خرید هتل در کانادا + هزینه ها و شرایط مهاجرت از طریق خرید هتل


آخرین بروز رسانی : ۰۰/۰۵/۱۲

 

 

خرید هتل در کانادا

 

خرید هتل در کانادا


یکی از راه های مهاجرت به کانادا، سرمایه گذاری ست. یکی از روش های سرمایه گذاری خرید بیزینس در کاناداست. با خرید هتل در کانادا شما می توانید از راه برنامه های مهاجرتی کارآفرینی یا با خرید درصدی از یک هتل در برنامه ثبت شرکت برای مهاجرت به کانادا اقدام کنید.

خرید بیزینس در کانادا قوانین و ریزکاری های زیادی دارد و برخی از بیزینس ها اصلا ارزش خرید را ندارند! به همین علت مهم است که با یک وکیل مهاجرتی مشورت کنید تا همه جوانب یک بیزینس را بررسی کرده و در صورت سود آور بودن و معقول بودن آن بیزینس آن را خریداری کنید.

هتل ها محل های اقامتی هستند که در اکثر شهرها و حتی شهرهای کوچک قرار دارند؛ خرید هتل مخصوصا اگر در یک شهر تاریخی باشد می تواند یک کسب و کار سود آور باشد. همانطور که حتما می دانید همه هتل ها موفق نخواهند بود و فاکتورهای زیادی در رشد تجارت و کسب و کار تاثیر دارد. اگر به فکر خرید هتل هستید باید بررسی ها را با دقت انجام دهید تا مشخص شود که از نظر مالی و ... این مورد مناسب شما است یا خیر؟ ما در این بخش مراحل خرید هتل در کانادا، خرید هتل در کانادا و هزینه های خرید هتل در کانادا را مورد بررسی قرار می دهیم؛ اگر قصد سرمایه گذاری در کانادا از طریق خرید هتل را دارید تا انتها با ما باشید.

 

نکات بسیار مهم خرید بیزینس در کانادا

 برای مشاهده بیزینس هایی که در کانادا ارزش خرید دارند، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید.

مرحله 1


یک مشاور را پیدا کنید که در این زمینه تخصص داشته باشد و بر اساس مشورت با این فرد برنامه ریزی های مالی و اهداف را مشخص کنید. افرادی که قصد خرید هتل را دارند مهم است که شناسنامه، اظهارنامه مالیاتی و ... را به همراه داشته باشند؛ اگر قصد مهاجرت به کانادا از طریق خرید هتل را دارید بهتر است با یک وکیل مهاجرتی مشورت کنید تا شما را در تهیه تمامی مدارک مورد نیاز و و فرم ها راهنمایی کند.

 

مرحله 2


بعد از مشورت با فرد متخصص برای حداقل یک شب در هتل مورد نظر اقامت داشته باشید تا بتوانید کیفیت و شرایط هتل را به صورت دقیق ارزیابی کنید. هتل هایی که خدمات نامناسب دارند و یا شهرت نادرستی دارند گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری نیستند.

 

مرحله 3


دقت داشته باشید که قبل از امضای توافق نامه از موارد مربوط به منطقه اطلاع داشته باشید برای مثال راه اندازی پروژه های عمرانی می تواند به شدت در توسعه کسب و کار تاثیر بگذارد و همچنین در صورتی که این موارد به صورت صحیح نباشند می توانند تاثیر مخربی بر روی کسب و کار شما نیز بگذارند. پس حسابی تحقیق کنید یا تحقیق را بسپارید به تیم متخصص مشاور خود.

 

مرحله 4


شما به عنوان یک خریدار ملک می توانید تقاضای بررسی سوابق مالی هتل تا سه سال گذشته را داشته باشید. در این سوابق مالی باید حقوق افراد، درآمد هتل، مواردی که برای هتل خرج شده است و تمامی هزینه های مربوطه به هتل ثبت شده باشد. در زمینه خرید بیزینس در کانادا اصولا افراد اجازه بررسی موارد مختلف مربوط به بیزینس را دارند در صورتی که قصد مهاجرت به کانادا را دارید و از این موارد اطلاع ندارید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.


