Buy or set up a clothing store in Canada


آخرین بروز رسانی : ۰۲/۰۹/۲۵

 

 

شرایط خرید یا راه اندازی فروشگاه لباس در کانادا

 
یکی از راه های مهاجرت به کانادا خرید بیزینس در کانادا یا کارآفرینی در کانادا است. افراد از این طریق ها می توانند وارد کانادا شده و مشغول به کار شوند همچنین می توانند پس از مدتی باتوجه به شرایط برای اقامت نیز درخواست دهند. اگر شما صاحب یک فروشگاه لباس هستید یا اینکه قصد راه اندازی یک فروشگاه لباس یا خرید آن را در کانادا داراید حتما سوالاتی در این زمینه برایتان پیش آمده است. با ما همراه باشید تا به بررسی نکات مربوطه به این موضوع بپردازیم؛ موضوعاتی مانند:
• مراحل راه اندازی فروشگاه لباس در کانادا
• مجوزهای راه اندازی فروشگاه لباس در کانادا
• خرید فروشگاه لباس در کانادا
راه اندازی فروشگاه لباس در کانادا
با ورود به یک منطقه شلوغ شهر و بخش تجاری ممکن است افراد احساس کنند تعداد فروشگاه های لباس بسیار زیاد است و فرصتی برای ورود به این کسب و کار و موفقیت در آن نیست اما این اشتباه ترین موضوع است! راه اندازی یک فروشگاه لباس در صورتی که با هدف و ایده های جدید باشد همچنین اگر با بررسی بازار و شرایط انجام شود می تواند گزینه کسب درآمد خوبی باشد. علاوه بر این ارائه محصولات خاص و منحصر به فرد می تواند باعث کسب جایگاه خوبی در این شغل شود. در ادامه همراه ما باشید تا با مراحل اصلی و نکات مهم راه اندازی یک فروشگاه لباس در کانادا آشنا شوید.

 

 

 برای مشاهده بیزینس هایی که در کانادا ارزش خرید دارند، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید.

 

جایگاه تجاری را پیدا کنید!


پیدا کردن جایگاه تجاری به چه معنی است؟ شما باید خدمات یا کالایی را ارائه دهید که افراد به خصوص افرادی که در منطقه مورد نظر شما زندگی می کنند به آن نیاز داشته باشند. برای مثال بررسی که کنید که باتوجه به فروشگاه های لباس موجود و محلی که قرار دارید اضافه کردن یک فروشگاه لباس مردانه، زنانه یا بچه گانه بهتر است؟! پس از مشخص شدن این موضوع شما می توانید نوع محصولات و برندهایی که در زمینه کالای مد نظر شما فعالیت دارند را مشخص کنید. اگر خودتان یک طراح لباس باشید نیز می توانید برند لباس خود را افتتاح کنید.

 

مخاطبان هدف را مشخص کنید!

 

مخاطب هدف


این مرحله همراه با مرحله قبل است. شما باید مشخص کنید که دقیقا چه افرادی از شما خرید می کنند و ممکن است از مغازه شما بازدید کنند؛ هرچند مشخص کردن دقیق این موضوع ممکن نیست اما باید بیشترین نوعی از افراد که ممکن است از شما خرید کنند را تخمین بزنید. سوالاتی که باید در این مورد از خود بپرسید این است که چه افرادی ممکن است از من خرید کنند؟ چه نوع لباس هایی بیشتر خریداری می شود؟ افراد در این منطقه به دنبال مد هستند یا پیدا کردن یک گزینه مقرون و به صرفه؟ به طور کلی شناسایی مخاطبان هدف کمک می کند تا بهتر بتوانید این موارد را مشخص کنید.

 

تحلیل کنید!


تجزیه و تحلیل رقابتی در واقع ارزیابی رقبای شما در کسب و کار فعلی شما است. برای بررسی این مورد شما باید فروشگاه های موجود بازار که محصولی مشابه شما را ارائه می دهد شناسایی و ارزیابی کنید سپس محصولات و نقاط قوت و ضعف آنها را تجزیه و تحلیل کنید. نتایج این تجزیه و تحلیل ها به شما کمک می کند تا در مورد روند فعلی بازار، قیمت محصولات، کاستی های بازار و ... مطلع شوید. اگرچه که تجزیه و تحلیل رقبا در شروع کار یک اصل و ضرورت است اما باید در طول چرخه حیات کسب و کار نیز انجام شود تا بتوان نقص های کسب و کار را رفع کرد و به کسب و کاری پرسود رسید.

