای کانادا مراجعه فرمایید.

 

  • دریافت اقامت از طریق سرمایه گذاری:

دادن اقامت از طریق سرمایه گذاری، راهی است که بسیاری از کشورها به منظور جذب سرمایه گذاران خارجی انجام می دهند. اقامت سرمایه گذاری باعث می شود که اقتصاد کشور مقصد رونق بگیرد و میزان سرمایه گذاری روی پروژه های دولتی بیشتر انجام شود. حداقل سرمایه گذاری در کشورهای مختلف، متفاوت است. با کمک سرمایه گذاری، فرد و خانواده اش می توانند در کشور جدید اقامت دائم داشته باشند. به طور مثال سرمایه گذاری در کشور کانادا از 340 هزار دلار اعلام شده است و سرمایه گذاری در انگلستان 2 میلیون پوند می باشد که عموما قوانینی مشابه داشته و با سرمایه گذاری در بانکها یا بازار بورس همان کشور و برداشت همان مبلغ بدون دریافت سود پس از 5 سال است. برا اطلاعات بیشتر در خصوص دریافت اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری به صفحه اقامت سرمایه گذاری کانادا مراجعه فرمایید و برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اقامت انگلستان از طریق سرمایه گذاری در گوگل ( ویزا 724 اقامت سرمایه گذاری انگلستان ) را جستجو کنید.

 

  • دریافت اقامت دائم از طریق کارآفرینی:

بسیاری از کشورهای پیشرفته برای حل مشکل بیکاری و یا توسعه ی کسب کار برنامه های مهاجرتی برای افرادی که سوابق کارآفرینی در کشور خود داشته اند و میتوانند در کشور آنها نیز اقدام به کارآفرینی کنند در نظر می گیرند؛ باید توجه داشته باشید که کارآفرینی در بسیاری از کشورها به همان برنامه مهاجرتی سرمایه گذاری معروف است اما تفاوت عمده این برنامه های مهاجرتی این است که در برنامه مهاجرتی سرمایه گذاری شما فقط نیاز به سرمایه گذاری در آن کشور دارید و عموما مدرک زبان و سوال کاری شما مهم نیست. اما در مورد کارآفرینی سوابق مدیریتی شما و بیزینس پلن ارائه شده برای کشور مقصد بسیار اهمیت دارد. در برنامه کارآفرینی عموما باید موجب اشتغالی زایی برای 1 تا چند نفر از افراد مقیم دائم و یا شهروند همان کشور شوید. همچنین باید بیزینس خود را تا زمان دریافت اقامت دائم پابرجا نگه دارید.

 

  • دریافت اقامت دائم از طریق ازدواج:

ازدواج کردن با شخصی که اقامت دائم آن کشور را دارد، شهروند آن کشور است، یکی دیگر از روشهای کسب اقامت دائمی است. اگر با فرد دارای تابعیت یا پاسپورت کشور مقصد ازدواج کنید، می توانید سند ازدواج خود را به سفارت آن کشور ارائه دهید و اقدام به دریافت ویزای دائمی کنید.

 

  • دریافت اقامت دائم از طریق ویزای تحصیلی :

در بسیاری از نقاط جهان، دانشگاه های مشهور و سطح بالایی قرار دارد. کیفیت تحصیلی در این دانشگاه ها بالا است و سیستم آموزشی قوی و معتبری دارند. به همین دلیل، سالانه بسیاری از دانشجویان، اقدام به مهاجرت تحصیلی می کنند. مهاجرت تحصیلی افراد در گرو داشتن مدرک معتبر زبان (آیتلس یا تافل) و داشتن معدل بالا است. دانشجویانی که برای تحصیل مهاجرت می کنند، می توانند درخواست اقامت دائم بدهند تا ادامه زندگی خود را در آن کشورها بگذرانند. تحصیل در کشورهای خارجی معمولا با هزینه همراه است و شما باید تمکن مالی تحصیل در خارج از کشور را داشته باشید.

