مقایسه مهاجرت به کانادا و اروپا


آخرین بروز رسانی : ۰۲/۰۹/۰۹

 آیا مهاجرت به کانادا بهتر از مهاجرت به کشورهای اروپاییست؟

در ابتدا باید بدانید که انتخاب یک کشور برای مقصد مهاجرت کاملا سلیقه ای ست و نمیتوان به صورت دقیق عنوان کرد شخصی که در یک کشور اروپایی به بهترین شکل می تواند زندگی کند در کانادا هم با همان کیفیت می تواند زندگی کند و یا بالعکس. بنابراین اولین گزینه انتخاب مقصد مهاجرتی سلیقه است (البته اگر به صورت کلی شرایط مهاجرت را داشته باشید)

حتی با وجود داشتن سرمایه کافی و یک پرونده مهاجرتی قطور و قوی، همیشه مهاجرت کار آسانی نیست؛ بخصوص وقتی نیاز به تصمیم‌گیری در مورد موضوعات مهمی مانند مقصد باشد. بدون تعیین مقصد درست، تمام تلاش‌ها، هزینه‌ها، مشاوره‌ها و پیگیری‌ها بی‌معنی شده و ارزش خود را از دست می‌دهند. پس با این وجود این بار تلاش کردیم تا در یادداشتی دیگر در مورد دو مقصد جذابی مهاجرتی، سلسله اطلاعاتی را ارائه کنیم. پرسش اصلی این است که آیا مهاجرت به کانادا بهتر از مهاجرت به کشورهای اروپاییست یا بالعکس؟ اما در طول مقاله پرسش‌های مرتبط دیگری مانند مزایا و معایب مهاجرت به کشور کانادا چیست؟ مهاجرت به اروپا چه معیاب و مزایایی دارد؟ مهاجرت به canada آسان‌تر است یا اروپا؟ را نیز به طور اجمالی بررسی خواهیم کرد. پس اگر همچنان در مورد مقصد مناسب برای مهاجرت خود تردید دارید و اروپا را به عنوان رقیبی برای مهاجرت به کانادا می‌دانید، شما را دعوت به مطالعه عناوین زیر می‌کنیم.

* در صورت تمایل می توانید از خدمات ارزانترین ویزای شنگن ویزا724 به صورت فول گارانتی استفاده کنید؛ برای مطالعه قیمت ها می توانید به صفحه ویزای توریستی فرانسه مراجعه بفرمایید.

 * مهاجرت به کشورهای اروپایی

 * بحران پناهندگی یکی از علل جوانب منفی مهاجرت به کشورهای اروپایی

 * بالا رفتن نرخ بیکاری بیشتر در اروپا

 * تعداد فرصت‌های شغلی بیشتر پس از مهاجرت به کانادا

 * مالیات‌ها در اروپا و کانادا

 * نزدیکی کانادا به آمریکا بدون حضور در تنش‌های آن

 * مهاجرت به کانادا و درآمد بیشتر نسبت به اروپا

 * علل فرهنگی برتری مهاجرت به کانادا

 * نزدیکی کشورهای اروپایی به ایران به نسبت کانادا

 * آب و هوای بهتر برخی کشورهای اروپایی نسبت به برخی استانهای کانادا

 * زبان رسمی در کشور کانادا انگلیسی ست که نسبت به کشورهای اروپایی به جز انگلستان، برتری دارد

 * هزینه های تحصیل ارزان تر در کشورهای اروپایی به نسبت کانادا

 * تبعیض نژادی تقریبا صفر کانادا نسبت به خیلی از کشورهای اروپایی یک دلیل مهم برای انتخاب علاقه مندان مهاجرت است.

 

 مهاجرت به کشورهای اروپایی

 مهاجرت به کشورهای اروپایی، عنوانی عام و با دایره پوشش گسترده است؛ همین موضوع ممکن است قدری پروسه بررسی را سخت‌تر کند. ابتدا باید ذکر کرد که مراد ما از مهاجرت به کشورهای اروپایی، میانگینی از برترین کشورهای این قاره در کنار ضعیف‌ترین کشورهای آن است. این بدان معنی است که ما در کنار بریتانیا، آلمان، سوئد، دانمارک، اسپانیا و فرانسه، کشورهای ضعیف‌تری هم مانند مجارستان، کرواسی، اوکراین و استونی را مد نظر داریم. پس ما با در نظر گرفتن میانگینی منطقی از وضعیت کشورها، به بررسی بحث پیش رو پرداختیم و برای مهاجرت به کشورهای اروپایی تنها کشورهای برتر یا ضعیف‌تر این قاره را مد نظر قرار ندادیم. هدف ما رسیدن به دید مناسبی از کلیت پدیده مهاجرت به کشورهای اروپایی بود.

