Set up a shipping company in Canada


آخرین بروز رسانی : ۰۲/۱۰/۲۰

 

شرایط و هزینه مهاجرت کانادا با خرید یا راه اندازی شرکت حمل و نقل


به فکر راه اندازی یک شرکت حمل و نقل و در کانادا هستید؟ وارد شدن به تجارت کار سخت و دشواری نیست اگر یک برنامه ریزی درست، استراتژی منطقی و تجربه مناسب داشته باشید! قبل از شروع کسب و کار باید صنعت مورد نظر را بررسی کنید و مطمئن شوید که آماده رقابت و حضور در این تجارت هستید.

 

چطور می توانید با خرید یا راه اندازی یک شرکت حمل و نقل اقامت کانادا دریافت کنید؟

مختصر و مفید: با خرید یا راه اندازی یک بیزینس حمل و نقل در کانادا میتوانید در قالب برنامه های استانی کارآفرینی و ثبت شرکت در ابتدا ویزای کار دریافت و سپس برای اقامت کانادا اقدام کنید. معمولا برای خرید یک بیزینس حمل و نقل مناسب که ارزش خرید داشته باشد و بتوانید با آن ویزا درخواست کنید به بیش از 150 هزار دلار کانادا نیاز دارید.

 

 

شرکت حمل و نقل در کانادا

 

چرا یک شرکت حمل و نقل را راه اندازی کنیم؟


علاوه بر اینکه این کار می تواند راه کسب درآمدی برای افراد باشد، به سرمایه زیادی برای شروع نیاز ندارد. طبق بررسی ها در بسیاری از موارد کارآفرینان در این صنعت با کمترین سرمایه وارد می شوند و با درامد آن این کسب و کار را گسترش داده و هر چیز مورد نیاز را پوشش می دهند. قبل از شروع کار بهتر است به دنبال مشتری باشید و از قبل قراردادهای خود را مشخص کنید.

 

مطلب پیشنهادی: راه اندازی تعمیرگاه در کانادا

 

چه هزینه هایی را باید هنگام راه اندازی شرکت حمل و نقل در نظر بگیرم؟


نیازی نیست که حتما یک حسابدار ماهر و خبره باشید تا بتوانید هزینه ها را به صورت دقیق مطلع شوید اما درک اساسی از امور مالی هنگام راه اندازی هر نوع شرکت نوپایی مفید است.
• ابتدا باید سرمایه گذار را برای شروع کار حمل و نقل مشخص کنید. گزینه های مختلفی از جمله بانک و اشخاص سرمایه گذار در کانادا وجود دارد که به افراد در راه اندازی کسب و کارشان کمک می کند.
• سپس شما باید هزینه های خاص مربوط به راه اندازی را در نظر بگیرید؛ این هزینه ها به عنوان مثال مجوزها، بیمه ها و... را شامل می شود.
• شما باید خدمات قابل اعتمادی را به مشتریان ارائه دهید و بتوانید به نسبت رقبا برتری در منطقه ایجاد کنید. اگرچه ممکن است در ابتدای کار در کنار مسائلی مانند سرمایه و تهیه بیزینس پلن مواردی مانند بازاریابی کم اهمیت به نظر برسد اما باید این مورد را در نظر بگیرید که با رشد کسب و کار و تجارتتان باید هزینه و زمان را به این مورد نیز اختصاص دهید.
• به یاد داشته باشید که علاوه بر تمام هزینه های فوق، برای ایمن نگه داشتن وسایل نقلیه و تعمیرات در هنگام استفاده و هنگامی که در جاده هستید به پول نیاز خواهید داشت. همچنین مهم است که شما یک محل امن را برای نگهداری وسایل نقلیه انتخاب کنید و همچنین از ردیاب ها روی وسیله نقلیه استفاده کنید.
• سرانجام، شما باید به رانندگان و سایر کارمندان خود حقوق ماهیانه پرداخت کنید، بنابراین هنگام تهیه بودجه برای تجارت، این هزینه را در نظر بگیرید.

