اداره مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا


آخرین بروز رسانی : ۰۰/۰۵/۲۳

 

 

می خواهید درباره اداره مهاجرت کانادا اطلاع کسب کنید؟ آیا به دنبال آدرس این نهاد هستید؟ اداره مهاجرت کشور کانادا مانند اداره مهاجرت هر کشوری دیگر مسئول نظارت بر مهاجرین بین المللی به سمت کشور خود است.

در اصل وظیفه این اداره، کنترل افراد و ورود خروج متقاضیان مهاجرت به این کشور است. اداره مهاجرت این کشور از طریق سفارتخانه های خود دفاتر ویزا کنسولگری ها را راه اندازی می کند تا به وسیله آن ها وظایف خود را به خوبی انجام داده و در کوتاهترین زمان، پاسخگوی درخواست متقاضیان مهاجرت این کشور باشد.

از جمله کارهایی که این اداره بر عهده دارد، می توانیم به انجام فعالیت های مربوط به مهاجرت موقت و دائم متقاضیان، ارائه ویزای بازدیدکننده، ارائه مجوز کار کانادا و انجام کارهای مربوط به پناهندگان کانادا و اسکان آن ها اشاره کنیم. دفاتر مهاجرت خارج از کشور کانادا با ارائه الزامات به متقاضیان سفر و مهاجرت به کانادا با دریافت مدارک با اجازه ای که از سوی اداره مهاجرت کانادا دارند، اقدام به صدور ویزا به این افراد می کنند.

اداره مهاجرت کشور کانادا مطابق با سیاست های ملی و شهروندی اجازه اقامت، کار و یا تحصیل را از طریق کنسولگری های خود برای متقاضیان صادر می کند. این مجموعه به طور کلی کار نظارت، ردیابی و در موارد لازم دیپورت مهاجران غیرقانونی این کشور را بر عهده دارد.

 

اداره مهاجرت کانادا

 

معرفی وب سایت های رسمی اداره مهاجرت کانادا

هر فرد متقاضی مهاجرت می تواند به دو شکل کارهای مربوط به دریافت ویزای خود را انجام دهد. یکی اینکه خود اقدام کند و دوم اینکه از طریق یک وکیل حرفه ای و آشنا با قوانین کانادا کار مهاجرت خود را پیش ببرد. مطمئنا روش دوم انتخاب عاقلانه تری خواهد بود. خصوص اگر تیم مهاجرتی مورد نظر از تجربه زیادی در این زمینه برخوردار باشد.

به هر صورت متقاضی از هر روشی که اقدام کند یا خود شخص یا وکیل او باید اسناد و مدارک مربوط به مهاجرت خود را در سایت اداره مهاجرت کشور کانادا آپلود کنند. اگر شما هم به دنبال پیدا کردن آدرس سایت این دفتر هستید، می توانید از طریق یکی از دو نشانی canada.ca و cic.gc.ca به این اداره دسترسی داشته باشید. شما در این سایت پروفایل شخصی خود را خواهید داشت که می توانید از طریق آن برخی از کارهای مربوط به ویزای مهاجرتی خود را پیگیری کنید.

 

آدرس دفاتر اداره مهاجرت کانادا

کشور کانادا خدمات مهاجرتی خود را از طریق شبکه های جهانی به نقاط مختلف دنیا ارائه می کند. اگر قصد دارید که به منظور انجام کارهای مربوط به مهاجرتی و پناهندگی از الزامات لازم دفتر ویزا منطقه خود باخبر شوید، باید از طریق آدرس های ذکر شده اقدام کنید.  

اداره مهاجرت کانادا در هر کشور دفتر مختص به متقاضیان همان کشور را ایجاد کرده است. اما بنا به دلایلی برخی از کشورها به شکل مستقیم با این دفتر در کانادا در ارتباط نیستند. برای مثال در کشور ما هیچ دفتری مسئولیت سفر و مهاجرت متقاضیان ایرانی به کشور کانادا را بر عهده ندارد.

اما جای هیچگونه نگرانی نیست؛ چون متقاضیان می توانند از طریق سفارت و کمک کنسولی کانادا در آنکارا ترکیه اقدام به انجام کارهای مربوط به مهاجرت خود به کانادا کنند.

اگر قصد کمک های اضطراری و غیر اضطراری کنسولی کانادا را دارید، می توانید با استفاده از آدرس های زیر یا شماره تلفن مربوطه با کنسولگری این کشور در ترکیه ارتباط برقرار کنید و کار خود را انجام دهید.

