Set up a repair shop in Canada


آخرین بروز رسانی : ۰۲/۰۹/۲۵

 

 

شرایط و هزینه خرید یا راه اندازی تعمیرگاه در کانادا

 

راه اندازی تعمیرگاه در کانادا


راه اندازی تعمیرگاه شامل تعمیرات و نگهداری وسایل نقلیه است. تعمیرگاه اصولا خدماتی مانند نصب سیستم ها بر روی ماشین، رنگ آمیز و ... را نیز ارائه می دهد. اگر قصد راه اندازی تعمیرگاه در کانادا را دارید باید مراحلی را سپری کنید. این مراحل عبارتند از:

 

مرحله 1: برنامه ریزی برای کسب و کار


یک برنامه ریزی دقیق و مشخص اولین و مهمترین موضوع برای یک کارآفرین است؛ برنامه ریزی به افراد کمک می کند تا کسب و کار خود را مشخص کرده و حقایق ناشناخته مرتبط با آن را کشف کنند. زمان برنامه ریزی بایستی به هزینه های مورد نیاز برای راه اندازی و خرید وسایل، بازار هدف، هزینه هایی که می توانید از مشتری برای هر خدمت بگیرید، انتخاب نام تجاری، بررسی منطقه هدف و ... بپردازید. یکی از اصلی ترین سوالات در این زمان ممکن است برای شما پیش آید عبارتست از:

 

مطلب پیشنهادی: استارتاپ ویزای کانادا

هزینه های افتتاح تعمیرگاه خودرو چقدر است؟


هزینه های راه اندازی تعمیرگاه در کانادا بسیار متفاوت است اما به طور کلی شامل موارد زیر است:
*پروانه کسب: 50 تا 100 دلار
*گواهینامه های(ASE):  36 دلار هزینه ثبت نام، به علاوه 39 دلار برای هر گواهینامه و گواهینامه های L1 ، L2 و L3 که هر کدام 78 دلار است.
*بیمه: 4000 دلار در سال
*بالابر هیدرولیکی مکانیکی: 3،700 دلار
دستگاه تشخیصی: 5000 تا 10000 دلار
هزینه اجاره فروشگاه: 1500 تا 15000 دلار در ماه
مجموعه ابزار مکانیک با ابزارهای ویژه: 15000 دلار
هزینه کل: 50،000 دلار + حدود 20.000 هزینه های جانبی

 

 

تمامی خدمات مهاجرت کانادا در ویزا 724 با مدیریت خوشنام ترین وکیل و مشاور قانونی مهاجرت کانادا  با دانش تیم تخصصی توسعه بیزینس و استارتاپ در کانادا و تجربه بیش از 1000 پرونده موفق توسعه بیزینس و مهاجرت، انجام‌ می شود. بسیار مهم است که بدانید مشاور شما همراه با داشتن مجوزها و دانش کافی در امور مهاجرت، دانش و تجربه توسعه و راه اندازی بیزینس در کانادا دارد. برای مشاهده مجوزهای ما در ایران و کانادا؛ می توانید صفحه درباره ما را مطالعه بفرمایید.

هزینه های جاری تعمیرگاه خودرو چقدر است؟


*هزینه های جاری برای این تجارت شامل اجاره مغازه (مگر اینکه صاحب مشاغل صاحب ساختمان مغازه باشد)، بیمه و هزینه های کارگر (حقوق آنها) است.
*یک مکانیک می تواند از 25 دلار در ساعت تا 100 دلار در ساعت درآمد داشته باشد.
*بیمه که می تواند سالانه 4000 دلار برای صاحبان مغازه هزینه داشته باشد.
*هزینه های تامین تجهیزات متفاوت است، اما ممکن است بسته به اندازه مغازه برای هر فروشگاه بین 10،000 تا 20،000 دلار هزینه داشته باشد.


بازار هدف کیست؟
مشتریان مشاغل تعمیر خودرو اصولا یک ویژگی مشترک دارند و آن هم وسایل نقلیه خراب یا دست دوم که نیاز به تعمیرات فراوان دارد! اصولا این افراد با تعمیرگاه ها قرارداد دریافت خدمات می بندند. این قراردادها درآمد ثابت فروشگاه را تضمین می کند و مشکلات مالی که ممکن است در کوتاه مدت و بلند مدت پیش آید را کاهش می دهد. البته مشتری های متفاوتی وجود دارد که ممکن است زیاد برای تعمیرگاه مناسب نباشد برای مثال مشتریانی که از تخفیف های ویژه فقط برای یک بار استفاده می کنند.