 

مطلب پیشنهادی: راه اندازی یا خرید کارواش در کانادا

 

هنگام خرید اولین وسیله نقلیه باید مراقب چه چیزی باشم؟

 

شرکت حمل و نقل در کانادا


هنگام انتخاب وسیله نقلیه شما باید به نوع کسب و کارتان و وسایلی که قرار است حمل کنید توجه کنید چراکه علاوه بر اطمینان رانندگان از وسیله مناسب شما به کارایی و سرعت ارائه خدمات خود نیز کمک می کنید. در این زمینه بسیاری از کارشناسان می گویند: دیدن یک وسیله نقلیه کوچک برای حمل بارهای بزرگ و یا استفاده از وسایل نقلیه بزرگ برای حمل وسایل کوچک باعث غیرحرفه ایی به نظر رسیدن شرکت شما و عدم اطمینان افراد می شود.
تعیین نوع دقیق کسب و کار و اینکه چه وسیله نقلیه ایی مناسب کار شما است در تعیین هزینه ها به شما کمک زیادی می کند و تصویر واضح تری از هزینه های مورد نیاز برای راه اندازی به شما ارائه می دهد.
پس از مشخص شدن میزان هزینه ای که می توانید برای وسیله نقلیه خود خرج کنید، شروع به بررسی مدل های وسایل نقلیه موجود برای نیازهای خاص تجارت خود کنید.
موارد مختلفی در انتخاب نوع وسیله نقلیه تاثیرگذار خواهند بود؛ مواردی از جمله:
• نوع وسایلی که قرار است حمل کنید.
• حجم وسایلی که حمل خواهید کرد.
• مسیرهایی که قرار است در آن فعالیت داشته باشید.
شرکت های حمل و نقل وسایل نقلیه متفاوتی دارند. ایده شما برای کسب و کار و فعالیت نوع وسیله نقلیه را مشخص می کند همچنین میزان سرمایه شما تاثیر مستقیمی در نوع وسایل نقلیه ایی که انتخاب می کنید دارد.

 

مطلب پیشنهادی: راه اندازی فروشگاه مواد غذایی در کانادا

 

از کجا می توانم آموزش های لازم در زمینه راه اندازی یک شرکت حمل و نقل را ببینم؟


شرکت مدیریت ترافیک جاده ای دوره های آموزشی حرفه ای به همراه گواهینامه ملی حمل و نقل را به افراد شرکت کننده ارائه می دهد. وزرات حمل و نقل عمومی جاده ها نیز مسئول صدور این گواهینامه ها است پس دوره ها کاملا معتبر و مدرک دریافتی مورد اطمینان است.
داشتن گواهینامه رانندگی بین المللی یک امتیاز برای صاحبان و مدیران یک شرکت حمل و نقل است همچنین افرادی که در یک شرکت حمل و نقل مشغول به کار هستند و گواهینامه بین المللی دارند امتیازات بیشتری نسبت به سایرین دارند.
دقت داشته باشید که طبق قوانین هر وسیله نقلیه در جاده ها باید توسط یک ایستگاه رسمی آزمایش، جاده ای بررسی شود. معاینه فنی وسایل نقلیه عبارتند از بررسی:
• بررسی شناسه و اطلاعات وسیله
• سیستم های الکتریکی
• اتصالات و تجهیزات (شامل آینه، کمربند ایمنی و غیره)
• سیستم ترمز
• چرخ (از جمله شرایط لاستیک)
• سیستم تعلیق و سواری
• مکانیزم فرمان
• موتور
• سیستم اگزوز
• ابعاد خودرو

 