 

مقایسه مساحت کانادا و اروپا

 

احتمالاً مقایسه مساحت کانادا و اروپا شما را متعجب خواهد کرد

 

 مطلب پیشنهادی: معرفی روشهای مهاجرت به کانادا

 بحران پناهندگی یکی از علل جوانب منفی مهاجرت به کشورهای اروپایی

 بحران‌های سیاسی مختلف خاورمیانه، باعث شده تا در 5 سال اخیر، شاهد سیل عظیم پناهجویان از سوی عراق، سوریه، لبنان و افغانستان باشیم. پناهجویانی که از طرق مختلف مانند ترکیه، دریای سیاه و سواحل مدیترانه به سمت اروپا روانه شده‌اند. مطابق برخی از آمارها، سالانه بیش از 350 هزار پناهجو به اروپا وارد می‌شوند که تعداد زیادی از آن‌ها توانایی کافی بر امرار معاش نداشته، هیچ سرمایه‌ای برای زندگی ندارند و تمام دارایی‌های خود را در سرزمین جنگ‌زده خود جا گذاشته‌اند. ورود این حجم بالای پناهجویان به قاره اروپا در عمل باعث شده تا مهاجرت به کشورهای اروپایی نیز با موانع و مشکلات خاصی روبرو شود. در ادامه نگاهی به این مشکلات ایجاد شده خواهیم داشت.

 

لندن یا کانادا؟

 

لندن

 بالا رفتن نرخ بیکاری

 بحران گسترش حضور پناهجویان در اروپا، به افزایش نرخ بیکاری در این کشور دامن زده است. به طور مثال نرخ بیکاری در 10 کشور قاره اروپا با بدترین وضعیت از این نظر به بیش از 18.4 درصد رسیده است. جالب است بدانید که در این لیست برخی از کشورهای توسعه‌ یافته اروپا نیز حضور دارند؛ کشورهایی مانند ایتالیا و اسپانیا. این در حالی است که مطابق آمار رسمی، نرخ بیکاری در کانادا در سال‌های اخیر به طور میانگین 5.9 درصد بوده است. این یعنی کانادا از این حیث قابل مقایسه با کشورهایی مانند آلمان، بریتانیا، هلند، بلژیک و دانمارک است. با این وجود می‌توان گفت مهاجرت به کشور کانادا از این حیث که به محیطی با نرخ کمتر بیکاری وارد خواهید شد، مزیت دارد و شانس‌های بیشتری برای موفقیت پیش روی شما قرار می‌دهد.

 

کانادا در برابر اروپا

 

یک کشور در برابر چندین کشور اروپایی برای علاقه مندان مهاجرت

 

تعداد فرصت‌های شغلی پس از مهاجرت به canada

 با وجود مهاجرت قانونی بی‌رویه و حضور گسترده پناهجویان در کشورهای اروپایی، تعداد فرصت‌های شغلی نیز رو به افول است و شاهد سقوطی نسبی در این بخش نیز هستیم. همانطور که می‌دانید تعداد فرصت‌های شغلی موجود در یک کشور تا حد زیادی تصویر شفافی از شانس شما برای یافتن شغل را نمایان می‌سازد. مهاجرت به canada از این حیث نیز برتری قابل توجهی نسبت به آپشن مهاجرت به کشورهای اروپایی دارد. در حال حاضر بیش از 581 هزار فرصت شغلی خالی در کانادا وجود دارد اما در برترین کشورهای اروپایی آمار به این شکل است:

