شرایط خرید یا راه اندازی شعبه کینگ برگر در کانادا

شعبه کینگ برگر در کانادا

کینگ برگر (برگر کینگ)، یک برند محبوب غذایی است که از سال 1956 شروع به کار کرد. دفتر مرکزی و اصلی این برند غذایی در میامی فلوریدا واقع شده است اما کینگ برگر بیش از 18.000 شعبه فعال در سراسر دنیا دارد. افراد با خرید حق امتیاز این برند می توانند به عنوان یک رستوران البته با منوی محدود شروع به فعالیت داشته باشند. صاحب امتیاز برند کینگ برگر با مارک تجاری این برند، استانداردهای اصلی این برند، تجهیزات و مجوزها شروع به فعالیت می کند. افرادی که قصد دارند حق امتیاز این برند را کسب کنند باید این موضوع را در نظر داشته باشند که تمام فعالیتشان بایستی باتوجه به استاندارهای مشخص شده توسط کینگ برگر باشد.

برند تجاری کینگ برگر از دو روش به افراد حق امتیاز اهدا می کند؛ این دو روش عبارتند از:

تاسیس رستوران: در این روش فرد می تواند یک رستوران بزرگ و کاملا مستقل را در یک محل راه اندازی کند. در این روش رستوران در مکان مشترکی با سایر مشاغل نیست و فقط غذاهای منوی اصلی کینگ برگر را سرو می کند.

تاسیس بیرون بر: در این روش یک رستوران کینگ برگر در کنار سایر مشاغل می تواند مشغول به فعالیت باشد و یا در یک فروشگاه، فرودگاه، اماکن ورزشی، کارخانه و… به سرو غذا بپردازد.

یکی از روش مهاجرت به کانادا از طریق خرید امتیاز یکی از برندهای معروف است که باعث می شود افراد بتوانند یکی از شعبات آن برند را راه اندازی کرده و مشغول به کسب درآمد شوند. پس اگر قصد مهاجرت به کانادا و گرفتن شعبه کینگ برگر در کانادا را دارید تا انتها با ما همراه باشید.

 برای مشاهده بیزینس هایی که در کانادا ارزش خرید دارند، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید.

آموزش های دوره کینگ برگر

قبل از راه اندازی یک شعبه کینگ برگر در کانادا، فرد متقاضی بایستی در دوره های آموزشی که توسط این برند تجاری ارائه می شود شرکت کند. این دوره آموزشی در یک محل مشخص شده و توسط صاحب امتیاز برگزار می شود و مهم است که فرد متقاضی در تمام دوره شرکت کند. آموزش های مربوط به رستوران در یک شعبه فعال با یک رستوران آموزشی برگزار می شود. ممکن است باتوجه به محلی که رستوران راه اندازی می شود و شرایط موجود؛ لازم باشد که فرد در دوره های آموزشی اضافی شرکت کند؛ همچنین برخی اوقات سمینار، وبینار و کارگاه هایی برگزار می شود که نیاز است مدیران برای افزایش مهارت های عملیاتی خود در آن شرکت کنند.

محل مشخص

محل شعبه کینگ برگر در کانادا

حق امتیاز راه اندازی شعبه کینگ برگر فقط به یک فرد خاص و در یک مکان خاص اهدا می شود و فرد متقاضی نمی تواند جا به جایی در محل انتخابی و مشخص شده انجام دهد.

تعهدات

تعهدات و محدودیت هایی که صاحب دارای کینگ برگر است باتوجه به نوع مالکیت متفاوت است؛ این تعهدات و قوانین در فرم ها و توافق نامه ها به صورت دقیق ذکر شده است. افرادی که با حق امتیاز کینگ برگر اقدام به راه اندازی یک رستوران می کنند باید باتوجه به روزها و ساعت های خواسته شده در توافق نامه فعالیت داشته باشند. همچنین افراد صاحب امتیاز باید در اداره رستوران و منو متناسب با روش ها و استاندارد های مشخص شده فعالیت کنند.

 

مدت زمان قرارداد کینگ برگر

مدت دوره نگهداری رستوران 20 سال است اما در مکان هایی که به صورت بیرون بر یا کوچکتر از رستوران هستند این دوره کوتاه تر است. اجازه تجدید در این دوره وجود ندارد و فرد بایستی طبق توافقنامه تا 20 سال این کسب و کار را به صورت کاملا درست و مطابق به استانداردها ارائه کند.
اگر از طریق خرید بیزینس در کانادا وارد این کشور می شوید باید از تمامی قوانین و مراحل مربوط به کسب و کار اطلاع داشته باشید؛ چنانچه یکی از مهاجران به کانادا از این روش هستید حتما با یک وکیل مهاجرت به کانادا مشورت کنید تا از تمامی موارد مربوطه اطلاع داشته باشید. مشورت با یک وکیل بسیار مهم است چراکه برخی از اشتباهات باعث جریمه های سنگین و حتی لغو کسب و کار می شود.

