شرایط کار در کانادا و مهاجرت کاری به کانادا


آخرین بروز رسانی : ۰۰/۱۰/۱۵

 

 

این مطلب با توجه به تجربه و تحقیقات کاریابی بین المللی ما در کانادا جمع آوری شده است. پس با دقت مطالعه نمایید.

شرایط استخدامی در کانادا چیست؟ کارفرمایان کانادایی چه اشخاصی را میتوانند برای کار استخدام کنند؟ آیا برای استخدام در کانادا به مدرک تحصیلی کانادا نیاز است؟ آیا پس از تجربه کار در کانادا میتوان اقامت دائم دریافت کرد؟ آیا کانادا سیستمی برای جذب نیروی کار متخصص دارد؟

از آنجايي كه كشور كانادا رو به توسعه و گسترش است بنابراين دولت كانادا به مشاغل و متخصصيني در كه مشاغل مورد نظر دولت كانادا تخصص لازم را داشته باشند، نياز دارد ولي با اين وجود دولت كانادا هر ساله طبق برنامه هاي مشخصي، متخصصيني را جذب مي كند كه بتوانند كشور كانادا را توسعه دهند.

 

 

* در حال حاضر فرصتهای شغلی مناسبی در کمپانی های معتبر کانادایی فراهم شده که میتوانید با قبولی در آزمون و مصاحبه مربوطه، شغلی واقعی در کانادا داشته و ویزای کار کانادا دریافت نمایید؛ برای کسب اطلاعات تکمیلی این طرح می توانید با دفاتر ما در تماس باشید یا اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید تا شرایط شما به دقت بررسی گردد. (ظرفیت محدود)

 

شرایط زیر برای شرکت در این طرح الزامی ست:

سن: 20 الی 45

تحصیلات: حداقل فوق دیپلم مرتبط با شاخه های مختلف برنامه نویسی، مهندسی یا امنیت شبکه، IT، نرم افزار، طراحی، کامپیوتر و...

تمکن مالی: حداقل 30 هزار دلار کانادا

مهارت زبان انگلیسی: در حد آیلتس 6

سابقه کاری: حداقل 1 سال مرتبط و قابل اثبات

 

 

 تبعات مشورت با افراد غیرقانونی و ناآگاه در حیطه مهاجرت کانادا، از آقای مهیار حلاج پور عضو رسمی ICCRC کانادا

برای مشاهده دیگر ویدئوهای مهاجرت به کانادا، با کلیک برروی لینک زیر، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید

instagram.com/visa724com

 

 

شرايط كار در كانادا چگونه است؟ 

ویزای کار کانادا تحت برنامه مهاجرت خارجی کارگران (TFWP) توسط مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا صادر می شود.

كارفرمايان كانادايي مي توانند براساس TFWP مهاجرين خارجي را استخدام كنند. كارفرمايان مي توانند براساس اين برنامه، كارگران ماهر، كارگران با مهارت كم و كارگران فصلي را استخدام كنند.

لازم است كه كارگران قبل از ورود به كانادا، شرايط شغلي و كاري خود را به دولت كاناد اعلام كرده و در نهايت تاييديه ورود خود را به كانادا از طرف دولت كانادا دريافت كنند.

براساس برنامه IRCC ‌‌بايد مشخص شود كه كارگراني كه وارد كانادا مي شوند قبلا با ساكنين كانادا ارتباطاتي را ندارند. كارفرمايان بايد براساس يك سري از قوانين بايد تاييديه استخدام كارگران را از طرف دولت كانادا دريافت كنند و بعد از آن كارگران خارجي را استخدام كنند.

شما بايد براساس شرايط كاري خود؛ رزومه خود را به كارفرماي كانادايي ارسال كرده و بعد از تاييديه نسبت به مصاحبه حضوري اقدام كنيد.

در ادامه به معرفی چند شغل برتر در کانادا می پردازیم.

