بهترین وبسایت های خرید و اجاره مسکن کانادا


آخرین بروز رسانی : ۰۰/۰۴/۱۹

 

 

بهترین وب سایت های خرید و اجاره مسکن در کانادا

 

بهترین سایت های خرید مسکن در کانادا


در این قسمت لیستی از بهترین وب سایت ها را برای اجاره آپارتمان در کانادا گردآوری کرده و نحوه استفاده از آنها را به شما توضیح می دهیم! اگر قصد دارید یک منزل جدید را پیدا کنید و از منزل قدیمی خود خسته شده اید یا اینکه تازه به کانادا مهاجرت کرده اید می توانید برای انتخاب اسکان به یکی از سایت های گفته شده سری بزنید.

اکثر افرادی که به کانادا مهاجرت می کنند هنوز از محل های متفاوت و حتی محلی که قرار است زندگی کنند بازدید نکرده اند به همین دلیل رو به انتخاب اسکان از طریق سایت های اینترنتی می آورند اما مشکلی که در این باره وجود دارد این است که بسیاری از مستاجران پس از امضای اجاره نامه؛ از منزل بازدید می کنند و در این زمان متوجه می شوند که منزل انتخابی با عکس های موجود در سایت بسیار متفاوت است! ما در این بخش سایت هایی را آورده ایم که از نظر 3 مورد برتر هستند؛ این موارد عبارتند از:

  • شباهت عکس ها با منزل اصلی
  • توصیفات نوشته شده صحیح
  • امتیازاتی دهی کاربران

 

www.rentboard.ca

 

rentboard.ca

 

با ورود به این سایت یک کادر را مشاهده می کنید که می توانید در آن شهر یا استان مورد نظر خود را وارد کنید. اگر دانشجو هستید و برای تحصیل به کانادا آمده اید می توانید از قسمت مسکن دانشجویی، اسکان هایی که برای شما مناسب است را انتخاب کنید. در این سایت یک نقشه وجود دارد که محل منزل و محل دانشگاه ها در آن ثبت شده و شما می توانید فاصله بین دو مکان را بررسی و بر اساس آن محل زندگی را انتخاب کنید.

اگر هنوز مشخص نکرده اید در کجا زندگی کنید می توانید به قسمت پایین سایت بروید؛ در این قسمت گزینه های متفاوتی مانند آپارتمان و خانه با تعداد اتاق، قیمت اجاره و محل دقیق نوشته شده و می توانید بر اساس مشخصات دلخواه یکی را انتخاب کنید.

در صورتی که شما در این سایت یک شهر را انتخاب کنید به صفحه ایی دیگر هدایت می شوید که در آن میزان اجاره از حداقل تا حداکثر، تعداد اتاق خواب و حمام نوشته شده است.

اگر شما حیوان خانگی دارید یا قصد دارید یک حیوان خانگی را بگیرید می توانید منازلی متناسب با این شرایط را در این سایت پیدا کنید. فیلترهای متنوعی وجود دارد که می توانید باتوجه به علایق و شرایط خود از آنها استفاده کرده تا بهترین مکان را پیدا کنید.

 

4rent.ca

 

4rent.ca


در این سایت یک لیست از محل های مورد علاقه افراد در کانادا وجود دارد؛ این شهرها بر اساس امتیازاتی که مردم داده اند ثبت شده اند. در این لیست 50 شهر محبوب آورده شده که افراد می توانند یکی را برای زندگی انتخاب کنند. معیارهایی که باعث می شود یک شهر در این لیست قرار بگیرد عبارتند از:

  •  محل های دیدنی
  •  امکانات
  •  تمیزی شهر

زمانی که شما روی یکی از شهرها کلیک می کنید به یک صفحه جدید هدایت می شوید که در آن تمام اسکان های قابل اجاره با مشخصاتی مانند قیمت، تعداد اتاق و متراژ منزل ثبت شده است. متدوال ترین روش انتخاب منزل در این سایت بر اساس اتاق خواب است اما روش های متنوع دیگری نیز وجود دارد.

همچنین شما با انتخاب یک منزل می توانید اطلاعاتی مانند اینکه چرا مردم این شهر را برای زندگی انتخاب می کنند و اطلاعاتی درباره شهر مثلا دریایی بودن آن را ببینید.

برای مثال با انتخاب شهر نوااسکوشیا این وبسایت توضیح می دهد که به علت نزدیکی به ساحل، آلودگی کم، میزان جرم و جنایت و... علت اصلی انتخاب افراد برای زندگی است.
اگر قصد مهاجرت به کانادا را دارید اما اطلاعات کافی درباره شهرها ندارید می توانید به این وبسایت مراجعه کرده و براساس امتیاز بندی یک شهر مناسب را برای اقامت انتخاب کنید.

