ویزای کار و مهاجرت به کانادا ویژه حسابداران


آخرین بروز رسانی : ۰۲/۰۹/۰۹

 

ویزای کار و مهاجرت حسابداران به کانادا

اگر می خواهید به عنوان یک حسابدار یا دفتردار به کانادا مهاجرت کنید، از شانس خوبی برای مهاجرت به کانادا ویژه حسابدارها برخوردار خواهید بود. حتی می توانید بدون داشتن پیشنهاد شغلی و یا کارفرمای مشخص مقدمات مهاجرت به کانادا از طریق حسابداری را فراهم کنید.

 

همچنین لازم به ذکر است که روشهای مهاجرتی به کانادا بسیار است و شما می توانید به صفحه روشهای مهاجرت به کانادا مراجعه کرده و 10 روش اصلی مهاجرت را مطالعه نمایید.

مهاجرت به کانادا ویژه حسابدارها امسال هم در لیست مشاغل ملی کانادا وجود داشت. هر ساله در لیست مشاغل ملی کانادا (NOC) نیازهای کشور سنجیده می شود و برای هر شغلی که در آن زمینه نیاز به مهاجر پذیری باشد کدی اختصاص داده می شود. کد مربوط به حسابداران و دفترداران با عنوان انگلیسی accounting technicians and bookkeepers شماره 1311 است و در گروه B قرار می گیرد. قرار گرفتن در این گروه بدین معناست که شما می توانید از برنامه مهاجرتی کانادا برای مهاجر با مهارت (Atlantic Immigration Pilot) استفاده کنید. بدین منظور باید مدرک معتبر آموزشگاهی، سابقۀ کاری و سابقۀ کارآموزی داشته باشید. اگر بتوانید حداقل امتیاز 67 را دریافت کنید در گروه نامزدهای احتمالی مهاجرت به کانادا ویژه حسابدارها قرار می گیرید و اگر سایر توانایی های شما چشمگیر باشد می توانید ویزای کار کانادا برای حسابداران را دریافت کنید. همچین داشتن یک پیشنهاد شغلی به میزان قابل توجهی بر امتیاز شما می افزاید و می توانید از امکان مهاجرت به کانادا ویژه حسابدارها استفاده کنید.

 

برای مشاهده دیگر ویدئوهای مهاجرت به کانادا، با کلیک برروی لینک زیر، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید

instagram.com/visa724com

 

 

رده بندی شغلی حسابداری و دفترداری در کانادا

برای آنکه چشم انداز درستی از مهاجرت به کانادا ویژه حسابدارها داشته باشید ویژگی های این شغل در سایت رسمی دولت کانادا برایتان ارائه می شود:

 

حسابداری در کانادا

با افزایش تاسیس شرکت های بین المللی شرایط مهاجرتی برای حسابدارن از وضعیت مناسبی برخوردار است

 

رده بندی مشاغل برای حسابداری و دفترداری در ترتیب زیر قرار دارد:

1: مشاغل تجاری، مالی و اداری

13: پیشه های مربوط به امور مالی و بیمه و مشاغل اداری

131: همان عنوان بالایی: پیشه های مربوط به امور مالی و بیمه و مشاغل اداری

1311: تکنیسین های حسابداری و دفترداران

 

سایر مشاغلی که در این دسته قرار می گیرند شامل: دفترداران و حسابدارانی که مسئول نگهداری و تکمیل و ثبت دفاتر مالی هستند، حفظ کنندگان سوابق حساب، ممیزی معاملات مالی و ثبت گردش های تجاری.

این گروه شغلی می توانند در ادارات خصوصی یا دولتی مشغول به کار شوند.

 

وظایف اصلی حسابداران و دفترداران در کانادا

وظایفی برای گروه شغلی حسابداران تعریف شده است تا مهاجرت به کانادا ویژه حسابدارها با نظم بیشتری صورت بگیرد:

- نگهداری از سوابق مالی و ایجاد تراز و بازبینی حساب ها به صورت دستی یا به کمک نرم افزارهای کامپیوتری دفترداری

- ارسال ورودی دفاتر و مطابقت حساب ها، آماده کردن ترازنامۀ دفاتر، تهیه دفتر کل و صورت حساب های مالی

- محاسبه و آماده سازی حواله های دستمزدها و سود ماهانه و سالانه و قبوض مالیاتی و سایر صورتحساب ها

- کامل کردن فرم های پرداخت مالیات، جبران خسارت و بیمه کارگران، کمک هزینه های بازنشستگی و اسناد دولتی و ارسال آن ها به ادارات مربوطه

- آماده کردن اظهارنامه های مالیاتی و سایر حساب های دفتری شخصی

- تهیه کردن گزارش های آماری، مالی و حسابداری

 

شرایط اشتغال برای مهاجرت به کانادا ویژه حسابدارها

- کامل کردن تحصیلات دبیرستان

- کامل کردن دورۀ تحصیلی در مراکز فنی و حرفه ای در زمینۀ حسابداری، دفترداری و سایر رشته های مربوطه یا گذراندن دو سال در دوره های حسابداری از مراکز معتبر آموزشی به همراه مدرک معتبر یا دوره های حسابداری و دفترداری همراه با چند سال تجربۀ کاری به عنوان حسابدار امور مالی یا بانکی

 

شرایط اشتغال حسابدار در کانادا

برای ورود با بازار کار حسابداران و دفترداران در کانادا لازم است تا دوره کارآموزی یا تجربه کاری داشته باشید.

 

برای پیشرفت های حرفه ای در مشاغل ردۀ حسابداری پس از مهاجرت به کانادا ویژه حسابدارها می توان دوره های آموزشی بالاتر را در دانشگاه ها گذراند یا مدارک معتبر در زمینه های مختلف کار حسابداری و دفترداری را از آموزشگاه ها کسب کرد.

