ویزا 724
رزرو وقت مشاوره

شرایط کار در کانادا و مهاجرت کاری به کانادا


آخرین بروز رسانی : ۹۸/۰۷/۱۸

 

 

این مطلب با توجه به تجربه و تحقیقات کاریابی بین المللی ما در کانادا جمع آوری شده است. پس با دقت مطالعه نمایید.

شرایط استخدامی در کانادا چیست؟ کارفرمایان کانادایی چه اشخاصی را میتوانند برای کار استخدام کنند؟ آیا برای استخدام در کانادا به مدرک تحصیلی کانادا نیاز است؟ آیا پس از تجربه کار در کانادا میتوان اقامت دائم دریافت کرد؟ آیا کانادا سیستمی برای جذب نیروی کار متخصص دارد؟

از آنجايي كه كشور كانادا رو به توسعه و گسترش است بنابراين دولت كانادا به مشاغل و متخصصيني در كه مشاغل مورد نظر دولت كانادا تخصص لازم را داشته باشند، نياز دارد ولي با اين وجود دولت كانادا هر ساله طبق برنامه هاي مشخصي، متخصصيني را جذب مي كند كه بتوانند كشور كانادا را توسعه دهند.

شرايط كار در كانادا چگونه است؟ 

ویزای کار کانادا تحت برنامه مهاجرت خارجی کارگران (TFWP) توسط مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا صادر می شود.

كارفرمايان كانادايي مي توانند براساس TFWP مهاجرين خارجي را استخدام كنند. كارفرمايان مي توانند براساس اين برنامه، كارگران ماهر، كارگران با مهارت كم و كارگران فصلي را استخدام كنند.

لازم است كه كارگران قبل از ورود به كانادا، شرايط شغلي و كاري خود را به دولت كاناد اعلام كرده و در نهايت تاييديه ورود خود را به كانادا از طرف دولت كانادا دريافت كنند.

براساس برنامه IRCC ‌‌بايد مشخص شود كه كارگراني كه وارد كانادا مي شوند قبلا با ساكنين كانادا ارتباطاتي را ندارند. كارفرمايان بايد براساس يك سري از قوانين بايد تاييديه استخدام كارگران را از طرف دولت كانادا دريافت كنند و بعد از آن كارگران خارجي را استخدام كنند.

شما بايد براساس شرايط كاري خود؛ رزومه خود را به كارفرماي كانادايي ارسال كرده و بعد از تاييديه نسبت به مصاحبه حضوري اقدام كنيد.

در ادامه به معرفی چند شغل برتر در کانادا می پردازیم.

نويسندگي و كار در كانادا

در صورتي كه نويسنده هستيد مي توانيد براي كار در كانادا به اين كشور مهاجرت كنيد. در صورتي كه مدرك بين المللي نداريد مي توانيد پس از مهاجرت كاري به كانادا، آموزش هاي لازم را دريافت كرده و سپس در زمينه خود در كانادا مشغول به كار شويد. در مورد نويسندگي در كانادا،‌ شرکتهای بسياري وجود دارد كه مي توانند به شما سفارشاتی را ارجاع دهند. شما بايد از هر جهت برای كار نويسندگی جهت كار در كانادا كامل و بي نقص باشيد تا بتوانيد از جانب شركت ها، سفارشاتی را دريافت كنيد. نویسندگی درآمد نامحدودی در کانادا دارد.

پزشكي و كار در كانادا

پزشكي از بهترين رشته هاي تحصيلي در سراسر دنياست و در كشور كانادا نيز از پزشكان به گرمی استقبال مي شود. در صورتي كه در يك جامعه اي تعداد پزشكان زياد باشد، آن جامعه در درازمدت دوام و بقا خواهد داشت.

در صورتي كه پزشك ماهر و زبر دستي هستيد، مستحضر باشيد كه در كشور كانادا به وجود پزشكانی مانند شما نياز است. يك پزشك حاذق، ماهر بايد انواع و اقسام مهارت ها را داشته باشد تا بتواند با بيماران خود با درايت ارتباط برقرار كرده و بيمار آن ها را در سريع ترين زمان ممكن برطرف كند.

پزشكان در تداوم نظام بهداشت يك جامعه نقش بسزايي را ايفا مي كنند.پزشكان به مهارت و تجربه خود متکی هستند وكار خود را با رضايت كامل انجام مي دهند.

در صورتي كه مي پنداريد كه براي رشته پزشکی مناسب هستيد، بايد حتما دوره هاي آموزشي را سپري كنيد و مدرك پزشكي رشته فارغ التحصيلي خود را دريافت كرده و بعد از گذراندن آزمون های مربوطه براي مهاجرت كاری به كانادا اقدام كنيد.  باید توجه داشته باشید اول ویزای تحصیلی کانادا دریافت خواهید کرد، پس از گذراندن دوره های آموزشی میتوانید مشغول به کار شده و درخواست اقامت دائم داشته باشید.

مهندس كشاورزي و باغبانی و كار در كانادا

آیا شما در زمینه کشاورزی فعالیت داشته ايد؟ آيا شما به لبنيات، گاو و مرغ را به عنوان صنعتي مدنظر قرار مي دهيد؟ آيا به كشاورزي و دامداري به عنوان حرفه اي خاص توجه داريد؟ كشور كانادا به مهندسان كشاورز و دامداري نياز دارد. 

حرفه كشاورزي كار سختي است و تعطيلاتي را نمي توان براي كاركنان آن متصور شد. شما در شب هم بايد به گياهان و حيوانات اهلي رسيدگي كنيد. شما بايد در حدود 14-16 ساعت در هر روز كار كنيد.

