گرفتن شعبه استارباکس در کانادا+ هزینه ها و شرایط


آخرین بروز رسانی : ۰۰/۰۴/۱۹

 

 

تاریخچه استارباکس

 

تاریخچه استارباکس


استارباکس از سال 1971 برای اولین بار راه اندازی و از همان زمان با هدف ارائه قهوه های عالی و بهتر شدن جهان شروع به فعالیت کرد. در آن زمان این برند فقط در سیاتل فعالیت داشت اما در سال 1981 هوارد شولتز مدیر اجرایی و رئیس استارباکس تصمیم به تغییراتی در این کسب و کار گرفت؛ هوارد به ایتالیا سفر کرد و نحوه تهیه قهوه های ایتالیایی را یاد گرفت و آن را در شعبه خود ارائه کرد.

 

مطلب پیشنهادیخرید کافی شاپ در کانادا

گرفتن شعبه استارباکس در کانادا


اگر به قهوه و سرو نوشیدنی علاقمند هستید حتما تا به حال به افتتاح یک کافی شاپ فکر کرده اید! راه اندازی یک کافی شاپ برای افرادی که در کشور خود صاحب کافی شاپ هستند یا مهارتی در تهیه قهوه دارند یکی از راه های مهاجرت به کانادا است، که حتما چندین بار در ذهن به آن فکر کرده اند. راه اندازی یک کافی شاپ در صورتی که در یک موقعیت درست باشد می تواند کسب و کاری سود آور باشد حالا شما فکر کنید همین کسب و کار را با یک برند شناخته شده است، برندی که چندین سال فعالیت داشته و محبوب شده است چقدر می تواند سودآور باشد؟ اگر قصد گرفتن شعبه استارباکس در کانادا را دارید و می خواهید از مراحل گرفتن شعبه استارباکس در کانادا و هزینه های راه اندازی شعبه استارباکس در کانادا مطلع شوید تا انتها با ما باشید! ما در ادامه به بررسی این موارد می پردازیم:


• گرفتن شعبه استارباکس در کانادا
• هزینه راه اندازی شعبه استارباکس در کانادا
• وام گرفتن برای راه اندازی شعبه استارباکس در کانادا
• گرفتن مجوز استارباکس در کانادا
• درآمد یک شعبه استارباکس در کانادا
• درآمد یک شعبه استارباکس در کانادا
• گرفتن اقامت کانادا با راه اندازی شعبه استارباکس در کانادا
• شرایط فرد متقاضی سرمایه گذاری در استارباکس

 

گرفتن شعبه استارباکس

 

استارباکس در کانادا


استارباکس یکی از موفق ترین کسب و کارهای آمریکا و دنیا است. علاوه بر رشد تعداد فروشگاه ها این برند با افزایش کیفیت خود و حضور در دنیای دیجیتالی نیز توانسته روز به روز موفق شود اما استراتژی اصلی این فروشگاه افزایش تعداد شعبات به خصوص آن هم در محل های پر رفت و آمد مانند فروشگاه از جمله فروشگاه های زنجیره ایی است.
استارباکس خود را از سایر رقبا متمایز کرده است و آن هم پرهیز از حق رای دادن است. بر خلاف سایر برندها مانند مک دونالد یا برندهای مشهور در زمینه قهوه این شرکت توانسته جایگاه خوبی داشته باشد. اما افرادی که قصد سرمایه گذاری در این برند را دارند چگونه می توانند در آن فعالیت داشته باشند؟ در ادامه به بررسی این موضوع می پردازیم.

 

 

نکات بسیار مهم خرید بیزینس در کانادا

 برای مشاهده بیزینس هایی که در کانادا ارزش خرید دارند، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید.

دریافت مجوز از استارباکس


برای شروع فعالیت در این برند شما باید از طریق سایت برای دریافت مجوز اقدام کنید. پس از ثبت نام در سایت و ارسال درخواست از شما خواسته می شود که نوع شغل را انتخاب و اطلاعات عمومی مانند نام و محل انتخابی به همراه اطلاعات تماس را ارائه دهید؛ همچنین در این مرحله باید مشخص کنید که چه نوع محصولاتی را ارائه خواهید کرد. در واقع در استارباکس افراد با اجاره این مجوز شروع به فعالیت می کنند و در این برند فرد صاحب اصلی کسب و کار نیست و فروشگاه متعلق به استارباکس است و مجوز کسب و کار و فعالیت این برند برای مدتی به فرد اجاره داده می شود.