 

نوشتن طرح تجاری


هر چندممکن است نوشتن طرح تجاری یا بیزینس پلن برای هر کسب و کاری نیاز نباشد اما نوشتن آن به صاحب کسب و کار کمک می کند تا بتواند تصویر کاملی از شرایط و چشم انداز آینده داشته باشد و امکان پذیر بودن موفقیت تجارت خود را بسنجد. البته افرادی که از طریق استارتاپ ویزا به کانادا آمد اند مهم است که حتما یک بیزینس پلن برای کسب و کار خود طراحی کنند.

 

دریافت مجوز


هر کسب و کار مجوزهایی دارد همچنین هر استان و ایالت نیز قوانین خاصی به همراه مجوزهایی خاص دارد که افراد صاحب کسب و کار برای دریافت این مجوزها باید اقدام کنند. باتوجه به متفاوت بودن شرایط و تنوع مجوزها همچنین مسائل حقوقی بهتر است قبل از انجام این موارد با یک وکیل مهاجرتی مشورت کنید تا از این موارد به صورت دقیق و صحیح مطلع شوید.
کانادا قوانین مختلف و متنوعی دارد و همچنین ریزمسائل حقوقی در زمینه کسب و کار در این کشور فراوان است قبل از مهاجرت به کانادا همانطور که گفتیم بهتر است با یک وکیل مهاجرتی مشورت کنید تا احتمال ایجاد مشکلات و ریجکت شدن درخواستتان را تا حد زیادی کاهش دهید.

 

سرمایه


راه اندازی فروشگاه لباس کار آسانی نیست همچنین در زمینه مد برای پول در آوردن باید پول خرج کرد. افراد می توانند از طریق بانک و موسسات مالی موجود در کانادا برای دریافت وام اقدام کنند اما افرادی که با هدف کارآفرینی وارد این کشور می شوند بهتر است که سرمایه اولیه را داشته باشند. میزان سرمایه اولیه باتوجه به محل انتخابی برای مغازه، کالاهای مورد نیاز، حقوق کارمندان، دکوراسیون و... مشخص می شود.

 

دکوراسیون فروشگاه


اگر قصد دارید ساختمان فروشگاه را خودتان و مطابق با آنچه باب میلتان است را بسازید باید طبق قوانین موجود در دولت این کار را انجام دهید. در این مورد شما باید قوانین مربوط به محله و شهر را بدانید و بر اساس آن اقدام به ساخت و ساز کنید. پس از دریافت مجوزهای ساخت و ساز و مشخص کردن محل باید به ویترین فروشگاه توجه داشته باشید و متناسب به منطقه و همچنین مطابق با نوع کسب و کارتان این ویترین را طراحی کنید. در صورتی که قصد اجاره یک منطقه را دارید باید به متراژ آن و هزینه های اجاره و توانایی مالی خود در پرداخت آن توجه کنید.

 

تامین موجودی اولیه


پس از انتخاب کردن گروه افرادی که از شما خرید می کنند همچنین مشخص کردن لباس هایی که باید در فروشگاه خود داشته باشید باید برای خرید اولیه و تامین موجودی اقدام کنید. در نظر داشته باشید که در ابتدا از لباس های مد نظر به تعداد کافی و همچنین لباس هایی متناسب با فصول مختلف سال تهیه کنید. همچنین ارتباط با تولیدکنندگان و فروشندگان اصلی را به صورت دائم داشته باشید تا در صورت نیاز بتوانید اجناس مورد نظر را تکمیل و موجود کنید.

 

قوانین را مشخص کنید!


مشکلات و سوالاتی که ممکن برای کارمندان یا مشتریان ایجاد شود را پیگیری کنید. برای مثال ساعات کاری فروشگاه و حقوق کارمندان را مشخص کنید.


مطلب پیشنهادی: راه اندازی و خرید رستوران در کانادا

 

تبلیغات

 

تبلیغات


زمانی که تمامی مراحل را سپری کردید می توانید فروشگاه خود را افتتاح کنید! دقت داشته باشید که پس از افتتاح یا حتی قبل از آن نیاز است که تبلیغاتی داشته باشید. البته در صورتی که یک برند شناخته شده را خریداری کنید اصولا نیاز به تبلیغات نخواهید داشت.

