راه اندازی شرکت حمل و نقل در کانادا


آخرین بروز رسانی : ۰۰/۰۴/۱۷

 

 

مهاجرت کانادا با خرید یا راه اندازی شرکت حمل و نقل


به فکر راه اندازی یک شرکت حمل و نقل و در کانادا هستید؟ وارد شدن به تجارت کار سخت و دشواری نیست اگر یک برنامه ریزی درست، استراتژی منطقی و تجربه مناسب داشته باشید! قبل از شروع کسب و کار باید صنعت مورد نظر را بررسی کنید و مطمئن شوید که آماده رقابت و حضور در این تجارت هستید.

 

چطور می توانید با خرید یا راه اندازی یک شرکت حمل و نقل اقامت کانادا دریافت کنید؟

مختصر و مفید: با خرید یا راه اندازی یک بیزینس حمل و نقل در کانادا میتوانید در قالب برنامه های استانی کارآفرینی و ثبت شرکت در ابتدا ویزای کار دریافت و سپس برای اقامت کانادا اقدام کنید. معمولا برای خرید یک بیزینس حمل و نقل مناسب که ارزش خرید داشته باشد و بتوانید با آن ویزا درخواست کنید به بیش از 150 هزار دلار کانادا نیاز دارید.

 

 

شرکت حمل و نقل در کانادا

 

چرا یک شرکت حمل و نقل را راه اندازی کنیم؟


علاوه بر اینکه این کار می تواند راه کسب درآمدی برای افراد باشد، به سرمایه زیادی برای شروع نیاز ندارد. طبق بررسی ها در بسیاری از موارد کارآفرینان در این صنعت با کمترین سرمایه وارد می شوند و با درامد آن این کسب و کار را گسترش داده و هر چیز مورد نیاز را پوشش می دهند. قبل از شروع کار بهتر است به دنبال مشتری باشید و از قبل قراردادهای خود را مشخص کنید.

 

مطلب پیشنهادی: راه اندازی تعمیرگاه در کانادا

 

چه هزینه هایی را باید هنگام راه اندازی شرکت حمل و نقل در نظر بگیرم؟


نیازی نیست که حتما یک حسابدار ماهر و خبره باشید تا بتوانید هزینه ها را به صورت دقیق مطلع شوید اما درک اساسی از امور مالی هنگام راه اندازی هر نوع شرکت نوپایی مفید است.
• ابتدا باید سرمایه گذار را برای شروع کار حمل و نقل مشخص کنید. گزینه های مختلفی از جمله بانک و اشخاص سرمایه گذار در کانادا وجود دارد که به افراد در راه اندازی کسب و کارشان کمک می کند.
• سپس شما باید هزینه های خاص مربوط به راه اندازی را در نظر بگیرید؛ این هزینه ها به عنوان مثال مجوزها، بیمه ها و... را شامل می شود.
• شما باید خدمات قابل اعتمادی را به مشتریان ارائه دهید و بتوانید به نسبت رقبا برتری در منطقه ایجاد کنید. اگرچه ممکن است در ابتدای کار در کنار مسائلی مانند سرمایه و تهیه بیزینس پلن مواردی مانند بازاریابی کم اهمیت به نظر برسد اما باید این مورد را در نظر بگیرید که با رشد کسب و کار و تجارتتان باید هزینه و زمان را به این مورد نیز اختصاص دهید.
• به یاد داشته باشید که علاوه بر تمام هزینه های فوق، برای ایمن نگه داشتن وسایل نقلیه و تعمیرات در هنگام استفاده و هنگامی که در جاده هستید به پول نیاز خواهید داشت. همچنین مهم است که شما یک محل امن را برای نگهداری وسایل نقلیه انتخاب کنید و همچنین از ردیاب ها روی وسیله نقلیه استفاده کنید.
• سرانجام، شما باید به رانندگان و سایر کارمندان خود حقوق ماهیانه پرداخت کنید، بنابراین هنگام تهیه بودجه برای تجارت، این هزینه را در نظر بگیرید.

 

مطلب پیشنهادی: راه اندازی یا خرید کارواش در کانادا

 

هنگام خرید اولین وسیله نقلیه باید مراقب چه چیزی باشم؟

 