 * آلمان 584 هزار فرصت شغلی

 * بریتانیا 377 هزار فرصت شغلی

 * هلند 222 هزار فرصت شغلی

 * فرانسه 209 هزار فرصت شغلی

 * جمهوری چک 340 هزار فرصت شغلی

 * بلژیک 129 هزار فرصت شغلی

 * لهستان 72 هزار فرصت شغلی

 با توجه به لیست برترین کشورهای اروپا از حیث فرصت شغلی خالی، متوجه خواهید شد که تنها کشور اروپایی که فرصت‌های شغلی قابل مقایسه‌ای با کانادا دارد، آلمان است و سایر کشورها در این بخش نیز فاصله معناداری با کانادا دارند. این یعنی سفر به کانادا از این حیث شاید تنها با مهاجرت به آلمان قابل قیاس باشد. این در حالی است که اگر به سراغ کشورهای ضعیف‌تر اروپایی بروید، متوجه خواهید شد که آمار فرصت شغلی خالی در این کشورها شدیداً فاجعه‌بار است. به طور مثال در کشورهای قبرس، مقدونیه، استونی و پرتغال شاهد کمتر از 10 هزار فرصت شغلی خالی هستیم. پس این جریان از حیث دستیابی به شانس‌های بیشتر کاریابی نیز، برتری قابل توجهی نسبت به مهاجرت به کشورهای اروپایی دارد. حتی با وجود کشور آلمان برای مهاجرت، همچنان کانادا از این حیث برتری دارد.

 

مطلب پیشنهادی: هر آنچه که باید درباره بیزینس داروخانه در کانادا بدانید

 

پاریس یا کانادا

 

شهر پاریس در فرانسه

 

مالیات‌ها

 هرچند قواعد و قوانین سخت و پیچیده‌ای برای محاسبه درصد نهایی مالیات در کشورهای مختلف وجود دارد، اما در این مورد می‌توان به کمک برخی از شاخص‌ها و معیارها، مقایسه عادلانه‌ای داشته و به نقاط مشخصی رسید. در مورد نرخ مالیات بر درآمد اشخاص، باید گفت که میزان آن در کانادا 33 درصد است. اما در مورد کشورهای اروپایی میزان این شاخص به شرح زیر است:

 * سوئد 57.2 درصد

 * فنلاند 56.95 درصد

 * دانمارک 55.8 درصد

 * اتریش 55 درصد

 * بلژیک 50 درصد

 * اسلوونی 50 درصد

 * هلند 49.5 درصد

 * ایرلند 48 درصد

 * پرتغال 48 درصد

 * ایسلند 46.24 درصد

 * لوکزامبورگ 45.78 درصد

 * فرانسه 45 درصد

 * آلمان 45 درصد

 * اسپانیا 45 درصد

 * بریتانیا 45 درصد

 * کانادا 33 درصد

 با دقت در لیستی که بر اساس جذاب‌ترین مقاصد مهاجرتی در اروپا تشکیل شده است، متوجه خواهید شد که به طرز اعجاب‌انگیزی میانگین مالیات بر درآمد اشخاص در کشورهای اسکاندیناوی (صدر لیست) بیش از 55 درصد است. این در حالی است که حتی در سایر کشورهای توسعه‌ یافته قاره نیز، مانند فرانسه، آلمان، اسپانیا، بریتانیا، پرتغال، هلند و بلژیک، میانگین مالیات بر درآمد اشخاص بیش از 47 درصد است! کافیست تا این عدد را با 33 درصد اعلام‌ شده برای کانادا مقایسه کنید. مالیات در کانادا به طرز روشنی، از حیث پرداخت مالیات کمتر برای درآمدها، نسبت به مهاجرت به کشورهای اروپایی برتری دارد و اگر خواهان مبالغ کمتری برای مالیات هستید، کانادا مقصد بهتری است. در صورت انتخاب مهاجرت به canad شما وارد محیطی خواهید شد که میزان مالیات در آن به طرز چشمگیری از کشورهای اروپایی کمتر است.