 

انتخاب نام تجاری


اصولا افرادی که در زمینه مد و لباس فعالیت دارند افرادی خلاق هستند! از این رو انتخاب یک نام خلاقانه و متناسب با کسب و کارشان اصولا کار سختی برایشان نیست اما توجه داشته باشید که این نام باید بر اساس قوانین شهر و منطقه ایی که مغازه قرار دارد باشد و همچنین بهتر است نام متناسب با کسب و کار باشد.

 

 

فروشگاه های لباس قابل خرید در کانادا


اگر به جای راه اندازی و مراحل سخت آن قصد خرید بیزینس در کانادا را دارید می توانید از گزینه های موجود قابل خرید یکی را انتخاب کنید. برخی از گزینه ای فروشگاه های قابل خرید در کانادا عبارتند از:
محل= کلگری، آلبرتا، کانادا

 

فروشگاه لباس کانادا


قیمت پیشنهادی= 109.000 دلار
درآمد از فروش= 250.000 تا 500.000 دلار
به دنبال تغییر هستید؟ یک اقدام جدید در زندگی؟ حاضرید رئیس خود باشید؟ این فروشگاه یک گزینه عالی برای شما است! این فروشگاه سایت اینترنتی، فروشگاه آنلاین، شبکه های اجتماعی و فروشگاه حضوری را دارد؛ هر انچه نیاز است! این فروشگاه به مدت 12 سال فعالیت دارد و در منطقه خود از فروشگاه های شناخته شده است.
اطلاعات املاک
نوع ملک: اجاره ایی
هزینه اجاره: 97000 دلار در سال
محل: کلگری، مرکز شهری
جزئیات ساختمان: دو محل با مساحت 1000 فوت مربع و 750 فوت مربع با فضای زیرزمین
تعداد کارمندان: 5
پشتیبانی و آموزش: آموزش و پشتیبانی برای مالک جدید تا زمانی که لازم باشد ارائه می شود.
ارزش مبلمان / وسایل: 15000 دلار
محل= کلگری، آلبرتا، کانادا

 

فروشگاه لباس در کانادا


قیمت پیشنهادی= 75000 دلار
اطلاعات املاک
نوع ملک= اجاره ایی
تعداد کارمندان= 5
ارزش مبلمان= 75000 دلار
سال تاسیس = 2006
محل= کلونا، بریتیش کلمبیا، کانادا

 

فروشگاه لباس

 

فروشگاه لباس

 

فروشگاه لباس
قیمت پیشنهادی= 235000 دلار
درآمد از فروش= 500.000 دلار
فرصتی عالی برای داشتن یک فروشگاه لباس! این فروشگاه در یک مکان عالی و دارای ترافیک بالا قرار دارد. این فروشگاه در سال های سال شناخته شده است و نیازی به تبلیغات ندارد.
اطلاعات املاک
نوع ملک=اجاره ایی
جزئیات ساختمان: یک فضای اجاره شده 3464 فوت مربع با 4 اتاق رختکن ، 2 حمام و انبار
سال تاسیس: 1991
محل= لانگلی، بریتیش کلمبیا، کانادا
قیمت پیشنهادی= 210.000 دلار
اطلاعات ملک
نوع ملک= اجاره ایی
پتانسیل گسترش= دارد
پشتیبانی و آموزش به فرد متقاضی داده می شود.
محل= کلگری بزرگ ، آلبرتا ، کانادا

 

فروشگاه لباس در کانادا


قیمت پیشنهادی= 110.000 دلار
درآمد از فروش= 500.000 دلار
آیا علاقه زیادی به مد دارید؟ آیا دوست دارید در صنعت پوشاک تجارت داشته باشید؟ به دنبال تجارت با رکود اقتصادی هستید؟
این گزینه مناسب شما است! مزایای این فروشگاه:
- بیش از 10 سال سابقه تجارت
-درآمد خوب و گردش پول
- دارای سیستم های مورد نیاز برای اداره مشاغل
اطلاعات ملک
نوع ملک= اجاره ایی
دلایل فروش: مالک در حال رفتن به فعالیت های تجاری دیگر!
کارمندان: 4
محل= کلگری بزرگ ، آلبرتا ، کانادا
قیمت پیشنهادی= 460.000 دلار
درامد از فروش= 800.000 دلار
این بوتیک با ارائه لباس های خاص و منحصر به فرد زنانه توانسته است جایگاه خوبی در منطقه کسب کند. باتوجه به رشد 20 درصدی در فروش از سال 2014 به بعد این فروشگاه توانسته است از نظر اقتصادی نیز مناسب باشد. این فروشگاه به مدت 38 سال در این زمینه فعالیت داشته و می تواند گزینه سودآور خوبی برای افراد باشد!
تیم حقوقی مهاجرتی ویزا 724، در کنار شرکت توسعه بیزینس در کانادا و با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

