وقت انگشت نگاری/بایومتریک ایرانیان برای درخواست ویزای کانادا


آخرین بروز رسانی : ۰۱/۰۴/۰۴

مراحل گرفتن وقت انگشت نگاری برای پروسه ویزای کانادا

شانس دریافت ویزای کانادا به عوامل بسیاری بستگی دارد؛ این صفحه فقط مربوط به رزرو وقت انگشت نگاری برای درخواست ویزای کاناداست. اگر میخواهید شرایط شما برای شانس ویزای کانادا بررسی شود می توانید به بالای سایت قسمت رزرو وقت مشاوره یا فرم ارزیابی رایگان مراجعه بفرمایید.

چه کسی نیاز به دادن اثر انگشت دارد؟ به طور معمول، اگر متقاضی مهاجرت به کانادا هستید، باید بیومتریک بدهید! افرادی که برای موارد زیر اقدام می کنند نیاز است که پروسه انگشت نگاری را سپری کنند:
• ویزای توریستی
• اجازه کار یا تحصیل (به استثنای اتباع ایالات متحده)
• اقامت دائم
• پناهندگی
• تمدید اجازه کار یا تحصیل
اگر در 10 سال گذشته برای ویزای بازدید کننده، اجازه کار یا اجازه تحصیل بیومتریک داده اید آنها هنوز معتبر هستند و اگر متقاضی بازدید، کار یا تحصیل هستید مجبور نیستید آنها را دوباره بدهید. اگر پاسپورت کشوری دیگر را دارید، باید صرف نظر از کشوری که گذرنامه را صادر کرده است، مرحله انگشت نگاری را سپری کنید.

اگر به هر دلیلی درخواست ویزای شما ریجکت شده است؛ توصیه می شود صفحه ریجکتی ویزا را مطالعه بفرمایید.

همچنین دریافت وقت سفارت ایتالیا  و وقت سفارت تحصیلی ایتالیا در ویزا724 به صورت VIP دریافت می شود.

 

هر چند وقت یکبار باید انگشت نگاری را انجام داد؟

شما باید هر 10 سال یک بار بیومتریک بدهید. تا پایان دوره 10 ساله نیازی نیست که بیومتریک خود را دوباره انجام دهید. اگر در گذشته به عنوان بخشی از درخواست ویزای بازدیدکننده، اجازه کار یا تحصیل، بیومتریک داده اید و آنها هنوز معتبر هستند، نیازی به ارائه مجدد آنها ندارید.

 

آموزش انجام مراحل رزرو وقت بیومتریک برای ویزای کانادا

ابتدا به وبسایت VFSGLOBAL مراجعه کنید. به بخش ثبت کاربر جدید وارد شوید. در این قسمت نیاز است که اطلاعاتی نوشته شود؛ اطلاعاتی از قبیل اسم کوچک، نام خانوادگی، آدرس ایمیل، شماره تلفن و در آخر انتخاب یک پسورد و تکرار آن، سپس بر روی گزینه SUBMIT کلیک کنید.

 آموزش انجام مراحل رزرو وقت بیومتریک برای ویزای کانادا

 

بیشتر آشنا شوید : وی اف اس گلوبال چیست ؟


با کلیک بر روی گزینه SUBMIT اطلاعات اولیه ثبت شده و به صفحه ایی جدید هدایت می شوید. در این صفحه بایستی آدرس ایمیل و پسورد خود را ثبت کنید و در آخر کد نوشته شده در تصویر امنیتی را نیز در کادر مخصوص وارد کنید و بر روی گزینه CONTINUE کلیک کنید.

 

مرحله دوم انگشت نگاری ویزای کانادا

با وارد کردن اطلاعات گفته شده شما وارد صفحه ایی جدید می شوید که در آن بایستی ملیت، کشور، تعداد فرم های مورد نیاز و نوع فرمی که نیاز دارید را مشخص کنید.

 بیومتریک

 

در این مرحله صفحه جدیدی نمایش داده می شود که با کلیک بر روی گزینه ADD APPLICATION شما به صفحه ایی جدید هدایت می شوید.