 

تورنتو کانادا

 

شهر تورنتو در کانادا

 

نزدیکی به آمریکا بدون حضور در تنش‌های آن

 مهم نیست آمریکا را دوست داشته باشید یا نه، در هر حال آمریکا فعلاً مرکز تجارت جهانی و سرزمین فرصت‌های بسیار است. با مهاجرت به canad شما دسترسی بهتری به آمریکا خواهید داشت. هم از حیث دسترسی جغرافیایی و نزدیکی موقعیت و هم از حیث دسترسی تجاری و اجازه‌های موجود برای تجارت و بازرگانی. این نزدیکی به آمریکا، باعث شده تا مهاجرت به canad ، برای کارآفرینان و صاحبان شرکت‌ها و مشاغل بیش از مهاجرت به کشورهای اروپایی جذاب باشد. اتحادیه‌ها و پیمان‌های اقتصادی مختلفی بین کشورهای آمریکای شمالی (کانادا، آمریکا و مکزیک) وجود دارد که تبادل نیروی کار و داد و ستد بین این کشورها را بسته به برخی قواعد تسهیل کرده است. در کنار این اتحادیه‌های اقتصادی، آمریکا و کانادا به عنوان متحدانی دیرین و دوستانی قدیمی، همواره درهای بازی به سوی یکدیگر داشته‌اند. پس مهاجرت به کشور canad  از این حیث نیز به طرز جدی برتری دارد. در حالی که پس از مهاجرت به این کشور دسترسی خوبی به آمریکا دارید، با مهاجرت به کشورهای اروپایی از این امکان محروم خواهید شد.

 

مطلب پیشنهادی: خرید بیزینس در کانادا در سال 2023

 

آمریکا و کانادا

 

نزدیکی آمریکا و کانادا ریشه‌های تاریخی دارد و غیرقابل قطع است

 

مهاجرت به کانادا و درآمد بیشتر

 در مجموع تعریف شاخص‌ها و معیارها در این بخش نیز تا حدی سخت است و باید با دقت عمل کرد. هرچند شاخص‌های مختلفی در این مورد مطرح می‌شوند اما در این بخش ما تلاش کردیم تا با در نظر گرفتن میانگین درآمد نیروی کار ماهر، نیمه‌ماهر و غیر حرفه‌ای، به میانگین‌هایی در مورد کشورها دست پیدا کنیم. هرچند در این مورد ممکن است دقت قدری پایین باشد زیرا متغیرات درآمد در کانادا بسیار زیاد است و بین استان‌ها تفاوت‌های آشکاری در مورد درآمد مشاغل مختلف وجود دارد اما در مجموع این معیار مناسبی برای مقایسه درآمد در کانادا با درآمد در کشورهای اروپایی است. ابتدا در نظر داشته باشید که میانگین درآمد در کانادا، ماهانه 3250 دلار آمریکاست. اما در مورد کشورهای اروپایی به لیست زیر دقت کنید.

 * آلمان 4400 دلار

 * فنلاند 3855 دلار

 * فرانسه 3200 دلار

 * بریتانیا 2800 دلار

 * ایتالیا 2754 دلار

 * اسپانیا 1983 دلار

 * پرتغال 1271 دلار

 با دقت به لیست متوجه خواهید شد که میانگین درآمد در اغلب کشورهای اروپایی نسبت به کانادا کمتر است. تنها دو کشور آلمان و فنلاند میانگین بالاتری نسبت به کانادا دارند و سایر کشورهای توسعه‌ یافته از جمله فرانسه، بریتانیا، ایتالیا، اسپانیا و پرتغال پشت سر کانادا قرار می‌گیرند. پس با این وجود حتی از حیث درآمد نیز مهاجرت به کشورهای اروپایی به شرط انتخاب آلمان و فنلاند، می‌تواند از کانادا بهتر باشد. مهاجرت به کشوری مثل کانادا شما را به درآمد بیشتری نسبت به اغلب کشورهای اروپایی می‌رساند و از این حیث نیز برتری محسوسی دارد. در نظر داشته باشید که لیست فوق، برترین کشورهای مهاجرپذیر اروپا هستند و با وارد کردن کشورهای کمتر توسعه‌یافته‌ای مانند آلبانی، بوسنی، رومانی و مولداوی، تا چه حد اوضاع اروپا از نظر درآمد بدتر خواهد شد.