 

Apartmentscanada.com

 

Apartmentscanada.com

 

این سایت تمام اطلاعات موجود در سایت های مختلف را جمع آوری کرده و افراد نشان می دهد؛ این سایت یک پایگاه داده عظیم از اطلاعات است که اجاره، خرید و اسکان های متفاوتی را در محل های متفاوت برای افراد به نمایش می گذارد.

در صفحه اصلی این سایت شهرهای بزرگ و محبوب در کانادا آورده شده است و با هر جستجو و انتخاب یک شهر برای شما لیستی از تقاطع ها و خیابان ها را نشان می دهد؛ این بسیار مناسب افرادی است که به دنبال پیدا کردن یک منطقه خاص هستند.

به عنوان مثال با انتخاب مونترال شما به یک صفحه با نقشه هدایت می شوید؛ در این صفحه فاصله منطقه انتخابی شما با مرکز شهر نمایش داده می شود همچنین در این نقشه سایر اسکان های اجاره ایی به شما نشان داده می شود.

یک نکته جالب درباره مونترال این است که این شهر کوهپایه ایی است و در نقشه موجود در سایت نشان می دهد که کدام نقطه بالاتر از مکان مورد نظر است و همچنین امکانات و طبیعت نزدیک به محل انتخابی نیز نشان داده می شود.

در سمت چپ نقشه لیستی از اجاره ها با پیش نمایش عکس، هزینه اجاره ماهانه، آدرس، تعداد اتاق خواب و حمام وجود دارد و می گوید آیا آپارتمان ها مناسب حیوانات خانگی بوده یا،دسترسی به صندلی چرخدار دارند یا خیر. در سمت راست بالای صفحه می توانید روی گزینه "نماد" کلیک کنید تا لیستی از نمادهای شهر با معنی آنها را ببینید. به عنوان مثال، یک دایره قرمز با "a" یک آپارتمان را نشان می دهد، در حالی که یک دایره سبز با "t" ، یک خانه را نشان می دهد.

 

www.gottarent.com

 

www.gottarent.com

 

این وبسایت از بانک اطلاعاتی قوی برخوردار است. در صفحه اصلی این سایت یک کادر وجود دارد که در این کادر می توانید محل مورد نظر را انتخاب کنید.

برای مثال می توانید آپارتمان هایی در ونکوور را انتخاب کنید و محدود قیمتی را نیز برای آن مشخص کنید. در صورتی که بودجه شما محدود است می توانید با کمک فیلترهایی که در این سایت وجود دارد پس از نمایش گزینه ها، ترتیب آنها را از کمترین هزینه به بیشترین هزینه تغییر دهید.

با انتخاب یک گزینه برای شما اطلاعاتی از محل نشان داده می شود همچنین یک لینک تماس فوری با صاحبخانه وجود دارد که در صورت لزوم می توانید از آن استفاده کنید.

در این صفحه علاوه بر عکس های منزل و اطلاعات کلی منزل اطلاعاتی درباره کل ملک نیز وجود دارد؛ برای مثال در صورت وجود امکاناتی مانند خشکشویی، استخر و پارکینگ تمامی این موارد ذکر می شود.

این وبسایت مناسب افرادی است که از طریق ویزای تحصیلی کانادا و با هدف تحصیل به این کشور آمده اند چراکه در این سایت علاوه بر موارد گفته شده اطلاعاتی مانند مدارس، دانشگاه ها و حتی محل های خرید نزدیک به اسکان شما نیز برای شما نمایش داده می شود.

همچنین پیشنهاد ما برای کسانی که از طریق استارتاپ ویزا کانادا به این کشور مهاجرت می کنند این سایت است؛ درست است که پس انداز و بررسی هزینه ها و انتخاب بهترین و مقرون به صرفه ترین موقعیت برای هر روشی و هر فردی مهم است اما کسانی که استارتاپی را راه اندازی می کنند احتمال این وجود دارد که در مراحل بعدی نیاز مالی داشته باشند؛ به همین خاطر می توانید با کمک فیلتر هزینه کم به زیاد بهترین محل با مقرون و به صرفه ترین هزینه را انتخاب کنید و مابقی دارایی خود را پس انداز کنید تا در صورت لزوم بتوانید از آن استفاده کنید!

 

www.viewit.ca

 

www.viewit.ca

 

در صفحه اصلی این سایت یک بخش جستجو وجود دارد که به افراد کمک می کند بر اساس شهر جستجوی خود را انجام دهند. برای مثال اگر بخواهید یک آپارتمان در تورنتو انتخاب کنید پس از انتخاب تورنتو برای شما محله های شهر نمایش داده می شود و می توانید بر اساس محله؛ اسکان مورد نظر خود را پیدا کنید.