 نحوه ی وقت بایومتریک

 

در این مرحله بایستی در صفحه نمایش داده شده تاریخ تولد، نام، نام خانوادگی، شماره تلفن و آدرس ایمیل را وارد کنید و سپس بر روی گزینه SUBMIT کلیک کنید.

 رزرو وقت بایومتریک

 

در مرحله قبل با کلیک بر روی گزینه SUBMIT وارد صفحه ایی جدید می شوید که در یک جدول اطلاعات شما نمایش داده می شود در صورت صحت اطلاعات بر روی دکمه CONTINUE کلیک کنید.

 وقت انگشت نگاری

در این مرحله شما روز و ساعت انجام انگشت نگاری را مشخص می کنید. بر اساس تقویم شما می توانید روزهای آزاد، روزهای تعطیل و روزهای رزرو شده را ببینید. بر این اساس یک روز را در تقویم مشخص کرده و در کادر سمت چپ ساعت مورد نظر را وارد کنید.

 تاریخ انگشت نگاری

 

پس از مشخص کردن روز و زمان از شما پرسیده می شود که آیا از این اطلاعات ثبت کرده مطمئن هستید؟ در صورت اطمینان بر روی OK کلیک کنید.

 تائید وقت انگشت نگاری

 

در این مرحله در جدول برای شما اطلاعات نمایش داده شده و فرم مورد نیاز شما نیز قرار داده می شود.

 ازلاعات ثبت شده برای انگشت نگاری

 

شما با کلیک بر روی گزینه APPOINTMENT LETTER می توانید فرم خود را مشاهده کنید. در این صفحه، فرمی به شکل زیر برای شما نمایش داده می شود.

 تائید وقت انگشت نگاری

 

در این فرم مرکزی که باید به آن برای انگشت نگاری مراجعه کنید و آدرس آن ثبت شده است. دقت داشته باشید که به دلیل عدم وجود سفارت کانادا در ایران برای این کار شما باید ترکیه، دبی یا کشوری که سفارت را دارد در فرم خود انتخاب کنید و برای انگشت نگاری به آن سفر کنید.

 

 

مطالب پیشنهادی:

ویزای تحصیلی کانادا

درباره تحصیل در کانادا همه چیز بدانید

> نحوه ی تعیین وقت از سفارت بلژیک

> مهاجرت به کانادا از طریق راه اندازی دامداری

 

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده،ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص مشاور و وکیل رسمی توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران این مجموعه مسوولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسوولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

 

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما


سوالات متداول


انجام بیومتریک ویزای کانادا در ایران انجام میشه؟

خیر، ایرانیان برای انجام امور بایومتریک کانادا باید به دفاتر VFS در کشور دیگر بجز ایران مراجعه کنید مثال(ترکیه، دبی و...) . دقت کنید که این دفاتر برای مهاجرت و ویزای کانادا مشاوره نمی دهند و فقط امور انگشت نگاری/بیومتریک انجام می شود

برای درخواست ویزا باید وقت سفارت کانادا بگیرم؟

خیر، شما می‌توانید ویزای کانادا را به صورت آنلاین درخواست کنید و تمامی مدارک رو به صورت آنلاین ارائه بدید و برای انجام امور انگشت نگاری به شرکت وی اف اس مراجعه کنید. 


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


mahmod :

سلام و عرض ادب اگه روز نوبت انگشت نگاری در استانبول مشکلی پیش بیاد و نتونم برم ایا با همان نوبت میش روز بعد مراجعه کرد

سلام 

خیر

fatima :

یعنی ممکن است در روزهای دیگر سایت را چک کنم و استانبول را پیشنهاد بدهد؟ و هیچ راه دیگری وجود ندارد؟

بله ممکنه

fatima :

سلام. من برای study permit کانادا درخواست دادم و برای بایومتری تو vfs فقط دبی رو بهم نمایش میده. من میخوام برم استانبول... چرا فقط یک گزینه دارم؟

با درود 

در هر روز ممکن است فیلد متغییر باشد

فرهاد :

