دلایل ریجکتی درخواست ویزای کانادا + نحوه اعتراض به ریجکتی ویزا توسط وکیل رسمی


آخرین بروز رسانی : ۰۰/۰۹/۰۴

 

 

رد ویزا زمانی اتفاق می افتد که افسر ویزا با ارسال نامه ای درخواست شما را قبول نمی کند. اگرچه دلایل متعددی مثل سابقه کیفری نامناسب، تراول هیستوری بد و یا عدم توانایی مالی می توانند دلایل رد ویزا باشند که سفارت کانادا موظف است درباره آن ها به مخاطب خود توضیح دهد، اما گاهی اوقات وجود خطاهای جزئی می تواند بدون توضیح باعث رد شدن درخواست شما شود. در پست امروز قرار است درباره روش های رفع ریجکتی ویزای کانادا و بزرگترین اشتباهاتی صحبت کنیم که می توانید هنگام درخواست ویزای کانادا مرتکب شوید. در نهایت به شما نشان خواهیم داد که چگونه و با در دست داشتن چه مدارکی به دادگاه مهاجرت کانادا درخواست رفع ریجکتی ویزای خود را ارائه دهید.

تمامی خدمات رفع ریجکتی ویزای کانادا در این مجموعه، توسط تیم متخصص و با استفاده از دانش وکیل و مشاور رسمی مهاجرت کانادا انجام می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر  در خصوص مجوز ها و سوابق ما، می توانید به صفحه موسسه مهاجرتی ما، مراجعه نمایید.

 

رقع ریجکتی ویزای کانادا

زمان و نحوه ی اعتراض به ریجکتی ویزای کانادا

برای رفع ریجکتی ویزای کانادا، شما تنها در یک بازه زمانی کوتاه می توانید درخواست تجدید نظر کنید. واقعیت این است که در بسیاری از مواقع فرد به تنهایی برای ویزا اقدام می کند، یا به شرکت هایی که با وعده های ویزای تضمینی، بدون مجوز فعالیت میکنند، مراجعه کرده و درخواست ویزا را ثبت می کنند که معمولا با مشکل رد درخواست مواجه خواهد شد. در این مرحله دیگر باید از یک متخصص مهاجرتی حرفه ای کمک بگیرید تا دوباره با مشکل قبلی مواجه نشوید. این کار به دلیل این است که با همکاری یک فرد آشنا به امور مهاجرت و مسافرت بین المللی، اشتباهات گذشته را دیگر تکرار نکنید تا شانس تائید خود را بالا ببرید.

در صورتی که در پرونده قبلی جعل مدرک انجام نداده اید و پرونده قوی ای داشته اید، در صورت انجام مراحل رفع ریجکتی ویزا به صورت‌ حرفه ای با ارائه عدله محکم و قوی، احتمال موفقیت شما بالاست.

اثر داشتن اعتراض یا درخواست تجدید نظر به عوامل متعددی از جمله نوع ویزا بستگی دارد. البته در برخی از مواقع باید خیلی سریع اقدام کنید. در شرایطی که درخواست شما ایجاد یک سوتفاهم یا ارائه اطلاعات ناکافی باشد، ممکن است بتوانید دوباره درخواست خود را ارائه دهید. اما در مواقعی که  هدف شما این است که نشان دهید تصمیم گیرنده یا خلاف قانون عمل کرده است، یا خارج از صلاحیت خود کاری کرده است که منجر به رد درخواست شما شده است، در این صورت باید از طریق بررسی قضایی فدرال کانادا کار خود را پیش ببرید.

در صورتی که به عملکرد افسران ویزا معترض هستید و در زمان درخواست در خاک کانادا حضور دارید، باید در مدت 15 روز اعتراض خود را ارائه دهید. این زمان برای وقتی که بیرون از کانادا هستید تا 60 روز افزایش پیدا می کند.

در برخی از مواقع هم شاید چندان مشخص نباشد که دلیل رد ویزا چیست. در چنین مواقعی باید بعد از ریجکت شدن درخواست، اسناد و مدارک اضافی که احساس می کنید در تجدیدنظرخواهی به سود شما خواهد بود را ضمیمه پرونده خود کنید. دلیل هر چه که باشد، این بار باید از یک متخصص خبره کمک بگیرید.