 

  • دریافت اقامت دائم از طریق استخدام نیروی کار خارجی:

اگر افراد بخواهند از فرصتهای شغلی دیگر کشورها استفاده کنند، می توانند از طریق گرفتن ویزای کاری اقدام کنند. اقامت کاری در گرو داشتن سابقه کسب و کار و یا طرح تجاری مشخص است. افرادی که به عنوان نیروی کار مهاجرت می کنند عموما باید به زمان همان کشور مقصد تسلط کافی داشته باشند. بسیاری از کشورهای پیشرفته همواره با کمبود نیرو مواجه هستند و همیشه برنامه های مهاجرتی برای جذب افراد متخصص دیگر کشورها در نظر می گیرند؛ عموما برای کسب این نوع از ویزای دائمی باید مهارتهای خود را به سفارت همان کشور اثبات کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص اینکه هر کشوری به چه رشته ها و تخصص هایی نیاز مند است عموما باید به سایت رسمی همان کشور مراجعه فرمایید. 

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بهترین مشاغل کانادایی در گوگل جمله ( ویزا 724 مشاغل مورد نیاز در کانادا ) جستجو بفرمایید.

 

  • دریافت اقامت دائم از طریق سیستم امتیاز بندی: 

 در کشورهایی مانند استرالیا و کانادا که همواره با مشکل نیروی متخصص و کمبود جمعیت مواجه هستند سیستم امتیاز بندی برای اهدای اقامت دائم به واجدین شرایط، طراحی شده است. سیستمهای امتیاز بندی این کشور بر مبنای اختصاص امتیاز به سن متقاضی و همسر، میزان تحصیلات متقاضی و همسر، سوابق شغلی متقاضی و همسر، مهارت در زبان متقاضی و همسر، داشتن یا نداشتن دعوتنامه استانی برای متقاضی و همسر، انطباق پذیری و .... پایه ریزی شده است. 

در صورتی که طبق قوانین امتیاز بندی این کشورها موفق به کسب امتیاز کافی شوید پس از بررسی اداره مهاجرت به شما و تمامی اعضای خانواده اقامت دائم همان کشور اعطا می گردد.

این روش دریافت اقامت شاید یک مقدار زمان بر باشید اما نسبت به برنامه های مهاجرتی دیگر بسیار کم هزینه بوده و راه مطمئن و قانونی ای برای کسب اقامت است. البته باید دقت داشته باشید که این فقط یک سیستم امتیاز بندی است که شرایط شما را برای اهدای اقامت می سنجد.

همچنین باید دقت داشته باشید که به تمامی سوالات در فرمهای ارزیابی امتیاز بندی به درستی و با صداقت پاسخ داده و برای تمامی اظهارات خود شواهد کافی داشته باشید. 

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سیستم امتیاز بندی کانادا به صفحه اکسپرس اینتری مراجعه فرمایید.

 

  • دریافت دائم از طریق تولد:

فرزندانی که در کشورهای خارجی به دنیا می آیند، تابعیت آن کشور را دریافت می کنند و می توانند به دلیل تابعیت از طریق تولد، اقامت دائم آن کشور را داشته باشند. نکته مهم این است که این مدل تابعیت، فقط به فرزند داده می شود و پدر و مادر باید جداگانه برای دریافت ویزای دائم اقدام کنند. از طریق تولد فرزند در خاک کشور، ابتدا فرد تابعیت را می گیرد و از طریق این تابعیت، از حق اقامت دائم نیز برخوردار می شود.

 

 

اقامت دائم

 

در صورتی که صاحب یک کسب و کار در کشور خود هستید، اما سرمایه بالایی برای دریافت اقامت سرمایه گذاری کانادا ندارید، پیشنهاد ما برنامه مهاجرتی ثبت شرکت در کانادا است، که مزایای بسیاری داشته و به اختصار به تعدادی از آنها اشاره می کنیم:

