ویزای توریستی تونس

قیمت : طبق درخواست

رزرو وقت مشاوره

ویزای توریستی تونس


نوع ویزا : ویزای توریستی

کشور : تونس

هشدار ها : لطفا از سپردن پاسپورت و مدارک شناسایی خود به افراد ناشناس خودداری نمایید.

مدارک :

مدارک لازم برای ویزای گردشگری تونس

مهم ترین بخش درخواست ویزای توریستی تونس، جمع آوری اسناد و ارائه آن ها به سفارت خواهد بود. مجموع مدارک و شرایط زیر تمام چیزی است که شما هنگام درخواست این ویزا باید رعایت کنید.

 • کپی معتبر از گذرنامه
 • پر کردن فرم درخواست ویزا و پرداختن هزینه آن
 • گذرنامه معتبر دارای اعتبار بالا و تاریخچه صدور ده ساله
 • ارائه 1 یا 2 عکس با پس زمینه خاکستری روشن، با حالت خنثی چهره با ابعاد 35 در 45 میلی متر
 • اثبات برنامه اقامت در تونس با استفاده از مدارک خواسته شده ای مثل رزرو هتل و دعوتنامه میزبان
 • ارائه بلیط های سفر و تاریخ عزیمت
 • اثبات هزینه پرداخت شده برای درخواست ویزا

این لیست کلیتی از اسناد لازم برای ویزای گردشگری تونس است. اما این نکته را به یاد داشته باشید که بسته به شرایط شما یا خواست سفارت ممکن است الزامات دیگری به این لیست اضافه شود. آنچه مهم است کامل بودن مدارک هنگام تحویل به سفارت است. برای این کار بهتر است قبل از ارائه درخواست خود با کنسولگری تونس تماس بگیرید و درباره تمامی اسناد خواسته شده اطلاعات لازم را کسب کنید.

توضیحات :

خلاصه

جاذبه های تونس باعث درخواست سالانه میلیون ها گردشگر خارجی برای ویزای توریستی تونس شده است. این کشور مسلمان عرب زبان، بر خلاف تصور بسیاری از افراد نقاط دیدنی فوق العاده ای دارد که از جمله یکی از این مکان ها می توانیم به سواحل شنی بی نظیرش اشاره کنیم. از دیگر جاذبه های این کشور خرابه های آمفی تئاتر الجم، جربا، کارتاژ، موزه ملی باردو، سیدی بو سعید، صحرای زیبای تونس و شبه جزیره فوق العاده جالب کیپ بون است. در اینجا همه چیز برای یک سفر گردشگری عالی محیا است.

اما برای سفر به تونس باید اسنادی از جمله گذرنامه، عکس، فرم درخواست، اثبات هزینه پرداخت، اسناد مربوط به سفر و اقامت در این کشور را به سفارت تونس ارائه دهید تا مراحل پردازش ویزا انجام شود. بررسی ویزا ممکن است از چند روز تا چند هفته طول بکشد. این مسئله ممکن است از سفارتی به سفارت دیگر متفاوت باشد. اجازه دهید در خلال مطلب تمامی این مباحث را به شکل گسترده تری بررسی کنیم.

ویزای توریستی تونس

مقدمه

از سری مقالات آموزشی ویزا 724 در این نوشتار قصد داریم به بررسی ویزای توریستی تونس بپردازیم. برای کسانی که قبلا برای اهداف مختلف گردشگری، تجاری، کاری و تحصیلی به خارج از کشور مسافرت داشته اند، روند دریافت ویزا کمی راحت تر خواهد بود. این افراد به خوبی می دانند که ویزاها خصوصا برای کشورهای مدرن و مهاجرپذیر و البته برای مقاصد تحصیلی و کاری نیازمند گذر از چه پروسه زمان بری هستند. اما این موضوع درباره ویزاهای توریستی معمولا کمتر صادق است؛ زیرا هر کشوری از ارزآوری توریست های بین المللی به درون مرزهای خود استقبال می کنند. این روند می تواند در توسعه هرچه بیشتر کشورها نقش زیادی داشته باشد. به همین دلیل است که اغلب شرایط دشواری پیش روی گردشگران قرار ندارد، مگر اینکه کشور مورد نظر در بازگشت مسافران به مبدا مشکوک باشند که در این صورت قوانین ورود و ارائه مجوز سختگیرانه تری اتخاذ خواهد کرد.

تونس یکی از کشورهای آفریقایی است که طرفداران خاص خود را برای سیر و سیاحت دارد. این کشور از نظر تاریخی می تواند برای گردشگران عجیب و غریب باشد و چیزهای تازه ای برای تجربه کردن در اختیار مسافران قرار دهد. جالب است که بدانید این کشور جهان سومی سالانه 8 میلیون بازدیدکننده از سراسر دنیا جذب می کند. بنابراین احتمالا چیزهای هیجان انگیزی در انتظار کسانی است که به اینجا مسافرت می کنند. اما آنچه برای ما ایجاد سوال می کند این است که برای سفر به تونس به ویزا نیاز است یا خیر؟ اگر پاسخ مثبت است، شرایط چگونه است؟ بیایید ادامه مطلب را دنبال کنیم تا به اطلاعات درستی از مجوز سفر به این کشور دست پیدا کنیم.