شرکت حمل و نقل در کانادا


هنگام انتخاب وسیله نقلیه شما باید به نوع کسب و کارتان و وسایلی که قرار است حمل کنید توجه کنید چراکه علاوه بر اطمینان رانندگان از وسیله مناسب شما به کارایی و سرعت ارائه خدمات خود نیز کمک می کنید. در این زمینه بسیاری از کارشناسان می گویند: دیدن یک وسیله نقلیه کوچک برای حمل بارهای بزرگ و یا استفاده از وسایل نقلیه بزرگ برای حمل وسایل کوچک باعث غیرحرفه ایی به نظر رسیدن شرکت شما و عدم اطمینان افراد می شود.
تعیین نوع دقیق کسب و کار و اینکه چه وسیله نقلیه ایی مناسب کار شما است در تعیین هزینه ها به شما کمک زیادی می کند و تصویر واضح تری از هزینه های مورد نیاز برای راه اندازی به شما ارائه می دهد.
پس از مشخص شدن میزان هزینه ای که می توانید برای وسیله نقلیه خود خرج کنید، شروع به بررسی مدل های وسایل نقلیه موجود برای نیازهای خاص تجارت خود کنید.
موارد مختلفی در انتخاب نوع وسیله نقلیه تاثیرگذار خواهند بود؛ مواردی از جمله:
• نوع وسایلی که قرار است حمل کنید.
• حجم وسایلی که حمل خواهید کرد.
• مسیرهایی که قرار است در آن فعالیت داشته باشید.
شرکت های حمل و نقل وسایل نقلیه متفاوتی دارند. ایده شما برای کسب و کار و فعالیت نوع وسیله نقلیه را مشخص می کند همچنین میزان سرمایه شما تاثیر مستقیمی در نوع وسایل نقلیه ایی که انتخاب می کنید دارد.

 

مطلب پیشنهادی: راه اندازی فروشگاه مواد غذایی در کانادا

 

از کجا می توانم آموزش های لازم در زمینه راه اندازی یک شرکت حمل و نقل را ببینم؟


شرکت مدیریت ترافیک جاده ای دوره های آموزشی حرفه ای به همراه گواهینامه ملی حمل و نقل را به افراد شرکت کننده ارائه می دهد. وزرات حمل و نقل عمومی جاده ها نیز مسئول صدور این گواهینامه ها است پس دوره ها کاملا معتبر و مدرک دریافتی مورد اطمینان است.
داشتن گواهینامه رانندگی بین المللی یک امتیاز برای صاحبان و مدیران یک شرکت حمل و نقل است همچنین افرادی که در یک شرکت حمل و نقل مشغول به کار هستند و گواهینامه بین المللی دارند امتیازات بیشتری نسبت به سایرین دارند.
دقت داشته باشید که طبق قوانین هر وسیله نقلیه در جاده ها باید توسط یک ایستگاه رسمی آزمایش، جاده ای بررسی شود. معاینه فنی وسایل نقلیه عبارتند از بررسی:
• بررسی شناسه و اطلاعات وسیله
• سیستم های الکتریکی
• اتصالات و تجهیزات (شامل آینه، کمربند ایمنی و غیره)
• سیستم ترمز
• چرخ (از جمله شرایط لاستیک)
• سیستم تعلیق و سواری
• مکانیزم فرمان
• موتور
• سیستم اگزوز
• ابعاد خودرو

 

چگونه می توانم رانندگان را برای کار در شرکت حمل و نقل خود استخدام کنم؟


بخش اصلی کسب و کار شما، علاوه بر وسایل نقلیه، رانندگان شما هستند. رانندگان قبل از امضای قرارداد بایستی مدارک و شرایط لازم را نیز داشته باشند برای مثال قبل از شروع کار هر راننده باید حتما گواهینامه رانندگی را داشته باشد؛ همچنین داشتن سابقه کاری در این مورد یک امتیاز برای افراد است. با اطمینان از اینکه رانندگان واجد شرایط و باتجربه را در هنگام راه اندازی و رشد نیازهای کسب و کار خود استخدام می کنید با تصویب قانون از بروز مشکلات جلوگیری می کنید. نه تنها رانندگان با کیفیت باعث افزایش بهره وری می شوند، بلکه وقتی شهرت شما بالا می رود که مشتریان شما بدانند می توانند به کارمندان شما اعتماد کنند، کسب و کار شما نیز رشد می کند.
روی کارمندان عالی سرمایه گذاری کنید و از تعیین محدوده توانایی در افراد خودداری کنید. رانندگان شما برای وسایل نقلیه مختلف به گواهینامه رانندگی مربوطه احتیاج دارند و برای مدیریت رانندگی در شرایط خطرناک مانند طوفان و گرما به آموزش نیاز دارند.

 

از کجا مشتری برای شرکت حمل و نقل خود پیدا کنم؟


این کسب و کار نیز همانند تمامی کسب و کارها باید قبل از شروع بررسی شود شما در این بررسی باید منطقه مربوطه را بررسی کنید و شرایط را در نظر بگیرید؛ ببینید آیا در آن منطقه نیاز به یک شرکت و حمل و نقل است؟
در شروع کار ممکن است تعداد افرادی که از خدمات شما استفاده می کنند کم باشد اما با گذشت زمان این تعداد افزایش می یابد همچنین ارائه خدمات با کیفیت منجر به افزایش مشتری نیز می شود. دقت داشته باشید که بازاریابی نیز تاثیر زیادی در جذب مشتری خواهد داشت. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و استفاده وسیع از صفحات مجازی، بازاریابی در صفحات مجازی می تواند تاثیر زیادی در جذب مشتری داشته باشد.
استفاده از تکنولوژی علاوه بر جذب مشتری و بازاریابی می تواند به ارائه بهتر خدمات نیز کمک کند. استفاده از فناوری به معنای راه اندازی یک وب سایت مفصل نیست، اما شما باید اطمینان حاصل کنید که مشتریان شما می توانند تحویل کالا را ردیابی کنند. شاید شما با یک سیستم اطلاع رسانی پیامکی نیز بتوانید این کار را انجام دهید!
اطمینان حاصل کنید که سیستم شما هنگام حمل و نقل بسیار دقیق است و به مشتریان اطمینان خاطر در مورد استفاده از خدمات شما را می دهد.
دقت داشته باشید که تکنولوژی های مورد استفاده شما باید بسیار آسان باشد و افراد با هر سطح سوادی بتوانند از آن استفاده کنند.