1. توجیه اقتصادی بالا نسبت به برنامه های مهاجرتی حاضر
2. بدون نیاز به ارائه مدرک زبان
3. سرمایه گذاری و داشتن حداقل دارایی از اهمیت کمتری نسبت به برنامه های مشابه کارآفرینی استانی برخوردار است (با سرمایه به مراتب کمتری امکان اقدام وجود دارد)
4. امکان انتقال سرمایه به صورت قانونی به کانادا.
5. تحصیلات دانشگاهی الزامی نیست.
6. داشتن ویزای توریستی کانادا برای شروع فرآیند الزامی نیست.
7. امکان تغییر بیزینس یا خرید بیزینس دیگر بعد از ورود به کانادا، ممکن است.
8. سابقه سفر به کشورهای حوزه شینگن اهمیتی ندارد.
9. می توانید شهر خود را انتخاب کنید و محدود به انتخاب استانی خاصی نیستید
10. رشته تحصیلی و سوابق کاری اگر ناهماهنگ باشند مشکلی نخواهید داشت.
11. پس از راه اندازی بیزینس ملزم به اقامت محل یا شهر خاصی نیستید و انتخاب با خود شماست.
12. مالک 100% کسب و کار خود خواهید بود
13. همسر میتواند ویزای کار باز داشته باشد و فرزندان زیر 18 سال از تحصیل رایگان بهره مند خواهند شد.
14. کل خانواده بیمه درمانی تکمیلی خواهند داشت.
15. تسهیل راه برای دریافت اقامت دائم کانادا.
و.... ما در کنار شما خواهیم بود تا بهترین راه مهاجرت را انتخاب کنیم.

 

نکته بسیار مهم: 

وکلای دادگستری، موسسات حقوقی، موسسات کاریابی بین المللی،  موسسات اعزام دانشجو، حتی آژانس های مسافرتی، یا افراد حقیقی، برای فعالیت در حیطه ویزا و مهاجرت به کانادا باید از شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا (ICCRC) مجوز داشته باشند؛ در غیر این صورت، هرگونه فعالیت آنها از دیدگاه کانادا در حیطه ویزا و مهاجرت غیر قانونی ست.

 

 در سایت رسمی مهاجرت کانادا اعلام شده است که؛ اگر از بی تجربگی و کلاهبرداری این‌گونه افراد یا موسسات فاقد مجوز ICCRC متضرر شوید، هیچ راهی برای پیگیری و رفع اتهامات خود ندارید. پس فقط به مشاوران یا وکلای رسمی کانادا اعتماد کنید تا  در صورت بروز مشکل، مدافع منافع شما باشیم.

 

کشور کانادا فقط به وکلا و مشاوران رسمی مقیم کانادا که از iccrc مجوز دارند، اجازه فعالیت در حیطه مشاوره و انجام امور ویزا و مهاجرت به کانادا را می دهد.

وکلای دادگستری، موسسات، آژانسهای مسافرتی  و یا هر شرکت دیگری، بدون حضور وکیل یا مشاور رسمی مهاجرت کانادا، نمی‌توانند نامه دفاعیه از موکل خود به اداره مهاجرت کانادا ارائه دهند.

 

در صورت عدم وجود وکیل یا مشاور رسمی مهاجرت کانادا، این شرکتها یا افراد، یک ایمیل به نام شما درست می کنند و تمامی امور را به جای شما و با یک هویت جعلی انجام می دهند و گاها حتی اکانت و پسوورد را در اختیار شما نمی گذارند، یا اینکه به عنوان واسطه عمل کرده و تمامی امور مهاجرت یا ویزا را به یک مشاور یا وکیل رسمی کانادا می سپارند. فقط قرارداد مستقیم با مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به کانادا (مورد تایید ICCRC) را امضا کنید.

 

>> آموزش استعلام وکیل مهاجرت به کانادا <<

 
تفاوت اقامت و تابعیت

نکته ای که باید در اقامت دائم بدانید این است که اقامت با تابعیت فرق دارد. اقامت در یک کشور به معنای تابعیت آن کشور نیست. اقامت به معنی سکونت کردن و منزل گرفتن در کشور است. صرفا سکونت در درون مرزهای جغرافیایی یک کشور نیز با اقامت در آن کشور فرق دارد. ممکن است شخصی اقامت و تابعیت کشوری را به صورت همزمان داشته باشد؛ حالت بعدی این است که فرد اقامت داشته باشد؛ اما تابعیت آن کشور را نداشته باشد. حالت سوم هم این است که فرد نه تابعیت و نه اقامت داشته باشد که در این صورت، اقامت او در آن کشور، غیرقانونی خواهد بود.