 

اقدامات مهم پس از ریجکتی ویزای کانادا

اگر درخواست ویزای شما برای رفتن به کانادا رد شده باشد، می توانید در هر زمانی که خواستید دوباره برای روادید، درخواست دهید. البته یک استثنا وجود دارد و آن هم زمانی است که در نامه یا ایمیلی که به شما داده شده است ذکر شود که نمی توانید دوباره درخواست دهید. در صورتی که با ریجکت ویزای کانادا مواجه شدید، بهتر است اقدامات زیر را انجام دهید.

  • از علت رد درخواست ویزا مطمئن شوید. برای این کار لازم است به دقت نامه ریجکتی را بررسی کنید و تمام جزئیات را به خوبی بررسی کنید.
  • از یک وکیل مهاجرت حرفه ای برای تجدید نظر خواهی کمک بگیرید.
  • اشتباهات گذشته را اصلاح کنید، اسناد اضافی را به پرونده خود ضمیمه کنید و شایستگی خود را برای دریافت ویزا با استفاده از دلایل قانع کننده اثبات کنید. درخواست مجدد با همان اطلاعات حتی با وجود استخدام یک نماینده مهاجرت به رفع ریجکتی منجر نمی شود.
  • در صورت اعتراض به ریجکت شدن ویزای کانادا و رای افسر ویزا با دلایل قاطع و قانع کننده می توانید به دادگاه مهاجرت کانادا شکایت کنید.
  • به زمانبدی در نظر گرفته شده برای درخواست دوباره دقت کنید.

 با توجه به نوع ویزا به علل ریجکتی ویزای کانادا توجه کنید. برای مثال ممکن است رفع ریجکتی ویزای توریستی کانادا با رفع ریجکتی ویزای تحصیلی کانادا با هم کاملا متفاوت باشد و نمی توان یک نسخه تجدید نظر برای همه پیچید.

ریجکتی ویزای کانادا

درخواست نت پرونده

در بحث ریجکت شدن ویزای کانادا می توان از نت پرونده یا همان نت آفسیر استفاده کرد که اصطلاح مخصوص به خود را دارد. این عبارت ATIP مخفف کلمات Access to Information and Privacy و به معنی دسترسی به اطلاعات و حریم خصوصی به شکل آنلاین است که طی آن شخص می تواند یادداشت های افسر ویزا که حین بررسی پرونده وی از اطلاعات او برداشته است، را مشاهده کند. این درخواست درباره تمام ویزاهای کانادا قابل دسترسی است. اطلاعات این چنین در قالب چندین صفحه هستند و برای در دسترس گرفتن حداکثر به 6 هفته زمان نیاز دارند.

 کسانی که جزو شهرواندن کانادا محسوب می شوند، افرادی که اقامت دائم در این کشور را دارند به علاوه شرکت ها و افراد حاضر در این کشور، می توانند درخواست نت پرونده داشته باشند. سایر افراد هم می توانند از طریق یک نماینده در کانادا به اطلاعات خود دسترسی داشته باشند.

 

روند اعتراض به ریجکتی ویزای کانادا

بسته به نوع درخواستی که متقاضی دارد، مثلا با توجه به اینکه ویزای او چه نوعی است، می توان در خود خاک کانادا یا بیرون از آن درخواست اعتراض یا تجدید نظر را ارائه دهد. این تجدید نظر برای عوامل گوناگونی از جمله فسخ ویزای تحصیلی، فسخ ویزای توریستی، جلوگیری از اجازه کار در کانادا و دیگر موارد خواهد بود.

متقاضیانی که قصد رفع ریجکتی ویزای توریستی یا رفع ریجکتی ویزای تحصیلی کانادا و مواردی از این دست را دارند، می توانند در قدم اول درخواست نت پرونده یا ATIP داشته باشند تا از روند بررسی شرایط ویزای خود با خبر شود. از این طریق می توانند به اطلاعات خصوصی خود و نحوه بررسی پرونده دسترسی داشته باشند.

در قدم بعدی هر فرد می تواند در دادگاه فدرال کانادا درخواست بررسی قضایی برای امتناع از صدور ویزا توسط افسر پرونده داشته باشد. این کار باعث می شود که دادگاه معقول بودن تصمیم گیری افسر را تایید یا رد کند که در کل شانسی برای شما ایجاد خواهد کرد.

