مدت اقامت

14 روز

مدت اعتبار

2 ماه

مدت اخذ ویزا

50 روز کاری

هزینه

طبق درخواست

هشدار ها : لطفا از سپردن پاسپورت و مدارک شناسایی خود به افراد ناشناس خودداری نمایید.

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای سنگاپور توریستی

 • اصل گذرنامه و گذرنامه های قدیمی ، در صورت وجود
 • گذرنامه باید حداقل 6 ماه از تاریخ ارائه ویزا و حداقل دو صفحه خالی باشد
 • بلیط های هوایی رفت و برگشت تایید شده
 • فرم درخواست ویزا به طور کامل پر شده و امضا شده باشد
 • 2 عکس رنگی به اندازه گذرنامه در زمینه سفید با روکش مات
 • نامه همراه با ذکر جزئیات سفر، مشخصات مسافر با شماره تماس و جزئیات مالکیت (هزینه نامه باید با قلم مشکی پر و امضا شود)
 • اصل صورتهای بانکی که معاملات 6 ماه گذشته را نشان می دهد (تأیید شده و امضا شده توسط یک مقام بانکی)

اگر متقاضی مورد حمایت قرار دارد:

 • اثبات حمایت مالی و/یا اطلاعات مربوط به دعوتنامه
 • اگر سفر توسط پدر/مادر/سرپرست یا هر شخص دیگری به غیر از متقاضی سفر انجام می شود ، رضایت کتبی با تأیید دفتر اسناد رسمی والدین یا سرپرست یا شخص حامی سفر
 • اگر متقاضی دعوت شده است:
 • دعوتنامه
 • فرم V39
 • کپی گذرنامه دعوت کننده
 • کپی کارت فین

توضیحات :

ارزانترین نرخ خدمات ویزای سنگاپور را در ویزا724 به صورت مستقیم دریافت می کنید

هزینه ویزای توریستی سنگاپور

10 روز کاری

همکار: 135 دلار

مسافر: 145 دلار

در صورت تمایل خدمات رزرو هتل و پرواز در ویزا724 ارائه می گردد. برای اطلاعات بیشتر با ما درباشید.

سیاست ویزای سنگاپور بیان می کند که در کنار کارت ورود SG، برخی از ملیت ها باید قبل از عزیمت، صرف نظر از مدت یا هدف اقامت، ویزای سفارت را دریافت کنند تا بتوانند به سنگاپور سفر کرده و به آن دسترسی پیدا کنند. در حال حاضر، اتباع حدود 50 کشور ملزم به ارائه درخواست ویزای سفارت در نزدیکترین دفتر دولتی سنگاپور واقع در کشور محل اقامت خود هستند. ویزای کنسولی سنگاپور می تواند برای اهداف مختلف مانند گردشگری، تجارت، ترانزیت، کار، تحصیل یا دلایل دیگر درخواست شود. از متقاضی خواسته می شود نوع ویزای مورد نیاز خود را انتخاب کند.
برای دریافت ویزای سفارت سنگاپور، اولین قدم تعیین وقت ویزا برای مصاحبه است. پس از آن، متقاضی باید فرم درخواست ویزای سفارت را که باید به مصاحبه برده شود، به همراه اسناد و مدارک اضافی اضافی بسته به نوع ویزای درخواست شده، چاپ و تکمیل کند. به شهروندان توصیه می شود مصاحبه سفارت را قبل از تاریخ ورود مقصد به سنگاپور برنامه ریزی کنند، زیرا تأیید ویزای کنسولی می تواند تا 2 هفته یا بیشتر طول بکشد. با این حال، زمان استاندارد پردازش ویزای سفارت سنگاپور 3 روز کاری است. 