راه اندازی فروشگاه لباس در کانادا به صورت آنلاین

راه اندازی فروشگاه لباس در کانادا به صورت آنلاین به عنوان یکی از بهترین تجارت ها پس از مهاجرت به کانادا شناخته می شود. همان طور که می دانید کانادا یک کشور تجاری موفق و شناخته شده در سراسر دنیاست. بنابراین راه اندازی یک شعبه تجاری در این کشور می تواند برای تمامی افراد به خصوص مهاجران سود آفرین باشد.

خرید یا اجاره یک فروشگاه لباس می تواند برای شما هزینه های زیادی در پی داشته باشد. این در حالی است که با راه اندازی فروشگاه خود به صورت آنلاین از صرف هزینه برای خرید یا اجاره محل جلوگیری خواهید کرد. البته برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی موفق باید ملاک هایی را مد نظر قرار دهید. در این مقاله در مورد این ملاک ها صحبت می کنیم. پس همراه ما باشید.

 

راه اندازی فروشگاه لباس در کانادا

 

نکات مهم در راه اندازی فروشگاه اینترنتی لباس در کانادا

 راه اندازی فروشگاه لباس در کانادا به صورت اینترنتی با سود بسیار خوبی همراه است. به شرطی که با نکات لازم در راه اندازی شعبات اینترنتی آشنا باشید. برای مثال باید دقت کنید که در هر فصل لباس های مخصوص را به مشتری ارائه کنید. برای این کار باید یک صفحه اجتماعی یا یک وب سایت نیز طراحی کنید. شما باید محصولات خود را در وب سایت یا فروشگاه اینترنتی خود در معرض نمایش قرار دهید.

تجارت الکترونیک در کانادا بسیار مورد توجه قرار گرفته است. طبق بررسی های صورت گرفته در حال حاضر کسب و کارهای دیجیتال سالانه بیش از 700 میلیون دلار به اقتصاد کانادا کمک می کنند. با در نظر گرفتن نکات موثر در کسب و کار دیجیتال می توانید سود خود را به راحتی افزایش دهید. امید است اطلاعات ارائه شده در این محتوا زمینه آشنایی شما با راه اندازی فروشگاه لباس در کانادا به صورت اینترنتی را فراهم کرده باشد.

 

مطالب پیشنهادی:

فرانچایزهای قوی برای خرید

انواع سرمایه گذاری در کانادا

 

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده،ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص مشاور و وکیل رسمی توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران این مجموعه مسوولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسوولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

 

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما


سوالات متداول


با خرید بیزینس فروشگاه چطور می توان اقامت کانادا گرفت؟

در برنامه های IMP، ICT، Owner operator ثبت شرکت، کارآفرینی استانی می توانید برای رسیدن به اقامت دائم کانادا اقدام کنید و انتخاب یکی از این مسیرها با توجه به شرایط هر فرد کاملا متفاوت است

خرید بیزینس در کانادا بهتر است یا راه اندازی اون؟

ماهیت اینکه یک بیزینس را در کانادا راه اندازی کنید یا خرید کنید به نوع آن بستگی دارد و شرایطی که در کانادا خواهد داشت. همچنین به شرایط متقاضی بستگی دارد. بنابراین به قطعیت نمی توانیم تعیین کنیم که خرید بیزینس آماده بهتر است یا راه اندازی آن...


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


mahdi :

با عرض سلام و خسته نباشید بنده 31ساله به همراه همسرم 27ساله قصد مهاجرت به کانادا داریم بند لیسانس برق قدرت از دانشگاه آزاد نجف آباد و دانشجویی ارشد در همان دانشگاه و مشغول کار پوشاک به صورت عمد و جزیی هستم و صاحب مغازه و خانم کارشناسی پرستار با سابقه ی 3 سال کار در بخش های مختلف از جمله nicu و icu میباشد میخواستم بدون شانسی برای مهاجرت داریم چگونه باید اقدام کنیم , بهترین روش چی هست؟ در ضمن آیا کار کردن با حجاب در کانادا اشکالی نداره؟ ممنون

برای بررسی شرایط می توانید به بالای سایت قسمت فرم ارزیابی مراجعه بفرمایید. حجاب مشکلی نیست در کانادا.