درخواست خود را می توانید طی دو مرحله با کمک گرفتن از وکیل مهاجرت ویزا724 به دادگاه ارائه دهید. در مرحله اول برای ارائه پرونده به دادگاه اجازه می گیرید و در مرحله بعد در صورت رد شدن از گام نخست، درخواست خود را برای ناعادلانه بودن تصمیم به دادگاه ارائه می دهید تا در جریان بررسی قرار بگیرد.

در صورتی که رای صادره به یکی از علل خطای قانونی، بروز یک اشتباه، اشتباه در قانون و واقعیت و تصمیم کاملا غیر منطقی باشد، پرونده شما به دفتر ویزا ارجاع داده می شود تا توسط افسری دیگر بررسی شود. اما این را به یاد داشته باشید که حتی در صورت تایید دادگاه نمی توان به صورت صددرصدی از نتیجه مثبت تجدید نظر مطمئن بود.

رفع ریجکت شدن ویزای کانادا

دلایل اصلی ریجکتی درخواست ویزای کانادا

وقتی پیش از آنکه درخواست خود را به سفارت ارائه دهید، از دلایل اصلی و فرعی ریجکتی ویزای کانادا مطلع باشید، کمتر اتفاق می افتد که در چنین دامی گرفتار شوید. البته باز هم همه چیز به خودتان بستگی دارد، برخی با تصور اینکه شایسته دریافت ویزا هستند، توجه چندانی به اسناد ارائه شده به سفارت ندارند، یا چندان به جزئیات اهمیت نمی دهند.

در نهایت همین عدم توجه به عوامل بسیار کوچک و جزئی است که می تواند مشکل ساز باشد. هر چند در بسیاری از مواقع هم دلایل واضح و روشنی وجود دارد که رد درخواست را به دنبال خواهد داشت. به هر حال فاکتورهای زیادی وجود دارد که بر اساس الزامات درخواست ویزا، می توانند منجر به رد درخواست شوند.

 

1.اثبات توانایی مالی

یکی از اصلی ترین دلایل ریجکتی ویزای کانادا، عدم اثبات توانایی مالی است. این پارامتر را می توان نقطه مشترک تمامی ویزاها دانست. این یعنی فرقی ندارد که شما به منظور گشت و گذار قصد دارید به کانادا بروید، یا تحصیل، زندگی و یا اشتغال، در هر صورت با توجه به نوع درخواست خود باید مبلغ مشخصی از بودجه را در حساب خود داشته باشید.

کارمندان کنسولگری باید از این اطمینان پیدا کنند که شما می توانید بدون اینکه با مشکل مالی مواجه شوید، هزینه های اقامت و زندگی خود را در کانادا بپردازید. اگرچه ممکن است در برخی از مواقع مثل زمانی که بورسیه تحصیلی دریافت کرده اید یا یک پیشنهاد کار فوق العاده دارید، ممکن است کمی سختگیری ها در این زمینه کمتر باشد، اما به هر حال این مورد را باید تمام و کمال در نظر داشته باشید و از پس اثبات تمکن مالی خود بر آیید.

مبلغی که سفارت از شما درخواست می کند، با توجه به تعداد افراد خانواده و هدف سفر متفاوت خواهد بود. از طرفی باید منابع بودجه خود را در بهترین حالت ممکن به اثبات برسانید تا مورد بی مهری افسران ویزا قرار نگیرید. برای مثال یک حساب بانکی نامطمئن می تواند کارت قرمزی برای درخواست ویزای شما محسوب شود.

 

2. تاثیر تراول هیستوری در ریجکتی ویزای کانادا

تراول هیستوری یا سابقه سفر شما برای اداره مهاجرت و سفارت کشوری که قرار است به آن سفر کنید اهمیت زیادی دارد. خصوصا اگر قرار باشد به کشور مدرن، مهاجرپذیر و پیشرفته ای مثل کانادا سفر کنید، این فاکتور اهمیت بیشتری خواهد داشت.

اگر شما سابقه سفر خوبی نداشته باشید، برای مثال برای اولین بار است که به کشوری خارجی سفر می کنید یا قبلا به کشوری سفر کرده اید اما در قبل از موعد مقرر از کشور مورد نظر خارج نشده اید، آلارم های بدی به افسران ویزا انتقال می دهید. آلارم هایی که شانس شما برای قبول درخواست شما را ضعیف می کند.

