مهاجرت با گرفتن شعبه کینگ برگر در کانادا + هزینه ها و شرایط


آخرین بروز رسانی : ۰۰/۰۴/۱۹

 

 

گرفتن شعبه کینگ برگر در کانادا

 

شعبه کینگ برگر در کانادا

 

کینگ برگر (برگر کینگ)، یک برند محبوب غذایی است که از سال 1956 شروع به کار کرد. دفتر مرکزی و اصلی این برند غذایی در میامی فلوریدا واقع شده است اما کینگ برگر بیش از 18.000 شعبه فعال در سراسر دنیا دارد. افراد با خرید حق امتیاز این برند می توانند به عنوان یک رستوران البته با منوی محدود شروع به فعالیت داشته باشند. صاحب امتیاز برند کینگ برگر با مارک تجاری این برند، استانداردهای اصلی این برند، تجهیزات و مجوزها شروع به فعالیت می کند. افرادی که قصد دارند حق امتیاز این برند را کسب کنند باید این موضوع را در نظر داشته باشند که تمام فعالیتشان بایستی باتوجه به استاندارهای مشخص شده توسط کینگ برگر باشد.


برند تجاری کینگ برگر از دو روش به افراد حق امتیاز اهدا می کند؛ این دو روش عبارتند از:


تاسیس رستوران: در این روش فرد می تواند یک رستوران بزرگ و کاملا مستقل را در یکی محل راه اندازی کند. در این روش رستوران در مکان مشترکی با سایر مشاغل نیست و فقط غذاهای منوی اصلی کینگ برگر را سرو می کند.


تاسیس بیرون بر: در این روش یک رستوران کینگ برگر در کنار سایر مشاغل می تواند مشغول به فعالیت باشد و یا در یک فروشگاه، فرودگاه، اماکن ورزشی، کارخانه و... به سرو غذا بپردازد.


یکی از روش مهاجرت به کانادا از طریق خرید امتیاز یکی از برندهای معروف است که باعث می شود افراد بتوانند یکی از شعبات آن برند را راه اندازی کرده و مشغول به کسب درآمد شوند. پس اگر قصد مهاجرت به کانادا و گرفتن شعبه کینگ برگر در کانادا را دارید تا انتها با ما همراه باشید.

 

 

نکات بسیار مهم خرید بیزینس در کانادا

 برای مشاهده بیزینس هایی که در کانادا ارزش خرید دارند، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید.

آموزش های دوره کینگ برگر


قبل از راه اندازی یک شعبه کینگ برگر در کانادا، فرد متقاضی بایستی در دوره های آموزشی که توسط این برند تجاری ارائه می شود شرکت کند. این دوره آموزشی در یک محل مشخص شده و توسط صاحب امتیاز برگزار می شود و مهم است که فرد متقاضی در تمام دوره شرکت کند. آموزش های مربوط به رستوران در یک شعبه فعال با یک رستوران آموزشی برگزار می شود. ممکن است باتوجه به محلی که رستوران راه اندازی می شود و شرایط موجود؛ لازم باشد که فرد در دوره های آموزشی اضافی شرکت کند؛ همچنین برخی اوقات سمینار، وبینار و کارگاه هایی برگزار می شود که نیاز است مدیران برای افزایش مهارت های عملیاتی خود در آن شرکت کنند.

 

محل مشخص

 

محل شعبه کینگ برگر در کانادا


حق امتیاز راه اندازی شعبه کینگ برگر فقط به یک فرد خاص و در یک مکان خاص اهدا می شود و فرد متقاضی نمی تواند جا به جایی در محل انتخابی و مشخص شده انجام دهد.

 

تعهدات


تعهدات و محدودیت هایی که صاحب دارای کینگ برگر است باتوجه به نوع مالکیت متفاوت است؛ این تعهدات و قوانین در فرم ها و توافق نامه ها به صورت دقیق ذکر شده است. افرادی که با حق امتیاز کینگ برگر اقدام به راه اندازی یک رستوران می کنند باید باتوجه به روزها و ساعت های خواسته شده در توافق نامه فعالیت داشته باشند. همچنین افراد صاحب امتیاز باید در اداره رستوران و منو متناسب با روش ها و استاندارد های مشخص شده فعالیت کنند.

 

مدت زمان قرارداد کینگ برگر


مدت دوره نگهداری رستوران 20 سال است اما در مکان هایی که به صورت بیرون بر یا کوچکتر از رستوران هستند این دوره کوتاه تر است. اجازه تجدید در این دوره وجود ندارد و فرد بایستی طبق توافقنامه تا 20 سال این کسب و کار را به صورت کاملا درست و مطابق به استانداردها ارائه کند.
اگر از طریق خرید بیزینس در کانادا وارد این کشور می شوید باید از تمامی قوانین و مراحل مربوط به کسب و کار اطلاع داشته باشید؛ چنانچه یکی از مهاجران به کانادا از این روش هستید حتما با یک وکیل مهاجرت به کانادا مشورت کنید تا از تمامی موارد مربوطه اطلاع داشته باشید. مشورت با یک وکیل بسیار مهم است چراکه برخی از اشتباهات باعث جریمه های سنگین و حتی لغو کسب و کار می شود.