چگونه می توانم رانندگان را برای کار در شرکت حمل و نقل خود استخدام کنم؟


بخش اصلی کسب و کار شما، علاوه بر وسایل نقلیه، رانندگان شما هستند. رانندگان قبل از امضای قرارداد بایستی مدارک و شرایط لازم را نیز داشته باشند برای مثال قبل از شروع کار هر راننده باید حتما گواهینامه رانندگی را داشته باشد؛ همچنین داشتن سابقه کاری در این مورد یک امتیاز برای افراد است. با اطمینان از اینکه رانندگان واجد شرایط و باتجربه را در هنگام راه اندازی و رشد نیازهای کسب و کار خود استخدام می کنید با تصویب قانون از بروز مشکلات جلوگیری می کنید. نه تنها رانندگان با کیفیت باعث افزایش بهره وری می شوند، بلکه وقتی شهرت شما بالا می رود که مشتریان شما بدانند می توانند به کارمندان شما اعتماد کنند، کسب و کار شما نیز رشد می کند.
روی کارمندان عالی سرمایه گذاری کنید و از تعیین محدوده توانایی در افراد خودداری کنید. رانندگان شما برای وسایل نقلیه مختلف به گواهینامه رانندگی مربوطه احتیاج دارند و برای مدیریت رانندگی در شرایط خطرناک مانند طوفان و گرما به آموزش نیاز دارند.

 

مطلب پیشنهادی: خرید یا راه اندازی آموزشگاه موسیقی در کانادا

 

از کجا مشتری برای شرکت حمل و نقل خود پیدا کنم؟


این کسب و کار نیز همانند تمامی کسب و کارها باید قبل از شروع بررسی شود شما در این بررسی باید منطقه مربوطه را بررسی کنید و شرایط را در نظر بگیرید؛ ببینید آیا در آن منطقه نیاز به یک شرکت و حمل و نقل است؟
در شروع کار ممکن است تعداد افرادی که از خدمات شما استفاده می کنند کم باشد اما با گذشت زمان این تعداد افزایش می یابد همچنین ارائه خدمات با کیفیت منجر به افزایش مشتری نیز می شود. دقت داشته باشید که بازاریابی نیز تاثیر زیادی در جذب مشتری خواهد داشت. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و استفاده وسیع از صفحات مجازی، بازاریابی در صفحات مجازی می تواند تاثیر زیادی در جذب مشتری داشته باشد.
استفاده از تکنولوژی علاوه بر جذب مشتری و بازاریابی می تواند به ارائه بهتر خدمات نیز کمک کند. استفاده از فناوری به معنای راه اندازی یک وب سایت مفصل نیست، اما شما باید اطمینان حاصل کنید که مشتریان شما می توانند تحویل کالا را ردیابی کنند. شاید شما با یک سیستم اطلاع رسانی پیامکی نیز بتوانید این کار را انجام دهید!
اطمینان حاصل کنید که سیستم شما هنگام حمل و نقل بسیار دقیق است و به مشتریان اطمینان خاطر در مورد استفاده از خدمات شما را می دهد.
دقت داشته باشید که تکنولوژی های مورد استفاده شما باید بسیار آسان باشد و افراد با هر سطح سوادی بتوانند از آن استفاده کنند.

 

چگونه می توان مشتریان را نگه داشت و مشتریان جدیدی داشت؟


بهترین راه برای جلب مشتری ایجاد حس اطمینان از روز اول است. افراد خدمات خوب را مورد توجه و قدردانی قرار می دهند و هنگامی که کار حمل و نقل داشته باشند باتوجه به تجربه قبلی خود انتخاب می کنند.
وقتی افراد تصمیم به استفاده از خدمات حمل و نقل می گیرند، باید مطمئن باشند که ناامید نمی شوند و مشکلی برایشان پیش نمی آید. مشتریان راضی برای خدمات قابل اعتماد ارزش قائل هستند و در صورت ارائه خدمات با کیفیت، علاوه بر استفاده مجدد؛ به افرادی که نیاز داشته باشند شرکت شما را معرفی می کنند.
با وجود چالش های فراوانی که در شروع یک تجارت موفق حمل و نقل و وجود دارد مهم است بدانید مشتریان دوست دارند بدانند که شما بهترین تلاش خود را می کنید و به بهترین شکل کار خود را انجام می دهید.