هزینه دریافت ویزای توریستی تونس

شرایط دریافت ویزای توریستی تونس

تونس از آن دست کشورهای آفریقایی است که از لحاظ گردشگری شرایط ویژه ای دارد. برای مثال از یک سمت به دریای مدیترانه و از سمت دیگر به صحرا متصل شده است. این مکان جاذبه های زیادی برای گردشگران دارد. برای سفر به تونس باید از قبل برنامه ریزی کنید که بخش مهمی از آن بررسی شرایط ویزای گردشگری این کشور است.

اغلب کشورهای دنیا برای سفر به تونس به ویزا نیاز دارند. البته تعداد زیادی از آن ها که بیشتر آفریقایی و کشورهای قاره آسیا و اتحادیه اروپا هستند از ارائه ویزا برای مدت حداکثر 90 روزه معاف خواهند بود. استثنا دیگری هم وجود دارد و آن در مورد شهروندان آلمانی و کانادایی است که می توانند تا چهار ماه در این کشور بمانند، بدون اینکه ویزا داشته باشند. هنگام اخذ ویزای تونس باید از یک سری شرایط و مدارک برخوردار باشید که در ادامه محتوا به آن اشاره خواهیم کرد.

نکته:کسانی که دارنده گذرنامه دیپلماتیک در کشور هستند، نیازی به ویزای گردشگری تونس ندارند و بدون ویزا می توانند برای اهداف گردشگری به این کشور سفر کنند.

ویزای گردشگری تونس

هزینه دریافت ویزای توریستی تونس   

هزینه مشخصی برای درخواست ویزای تونس وجود ندارد؛ زیرا این هزینه می تواند از کشوری به کشور دیگر متفاوت باشد. این هزینه به اشکال گوناگونی دریافت می شود. برای مثال برخی از کنسولگری های این کشور تنها پول نقد را می پذیرند، در حالی که عده ای دیگر هزینه را به شکل انتقال بانکی دریافت می کنند. برای اطلاع از هزینه تنها باید از طریق ارتباط با سفارت اقدام کنید.

 

نحوه درخواست ویزای گردشگری تونس

اگرچه دولت تونس در سال 2017 اعلام کرد که در فکر اجرای طرح ویزای الکترونیک برای این کشور است، اما در حال حاضر تنها راه دریافت ویزای گردشگری این کشور برای بسیاری از مسافران خارجی، مراجعه حضوری به نمایندگی کنسولی آن در محل زندگی آن ها است؛ زیرا فعلا شرایط لازم برای این ویزا برای چنین کشورهایی از جمله ایران مهیا نشده است.

برای اطلاع از لیست کامل اسناد لازم می توانید به سایت سفارت تونس مراجعه کنید یا با این سفارت تماس بگیرید. نمایندگان ممکن است با شما قرار ملاقات آنلاین ترتیب بدهند. در نهایت باید مدارک را به سفارت ارسال کنید و منتظر نتیجه باشید.

 

 در حال حاضر ویزا724 فعالیتی در خصوص خدمات مرتبط با این صفحه ندارد، مطلب زیر صرفا جهت راهنمایی شما عزیزان تهیه شده است و می تواند به شما جهت دریافت ویزای توریستی تونس کمک کند، پس با دقت مطالعه بفرمایید.

 

علت ریجکت شدن ویزای گردشگری تونس

از آنجایی که تونس یک کشور توریستی است، دلایل متعددی می توانند باعث رد درخواست ویزای این کشور شود. ممکن است افسر کنسولی چنین برداشتی داشته باشد که همه اطلاعات لازم را برای قبول درخواست شما ندارد و یا شما در صدد پنهان کردن چیزی هستید. از جمله پارامترهای اثرگذار در بروز چنین موقعیتی موارد زیر خواهند بود که باید برای جلوگیری از بروز مشکل به آن ها دقت کنید.

 • ارائه اطلاعات ناقص
 • ارائه اسناد نامعتبر
 • نداشتن اعتبار یا صفحه خالی در گذرنامه
 • اشتباه در پر کردن فرم درخواست ویزا

در صورتی که واجد شرایط دریافت ویزا شناخته نشوید، می توانید دوباره و با اصلاح موانع قبلی درخواست خود را به سفارت این کشور ارائه دهید. در این مرحله نیز باید دوباره هزینه درخواست ویزا را پرداخت کنید.

تونس

جمع بندی

تونس غالباً به عنوان یک مقصد ساحلی شناخته می شود. این کشور آفریقایی که دارای جاذبه های گردشگری شگفت انگیزی است، مورد توجه میلیون های گردشگر از سراسر دنیا قرار گرفته است. دین مردم تونس اسلام است و تقریبا تمامی ساکنین آن عرب زبان هستند. اگر قصد سفر گردشگری به این نقطه از قاره سیاه را دارید، باید برای دریافت ویزای توریستی تونس اقدام کنید. در این مقاله به شما مدارک لازم و نحوه درخواست ویزای تونس برای گردشگران را شرح دادیم. در نهایت می توانید با بررسی کامل آن به پاسخ سوالات خود در این زمینه دست پیدا کنید.

