گرفتن شعبه مک دونالد در کانادا + شرایط مهاجرت از طریق خرید شعبه


آخرین بروز رسانی : ۰۰/۰۴/۱۹

 

 

گرفتن شعبه مک دونالد در کانادا

 

گرفتن شعبه مک دونالد در کانادا

 


مک دونالد یکی از معروفترین برندهای فست فود در سراسر جهان است. عاشقان فست فود حتما نام این برند را شنیده اند و حتما یکبار از غذاهای این برند خورده اند! ما در این بخش درباره برند مک دونالد و گرفتن شعبه مک دونالد در کانادا و موارد مربوط به این عنوان می پردازیم.
در سال 1954 ری کروک، تمام سرمایه خود را جمع کرد و در یک کسب و کار سرمایه گذاری کرد؛ چه کسب و کاری؟ وی شروع به توزیع نوشیدنی های مختلف در فست فودها کرد. زمانی که به او خبر رسید یک شعبه فست فود در کالیفرنیا با چندین فروشنده نوشیدنی همکاری می کند از آن شعبه بازدید کرد و ایده افتتاح چند شعبه مک دونالدبا هدف فروش بیشتر نوشیدنی ها را ارئه کرد. بدین ترتیب در سال 1955 اولین شعبه مک دونالد افتتاح شد و تا به امروز 37000 شعبه در 119 کشور دنیا دارد.
مک دونالد یکی از کسب و کارهایی است که به افراد با اهدا حق امتیاز اجازه فعالیت می دهد که این مورد در موفقیت اصلی این شعبه نیز تاثیر بسیاری دارد. گرفتن شعبه مک دونالد یک فرصت کاری فوق العاده و پرسود است.

 

چرا در مک دونالد سرمایه گذاری کنید؟


مک دونالد برای همکاران خود آموزش هایی را طراحی کرده است! پیشرفت مک دونالد و ثابت ماندن کیفیت آن به علت آموزش هایی است به کارمندان و مدیران جدید خود می دهد. اعتقاد صاحبان و مدیران این برند این است که آموزش صحیح و درست باعث پیشرفت و تمرکز بر بهبود کیفیت می شود. دوره های آموزش که مک دونالد برای همکاران جدید در نظر می گیرد بین 9 ماه تا 2 سال متفاوت است. این برنامه آموزشی شامل:
• آموزش رهبری تیم
• مدیریت سیستم ها
• مدیریت رستوران
• مدیریت کسب و کار
• حضور در برنامه های مختلف اعم از: وبینار، سمینار، جلسات آموزشی و...

 

مزایای آموزش های مک دونالد


مدرسان از زمان ورود به برنامه آموزشی به صورت مستقیم با شما کار می کنند و وظیفه اصلی آنها آموزش به طور صحیح با هدف به حداکثر رساندن کیفیت، خدمات و تمیزی و... برای بهبود فروش و سود است. آموزش های عالی مک دونالد کمک می کند تا افراد بتوانند به سرعت در کسب و کار خود پیشرفت کنند و بتوانند تجربه های زیادی که نیاز است چند سال برای کسب آن زمان صرف شود در کمترین زمان بدست آید.
این آموزش بخشی از مراحل گرفتن شعبه مک دونالد است و دوره ایی متفاوت نیز به همین علت نیاز به ویزای تحصیلی کانادا ندارد!

 

کیفیت محصولات


مک دونالد از بهترین و تازه ترین مواد غذایی در شعبات خود استفاده می کند. در کانادا نیز شعبات مک دونالد با بیش از 100 تامین کننده مواد غذایی همکاری می کنند و این همکاری باعث می شود افراد اطمینان حاصل کنند که محصولات با بهترین کیفیت و قیمت در شعبات عرضه می شوند.

 

پشتیبانی

 

پشتیبانی مک دونالد

 


مک دونالد مداوم به دنبال جذب نیروی های جدید و افتتاح شعبات جدید است به همین علت به علاقمندان کسب حق امتیاز در این موارد کمک بسیاری زیاد می کند. افرادی که از بین متقاضیان ثبت نام شده انتخاب می شوند افرادی هستند که طبق بررسی کارشناسان پیش بینی شده است که می توانند تاثیر زیادی در پیشرفت و بهبود این برند داشته باشند.

 

صلاحیت های فرد متقاضی


مدارک مورد نظر مک دونالد در یک متقاضی در سه دسته اصلی وجود دارد:
• سابقه تجارت و تجربه کلی
• خصوصیات شخصی
• توانایی های مالی
مک دونالد به دنبال افرادی می رود که تجربه تجاری زیادی دارند و سابقه نظارت و مدیریت قوی نیز دارند. برند مک دونالد به دنبال افرادی است که سابقه مدیریتی موفق چه در تجارت خود و چه در تجارت های دیگر داشته اند. این افراد باید توانایی مدیریت و سختگیری 50 تا 120 کارمند در یک تجارت چند میلیون دلاری را داشته باشند. از سایر خصوصیات شخصیتی فرد متقاضی می توان به ارتباط خوب با افراد همکاری و میهمانان، برخورد مناسب با افراد مختلف با فرهنگ های مختلف نیز اشاره کرد.
نکته مهم این تجارت این است که مک دونالد به دنبال افرادی است که مایل باشند تمام وقت و تمام تلاش خود را به تجارت مک دونالد اختصاص دهند. این برند به سرمایه گذاران افرادی که در کسب و کارهای دیگر شراکت دارند حق امتیاز نمی دهد.

 

مدت زمان برنامه آموزشی مک دونالد


متقاضی باید مایل باشد در یک برنامه آموزشی تمام وقت (35 تا 40 ساعت در هفته) یا نیمه وقت (حداقل 20 ساعت در هفته) (مجموعاً تقریباً 1600 ساعت) شرکت کند. اگرچه اصولا آموزش نیمه وقت عصرها و آخر هفته است، اما برخی از فعالیت های آموزشی ممکن است در تمام طول روز از دوشنبه تا جمعه برگذار شود. متقاضی همچنین باید در دوره های مختلف مدیریتی شرکت کند. همانطور که گفتیم کل آموزش که شامل دوره های مدیریتی نیز است تقریباً 9 ماه تا 2 سال طول می کشد.

 

هزینه های مربوط به گرفتن شعبه مک دونالد


هنگام خرید یک رستوران جدید و سپس تغییر آن به شعبه مک دونالد (40٪ از کل هزینه) یا یک رستوران موجود (25٪ از کل هزینه) ، پیش پرداخت اولیه لازم است. پیش پرداخت باید از طریق خود شخص پرداخت شود و این مبلغ نمی تواند به صورت وام دریافت شده باشد.
از آنجا که هزینه یک رستوران به رستوران دیگر متفاوت است، حداقل مبلغ پیش پرداخت متفاوت خواهد بود. به طور کلی، افراد حداقل 700000 دلار سرمایه برای گرفتن یک شعبه مک دونالد در کانادا نیاز دارند. افرادی که سرمایه بیشتری دارند می توانند برای اخذ چند شعبه اقدام کنند.
اگر هدفتان راه اندازی یک کسب و کار مربوط به غذا است و به هر دلیلی موفق به کسب امتیاز مک دونالد نشدید می توانید شانس خود را در خرید و راه اندازی رستوران در کانادا نیز امتحان کنید!

 

تأمین مالی


همانطور که گفته شد خریدار باید حداقل 25٪ پول نقد به عنوان پیش پرداخت برای خرید یک رستوران پرداخت کند. مابقی مبلغ نیز باید به مدت 7 سال پرداخت شود. برای پرداخت قسط ها؛ خود برند مک دونالد به افراد وامی نمی دهد اما این برند یک نام تجاری شناخته شده است و بسیاری از موسسات مالی به افراد متقاضی در زمینه پرداخت قسط ها کمک می کنند (البته به خاطر داشته باشید که سرمایه اولیه حتما باید تامین شود و وام نباشد). موسساتی که با برند مک دونالد همکاری می کنند سود بسیار کمی از افراد می گیرند. اگر قصد مهاجرت به کانادا را دارید بهتر است تمام هزینه های مربوط به این موارد را بررسی کنید، علاوه بر سرمایه اولیه ایی که شما برای گرفتن حق امتیاز نیاز دارید به سرمایه ایی برای گرفتن مجوز و خرید تجهیزات و... نیز نیاز دارید؛ برای اطلاع دقیق از تمامی هزینه ها و هزینه های احتمالی مهم است که با یک وکیل مهاجرت به کانادا باتجربه مشورت کنید.

 

نکات بسیار مهم خرید بیزینس در کانادا

 برای مشاهده بیزینس هایی که در کانادا ارزش خرید دارند، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید.

 

مقایسه مک دونالد و سایر برندهای جدید


در دنیای فست فود هر روزه برندهای تجاری زیادی وارد می شوند. هر یک از این برندها ادعا می کنند که کارشان بهتر از دیگری است! برخی از برندها مفتخرند که غذاهای سالمتری دارند، برخی دیگر می گویند از چربی کمتری استفاده می کنند و ... ! گرچه همه برندها توسط دولت بررسی می شوند اما برند مک دونالد از برندهای شناخته شده ایی است که حتی با شنیدن نام آن خاطرات زیادی برای افراد یادآوری می شود و طعم لحظات قدیمی نیز خود دلیلی می شود برای انتخاب مجدد این شعبه!

 

هزینه مورد نیاز برای گرفتن یک شعبه مک دونالد در کانادا

 

مک دونالد در کانادا

 


برای دریافت شعبه مک دونالد در کانادا شما به حداقل 750.000 دلار کانادا نیاز دارد. بسیاری از افراد با خرید یک رستوران از مک دونالد وارد این سیستم می شوند اما برخی از افراد نیز با خرید یک رستوران و سپس حق امتیاز مک دونالد تغییر رستوران قدیمی وارد این عرصه می شوند؛ انتخاب هر کدام بر اساس شرایط افراد است.

 

انتخاب محل

 

مک دونالد درکانادا

 


در اکثر سیستم های فرانچایز مسئولیت پیدا کردن یک محل با استاندارهای آن فرانچایز توسط صاحب امتیاز صورت می گیرد اما مک دونالد متفاوت است! این برند ملک و محل را برای متقاضی مشخص می کند. زمان انتخاب یک محل شاید فکر کنید گزینه خوبی است اما مک دونالد به دنبال محل هایی است که بتواند حداقل دو تابلو را در یک خیابان اصلی بگذارد. اندازه این تابلو ها نیز 50.000 فوت مربع است.

 

سایت اصلی مک دونالد:

mcdonalds.com/us/en-us.html

 

سوالات متدوال


از راه اندازی یک شعبه مک دونالد در کاناداچقدر درآمد می توان کسب کرد؟
درآمد افراد در این شغل به عوامل متعددی از جمله توانایی وی و هزینه هایی که ممکن است برای عملیات و تعمیرات پرداخته شود بستگی دارد.
آیا می توان بیش از یک شعبه مک دونالد خریداری کرد؟
مک دونالد اجازه خرید چند شعبه به افرادیی که توانایی آن را دارند می دهد. در صورتی که فرد بتواند در اداره یک شعبه موفق عمل کند و سرمایه کافی نیز داشته باشد می تواند برای شعبات دیگر نیز اقدام کند.
آیا فرد می تواند به صورت مشارکتی یک شعبه مک دونالد را خریداری کند؟
مک دونالد به دنبال افرادی است که بتوانند شخصا شعبه خود را اداره کنند و خود درگیر کارهای روزمره شوند؛ این برند اجازه مشارکت به افراد و سرمایه گذارانی که در کسب و کارهای دیگر مشغول هستند را نمی دهد.
من یک قطعه ملک دارم که برای راه اندازی رستوران مک دونالد ایده آل است آیا مک دونالد حق امتیاز برند را به من اعطا می کند؟
روند انتخاب محل در مک دونالد کمی متفاوت است. این برند مکانی را انتخاب می کند که پیش بینی می کند آینده موفقی خواهد داشت همچنین برای بررسی محل ارزیابی های بسیاری انجام می شود. در صورتی که یک ملک دارید و قصد فروش ان را دارید می توانید با کارشناسان ما صحبت کنید تا این مورد را برای شما پیگیری کنند.
آیا می توانم با اعضای خانواده ام مانند خواهر و برادر، پسر عموها، والدین و غیره مک دونالد بخرم؟
نه. مک دونالد اجازه مشارکت، از جمله مشارکت خواهر و برادر را نمی دهد. حق امتیاز به فردی تعلق می گیرد که دوره آموزش را به پایان رسانده باشد. اعضای خانواده شما ممکن است در این حرفه توسط شما استخدام شوند.
اگر به دنبال خرید بیزینس در کانادا هستید می توانید به مک دونالد نیز فکر کنید! مک دونالد یک تجارت پر سود و پردرامد است که در سالیان سال خود را به افراد اثبات کرده است.

 

مهیار حلاج پور - ویزا 724

من، مهیار حلاج پور (Mahyar Hallajpour)

عضو رسمی شورای قانون‌گذاری امور مهاجرت کانادا، مشاور رسمی مهاجرت کانادا ICCRC/RCIC ، یا اصطلاحا وکیل مهاجرت، به شماره پروانه R520250 هستم.

زندگی من صرف این می شود که اطمینان حاصل کنم، ممتازترین خدمات تخصصی حقوق مهاجرت کانادا را دریافت می کنید.

من در طول سالیان فعالیتم، بانی توسعه بیش از یکصد شرکت در کانادا بوده ام و امروز تمام این خدمات در غالب  شرکت سرمایه گذاری و توسعه استارتاپ و بیزینس i3 Capital در اختیار متقاضیان و موکلین عزیز است.

ویزا 724 (VISA724.com) و شرکت مهاجرتی کاناداپاس، با مدیرعاملی و نظارت مستقیم اینجانب، اداره می شود.

مجموعه شرکتهای ما، دارای مجوزهای ذیل است:

  • شرکت مهاجرتی کاناداپاس،  با مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا به شماره ثبت: 002782433
  • شرکت توسعه بیزینس و شتاب دهنده i3 Capital ، با مجوز رسمی از دولت فدرال کانادا: به شماره ثبت 003223957
  • شرکت کاریابی بین المللی مهیار،  با مجوز وزارت کار ایران: به شماره ثبت 103621 

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره شرکت مهاجرتی ما

 

 مطالب پیشنهادی: 

راه اندازی یا خرید رستوران در کانادا

راه اندازی یا خرید فست فود در کانادا

 

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده، ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص آقای مهیار حلاج پور ممکن بوده و توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کاناداپاس و کاریابی بین‌المللی مهیار مسئولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسئولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


mehdi bahri :

با سلام من مهدی بحری 52 ساله دارای همسر و دوفرزند که یکی دختر 21 ساله و یک پسر 20 ساله هستم . پسرم در حال حاضر دانشجو کانادا هست و دخترم دانشجوی حسابداری در مقطع لیسانس هست و قصد مهاجرت به کانادا را داریم تحصیلات بنده سیکل هست و در حال حاظر دفتر املاک در تهران دارم البته شغل قبلی بنده تراشکاری بوده که تجربه خوبی دارم شما چه روش مهاجرتی پیشنهاد میکند. آیا خرید بیزینس بهترین روش هست و برای دخترم به غیر از ویزای دانشجویی راه دیگری هم هست . با سپاس فراوان

برای بررسی دقیق شرایط می توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان را تکمیل بفرمایید

جواد آقاجانی :

قصد مهاجرت و‌اخذ اقامت و سرمایه گذاری و … دارم

باید شرایط شما برای سرمایه گذاری به دقت بررسی شود. از این رو می توانید برای دریافت مشاوره تخصصی به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه نمایید.

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت به کانادا - ویزا 724

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- ویزا 724

- شرکت مهاجرتی کاناداپاس

- کاریابی بین المللی مهیار

- شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری i3capital

- دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران با شماره ثبت: 103621 

- دارای مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا: ICCRC R520250

با مدیریت مهیار حلاج پور، مشاور و وکیل قانونی RCIC/ICCRC به شماره پروانه R520250

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

 No.25 Shepard Ave W Suite 300 North York ON M2N 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

0014168905972 (پاسخ‌گویی: دوشنبه تا شنبه 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

دفتر ایران: 

02122927033 (پاسخ‌گویی: شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

تهران - بزرگراه مدرس شمال، خیابان دستگردی شرقی(ظفر)، جنب بیمارستان علی اصغر، پلاک 199 طبقه سوم، واحد 301 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخ‌گویی: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

واتساپ کانادا:

14168905972+ (پاسخگویی به پیامهای متنی در واتساپ)

* برای مطالعه روش های اصلی مهاجرت به کانادا، به صفحه مهاجرت کانادا مراجعه بفرمایید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.