هزینه های مورد نیاز برای راه اندازی کینگ برگر در کانادا

• دریافت حق امتیاز= 15.000 تا 50.000 دلار
• هزینه های سفر و زندگی در حین آموزش= 25.000 دلار
• هزینه املاک و مستغلات= 90.000 تا 850.000 دلار
• هزینه های مربوط به نقشه های عمرانی= 20.000 تا 60.000 دلار
• ساخت و ساز= 25.000 دلار تا 12.000.000 دلار
• تجهیزات= 84.000 تا 294.000 دلار
• نصب علائم راهنمایی رانندگی= 3.000 تا 166.000 دلار
• سیستم کنترل وجه نقد و موجودی= 35.000 تا 110.000 دلار
• بیمه= 8.000 تا 25.000 دلار
• سرمایه در گردش= 15.000 تا 90.000 دلار
• پروانه های کسب و کار= 6.000 تا 30.000 دلار

مطلب پیشنهادی: راه اندازی شعبه مک دونالد کانادا

مراحل راه اندازی کینگ برگر در کانادا

اطمینان حاصل کنید که سرمایه مورد نظر را دارید!

به صورت کلی برای راه اندازی یک شعبه کینگ برگر باید بیش از 325000 دلار سرمایه داشته باشید. البته مشخص کردن هزینه ها به صورت دقیق ممکن نیست چرا که با توجه به نوع رستوران و محل رستوران این هزینه ها مشخص می شوند.

هزینه های مربوطه را در نظر بگیرید!

سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی کینگ برگر

هزینه هایی که در این راه مورد نیاز است مانند تجهیزات، هزنیه مجوزها، بیمه و سایر هزینه هایی که قبل تر گفتیم را در نظر داشته باشید.

بررسی تجربه خود!

قبل از اقدام برای گرفتن حق امتیاز کینگ برگر بررسی کنید که آیا توانایی مدیریت و راه اندازی این شعبه با توجه به قوانین آن را دارید؟! آیا در گذشته سابقه مدیریتی داشته اید؟ تمامی این موارد تاثیر مستقیمی در کسب و کار شما خواهند داشت.

دسترسی

هرچند کارشناسان کینگ برگر محل انتخابی را ارزیابی می کنند اما خودتان باز بررسی کنید که آیا دسترسی شما به سایر کسب و کارها و مناطق چگونه است؟ آیا در محیطی قراردارید که افراد برای سرو ناهار یا شام به آنجا بروند؟

ارسال درخواست

درخواست شعبه کینگ برگر از طریق سایت WWW.BK.COM انجام می شود. پس از ارسال درخواست یک ایمیل ارسال می شود که در آن اطلاعات تماس و سایر مراحل بعدی ذکر می شود.

راه اندازی

پس از اتمام بررسی های مالی و سوابق فرد متقاضی، مجوز راه اندازی شعبه کینگ برگر به فرد اهدا می شود. این مجوز به افرادی داده می شود که صاحب امتیاز هستند و فرد دیگری اجازه فعالیت با این مجوز را ندارد.

شرایط فرد متقاضی راه اندازی کینگ برگر چیست؟

• دریافت شعبه فرانچایزی این برند محبوب، محدودیت سنی دارد. فرد باید کمتر از 35 سال سن داشته باشد؛ در این کسب و کار حداقل سن 16 سال است. اگر فردی با کمک ویزای تحصیلی کانادا به این کشور مهاجرت کرده باشد می تواند به صورت پاره وقت در یکی از شعبات کینگ برگر در یک جایگاه شغلی مشغول به کار شود.

• داشتن حداقل دیپلم برای فعالیت در کینگ برگر لازم است.

• فرد باید تمام وقت به این کسب و کار مشغول باشد و ایده هایی برای گسترش تجارت داشته باشد البته اگر فرد بخواهد این تجارت را گسترش دهد و شعبات دیگری داشته باشد اجازه این کار را دارد.
• تمامی قوانین این برند را بداند و به آن پایبند باشد.

موقعیت های شغلی در کینگ برگر

حسابدار: ثبت سفارشات، دریافت وجه و ارسال سفارش به آشپز
نیروی ارسال غذا: برای افرادی که غذا را به صورت بیرون بر سفارش میدهند نیاز به استخدام یک نیروی ارسال غذا دارید.
مدیریت اعضا: یک فرد به عنوان مدیر ساعت کاری افراد و رانندگان را بررسی و ثبت می کند.
دستیار مدیر: اعضای تیم، مدیریت تیم، رانندگان، آشپز و … را مدیریت کرده و دستورات مدیر را به سایر اعضای تیم می رساند.
مدیر کل: مدیریت اصلی رستوران و اطمینان از رضایت مشتریان و کارمندان