 

مهاجرت به کانادا ویژه حسابدارها سال هاست که در مشاغل ملی کانادا جز کارهایی با فرصت شغلی بالاست. این امکان برای شما وجود دارد که با مهاجرت به کانادا ویژه حسابدارها به عنوان یک شهروند با اقامت دائم و به صورت تمام وقت مشغول به فعالیت شوید. همچنین حقوق کار در کانادا به نسبت آسیا، اروپا و انگلیس بالاتر است. قوانین کاری تحت نظارت انجمن حسابداران و دفترداران کاناداست و سعی شده تا تعادل مناسبی میان کار و زندگی شخصی فرد برقرار سازد.

مهارت های لازم در حسابداری و دفترداری

برای مهاجرت به کانادا ویژه حسابدارها لازم است تا 9 مهارت داشته باشید:

1- مهارت خواندن برای مهاجرت به کانادا ویژه حسابدارها

- توانایی خواندن یادداشت های دست نویس کارفرما، سرپرست، همکاران و مشتریان و همچنین فاکتورها و رسیدها

- خواندن دستورالعمل های نرم افزارهای رایانه ای، بروشورها، خبرنامه ها، اطلاعیه ها و دستورالعمل ها برای کسب اطلاعات بیشتر و یا آگاهی از تغییرات و ارتقای برنامه ها

- توانایی خواندن نامه های دریافتی از سوی مشتریان و سرپرستان در قالب ایمیل و دادن پاسخ آن ها در زمینه های شفاف سازی پرداخت ها و حساب ها، جزئیات قراردادها، صورتحساب های دولتی و وجوه دریافتی و ارسالی

- توانایی خواندن دفترچه های راهنما و دستورالعمل ها برای نرم افزارهای رایانه ای یا تشکیل پرونده ها.

- توانایی خواندن بولتن های سازمان های مالیاتی کانادا، ادارات استانی، وزارتخانه ها، و آگاهی از آخرین روش های تکمیل فرم های پرداخت مالیاتی و حقوقی و ارسال مطالبات. توانایی خواندن بر عملکرد شما در این قضیه و توانایی کسب اطلاعات صحیح بسیار ضروری خواهد بود.

- توانایی خواندن قوانین مالیات بر در آمد، حفظ حریم خصوصی و سایر آیین نامه ها. حسابداران ممکن است برای ارائۀ مشاوره به مشتریان خود مجبور باشند تا از قوانین مالیاتی متعددی با خبر باشند و آن ها را در هم ادغام کنند. هر ایالتی هم معمولا قوانین خاص خود را در مورد برخی معافیت ها و امتیازات مالیاتی دارد.

 

 

 ویزای کارحسابداری در کاناداتوانایی خواندن مهمترین ویژگی حسابدار خوب است.

 

2- توانایی کار با اسناد طبق قوانین ایالتی

- خواندن اطلاعات طبقه بندی شده پرونده های کامپیوتری و دستی.

- پیدا کردن داده ها در جداول، لیست ها و برنامه ها و دفاتر روزانه و سالانه

- جاگذاری اطلاعات در فرم های آماده

- کامل کردن فرم های مثل دفاتر عمومی، مالیاتی، حواله ها و اظهارنامه های مالیاتی

 

3- توانایی نوشتن در مهاجرت به کانادا ویژه حسابدارها

- نوشتن کامنت بر فرم ها و یادداشت های برای نگهداری از سوابق. به عنوان مثال یک توضیح کوتاه از معاملات مالی در دفاتر کل.

- ارسال امیل به مدیران و مشتریان.

- نوشتن صورتجلسه ها

- نوشتن نامه به نمایندگی های کارفرمایان و مشتریان یا سازمان های مالیاتی فدرالی و ایالتی کانادا.

- نوشتن قوانین، اصول و دستورالعمل ها برای کمک به همکاران و پیمانکاران و مشتریان

 

4- توانایی کار با اعداد در مهاجرت به کانادا ویژه حسابدارها

- حساب کردن امور مالی

- برنامه ریزی، بودجه بندی و حسابرسی

- آنالیز اطلاعات ریاضی

- تخمین و آمار

 

5- توانایی برقراری ارتباط شفاهی

6- قدرت بالای فکری برای

- حل مشکلات

- تصمیم گیری سریع

- تفکر انتقادی

- برنامه ریزی و سازمان دهی امور شغلی

- استفاده از حافظه

- بازیابی اطلاعات

 

7- توانایی استفاده از تکنولوژی دیجیتالی

8- توانایی همکاری با دیگران

9- علاقه به یادگیری فعال و پویا

 

مهاجرت به کانادا ویژه حسابدارها در ایالت آلبرتا

در ایالت آلبرتا میزان استخدام در زمینه حسابداری طی دو سال اخیر 24% بوده است. این شغل درآمد خوبی یعنی ساعتی  حدود 26 دلار و 67 سنت و سالانه 46 هزار 755 دلار درآمد دارد و برای مهاجرت به کانادا ویژه حسابدارها مناسب است. 29050 نفر در این ایالت به این رده شغلی اشتغال دارند و بیشترین تعداد آن ها حدود 28% در بخش خدمات مشغولند. حدود 6% هم در بخش کشاورزی فعالیت می کنند. ساعت کاری این شغل تقریبا هفته ای 34 ساعت است و 12 ماه سال یک حسابدار باید سر کار خود حاضر باشد. 31% از حسابداران در ایالت آلبرتا شرکت های شخصی خودشان را دارند.

 

ویزای کار برای حسابدار در کانادا

یک حسابدار خوب باید توانایی همکاری و همفکری با سایر همکارانش را داشته باشد.