 

چگونه تعمیرگاه اتومبیل درآمد کسب می کند؟

 

راه اندازی تعمیرگاه در کانادا


یک تعمیرگاه اتومبیل با گرفتن هزینه ثابت یا نرخ ساعتی برای ارائه سرویس درآمد کسب می کند. در بعضی از تعمیرگاه ها، صاحبان هزینه های مشخصی را برای خدماتی مانند تعویض روغن در نظر می گیرند اما در برخی از تعمیرگاه ها نیز بر اساس قطعات و نوع ماشین این هزینه ها مشخص می شود.

 

چقدر می توانید از مشتری هزینه بگیرید؟


نرخ کار بسته به نحوه راه اندازی مغازه متفاوت است! در نمایندگی، مکانیک ها متفاوت از تعمیرگاه ها هزینه دریافت می کنند و اصولا بیشتر است. یکی از عوامل اصلی در نرخ کار، مکان است. مکانیک معمولاً در شهرها و مناطقی که نگهداری وسایل نقلیه گرانتر است درآمد بیشتری کسب می کند.
*یک تعمیرگاه مستقل معمولاً در هر ساعت بین 70 تا 100 دلار از مشتریان دریافت می کند این در حالی است که نمایندگی ها هر ساعت بین 80 تا 150 دلار هزینه می گیرند.

 

تعمیرگاه خودرو در کانادا چقدر می تواند سود کسب کند؟


طبق بررسی ها، مکانیک ها سالانه بین 30 تا 50 هزار دلار درآمد کسب می کند. بنابراین، یک فروشگاه با مدیریت یک نفره می تواند انتظار داشته باشد تا این حد درآمد کسب کند. صاحب یک فروشگاه بزرگتر با مدیریت تیم کوچکی از مکانیک به راحتی می تواند سالیانه تا 100000 دلار درآمد کسب کند.

 

چگونه می توانید کسب و کار خود را سودآورتر کنید؟


سودآوری بیشتر کسب و کار، کار آسانی نیست. داشتن یک مغازه کار سختی است. جذب درآمد اضافی معمولاً یک امر تخصصی است. به عنوان مثال، تبدیل یک تعمیرگاه عمومی خودرو به یک تعمیرگاه تخصصی به دلیل انجام کار تخصصی می تواند هزینه بیشتری از مشتری بگیرد و به افزایش سوددهی کمک کند؛ این امر به ویژه زمانی که فروشگاه شما یک فروشگاه منحصر به فرد در منطقه باشد بیشتر صدق می کند.

 

انتخاب نام برای تعمیرگاه


انتخاب نام مناسب مهم و چالش برانگیز است. هنگام انتخاب نام باید مواردی را در نظر بگیرید؛ مواردی از قبیل:
*قوانین ایالت شما برای انتخاب نام
*سوابق نام انتخابی در ایالتتان
*قانونی بودن نام

 

مطلب پیشنهادی: مهاجرت به کانادا

 

مرحله 2: ثبت نام برای مالیات


قبل از اینکه بتوانید کسب و کار خود را راه اندازی کنید؛ باید برای انواع مالیات ثبت نام کنید. بسته به اینکه کدام ساختار تجاری را انتخاب می کنید، ممکن است گزینه های مختلفی برای نحوه مالیات کسب و کار شما وجود داشته باشد. شما با کمک یک وکیل مهاجرت به کانادا می توانید اطلاعات اولیه در این باره کسب کنید.

 

مرحله 3: افتتاح حساب بانکی مخصوص


استفاده از حساب های بانکی و اعتباری اختصاصی برای محافظت از دارایی های شخصی ضروری است. وقتی حساب های شخصی و شغلی شما ترکیب می شود، در صورت شکایت از تجارت شما، دارایی های شخصی شما در معرض خطر قرار می گیرند. علاوه بر این موضوع افتتاح یک حساب تجاری با اسم کسب و کار شما می تواند در دریافت کارت های اعتباری و سایر منابع مالی با نام کسب و کارتان راحت تر باشد. به صورت کلی افتتاح یک حساب بانکی مخصوص به شما کمک می کند:
*دارایی های خود را جدا کنید.
*برای دریافت وام و موارد مالی راحت تر باشید.
*زمان رسیدگی به پرونده های مالی و حسابداری با مشکل مواجه نشوید.
* این مورد دارایی های شخصی شما را از دارایی های کار شما جدا می کند، که در واقع برای محافظت از دارایی های شخصی لازم است.
* همچنین حسابداری و تشکیل پرونده مالیاتی را آسان می کند.