ویزای توریستی سنگاپور

کارت ورود  SGچیست؟

قانون ویزای سنگاپور تصریح می کند که همه مسافرانی که از سنگاپور دیدن می کنند، حتی کسانی که از معافیت ویزا برخوردارند، برای ورود به این جزیره باید کارت ورود الکترونیکی سنگاپور یا کارت ورود SG را دریافت کنند. کارت SG Arrival را می توان از طریق یک درخواست آنلاین به دست آورده و ثبت نمود. این روش، جایگزین سیستم قبلی کارت ورود و خروج کاغذی(D/E) شده است و به مسافر اجازه می دهد تا هنگام ورود به سرعت از طریق کنترل مرزی عبور کند. همه بازدیدکنندگان سنگاپور باید این ثبت نام آنلاین را با مشخصات شخصی و گذرنامه خود، برنامه سفر به سنگاپور و اظهارنامه سلامتی تکمیل کنند. پس از تأیید، کارت SG به طور خودکار به گذرنامه مسافر متصل می شود.
به دارندگان توصیه می شود هنگام سفر به سنگاپور یک نسخه الکترونیکی از کارت ورود SG را نزد خود داشته باشند. به محض ورود، بازدیدکنندگان باید گذرنامه ای را که برای تکمیل ثبت نام آنلاین درخواست ویزای آنها ارائه شده است، نشان دهند. علاوه بر این، ملیت های معاف از روادید که قصد دارند زمان بیشتری را از زمان مجاز بدون ویزا بگذرانند، ملزم هستند تا ا از سفارت ویزا اخذ کنند. شما نمی توانید هنگام ورود به سنگاپور این ویزا را دریافت کنید.
با این حال، صرف نظر از ملیت افراد و اینکه مشمول روادید می شوند یا خیر، همه بازدیدکنندگان خارجی سنگاپور باید به صورت آنلاین برای کارت ورود SG ثبت نام کنند،این کارت یک مجوز اجباری ورود است که می تواند از طریق یک برنامه آنلاین آسان دریافت شود. مقررات ویزای توریستی بیان می کند که پاسپورت همه دارندگان کارت ورود SG باید از تاریخ ورود به سنگاپور بیش از 6 ماه اعتبار داشته باشد. علاوه بر این، ممکن است از کلیه گردشگرانی که وارد سنگاپور می شوند، مدرک بلیط پرواز برگشت و اعتبار کافی برای مدت اقامت هنگام ورود به کنترل مرزی سنگاپور خواسته شود. در برخی موارد ممکن است ارائه گواهی واکسیناسیون تب زرد نیز ضروری باشد.
سنگاپور همه مسافران خارجی متقاضی مورد نیاز برای ویزا را به دو گروه طبقه بندی می کند:
•    سطح اول ارزیابی: شهروندان سطح 1 دو روش برای درخواست دارند : یا ویزای سفارت را از نزدیکترین نمایندگی دیپلماتیک سنگاپور به صورت شخصی دریافت کنند، یا یک درخواست آنلاین برای ویزای سنگاپور از طریق یک برنامه الکترونیکی ارسال کنند.
•    سطح دوم ارزیابی: مسافران خارجی از سطح 2 ارزیابی نمی توانند یک درخواست الکترونیکی برای ویزای سنگاپور ارائه دهند. همه افراد این گروه باید شخصاً برای دریافت ویزا در نزدیکترین نمایندگی دیپلماتیک سنگاپور یا یکی از نمایندگان مجاز ویزای آن در خارج از سنگاپور اقدام کنند.
* همه مسافران خارجی متقاضی ویزا، چه در گروه ارزیابی I و چه در گروه II، برای سفر به سنگاپور ملزم به دریافت کارت تأیید SG Arrival علاوه بر ویزا هستند.
* ویزای آنلاین سنگاپور معمولاً ظرف 5 روز کاری تأیید می شود و به مسافر توصیه می شود که یک نسخه چاپی از eVisa را با خود به همراه داشته باشد تا در هنگام ورود به کنترل مرزی در کشور ارائه شود.