آدرس دفتر کنسولگری کانادا در آنکارا ترکیه: Cinnah Caddesi No. 58، Çankaya 06690

تلفن: 90 (312) 409-2700

پست الکترونیک: ANKRA-Consular@international.gc.ca

آدرس سایت : http://www.turkey.gc.ca/

 

معرفی وب سایت های رسمی اداره مهاجرت کانادا

 

درخواست مهاجرت ایرانیان به اداره مهاجرت کانادا

ایرانیانی که قصد دارند از کانادا دیدن کنند، باید اجازه موقت را با استفاده از ویزای مورد نظر کانادا دریافت کنند. همانطور که گفتیم این ویزا یا سایر ویزاهای تحصیلی، کاری، مهاجرتی و پناهندگی از طریق کنسولگری کانادا در ترکیه برای متقاضیان ایرانی صادر می شود.

حتی در صورتی که به متقاضیان ویزای موقت داده شود، اما این به معنای تضمین اجازه دیدن از کشور کانادا نحوهد بود. برای واجد شرایط بودن باید حتما الزامات زیر را رعایت کنند تا بتوانند رضایت افسر ویزا را جلب کنند.

  • ارائه اطمینان به افسر ویزای کانادا در ترکیه، نسبت به خروج به موقع از کانادا حتی قبل از سررسید ویزا
  • اثبات توانایی مالی برای سفر یا زندگی و تحصیل در کانادا (این مورد شامل خود فرد و اعضای خانواده او می شود.)
  • ارائه اطمینان به افسر کانادایی از عدم داشتن مشکلات امنیتی و ایجاد خطر برای کانادا
  • ارائه شواهد مبنی بر سلامت جسمی
  • عدم داشتن سوسابقه و مشکلات کیفری

 

مطلب پیشنهادی : معرفی شرکت وی اف اس گلوبال-vfs global

 

درخواست مهاجرت ایرانیان به اداره مهاجرت کانادا+ آدرس وب سایت ها

شاید کنجکاو باشید که علاوه بر سفارت کانادا در ترکیه برای دسترسی به اداره مهاجرت کانادا، سایر کنسولگری های کانادا در کشورهای همسایه ایران در کجا واقع شده اند. در ادامه اسم کشور مورد نظر، آدرس کنسولگری، آدرس ایمیل و وب سایت آن را برای شما ذکر خواهیم کرد.

 

آدرس سفارت کانادا در عراق

نشانی: محل سبز بغداد

تلفن: (+964) 783 303 5357

پست الکترونیک: وجود ندارد.

آدرس سایت: -

 

آدرس سفارت کانادا در افغانستان

نشانی: کابل، وزیر اکبرخان، خیابان 15، پلاک 256

تلفن: (+93) 701 108 800

پست الکترونیک: kabulcs@international.gc.ca

آدرس سایت: http://www.international.gc.ca/

 

آدرس سفارت کانادا در افغانستان

 

مطلب پیشنهادی : اسکیل ورکر کانادا

 

 آدرس سفارت اداره مهاجرت کانادا در ارمنستان

آدرس: روسیه، مسکو، 23 Starokonyushenny Pereulok 119002

تلفن: 7 (495) 925-6000

پست الکترونیک: MOSCOCONSULAR@international.gc.ca

آدرس سایت: http://www.russia.gc.ca/

 

آدرس سفارت کانادا در ترکمنستان

آدرس: ترکیه، آنکارا، Cinnah Caddesi No. 58، Çankaya 06690

تلفن: 90 (312) 409-2700

پست الکترونیک: ANKRA-Consular@international.gc.ca

آدرس سایت: www.turkey.gc.ca

 

آدرس سفارت اداره مهاجرت کانادا در پاکستان

آدرس: اسلام آباد، منطقه دیپلماتیک G-5

تلفن: 92 (51) 208-6000

پست الکترونیک: isbad-cs@international.gc.ca

آدرس سایت: www.pakistan.gc.ca

 

آدرس سفارت کانادا در جمهوری آذربایجان

آدرس: ترکیه، آنکارا، Cinnah Caddesi No. 58، Çankaya 06690

تلفن: 90 (312) 409-2700

پست الکترونیک: ANKRA-Consular@international.gc.ca

آدرس سایت: www.turkey.gc.ca

 

آدرس سفارت کانادا در جمهوری آذربایجان

 

حرف آخر...

در این مطلب به بررسی اداره مهاجرت کانادا و راه های دسترسی آن در کشورهای مختلف سخن گفتیم. اگر شما هم قصد دارید به کانادا سفر کنید، یا به دلایل متعددی می خواهید ویزای کار کانادا، تحصیلی یا اقامت دائم این کشور را بگیرید، حتما نیاز به یک مشاوره حرفه ای خواهید داشت. وکلای مهاجرتی باسابقه ویزا 724 منتظر تماس شما هستند. از راه های معرفی شده در سایت با ما ارتباط بگیرید.

 

مهیار حلاج پور

من مهیار حلاج پور هستم؛ (Mahyar Hallajpour)

عضو رسمی شورای قانون‌گذاری امور مهاجرت کانادا، مشاور رسمی مهاجرت کانادا ICCRC/RCIC ، یا اصطلاحا وکیل مهاجرت. به شماره پروانه R520250

زندگی من صرف این می شود که اطمینان حاصل کنم، ممتازترین خدمات تخصصی حقوق مهاجرت کانادا را دریافت می کنید.