 

هزینه راه اندازی شعبه استارباکس در کانادا

 

سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی استارباکس در کانادا


اگر شما توسط استارباکس به عنوان یک مالک مجاز برای راه اندازی فروشگاه انتخاب شوید از جنبه های فعالیتی مختلفی از جمله طراحی و دکوراسیون فروشگاه، آموزش کارکنان، نصب تجهیزات و... پشتیبانی دریافت خواهید کرد اما برای همه این موارد نیاز به پول خواهید داشت. عوامل مختلفی در سرمایه اصلی راه اندازی فروشگاه تاثیر دارد؛ اینکه این شعبه را در کدام شهر و بخش راه اندازی می کنید مهمترین موضوع در سرمایه اصلی مورد نیاز است اما به طور کلی بین 1 تا 1.5 میلیون دلار برای هزینه محل استارباکس نیاز است و برای دریافت مجوز به 500.000 تا 1.5 میلیون دلار نیز ممکن است نیاز داشته باشید؛ هرچند این مبالغ ممکن است برای برخی از افراد سنگین باشد اما در نظر داشته باشید که استارباکس یک برند تجاری معروف و شناخته شده است که می تواند در کمترین زمان این هزینه ها را باز گرداند.

 

دریافت وام برای راه اندازی استارباکس در کانادا


به طور کلی وام گرفتن در کانادا پیچیدگی هایی حتی برای افراد ساکن کانادا نیز دارد اما به طور معمول تهیه یک بیزینس پلن که بتواند موفقیت آن کسب و کار را تضمین کند در این راه بسیار موثر است. میزان وامی که به افراد داده می شود بسته به نوع کسب و کارمتفاوت است و در برخی مواقع حتی کمتر از 50 درصد از سرمایه کلی به افراد وام داده می شود؛ به همین دلیل توصیه می شود برای افرادی که با هدف کارآفرینی و یا خرید یک کسب و کار وارد کانادا می شوند حداقل سرمایه اولیه را داشته باشند.

 

مراحل گرفتن مجوز شعبه استارباکس در کانادا

 

استارباکس در کانادا

 


استارباکس از سال 2011 با ارائه مجوز فعالیت به افراد به گسترش شعبات خود پرداخته است. برای دریافت این مجوز افراد می توانند اقدام کنند اما توصیه می شود به هیچ عنوان این مراحل را به تنهایی سپری نکنید! چراکه مسائل حقوقی و تعهدات بسیاری وجود دارد و به همین علت توصیه می شود از خدمات یک موسسه حقوقی در کانادا استفاده کنید؛ اما به طور کلی مراحل به صورت زیر است:
1- به وب سایت استارباکس بروید و روی "درخواست یک فروشگاه مجاز" کلیک کنید.
2- از منوی های کشویی "نوع کسب و کار خود" انتخاب کنید و "ارسال" را بزنید.
3- تمام اطلاعات مالی مربوط به کسب و کار درخواستی، مانند مکان کسب و کار، کل دارایی ها، بدهی ها ارزش خالص و کل وجوه غیرقابل استفاده را که برای سرمایه گذاری در یک فروشگاه خرده فروشی استارباکس را بررسی و فرم های مربوطه را تکمیل کنید.
4- قسمت نظرات را پر کنید و توضیح دهید که چرا فکر می کنید برای اداره یک فروشگاه مجاز استارباکس مناسب هستید.
5- بر روی "ارسال" کلیک کنید تا فرم "درخواست یک فروشگاه مجاز برای کارشناسان ارسال شود؛ در صورت تایید شرایط شما آنها با شما تماس خواهند گرفت.

 

درآمد یک شعبه استارباکس در کانادا


طبق بررسی ها به طور متوسط سالانه 540.000 دلار از یک شعبه استارباکس ممکن است کسب شود. این مبلغ تقریبا 45.000 دلار در ماه و 1500 دلار در روز است.

 

حقوق کامندان در استارباکس در کانادا


این ارقام بر اساس اخرین گزارشات است که عبارتند از:
باریستا= 13.99 دلار در ساعت
مدیر فروشگاه= 55165 دلار در سال
مدیر شیفت= 16.04 دلار در ساعت
سرپرست= 16.22 دلار در ساعت
صندوقدار= 14.57 دلار در ساعت
نماینده خدمات مشتریان= 12.66 دلار در ساعت
اگر فردی با ویزای تحصیلی کانادا به این کشور وارد شده باشد می تواند از این طریق در یکی از جایگاه های شغلی استارباکس به صورت پاره وقت مشغول به فعالیت شود.
به طور کلی میانگین پرداخت ساعتی استارباکس از 12.66 دلار در هر ساعت تا 17.54 دلار در ساعت متغیر است. متوسط حقوق استارباکس از حدود 27،591 دلار در سال تا 55،165 دلار در سال نیز متغیر است. توجه داشته باشید که تمام ارقام حقوق و دستمزد تقریبی بر اساس گزارشات است. این ارقام فقط به منظور مقایسه کلی داده می شود و حداقل دستمزد ممکن است متفاوت باشد.

 

نکات مهم زمان راه اندازی شعبه استارباکس در کانادا

 

انتخاب محل مناسب

 

محل مناسب برای راه اندازی استارباکس


راه اندازی شعبه استارباکس در مناطق رقابتی و پرتقاضا است. برای راه اندازی یک فروشگاه شما باید محلی را انتخاب کنید که پربازدید باشد به همین دلیل است که اکثر شعبات این برند را در هتل، فروشگاه ها و بیمارستان ها دیده اید. اصولا کارمندان انتخابی در این فروشگاه توسط شرکت های بزرگی مانند target انتخاب و اداره می شوند اما باید تمام استانداردها و الزاماتی که استارباکس در نظر دارد را پیروی کنند.

 

طراحی سازمانی استارباکس

 

استارباکس به صورت بیرون بر


اکثر شعبه های استارباکس به صورت بیرون بر و به عنوان مشاغل کوچک اداره می شوند اما برخی دیگر یک شعبه بزرگتر با محلی دنج تر هستند که قوانی و ساختار این نوع شعبات با یکدیگر تفاوت زیادی دارد. شما باتوجه به سرمایه و شرایط خود می توانید یک مورد را انتخاب کنید.

 

ساختار اصلی استار باکس

 

ساختار مدیریتی استارباکس


ساختار اصلی استارباکس متفاوت با سایر کسب و کارها نیست. مدیران اصلی استارباکس از شعبات اصلی به روی کار شعبات مختلف در سراسر کانادا نظارت می کنند و در سراسر کشور نیز مدیرات منطقه ایی بر روی شعبات نظارت می کنند که این مدیران منطقه ایی به صورت مستقیم به شرکت اصلی استارباکس گزارشات کاری را ارسال می کنند. در هر فروشگاه نیز مدیر فروشگاه علاوه بر اداره شعبه به مدیران منطقه ایی نیز گزارش کار را ارسال می کند.

 

شعبات مجاز استارباکس

 

دکوراسیون استارباکس


همانطور که گفتیم سیستم استارباکس حق امتیازی به افراد اهدا نمی کند با این حال با ارائه مجوز به افراد اجازه فعالیت در این برند را می دهد. افرادی که مجوز فعالیت استارباکس را می گیرند باید تمامی دکوراسیون شعبه را آن طور که کارشناسان استارباکس می خواهند که دقیقا طراح اصلی استارباکس است را داشته باشد و مواد اولیه را نیز از محل های مشخص شده تهیه کنند.

 

شراکت


در شعبه استارباکس همه افراد شریک هستند و برتری نسبت به یکدیگر وجود ندارد. شخصی که حسابدار است، شخصی که قهوه را تهیه می کند، مدیر و پیک فعال در شعبه همه بایکدیگر همکار هستند و به عنوان شریک از یکدیگر یاد می کنند.

 

مسئولیت ها

 

ویژگی های استارباکس


اخلاق، رفتار و پذیرفتن مسئولیت اجتماعی یکی از اساسی ترین اصل ها در استارباکس است. استارباکس برای تمامی همکاران و شریکان خود ارزش قائل است و در تمامی شرایط از آنها پشتیبانی می کند. یکی از مسئولیت های اجتماعی اصلی این برند توجه به سایر افراد جامعه و محیط زیست است به عنوان مثال در شعبات این برند به جای دور ریخت پس مانده قهوه ها از آن ها برای کشاورزانی که در باغ هایشان به یک منبع اسیدی نیاز دارند داده می شود.

 

قوانین فرهنگی در استارباکس


در استارباکس برابری افراد و فرهنگ و ارزش ها وجود دارد. در استارباکس کار کردن به صورتی طراحی شده است که افرادی علاوه بر کار تجربیات شگفت انگیزی نیز بدست آورند. یکی از ویژگی های جالب استارباکس این است که از افراد معلولی که تمایل به همکاری دارند استقبال می کند و همچنین تجهیزات و فناوری های مورد استفاده این افراد را در شعبات مختلف فراهم می کند.

 

مزایای سرمایه گذاری و فعالیت در استارباکس

خدمات پزشکی


استارباکس برنامه های متنوعی برای پوشش هزینه های پزشکی، دندانپزشکی، بینایی و سایر خدمات درمانی برای افراد دارد همچنین برای افراد بیمه عمر و بیمه حوادث را ارئه می دهد.

 

مرخصی والدین


افراد فعال در استارباکس در صورتی که صاحب فرزند جدیدی شوند می توانند مرخصی والدین را دریافت کنند. استارباکس همچنین برای این افراد تا 10.000 دلار سرمایه کمکی در نظر می گیرد.

 

حمل و نقل


استارباکس برای همکاران خود خدماتی را در زمینه حمل و نقل مانند کمک هزینه های حمل و نقل ارائه می دهد؛ این برند با پرداخت هزینه های حمل و نقل عمومی افراد در این زمینه به آنها کمک می کند.

 

جایزه های همکاری با استارباکس!


• شرکای این برند واجد شرایط دریافت هر هفته یک پوند قهوه یا یک جعبه چای هستند!
• افراد فعال در استارباکس می توانند تا 30% تخفیف زمان خرید نوشیدنی یا کالاهای غذایی دریافت کنند.
• کمک های مالی تا سقف 1500 دلار در سال به افراد مشغول در این برند

 

خرید بیزینس در کانادا


خرید بیزینس در کانادا و یا راه اندازی یک کسب و کار برای افراد خارجی در کانادا امکان پذیر است اما این مورد قوانین و نکات مختلفی دارد مانند دریافت مجوزهای مختلف، چگونگی مدیریت، درصد سهامی که افراد می توانند خریداری کنند که در برخی بیزینس ها 33 درصد و برخی بیزنس ها 51 درصد است به همین دلیل برای اطلاع دقیق از تمامی موارد توصیه می شود با یک وکیل در این زمینه مشورت کنید.. قوانین شهری، استانی و فدرالی در کانادا متفاوت است همچنین قوانین هر کسب و کار نیز متفاوت است که توصیه می شود به علت این موارد و کاهش ریسک جریمه با یک وکیل مهاجرت به کانادا مشورت کنید.

 

مطلب پیشنهادی= مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت

 

گرفتن اقامت کانادا با راه اندازی شعبه استارباکس در کانادا

 

راه اندازی استارباکس و گرفتن اقامت کانادا


راه اندازی استارباکس در کانادا در قالب برنامه کارآفرینی باعث دریافت اقامت کانادا می شود. برای وارد شدن به کانادا به عنوان یک کارآفرین علاوه بر سرمایه، شرایط متناسب با موقعیت شغلی و مهارت در آن کار شما باید یک بیزینس پلن یا برنامه تجاری منحصر به فرد و عالی داشته باشید که در آن نشان دهید توانایی راه اندازی یک شعبه استارباکس را دارید و همچنین برنامه هایی دارید که منجر به پیشرفت این شعبه شده و همچنین می تواند تاثیر مثبتی در کسب و کار اصلی داشته باشد.