از آنجایی که کشور کانادا از یک سیستم جامع جهانی به منظور دستیابی به اطلاعات مسافران خارجی خود استفاده می کند، به راحتی می تواند به اطلاعات سفرهای گذشته شما دسترسی داشته باشد. اقامت طولانی و بیش از حد مجاز در کانادا و هر کشور دیگر می تواند دلیل اصلی رد درخواست شما باشد.

 

3. عدم ارائه مدارک کامل

یکی دیگر از دلایل ریجکتی ویزای کانادا، ارائه ناقص اسناد و مدارکی است که سفارت برای ویزای شما درخواست می کند. بی توجهی به این موضوع تنها باعث می شود که مجبور شوید دوباره درخواست خود را ارائه دهید و از طرفی هزینه ای که برای این درخواست پرداخت کرده اید را دوباره متحمل شوید.

حتی یک اشتباه کوچک در ارائه مدارک می تواند به راحتی عاملی برای نارضایتی سفارت کانادا از درخواست ویزای شما باشد. این گزینه را باید به قدری جدی بگیرید که حتی اگر اسنادی به طور واضح در لیست معمول درخواست وجود نداشته باشد، باید تعداد اسناد حمایتی با خود به همراه داشته باشید تا شانس موفقیت شما را بیش از قبل بالا ببرد.

ریجکتی ویزای کانادا

 

4. ارائه مدارک جعلی و نامعتبر

شاید پیش خود تصور کنید که با ارائه یک نامه جعلی از بانک یا ارائه اسناد تحصیلی ساختگی و شغلی به راحتی می توانید قوانین سفارت کانادا را دور بزنید، اما اصلا چنین چیزی امکان پذیر نیست. کنسولگری این کشور به دقت همه چیز را بررسی می کند و در صورت کوچکترین مغایرت یا احساس جعلی درخواست شما را نخواهد پذیرفت. وجود حتی یک سند نامفهوم یا مشکوک می تواند این ذهنیت را ایجاد کند که شما فرد شایسته ای برای مسافرت به کانادا نیستید.

ارائه اسناد نامعتبر نه تنها منجر به ریجکتی ویزای کانادا می شوند، بلکه ممکن است درخواست های بعدی شما را نیز تحت تاثیرات منفی قرار دهند. پس نه تنها خودتان نباید در این مسئله کوتاهی کنید، بلکه باید مطمئن شوید اسناد خود را از یک موسسه غیر مجاز دریافت نکنید. به طور مثال اسناد محضری در برخی از مواقع می توانند توسط افراد غیر کارشناس و غیر معتبر صادر شوند که در این صورت با مشکل مواجه خواهید شد. عدم توجه به تاریخ انقضا برخی از اسناد هم می تواند دردسرهایی را به دنبال داشته باشد.

 

5. وضعیت اشتغال در کشور مبدا

اشتغال هم یکی دیگر از گزینه هایی است که می تواند در ریجکت ویزا اثرگذار باشد. البته این وضعیت برای تمامی ویزاها ضروری نخواهد بود. برای مثال در ویزای تحصیلی این مورد اهمیت ندارد یا کمتر مورد بحث خواهد بود. اما ویزاهای دیگری مثل ویزای توریستی ممکن است نیاز به اثبات وضعیت فعلی اشتغال داشته باشند.

از آنجایی که در حال حاضر ارزش ریال در برابر دلار کانادا بسیار پائین است، این مورد اهمیت بیشتر پیدا خواهد کرد؛ زیرا در قوانین صدور ویزای کانادا توجه به این نکته ضرورری است که اگر از یک کشوری باشید که حقوق دریافتی شما پایین باشد، ممکن است این موضوع القا شود که شما بعد از کار، تحصیل یا اقامت کوتاه مدت به کشور خود باز نمی گردید. در مواقعی هم نیاز است که شما شاغل بودن خود را با ارائه برگه مرخصی یا اسنادی از این دست ثابت کنید تا ثابت شود که شما در کشور خود فاقد شغل نیستید.

 

6. روابط خانوادگی در ریجکتی ویزای کانادا

در اقامت های کوتاه مدت و نه اقدام برای تابعیت، شما باید اسناد زیادی را ارائه کنید که طی آن ها اثبات خواهید کرد که پس از سفر به کانادا و قبل از اتمام تاریخ مجوز به کشور خود بر می گردید. این مسئله برای افسران ویزای کانادا بسیار اهمیت دارد.

