ویزا 724
رزرو وقت مشاوره

شرایط کار در کانادا و مهاجرت کاری به کانادا


آخرین بروز رسانی : ۹۹/۱۰/۰۹

 

 

این مطلب با توجه به تجربه و تحقیقات کاریابی بین المللی ما در کانادا جمع آوری شده است. پس با دقت مطالعه نمایید.

شرایط استخدامی در کانادا چیست؟ کارفرمایان کانادایی چه اشخاصی را میتوانند برای کار استخدام کنند؟ آیا برای استخدام در کانادا به مدرک تحصیلی کانادا نیاز است؟ آیا پس از تجربه کار در کانادا میتوان اقامت دائم دریافت کرد؟ آیا کانادا سیستمی برای جذب نیروی کار متخصص دارد؟

از آنجايي كه كشور كانادا رو به توسعه و گسترش است بنابراين دولت كانادا به مشاغل و متخصصيني در كه مشاغل مورد نظر دولت كانادا تخصص لازم را داشته باشند، نياز دارد ولي با اين وجود دولت كانادا هر ساله طبق برنامه هاي مشخصي، متخصصيني را جذب مي كند كه بتوانند كشور كانادا را توسعه دهند.

 

 تبعات مشورت با افراد غیرقانونی و ناآگاه در حیطه مهاجرت کانادا، از آقای مهیار حلاج پور عضو رسمی ICCRC کانادا

برای مشاهده دیگر ویدئوهای مهاجرت به کانادا، با کلیک برروی لینک زیر، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید

instagram.com/visa724com

 

 

شرايط كار در كانادا چگونه است؟ 

ویزای کار کانادا تحت برنامه مهاجرت خارجی کارگران (TFWP) توسط مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا صادر می شود.

كارفرمايان كانادايي مي توانند براساس TFWP مهاجرين خارجي را استخدام كنند. كارفرمايان مي توانند براساس اين برنامه، كارگران ماهر، كارگران با مهارت كم و كارگران فصلي را استخدام كنند.

لازم است كه كارگران قبل از ورود به كانادا، شرايط شغلي و كاري خود را به دولت كاناد اعلام كرده و در نهايت تاييديه ورود خود را به كانادا از طرف دولت كانادا دريافت كنند.

براساس برنامه IRCC ‌‌بايد مشخص شود كه كارگراني كه وارد كانادا مي شوند قبلا با ساكنين كانادا ارتباطاتي را ندارند. كارفرمايان بايد براساس يك سري از قوانين بايد تاييديه استخدام كارگران را از طرف دولت كانادا دريافت كنند و بعد از آن كارگران خارجي را استخدام كنند.

شما بايد براساس شرايط كاري خود؛ رزومه خود را به كارفرماي كانادايي ارسال كرده و بعد از تاييديه نسبت به مصاحبه حضوري اقدام كنيد.

در ادامه به معرفی چند شغل برتر در کانادا می پردازیم.

نويسندگي و كار در كانادا

در صورتي كه نويسنده هستيد مي توانيد براي كار در كانادا به اين كشور مهاجرت كنيد. در صورتي كه مدرك بين المللي نداريد مي توانيد پس از مهاجرت كاري به كانادا، آموزش هاي لازم را دريافت كرده و سپس در زمينه خود در كانادا مشغول به كار شويد. در مورد نويسندگي در كانادا،‌ شرکتهای بسياري وجود دارد كه مي توانند به شما سفارشاتی را ارجاع دهند. شما بايد از هر جهت برای كار نويسندگی جهت كار در كانادا كامل و بي نقص باشيد تا بتوانيد از جانب شركت ها، سفارشاتی را دريافت كنيد. نویسندگی درآمد نامحدودی در کانادا دارد.

 

 

نکته بسیار مهم: 

وکلای دادگستری، موسسات حقوقی، موسسات کاریابی بین المللی،  موسسات اعزام دانشجو، حتی آژانس های مسافرتی، یا افراد حقیقی، برای فعالیت در حیطه ویزا و مهاجرت به کانادا باید از شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا (ICCRC) مجوز داشته باشند؛ در غیر این صورت، هرگونه فعالیت آنها از دیدگاه کانادا در حیطه ویزا و مهاجرت غیر قانونی ست.

 

 در سایت رسمی مهاجرت کانادا اعلام شده است که؛ اگر از بی تجربگی و کلاهبرداری این‌گونه افراد یا موسسات فاقد مجوز ICCRC متضرر شوید، هیچ راهی برای پیگیری و رفع اتهامات خود ندارید. پس فقط به مشاوران یا وکلای رسمی کانادا اعتماد کنید تا  در صورت بروز مشکل، مدافع منافع شما باشیم.

 

کشور کانادا فقط به وکلا و مشاوران رسمی مقیم کانادا که از iccrc مجوز دارند، اجازه فعالیت در حیطه مشاوره و انجام امور ویزا و مهاجرت به کانادا را می دهد.