 

مطلب پیشنهادی: مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت

مرحله 4: دریافت مجوزهای لازم


عدم تهیه مجوزهای لازم می تواند منجر به جریمه های سنگین یا حتی تعطیل شدن کسب و کار شما شود.
الزامات صدور مجوز کسب و کار محلی
کلیه تعمیرگاه های خودرو باید از قوانین زیست محیطی فدرال و ایالتی تبعیت کنند. در بیشتر ایالت ها اخذ مجوز تعمیرگاه خودرو ضروری است. با مراجعه به SBA در مورد مجوزهای مورد نیاز اطلاعات کسب کنید البته شما می توانید با کمک یک وکیل مهاجرتی نیز در این باره اطلاعاتی بدست آورید.

 

مرحله 5: تهیه بیمه

 

راه اندازی تعمیرگاه در کانادا


دقیقاً به اندازه اهمیت مجوزها تهیه بیمه نیز اهمیت دارد. در واقع هر کسب و کاری نیاز به بیمه دارد تا بتواند با خیال راحت و قانونی فعالیت داشته باشد. بیمه کسب و کار از سلامت مالی و اقتصادی کسب و کار در صورت خسارت پشتیبانی می کند.
انواع مختلفی از بیمه نامه ها برای انواع مختلف مشاغل با ریسک های مختلف ایجاد شده است. اگر از انواع خطراتی که ممکن است تجارت شما با آن روبرو باشد مطمئن نیستید، حتما بیمه عمومی تهیه کنید. این رایج ترین بیمه ایی است که مشاغل کوچک به آن نیاز دارند.

 

مطلب پیشنهادی: ویزای انگلستان

 

چگونه می توان یک تعمیرگاه اتومبیل را در کانادا معرفی و به بازار عرضه کرد؟


یافتن مشتری های جدید معمولاً از طریق بازاریابی دهان به دهان انجام می شود اما یک تعمیرگاه می تواند به صورت شبکه ایی نیز کار کند؛ به چه صورت؟ صاحب یک تعمیرگاه می تواند با تاکسی ها و سرویس های ارائه خدمات ماشین قرارداد ببندد و برای ارائه خدمات و نگهداری از آنها برنامه هایی را ارائه دهد.

 

چگونه مشتری ها را جذب کنیم؟


یک تعمیرگاه اتومبیل می تواند با ارائه خدماتی که اکثر تعمیرگاه ها ارائه نمی دهند خود را متمایز کند. به عنوان مثال، یک تعمیرگاه با نصب تجهیزات هشدار یا تجهیزات جانبی به صورت سفارشی می تواند باعث جذب مشتری شود.

 

راه اندازی تعمیرگاه در کانادا مناسب چه افرادی است؟


این تجارت برای افرادی که تمایل به مکانیکی دارند شغل مناسبی است. در بیشتر ایالات ها، مجوز برای کار به عنوان مکانیک مورد نیاز است. البته هر فردی که قصد راه اندازی تعمیرگاه دارد باید آموزش ها و دوره های تخصصی مرتبط با این کسب و کار را بگذراند.

 

در یک روز معمول در تعمیرگاه اتومبیل چه اتفاقی می افتد؟


صاحبان مشاغل معمولاً باید اول صبح گزارش های مربوط به تعمیرات را بررسی کنند، قرارهای آینده را بررسی کنند و در مورد نیازهای مختلف یا عرضه با مدیران فروشگاه ها ملاقات کنند. اگر مالک در مغازه نیز کار کند، یک روز معمولی شامل کار بر روی انواع وسایل نقلیه مختلف خواهد بود.
یک صاحب مغازه همچنین باید با مشاغل محلی که درآمد کسب می کنند، در مورد قرارداد مذاکره کند. به عنوان مثال، اگر مغازه ای برای ارائه خدمات نگهداری با یک شرکت تاکسی شریک باشد، مالک باید در مورد قرارداد و شرایط مذاکره کند.