یکی از این عوامل، روابط خانوادگی در کشوری است که در حال حاضر ساکن آن هستید. داشتن خانواده در ایران می تواند  اثبات خوبی برای بازگشت دوباره شما باشد که اگر از آن بی بهره باشید، باید خطر ریجکت شدن درخواست را به جان بخرید. هر چند که شاید بتوانید در مواقعی بدون نیاز به این پارامتر، موعد بازگشت خود را به اثبات برسانید.

 

7. سابقه کیفری

خیلی مهم است که هنگام درخواست ویزای کانادا، دچار جرم و جنایت نشده باشید. البته شاید در مواقع خیلی نادر بتوان جرم های کوچک را نادیده گرفت، ولی افرادی که سابقه کیفری نامناسبی دارند، اصلا نمی توانند انتظار داشته باشند که مورد مرحمت کارمندان سفارت قرار بگیرند. اگر مجرم بودن شما محرز شود، ممکن است افسران ویزا این را برای کشور خود خطرناک تلقی کرده و درخواست شما را رد کنند.

 

8. عدم توضیح مناسب درباره هدف از سفر دلیلی برای ریجکتی ویزای کانادا

عوامل به ظاهر جزئی دیگری نیز هستند که می توانند باعث رد درخواست ویزا شوند. برای مثال اگر نتوانید به خوبی در مصاحبه ظاهر شوید، یا دلیل موجهی از سفر به کانادا ارائه دهید، ممکن است منجر به ایجاد شک و دو دلی شوید که نتیجه ای جز عدم قبول درخواست شما در پی نخواهد داشت. سعی کنید دلایل خود را به شکل واضح و روشن و با اطمینان کامل بیان کنید.

 

9. عدم اثبات بازگشت از کانادا در زمان تاریخ انقضا مدت اقامت

اگر نتوانید اسناد و مدارکی ارائه دهید که بازگشت شما به کشور را تضمین می کند، ممکن است در لیست افراد رد درخواستی قرار بگیرید. این اثبات بازگشت همانطور که گفتیم می تواند تحت تاثیر عوامل مختلفی مثل وضعیت شغلی یا وضعیت خانوادگی باشد یا با ارائه اسناد اموال دارایی های داخل کشور به انجام برسد. البته این مورد تنها به نظر افسران ویزا بستگی دارد. پس بهت ر است از قبل آمادگی کامل داشته باشید.

 

10. نقض حقوق بشر

از دیگر فاکتورهای تاثیرگذار بر ریجکت شدن ویزای کانادا، وجود دلایلی مبنی بر این است که اثبات کند شما ناقض حقوق بشر هستید. قرار داشتن در گروهک های خاص، در برخی از مواقع نظامی بودن و شرکت در جنایات جنگی می توانند بر امتناع صدور ویزا موثر باشند که برای غلبه بر این اوضاع باید اسناد لازم را ارائه دهید.

 

 

جمع بندی

ریجکتی ویزای کانادا، خصوصا در سال های اخیر که تعداد مهاجرین افزایش پیدا کرده است، می تواند بسیار ناامید کننده باشد. این مسئله در برخی از مواقع به قدری جدی است که می تواند سفر کاری یا تحصیلی و حتی برنامه یک زندگی جدید را خراب کند. برای اینکه با چنین مشکلاتی مواجه نشوید، باید قبل از درخواست خود از دلایل رد ویزا آگاه باشید و با مشورت گرفتن از یک وکیل خبره، باتجربه و توانمند روند درخواست را به نفع خود به جریان بیاندازید طوری که کوچکترین شک و شبه‌ ای برای افسران ویزا برای صدور ویزای شما وجود نداشته باشید.

وکلای بهترین موسسه مهاجرتی ایران، کانادا در مجموعه ویزا 724 گرد هم آمده اند تا شما را از ابتدای دریافت ویزا تا زمان راه اندازی بیزینس، تحصیل یا شروع یک زندگی با ثبات در نقطه نقطه کانادا راهنمایی کنند. برای شروع می توانید از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

 

 

مهیار حلاج پور

 

من مهیار حلاج پور هستم؛ (Mahyar Hallajpour)

عضو رسمی شورای قانون‌گذاری امور مهاجرت کانادا، مشاور رسمی مهاجرت کانادا ICCRC/RCIC ، یا اصطلاحا وکیل مهاجرت. به شماره پروانه R520250

زندگی من صرف این می شود که اطمینان حاصل کنم، ممتازترین خدمات تخصصی حقوق مهاجرت کانادا را دریافت می کنید.