البته روش دیگری هم برای اقامت دائمی وجود دارد و آن هم روش پناهندگی است. ما به شما پناهندگی سیاسی را پیشنهاد نمی کنیم؛ زیرا هیچ گونه امنیتی برای جان و پول شما وجود ندارد. از طرفی دیگر به هیچ وجه، امکان بازگشت به کشور خودتان را ندارید و ممکن است بعدها تاسف بخورید. به همین دلیل بهتر برای گرفتن اقامت دائم به سراغ دیگر روشهای گفته شده بروید.

اقامت اشخاص می تواند دائمی یا موقتی باشد. اقامت موقت در زمانی اتفاق می افتد که اشخاص می خواهند به قصد سفر و تحت ویزای توریستی، در کشور دیگری غیر از کشور خود اقامت داشته باشد. افرادی که ویزاهای مختلف مانند ویزای تحصیلی، سرمایه گذاری، ثبت شرکت و اشتغال به کار در کشور مقصد دارند، می توانند از طریق این ویزاها وارد کشور مقصد شوند و حق اقامت در آن کشور را داشته باشند. این افراد می توانند طبق قوانین خاص آن کشور مالیات پرداخت کنند و موفق به دریافت اقامت دائم شوند. مدت زمان اقامت موقت این افراد، حداقل 1 سال است. البته این مدت نیز به قانون کشور بستگی دارد.

تابعیت به معنی پیرو بودن است. شخصی تابع کشور محسوب می شود که عضو جمعیت اصلی دولت باشد. اشخاصی که عضو جمعیت نباشند، حتی در صورت داشتن حق اقامت، فردی بیگانه و غیر بومی تلقی می شوند. فردی که دارای تابعیت یک کشور خاص است، با دولت رابطه ای سیاسی می تواند داشته باشد. چنین فردی در اداره کشور نقش خواهد داشت. تابعین یک کشور، با دولت رابطه ای حقیقی و حقوقی خواهد داشت و موظف به اطاعت از قوانین است. هر کشوری با توجه به موفقیت خود در اداره کشور و میزان پیشرفت خود، به اتباع خود امکانات رفاهی و تسهیلاتی خاصی را اختصاص می دهد. حق برخورداری از تسهیلات و امتیاز برای یک تبعه از یک مقیم بسیار بیشتر است.

 

اخذ اقامت دائم

 

افراد تابع یک کشور حق رای دارند، می توانند از وام های کم بهره دولت بهره مند شوند و به مشاغلی مانند وکالت و پزشکی مشغول شوند. ممکن است شما اقامت دائم یک کشور را داشته باشید؛ اما تابع آن کشور نباشید. برای اینکه بتوانید خیلی راحت و بدون دردسر، اقامت دائم کشوری خاص را دریافت کنید، بهتر است به یک وکیل باتجربه و متخصص مراجعه کنید تا روند پذیرش و اقامت دائم شما سریع تر انجام شود.

در این نوشته با نکات مهم برای دریافت اقامت دائم آشنا شدید و دانستید که برای گرفتن اقامت دائمی باید به چه موضوعاتی توجه داشته باشید. اقامت دائم در کشورهای خارجی، زندگی و آینده شما را تحت تاثیر قرار می دهد؛ در نتیجه توصیه می کنیم قبل از این کار، خوب فکر کنید و گامهای خود را عاقلانه بردارید.