 

مجوزها و الزامات قانونی راه اندازی شرکت حمل و نقل در کانادا

راه اندازی شرکت حمل و نقل در کانادا نیازمند دریافت مجوزها و ملزوماتی است. بسیاری از افراد علاقه دارند که پس از مهاجرت به کانادا در زمینه حمل و نقل فعالیت کنند. اگر قصد فعالیت در این زمینه را دارید، باید خود را برای دریافت مجوزهای قانونی آماده کنید. یکی از مهم ترین قوانین، قرارداد بین المللی مالیات بر سوخت یا همان IFTA می باشد.

این قرارداد یک تفاهم نامه همکاری است که بین 10 ایالت کانادا و 48 ایالت آمریکا امضا شده است. تمام شرکت هایی که قصد فعالیت در زمینه حمل و نقل را دارند، باید تفاهم نامه مالیاتی مذکور را دریافت کنند. البته برخی مناطق در کانادا می توانند بدون دریافت این تفاهم نامه نیز کار خود را آغاز کنند. قلمرو یوکان، نوناووت و مناطق شمال غربی کانادا، از مسیرهایی هستند که به دریافت تفاهم نامه مالیاتی نیاز ندارند.

از دیگر مجوزهای لازم برای راه اندازی شرکت حمل و نقل در کانادا می توان به دریافت کد ایمنی ملی، بیمه حامل، طرح ثابت بین المللی یا IRP و... اشاره کرد. با دریافت این مجوزها و طی کردن مراحل قانونی می توانید شرکت خود را راه اندازی کنید.

 

شرکت حمل و نقل در کانادا

 

مطلب پیشنهادی: خرید یا راه اندازی نانوایی در کانادا

 

نکاتی در مورد بیمه حامل مورد نیاز برای شرکت های حمل و نقل

راه اندازی شرکت حمل و نقل در کانادا به دریافت بیمه حامل نیاز دارد. در ایالت های مختلف کانادا، مخصوصا آلبرتا و منیتوبا، دریافت این بیمه برای شرکت های حمل و نقل ضروری است. پوشش های بیمه دریافتی شما می تواند تفاوت هایی داشته باشد اما مهم ترین پوشش ها عبارتند از:

  • بیمه مسئولیت که یک طرح حفاظتی اجباری است. پوشش این بیمه برای کالاهای معمولی 1 میلیون دلار و برای کالاهای خطرناک 2 میلیون دلار است.
  • بیمه بار، که یک طرح داوطلبانه است و با آن می توانید محموله های خود را بیمه کنید.

 

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا ، ویزای استارتاپ و راه اندازی و خرید بیزینس در کانادا به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما

 

مطالب پیشنهادی: 

شرایط ویزای کانادا

وکیل مهاجرت

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده،ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص مشاور و وکیل رسمی توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران این مجموعه مسوولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسوولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


میثم کاظمی :

سلام و وقت شما بخیر ببخشید من سوالی داشتم سپاسگزار میشم اگر بتونید راهنماییم کنید میشه بفرمایید اگر شخصی توان خرید کامیون سنگین (تریلی18 چرخ) در کانادا رو داشته باشه و بره کانادا میتونه از طریق خرید کامیون شخصی هم اقامتش رو دائم کنه و هم به درآمد برسه ممنون

با درود 

با راه اندازی یک شرکت کوچک، ممکن است.