 

مهاجرت به کانادا ویژه حسابدارها در ایالت بریتیش کلمبیا

شرایط عالی برای مهاجرت به کانادا ویژه حسابدارها با بازار کاری بالای این ایالت برقرا است. حقوق یک حسابدار یا دفتردار چیزی حدود 24 دلار در ساعت است. 31100 نفر در بریتیش کلمبیا به کار دفترداری مشغولند. 30% در بخش حسابرسی و خدمات دفتری، 11% در ساخت و ساز و 6% در فروشگاه ها فعالیت دارند. با توجه به اینکه 77% افراد شاغل در بریتیش کلمبیا کارمند تمام وقت هستند می توان وضعیت کارمندی تمام وقت بودن حسابدارها را خوب محسوب کرد چرا که 55% آن ها به صورت تمام وقت کار می کنند.

 

مهاجرت به کانادا ویژه حسابدارها در ایالت مانیتوبا

بازار کار برای حسابدارها در ایالت مانیتوبا هم خوب است و مقصد خوبی برای مهاجرت به کانادا ویژه حسابدارها است.. متوسط درآمد هم ساعتی حدود 21 دلار می باشد. که یک دلار کمتر از متوسط درآمد حسابداران در کاناداست. با این حال چشم انداز خوبی برای این شغل وجود دارد. به عنوان مثال رشد تاسیس شرکت های مختلف و بازنشستگی حسابداران سابق که به خاطر پیری جمعیت کانادا قابل پیشبینی است باعث شده تا کمتر کسی در این ایالت با تجربه حسابداری بیکار بماند.

 

در حال حاضر تقریبا 1300 نفر در این زمینه مشغول به کار هستند که 28% آنان در بخش خدمات حرفه ای و فنی، 9% در بخش تجارت های کوچک و خرده فروشی، 9% در امور مالی، بیمه و املاک و اجاره، 9% در ساخت و ساز و 6% در سایر خدمات دولتی هستند.

 

مهاجرت به کانادا ویژه حسابدارها در ایالت اونتاریو

متوسط درآمد حسابداران در اونتاریو 22 دلار و 60 سنت در هر ساعت است. وضعیت استخدامی آن هم در موقعیت خوبی قرار دارد. به طوری که تا سال 2021 این وضعیت باقی است. اشتغال در حسابداری تقریبا پایدار بوده است و حسابداران می توانند در همۀ صنایع و ادارات مشغول باشند. حتی این شغل بالاترین دستمزدها را در اونتاریو به خود اختصاص داده است. تنوع شغلی رده حسابداری در اونتاریو بسیار زیاد است و به دلیل پیشرفت فناوری های رایانه ای و ایجاد شرکت های بین المللی در سال های اخیر در کانادا، مسلما نیاز به حسابداران و دفترداران هم افزایش یافته است. همچنین بسیاری از رده های شغلی پایین تر حسابداری به خاطر پیشرفت کارمندان آن ها خالی شده است. کسانی که توانایی استفاده از آخرین نرم افزارهای آماری و حسابداری را هم در کارنامه خود داشته باشند مسلما وضعیت بهتری برای مهاجرت به کانادا ویژه حسابدارها خواهند داشت.

 

حسابداری در کانادا

توانایی کار با اعداد و قدرت بالای محاسبه ریاضی از دیگر ویژگی های ضروری یک حسابدار است.

 

تقریبا 63400 نفر در اونتاریو به شغل حسابداری مشغولند که این گروه 28% در خدمات حسابداری، تهیه گزارش های مالیاتی و حواله های حقوقی و دستمزدها، 8% در امور ساخت و ساز، 7% در فروشگاه ها مشغول هستند.

 

مهاجرت به کانادا ویژه حسابدارها در ایالت نیوبرانزویک

تقاضا برای این شغل در ایالت نیوبرانزویک هم در وضعیت عالی قرار دارد ولی متوسط درآمد آن به نسبت کل کانادا 2 دلار کمتر و چیزی حدود 20 دلار برای هر ساعت می باشد. با توجه به داده های آمادری 2850 نفر به عنوان حسابدار در این ایالت مشغولند. که حدود 17% در خدمات حسابداری، 7% در حمل و نقل، 6% در سرویس های درمانی و 5% در ساخت و ساز هستند. 70% حسابدارها در تمام سال به صورت تمام وقت کار می کند و وضعیت پایدار شغلی دارند.

 

مهاجرت به کانادا ویژه حسابدارها در ایالت نیوفاندلند و لابرادور

تقاضا برای شغل حسابداری و دفترداری در ایالت نیوفاندلند و لابرادور در وضعیت نسبتا خوبی است. درآمد حسابداران هم ساعتی 19 دلار و 23 سنت می باشد که چندان رضایت بخش نیست. تقریبا 1400 نفر در این شغل فعالیت دارند که به طور عمده 17% در بخش خدمات حسابداری، 14% فروشگاه ها و 10% فعالیت های ساختمانی مشغول به کارند. 61% حسابداران در تمام سال کار می کنند و 77% آن ها به طور تمام وقت استخدام شده اند. به طور کلی می توان وضعیت شغلی حسابداران و دفترداران و مهاجرت به کانادا ویژه حسابدارها را عادلانه ارزیابی کرد.

 

مهاجرت به کانادا ویژه حسابدارها در ایالت نوا اسکوشیا

وضعیت درآمد برای حسابدارها ساعتی 20 دلار می باشد و در مجموع تقاضا برای این شغل خوب و مقصد خوبی برای مهاجرت به کانادا ویژه حسابدارها است. تقریبا 3350 نفر حسابدار در این ایالت مشغول به کارند. که از این تعداد 20% در خدمات حسابداری، 10% در ساخت و ساز، 7% در فروشگاه ها و 5% در امور پرستاری و مراقبتی توزیع شده اند. 67% حسابداران در تمام سال مشغول به کار هستند و 62% آن ها به صورت تمام وقت استخدام شده اند.