 

چگونه می توان مشتریان را نگه داشت و مشتریان جدیدی داشت؟


بهترین راه برای جلب مشتری ایجاد حس اطمینان از روز اول است. افراد خدمات خوب را مورد توجه و قدردانی قرار می دهند و هنگامی که کار حمل و نقل داشته باشند باتوجه به تجربه قبلی خود انتخاب می کنند.
وقتی افراد تصمیم به استفاده از خدمات حمل و نقل می گیرند، باید مطمئن باشند که ناامید نمی شوند و مشکلی برایشان پیش نمی آید. مشتریان راضی برای خدمات قابل اعتماد ارزش قائل هستند و در صورت ارائه خدمات با کیفیت، علاوه بر استفاده مجدد؛ به افرادی که نیاز داشته باشند شرکت شما را معرفی می کنند.
با وجود چالش های فراوانی که در شروع یک تجارت موفق حمل و نقل و وجود دارد مهم است بدانید مشتریان دوست دارند بدانند که شما بهترین تلاش خود را می کنید و به بهترین شکل کار خود را انجام می دهید.

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

مهیار حلاج پور - ویزا 724

من، مهیار حلاج پور (Mahyar Hallajpour)

عضو رسمی شورای قانون‌گذاری امور مهاجرت کانادا، مشاور رسمی مهاجرت کانادا ICCRC/RCIC ، یا اصطلاحا وکیل مهاجرت، به شماره پروانه R520250 هستم.

زندگی من صرف این می شود که اطمینان حاصل کنم، ممتازترین خدمات تخصصی حقوق مهاجرت کانادا را دریافت می کنید.

من در طول سالیان فعالیتم، بانی توسعه بیش از یکصد شرکت در کانادا بوده ام و امروز تمام این خدمات در غالب  شرکت سرمایه گذاری و توسعه استارتاپ و بیزینس i3 Capital در اختیار متقاضیان و موکلین عزیز است.

ویزا 724 (VISA724.com) و شرکت مهاجرتی کاناداپاس، با مدیرعاملی و نظارت مستقیم اینجانب، اداره می شود.

مجموعه شرکتهای ما، دارای مجوزهای ذیل است:

  • شرکت مهاجرتی کاناداپاس،  با مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا به شماره ثبت: 002782433
  • شرکت توسعه بیزینس و شتاب دهنده i3 Capital ، با مجوز رسمی از دولت فدرال کانادا: به شماره ثبت 003223957
  • شرکت کاریابی بین المللی مهیار،  با مجوز وزارت کار ایران: به شماره ثبت 103621 

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره شرکت مهاجرتی ما

 

مطالب پیشنهادی: 

شرایط ویزای کانادا

وکیل مهاجرت

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده، ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص آقای مهیار حلاج پور ممکن بوده و توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کاناداپاس و کاریابی بین‌المللی مهیار مسئولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسئولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


محمد هرمزی :

سلام بنده برای راه اندازی بیزینس حمل و نقل میخوام اقدام کنم برای شروع چه اقدامی لازمه ممنون میشم راهنمایی بفرماییذ منو تشکر

فرم ارزیابی مهاجرت را تکمیل بفرمایید یا رزرو وقت مشاوره که شرایط شما به دقت بررسی شود

توحید اسدی : با سلام و احترام بنده تقاضای وقت مشاوره جهت بررسی شرایط ویزای سرمایه گذاری (ثبت شرکت حمل و نقل) را دارم . شماره تماس: **** با تشکر توحید اسدی

می توانید به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه نمایید.

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت به کانادا - ویزا 724

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- ویزا 724

- شرکت مهاجرتی کاناداپاس

- کاریابی بین المللی مهیار

- شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری i3capital

- دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران با شماره ثبت: 103621 

- دارای مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا: ICCRC R520250

با مدیریت مهیار حلاج پور، مشاور و وکیل قانونی RCIC/ICCRC به شماره پروانه R520250

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

 No.25 Shepard Ave W Suite 300 North York ON M2N 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

0014168905972 (پاسخ‌گویی: دوشنبه تا شنبه 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

دفتر ایران: 

02122927033 (پاسخ‌گویی: شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

تهران - بزرگراه مدرس شمال، خیابان دستگردی شرقی(ظفر)، جنب بیمارستان علی اصغر، پلاک 199 طبقه سوم، واحد 301 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخ‌گویی: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

واتساپ کانادا:

14168905972+ (پاسخگویی به پیامهای متنی در واتساپ)

* برای مطالعه روش های اصلی مهاجرت به کانادا، به صفحه مهاجرت کانادا مراجعه بفرمایید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.