مطلب پیشنهادی: خرید و راه اندازی نانوایی در کانادا

مصاحبه

مصاحبه در کینگ برگر

برای راه اندازی یک شعبه کینگ برگر از فردی که متقاضی صاحب امتیاز است مصاحبه ایی صورت می گیرد. در این مصاحبه از افراد در مورد اخلاق کاری و تمایلشان به پیشرفت سوال هایی پرسیده می شود. برای شرکت در مصاحبه نیاز نیست که حتما به صورت رسمی لباس پوشید اما پوشیدن لباس های مناسب با شرایط یکی از مواردی است که افراد باید به آن توجه کنند. افرادی که رزومه کاری دارند می توانند آن را برای مصاحبه با خود بیاورند. اما یک سری سوالاتی که ممکن است در مصاحبه از افراد پرسیده شود چه سوالاتی است:

آیا می توانید موضوعات جدید را به سرعت یاد بگیرید؟
اگر کارفرمایی این سوال را از شما بپرسد، احتمالاً آنها افراد کم کاری هستند و وقت زیادی برای آموزش گسترده کارمندان جدید ندارند! این هم خوب است و هم بد؛ خوب به این معنی که آنها به شما احتیاج دارند و بد به این معنی که احتمالاً شما با کمترین و بدون آموزش رسمی مشغول به کار خواهید شد.

چرا فست فود را انتخاب کردید؟
این سوال برای همه پاسخ متفاوتی دارد، بنابراین صادق باشید. اگر واقعاً از پختن همبرگر یا کار با مشتری لذت می برید به آن نیز اشاره کنید.

جایگاه موردعلاقه شما در مشاغل گذشته چه بوده است؟
این سوال مربوط به سوابق کاری شماست، بنابراین بر نکات مثبت در مشاغل گذشته خود تمرکز کنید.

مطلب پیشنهادی: مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت

مزایای راه اندازی شعبه کینگ برگر در کانادا

یکی از مزایای راه اندازی شعبه کینگ برگر در کانادا این است که شما یک کسب و کار سودمند را خواهید داشت. همچنین خرید و راه اندازی یک شعبه کینگ برگر باعث دریافت اقامت دائم برای افراد نیز می شود. با کسب اقامت دائم افراد علاوه بر اینکه می توانند در کانادا زندگی کنند می توانند از امکانات موجود در این کشور برای افراد نیز استفاده کنند مانند تحصیل رایگان یا دریافت خدمات پزشکی به صورت رایگان از مزایای این سرمایه گذاری کم ریسک و پر سود است.

شرایط عمومی لازم برای گرفتن شعبه کینگ برگر در کانادا

گرفتن شعبه کینگ برگر در کانادا به شرایط عمومی خاصی نیاز دارد. در واقع کینگ برگر برای انتخاب همکاران خود فقط به مسئله مالی دقت نمی کند. برای مثال شما باید برای گرفتن شعبه کینگ برگر دارای اندیشه هایی همسو با شرکت باشید. یکی از مهم ترین ملاک ها برای انتخاب شریک کاری در این مجموعه، تجربه شماست. اگر به مدیریت امور مالی، رهبری تیم، نحوه رفتار با کارمندان و مشتری ها و… مسلط باشید می توانید نظر مجموعه را برای همکاری جلب کنید.

گرفتن حق امتیاز کینگ برگر در ایالت های مختلف کانادا

معرفی چند شعبه کینگ برگر برای فروش در کانادا

گرفتن حق امتیاز کینگ برگر در کانادا نیازمند شناسایی شعبات مختلف برای خرید است. در این بخش از مقاله قصد داریم چند مورد از شعبات موجود برای فروش را به شما معرفی کنیم.

  • آلبرتا: در آلبرتا شعبات زیادی برای فروش کینگ برگر وجود دارد. لوموند، آتاسکابا، کادومین و… از مهم ترین شعبات فروش حق امتیاز در این بخش به شمار می روند.  
  • بریتیش کلمبیا: در ایالت بریتیش کلمبیا، شعبات فورت فریزر، فورت استیل، سیلورتون و… نیز از شعبه های فروش مهم به شمار می روند.
  • کبک نیز یکی از ایالت های مهم است که بسیاری از افراد به دنبال گرفتن شعبه کینگ برگر در کانادا و در این ایالت هستند. شعبات لاوال، لاجوت، بروسارد و… نیز به عنوان نمونه های فروش در این ایالت شناخته می شوند.

به طور کلی اگر به گرفتن شعبه کینگ برگر در کانادا علاقه دارید، می توانید با مشاوران این شرکت مشورت کنید. تیم کینگ برگر بهترین و در دسترس ترین شعبات را به شما معرفی می کند. بنابراین با همکاری این مجموعه می توانید به بهترین شعبات دست پیدا کنید و از این طریق درآمد بسیار خوبی کسب کنید. امیدواریم اطلاعات ذکر شده، به شما در زمینه اخذ حق امتیاز کینگ برگر کمک کرده باشد.

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده،ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص مشاور و وکیل رسمی توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران این مجموعه مسوولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسوولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما

درخواست مشاوره رایگان

11 + 9 =

نظرات و سوالات شما

۰ دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *