خرید یا راه اندازی فست فود در کانادا + هزینه و درآمد آن


آخرین بروز رسانی : ۰۰/۰۴/۱۹

 

 

فهرست مطلب
مراحل راه اندازی فست فود در کانادا

هزینه های راه اندازی فست فود

مهاجرت به کانادا با راه اندازی فست فود

فست فودهای قابل خریداری در کانادا

راه اندازی فست فود در کانادا

 

فست فود در کانادا


پیشتر ما درباره راه اندازی رستوران در کانادا مقاله ایی گذاشتم اما اگر صاحب یک فست فود هستید و قصد مهاجرت به کانادا را دارید می توانید همین کسب و کار را در آن کشور داشته باشید! راه اندازی فست فود در کانادا یک سرمایه گذاری با درآمد عالی است. برای راه اندازی یک کسب و کار باید مراحلی را سپری کرد و همچنین اطلاعاتی را در این زمینه داشت. ما در ادامه به بررسی عناوین مرتبط با این بحث می پردازیم؛ این عناوین عبارتند از:
• مراحل راه اندازی فست فود در کانادا
• هزینه های راه اندازی فست فود در کانادا
• راه اندازی فست فود از طریق فرانچایز در کانادا
• نمونه هایی از فست فودهای قابل خرید در کانادا

 

نکات بسیار مهم خرید بیزینس در کانادا

 برای مشاهده ویدئو های آموزشی مهاجرت، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید.

مراحل راه اندازی فست فود در کانادا


شروع یک کسب و کار آن هم در یک کشور دیگر در ابتدا سخت و طاقت فرسا به نظر می رسد اما دانستن اطلاعات اصلی در این زمینه و انجام تمامی مراحل به صورت دقیق تحقق رویای کارآفرینی شما را از غیر ممکن به ممکن تغییر می دهد! ما در این بخش اصلی ترین مراحل را به همراه توضیحاتی مختصر آورده ایم اما دقت داشته باشید که برای مهاجرت به کانادا نیاز است که حتما با یک وکیل مهاجرتی باتجربه مشورت کنید.

1- یک ایده خوب ارائه دهید!

 

ایده راه اندازی فست فود در کانادا


فرقی ندارد که شما در کانادا یا هر کشور دیگری قصد راه اندازی یک فست فود داشته باشید؛ داشتن یک ایده خوب منجر به داشتن یک تجارت موفق می شود. برای تهیه یک ایده خوب ابتدا بازار را به صورت کلی بررسی کنید و سپس به دنبال روش هایی جدید و خاص باشید. استفاده از ایده های جالب و جذاب به افزایش فروش و رشد تجارت کمک بسیار زیادی می کند.


2- نوشتن بیزینس پلن یا طرح تجاری

 

بیزینس پلن فست فود در کانادا


پس از تهیه یک ایده خوب بهترین راه برای بررسی و آزمایش ایده تبدیل آن به یک طرح تجاری است! تهیه طرح تجاری به شما اجازه می دهد همه چیز را به صورت دقیق در مورد کسب و کار و بازار کار خود و... بررسی کنید. همچنین تهیه این طرح تجاری به شما کمک می کند تا در صورت نیاز به وام بتوانید به سرمایه گذاران و وام دهندگان یک برنامه دقیق و صحیح از کسب و کار خود را نشان دهید. یکی از مهمترین نکات در روش مهاجرت به کانادا از طریق استارتاپ ویزا تهیه یک بیزنس پلن است؛ این برنامه علاوه بر اینکه برای ارائه به مقامات دولتی نیاز است در تمامی مراحل به شما کمک می کند تا بهترین انتخاب با کمترین احتمال ریسک را داشته باشید.

3- انتخاب یک نام برای فست فود

 

انتخاب نام فست فود در کانادا


انتخاب یک نام برای فست فود در کانادا نیازمند بررسی قوانین و رعایت این قوانین است. در کانادا دولت محدودیت هایی برای نام انتخابی گذاشته است و هر سرمایه گذاری که قصد شروع کار در این کشور را دارد باید این قوانین را در نظر بگیرد. از آنجایی که این نام باید توسط دولت ثبت شود پس انتخاب نام های که دولت اجازه نمی دهد و مجاز نیست را نباید در ذهن داشت. نکته مهمی که در مورد انتخاب نام وجود دارد این است که نامی را انتخاب کنید که به گونه ایی بتواند کسب وکار شما را معرفی کند و از نظر بصری نیز به یاد ماندنی باشد!


4- پیدا کردن یک سرمایه گذار

 

سرمایه برای فست فود در کانادا

در حالی که بسیاری از افرادی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند تمام سرمایه مورد نیاز را از جیب خود پرداخت می کنند اما موسساتی در کانادا وجود دارد تا اگر افراد نیاز به کمک مالی داشتند بتواند آن را به کمک این موسسات تامین کنند. کمک های مالی دولت یا شراکت با سایر صاحبان کسب و کار از روش هایی است که می توان برای حل مشکل مالی به آن پرداخت اما قبل از آن تمامی قوانین و نکات مربوطه را مطالعه کنید و بررسی کنید که کدام راه متناسب با شرایط شما است.

5- دریافت مجوز
مشاغل جدید قبل از شروع فعالیت قانونی باید بر اساس شهر خود مجوزهای لازم را تهیه کنند. تنوع مجوزها بسیار زیاد است و مهم است که تمامی مجوزهای مورد نیاز را تهیه کنید. شما از طریق لینک زیر می توانید تمام مجوزهای لازم برای راه اندازی فست فود در شهر انتخابی را بررسی کنید:
https://www.bizpal.ca/

در صورتی که قصد خرید یا راه اندازی رستوران در کانادا را دارید نیز می توانید از همین لینک برای بررسی مجوزها اقدام کنید.


6- برای GST / HST ثبت نام کنید
در بیشتر موارد، مگر اینکه درآمد ناخالص کسب و کار جدید شما برای چهار فصل متوالی زیر 30 هزار دلار باشد، شما باید برای مالیات کالاها و خدمات (GST) و مالیات فروش (HST) ثبت نام کنید.

7- ثبت نام برای مالیات استانی

برخی از استان ها مالیات فروش خود را از GST فدرال جدا کرده اند. در این استان ها نیز باید مالیات پرداخت کنید. اگر در بریتیش کلمبیا، آلبرتا، منیتوبا و ساسکاچوان فست فود خود را راه اندازی می کنید باید در برنامه مالیات فروش استانی (PST) ثبت نام کنید. افرادی که قصد راه اندازی فست فود در کبک را دارند باید در برنامه مالیات فروش ) QST) ثبت نام کنند.


8- استخدام کارمند را در نظر داشته باشید!

 

استخدام کارمند در فست فود کانادا


ممکن است زمان شروع کار به استخدام کارمند به عنوان دورترین مورد فکر کنید اما خیلی سریعتر از آنچه که افراد فکر می کنند زمان استخدام کارمند فرا می رسد. قبل از استخدام کارمندان مواردی مانند حقوق، دستمزد و بیمه را نیز در نظر بگیرید.

9- ثبت سوابق

1گر از لحظه شروع کسب و کارتان تمامی سوابق و موضوعات مربوط به حسابداری را ثبت کنید علاوه بر اطلاع دقیق از حساب و کتاب و عدم ایجاد مشکل می توانید مالیات را راحت تر پرداخت کنید. برای این مورد شما می توانید یک حساب بانکی جدا برای این موضوع افتتاح کنید و سپس با کمک یک سیستم حسابداری تمامی سوابق مالی را ثبت کنید.


10- تبلیغات

در کنار تمام موارد گفته شده باید این را در نظر بگیرید که برای ارتقاع تجارت باید یک استراتژی بازاریابی نیز تهیه کنید. شما می توانید با شروع کار، بازاریابی آن را نیز شروع کنید؛ استفاده از ایده های جدید و خلاقانه در بازاریابی می تواند به فروش شما کمک کند.

 

هزینه های راه اندازی فست فود


یکی از مهم ترین نکاتی که برای افرادی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند بحث هزینه ها است. راه اندازی فست فود همانند سایر کسب و کارها نیازمند پرداخت هزینه هایی است؛ این هزینه ها عبارتند از:


هزینه های مربوط به محل


در زمان تعیین بودجه چند نکته مهم را باید در نظر بگیرید. می توان گفت اصلی ترین قسمت بودجه شما برای خرید یا اجاره یک محل استفاده می شود. زمان انتخاب محل چندین مورد را بررسی کنید و مزایای یکدیگر را بسنجید. برای مثال برای راه اندازی یک فست فود 1200 فوت مربعی (110 مترمربع) شما به 75000 دلار کانادا برای اجاره 6 ماه اول نیاز دارید.


نوسازی، تجهیزات و دکوراسیون


زمان راه اندازی فست فود شما به تجهیزات آشپزخانه و میز و صندلی بر اساس ظرفیت محل نیاز دارید. در این زمینه هزینه هایی مانند هزینه های مربوط به نرم افزارهای رایانه و یک پیک برای ارسال در منزل نیز در برنامه قرار می گیرد. هزینه های نوسازی و تجهیزات حدودا 150.000 دلار کانادا است اما این هزینه به تجهیزات مورد استفاده و دکوراسیونی که در نظر دارید بستگی دارد و ممکن است بیشتر یا کمتر نیز باشد.


نیروی انسانی


هزینه های مربوط به نیروی انسانی شامل حقوق، دستمزد، مالیات، بیمه و... است. این هزینه ها باتوجه به تعداد کارمندانی که در فست فود خود استخدام می کنید متفاوت است. هزینه هر کارمند تقریبا 2500 دلار در ماه است. شما از طریق لینک زیر می توانید از حداقل حقوق در استان خود مطلع شوید:
https://www.retailcouncil/

 

تبلیغات و بازاریابی


همانطور که قبلتر گفتیم؛تبلیغات و بازاریابی می توانند تاثیر زیادی در فروش داشته باشند. هزینه بازاریابی و تبلیغات باتوجه به روش تبلیغاتی متفاوت خواهد بود اما می توان گفت که تقریبا 40000 دلار کانادا در سال ممکن است هزینه تبلیغات شود. البته برای شروع شما می توانید از طریق صفحات مجازی به بازاریابی بپردازید.

 

هزینه های احتمالی


باید این موضوع را در نظر گرفت که راه اندازی فست فود در کانادا هرچند یک سرمایه گذاری سود آور است اما نمی تواند درامد شما را یک شبه زیاد کند و نیاز است که شما صبور باشید و به تدریج به درامد خوب برسید. در کنار این موضوع باید توقع برخی هزینه ها را نیز داشته باشید برای مثال ممکن است در برخی مواقع شرایطی پیش آید که نیاز به لوله کشی یا تعمیرات برقی باشد در این مواقع تقریبا 50000 دلار کانادا نیاز است. به طور معمول کنار گذاشتن این مبلغ کمک می کند در لحظات حساس بتوانید سریعتر مشکل را برطرف کنید.


در زمینه هزینه کردن باید در نظر داشته باشید که هزینه ها اضافی و تهیه مواردی که ضروری نیستند در اول کار لازم نیست. افرادی که به تازگی شروع به کار کرده اند در برخی زمینه ها هزینه هایی می کنند که معقول نیست؛ این هزینه ها شامل:


تجهیزات


تهیه تجهیزات بسیار مهم است اما خرید وسایل نو هزینه زیادی دارد و شما برای به حداقل رساندن هزینه ها می توانید از تجهیزات دست دوم سالم استفاده کنید. دقت داشته باشید که زمان تهیه تجهیزات، وسایلی که تقریبا نو هستند و نیازی به تعمیرات ندارند را خریداری کنید.


بازاریابی


همانطور که قبلتر گفتیم برای شروع می توانید از صفحات مجازی برای بازاریابی استفاده کنید تا نیاز نباشد در زمان شروع هزینه های زیادی پرداخت کنید.


مبلمان و دکوراسیون


ممکن است در زمان افتتاح وسوسه شوید که دکوراسیون مجللی داشته باشید اما شما می توانید از رنگ های متناسب و گیاهان در فضا برای زیبایی استفاده کنید. کیفیت غذا می تواند برای شما مشتریان بیشتری داشته باشد تا دکوراسیونی پر هزینه!

 

هزینه مواد اولیه


تهیه مواد اولیه باید بسیار با دقت انجام شود برای این مورد شما بهتر است از چندین عمده فروش قیمت موادی که می خواهید را بپرسید و مناسبترین را انتخاب کنید. ما در مقاله اپلیکیشن های کاربردی در کانادا برنامه های مختلفی را گفته ایم که می توانید با کمک آنها عمده فروشان مواد غذایی را پیدا کنید. برای جلوگیری از فاسد شدن مواد اولیه شما می توانید با فروشنده خود هماهنگ کنید تا روزانه مقداری از مواد اولیه مورد نیاز را برای شما ارسال کند.
عدم داشتن برنامه ریزی مناسب برای موجودی کالا، می تواند منجر به هدر رفتن غذا و خسارت سنگین به شما شود.

 

مهاجرت به کانادا با راه اندازی فست فود


اگر ایده ایی دارید که می تواند در کسب و کار شما تاثیر زیادی داشته باشد می توانید به کمک آن و از طریق برنامه کارآفرینی در کانادا برای دریافت اقامت اقدام کنید البته در صورتی که شما صاحب فست فود در کشور خود هستید و می خواهید یک شعبه دیگر در کانادا داشته باشید از طریق برنامه ICT اقدام کنید. در صورتی که می خواهید با راه اندازی فست فود در کانادا اقامت این کشور را دریافت کنید بهتر است با یک وکیل مهاجرت به کانادا با تجربه مشورت کنید.

 

فست فودهای قابل خریداری در کانادا


از روش هایی که می توان به کمک آن به کسب درآمد پرداخت خرید بیزینس در کانادا است! افرادی که تمایل دارند به جای راه اندازی فست فود به خرید یک شعبه آماده و شناخته شده روی آوردند بایستی موارد قابل خرید را به صورت دقیق بررسی کرده و سپس باتوجه به شرایط خود یکی را انتخاب کنند؛ ما در این بخش برخی از فست فودهای قابل خرید در کانادا را آورده ایم.
محل= کلونا، بریتیش کلمبیا، کانادا
قیمت درخواستی= 369000 دلار کانادا
درآمد = 500.000 دلار کانادا تا 1 میلیون دلار کانادا
این فست فود از سال 2009 شروع به کار کرده و تا کنون بیش از 200 شعبه در سراسر آمریکا دارد. نکته منحصر به فرد این برند ارائه غذاهای مخصوص گیاه خواران است.

 

فست فود در کانادا

 

فست فود در کانادا

 

فست فود در کانادا

محل= برنابی، بریتیش کلمبیا، کانادا

قیمت پیشنهادی= 399900 دلار کانادا
برای اطلاع از درآمد این شعبه می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.
این فست فود با هدف ارائه غذاهای با کیفیت در سال 2016 تاسیس شد. تجهیزات مورد استفاده در این فست فود بسیار با کیفیت است.

فست فود در کانادا

 

فست فود در کانادا

 

فست فود در کانادا

 

فست فود در کانادا

 

فست فود در کانادا

 

فست فود در کانادا

 

محل= تورنتو، انتاریو ، کانادا
قیمت پیشنهادی= 250.000 تا 500.000 دلار کانادا
برای اطلاع از درآمد این شعبه می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.
این فست فود در یک نقطه شلوغ در مرکز شهر تورنتو قرار دارد. در نزدیکی این فست فود بانک و مغازه های بسیاری زیادی قرار دارد؛ نکته مهم درباره این فست فود دسترسی وسایل نقلیه عمومی به آن است. اگر فردی برای سرو یک اسموتی به این شعبه آید یا با هدف خوردن غذا می تواند به آنچه می خواهد برسد. نکته بسیار مهم در این شعبه این است که تمامی غذاها در مقابل مشتریان تهیه شده و افراد می توانند با خیال راحت سفارش خود را میل کنند.

 

فست فود در کانادا

 

فست فود در کانادا

 

فست فود در کانادا

 

فست فود در کانادا

 

محل= باری، انتاریو، کانادا
قیمت پیشنهادی= 315000 دلار کانادا
درآمد= 325000 دلار کانادا
این فست فود یک فست فود به روز با مساحت 1200 فوت مربع است. موقعیت مکانی این شعبه بسیار عالی است و در یکی از خیابان های شلوغ (خیابان دونلوپ غربی در باری) قرار دارد.

 

فست فود در کانادا

 

فست فود در کانادا

 

فست فود در کانادا

 

محل= کوکران، آلبرتا، کانادا
قیمت پیشنهادی= 550.000 دلار کانادا
درآمد= 800.000 دلار کانادا
پیتزا پاناگو در شهر کوکران در موقعیتی مناسب قرار دارد. به این شعبه مدارس و مراکز تفریحی بسیاری نزدیک است. نکته بسیار مهم درباره این محل این است که به تازگی بازسازی شده است به همین دلیل نیاز به صرف هزینه های اضافی در بازسازی ندارد.

 

فست فود در کانادا

 

فست فود در کانادا

 

فست فود در کانادا

 

محل= مونترال، کبک، کانادا
قیمت پیشنهادی= 599.000 دلار کانادا
درآمد= 500.000 تا 1 میلیون دلار کانادا
این برند بیش از 230 شعبه در سراسر کشور دارد و همچنان در حال گسترش شعبات نیز است. این مکان 20 سال پیش ساخته شد و جز 20 فست فود برتر در این شهر و رتبه 1 فروش آنلاین را کسب کرده است. نکته مهم درباره این شعبه این است که در نزدیکی دانشگاه مک گیل واقع شده و همچنین به تمام جاذبه های گردشگری، هتل ها و مرکز شهر نیز نزدیک است.

 

فست فود در کانادا

 

فست فود در کانادا

 

فست فود در کانادا

 

مهیار حلاج پور - ویزا 724

من، مهیار حلاج پور (Mahyar Hallajpour)
عضو رسمی شورای قانون‌گذاری امور مهاجرت کانادا، مشاور رسمی مهاجرت کانادا ICCRC/RCIC ، یا اصطلاحا وکیل مهاجرت، به شماره پروانه R520250 هستم.

زندگی من صرف این می شود که اطمینان حاصل کنم، ممتازترین خدمات تخصصی حقوق مهاجرت کانادا را دریافت می کنید.

من در طول سالیان فعالیتم، بانی توسعه بیش از یکصد شرکت در کانادا بوده ام و امروز تمام این خدمات در غالب  شرکت سرمایه گذاری و توسعه استارتاپ و بیزینس i3 Capital در اختیار متقاضیان و موکلین عزیز است.

ویزا 724 (VISA724.com) و شرکت مهاجرتی کاناداپاس، با مدیرعاملی و نظارت مستقیم اینجانب، اداره می شود.

مجموعه شرکتهای ما، دارای مجوزهای ذیل است:

  • شرکت مهاجرتی کاناداپاس،  با مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا به شماره ثبت: 002782433
  • شرکت توسعه بیزینس و شتاب دهنده i3 Capital ، با مجوز رسمی از دولت فدرال کانادا: به شماره ثبت 003223957
  • شرکت کاریابی بین المللی مهیار،  با مجوز وزارت کار ایران: به شماره ثبت 103621 

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره شرکت مهاجرتی ما

 

 

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده، ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص آقای مهیار حلاج پور ممکن بوده و توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کاناداپاس و کاریابی بین‌المللی مهیار مسئولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسئولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

 

مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


امیر سیف الدینی :

تا 3ماه دیگه prرا دریافت می کنم میخوام رستوران vegan یا بیرون بر تاسیس کنم چکار و چقدر هزینه داره

این سوال شما بسیار کلی ست، هزینه راه اندازی رستوران به عوامل بسیاری بستگی دارد، ازجمله : لوکیشن، مساحت، تعداد کارکنان، دستگاه‌های مورد نیاز و...

با دفاتر ما در کانادا یا ایران در تماس باشید راهنماییتون می کنن

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت به کانادا - ویزا 724

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- ویزا 724

- شرکت مهاجرتی کاناداپاس

- کاریابی بین المللی مهیار

- شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری i3capital

- دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران با شماره ثبت: 103621 

- دارای مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا: ICCRC R520250

با مدیریت مهیار حلاج پور، مشاور و وکیل قانونی RCIC/ICCRC به شماره پروانه R520250

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

 No.25 Shepard Ave W Suite 300 North York ON M2N 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

0014168905972 (پاسخ‌گویی: دوشنبه تا شنبه 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

دفتر ایران: 

02122927033 - 02128421010 (پاسخ‌گویی: شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

تهران - بزرگراه مدرس شمال، خیابان دستگردی شرقی(ظفر)، جنب بیمارستان علی اصغر، پلاک 199 طبقه سوم، واحد 301 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخ‌گویی: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

واتساپ کانادا:

14168905972+ (پاسخگویی به پیامهای متنی در واتساپ)

* برای مطالعه روش های اصلی مهاجرت به کانادا، به صفحه مهاجرت کانادا مراجعه بفرمایید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.