 

چند نمونه مناسب برای خرید تعمیرگاه در کانادا

 

خرید کارواش در کانادا

 

بیزینس شماره 1 مکانیک خودرو در کانادا:


محل: سیکاموس، بریتیش کلمبیا، کانادا
قیمت پیشنهادی: 1.250.000 دلار
درامد از فروش: 500.000 تا 1 میلیون دلار
این یک گزینه عالی برای رشد و سرمایه گذاری است. این محل خدمات تعمیرات را با گارانتی به افراد ارائه می دهد و تعویض روغن، تعویض ترمز، تراز چرخ، تعمیرات اگزوز و... را می توانید در این محل ارائه دهید. این محل با توزیع کنند تایرهای مارک ملی قرارداد دارد و پتانسیل رشد و موقعیت بسیار خوبی برخوردار است.
اطلاعات املاک: موقعیت مکانی عالی با ترافیک عالی/ نوردهی بالا/ چهار در برای ساختمان/ اندازی 17.550 فوت مربع/ سال تاسیس 2018
سایر اطلاعات
پشتیبانی و آموزش: مالک به خریدار واقعی تمام آموزش های لازم را ارائه می دهد.
ارزش وسایل: 250.000 دلار

 

بیزینس شماره 2 مکانیک خودرو در کانادا:


محل: کینگستون، انتاریو، کانادا
قیمت پیشنهادی: 500.000 دلار تا 1 میلیون دلار
درامد از فروش: 250.000 تا 500.000 دلار
این ساختمان بیش از 12 سال است که در این محل قرار دارد. ابزار مختلف با کیفیت مانند ابزار جوشکاری، وسایل بالابر و... در این محل وجود دارد.

اطلاعات ملک: اجاره ایی/ اجاره سالانه 26400 دلار/ متراژ ساختمان 3000 مترمربع
پتانسیل گسترش: دارد!
رقابت: رقابت در این کار به ارائه خدمت به مشتری بستگی دارد اگر فرد وسیله نقلیه را به درستی تعمیر کند در صورت بروز مشکلات دیگر در وسیله نقلیه دفعات بعد نیز مشتری باز می گردد.
ساعات تجارت:دوشنبه تا جمعه 8: 30-5: 30
کارمندان: 2
سال تاسیس: 12
پشتیبانی و آموزش:آموزش به فرد متقاضی داده می شود.
ارزش وسایل: 10.000 دلار
ارزش سهام: 250.000 دلار

 

آیا راه اندازی تعمیرگاه در کانادا سودآور است؟

راه اندازی تعمیرگاه در کانادا به عنوان یکی از بهترین شغل ها پس از مهاجرت به کانادا شناخته می شود. طبق داده های آماری، تعمیرگاه های خودرو در کانادا می توانند سالانه حدود 100 هزار دلار درآمد داشته باشند. البته این مقدار با توجه به شرایط تعمیرگاه شما می تواند کاهش یا افزایش پیدا کند. اگر می خواهید در شغل خود پیشرفت کرده و از این راه به سود خوبی دست پیدا کنید، بهتر است نکاتی را مورد توجه قرار دهید.

برای مثال شما می توانید کار راه اندازی تعمیرگاه در کانادا را از محیطی کوچک آغاز کنید. در این صورت هزینه اولیه شما برای راه اندازی تعمیرگاه کاهش می یابد و می توانید به مرور زمان تعمیرگاه خود را بزرگ تر و پیشرفته تر کنید. همچنین بهتر است برای تمامی خدمات یک نرخ مشخص در نظر بگیرید. در این صورت مشتری اعتماد بیشتری به کار شما پیدا خواهد کرد. این نرخ باید به گونه ای تعیین شود که در کنار حفظ سود شما، برای مشتری نیز به صرفه باشد. به این ترتیب مشتریان شما افزایش یافته و درآمد شما افزایش پیدا خواهد کرد.