مطلب پیشنهادی= مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت

 

مرحله 5


شناختن مشاغل رقابتی و مرتبط با شغل شما در رشد کسب و کار شما بسیار مهم است. درباره سایر هتل ها و اقامتگاه های منطقه تحقیق کنید و مواردی که باعث پیشرفت و محبوبیت آنها شده اند را بررسی کنید. همچنین شهرت و اعتبار هتل را نیز بسنجید.

 

مرحله 6


برای استعلام قیمت از مشاور متخصص خود راهنمایی بگیرید و در صورتی که بار اولی است که اقدام به خرید هتل می کنید حتما با یک وکیل مهاجرتی مشورت کنید تا شما را در زمینه هزینه های تقریبی آن منطقه و هزینه های احتمالی مورد نیاز مطلع کند.

 

مرحله 7


در این مرحله یک بازرس املاک قانونی، برای بررسی دقیق و صحیح هتل بسیار کمک کننده است! چون در صورتی که پس از خرید مطلع وجود مشکلی در هتل شوید هزینه تعمیرات بر عهده شما خواهد بود به همین دلیل از ایمن و درست بودن سیم کشی برق و لوله کشی ها، سالم بودن دستگاه ها و ... مطمئن شوید. اگر تعمیرات گسترده و پرهزینه نیست می توانید از فروشنده بخواهید آن را انجام دهد یا پس از خرید خودتان این موارد را تعمیر کنید.

چند نمونه از هتل هایی که در کانادا ارزش دارند

با این چند مثال هتل در استانهای مختلف کانادا، می توانید برآورد کلی از قیمت‌ها را داشته باشید، اما محدود به انتخاب فقط این موارد نیستید و ممکن است زمانی که این مطلب را مطالعه می کنید، مواردی فروخته شده باشند یا قیمت ها تغییر کرده باشد.

 

هتل شماره 1:


محل =کرستون، بریتیش کلمبیا، کانادا

قیمت پیشنهادی= 23.800.000 دلار

 

خرید هتل در کانادا

 

 

خرید هتل در کانادا

 

خرید هتل در کانادا

 

این محل یک فرصت عالی برای سرمایه گذاری برای یک هتل و رستوران عالی با درآمد عالی است! مساحت این هتل تقریبا 21 هکتار دارای 71 اتاق، رستورانی با 159 صندلی، خشکشویی و پارک به همراه ظرفیت برای مراسم برای 1500 شرکت کننده را دارد. این هتل به مراکز درمانی، فروشگاه ها، رستوران ها، ایستگاه های پمپ بنزین و باشگاه های بسیار نزدیک است. پتانسیل رشد و توسعه این هتل در این منطقه بسیار زیاد است و از نظر رقابتی تقریبا رقیبی ندارد چراکه بیش از 40 سال این هتل در این

منطقه با بهترین خدمات و کیفیت وجود داشته است.

 

هتل شماره 2:

محل= دریاچه سیلوان، آلبرتا، کانادا

قیمت پیشنهادی= 25.000.000 دلار

 

خرید هتل در کانادا

 

خرید هتل در کانادا

 

خرید هتل در کانادا

 

خرید هتل در کانادا


این هتل 41 اتاق دارد و در میانه راه بین کلگری و ادمونتون با فاصله 10 ایی دقیقه قرار دارد. این هتل به مراکز درمانی و فروشگاه ها نزدیک است. اتاق های این هتل مجهز به تلویزیون، مایکروویو، یخچال و تختخواب است.

 

هتل شماره 3:

محل= دریاچه واتسون، قلمرو یوکان، کانادا

قیمت پیشنهادی= 7.000.000 دلار

درآمد = 3.400.000 دلار

 

خرید هتل در کانادا

 

خرید هتل در کانادا

 

خرید هتل در کانادا


در این هتل 81 اتاق وجود دارد. همچنین در این هتل یک فروشگاه موادغذایی، خشکشویی و رستوران قرار دارد. این هتل در وسط شهر و در امتداد بزرگراه آلاسکا قرار دارد که مسیر خوبی برای مسافرانی که از استانهای جنوبی کانادا و ایالات متحده وارد کانادا می شوند است. سالانه تقریبا 2 میلیون گردشگر از سراسر جهان به این هتل می آیند. این هتل پتانسیل گسترش خوبی دارد چراکه در یک مکان استراتژیک قرار دارد. قدمت این هتل به سال 1984 باز می گردد البته در سال 2011 و 2013 نیز یکبار بازسازی شد.