پیمان خدائی :

با سلام و درود سوال بنده این است که آیا با خرید یک ماشین باری و شغل راننده می توان در فالب ویزای اشتغال زایی وارد کانادا شد ممنون

با درود 

اگر در برنامه ها مهاجرتی کارآفرینی کانادا تعریف شوید و تمکن مالی کافی داشته باشید، بله ممکن است

Shayan :

ایا میشه که با اوسبیلدونگ المان اوسبیلدونگ راننده کامیون اقدام کنیم و شروع به کار کنیم بدون اینکه گواهی نامه کانادا رو بگیریم

اکبر نجفی :

قیمت یک مینی بوس یا کامیونت اونجا چند دلار است؟و پیشنهاد میکنم 2 یا 3 نفر سرمایه هایشان را با هم بگذارند یک شرکت سرپا با درامد خوب را بخرند،من پایه هستم با 20 سال تجربه ماشین داری. با تشکر از زحمات شما دوستان گرامی

به حداقل 250 هزار دلار سرمایه نیاز دارید

سجاد خان سوز : باسلامبنده صاحب ی شرکت حمل و نقل جاب جایی کلا در ایران هستم و قصد مهاجرت دارم.سوالم‌ابن هست اگر بنده بخواهم همین بیزینسو‌در کشور کانادا تاسیس کنم چ شرایطی لازم؟

به شرایط مالی و مدارکی که می توانید ارائه دهید بستگی دارد. برای بررسی شرایط به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید را رزرو وقت مشاوره

محمد هرمزی :

سلام بنده برای راه اندازی بیزینس حمل و نقل میخوام اقدام کنم برای شروع چه اقدامی لازمه ممنون میشم راهنمایی بفرماییذ منو تشکر

فرم ارزیابی مهاجرت را تکمیل بفرمایید یا رزرو وقت مشاوره که شرایط شما به دقت بررسی شود

توحید اسدی : با سلام و احترام بنده تقاضای وقت مشاوره جهت بررسی شرایط ویزای سرمایه گذاری (ثبت شرکت حمل و نقل) را دارم . شماره تماس: **** با تشکر توحید اسدی

می توانید به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه نمایید.

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت قانونی با مجوزها و وکیل رسمی

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

مجوزها و آدرس دفاتر:

- مجوز وزارت گردشگری ایران (بنام سالی گشت پارس به ش.ث: 461992)

- مجوز رسمی مشاور مهاجرت کانادا، دکتر شهروز بهرامی اصل: ICCRC :R527306 

- مجوز مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران (ای نماد) بنام ویزا724

- مجوز دفتر فعال حقوقی و مشاور املاک، در امارات (دبی) بنام الیزیاگروپ

 

دفتر ایران (تهران): 

تلفن‌های ثابت:

02122913141 02122223173 / 02122226298

 

پشتیبانی تلفن همراه، واتساپ و تلگرام:

09124644197 / 09961042050 

(شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

 

آدرس: میرداماد؛ میدان مادر (محسنی)، برج بیژن، طبقه 7 واحد 6

* مراجعه حضوری فقط با رزرو وقت قبلی

(پاسخدهی تلفنی فقط: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران )

(پشتیبانی پیام در واتساپ و تلگرام: 24 ساعته)


دفتر کانادا (تورنتو):

CANADA Office  :

17075 Leslie St, Unit 6, Newmarket, ON L3Y8E1 
Canada Toronto 

19055987474+ : Whatsapp & CALL

(مراجعه به دفاتر فقط با رزرو وقت قبلی)

 

دفتر امارات (دبی):

DUBAI Office  :

Dubai sheikh zayed road AlQuoz3 RAK bank Building office

 

اینماد ویزا724   RCIC

* ویزا724 مرکز تخصصی ویزا و مهاجرت

لینک های مهم: شرایط مهاجرت به کانادا / ویزا تحصیلی کانادا

سرمایه گذاری در کانادا / وکیل مهاجرت / ثبت شرکت دبی

شرایط و هزینه ویزای توریستی کانادا / ویزای کانادا / پاسپورت دومینیکا

مهاجرت به انگلیس / ویزای تحصیلی انگلیس / خرید ملک در دبی

استارتاپ کانادا / موسسه مهاجرتی / تورنتو / ونکوور

 

* اینستاگرام ویزا724: 

ایمیل : info[at]visa724.com

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.