وکلای دادگستری، موسسات، آژانسهای مسافرتی  و یا هر شرکت دیگری، بدون حضور وکیل یا مشاور رسمی مهاجرت کانادا، نمی‌توانند نامه دفاعیه از موکل خود به اداره مهاجرت کانادا ارائه دهند.

 

در صورت عدم وجود وکیل یا مشاور رسمی مهاجرت کانادا، این شرکتها یا افراد، یک ایمیل به نام شما درست می کنند و تمامی امور را به جای شما و با یک هویت جعلی انجام می دهند و گاها حتی اکانت و پسوورد را در اختیار شما نمی گذارند، یا اینکه به عنوان واسطه عمل کرده و تمامی امور مهاجرت یا ویزا را به یک مشاور یا وکیل رسمی کانادا می سپارند. فقط قرارداد مستقیم با مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به کانادا (مورد تایید ICCRC) را امضا کنید.

>> آموزش روش استعلام وکیل رسمی مهاجرت به کانادا <<

 

پزشكي و كار در كانادا

پزشكي از بهترين رشته هاي تحصيلي در سراسر دنياست و در كشور كانادا نيز از پزشكان به گرمی استقبال مي شود. در صورتي كه در يك جامعه اي تعداد پزشكان زياد باشد، آن جامعه در درازمدت دوام و بقا خواهد داشت.

در صورتي كه پزشك ماهر و زبر دستي هستيد، مستحضر باشيد كه در كشور كانادا به وجود پزشكانی مانند شما نياز است. يك پزشك حاذق، ماهر بايد انواع و اقسام مهارت ها را داشته باشد تا بتواند با بيماران خود با درايت ارتباط برقرار كرده و بيمار آن ها را در سريع ترين زمان ممكن برطرف كند.

پزشكان در تداوم نظام بهداشت يك جامعه نقش بسزايي را ايفا مي كنند.پزشكان به مهارت و تجربه خود متکی هستند وكار خود را با رضايت كامل انجام مي دهند.

در صورتي كه مي پنداريد كه براي رشته پزشکی مناسب هستيد، بايد حتما دوره هاي آموزشي را سپري كنيد و مدرك پزشكي رشته فارغ التحصيلي خود را دريافت كرده و بعد از گذراندن آزمون های مربوطه براي مهاجرت كاری به كانادا اقدام كنيد.  باید توجه داشته باشید اول ویزای تحصیلی کانادا دریافت خواهید کرد، پس از گذراندن دوره های آموزشی میتوانید مشغول به کار شده و درخواست اقامت دائم داشته باشید.

مهندس كشاورزي و باغبانی و كار در كانادا

آیا شما در زمینه کشاورزی فعالیت داشته ايد؟ آيا شما به لبنيات، گاو و مرغ را به عنوان صنعتي مدنظر قرار مي دهيد؟ آيا به كشاورزي و دامداري به عنوان حرفه اي خاص توجه داريد؟ كشور كانادا به مهندسان كشاورز و دامداري نياز دارد. 

حرفه كشاورزي كار سختي است و تعطيلاتي را نمي توان براي كاركنان آن متصور شد. شما در شب هم بايد به گياهان و حيوانات اهلي رسيدگي كنيد. شما بايد در حدود 14-16 ساعت در هر روز كار كنيد.

كشاورزي و دامداري يك كار مملو از استرس است بخاطر اين كه شما نمي توانيد خيلي از چيزها را كنترل كنيد. حيوانات اهلي مريض مي شوند. نوسان دماي آب و هوا به محصولات ضرر و زيان وارد مي كند و شما بايد كليه آفات گياهي را كنترل كنيد.

شما بايد در رابطه با رشد گياهان و حيوانات به آگاهي هايي دست پيدا كنيد و هميشه سعي كنيد كه دانش وآگاهي خودتان را ارتقاء دهيد. شما بايد در مزرعه كار كرده باشيد تا بتوانيد محصولات كشاورزي مرغوبي را توليد كرده و به بازار عرضه كنيد. کسانی که در رشته های مرتبط با کشاورزی تحصیل کرده و یا از این راه کسب درآمد کرده اند میتوانند از طریق برنامه خود اشتغالی به کانادا مهاجرت کنند.

برنامه اكسپرس اینتری و كار در كانادا

شما بايد از قبل رزومه هاي كاري خود را به كارفرمايان كانادايي ارسال كنيد تا آن ها به ميزان مهارت و تخصص شما پي ببرند ،در صورتي كه مهارت و تخصص شما مورد تاييد آن ها قرار گرفت براي مصاحبه كاري شما را دعوت خواهند كرد و شما بايد در مصاحبه كاري براي ورود به شركت قبول شويد.

از آنجايي كه كشور كانادا رو به توسعه و گسترش است بنابراين دولت كانادا به مشاغل و متخصصيني در كه مشاغل مورد نظر دولت كانادا تخصص لازم را داشته باشند، نياز دارد ولي با اين وجود دولت كانادا هر ساله طبق برنامه هاي مشخصي، متخصصيني را جذب مي كند كه بتوانند كشور كانادا را توسعه دهند.