مطالب مرتبط :

ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان

استارتاپ ویزای کانادا startup visa

مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس اینتری Express Entry

درباره ویزای کانادا همه چیز بدانید

درباره تحصیل در کانادا همه چیز بدانید

ویزای اقامت دائم کانادا

ویزای تحصیلی

مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت

 

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا ، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما

اطلاعات تکمیلی

قیمت

طبق درخواست

مدت اقامت

15 روز

مدت اعتبار

3 ماه

مدت اخذ ویزا

10 روز کاری


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


مهدی :

سلام خسته نباشید بنده تبعه کشور افغانستان هستم من و خانمم اینجا در ایران اقمات داریم میخواستیم برای گردشگری بریم تونس و دوست تونسی هم داریم اگر نیاز به دعوت نامه باشه امکان گرفتن ویزا از طریق شما هست ؟ با تشکر

Hassan talei :

سلام باکشتی Mscمیخوام مسافرت کنم از اروپا(از مارسی فرانسه) یکروز در تونس اقامت داره میخواستم بدونم نیاز به ویزا داره من ویزای مولتی شینگن دارم من مشهد هستم مدارک را باید بفرستم یا خودم باید حضوری به سفارت مراجعه کنم

arezou :

کارت واکسن معتبر می بایست به صورت دیجیتال باشد یا فیزیکی کافی است


سوالات متداول


نحوه درخواست ویزای تونس گردشگری چگونه است؟

برای درخواست این ویزا باید به همراه اسناد و مدارک لازم به کنسولگری تونس مراجعه کنید.

زمان پردازش ویزای تونس چقدر است؟

دریافت ویزای تونس ممکن است از 5 روز کاری تا بیش از 20 روز کاری طول بکشد. در صورت ارائه مدارک نادرست یا مفقود شده، زمان پردازش ویزای تونس افزایش می یابد.

هزینه درخواست ویزای تونس چقدر است؟

مجموعه استانداردی از هزینه ها برای ویزای تونس وجود ندارد. هزینه ویزا و نحوه پرداخت آن از کشوری به کشور دیگر متفاوت است.

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت قانونی با مجوزها و وکیل رسمی

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

مجوزها و آدرس دفاتر:

- مجوز موسسه حقوقی بین المللی لیبرا (لیانا باستین راستا)، ثبت شده در ایران، کانادا و آمریکا

- مجوز اداره مهاجرت کانادا: ICCRC :R527306 

- مجوز مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران (ای نماد)

- مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا ICCRC: R527306

- مجوز دفتر فعال تجاری در امارات (دبی)

- مجوز فدرال کانادا برای شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری

 

دفتر ایران (تهران): 

02122609221 / 02122624260 02122609232 / 02122609330

(شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

خیابان شریعتی، پایین تر از پل صدر، جنب پمپ بنزین، نبش کوچه الهیه (ساختمان موسسه حقوقی لیبرا و کاریابی بین المللی ایران)

* مراجعه حضوری فقط با رزرو وقت قبلی

پشتیبانی تلفن همراه، واتساپ و تلگرام:

09124644197 // 09961042050 

(پاسخدهی تلفنی فقط: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران )

(پشتیبانی پیام در واتساپ و تلگرام: 24 ساعته)


دفاتر کانادا (تورنتو):

CANADA Office1 :

250Yong St Unite 2201 Toronto M5B 2l7 On Canada (Libra Liana Inc)

14168565403+ : CALL & whatsapp

CANADA Office 2 :

17075 Leslie St, Unit 6, Newmarket, ON L3Y8E1 
Canada Toronto 

19055987474+ : Whatsapp & CALL

 

دفتر انگلستان:

UK Office:

5St John's lane London EC1M 4BH  United Kingdom (Libra low)

Whatsapp  & call: +447586465323

 

دفتر آمریکا:

USA Office 

6336Buford St Unit 209 Orlando 32835 Florida USA (Libra Liana Co Ltd)

(مراجعه به دفاتر فقط با رزرو وقت قبلی)

اینماد ویزا724   RCIC

* ویزا724 مرکز تخصصی اخذ ویزا و مهاجرت

لینک های مهم: مهاجرت به کانادا / ویزا تحصیلی کانادا

سرمایه گذاری در کانادا / وکیل مهاجرت / ثبت شرکت دبی

ویزای توریستی کانادا / ویزای کانادا / پاسپورت دومینیکا

مهاجرت به انگلیس / ویزای تحصیلی انگلیس

استارتاپ کانادا / موسسه مهاجرتی

 

* اینستاگرام ویزا724: 

ایمیل : info[at]visa724.com

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.