 

ویزای کار حسابداری در کانادا

آشنایی با قوانین مالی و مرتبط فدرال و ایالتی از ملزومات یک حسابدار خوب است.

 

مهاجرت به کانادا ویژه حسابدارها در ایالت ساسکاچوان

درآمد حسابداران در این ایالت به نسبت متوسط درآمد همکارانشان در کانادا بالاست و ساعتی حدود 23 دلار است. همچنین بازار کار خوبی برای حسابداران و دفترداران و در نتیجه مهاجرت به کانادا ویژه حسابدارها فراهم است. تقریبا 6450 نفر در این شغل فعالند که از این تعداد 24% در خدمات حسابداری، 14% در بخش کشاورزی، 9% در ساخت و ساز و 7% در فروشگاه ها مشغولند. 60% از این حسابداران به صورت تمام وقت استخدام شده اند و 68% آن ها در تمام طول سال مشغول به کارند.

 

ایالت کبک قوانین خاص خودش را در استخدام نیروهای مهاجر و مهاجرت به کانادا ویژه حسابدارها دارد. دولت کانادا این خودمختاری را به آن ها داده است تا خود تصمیم گیرنده باشند. ایالت پرنس ادوارد نیز از نظر دستمزد حسابداران با ساعتی 18 دلار کمترین دستمزد پیشنهادی را دارد و با اینکه بازار کار معقولی دارد ولی با توجه به تعداد اندک جمعیت آن چندان توانایی بالایی برای جذب حسابدار در تعداد بالا نخواهد داشت. حدود 750 نفر در این ایالت به کار حسابداری مشغولند.

 

شرایط ثبت شرکت حسابداری در کانادا

برای ثبت شرکت در کانادا لازم است تا از قوانین مالیاتی آگاهی داشته باشید. همچنین باید واجد شرایط ثبت شرکت حسابداری باشید. در ابتدا شما باید در (CP (Chartered Professional Accountant ثبت نام کنید و یک حسابدار حرفه ای دارای مجوز از کانادا باشید. باید دوره های آموزشی را گذرانده و در امتحانات نمره قبولی را کسب کرده باشید. همچنین تجربه کاری کافی داشته باشید. برای شرکت بیمه مسئولیت حرفه ای بگیرید و فرم های الزامات قانونی را پر کنید. و در نهایت باید مجوز دولتی برای کارتان را بگیرید. پس بهتر است تا مهاجرت از طریق دفترداری را ابتدا، انتخاب کنید و بعد به سراغ ثبت شرکت بروید.

 

روش های مهاجرت حسابداران به کانادا

در مجموع سه روش برای مهاجرت حسابداران به کانادا وجود دارد؛ 1- برنامه اکسپرس انتری، 2- برنامه جاب آفر و 3- برنامه استانی. در ادامه به بررسی هر روش برای مهاجرت به کشور کانادا خواهیم پرداخت.

 

1. مهاجرت حسابداران به کانادا: برنامه اکسپرس انتری

مهاجرت حسابداران در طرح اکسپرس انتری به میزان امتیاز دریافتی بستگی دارد. این امتیاز CRS نامیده شده و در صورتی که CRS هر شخص از 450 بالاتر باشد، اقامت دائم برای وی صادر خواهد شد.

 

مهاجرت حسابداران به کانادا به دلیل نیاز این کشور به حسابداران مجرب، بسیار آسان است.

 

2. مهاجرت حسابداران به کانادا: برنامه جاب آفر

روش دوم مهاجرت حسابداران به کانادا از طریق طرح جاب آفر است. در این طرح شما با دریافت پیشنهاد کاری از یک کارفرمای کانادایی معتبر، قادر به مهاجرت به کانادا خواهید بود. این طرح نیز همانند اکسپرس انتری، بر اساس امتیاز است. شما با دریافت جاب آفر، به صورت خودکار 600 امتیاز کسب خواهید کرد. در طرح جاب آفر، داشتن مهارت زبانی (انگلیسی یا فرانسوی)، سابقه کاری و توانایی مالی، امتیاز محسوب خواهد شد.

 

3. مهاجرت حسابداران به کانادا: برنامه استانی

طرح برنامه استانی همانند طرح اکسپرس انتری است اما در سطح استانی برگزار می شود و نه کشوری. در کانادا هر استان می تواند به صورت مجزا، لیست شغل های مورد نیاز خود را اعلام کند و اقدام به جذب مهاجر نماید.

حسابداران می توانند با آگاهی از طرح های استانی، در آنها ثبت نام کنند و احتمال مهاجرت خود را افزایش دهند. مهاجرت حسابداران به کانادا نیازمند دریافت امتیاز است. عوامل موثر در دریافت امتیاز را در بخش بعد به شما توضیح خواهیم داد.

 

مهاجرت به کانادا برای حسابداران از طریق سه طرح اکسپرس انتری، جاب آفر و برنامه استانی، انجام می شود.

 

عوامل موثر در دریافت امتیاز برای مهاجرت

  1. سابقه شغلی مرتبط با حسابداری (حداقل یک سال)
  2. حداقل سن 20 و حداکثر سن 40 سال
  3. داشتن تحصیلات آکادمیک مرتبط و گرفتن مدرک از دانشگاهی معتبر
  4. داشتن مدرک زبان انگلیسی (حداقل آیلتس 6 یا تافل 95)
  5. داشتن پیشنهاد کاری یا جاب آفر
  6. داشتن توانایی مالی برای زندگی در کانادا

دقت نمایید که در طرح مهاجرت حسابداران به کانادا، تمامی موارد فوق امتیاز محسوب می شوند اما نداشتن شرایط یکی از موارد فوق به معنای حذف شما از طرح مهاجرتی نیست. همچنین اگر شما بتوانید از یک کارفرمای کانادایی جاب آفر دریافت کنید، به صورت خودکار 600 امتیاز دریافت خواهید کرد و احتمال مهاجرت شما بسیار افزایش خواهد یافت.