در اين برنامه ها مشاغل مورد نياز به همراه با سطح تخصص مشخص مي شود و داوطلبان مي توانند در زمينه تخصص خود رزومه هاي كاري خود را به شركت و كارفرمايان كانادايي ارسال كنند. دولت كاناد بايد تخصص شما را جهت استخدام در يك شركت كانادايي تاييد كند تا بتوانيد به كار و فعاليت مشغول شويد.

داشتن مدرك در زبان آيلتس ضروري بوده و يكي از شرايط استخدام و كار در كاناداست و در صورتي كه حتي تخصص لازم را داشته ولي به زبان مسلط نباشيد بازهم شرايط ورود به كانادا را نخواهيد داشت.

شما مي توانيد براساس برنامه اكسپرس انتري وارد كشور كانادا شويد. در اين برنامه شخص متقاضي بايد در وب سايت مهاجرتي كانادا رزومه اي را ايجاد كند. كارفرمايان كانادايي براساس مشخصات فرد متقاضي مانند سن، جنس، ميزان تحصيلات و ميزان تسلط به زبان انگليسي يا حتي فرانسه امتياز مي دهند.

دولت كانادا هر ساله اين برنامه را بروز رساني مي كند و در جديدترين بروزرساني اگر شخص متقاضي يكي از اعضاي درجه يك او در كانادا كار و زندگي مي كند و حتي به زبان فرانسه نيز تسلط دارد مي تواند اقامت كانادا را دريافت كند. شما بايد جهت مهاجرت كاري به كانادا بايد كليه شرايط كاري را داشته باشيد تا بتوانيد براي مهاجرت به كانادا اقدام كنيد.

 

 سازمان مهاجرتی کاناداپاس (visa724.com)، به مدیریت عاملی عضو رسمی شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا، آقای مهیار حلاج پور با داشتن مجوزهای لازمه از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران و مجوز رسمی از  ICCRC ، تا بحال صدها پرونده موفق و قانونی مهاجرتی داشته است.

 

 همراهان گرامی، برای بهره مندی از ارزیابی تخصصی شرایط شما، اقدام به تکمیل  فرمهای ارزیابی رایگان نمایید، یا اگر قصد جدی برای مهاجرت یا دریافت ویزا دارید؛ می‌توانید به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه نمایید تا از مشاوره عضو رسمی شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا بهره مند شوید. همچنین می‌توانید با مراجعه به صفحه درباره ما و مطالعه آن، اطلاعات تماس دفاتر ما را دریافت نموده و از اعتبار و مجوزهای ما اطمینان حاصل نمایید.

 

 

مطالب پیشنهادی:

استارتاپ ویزای کانادا

ویزای تحصیلی کانادا

مهاجرت از طریق خود اشتغالی کانادا

ویزای کار پرستاری کانادا یا مهاجرت پرستاران به کانادا

مهاجرت از طریق PEQ کانادا

ویزای دانش آموزی کانادا

ویزا و اقامت سرمایه گذاری کانادا

مقایسه هزینه های زندگی در کانادا

مهاجرت از طریق اکسپرس اینتری کانادا

درباره ویزای کانادا همه چیز بدانید

درباره تحصیل در کانادا همه چیز بدانید

ویزای اقامت دائم کانادا

مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت

ویزای شینگن آلمان

ویزا و اقامت سرمایه گذاری انگلیس

همه چیز درباره مهاجرت به انگلیس

 

 

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده، ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص آقای مهیار حلاج پور ممکن بوده و توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کاناداپاس و کاریابی بین‌المللی مهیار مسئولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسئولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

 


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


فرمهای ارزیابی رایگان
مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت به کانادا

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- شرکت مهاجرتی کاناداپاس

- کاریابی بین المللی مهیار

- شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری i3capital

با مدیریت، مهیار حلاج پور عضو رسمی قانونگذاری مشاورین مهاجرت کانادا

دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران

دارای مجوز رسمی ICCRC R520250 (اداره مهاجرت کانادا)

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

25 Sheppard Avenue West
suite 300
M3n 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

0014168905972 (پاسخ‌گویی: دوشنبه تا شنبه 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

واتساپ کانادا:

16477627724+ (پاسخگویی به پیامهای متنی در واتساپ)

 

دفتر ایران: 

02122927033 (پاسخ‌گویی: شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

تهران - بزرگراه مدرس شمال، خیابان دستگردی شرقی(ظفر)، جنب بیمارستان علی اصغر، پلاک 199 طبقه سوم، واحد 301 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخ‌گویی: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

 

* برای مطالعه 10 روش اصلی مهاجرت کانادا، به صفحه مهاجرت به کانادا مراجعه بفرمایید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.