 

هتل شماره 4:

محل= ساسکاچوان، کانادا

قیمت پیشنهادی= 4.150.000 دلار

درامد= 1 تا 5 میلیون دلار

این هتل در یک شهر زیبا در نزدیکی ساسکاتون واقع شده است و 40 تا 45 اتاق دارد.

 

هتل شماره 5:

محل= چشمه های آب گرم رادیوم، بریتیش کلمبیا، کانادا

قیمت پیشنهادی= 1.298.000 دلار

درآمد= 250.000 تا 500.000 دلار

 

خرید هتل در کانادا

 

خرید هتل در کانادا

 

خرید هتل در کانادا

 

در هر اتاق این هتل یک حمام، یک وای فای اختصاصی، تلویزیون و یخچال قرار دارد همچنین اکثر اتاق ها مجهز به شومینه برقی هستند. در این هتل فضای مشترک برای میهمانان، باربیکیو، پارکنیگ و بار برای سرو نوشیدنی قرار دارد.

 

هتل شماره 6:

محل= سزار، آلبرتا، کانادا

قیمت پیشنهادی= 280.000 دلار

این هتل اخیرا بازسازی شده است. علاوه بر رستوران و بار این هتل دارای سه اتاق مهمان نیز است. مشتریان می توانند از استخر، سرگرمی های این هتل و امکانات رستوران استفاده کنند.

 

هتل شماره 7:

محل= نیوبرانزویک، کانادا

قیمت پیشنهادی= 15.000.000 دلار

این هتل حدود 30 هکتار مساحت دارد و اخیرا بازسازی شده است.

 

هتل شماره 8:

محل=تورنتو، انتاریو، کانادا

قیمت پیشنهادی= 17.000.000 دلار

این هتل در منطقه تورنتو تقریبا در 40 کیلومتری مرکز شهر واقع شده است. تعداد اتاق های این هتل 60 الی 70 است که امکان گسترش به 100 اتاق را نیز دارد. از امکانات این هتل می توان به لابی، اتاق نشیمن، میز صبحانه، باشگاه و استخر اشاره کرد.

 

متل شماره 9:

محل=بریتیش کلمبیا، کانادا

قیمت پیشنهادی= 950.000 دلار

 

خرید هتل در کانادا

 

خرید هتل در کانادا

 

خرید هتل در کانادا

 

خرید هتل در کانادا

 

خرید هتل در کانادا


این هتل در مکانی عالی با مساحت 9000 متر مربع است. این هتل پس از آتش سوزی در سال 1949 مجدد ساخته شد. در هتل یک محل برای سرو نوشیدنی با ظرفیت 120 صندلی و رستوران با ظرفیت 60 نفر قرار دارد. در سال های اخیر چندین بار اتاق ها بازسازی شده و همچنین در حمام ها وسایل جدید و به روز نصب شده است.


محل= کانمور، آلبرتا، کانادا

قیمت پیشنهادی= 10.950.000 دلار

این هتل در سال 1991 تاسیس شد. فضاهای مختلفی از جمله اتاق صبحانه، اتاق تمرین و رستوران در این هتل قرار دارد.

 

حال این سوال مهم است که، آیا خرید هتل در کانادا یک تجارت سودآور است؟

طبق گزارش های مربوط به سرمایه گذاری از سال 2019 به بعد این کسب و کار نسبت به 30 سال گذشته رشد خوبی داشته است. کولیرز اینترنشنال یکی از برترین خدمات املاک و مستغلات کانادا در این کشور با بیش از 400 دفتر در 68 کشور است و هر ساله گزارش سرمایه گذاری هتل کانادا را ارائه می دهد. این گروه گزارش داد که صنعت هتلداری از هشت سال گذشته در چرخه رشد قرار داشته است. این امر موجب علاقه شرکت های جهانی در سرمایه گذاری در هتل و به طور متوسط بیش از 2 میلیارد دلار در سال برای سرمایه گذاری شده است. آنها همچنین تخمین می زنند که توسعه هتل ها میانگین یک درصد را را رد کرده و در سال جاری به دو درصد می رسد.