نويسندگي و كار در كانادا

در صورتي كه نويسنده هستيد مي توانيد براي كار در كانادا به اين كشور مهاجرت كنيد. در صورتي كه مدرك بين المللي نداريد مي توانيد پس از مهاجرت كاري به كانادا، آموزش هاي لازم را دريافت كرده و سپس در زمينه خود در كانادا مشغول به كار شويد. در مورد نويسندگي در كانادا،‌ شرکتهای بسياري وجود دارد كه مي توانند به شما سفارشاتی را ارجاع دهند. شما بايد از هر جهت برای كار نويسندگی جهت كار در كانادا كامل و بي نقص باشيد تا بتوانيد از جانب شركت ها، سفارشاتی را دريافت كنيد. نویسندگی درآمد نامحدودی در کانادا دارد.

 

 

نکته بسیار مهم: 

وکلای دادگستری، موسسات حقوقی، موسسات کاریابی بین المللی،  موسسات اعزام دانشجو، حتی آژانس های مسافرتی، یا افراد حقیقی، برای فعالیت در حیطه ویزا و مهاجرت به کانادا باید از شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا (ICCRC) مجوز داشته باشند؛ در غیر این صورت، هرگونه فعالیت آنها از دیدگاه کانادا در حیطه ویزا و مهاجرت غیر قانونی ست.

 

 در سایت رسمی مهاجرت کانادا اعلام شده است که؛ اگر از بی تجربگی و کلاهبرداری این‌گونه افراد یا موسسات فاقد مجوز ICCRC متضرر شوید، هیچ راهی برای پیگیری و رفع اتهامات خود ندارید. پس فقط به مشاوران یا وکلای رسمی کانادا اعتماد کنید تا  در صورت بروز مشکل، مدافع منافع شما باشیم.

 

کشور کانادا فقط به وکلا و مشاوران رسمی مقیم کانادا که از iccrc مجوز دارند، اجازه فعالیت در حیطه مشاوره و انجام امور ویزا و مهاجرت به کانادا را می دهد.

وکلای دادگستری، موسسات، آژانسهای مسافرتی  و یا هر شرکت دیگری، بدون حضور وکیل یا مشاور رسمی مهاجرت کانادا، نمی‌توانند نامه دفاعیه از موکل خود به اداره مهاجرت کانادا ارائه دهند.

 

در صورت عدم وجود وکیل یا مشاور رسمی مهاجرت کانادا، این شرکتها یا افراد، یک ایمیل به نام شما درست می کنند و تمامی امور را به جای شما و با یک هویت جعلی انجام می دهند و گاها حتی اکانت و پسوورد را در اختیار شما نمی گذارند، یا اینکه به عنوان واسطه عمل کرده و تمامی امور مهاجرت یا ویزا را به یک مشاور یا وکیل رسمی کانادا می سپارند. فقط قرارداد مستقیم با مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به کانادا (مورد تایید ICCRC) را امضا کنید.

>> آموزش روش استعلام وکیل رسمی مهاجرت به کانادا <<

 

پزشكي و كار در كانادا

پزشكي از بهترين رشته هاي تحصيلي در سراسر دنياست و در كشور كانادا نيز از پزشكان به گرمی استقبال مي شود. در صورتي كه در يك جامعه اي تعداد پزشكان زياد باشد، آن جامعه در درازمدت دوام و بقا خواهد داشت.

در صورتي كه پزشك ماهر و زبر دستي هستيد، مستحضر باشيد كه در كشور كانادا به وجود پزشكانی مانند شما نياز است. يك پزشك حاذق، ماهر بايد انواع و اقسام مهارت ها را داشته باشد تا بتواند با بيماران خود با درايت ارتباط برقرار كرده و بيمار آن ها را در سريع ترين زمان ممكن برطرف كند.