سوال من در مورد فاصله زمانی بین انجام انگشت نگاری تا صدور ویزا هستش. مثلا اگه امروز انگشت نگاری رو انجام داده باشم، کی ویزا صادر میشه؟

تایم پاسخ‌دهی هر ویزا متفاوت است، چه ویزایی درخواست داده اید؟

فرهاد :

با سلام و خسته نباشین بعد از انجام مراحل انگشت نگاری در استانبول، چه مدت زمانی طول میکشه که ویزای w1 صادر بشه؟ برای جاب آفر اقدام کردم. با تشکر

مراحل انگشت نگاری خیلی زمان بر نیست یک روزه انجام می شود.

اکبر :

سلام چرا امروز نمیتونم برای ماه بعد وقت رزرو کنم؟ یا بعبارتی دیگه کِی وقت ماه بعد آزاد میشه برای رزرو کردن؟؟

وقتهایی که می توانید رزرو کنید در سایت به روز رسانی می شود.

Sally :

من از راهنماییتون من از طریق مراحلی که فرمودید وقت گرفتم و به تازگی برایم ایمیلی با عنوان یادآوری وقت بیومتریک آمده و گفته اگه قصد انجام دادن در زمان تعیین شده را دارم تایید کنم اما نمیدونم کجا باید تاییدش کنم؟

از طریق صفحه کاربری خود می توانید اقدام کنید

حسام :

سلام من سال 2016 برای ویزای کانادا اقدام کردم و آنکارا انگشت نگاری شدم ولی هیچ برگه و مدرکی از انگشت نگاری قبلیم ندارم الان هم با پاسپورت جدید میخوام اقدام کنم سوالم این هست که آیا انگشت نگاری من قابل پیگیری هست یا دوباره باید برم بیومتریک

ایمیل بزنید

Ali shirvani :

سلام قبلا خدمتتون سوالم را کردم. ولی یادم رفت بگم نوع ویزای ما اسکیل وورکر بود.دعوتنامه ما دی پارسال اومد و ما تا بهمن ما کل پروفیلمون را آماده کردیم و سابمیت شد. هزینه کامل 1960 دلار را هم پرداخت کردیم. تاییدیه هم گرفتیم. در بررسی پرونده گفته شده مدیکال شما پاس شده است ولی از اون موقع تا حالا که حدودا 8 ماه میگذره پرونده جلوتر نمیره. در ضمن بیومتریک هم انجام شده. میخواستم ببینم این طبیعیه؟ چند بار هم وب فرم فرستادیم ولی بازم نتیجه نگرفتیم. به نظر شما باید بازم منتظر باشیم؟

اگر پرونده به درستی ثبت شده باشد و امتیازات کافی را داشته باشید مشکلی نیست و باید یک مقدار صبور باشید

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت قانونی با مجوزهای رسمی- ویزا 724

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

مجوزها:

- مجوز اداره مهاجرت کانادا: ICCRC :R527306 

- مجوز رسمی از وزارت گردشگری ایران، بنام آنامرکید افق

- مجوز مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران (ای نماد)

- مجوز دفتر فعال تجاری در امارات (دبی)

- مجوز فدرال کانادا برای شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری

 

دفتر ایران (تهران): 

02188101469 / 02188102896 / 02188108744 / 02188107146

(شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

میدان آرژانتین، (خیابان وزرا)، خیابان بیست و یکم، پلاک 4  طبقه 5

 

پشتیبانی تلفن همراه، واتساپ و تلگرام:

09124644197 09961042050

(پاسخدهی تلفنی: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران )

(پشتیبانی پیام در واتساپ و تلگرام: 24 ساعته)


دفتر کانادا (تورنتو):

17075 Leslie St, Unit 6, Newmarket, ON L3Y8E1
Canada Toronto

16474463030+ : CALL & Whatsapp

(مراجعه به دفاتر با رزرو وقت قبلی)

اینماد ویزا724   RCIC

* ویزا724 ارائه دهنده خدمات مشاوره، اخذ ویزا و مهاجرت

 

ایمیل : info[at]visa724.com

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.