ویزا 724 با بهره مندی از کادر مجرب و متخصص و وکلای حرفه ای مهاجرت و واخذ اقامت دائم دارای دفاتر معتبر در ایران و کانادا بوده که تمامی مراحل اخذ ویزا و اقامت دائم به کشورهای درجه یک دنیا را با توجه به شرایط هر فرد مورد بررسی قرار می دهد. اگر در انتخاب روش مهاجرتی یا اخذ ویزا یا اقامت دائم دچار سر در گمی شده اید و یا حتی در انتخاب کشور خود برای دریافت اقامت دائم  دودل هستید، میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر و انتخاب روش مهاجرتی با توجه به شرایط خود، با شماره های موسسه در ارتباط بوده و یا برای بهره مندی از مشاوره تخصصی کارشناسان موسسه میتوانید اقدام به تکمیل فرم ارزیابی رایگان نمایید.

 

مطالب پیشنهادی:

ویزای تحصیلی کانادا

درباره ویزای کانادا همه چیز بدانید

وکیل مهاجرت کانادا

اقامت دائم کانادا

 

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا ، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما

اطلاعات تکمیلی

قیمت

طبق درخواست

مدت اقامت

طبق درخواست

مدت اعتبار

0

مدت اخذ ویزا

0


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


نوید :

سلام. برای تکمیل مراحل درخواست اقامت دائم(استانی).قسمت اثبات اقامت proof accommodation باید اجاره نامه 6 ماهه ارائه بدیم قبل از فرایند بیومتریک؟ یا با تمکن مالی حل میشه؟ چه راه حلی داره؟

Ami :

سلام. خسته نباشید. من دکترای تخصص دندانپزشکی و مدرک تافل زبان انگلیسی دارم. برای مهاجرت باید چه کاری انجام دهم؟

برای انتخاب راه مهاجرت، به اطاعات بیشتری نیاز داریم، فرم ارزیابی رایگان را تکمیل نمایید

مجید فاخری :

باسلام واحترام ممنون میشم در مورد برنامهowner operator و هزینه و مدت زمان انجام توضیحاتی ارائه بدین

به صفحه شرایط ثبت شرکت در کانادا مراجعه کنید

مامک فیروزکوهی :

با سلام و احترام، من و همسرم بازنشسته تامین اجتماعی هستیم و سه فرزند دارم اولی 34 و کارشناس مخابرات است و دومی 30 ساله و پذیرشگر هتل حرفه ای است و سومی با نمرات عالی محصل است ما می خواهیم شرایط اقامت در ساراواک و شرایط زندگی در آنجا را بدانیم

فعالیت ما کانادا و انگلستان است

Sepideh :

با سلام و عرض خسته نباشید خانمی 33 ساله و متاهل هستم دارای یک فرزند یکساله.همسرم 46 ساله هستن.ب صورت توافقی با همسرم برای مهاجرت من و فرزندم میخواهیم ک اقدام کنیم. و بعد از مهاجرت ما برای همسرم تحصیلات کارشناسی نرم افزار از دانشگاه علمی کاربردی دارم سال89.تخصصی خاصی در زمینه رشته م ندارم.یک دوره کوتاه حدود یک سال تدریس زبان انگلیسی و ای سی دی ال کامپیوتر داشته م. میخوام بدونم تا چ زمانی فرصت دارم برای مهاجرت اقدام کنم بابت سنم و اینکه تا یک سال اینده ایا میتونم دوره ی خاصی رو بگدرونم ک نیاز کار در کانادا رو داشته باشه. زبانم در حد خوب هست و اگه فرصت چندماهه باشه حتما میتونم برای ایلتس 6 تلاش کنم.بیشتر برنامه ریزی من برای یکسال اینده خواهد بود.ایا با این اوصاف امیدی برای مهاجرت من و فرزندم هست؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

بله میزان مهارت خود را در زبان انگلیسی و مهارتهای کامپیوتری افزایش دهید

مجتبی :

سلام وقت بخیر با چقد سرمایه میشه مقیم کانادا شد و از چه مزایاوامکانات اجتماعی برخوردار میشیم

صفحه روشهای مهاجرت به کانادا مطالعه فرمایید

Shahla :