كشاورزي و دامداري يك كار مملو از استرس است بخاطر اين كه شما نمي توانيد خيلي از چيزها را كنترل كنيد. حيوانات اهلي مريض مي شوند. نوسان دماي آب و هوا به محصولات ضرر و زيان وارد مي كند و شما بايد كليه آفات گياهي را كنترل كنيد.

شما بايد در رابطه با رشد گياهان و حيوانات به آگاهي هايي دست پيدا كنيد و هميشه سعي كنيد كه دانش وآگاهي خودتان را ارتقاء دهيد. شما بايد در مزرعه كار كرده باشيد تا بتوانيد محصولات كشاورزي مرغوبي را توليد كرده و به بازار عرضه كنيد. کسانی که در رشته های مرتبط با کشاورزی تحصیل کرده و یا از این راه کسب درآمد کرده اند میتوانند از طریق برنامه خود اشتغالی به کانادا مهاجرت کنند.

برنامه اكسپرس اینتری و كار در كانادا

شما بايد از قبل رزومه هاي كاري خود را به كارفرمايان كانادايي ارسال كنيد تا آن ها به ميزان مهارت و تخصص شما پي ببرند ،در صورتي كه مهارت و تخصص شما مورد تاييد آن ها قرار گرفت براي مصاحبه كاري شما را دعوت خواهند كرد و شما بايد در مصاحبه كاري براي ورود به شركت قبول شويد.

از آنجايي كه كشور كانادا رو به توسعه و گسترش است بنابراين دولت كانادا به مشاغل و متخصصيني در كه مشاغل مورد نظر دولت كانادا تخصص لازم را داشته باشند، نياز دارد ولي با اين وجود دولت كانادا هر ساله طبق برنامه هاي مشخصي، متخصصيني را جذب مي كند كه بتوانند كشور كانادا را توسعه دهند.

در اين برنامه ها مشاغل مورد نياز به همراه با سطح تخصص مشخص مي شود و داوطلبان مي توانند در زمينه تخصص خود رزومه هاي كاري خود را به شركت و كارفرمايان كانادايي ارسال كنند. دولت كاناد بايد تخصص شما را جهت استخدام در يك شركت كانادايي تاييد كند تا بتوانيد به كار و فعاليت مشغول شويد.

داشتن مدرك در زبان آيلتس ضروري بوده و يكي از شرايط استخدام و كار در كاناداست و در صورتي كه حتي تخصص لازم را داشته ولي به زبان مسلط نباشيد بازهم شرايط ورود به كانادا را نخواهيد داشت.

شما مي توانيد براساس برنامه اكسپرس انتري وارد كشور كانادا شويد. در اين برنامه شخص متقاضي بايد در وب سايت مهاجرتي كانادا رزومه اي را ايجاد كند. كارفرمايان كانادايي براساس مشخصات فرد متقاضي مانند سن، جنس، ميزان تحصيلات و ميزان تسلط به زبان انگليسي يا حتي فرانسه امتياز مي دهند.

دولت كانادا هر ساله اين برنامه را بروز رساني مي كند و در جديدترين بروزرساني اگر شخص متقاضي يكي از اعضاي درجه يك او در كانادا كار و زندگي مي كند و حتي به زبان فرانسه نيز تسلط دارد مي تواند اقامت كانادا را دريافت كند. شما بايد جهت مهاجرت كاري به كانادا بايد كليه شرايط كاري را داشته باشيد تا بتوانيد براي مهاجرت به كانادا اقدام كنيد.

 

 همراهان گرامی، برای بهره مندی از مشاوره و ارزیابی تخصصی مشاوران ما، اقدام به تکمیل  فرمهای ارزیابی رایگان نمایید و یا می‌توانید سوالات خود را در قسمت مشاوره رایگان مطرح فرمایید. یا اگر قصد جدی برای مهاجرت یا دریافت ویزا دارید می‌توانید به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه نمایید تا از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت بهره مند شوید. همچنین می‌توانید با مراجعه به صفحه درباره ما و مطالعه آن، اطلاعات تماس دفاتر ما را دریافت نموده و از اعتبار و تجربه موسسه اطمینان حاصل نمایید.

 

مطالب پیشنهادی:

استارتاپ ویزای کانادا

ویزای تحصیلی کانادا

مهاجرت از طریق خود اشتغالی کانادا

ویزای کار پرستاری کانادا یا مهاجرت پرستاران به کانادا

مهاجرت از طریق PEQ کانادا

ویزای دانش آموزی کانادا

ویزا و اقامت سرمایه گذاری کانادا

مقایسه هزینه های زندگی در کانادا

مهاجرت از طریق اکسپرس اینتری کانادا

درباره ویزای کانادا همه چیز بدانید

درباره تحصیل در کانادا همه چیز بدانید

ویزای اقامت دائم کانادا

مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت

ویزای شینگن آلمان

ویزا و اقامت سرمایه گذاری انگلیس

همه چیز درباره مهاجرت به انگلیس


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


فرمهای ارزیابی رایگان
مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

160 Eglinton Ave East, Suite 203, TO ON M4P 3B5 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

 

تماس رایگان از ایران (ارتباط مستقیم با کانادا):

02182802280 (از ساعت 17:00 الی 02:00 - 20 خط ویژه)

تماس با واتساپ کانادا:

0014168905972 (از ساعت 17:00 الی 02:00)

واتساپ ایران: (فقط جهت ارسال پیغام متنی)

09124644197 (از ساعت 10:00 الی 18:00)

 

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.