 

مطالب پیشنهادی:

درباره ویزای کانادا

> اقامت دائم کانادا

> مهاجرت به نیوبرانزویک

> هزینه های زندگی  در ونکور کانادا

> مهاجرت پرستاران به کانادا

مهاجرت از طریق استارتاپ

اقامت سرمایه گذاری کانادا

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده،ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص مشاور و وکیل رسمی توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران این مجموعه مسوولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسوولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

 

 

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما

 

مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


محمد فلاح نیا :

با سلام لطفا برای ویزای کار در کانادا سوال داشتم ایا با مدرک لیسانس حسابداری ودارای سابقه 23 ساله و با سن 48 سالگی و تمکن مالی خوب میتوان مستقیما اقامت دائم و شروع کار در کانادا را داشت. ممنونم

با سلام

با معرفی به کارفرمای کانادایی میتوانید درخواست جاب آفر بدهید که بعد از یک الی دو سال کار کردن میتوانید درخواست اقامت دائم دهید.

شاهین :

با سلام و احترام اینجانب با 49 سال سن و متاهل با دو فرزند و سطح زبان مبتدی و فارق التحصیل رشته حسابداری در سال 1379 با 29 سال سابقه در سمتهای کارشناس آمار، مسئول بودجه و اعتبارات، مدیر برنامه بودجه و تشکیلات در یکی از ارگان دولتی مشغول انجام وظیفه می باشم. لطفا در خصوص گرفتن جاب آفر برای کانادا راهنمایی کامل بفرمایید. با تشکر

با سلام و احترام

جاب آفر کانادا نیازمند دانش زبان میباشد.

محمد خدامی :

با سلام.بنده متولد سال1371 لیسانس و فوق لیسانس حسابداری از دانشگاه آزاد دارم و در بخش دولتی دوسه سال سابقه حسابداری و یک سال در شورای عالی مالیاتی مشغول به کار هستم.زبان انگلیسی در سطح ضعیف خواستم بدونم راهکاری برای مهاجرت وجود داره برای من که الان مقدماتشو شروع کنم؟

الهه فرشچی :

با سلام .بنده 33 سال سن دارمو سرپرست حسابداری در یک مجموعه تولیدی محصولات ارایشی هستم.9 سال سابقه کاری دارم . دیپلم فنی حرفه ای حسابداری /فوق دیپلم حسابداری از دانشگاه سراسری/لیسانس حسابداری از دانشگاه سراسری و ارشد مهندسی مالی از دانشگاه غیر انتفاعی دارم .میخواستم بدونم برای مهاجرت کاری از طریق مهاجرت ویژه حسابداران چجوری میتونم استفاده کنم ؟ممنون

با درود 

توصیه می شود از طریق تحصیل درکانادا اقدام کنید. سیستم حسابداری کانادا با آنچه که شما از حسابداری می دانید متفاوت است.

بهروز :

درود و وقت بخیر بنده 42 سال سن دارم دارای مدرک کارشناسی ارشد حسابداری و قریب 20 سال سابقه کار بعنوان حسابدار ، مسئول اداری و مالی ، مدیرمالی ، مشاور مالی و مالیاتی و بیمه تامین اجتماعی ، شرکت خدمات مالی و حسابداری نیز دارم با سابقه ثبتی 17 ساله ، متاهل هستم و یک فرزند 12 ساله پسر دارم . زبان انگلیسی بسیار معمولی هستم اما زبان آلمانی رو تا B2-1 خوانده ام و در حال مطالعه جهت امتحان رسمی آلمانی هستم.

با درود 

برای بررسی شرایط و انتخاب درست راه مهاجرت می توانید به بالای سایت قسمت فرم ارزیابی رایگان مراجعه بفرمایید.

منا امیری :

سلام من 40 سال سن دارم 18 سال سابقه حسابداری به همراه سابقه بیمه تامین اجتماعی مجرد هستم مدرک لیسانس حسابداری در حال آموزش زبان انگلیسی ام الان سطحم 5:30 هستش آیا شانس دریافت ویزای کار حسابداری در کانادا را دارم ؟

با درود

سیستم حسابداری ایران با کانادا بسیار متفاوت است؛ بهتر است دوره های تحصیلی کانادا را انتخاب کنید، پس از گذراندن دوره ها و دریافت سرتیفیکیت وارد بازار کار کانادا شوید

مینا بدیع :

سلام روز بخیر من کارشناسی ارشد اقتصاد دانشگاه بوعلی رو دارم، دارای چهار سال سابقه کار حسابداری و مدارک دوره های حسابداری از سازمان فنی حرفه ای، آیا میتونم برای مهاجرت به کانادا و ویزای کاری اقدام کنم؟

با درود 

توصیه می شود دوره های تحصیلی در کانادا را بگذرانید سپس وارد بازار کار شوید. سیستم حسابداری کانادا با ایران بسیار متفاوت است.

علی بواجی مقدم : سلام من یک حسابدار هستم با سابقه 9 سال کار مفید حسابداری و 5 سال سابقه کار حسابرسیو رزومه بالا در همه شرکت های مختلف برای حسابداریمیخوام بدونم به چه روشی میشه برای مهاجرت به کانادا اقدام کرد.ممنون میشم راهنمایی کنید

با درود 

باید راجع به شما اطلاعات بیشتری داشته باشیم که بتوانید بهترین روش مهاجرت را پیشنهاد دهیم، از این رو  می توانید به بالای سایت قسمت فرم ارزیابی رایگان مراجعه بفرمایید.