 

کبک کانادا

 

شهر کبک کانادا

 

 علل فرهنگی برتری مهاجرت به کشور کانادا

 در کنار علل اقتصادی، علل‌های فرهنگی نیز در بسیاری از جنبه رأی به برتری مهاجرت به canada می‌دهند و این آپشن را گزینه بهتری تلقی می‌کنند. در حالی که بحران حضور پناهجویان در اروپا به علل مختلفی قوت گرفته است، جریان‌های نژادپرستانه نیز به موازات آن در حال شعله‌ور شدن هستند. در یونان، آلمان، فرانسه، اسلواکی، سوئد، لهستان و ایتالیا، شاهد ظهور یا قوت گرفتن جریان‌های افراطی نژادپرستانه هستیم. این جریان‌ها تا حد زیادی با روش‌های مختلف زندگی را برای مهاجران سخت می‌کنند. در حالی که برخی از آن‌ها تنها با تلاش برای تصویب قوانین تبعیض‌آمیز در جهت سخت‌تر کردن شرایط زندگی مهاجران گام برمی‌دارند، برخی دیگر با شدت بیشتری حتی به صورت عملی و در خیابان‌ها با آشوب، اعتراضات و برخوردهای نامناسب، زندگی را برای مهاجران سخت می‌کنند. اما در مقابل با انتخاب اقامت کانادا و رفتن به این کشور خبری از این مشکل فرهنگی نیست. فرهنگ کانادا از دیرباز پذیرش زیادی برای مهاجران داشته و از این حیث که تفاوتی بین مهاجران و شهروندان قائل نیست زبانزد است. تفاوت‌های نژادی و فرهنگی در کانادا با آغوش باز پذیرفته می‌شوند و در کنار برخورد خوب حکومت، خود مردم کانادا نیز بازخورد مثبتی نسبت به مهاجران و افراد غیر بومی دارند. این یعنی از نظر فرهنگی نیز رفتن به کانادا به طرز چشمگیری برتری داشته و دارای ارجحیت است.

 

کانادا یا اروپا

 

در این جدال، تمام شاخص‌ها و معیارها رأی به نفع کشوری می دهد که شرایط آن را دارد و علاقه مند به زندگی در آن هستید

 

دانشگاه‌های اروپا بهترند یا کانادا؟

اگر قصد شما برای مهاجرت به کانادا، تحصیل در یک دانشگاه تاپ دنیاست، لازم است دقت کنید که هم دانشگاه‌های کانادایی و هم دانشگاه‌های اروپایی، در لیست بهترین دانشگاه‌های دنیا قرار دارند. البته به گفته‌ی بسیاری از کارشناسان، تحصیل در دانشگاه‌های اروپایی در مقطع کارشناسی ارشد، هم رزومه‌ای با پرستیژ بالاتر برایتان مهیا خواهد کرد، هم شانس شما برای استخدام بالاتر خواهد رفت. کانادا یک کشور کاملا پیشرفته است، اما اروپا چندین کشورِ در حال پیشرفت دارد (بخصوص اروپای شرقی) که ممکن است فرصت‌های شغلی بهتری در اختیار شما قرار دهد. از طرفی، استانداردهای زندگی تحصیلی در کانادا معمولا بالاتر هستند و ممکن است هزینه‌ی زندگی دانشجویی در این کشور، بالاتر از بسیاری از کشورهای اروپایی مانند ایتالیا یا آلمان باشد.

بدیهی‌ست که اروپا، به عنوان منزلگاه دانشگاه‌هایی مانند کمبریج،‌ آکسفورد و... پرستیژ بالاتری از لحاظ تحصیل دارد. منتهی به هیچ عنوان نمی‌توان ادعا کرد که کیفیت تحصیلی کانادا از اروپا کم‌تر است. این امر کاملا به دانشگاه مدنظرتان بستگی دارد.

 

مهاجرت به کانادا یا اروپا؟

 

مهاجرت به کانادا برای تحصیل توصیه می‌شود یا اروپا؟

به طور کلی، مهاجرت به کانادا و اروپا باید پس از بررسیِ فاکتورهای کلیدی متعددی صورت بگیرد. اگر در مهاجرت تحصیلی،‌ ملاک شما تاپ بودن دانشگاه است، لازم است بدانید که حدودا 200 دانشگاه برتر دنیا در اروپا جای گرفته‌اند. حال آن‌که دانشگاه‌های کانادا معمولا بین 300 تا 500 دانشگاه‌های برتر دنیا جای می‌گیرند.