ویزای توریستی سنگاپور

نکات تکمیلی دریافت ویزای توریستی سنگاپور

 • شهروندان خارجی از کشورهای بدون معافیت ویزا می توانند برای گردشگری به سنگاپور سفر کرده و در صورت داشتن کارت ورود SG تأیید شده، بسته به ملیت، از 30 تا 90 روز بدون ویزا بمانند.
 • قانون ویزای سنگاپور همچنین بیان می کند که ملیت های مورد نیاز برای اخذ ویزا نیازی به ویزای ترانزیتی سنگاپور ندارند تا از طریق این کشور به مقصد سوم تحت شرایط خاصی منتقل شوند.
 • در صورتی که مسافر قصد خروج از منطقه ترانزیت فرودگاه یا مهاجرتی مهاجر در سنگاپور را نداشته باشد و اگر چمدان خود را برای مقصد نهایی خود تحویل گرفته باشد، ویزای ترانزیت لازم نیست .علاوه بر این، آنها باید یک بلیط معتبر به مقصد بعدی داشته باشند و در یک خط هوایی کم هزینه سفر نکنند. در غیر این صورت، ویزای ترانزیت مورد نیاز است.

 

هزینه ویزای توریستی سنگاپور

هزینه ویزای توریستی سنگاپور شما شامل موارد زیر می شود:
1.هزینه درخواست کنسولگری
2.مالیات
هدف از سفر، مدت اقامت و محل اقامت شما تعیین کننده نوع ویزای سنگاپوری است که باید انتخاب کنید. بر اساس برنامه سفر، برنامه و هدف از سفر، می توانید ویزای توریستی سنگاپور را برای سفر 30 روزه با اعتبار دوساله انتخاب کنید.

هزینه ویزای سنگاپور

مشخصات دقیق عکس ویزای توریستی سنگاپور

عکس ویزای سنگاپور

نکاتی که قبل از دریافت ویزای توریستی سنگاپور بصورت آنلاین باید بدانید!

1.فرم ویزای توریستی سنگاپور را به صورت آنلاین بارگیری کرده و آن را با اطلاعات و امضا تکمیل کنید.
2.اطمینان حاصل کنید که گذرنامه شما دارای 6 ماه اعتبار از تاریخ ورود به سنگاپور است.
3.تهیه بلیط هواپیما بازگشت با سفرنامه ضروری است.
4.نامه پوششی متقاضی با ذکر دلیل سفر و تاریخ سفر، خطاب به “سفارت سنگاپور /سرکنسولگری سنگاپور”.
5.نامه مرخصی از شرکت متقاضی روی سربرگ شرکت.
6.لطفاً اطمینان حاصل کنید که همه مدارک به زبان انگلیسی است. در غیر این صورت، ترجمه رسمی اسناد نیز باید ضمیمه شود.
7.اگر متقاضی در آدرس دیگری غیر از آدرس ذکر شده در گذرنامه اقامت دارد، باید کپی سند اقامت نیز ضمیمه شود. دو مدرک آدرس مجاز دولت با آدرس یکسان باید ضمیمه شود.
8.اگر برای اولین بار به سنگاپور سفر می کنید، باید اسناد مالیات بر درآمد 3 سال گذشته را به همراه صورتهای بانکی 3 ماه گذشته ضمیمه کنید.
9.خوب است رزروهای تأیید شده هتل خود در سنگاپور را ضمیمه کنید، اگرچه اجباری نیست.
10.علاوه بر این، کنسولگری حق دارد که اسناد اضافی را در صورت ضرورت درخواست کند.
11.این ویزای چند بار ورود است به این معنی که در اعتبار ویزای داده شده می توانید چندین بار سفر کنید و دیگر نیازی به درخواست مجدد ویزای توریستی سنگاپور ندارید.
12.اگر پاسپورت قدیمی دارید، می توانید همان نامه را با فرم درخواست ضمیمه کنید.
13.در صورتی که بین پروازهای متصل خود بیش از 4-5 ساعت فاصله داشته باشید، می توانید با ثبت نام خود در فرودگاه چانگی، یک تور سنگاپور رایگان انتخاب کنید. این تنها در صورتی قابل اجرا است که توقف شما کمتر از 8 ساعت باشد، در غیر این صورت به ویزای ترانزیت نیاز دارید.
14.متقاضیان باید از بودجه کافی برای مدت اقامت در سنگاپور به همراه بلیط پروازهای برگشتی تأیید شده برخوردار باشند.