 

هزینه های مورد نیاز برای راه اندازی کینگ برگر در کانادا


• دریافت حق امتیاز= 15000 تا 50000 دلار
• هزینه های سفر و زندگی در حین آموزش= 25000 دلار
• هزینه املاک و مستغلات= 90.000 تا 850.000 دلار
• هزینه های مربوط به نقشه های عمرانی= 20.000 تا 60.000 دلار
• ساخت و ساز= 25.000 دلار تا 12000000 دلار
• تجهیزات= 84.000 تا 294.000 دلار
• نصب علائم راهنمایی رانندگی= 3000 تا 166000 دلار
• سیستم کنترل وجه نقد و موجودی= 35000 تا 110.000 دلار
• بیمه= 8000 تا 25000 دلار
• سرمایه در گردش= 15000 تا 90.000 دلار
• پروانه های کسب و کار= 6000 تا 30000 دلار

 

مراحل راه اندازی کینگ برگر در کانادا

 

اطمینان حاصل کنید که سرمایه مورد نظر را دارید!


به صورت کلی برای راه اندازی یک شعبه کینگ برگر باید بیش از 325000 دلار سرمایه داشته باشید. البته مشخص کردن هزینه ها به صورت دقیق ممکن نیست چرا که با توجه به نوع رستوران و محل رستوران این هزینه ها مشخص می شوند.

 

هزینه های مربوطه را در نظر بگیرید!

 

سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی کینگ برگر


هزینه هایی که در این راه مورد نیاز است مانند تجهیزات، هزنیه مجوزها، بیمه و سایر هزینه هایی که قبلتر گفتیم را در نظر داشته باشید.

 

بررسی تجربه خود!


قبل از اقدام برای گرفتن حق امتیاز کینگ برگر بررسی کنید که آیا توانایی مدیریت و راه اندازی این شعبه با توجه به قوانین آن را دارید؟! آیا در گذشته سابقه مدیریتی داشته اید؟ تمامی این موارد تاثیر مستقیمی در کسب و کار شما خواهند داشت.

 

دسترسی


هرچند کارشناسان کینگ برگر محل انتخابی را ارزیابی می کنند اما خودتان باز بررسی کنید که آیا دسترسی شما به سایر کسب و کارها و مناطق چگونه است؟ آیا در محیطی قراردارید که افراد برای سرو ناهار یا شام به آنجا بروند؟

 

ارسال درخواست


درخواست شعبه کینگ برگر از طریق سایت WWW.BK.COM انجام می شود. پس از ارسال درخواست یک ایمیل ارسال می شود که در آن اطلاعات تماس و سایر مراحل بعدی ذکر می شود.

 

راه اندازی


پس از اتمام بررسی های مالی و سوابق فرد متقاضی، مجوز راه اندازی شعبه کینگ برگر به فرد اهدا می شود. این مجوز به افرادی داده می شود که صاحب امتیاز هستند و فرد دیگری اجازه فعالیت با این مجوز را ندارد.

 

شرایط فرد متقاضی راه اندازی کینگ برگر چیست؟


• دریافت شعبه فرانچایزی این برند محبوب، محدودیت سنی دارد. فرد باید کمتر از 35 سال سن داشته باشد؛ در این کسب و کار حداقل سن 16 سال است. اگر فردی با کمک ویزای تحصیلی کانادا به این کشور مهاجرت کرده باشد می تواند به صورت پاره وقت در یکی از شعبات کینگ برگر در یک جایگاه شغلی مشغول به کار شود.


• داشتن حداقل دیپلم برای فعالیت در کینگ برگر لازم است.


• فرد باید تمام وقت به این کسب و کار مشغول باشد و ایده هایی برای گسترش تجارت داشته باشد البته اگر فرد بخواهد این تجارت را گسترش دهد و شعبات دیگری داشته باشد اجازه این کار را دارد.
• تمامی قوانین این برند را بداند و به آن پایبند باشد.

 

موقعیت های شغلی در کینگ برگر


حسابدار: ثبت سفارشات، دریافت وجه و ارسال سفارش به آشپز
نیروی ارسال غذا: برای افرادی که غذا را به صورت بیرون بر سفارش میدهند نیاز به استخدام یک نیروی ارسال غذا دارید.
مدیریت اعضا: یک فرد به عنوان مدیر ساعت کاری افراد و رانندگان را بررسی و ثبت می کند.
دستیار مدیر: اعضای تیم، مدیریت تیم، رانندگان آشپز و ... را مدیریت کرده و رستوران مدیر را به سایر اعضای تیم می رساند.
مدیر کل: مدیریت اصلی رستوران و اطمینان از رضایت مشتریان و کارمندان

 

مصاحبه

 