هم کانادا و هم اروپا مزایای تحصیلی متعددی را شامل حال دانشجویان خارجی می‌کنند. با این‌که برنامه‌های مهاجرتی متعددی در کانادا وجود دارند، دانشگاه‌های اروپا عموما دست‌ودلبازیِ بیش‌تری در زمینه‌ی کمک هزینه‌های تحصیلی و اسکالرشیپ نشان می‌دهند. شهریه‌ی دانشگاه‌های اروپا به طور میانگین از رقبای کانادایی پایین‌تر است و بسته به محل زندگی،‌ هزینه‌ی زندگی دانشجویی در اروپا نیز پایین‌تر خواهد بود.

با این‌حال، مهاجرت به کانادا شما را سریع‌تر به شغل می‌رساند! با وجود این‌که کشورهای شرقی اروپا تقاضای شغلی بالایی دارند، معمولا سخت‌گیری‌های بیش‌تری در حین استخدام در کشورهای اروپایی جلوی پایتان قد علم خواهند کرد. دریافت اقامت دائم هم در اروپا سخت‌تر از کانادا خواهد بود.

 

مطالب پیشنهادی:

هزینه های زندگی در کانادا

مهاجرت کانادا با ثبت شرکت

مهاجرت کارخانه داران به کانادا

 

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده،ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص مشاور و وکیل رسمی توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران این مجموعه مسوولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسوولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

 

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما

 

سوالات متداول


برای ایرانی ها اروپا بهتره یا کانادا؟

انتخاب کشور برای مهاجرت بسیار سلیقه ایست اما توصیه می شود اگر قصد مهاجرت به هر کشوری را دارید، حتما به زبان آن کشور مسلط شوید. مثلا اگر میخواهید به کانادا مهاجرت کنید زبان انگلیسی، میخواهید به آلمان مهاجرت کنید، آلمانی (انگلیسی خیلی به کارتون نمیاد). بنابراین کشوری برای مهاجران ایرانی بهتر است که امکان ارتقا سطح شغلی و زندگی داشته باشند و همچنین به کشور انتخابی علاقه داشته باشند.

 

مهاجرت به اروپا سخت تره یا کانادا؟

مهاجرت کلا پروسه سختی ست، اگر به دنبال راحتی هستید، یا اگر دارید در گوگل جستجو می کنید راحت ترین راه مهاجرت چیست، اشتباه بزرگی را مرتکب می شود. به شدت توصیه می شود، اول کشور مقصد خود را انتخاب کنید بعد برای رسیدن به آن تلاش کنید و شرایط خود را با همان کشور وقف دهید.


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


رویا تمدن :

از بین مهاجرت به کشور آلمان و مهاجرت به کشور کانادا برای کار، کدام کشور برای ما که 2 نفر هستیم مناسب تر است؟

رویا تمدن :

برای مهاجرت کاری به کشور آلمان و کشور کانادا برای کدام کشور شانس بیشتری دارم و موقعیت شغلی در کدام کشور برای ما که 2 نفر هستیم مناسب تر است؟

به شرایط شما بستگی دارد نه به تعداد نفرات!

مریم امیدی :

سلام من کارشناسی ارشد مدیریت سال93 دریافت کردم متولد سال 60 هستم سابقه 13 سال کار با بیمه دولتی دارم.زبان 6 میخاستم بپرسم از نظر سنی امکان دریافت ویزای دانشجویی دارم؟

بله، آیلتس 6.5 دریافت کنید.

محمد :

سلام خوبین وقتتون بخیر من 35 ساله و مجرد و ارشد برق قدرت دارم واسه گرفتن ویزای کاری توی کانادا باید چیکار کنم؟

باید تمام شرایط شما بررسی شود، می توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه بفرمایید

منظر تهمتن :

سلام و وقت بخیر، من امسال دیپلم خود را دریافت کرده ام با معدل بالا 19.37 و قصد مهاجرت تحصیلی دارم به کشور کانادا. همچنین خانواده ام هم قصد مهاجرت به کانادا رو دارند. به نظر شما چه راهکاری رو انتخاب کنیم که من و پدر و مادرم بتوانیم باهم مهاجرت کنیم؟ اگر من پذیرش دانشگاه گرفتم؛ میتوانم خانواده ام همراه خودم ببرم؟ با چه شرایط و نکاتی؟ لطفا راهنمایی کنید من را، تشکر از پاسخگویی شما.