پزشكان در تداوم نظام بهداشت يك جامعه نقش بسزايي را ايفا مي كنند.پزشكان به مهارت و تجربه خود متکی هستند وكار خود را با رضايت كامل انجام مي دهند.

در صورتي كه مي پنداريد كه براي رشته پزشکی مناسب هستيد، بايد حتما دوره هاي آموزشي را سپري كنيد و مدرك پزشكي رشته فارغ التحصيلي خود را دريافت كرده و بعد از گذراندن آزمون های مربوطه براي مهاجرت كاری به كانادا اقدام كنيد.  باید توجه داشته باشید اول ویزای تحصیلی کانادا دریافت خواهید کرد، پس از گذراندن دوره های آموزشی میتوانید مشغول به کار شده و درخواست اقامت دائم داشته باشید.

مهندس كشاورزي و باغبانی و كار در كانادا

آیا شما در زمینه کشاورزی فعالیت داشته ايد؟ آيا شما به لبنيات، گاو و مرغ را به عنوان صنعتي مدنظر قرار مي دهيد؟ آيا به كشاورزي و دامداري به عنوان حرفه اي خاص توجه داريد؟ كشور كانادا به مهندسان كشاورز و دامداري نياز دارد. 

حرفه كشاورزي كار سختي است و تعطيلاتي را نمي توان براي كاركنان آن متصور شد. شما در شب هم بايد به گياهان و حيوانات اهلي رسيدگي كنيد. شما بايد در حدود 14-16 ساعت در هر روز كار كنيد.

كشاورزي و دامداري يك كار مملو از استرس است بخاطر اين كه شما نمي توانيد خيلي از چيزها را كنترل كنيد. حيوانات اهلي مريض مي شوند. نوسان دماي آب و هوا به محصولات ضرر و زيان وارد مي كند و شما بايد كليه آفات گياهي را كنترل كنيد.

شما بايد در رابطه با رشد گياهان و حيوانات به آگاهي هايي دست پيدا كنيد و هميشه سعي كنيد كه دانش وآگاهي خودتان را ارتقاء دهيد. شما بايد در مزرعه كار كرده باشيد تا بتوانيد محصولات كشاورزي مرغوبي را توليد كرده و به بازار عرضه كنيد. کسانی که در رشته های مرتبط با کشاورزی تحصیل کرده و یا از این راه کسب درآمد کرده اند میتوانند از طریق برنامه خود اشتغالی به کانادا مهاجرت کنند.

برنامه اكسپرس اینتری و كار در كانادا

شما بايد از قبل رزومه هاي كاري خود را به كارفرمايان كانادايي ارسال كنيد تا آن ها به ميزان مهارت و تخصص شما پي ببرند ،در صورتي كه مهارت و تخصص شما مورد تاييد آن ها قرار گرفت براي مصاحبه كاري شما را دعوت خواهند كرد و شما بايد در مصاحبه كاري براي ورود به شركت قبول شويد.

از آنجايي كه كشور كانادا رو به توسعه و گسترش است بنابراين دولت كانادا به مشاغل و متخصصيني در كه مشاغل مورد نظر دولت كانادا تخصص لازم را داشته باشند، نياز دارد ولي با اين وجود دولت كانادا هر ساله طبق برنامه هاي مشخصي، متخصصيني را جذب مي كند كه بتوانند كشور كانادا را توسعه دهند.

در اين برنامه ها مشاغل مورد نياز به همراه با سطح تخصص مشخص مي شود و داوطلبان مي توانند در زمينه تخصص خود رزومه هاي كاري خود را به شركت و كارفرمايان كانادايي ارسال كنند. دولت كاناد بايد تخصص شما را جهت استخدام در يك شركت كانادايي تاييد كند تا بتوانيد به كار و فعاليت مشغول شويد.

داشتن مدرك در زبان آيلتس ضروري بوده و يكي از شرايط استخدام و كار در كاناداست و در صورتي كه حتي تخصص لازم را داشته ولي به زبان مسلط نباشيد بازهم شرايط ورود به كانادا را نخواهيد داشت.