 

راه اندازی تعمیرگاه خودرو در کشور کانادا

 

مزایای داشتن یک تعمیرگاه خودرو در کانادا

راه اندازی تعمیرگاه در کانادا چه مزایایی به همراه دارد؟ حتما این سوال در ذهن شما نیز شکل گرفته است. لازم است بدانید که این شغل همواره مورد توجه است و بازار آن هیچ گاه دچار افت نخواهد شد. با توجه به افزایش روزافزون تعداد خودروها، نیاز به تعمیر خودرو نیز افزایش پیدا خواهد کرد. از طرفی با داشتن یک تعمیرگاه، شما رئیس خودتان هستید. بنابراین می توانید کارهای خود را به راحتی مدیریت و برنامه ریزی کنید. در صورت داشتن یک برنامه ریزی موفق، استخدام مکانیک های با تجربه، تعیین نرخ سودآور و به صرفه و... می توانید در کار خود به راحتی پیشرفت کنید.

 

 مطالب پیشنهادی:

هزینه های زندگی در کانادا

فرانچایز در کانادا

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده،ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص مشاور و وکیل رسمی توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران این مجموعه مسوولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسوولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

 

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما


سوالات متداول


خرید یا راه‌ اندازی تعمیرگاه می تواند در کانادا سودآور باشد؟

در صورتی که علاقه به بیزینس تعمیرگاه در کانادا دارید، باید بدانید که این بیزینس چالش های خاص خود را دارد و باید تخصص خوبی در تعمیرگاه اتومبیل های به روز داشته باشید، یا می‌توانید به عنوان مدیر کسب و کار اقدام به خرید بیزینس کنید و با یک بیزینس پلن دقیق میتوانید بیزینس سودآوری را مدیریت کنید.

چطور میشه با خرید یک تعمیرگاه اقامت کانادا گرفت؟

با خرید یک بیزینس تعمیرگاه در برنامه کارآفرینی های استانی یا ثبت شرکت میتوانید برای ویزای کانادا و سپس اقامت دائم کانادا اقدام نمایید، که انتخاب درست برنامه مهاجرتی خرید بیزینس بسیار به شرایط شما بستگی دارد


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


میثاق پویان :

سلام وقت بخیر شغل من مکانیک ماشین سواری هستش میخواستم برای کارم مهاجرت کنم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

با درود 

باید بتوانید از یک کارفرمای کانادایی جاب آفر دریافت کنید

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت قانونی با مجوزها و وکیل رسمی

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

مجوزها و آدرس دفاتر:

- مجوز وزارت گردشگری ایران (بنام سالی گشت پارس به ش.ث: 461992)

- مجوز رسمی مشاور مهاجرت کانادا، دکتر شهروز بهرامی اصل: ICCRC :R527306 

- مجوز مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران (ای نماد) بنام ویزا724

- مجوز دفتر فعال حقوقی و مشاور املاک، در امارات (دبی) بنام الیزیاگروپ

 

دفتر ایران (تهران): 

تلفن‌های ثابت:

02122913141 02122223173 / 02122226298

 

پشتیبانی تلفن همراه، واتساپ و تلگرام:

09124644197 / 09961042050 

(شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

 

آدرس: میرداماد؛ میدان مادر (محسنی)، برج بیژن، طبقه 7 واحد 6

* مراجعه حضوری فقط با رزرو وقت قبلی

(پاسخدهی تلفنی فقط: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران )

(پشتیبانی پیام در واتساپ و تلگرام: 24 ساعته)


دفتر کانادا (تورنتو):

CANADA Office  :

17075 Leslie St, Unit 6, Newmarket, ON L3Y8E1 
Canada Toronto 

19055987474+ : Whatsapp & CALL

(مراجعه به دفاتر فقط با رزرو وقت قبلی)

 

دفتر امارات (دبی):

DUBAI Office  :

Dubai sheikh zayed road AlQuoz3 RAK bank Building office

 

اینماد ویزا724   RCIC

* ویزا724 مرکز تخصصی ویزا و مهاجرت

لینک های مهم: شرایط مهاجرت به کانادا / ویزا تحصیلی کانادا

سرمایه گذاری در کانادا / وکیل مهاجرت / ثبت شرکت دبی

شرایط و هزینه ویزای توریستی کانادا / ویزای کانادا / پاسپورت دومینیکا

مهاجرت به انگلیس / ویزای تحصیلی انگلیس / خرید ملک در دبی

استارتاپ کانادا / موسسه مهاجرتی / تورنتو / ونکوور

 

* اینستاگرام ویزا724: 

ایمیل : info[at]visa724.com

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.