من در طول سالیان فعالیتم، بانی توسعه بیش از یکصد شرکت در کانادا بوده ام و امروز تمام این خدمات در غالب  شرکت سرمایه گذاری و توسعه استارتاپ و بیزینس i3 Capital در اختیار متقاضیان و موکلین عزیز است. در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روش های سرمایه گذاری در کانادا ، ویزای استارتاپ و خرید بیزینس در کانادا به کانادا مهاجرت کنند.

ویزا 724 (VISA724.com) و شرکت مهاجرتی کاناداپاس، با مدیرعاملی و نظارت مستقیم اینجانب، اداره می شود.

مجموعه شرکتهای ما، دارای مجوزهای ذیل است:

  • شرکت مهاجرتی کاناداپاس،  با مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا به شماره ثبت: 002782433
  • شرکت توسعه بیزینس و شتاب دهنده i3 Capital ، با مجوز رسمی از دولت فدرال کانادا: به شماره ثبت 003223957
  • شرکت کاریابی بین المللی مهیار،  با مجوز وزارت کار ایران: به شماره ثبت 103621 

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما 

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده، ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص آقای مهیار حلاج پور ممکن بوده و توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کاناداپاس و کاریابی بین‌المللی مهیار مسئولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسئولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.


سوالات متداول


آدرس سفارت کانادا در ایران کجاست؟

کانادا در هر حال حاضر هیچگونه خدمات کنسولی در ایران ارائه نمی دهد. پس مشخصا دفتر و نمایندگی سفارتی هم در کشورمان ندارد. متقاضیان دریافت ویزای موقت و دائم کانادا، باید درخواست خود را از طریق نمایندگی کنسولگری کانادا در آنکارا ترکیه پیگیری کنند.

از چه طریقی باید با اداره مهاجرت کشور کانادا ارتباط بگیریم؟

برای ارتباط گیری با اداره مهاجرت این کشور، می توانید از طریق دو سایت معتبر آن یعنی canada.ca و cic.gc.ca اقدامات مهاجرتی خود را پیگیری کنید. با استفاده از این سایت های معتبر می توانید از ابتدا از هرگونه اقدامات سودجویانه و کلاهبرداری جلوگیری کنید.


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


Sina :

سلام وقت بخیر من کارآموز وکالت هستم.24 سال سن دارم.مجرد هم هستم.میخوام بدونم برای مهاجرت به کانادا (یا اگر کشورهای دیگر ارجحیت دارد) از چه روشی میتونم ویزا مهاجرت بگیرم و از کجا باید شروع کنم ممنون از تیم خوبتون

سلام، مهاجرت تحصیلی به شما توصیه می شود

عبدالجلیل "حکیمی" :

سلام خدمت شما تقدیم میدارم . من کارمند دولت استم وخانم بنده هم دریک اداره دولتی وظیفه دارد ودارای 4 فرزند هستیم دو پسر ودو دختر ازاینکه درکشور ما بیکاری وفقر زیاد شده وزمینه کار هم مساعد نیست میخواهیم به کشور کانادا پناهنده گی اخذ کنیم . تشکر شما

فعالیت و اطلاعاتی در خصوص پناهندگی نداریم

یاسمن طهماسبی :

با سلام در رابطه با اکسپرس اینتری سوال داشت اینکه چه زمانی قراره کانادا شروع به برداشتن از توی pool بکنه چون الان تقریبا یک ساله که کاری انجام نشده چه زمانی قراره مجدد انجام بشه ؟

مشخص نیست

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت به کانادا - ویزا 724

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- ویزا 724

- شرکت مهاجرتی کاناداپاس

- کاریابی بین المللی مهیار

- شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری i3capital

- دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران با شماره ثبت: 103621 

- دارای مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا: ICCRC R520250

با مدیریت مهیار حلاج پور، مشاور و وکیل قانونی RCIC/ICCRC به شماره پروانه R520250

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

 No.25 Shepard Ave W Suite 300 North York ON M2N 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

0014168905972 (پاسخ‌گویی: دوشنبه تا شنبه 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

دفتر ایران: 

02122927033 (پاسخ‌گویی: شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

تهران - بزرگراه مدرس شمال، خیابان دستگردی شرقی(ظفر)، جنب بیمارستان علی اصغر، پلاک 199 طبقه سوم، واحد 301 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخ‌گویی: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

واتساپ کانادا:

14168905972+ (پاسخگویی به پیامهای متنی در واتساپ)

* برای مطالعه روش های اصلی مهاجرت به کانادا، به صفحه مهاجرت کانادا مراجعه بفرمایید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.