 

شرایط فرد متقاضی سرمایه گذاری در استارباکس


• داشتن سابقه کاری مرتبط با کافی شاپ
• آشنایی کافی به زبان انگلیسی
• داشن سرمایه اضافی و جدا از مبلغ اصلی برای اداره شعبه و پرداخت هزینه های احتمالی
• شرکت در دوره های آموزشی و پذیرفتن قوانین و همچنین رعایت آنها

 

سوالات متدوال در زمینه گرفتن شعبه استارباکس

 

استارباکس در کانادا


چگونه می توان حق امتیاز استارباکس را بدست آورد؟
در حال حاضر استارباکس در امریکا و کانادا حق امتیازی به افراد نمی دهد و تنها راه ورود به این برند دریافت مجوز فعالیت از آن است.
شرایط اصلی گرفتن شعبه استارباکس در کانادا چیست؟
• برای راه اندازی یک شعبه استارباکس شما به حداقل 700.000 دلار سرمایه اولیه نیاز دارید.
• شما مجوز فعالیت را دریافت می کنید.
• شروع به فعالیت به عنوان یک فرانچایز می کنید.


نتیجه


اداره یک فروشگاه دارای مجوز استارباکس باعث می شود پای شما به عنوان یک مالک کسب و کار قوی در آینده باز شود. سرمایه سرمایه خود را جمع کنید، مجوزهای استارباکس را دریافت کنید و فروشگاه خود را افتتاح کنید!
تیم حقوقی مهاجرتی ویزا 724، در کنار شرکت توسعه بیزینس در کانادا و با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید می توانید با ما در ارتباط باشید.

منبع

www.starbucks.com

 

مهیار حلاج پور - ویزا 724

من، مهیار حلاج پور (Mahyar Hallajpour)

عضو رسمی شورای قانون‌گذاری امور مهاجرت کانادا، مشاور رسمی مهاجرت کانادا ICCRC/RCIC ، یا اصطلاحا وکیل مهاجرت، به شماره پروانه R520250 هستم.

زندگی من صرف این می شود که اطمینان حاصل کنم، ممتازترین خدمات تخصصی حقوق مهاجرت کانادا را دریافت می کنید.

من در طول سالیان فعالیتم، بانی توسعه بیش از یکصد شرکت در کانادا بوده ام و امروز تمام این خدمات در غالب  شرکت سرمایه گذاری و توسعه استارتاپ و بیزینس i3 Capital در اختیار متقاضیان و موکلین عزیز است.

ویزا 724 (VISA724.com) و شرکت مهاجرتی کاناداپاس، با مدیرعاملی و نظارت مستقیم اینجانب، اداره می شود.

مجموعه شرکتهای ما، دارای مجوزهای ذیل است:

  • شرکت مهاجرتی کاناداپاس،  با مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا به شماره ثبت: 002782433
  • شرکت توسعه بیزینس و شتاب دهنده i3 Capital ، با مجوز رسمی از دولت فدرال کانادا: به شماره ثبت 003223957
  • شرکت کاریابی بین المللی مهیار،  با مجوز وزارت کار ایران: به شماره ثبت 103621 

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره شرکت مهاجرتی ما

 

 

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده، ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص آقای مهیار حلاج پور ممکن بوده و توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کاناداپاس و کاریابی بین‌المللی مهیار مسئولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسئولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت به کانادا - ویزا 724

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- ویزا 724

- شرکت مهاجرتی کاناداپاس

- کاریابی بین المللی مهیار

- شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری i3capital

- دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران با شماره ثبت: 103621 

- دارای مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا: ICCRC R520250

با مدیریت مهیار حلاج پور، مشاور و وکیل قانونی RCIC/ICCRC به شماره پروانه R520250

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

 No.25 Shepard Ave W Suite 300 North York ON M2N 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

0014168905972 (پاسخ‌گویی: دوشنبه تا شنبه 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

دفتر ایران: 

02122927033 (پاسخ‌گویی: شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

تهران - بزرگراه مدرس شمال، خیابان دستگردی شرقی(ظفر)، جنب بیمارستان علی اصغر، پلاک 199 طبقه سوم، واحد 301 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخ‌گویی: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

واتساپ کانادا:

14168905972+ (پاسخگویی به پیامهای متنی در واتساپ)

* برای مطالعه روش های اصلی مهاجرت به کانادا، به صفحه مهاجرت کانادا مراجعه بفرمایید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.