مرتضی محمدی : با سلام جناب ،بنده 41 سالمه و‌همسرم 37 سالشونه ،هر دوتامون دیپلم داریم ، ایشون دیپلم تجربی و بنده دیپلم گرافیک کامپیوتر .هنوز بچه ای نداریم .(البته همسرم به خاطر مریضی پدرشون که متجاوز از 20 سال مریض بودند و سال گذشته از دنیا رفتند و همسرم چندین سال اداره زندکی پدرشون رو بعهده داشتند نتونستند ادامه تحصیل بدهند ).بنده شغل پدریم فروشندگی قطعات خودروهای سبک بوده و به طبعش خودم هم متجاوز از 10 سال در این رسته صنفی با پروانه کسب 10 ساله تعویض شده بنام خودم فعالیت داشتم از پارسال بخاطر کرونا و تشدید مریضی پدر خانم که فوت شدند فعلا اون کار رو به حالت تعلیق دراوردم ، میخواستم بدانم با توجه به داشتن متجاوز از 16 سال سابقه بیمه در زمینه فروش قطعات خودرو و تجربه کاری طولانی در زمینه شناخت انواع قطعات خودرو و دانش فنی و سابقه بازید از 10 ها نمایشگاههای خودرو در تایوان ،چین ،تایلند ،ترکیه ،امارات ،هند و کره جنوبی و شناخت برندهای قطعات خصوصا برند های Aftermarket مطرح ژاپن در بازار ، از چه لاینی میتونیم اقدام به مهاجرت به کشور کانادا را استارت بزنیم.ایا اصلا در کانادا امکاه عضویت در اتحادیه فروشندگان لوازم یدکی برای مهاجران هست ؟ و این شغل جایگاه مطلوبی دارد؟ البته همسرم هم متجاوز از 10 سال سابقه بیمه دارند که در یک واحد تولید قطعات خودرو میباشد.و لازم است بدانید که امکان یادگیری و اخذ مدرک زبان برایمان امکان پذیر است.با سپاس از رهنمودهای راه گشای شمامحمدی

لطفا اطلاعات و شرایط خودتان و همسرتان را در فرمهای ارزیابی در بالای صفحه وارد  نمایید تا شرایط شما به صورت دقیق بررسی شود.

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت قانونی با مجوزها و وکیل رسمی

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

مجوزها و آدرس دفاتر:

- مجوز وزارت گردشگری ایران (بنام سالی گشت پارس به ش.ث: 461992)

- مجوز رسمی مشاور مهاجرت کانادا، دکتر شهروز بهرامی اصل: ICCRC :R527306 

- مجوز مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران (ای نماد) بنام ویزا724

- مجوز دفتر فعال حقوقی و مشاور املاک، در امارات (دبی) بنام الیزیاگروپ

 

دفتر ایران (تهران): 

تلفن‌های ثابت:

02122913141 02122223173 / 02122226298

 

پشتیبانی تلفن همراه، واتساپ و تلگرام:

09124644197 / 09961042050 

(شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

 

آدرس: میرداماد؛ میدان مادر (محسنی)، برج بیژن، طبقه 7 واحد 6

* مراجعه حضوری فقط با رزرو وقت قبلی

(پاسخدهی تلفنی فقط: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران )

(پشتیبانی پیام در واتساپ و تلگرام: 24 ساعته)


دفتر کانادا (تورنتو):

CANADA Office  :

17075 Leslie St, Unit 6, Newmarket, ON L3Y8E1 
Canada Toronto 

19055987474+ : Whatsapp & CALL

(مراجعه به دفاتر فقط با رزرو وقت قبلی)

 

دفتر امارات (دبی):

DUBAI Office  :

Dubai sheikh zayed road AlQuoz3 RAK bank Building office

 

اینماد ویزا724   RCIC

* ویزا724 مرکز تخصصی ویزا و مهاجرت

لینک های مهم: شرایط مهاجرت به کانادا / ویزا تحصیلی کانادا

سرمایه گذاری در کانادا / وکیل مهاجرت / ثبت شرکت دبی

شرایط و هزینه ویزای توریستی کانادا / ویزای کانادا / پاسپورت دومینیکا

مهاجرت به انگلیس / ویزای تحصیلی انگلیس / خرید ملک در دبی

استارتاپ کانادا / موسسه مهاجرتی / تورنتو / ونکوور

 

* اینستاگرام ویزا724: 

ایمیل : info[at]visa724.com

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.