مهدی :

سلام وقت بخیر من 37 سال دارم کارشناسی ارشد حسابداری و 9 سال سابقه کار دارای مدرک زبان آیلتس 6.5 و جزو حسابداران رسمی کشور آیا شرایط لازم برای مهاجرت و گرفتن ویزای جاب آفر برای تخصص خودم برای کانادا وجود دارد؟ با تشکر

با درود 

سیستم حسابداری کانادا با ایران بسیار متفاوت است، اما می توانید تلاش خود را در سایتهای کاریابی رایگان اعمال کنید، در کل گذراندن دوره های تحصیلی در کانادا توصیه می شود.

ابوالفضل :

سلام من دکتری تخصصی حسابداری، 17 سال سابقه حسابرسی و 39 سال سن دارم، آیا شرایط لازم برای مهاجرت و گرفتن اقامت رو دارم؟

با درود 

به اطلاعات زیادی درباره شما برای انتخاب راه مهاجرت نیاز داریم.

به بالای سایت مراجعه و فرم ارزیابی تکمیل بفرمایید.

زهره بهزادنيا :

فوق ليسانس حسابداري، 8 سال سابقه كار، 33 ساله، و مدرك زبان pte70 هستم. امكان مهاجرت براي بنده به كانادا وجود دارد؟ چطور مي تونم اين امكان رو به وجود بيارم؟ براي مهاجرت كشور ديگه اي و ... پيشنهاد مي كنيد؟

زهره بهزادنيا :

سلام وقت بخير. فوق ليسانس حسابداري با 8 سال سابقه كار و مدرك زبان 70 pte و 33 سال سن. امكان مهاجرت به كانادا براي من وجود دارد؟

حسین زندی :

وقت بخیر من فارغ التحصیلات رشته حسابداری از دانشگاه پردیس چمران اهوازهستم بالغ بر 25 سال است در شرکتها مختلف به عنوان مدیر مالی مشغول بکار هستم در حال حاضر دارای همسر و سه فرزند پسر با 51 سال سن هستم . خواستم ببینم شریط کار برای من فراهم است یا خیر ؟

با توجه به شرایط سنی که دارید شانس بالایی برای دریافت فرصت شغلی ندارید. بهتر است که شرایط شما برای برنامه های سرمایه محور بررسی شود

کریم سلطانی :

با سلام . بنده 43 ساله دارای مدرک کارشناسی حسابداری میباشم و سابقه 20 سال کار حسابداری در پستهای مختلف که آخرین آنها رییس حسابداری میباشد که حدود 10 سال در این سمت هستم . میخواستم بدونم آیا شانسی برای کار در کانادا در این رشته وجود دارد یا خیر ؟

امیرعلی نایبی :

با سلام .احتراما به استحضار میرساند اینجانب با 46 سال سن با مدرک کارشناسی ارشد رشته حسابداری با 25 سابقه کاری و 11 سال سابقه کارشناسی دادگستری می باشم .همسرم دارای مدرک کارشناسی ارشد کشاورزی و دو پسر 13 ساله می باشم . آیا امکان دریافت ویزای کار در رشته حسابداری برایم در کانادا وجود دارد . زبان انگلیسی من هم در سطح متوسط می باشد اما می توانم سریعا زبانم را ارتقا دهم . با تشکر

با توجه به شرایط سنی که دارید شرایط دشوار است. اما می توانید در سایت های کاریابی رایگان ثبت نام کنید و در صورت دریافت جاب آفر می توانید به صورت کاری مهاجرت کنید

Hamed :

سلام من حامد هستم از افغانستان من به مدت 3 سال و یا بیشتر از ان ترجمان بودم با امریکایی ها و در بخش حسابداری ده پیپر ACCA خوانده ام و همچنان بعد از ان شغل پدرم را که تکنولوژی طبی بوده ادامه ادامه داده ام و الا میخواهم در بخش حسابداری در کانادا کار کنم از شما خواهان همکاری های هر چی بیشتر هستم که از کجا شروع کنم . ممنون

علی عامری :

سلام اینجانب 52 سال سن و ارشد حسابداری و مدیر مالی هستم زبان در حد 6.5 تا 7 ایلتس 10 تا 12 سال سابقه کار مرتبط .آیا امکان درخواست مهاجرت از طریق شغل حسابداری را خواهم داشت ؟درصد امکان موفقیت چقدر هست ؟

با توجه به سن شما و اینکه تفاوت بسیار زیاد حسابداری کانادا و ایران، احترام کاریابی برای شما بسیار ضعیف است. بهتر است از طریق برنامه های تجاری اقدام کنید

بنابراین می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه نمایید

MHMDREZA :

سلام ،محمدرضا 24 ساله هستم دانشجوی ترم آخر کارشناسی ارشد حسابداری ام 4 سال سابقه حسابداری و 1 سال هم حسابرسی و اینکه از لحاظ زبان انگلیسی تواناییم متوسطه میخواستم بپرسم برای مهاجرت چه کاری باید انجام بدم ممنون.

گذراندن دوره های تحصیلی، سپس ورود به بازار کار توصیه می شود

راحله طهمورث :

ایا میشه برای گذروندن دوره CPA در کانادا پرمیت گرفت ؟

ستاره معنوی :

سلام بنده 34 سالم هست و مجرد هستم و دارای مدرک فوق لیسانس حسابداری میباشم.میخواستم ببینم آیا دوره ای هست که در تهران بگذرونم تا با مدرک بین المللی بتونم کار حسابداری در کانادا انجام بدهم؟در ضمن من 7 سال 11 ماه سابقه کار مالی دارم. با تشکر

مدرک زبان دریافت کنید و به صورت تحصیلی اقدام کنید.