با سلام و خسته نباشید.همسرم سیتیزن کانادا هستن ولی در ایران زندگی میکنن و برای من اقدام کردن و ویزای اقامت گرفتن و دهم ماه می سال 2020آخرین تاریخ ورود من به خاک کاناداست ولی متاسفانه به دلایلی نمیتونم برم آیا راهی هست که بتونم حفظش کنم .ممنون میشم راهنمایی کنید

باید دلایل شما برای اداره مهاجرت قانع کننده باشد

نیرین :

برای اقامت کشور آلمان بهتره یا کانادا چه مدارکی لازمه آیا لازم به گرفتن مدرک زبان ویامدرکی که زیر نظر فنی حرفه آیی است لازمه؟ هزینه ی هر نفر چقدر است؟

انتخاب کشور برای مهاجرت یک انتخاب کاملا سلیقه اید و مقایسه این دو کشور نیز به همین صورت است، برای بررسی شرایط مهاجرت می توانید فرمهای ارزیابی رایگان را تکمیل فرمایید

مسعود :

من میخوام عضواهداکنم که هم به هزینه بگیرم وهم بتونم ویزابگیرم واونجازندگی کنم من واقعادیگه ایران نمیتونم بمونم کلیه کبدیاهرچیزی که بشه اهداکردروحاضرم انجام بدم که برام ضررنداشته باشه

کانادا این چنین برنامه مهاجرتی ای ندارد!

سالار :

با سلام وقت بخیر میخوام بدونم کدوم کشورها شرایط اقامت ارزان و بی دردسری دارن؟ البته اگر سوالم ایراد داره آگاهم کنید تشکر

مشاور مهاجرت و ویزا:

اقامت بی دردسر، ساده و ارزان؟! سوال از پایه مشکل دارد، شما باید بفرمایید با این مشخصات من آیا می توانم مهاجرت کنم یا خیر؟ از این رو میتوانید فرم های ارزیابی رایگان را تکمیل بفرمایید تا شرایط شما بررسی شود.

مونا :

وقتتون بخیر.. ببخشید من میخواستم با فردی که هلند زندگی میکنه ازدواج کنم..حالا میخواستم بدونم بعد از عقد برای رفتن پیش ایشون باید ویزا داشته باشم؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

بعد از ازدواج باید برای الحاق به خانواده اقدام کنید و برای ورود به کشور هلند باید ویزا داشته باشید.

مهدی :

سلام میخواستم بدونم ما خانواده 4 نفری هستیم من و همسرم و دوتا پسر هشت ساله و یکساله چطوری میتونیم به بهترین. نحو و کمترین هزینه که بتونیم پرداخت کنیم مهاجرت کنیم. وکدوم کشور را پیشتهاد میکنین؟ لطفا راهنماییمون کنین

مشاور مهاجرت و ویزا:

راه مهاجرت کم هزینه نیست.

برای اینکه شرایط شما بررسی شود به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

مونا :

روزتون بخیر.. ببخشید یکی از آشناهای من هلند زندگی میکنن.. الان ما میخوایم تو ترکیه همدیگه رو ببینیم.. ایشون میتونن با پاسپورت ایرانی بیان ترکیه یا باید منتظر باشن پاسپورت هلندی بگیرن؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

با پاسپورت ایرانی هم می توانند به ترکیه سفر کنن

محدثه :

سلام.عذر مى خوام اگه کسى پدر ونگاه مادرش بعد8سال درخواستى که واسه اقامت دادن قبول شه و اقامت بگيرن.چه مدت طول مى کشه فرزندشون به واسطه اقامت والدين مدارکشو جمع اورى و سپس اون کشور قبول کنه?

مشاور مهاجرت و ویزا:

با توجه به قوانین و شرایط بررسی پرونده نسبت به هر کشور این مدت زمان می تواند متغییر باشد.

پوریاحسنی :

راجب پناهندگی در کشورامریکا

مشاوره مهاجرت و ویزا:

راجع به مهاجرت پناهندگی اطلاعاتی عنوان نمی گردد.