مصاحبه در کینگ برگر


برای راه اندازی یک شعبه کینگ برگر از فردی که متقاضی صاحب امتیاز است مصاحبه ایی صورت می گیرد. در این مصاحبه از افراد در مورد اخلاق کاری و تمایلشان به پیشرفت سوال هایی پرسیده می شود. برای شرکت در مصاحبه نیاز نیست که حتما به صورت رسمی لباس پوشید اما پوشیدن لباس های مناسب با شرایط یکی از مواردی است که افراد باید به آن توجه کنند. افرادی که رزومه کاری دارند می توانند آن را برای مصاحبه با خود بیاورند. اما یک سری سوالاتی که مممکن است در مصاحبه از افراد پرسیده شود چه سوالاتی است:


آیا می توانید موضوعات جدید را به سرعت یاد بگیرید؟
اگر کارفرمایی این سوال را از شما بپرسد، احتمالاً آنها افراد کم کاری هستند و وقت زیادی برای آموزش گسترده کارمندان جدید ندارند! این هم خوب است و هم بد؛ خوب به این معنی که آنها به شما احتیاج دارند و بد به این معنی که احتمالاً شما با کمترین و بدون آموزش رسمی مشغول به کار خواهید شد.


چرا فست فود را انتخاب کردید؟
این سوال برای همه پاسخ متفاوتی دارد، بنابراین صادق باشید. اگر واقعاً از پختن همبرگر یا کار با مشتری لذت می برید به آن نیز اشاره کنید.


جایگاه موردعلاقه شما در مشاغل گذشته چه بوده است؟
این سوال مربوط به سوابق کارس شماست، بنابراین بر نکات مثبت در مشاغل گذشته خود تمرکز کنید.


مطلب پیشنهادی: مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت

 

مزایای راه اندازی شعبه کینگ برگر در کانادا


یکی از مزایای راه اندازی شعبه کینگ برگر در کانادا این است که شما یک کسب و کار سودمند را خواهید داشت. همچنین خرید و راه اندازی یک شعبه کینگ برگر باعث دریافت اقامت دائم برای افراد نیز می شود. با کسب اقامت دائم افراد علاوه بر اینکه می توانند در کانادا زندگی کنند می توانند از امکانات موجود در این کشور برای افراد نیز استفاده کنند مانند تحصیل رایگان یا دریافت خدمات پزشکی به صورت رایگان از مزایای این سرمایه گذاری کم ریسک و پر سود است.

 

مهیار حلاج پور - ویزا 724

من، مهیار حلاج پور (Mahyar Hallajpour)

عضو رسمی شورای قانون‌گذاری امور مهاجرت کانادا، مشاور رسمی مهاجرت کانادا ICCRC/RCIC ، یا اصطلاحا وکیل مهاجرت، به شماره پروانه R520250 هستم.

زندگی من صرف این می شود که اطمینان حاصل کنم، ممتازترین خدمات تخصصی حقوق مهاجرت کانادا را دریافت می کنید.

من در طول سالیان فعالیتم، بانی توسعه بیش از یکصد شرکت در کانادا بوده ام و امروز تمام این خدمات در غالب  شرکت سرمایه گذاری و توسعه استارتاپ و بیزینس i3 Capital در اختیار متقاضیان و موکلین عزیز است.

ویزا 724 (VISA724.com) و شرکت مهاجرتی کاناداپاس، با مدیرعاملی و نظارت مستقیم اینجانب، اداره می شود.

مجموعه شرکتهای ما، دارای مجوزهای ذیل است:

  • شرکت مهاجرتی کاناداپاس،  با مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا به شماره ثبت: 002782433
  • شرکت توسعه بیزینس و شتاب دهنده i3 Capital ، با مجوز رسمی از دولت فدرال کانادا: به شماره ثبت 003223957
  • شرکت کاریابی بین المللی مهیار،  با مجوز وزارت کار ایران: به شماره ثبت 103621 

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره شرکت مهاجرتی ما

 

 

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده، ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص آقای مهیار حلاج پور ممکن بوده و توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کاناداپاس و کاریابی بین‌المللی مهیار مسئولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسئولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت به کانادا - ویزا 724

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- ویزا 724

- شرکت مهاجرتی کاناداپاس

- کاریابی بین المللی مهیار

- شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری i3capital

- دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران با شماره ثبت: 103621 

- دارای مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا: ICCRC R520250

با مدیریت مهیار حلاج پور، مشاور و وکیل قانونی RCIC/ICCRC به شماره پروانه R520250

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

 No.25 Shepard Ave W Suite 300 North York ON M2N 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

0014168905972 (پاسخ‌گویی: دوشنبه تا شنبه 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

دفتر ایران: 

02122927033 (پاسخ‌گویی: شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

تهران - بزرگراه مدرس شمال، خیابان دستگردی شرقی(ظفر)، جنب بیمارستان علی اصغر، پلاک 199 طبقه سوم، واحد 301 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخ‌گویی: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

واتساپ کانادا:

14168905972+ (پاسخگویی به پیامهای متنی در واتساپ)

* برای مطالعه روش های اصلی مهاجرت به کانادا، به صفحه مهاجرت کانادا مراجعه بفرمایید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.