بلدا :

سلام برای مهاجرت کاری به کانادا میخواستم بدونم از طریق حسابداری بهتره یا معماری داخلی همینطور میخواستم بدونم بدون داشتن مدرک لیسانس و با فوق دیپلم و مدرک اموزشگاهی میشه در سیستم امتیاز بندی شرکت کرد؟

هر دو رشته های خوبی هستند. فوق دیپلم امتیاز بسیار کمی در سیستم امتیاز بندی دارد اما اگر مدرک خود را از کانادا دریافت نمایید.

رها پارسا :

سلام. من دوره جامع حسابداری در مرکز اموزش حسابدارن خبره دیده و حدود 5 سال مشغول به کار حسابداری هستم. مدرک کارشناسی ارشد غیر مرتبط به رشته حسابداری دارم. 33 ساله و متأهل هستم. ممنون میشم راهنمایی کنین، برای مهاجرت به کانادا بهترین روش با توجه به شرایطم چیست ؟

اگر می توانید مدرک آیلتس دریافت کنید، تحصیلی یا کاری توصیه می شود. برای بررسی شرایط می توانید به بالای سایت قسمت فرم ارزیابی مراجعه بفرمایید.

Mohammad :

سلام. من فوق لیسانس حسابداری از دانشگاه آزاد دارم و سابقه کار 6 ساله در سازمان حسابرسی و بعدش حدود 7 ساله تو سازمان امور مالیاتی مشغولم. آیا گرفتن مدرک ACCA حسابداری برای مهاجرت نیروی کار مزییت حساب میشه یا نه. ممنون

با درود 

اگر بتواند نظر یک کارفرما را جلب کند بله مفید است. اما سیستم حسابداری کانادا بسیار متفاوت است.

saeid sadeghi :

سلام من 51 سال سن کارمند بانکپ ملی ایران هستم مدرک اصلی من فوق دیپلم حسابداری و کارشناسی مدیریت دولتی دارم سمت کاری من کارشناس ارشد بازاریابی و خدمات مالی بانک ملی ایران با 29 سال سایقه کار هستم من دارای همسر و یک فرزند 17 ساله هستم خانمم دبیر اموزش وپرورش با مدرک کارشناسی گرافیک و 18 سال سابقه کار در اموزش و پرورش هستند میخواستم از طریق کاری ویژه حسابداران به کانادا مهاجرت کنم لطفا راهنمایی بفرمایید

دوره تحصیلی حسابداری و سپس ورود به بازار کار کانادا توصیه می شود

حسن :

با سلام ایا برای مهاجرت کاری به کانادا در رشته حسابداری ایلتس لازم است

خیر اما در شانس ویزا و پیدا کردن کارفرما تاثیر گذار است

رامین منصوری / Ramin Mansouri :

سلام من رامین منصوری هستم متولد 1370 - 10 سال سابقه کاری در زمینه حسابداری دارم و چند سالی حسابرس بودم . الان در حال حاضر مدیر مالی هستم و از اطلاعات خوبی در زمینه استاندارد های حسابداری و قوانین مالی و مالیاتی ایران و استاندارد های IFRS برخوردارم . اما زبان انگلیسی خوبی ندارم و عملا در این مورد به شدت مشکل دارم . خواستم بدونم آیا می توان با شرایط من برای ویزای کاری در زمینه مالی و مالیاتی در کشور کانادا اقدامی کرد ؟

مهارت زبان خود را تقویت کنید

Nazanin :

سلام من 17 سالمه ایلتس 7ونیم دارم از الان دارم ACCA میخونم ک 18 سالم شد ازموناشو بدم دو سال و نیم دوم دوره ACCA خوندم ک میتونم بورسیه بگیرم و تحت حمایت خوده موسسه ACCA برم کانادا تورنتو ی کالجی هست ک اسمشو دقیقا یادم نیس برم اونجا و ادامشو اونجا بخونم و خوده اون کالج حمایت میکنه برای پیدا کردن موقعیت های شغلی میخاسم ببینم این درسته و بنظر شما کار خوبیه ؟

محمد قانعی مطلق :

با سلام.من 35 ساله هستم و مدرک کارشناسی حسابداری دارم با بیش از 10 سال سابقه کار. سابقه بیمه هم 9 سال دارم میخوام بدونم برای مهاجرت مدرک acca بهتره یا کارشناسی ارشد. اگه کارشناسی ارشد بخوام بگیرم کدوم گرایش بهتره؟حسابرسی یا مدیرت مالی ؟ برای مهاجرت کاری محدودیت سنی هم هست؟ با تشکر

ارشد. بله کارفرما سن شما را هم در نظر میگیرد

mohammad :

باب سلام.من مدرک کارشناسی ارشد حسابداری رو دارم که تاییدیه wes رو گرفتم با توجه به اینکه حسابداران جزو excluded job list برای ساسکاچوان هست ایا از طریق ناک تکنیسین حسابداری شانسی دارم؟امتیاز من 71 هست طبق جدول ساسکاچوان. ممنون

بله اگر درست حساب کردید، ممکنه

mohammad : لیسانس حسابداری-تجربه کار در خارج از کشور-5 سال سابقه در پتروشیمی-آشنایی با ابر نرم افزار آی اف اس در صنعت نفت و گاز-مکالمه خوب به زبان انگلیسی-32 ساله-متعهل و دارای یک فرزند-

لطفا مشخصات خود را در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

مهدی علیمرادی :