باید شرایط شما به دقت بررسی شده و بهترین روشی که می توانید اقدام کنید، به شما پیشنهاد شود. از این رو می توانید به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه نمایید.

بهمن بابائی :

باسلام . مراحل مقدماتی برای انجام مهاجرت به کانادا . و دریافت اقامت دائم در شهر اوتاوا چه چیز هایی میباشد. و هزینه انجام کار چقدر است ؟ خرید ملک مستغلاتی ( 500 متر مربع زمین + 150 مترمربع بنا ) در شهر اتاوا در منطقه بالاتر از سطح متوسط شهر چقدر است ؟ .

با خرید ملک نمی توانید اقامت کانادا دریافت کنید. برای بررسی شرایط و انتخاب راه مهاجرت به کانادا می توانید به بالای صفحه قسمت رزرو وقت مشاوره و یا فرم های ارزیابی رایگان مراجعه بفرمایید.

حسین :

سلام من میخوام پناهندگی کانادا را بگیرم. میخواستم ببینم میشه ویزای مسافرتی بگیرم و وقتی رسیدم در خواست پناهندگی بدم؟

هیچ خدمات و اطلاعاتی راجع به پناهندگی ندارم.

علی بهزادی :

51 سال دارم و فرزندی 12 ساله. در سوئد الان در اقامت دارم اما موقت است. مایلم به کاندا مهاجرت کنم. آخرین بار نمره آیلتس 9 داشتم. پیشتر دانشجوی ارشد ادبیات انگلیسی بودم که ناتمام ماند. در مقطع لیسانس علوم پایه با گرایش مهندسی خوانده ام. سالیانی مدیر بازرگانی و خبرنگار بوده ام. سابقا اقامت دائم استرالیا را نیز داشته ام که الان دیگر معتبر نیست. الان، برای من و فرزندم، بهترین راه برای مهاجرت به کانادا چیست؟ سپاس

باید دیگر شرایط شما را بدانیم اما با این مواردی که فرمودید، ویزای دانش آموزی کانادا توصیه می شود.

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت قانونی با مجوزها و وکیل رسمی

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

مجوزها و آدرس دفاتر:

- مجوز وزارت گردشگری ایران (بنام سالی گشت پارس به ش.ث: 461992)

- مجوز رسمی مشاور مهاجرت کانادا، دکتر شهروز بهرامی اصل: ICCRC :R527306 

- مجوز مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران (ای نماد) بنام ویزا724

- مجوز دفتر فعال حقوقی و مشاور املاک، در امارات (دبی) بنام الیزیاگروپ

 

دفتر ایران (تهران): 

تلفن‌های ثابت:

02122913141 02122223173 / 02122226298

 

پشتیبانی تلفن همراه، واتساپ و تلگرام:

09124644197 / 09961042050 

(شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

 

آدرس: میرداماد؛ میدان مادر (محسنی)، برج بیژن، طبقه 7 واحد 6

* مراجعه حضوری فقط با رزرو وقت قبلی

(پاسخدهی تلفنی فقط: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران )

(پشتیبانی پیام در واتساپ و تلگرام: 24 ساعته)


دفتر کانادا (تورنتو):

CANADA Office  :

17075 Leslie St, Unit 6, Newmarket, ON L3Y8E1 
Canada Toronto 

19055987474+ : Whatsapp & CALL

(مراجعه به دفاتر فقط با رزرو وقت قبلی)

 

دفتر امارات (دبی):

DUBAI Office  :

Dubai sheikh zayed road AlQuoz3 RAK bank Building office

 

اینماد ویزا724   RCIC

* ویزا724 مرکز تخصصی ویزا و مهاجرت

لینک های مهم: شرایط مهاجرت به کانادا / ویزا تحصیلی کانادا

سرمایه گذاری در کانادا / وکیل مهاجرت / ثبت شرکت دبی

شرایط و هزینه ویزای توریستی کانادا / ویزای کانادا / پاسپورت دومینیکا

مهاجرت به انگلیس / ویزای تحصیلی انگلیس / خرید ملک در دبی

استارتاپ کانادا / موسسه مهاجرتی / تورنتو / ونکوور

 

* اینستاگرام ویزا724: 

ایمیل : info[at]visa724.com

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.