چگونه ویزای سنگاپور بگیریم

قوانین دریافت ویزای توریستی سنگاپور

– شما می توانید برای سیگار کشیدن در برخی از اماکن عمومی جریمه شوید. 
– واردات آدامس به کشور غیر از آدامس های پزشکی خاص نیز غیرقانونی است.
رفتار مست و بی نظم
رفتارهای مست و بی نظم در سنگاپور یک جنایت جدی است. شما باید مسئولانه بنوشید و محدودیت های خود را بدانید. بسته به شدت جنایت، متخلفان محکوم ممکن است تا 5.000 دلار جریمه، حداکثر 15 سال حبس یا قلع و قمع داشته باشند.
مشروب خوردن در اماکن عمومی
– نوشیدن مشروبات الکلی در مکان های عمومی بین ساعت های 10:30 شب تا 7 صبح، غیر از رستوران ها و کافه ها (توجه داشته باشید که این نیز در حال حاضر به عنوان بخشی از اقدامات مقابله با همه گیری سنگاپور ممنوع است)، مناطق بیرونی آپارتمان های خصوصی و حتی رویداد های فضای باز که مجوز دارند هم ممنوع است. 
– Geylang و Little India به عنوان “مناطق کنترل مشروب” تعیین شده اند. نوشیدن مشروب در اماکن عمومی در تمام تعطیلات آخر هفته، در تعطیلات رسمی و در آستانه تعطیلات رسمی ممنوع است. اگرپیروی این مورد را نادیده بگیرید، ممکن است تا 1000 دلار جریمه شوید. اگر مکررا از دستورات سرپیچی کنید ممکن است تا 2000 دلار جریمه شده یا تا 3 ماه به زندان فرستاده شوید.
سیگارهای الکترونیکی و سیگار کشیدن
– ورود سیگارهای الکترونیکی ممنوع است.
– حداقل سن برای خرید، استفاده، تملک، فروش و عرضه کلیه محصولات دخانی در سنگاپور 21 سال است. عدم رعایت قوانین جریمه دارد. در امتداد جاده اورچارد، سیگار کشیدن فقط در مناطق مشخص سیگاری مجاز است.
مدت اقامت ویزا
جریمه های ناشی از ماندن بیش از حد ویزای شما شامل جریمه، حبس، مجازات بدنی (اعتیاد) و اخراج بسته به مدت اقامت بیشتر است.
دگرباشان جنسی
اقدامات همجنس گرایانه مردان در سنگاپور غیرقانونی است، اما در بیانیه ای در پارلمان در سال 2007 نخست وزیر سنگاپور گفت که “دولت به عنوان پلیس اخلاقی عمل نمی کند” و “ما به طور پیشگیرانه قانون را در این مورد اجرا نمی کنیم”. اما گروه های حمایت کننده همجنسگرایان و لزبین ها و مکان های اجتماعی برای حمایت از این افراد وجود دارد. 
مجازات مرگ
مجازات اعدام برای برخی جرایم از جمله قتل و قاچاق مواد مخدر وجود دارد. قاچاق با داشتن مواد مخدر بیشتر از مقدار مشخص (در مورد شاهدانه 500 گرم) تعریف می شود. مجازات های سنگینی برای همه جرایم مواد مخدر در سنگاپور از جمله تصرف در اختیار دارد. 
حفظ پاسپورت در جریان تحقیقات پلیس
– اگر تحت تحقیقات پلیس قرار بگیرید، گذرنامه شما توسط مقامات مصادره می شود. پس از اتمام تحقیقات به شما بازگردانده می شود (در صورت محکومیت، پس از گذراندن دوران محکومیت بازگردانده می شود).
– بسته به جنایت، تحقیقات می تواند از چند روز تا چند ماه به طول انجامد. در بیشتر موارد در حالی که تحقیقات در حال انجام است، شما اجازه ندارید سنگاپور را ترک کنید. به همین دلیل باید پشتوانه مالی کافی داشته باشید تا بتوانید در این دوران از نظر مالی خود را تامین کنید. 
دو تابعیتی و اقامت دائم
– سنگاپور تابعیت دوگانه را پس از سن 21 سالگی به رسمیت نمی شناسد. 
– موارد زیر به عهده خدمات ملی هستند :
•    همه شهروندان مرد سنگاپور (از جمله شهروندان زیر 21 سال)
•    همه فرزندان پسر به عنوان بخشی از برنامه روابط عمومی والدین خود دارای وضعیت اقامت دائم (PR) شدند.
دیگر قوانین
– پلیس با بی احترامی به کارکنان دولت برخورد جدی می کند. مجوز پلیس برای هرگونه تجمع عمومی در فضای باز یا راهپیمایی مورد نیاز است. شما باید از تجمعات خیابانی و تظاهرات عمومی اجتناب کنید زیرا ممکن است غیرقانونی باشد. فیلمبرداری از تجمع غیرقانونی عمومی نیز ممنوع است، همچنین پوشیدن یا نمایش هرگونه مطالب مرتبط با علت بدون اجازه نیز پیگرد قانونی خواهد داشت.
– نمایش عمومی پرچم ها یا نشان های ملی غیرقانونی است مگر در مواردی که معافیت خاصی اعطا شده باشد.
– استفاده از کارت شناسایی جعلی غیرقانونی است.
– تحمل رشوه صفر است. هرگونه تلاش برای رشوه دادن یا جلوگیری از انجام وظایف یک مقام دیگر می تواند منجر به دستگیری شود.
– اقدامات خرابکارانه از جمله نقاشی های دیواری مجازات های سختی مانند جریمه و زندان در پی دارد.
– قوانین سختگیرانه ای در مورد اجاره مسکن کوتاه مدت وجود دارد.