با سلام ; واسه مهاجرت به کانادا خواستم بگم مدرکم لیسانس حسابداری دارم و دارای 8 سال سابقه کار مفید و مرتبط ولی 5 سال آن بصورت سابقه بیمه رد شده ، مجردم ،36 سالمه ولی هنوز کلاس زبان خارجه نرفتم حالا با توجه به موارد فوق بهترین راه برای مهاجرت چیه؟ ممنون

برای بررسی شرایط مهاجرت یا دریافت ویزا، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

اکرم نائبی :

نحوه اخذ اقامت کاری برای سغل حسابداری در کانادا یا اروپا و نحوه شروع امادگی

باید از یک کارفرمای واجد شرایط در کانادا جاب آفر دریافت کنید

Javid :

با سلام من 46 سال دارم / رشته تحصیلی من و مدرک دانشگاهی من حسابداری یا امور مالی نیست. هجده سال است که خودم مدیر عامل و مدیر اجرایی شرکتهای خودم بوده ام و سابقه کار و مدارک بیمه جهت ارائه دارم. مجبور شدم به دلیل ناتوانی و عدم رضایت از کار حسابداران، پشت سیستم بنشینم و حسابداری بسیار دقیق را خودم انجام بدهم و خدا را شکر در این زمینه مهارت کافی دارم. با نرم افزارهای مختلف حسابداری کار کرده ام و تسلط دارم و اکسل هم کامل بلدم. در حال حاضر هم مدیر داخلی یک موسسه پژوهشی بخش خصوصی هستم. آیا برای اخذ پذیرش در رشته حسابداری یا امور مالی در کانادا نیاز هست که حتما مدرک آموزش عالی یا خصوصی معتبر ارائه کنم یا تست توانایی من برای اخذ پذیرش کافیست؟ همسرم هم مدیریت بازرگانی خوانده و سوابق کاری معتبر دارد یک نوزاد 4 ماهه هم داریم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. با تشکر/ ش.جاوید / 12 آبان 99

می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

و یا برای دریافت مشاوره تخصصی (حضوری یا غیر حضوری)، به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

منیره قلیپور :

سلام . دارای دیپلم تجربی 13 سال سابقه کاری حسابداری بهمراه سابقه بیمه زبان انگلیسی ضعیف داری مدرک فنی حرفه ای حسابداری دارای مدارک آموزشی از حسابداران خبره بدنبال شرایط کاری خارج از ایران در زمینه حسابداری هستم و درخواست مشاوره دارم با تشکر

مشخصات خودتون رو در فرمهای ارزیابی رایگان وارد کنید

Pouria :

سلام من میخوام برای کار برم کانادا قصد دادرم اقامت دایم کاری هم بگیرم به من گفتن از جهاددانشگاهی مدرک بگیر و یه سال کار کنی اوکی میکنن!؟میخواستم بدونم هزینه برای اقامت به چه صورت هست و...؟

جهاد دانشگاهی اقامت کانادا رو اوکی میکنه؟ً! اگر شرایطش مهاجرت را داشته باشید می توانید برای برنامه های مهاجرتی اقدام کنید

حسيني :

با سلام و ادب؛ 35 سالمه 4 سال سابقه كاري حسابداري با بيمه دريك شركت معتبرراهسازي خصوصي با سابقهو 43 ساله زبان در حد متوسط بلدم ؛شوهربنده 40ساله درزمينه لوله كشي و تاسيسات و دختر 14 ساله د و ساله بصورت حرفه اي نقاشي ميكنه ؛ ايا شانسي براي مهاجرت به كانادا داريم

می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت قانونی با مجوزها و وکیل رسمی

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

مجوزها و آدرس دفاتر:

- مجوز وزارت گردشگری ایران (بنام سالی گشت پارس به ش.ث: 461992)

- مجوز رسمی مشاور مهاجرت کانادا، دکتر شهروز بهرامی اصل: ICCRC :R527306 

- مجوز مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران (ای نماد) بنام ویزا724

- مجوز دفتر فعال حقوقی و مشاور املاک، در امارات (دبی) بنام الیزیاگروپ

 

دفتر ایران (تهران): 

تلفن‌های ثابت:

02122913141 02122223173 / 02122226298

 

پشتیبانی تلفن همراه، واتساپ و تلگرام:

09124644197 / 09961042050 

(شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

 

آدرس: میرداماد؛ میدان مادر (محسنی)، برج بیژن، طبقه 7 واحد 6

* مراجعه حضوری فقط با رزرو وقت قبلی

(پاسخدهی تلفنی فقط: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران )

(پشتیبانی پیام در واتساپ و تلگرام: 24 ساعته)


دفتر کانادا (تورنتو):

CANADA Office  :

17075 Leslie St, Unit 6, Newmarket, ON L3Y8E1 
Canada Toronto 

19055987474+ : Whatsapp & CALL

(مراجعه به دفاتر فقط با رزرو وقت قبلی)

 

دفتر امارات (دبی):

DUBAI Office  :

Dubai sheikh zayed road AlQuoz3 RAK bank Building office

 

اینماد ویزا724   RCIC

* ویزا724 مرکز تخصصی ویزا و مهاجرت

لینک های مهم: شرایط مهاجرت به کانادا / ویزا تحصیلی کانادا

سرمایه گذاری در کانادا / وکیل مهاجرت / ثبت شرکت دبی

شرایط و هزینه ویزای توریستی کانادا / ویزای کانادا / پاسپورت دومینیکا

مهاجرت به انگلیس / ویزای تحصیلی انگلیس / خرید ملک در دبی

استارتاپ کانادا / موسسه مهاجرتی / تورنتو / ونکوور

 

* اینستاگرام ویزا724: 

ایمیل : info[at]visa724.com

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.