 

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

مهیار حلاج پور - ویزا 724

من، مهیار حلاج پور (Mahyar Hallajpour)
عضو رسمی شورای قانون‌گذاری امور مهاجرت کانادا، مشاور رسمی مهاجرت کانادا ICCRC/RCIC ، یا اصطلاحا وکیل مهاجرت، به شماره پروانه R520250 هستم.

زندگی من صرف این می شود که اطمینان حاصل کنم، ممتازترین خدمات تخصصی حقوق مهاجرت کانادا را دریافت می کنید.

ما در طول سالیان فعالیتمان، بانی توسعه بیش از یکصد شرکت در کانادا بوده ایم و امروز تمام این خدمات در غالب  شرکت سرمایه گذاری و توسعه استارتاپ و بیزینس i3 Capital ارائه می شود. در این شرکت گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری سرمایه گذاری در کانادا ، ویزای استارت آپ و خرید بیزینس در کانادا به کانادا مهاجرت کنند.

همچنین در کنار همکارانم در کاریابی مهیار، برای تحقق برنامه های کاریابی بین المللی موکلین پارسی زبان می کوشیم.

ویزا 724 (VISA724.com) و شرکت مهاجرتی کاناداپاس، با مدیرعاملی و نظارت مستقیم اینجانب، اداره می شود.

مجموعه شرکتهای ما، دارای مجوزهای ذیل است:

  • شرکت مهاجرتی کاناداپاس،  با مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا به شماره ثبت: 002782433
  • شرکت توسعه بیزینس و شتاب دهنده i3 Capital ، با مجوز رسمی از دولت فدرال کانادا: به شماره ثبت 003223957
  • شرکت کاریابی بین المللی مهیار،  با مجوز وزارت کار ایران: به شماره ثبت 103621 

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره شرکت مهاجرتی ما

 

مطالب پیشنهادی:

هزینه های رندگی در کانادا

خرید بیزینس در کانادا

 مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده، ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص آقای مهیار حلاج پور ممکن بوده و توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کاناداپاس و کاریابی بین‌المللی مهیار مسئولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسئولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.


سوالات متداول


خرید یا راه اندازی هتل در کانادا می تواند منجر به دریافت اقامت کانادا شود؟

بله، در صورتی که شرایط خرید یا راه اندازی هتل در کانادا را دارید، باید بدانید که کانادا در صنعت توریست بسیار قوی است؛ بنابراین این حوزه در عین حال که می تواند بسیار سود آور باشد، می تواند منجر به دریافت اقامت دائم کانادا شود.

هتل ها در کانادا مناسب سرمایه گذاری هستند؟

به واسطه قوی بودن صنعت گردشگری در کانادا، این بیزینس یکی از سودآورترین بیزینس های کانادا محسوب میشود، که پیش بینی خواهد شد بعد از کرونا وضعیت بسیار درخشانی داشته باشد.


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت به کانادا - ویزا 724

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- ویزا 724

- شرکت مهاجرتی کاناداپاس

- کاریابی بین المللی مهیار

- شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری i3capital

- دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران با شماره ثبت: 103621 

- دارای مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا: ICCRC R520250

با مدیریت مهیار حلاج پور، مشاور و وکیل قانونی RCIC/ICCRC به شماره پروانه R520250

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

 No.25 Shepard Ave W Suite 300 North York ON M2N 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

0014168905972 (پاسخ‌گویی: دوشنبه تا شنبه 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

دفتر ایران: 

02122927033 (پاسخ‌گویی: شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

تهران - بزرگراه مدرس شمال، خیابان دستگردی شرقی(ظفر)، جنب بیمارستان علی اصغر، پلاک 199 طبقه سوم، واحد 301 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخ‌گویی: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

واتساپ کانادا:

14168905972+ (پاسخگویی به پیامهای متنی در واتساپ)

* برای مطالعه روش های اصلی مهاجرت به کانادا، به صفحه مهاجرت کانادا مراجعه بفرمایید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.