 

مطلب پیشنهادی : وکیل مهاجرت

ویزای توریستی سنگاپور

روند ثبت درخواست ویزای توریستی سنگاپور

سیستم MRA eRegister یک سرویس داوطلبانه و رایگان است که توسط وزارت امور خارجه (MFA) به همه شهروندان سنگاپوری که به خارج سفر می کنند یا اقامت دارند ارائه می شود. صرف نظر از این که برای تحصیل، کار یا تفریح به خارج از کشور سفر می کنید، سیستم eRegister به شما امکان می دهد اطلاعات مربوط به برنامه سفر خود به خارج را ثبت کنید. اطلاعاتی که در اختیار سایت سفارت قرار می دهید به آن اجازه می دهد تا با شما تماس گرفته و در صورت بروز شرایط اضطراری (مانند بلایای طبیعی، نا آرامی های مدنی و غیره) به شما کمک می کند.

 

 در حال حاضر ویزا724 فعالیتی در خصوص خدمات مرتبط با این صفحه ندارد، مطلب زیر صرفا جهت راهنمایی شما عزیزان تهیه شده است و می تواند به شما جهت دریافت ویزای توریستی سنگاپور کمک کند، پس با دقت مطالعه بفرمایید.

 

چگونه می توانم ثبت نام الکترونیکی ویزای سنگاپور را انجام دهم؟

برای تکمیل پرونده eRegister خود باید اطلاعات زیر را ارائه دهید:
– مشخصات شخصی شما 
– کسانی که با شما سفر می کنند (اگر به صورت گروهی سفر می کنید) 
– برنامه سفر شما ، شامل محل اقامت ، اطلاعات تماس و مدت اقامت در کشور/شهرهایی که از آنها دیدن می کنید ؛ و
– نام و شماره تماس فردی در سنگاپور برای تماس در مواقع ضروری.

توصیه های دیگر:

ما به شدت شما را تشویق می کنیم که قبل از عزیمت به سفر، اقدامات زیر را انجام دهید:
– یک برنامه سفر دقیق و جزئیات تماس با اعضای خانواده، همکاران یا دوستان خود در سنگاپور بگذارید.
– خرید بیمه مسافرتی جامع که شامل تخلیه پزشکی در صورت مواجهه با موارد اضطراری غیر منتظره است
– اطلاعات تماس سفارتخانه ها و کنسولگری های مقصد سفر خود را با خود حمل کنید. 