شما با انتخاب محله و وارد کردن معیارهایی که برای اسکان انتخابی خود مد نظر دارید یک لیست از اسکان های موجود را می بینید همچنین اگر شما روی نقشه در محلی زوم کنید سایر اسکان های قابل اجاره نیز به صورت خودکار آپدیت شده و برای شما نشان داده می شود. با انتخاب یک گزینه برای شما اطلاعاتی مربوط به ساختمان مانند تهویه مطبوع، پارکینگ، لباسشویی و بالکن شما نمایش داده می شود.

یکی از مزایای این سایت این است که اطلاعات مفیدی درباره شهر برای افراد نشان می دهد که این بسیار مناسب افرادی است که تاکنون از شهر بازدید نکرده اند.

در صورتی که قصد مهاجرت به انگلستان را دارید و می خواهید یک اسکان در این کشور پیدا کنید می توانید به سایت های Rightmove و Zoopla مراجعه کنید؛ این سایت ها از معروف ترین سایت های اجاره اسکان در انگلستان هستند.

 

 

مهیار حلاج پور - ویزا724

من مهیار حلاج پور هستم؛ (Mahyar Hallajpour)

عضو رسمی شورای قانون‌گذاری امور مهاجرت کانادا، مشاور رسمی مهاجرت کانادا ICCRC/RCIC ، یا اصطلاحا وکیل مهاجرت. به شماره پروانه R520250

زندگی من صرف این می شود که اطمینان حاصل کنم، ممتازترین خدمات تخصصی حقوق مهاجرت کانادا را دریافت می کنید.

در شرکت توسعه بیزینس و شتاب دهنده i3 Capital ، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری سرمایه گذاری در کانادا ، ویزای استارت آپ و خرید بیزینس در کانادا به کانادا مهاجرت کنند.

ویزا 724 (VISA724.com) و شرکت مهاجرتی کاناداپاس، با مدیرعاملی و نظارت مستقیم اینجانب، اداره می شود.

مجموعه شرکتهای ما، دارای مجوزهای ذیل است:

  • شرکت مهاجرتی کاناداپاس،  با مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا به شماره ثبت: 002782433
  • شرکت توسعه بیزینس و شتاب دهنده i3 Capital ، با مجوز رسمی از دولت فدرال کانادا: به شماره ثبت 003223957
  • شرکت کاریابی بین المللی مهیار،  با مجوز وزارت کار ایران: به شماره ثبت 103621 

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما

 

مطلب پیشنهادی: قیمت خرید خانه در کانادا

 

 مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده،ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص مشاور و وکیل رسمی مجموعه جناب حلاج پور ممکن بوده و توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کانادپاس و کاریابی بین‌المللی مهیار مسوولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسوولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


mohsen anaeb : سلام استاد من واقعا عاشق شاخه حقوق وکیل مهاجرتی هستم میشه تو این مسیر منو راهنمایی کنید بچه شهرستان هستم با هزار بدبختی تونستم شرایطمو جور کنم ادامه تحصیل بدم و حقوق که عاشقشم تموم کنم الان یه سالی نیمی هست از خدمت سربازی تموم شدم. متقاضی ازمون وکالتم با علاقه با این وضعیت مالی بد میخونم پیش یه وکیلم کار میکنم خیلی خیلی علاقه دارم به این شاخه حفوق لطفا راهنماییم کنید????

برای وکالت در کانادا باید لایسنس کانادایی دریافت کنید و دوره ها در کانادا بگذرانید

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت به کانادا - ویزا 724

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- ویزا 724

- شرکت مهاجرتی کاناداپاس

- کاریابی بین المللی مهیار

- شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری i3capital

- دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران با شماره ثبت: 103621 

- دارای مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا: ICCRC R520250

با مدیریت مهیار حلاج پور، مشاور و وکیل قانونی RCIC/ICCRC به شماره پروانه R520250

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

 No.25 Shepard Ave W Suite 300 North York ON M2N 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

0014168905972 (پاسخ‌گویی: دوشنبه تا شنبه 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

دفتر ایران: 

02122927033 (پاسخ‌گویی: شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

تهران - بزرگراه مدرس شمال، خیابان دستگردی شرقی(ظفر)، جنب بیمارستان علی اصغر، پلاک 199 طبقه سوم، واحد 301 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخ‌گویی: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

واتساپ کانادا:

14168905972+ (پاسخگویی به پیامهای متنی در واتساپ)

* برای مطالعه روش های اصلی مهاجرت به کانادا، به صفحه مهاجرت کانادا مراجعه بفرمایید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.