شما مي توانيد براساس برنامه اكسپرس انتري وارد كشور كانادا شويد. در اين برنامه شخص متقاضي بايد در وب سايت مهاجرتي كانادا رزومه اي را ايجاد كند. كارفرمايان كانادايي براساس مشخصات فرد متقاضي مانند سن، جنس، ميزان تحصيلات و ميزان تسلط به زبان انگليسي يا حتي فرانسه امتياز مي دهند.

دولت كانادا هر ساله اين برنامه را بروز رساني مي كند و در جديدترين بروزرساني اگر شخص متقاضي يكي از اعضاي درجه يك او در كانادا كار و زندگي مي كند و حتي به زبان فرانسه نيز تسلط دارد مي تواند اقامت كانادا را دريافت كند. شما بايد جهت مهاجرت كاري به كانادا بايد كليه شرايط كاري را داشته باشيد تا بتوانيد براي مهاجرت به كانادا اقدام كنيد.

 

 

مهیار حلاج پور - ویزا 724

من مهیار حلاج پور هستم؛ (Mahyar Hallajpour)

عضو رسمی شورای قانون‌گذاری امور مهاجرت کانادا، مشاور رسمی مهاجرت کانادا ICCRC/RCIC ، یا اصطلاحا وکیل مهاجرت. به شماره پروانه R520250

زندگی من صرف این می شود که اطمینان حاصل کنم، ممتازترین خدمات تخصصی حقوق مهاجرت کانادا را دریافت می کنید.

من در طول سالیان فعالیتم، بانی توسعه بیش از یکصد شرکت در کانادا بوده ام و امروز تمام این خدمات در غالب  شرکت سرمایه گذاری و توسعه استارتاپ و بیزینس i3 Capital در اختیار متقاضیان و موکلین عزیز است.

مجموعه شرکتهای ما، دارای مجوزهای ذیل است:

شرکت مهاجرتی کاناداپاس،  با مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا به شماره ثبت: 002782433

شرکت توسعه بیزینس و شتاب دهنده i3 Capital ، با مجوز رسمی از دولت فدرال کانادا: به شماره ثبت 003223957

شرکت کاریابی بین المللی مهیار،  با مجوز وزارت کار ایران: به شماره ثبت 103621 

اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره شرکت های مهاجرتی ما

 

 

مطالب پیشنهادی:

> اگر میخواهید اطلاعات کامل راجع به انواع ویزا داشته باشید، می توانید مطلب ویزای کانادا مطالعه بفرمایید

سایتهای کاریابی کانادا

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده، ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص آقای مهیار حلاج پور ممکن بوده و توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کاناداپاس و کاریابی بین‌المللی مهیار مسئولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسئولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

 

 


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت به کانادا - ویزا 724

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- ویزا 724

- شرکت مهاجرتی کاناداپاس

- کاریابی بین المللی مهیار

- شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری i3capital

- دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران با شماره ثبت: 103621 

- دارای مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا: ICCRC R520250

با مدیریت مهیار حلاج پور، مشاور و وکیل قانونی RCIC/ICCRC به شماره پروانه R520250

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

 No.25 Shepard Ave W Suite 300 North York ON M2N 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

0014168905972 (پاسخ‌گویی: دوشنبه تا شنبه 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

دفتر ایران: 

02122927033 (پاسخ‌گویی: شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

تهران - بزرگراه مدرس شمال، خیابان دستگردی شرقی(ظفر)، جنب بیمارستان علی اصغر، پلاک 199 طبقه سوم، واحد 301 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخ‌گویی: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

واتساپ کانادا:

14168905972+ (پاسخگویی به پیامهای متنی در واتساپ)

* برای مطالعه روش های اصلی مهاجرت به کانادا، به صفحه مهاجرت کانادا مراجعه بفرمایید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.