* کلیه اطلاعات ارائه شده کاملاً محرمانه است. برای هیچ هدف دیگری و یا شخص ثالث منتشر نمی شود مگر اینکه مجوز کتبی توسط شما ارائه شده باشد، یا زمانی که چنین افشاگری از نظر قانون مجاز است ، به ویژه در صورت وقوع یک فاجعه ، بحران یا برای اهداف هماهنگی تخلیه اضطراری.

 

دلایل ریجکتی ویزای سنگاپور

درخواست ویزای سنگاپور یک فرایند ساده است. با این حال، احتمال وجود دارد که درخواست ویزای سنگاپور شما به دلایلی مانند اسناد ناکافی که نباید هنگام درخواست نادیده گرفته شوند، رد شود. در اینجا برخی از رایج ترین دلایل رد ویزای سنگاپور آورده شده است:

گذرنامه نامعتبر و آسیب دیده
گذرنامه شما مهمترین چیزی است که باید قبل از درخواست ویزا بسیار مراقب آن باشید. اگر پاسپورتی ارائه دهید که در وضعیت بدی قرار دارد یا آسیب دیده است احتمال رد ویزای سنگاپور توسط سفارت بسیار زیاد است. حتی اگر پاسپورت خود را که دیگر معتبر نیست ارسال کنید، ویزای شما رد می شود.

فرم درخواست ناقص
اگر فرم درخواست ناقص ویزا را ارسال کرده اید، اشتباه کرده اید و یا آن را امضا نکرده اید بدون شک در وضعیت وخیمی خواهید بود. یک اشتباه واحد در فرم درخواست می تواند منجر به ریجکتی شود. همیشه فرم را به درستی پر کنید و همه اطلاعات ذکر شده را دوباره بررسی کنید. اطمینان حاصل کنید که هنگام ارائه اطلاعات در اظهارات شخصی خود ثابت قدم هستید.

ویزای سنگاپور فعلی هنوز معتبر است
اگر ویزای سنگاپور را دارید اما سفر نکرده اید و مهلت آن نیز منقضی نشده است، ویزای دیگری به شما داده نمی شود. مواقعی وجود دارد که افراد از قبل دارای ویزای سنگاپور هستند. آنها یا آن را فراموش کرده اند یا نمی توانند نسخه ویزای سنگاپور خود را پیدا کنند و در نهایت درخواست ویزای دیگری می کنند. در چنین مواردی، شما باید منتظر بمانید تا ویزای فعلی شما منقضی شود تا دوباره درخواست دهید. ویزای سنگاپور تنها در صورتی صادر می شود که ویزا نداشته باشید.

مدارک ناقص ارائه شده
یکی دیگر از دلایل رد ویزای سنگاپور این است که مردم اغلب مدارک حمایتی خود را ارائه نمی دهند. دستورالعمل های خاصی توسط سفارت سنگاپور در مورد اسنادی که باید ارائه شود ارائه شده است. برخی از آنها صورتهای بانکی را ارائه نمی دهند، برخی دیگر اسناد روابط خود را ارائه نمی دهند. ویزای مختلف مستلزم شواهد مستند متفاوتی است، بنابراین مهم است که مطمئن شوید درخواست شما به طور کامل ارسال شده و هیچ چیز از قلم نیفتاده است.

قصد بازگشت به کشور خود را ندارید
اگر افسر ویزا کوچکترین تصوری از این داشته باشد که شما قصد بازگشت به کشور خود را ندارید، این زمینه بسیار محکمی برای رد ویزا می شود. شما باید آماده باشید تا ریشه های قوی خود را در ایران از طریق روابط خانوادگی قوی، مشاغل یا اموال غیرمنقول ثابت کنید و تا نشان دهید در پایان سفر، قصد بازگشت به کشور خود را دارید.

موجودی ناکافی بانک
سازمان مهاجرت سنگاپور از متقاضیان می خواهد ثابت کنند که بودجه کافی برای تمام سفرهای خود در سنگاپور را دارند. مقدار دقیق وجوهی که متقاضی باید نشان دهد مشخص نشده است. توصیه می شود شواهدی مانند صورت حساب بانکی و فیش های پرداختی ارائه دهید. متقاضی می تواند توسط حامی نیز پشتیبانی دریافت کند و در این مورد، مدارک مشابهی از حامی باید همراه با اطلاعات مربوط به رابطه بین متقاضی و حامی در درخواست ویزا گنجانده شود.