Mostafa :

سلام. من ۱۸ سالمه و سال دیگه کنکور دارم.سطح زبان انگلیسی متوسط دارم.خیلی دوست دارم اقامت دائم و شرایط زندگی دریک کشور دیگه رو داشته باشم. با توجه به شرایط الان یک فرد با تابعیت ایرانی: میخام بدونم ادامه تحصیل بدم و یک مدرک معتبر یا شعل خوبدنبال اقامت دائم برم یا اصلا مدرک تحصیلی یا شعل ملاک نیست و با هزینه کردن و استفاده از وکیل میشه اقامت دائم گرفت؟؟؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

ووکلای مهاجرت برای شما معجزه نخواهند کرد. اما باید شرایط کنونی شما سنجیده شود که بهترین راه کار برای مهاجرت انتخاب گردد. لطفا به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

ولیوالله :

سلام چطوری میتونم اقامت کار در ایران بگیرم

ایمان قیاسی :

آیا میتوان از طریق ازدواج با یک بومی تنها در یکسال اقامت گرفت؟ و پس از جدا شدن اقامت را از دست نداد؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

مدت زمان دریافت اقامت دائم از طریق ازدواج در کشورهای مختلف متفاوت است و همچین زمان دریافت اقامت مشخص نیست. باید به آفیسرها ثابت شود که این ازدواج واقعی ایست و برای دریافت اقامت این ازدواج صورت نگرفته است.


سوالات متداول


میتونم اقامت دائم بگیریم یا نه؟

اولین گام، انتخاب درست راه دریافت اقامت کاناداست، شرایط و توانایی های شما باید به دقت مورد بررسی قرار بگیرد؛ بنابراین می توانید به صفحه ارزیابی رایگان مهاجرت، مراجعه بفرمایید.

بعد از اقامت میشه به پاسپورت رسید؟

بله، در صورتی که شرایط دریافت اقامت را داشته باشید، پس از دریافت اقامت کانادا می توانید برای دریافت شهروندی کانادا اقدام کنید

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت قانونی با مجوزها و وکیل رسمی

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

مجوزها و آدرس دفاتر:

- مجوز وزارت گردشگری ایران (بنام سالی گشت پارس به ش.ث: 461992)

- مجوز رسمی مشاور مهاجرت کانادا، دکتر شهروز بهرامی اصل: ICCRC :R527306 

- مجوز مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران (ای نماد) بنام ویزا724

- مجوز دفتر فعال حقوقی و مشاور املاک، در امارات (دبی) بنام الیزیاگروپ

 

دفتر ایران (تهران): 

تلفن‌های ثابت:

02122913141 02122223173 / 02122226298

 

پشتیبانی تلفن همراه، واتساپ و تلگرام:

09124644197 / 09961042050 

(شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

 

آدرس: میرداماد؛ میدان مادر (محسنی)، برج بیژن، طبقه 7 واحد 6

* مراجعه حضوری فقط با رزرو وقت قبلی

(پاسخدهی تلفنی فقط: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران )

(پشتیبانی پیام در واتساپ و تلگرام: 24 ساعته)


دفتر کانادا (تورنتو):

CANADA Office  :

17075 Leslie St, Unit 6, Newmarket, ON L3Y8E1 
Canada Toronto 

19055987474+ : Whatsapp & CALL

(مراجعه به دفاتر فقط با رزرو وقت قبلی)

 

دفتر امارات (دبی):

DUBAI Office  :

Dubai sheikh zayed road AlQuoz3 RAK bank Building office

 

اینماد ویزا724   RCIC

* ویزا724 مرکز تخصصی ویزا و مهاجرت

لینک های مهم: شرایط مهاجرت به کانادا / ویزا تحصیلی کانادا

سرمایه گذاری در کانادا / وکیل مهاجرت / ثبت شرکت دبی

شرایط و هزینه ویزای توریستی کانادا / ویزای کانادا / پاسپورت دومینیکا

مهاجرت به انگلیس / ویزای تحصیلی انگلیس / خرید ملک در دبی

استارتاپ کانادا / موسسه مهاجرتی / تورنتو / ونکوور

 

* اینستاگرام ویزا724: 

ایمیل : info[at]visa724.com

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.