من در طول سالیان فعالیتم، بانی توسعه بیش از یکصد شرکت در کانادا بوده ام و امروز تمام این خدمات در غالب  شرکت سرمایه گذاری و توسعه استارتاپ و بیزینس i3 Capital در اختیار متقاضیان و موکلین عزیز است. در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و همچنین کسانیکه می خواهند با اطلاع از روش های اخذ ویزای کانادا، مهاجرت سرمایه گذاری و اقامت کانادا، بهترین روش را برای مهاجرت انتخاب نمایند هستیم.

ویزا 724 (VISA724.com) و شرکت مهاجرتی کاناداپاس، با مدیرعاملی و نظارت مستقیم اینجانب، اداره می شود.

مجموعه شرکتهای ما، دارای مجوزهای ذیل است:

  • شرکت مهاجرتی کاناداپاس،  با مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا به شماره ثبت: 002782433
  • شرکت توسعه بیزینس و شتاب دهنده i3 Capital ، با مجوز رسمی از دولت فدرال کانادا: به شماره ثبت 003223957
  • شرکت کاریابی بین المللی مهیار،  با مجوز وزارت کار ایران: به شماره ثبت 103621 

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره شرکت مهاجرتی ما 

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده، ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص آقای مهیار حلاج پور ممکن بوده و توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کاناداپاس و کاریابی بین‌المللی مهیار مسئولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسئولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.


سوالات متداول


دلایل رد درخواست ویزای کانادا چه مواردی هستند؟

فاکتورهای زیادی وجود دارد که می توان منجر به رد درخواست شما شوند که از جمله مهم ترین آن ها می توان به عدم اثبات مالی، سابقه کیفری، عدم ارائه مدارک کافی یا مدارک جعلی، پر کردن اشتباه فرم درخواست، انتخاب نادرست نوع ویزا اشاره کرد.

چگونه می توان از رد دوباره درخواست ویزا کانادا جلوگیری کرد؟

نامه ریجکتی ویزای کانادا که از سوی کنسولگری برای شما صادر می شود، حاوی اطلاعات مهم و سرنخ هایی است که می تواند نشان دهد دلیل قبول نشدن درخواست شما چه بوده است. به همین دلیل باید نامه را با دقت بخوانید، تمام نقاط ضعف را پیدا کنید، یادداشت های افسر ویزا را مطالعه کنید، از یک وکیل مهاجرتی باسابقه کمک بگیرید و در نهایت با رفع تمامی نواقص، پس از طی کردن مدت زمان مشخص دوباره درخواست خود را ارائه دهید.

در چه صورت باید به رد درخواست ویزای کانادا اعتراض کرد؟

دلیل رد درخواست هر چه که باشد، مهم است که خیلی سریع پس از اطلاع از رد شدن پرونده خود اقدام کنید. سپس باید به دنبال یک وکیل مهاجرت واجد شرایط و مجرب باشید که دارای مجوز باشد و شما را در این مسیر راهنمایی کند.


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت به کانادا - ویزا 724

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- ویزا 724

- شرکت مهاجرتی کاناداپاس

- کاریابی بین المللی مهیار

- شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری i3capital

- دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران با شماره ثبت: 103621 

- دارای مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا: ICCRC R520250

با مدیریت مهیار حلاج پور، مشاور و وکیل قانونی RCIC/ICCRC به شماره پروانه R520250

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

 No.25 Shepard Ave W Suite 300 North York ON M2N 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

0014168905972 (پاسخ‌گویی: دوشنبه تا شنبه 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

دفتر ایران: 

02122927033 (پاسخ‌گویی: شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

تهران - بزرگراه مدرس شمال، خیابان دستگردی شرقی(ظفر)، جنب بیمارستان علی اصغر، پلاک 199 طبقه سوم، واحد 301 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخ‌گویی: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

واتساپ کانادا:

14168905972+ (پاسخگویی به پیامهای متنی در واتساپ)

* برای مطالعه روش های اصلی مهاجرت به کانادا، به صفحه مهاجرت کانادا مراجعه بفرمایید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.