دعوت نامه بسیار کوتاه است
برای متقاضیانی که از دوستان و اقوام خود دیدن می کنند، دریافت نامه دعوت از بستگان (یا دوستان) مقیم سنگاپور برای حمایت از درخواست شما بسیار مهم است. با این حال، نامه نباید خیلی کوتاه باشد. باید به تفصیل توضیح داده شود و مطمئناً بیان شود که این فرد در طول کل اقامت شما در سنگاپور غذا و اقامت رایگان (در صورت وجود) به شما ارائه می دهد.

سابقه جنایی
هر متقاضی با سابقه سوء پیشینه یا سوء مصرف مواد مخدر شانس زیادی برای رد ویزا دارد. این امتناع ممکن است به این دلیل باشد که متقاضی تهدیدی برای خط مشی عمومی، امنیت داخلی یا ثروت عمومی سنگاپور محسوب می شود. نمونه های کمی از آنها تروریسم، سوءمصرف مواد مخدر، کودک آزاری، اعتیاد و سایر جنایات جدی است.
البته دلایل زیادی برای رد ویزای سنگاپور وجود دارد. همیشه باید به یاد داشته باشید که هر مورد منحصر به فرد است. تصمیم نهایی درخواست ویزای سنگاپور شما در اختیار کمیسیون عالی سنگاپور است. فقط با انجام درست روند درخواست می توانید از رد شدن اجتناب کنید. برای شروع، توصیه می شود از یک متخصص مجرب ویزا مشاوره بگیرید، که می تواند در مورد نتایج به شما مشاوره دهد تا از احتمال رد ویزا جلوگیری شود. 

مطالب پیشنهادی:

ویزای تحصیلی کانادا

مهاجرت از طریق خود اشتغالی کانادا

ویزای کار پرستاری کانادا یا مهاجرت پرستاران به کانادا

مهاجرت از طریق اکسپرس اینتری کانادا

درباره ویزای کانادا همه چیز بدانید

درباره تحصیل در کانادا همه چیز بدانید

ویزای اقامت دائم کانادا

مهاجرت به کانادا

 

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا ، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما

درخواست مشاوره رایگان

10 + 1 =

نظرات و سوالات شما

۳ دیدگاه

 1. فرزانه

  برای اخذ ویزا ی سنگاپور اگر برای شرکت در کنفرانس باشد، و آیا باید حداقل ۶ ماه از تاریخ گذرنامه گذشته باشد؟ من گذرنامه ام تا تاریخ انتهای ماه اردیبهشت ۹۷ اعتبار داره و کنفرانس تیر ماه ۹۷ برگزار میشه؟؟؟

  • محمد رستمی

   با سلام و احترام. 

   باید اعتبار پاسپورتتون رو حتما تمدید بفرمایید. 

 2. محمد فرهمند

  سلام روز شما بخیر . ببخشید یه سوال داشتم :
  من و همسر و فرزندم برای ویزای تحصیلی به آلمان ، مصاحبه شدیم چند روز قبل .
  یه مشکلی که پیش اومد این بود که آفیسر به ما گفت چرا پاسپورتِ بچه را هم منِ پدر امضا کرده ام ؟
  واقعیتش اصلاً یادم نمیاد چرا و کِی امضا کرده ام ! ولی یه چیزی که یادم میاد اینه که بنظرم برای صدورِ ویزا برای سفرمان به مالزی -سنگاپور (البته مالزی که ویزا نمیخواد) ، آژانس از ما خواست پاسپورتِ بچه ام را هم امضا کنم . میخوام مطمعن بشم که برای ویزای سنگاپور، همچین روالی وجود داره (امضای پاسپورت بچه توسط والدین) . تا بتونم در صورتِ ریجکت شدنِ احتمالی ، این رو دستاویزِ خودم قرار بدم .
  اگر اطلاعی دارید در این خصوص ، ممنون میشوم پاسخ بفرمایید .
  با تشکر و احترام