ویزا 724
رزرو وقت مشاوره

ویزای کار پرستاری در کانادا یا مهاجرت پرستاران به کانادا

قیمت : طبق درخواست

رزرو وقت مشاوره

ویزای کار پرستاری در کانادا یا مهاجرت پرستاران به کانادا

نوع ویزا : ویزای کار پرستاران

کشور : کانادا

هشدار ها : فقط مشاوران و وکلای رسمی مهاجرت کانادا که دارای مجوز از iccrc (شورای قانون گذاری مهاجرت به کانادا) هستند، اجازه فعالیت در حیطه ویزا و مهاجرت به کانادا را دارند. تضمین صدور ویزا یک کلاهبرداریست. حتما شماره پروانه وکیل مهاجرت کانادا را از ایشان طلب کنید.

مدارک :

مدرک شناسایی : پاسپورت خود و همراهان و2 قطعه عکس جدید 3٫5*4٫5 زمینه سفید و هر یک از همراهان – نام و تاریخ تولد هر فرد باید پشت عکس نوشته شود.

مدارک تحصیلی مرتبط با رشته پرستاری

مدرک زبان.

مدارک مالی که شما را طی مدت اقامتتان در کانادا ساپورت کند.

ارائه مدارک تمکن مالی.

در برخی موارد ممکن است افسر ویزا از شما مدارک معاینه پزشکی بخواهد که ممکن است بیش از 3 ماه به پروسه پرونده شما اضافه کند.

گواهی عدم سوء پیشینه برای شما و اعضای خانواده ای که بالای 18 سال دارند الزامی است.

توضیحات در خصوص تمکن مالی:

لطفا توجه داشته باشید که ارائه اسناد ملکی، تجاری، سهامی، پرینت حساب بانکی والدین ممکن است که شانس دریافت ویزا را افزایش دهد اما با این اسناد شما نمیتوانید شهریه و هزینه های زندگی خود را در کانادا پرداخت کنید. بنابراین این موارد شامل تمکن مالی نخواهد بود

توضیحات :

خود را به عنوان یک پرستار در کانادا ثبت نام کنید.

.Register yourself as a nurse in canada

 

همواره کانادا ظرفیت هایی را برای جذب نیروی کار اعلام می کند تا بتوانید کسری نیروی متخصص خود را در استانهای مختلف جبران نماید.

در سال 2019 کانادا رشته های بسیاری را اعلام نیاز کرده و شرایطی را برای ثبت نام در نظر گرفته است که می توان به مهمترین آنها جذب نیروی پرستار اشاره کرد.

 

شرایط لازم برای ثبت نام نیروی پرستاران به کانادا: 

ارائه مدرک تحصیلی معتبر پرستاری

ارائه مدارک شناسایی متقاضی و همراهان

ارائه فرم درخواست ویزای کار مخصوص به رشته پرستاری

ارائه مدارک اثبات حداقل 3 سال سابقه کار مرتبط با پرستاری

 

مشخصات مدارک زبان برای درخواست ویزا کار پرستاران در کانادا:

(The lowest acceptable scores are speaking 7, listening 7.5, reading 6.5, writing 7, overall 7 (Academic format

پایین ترین نمرات قابل قبول عبارتند از:

شنیدن 7.5

خواندن 6.5

صحبت کردن 7

نوشتن 7

به طور کلی 7 (فرمت آکادمیک مورد قبول است).

در صورتی که میتوانید طی مدت معین مدرک زبان خود را ارائه دهید به شما فرصت داده خواهد شد و همزمان با زبان آموزی شما فرآیند ثبت پروفایل شما مشروط به ارائه مدرک زبان، توسط موسسه انجام می پذیرد.

 

شما واجد شرایط دریافت ویزای کار پرستاری در کانادا هستید اگر:


- تمایل داشته باشید که به عنوان یک پرستار ثبت نام شده (RN)، پرستار عملی مجاز (LPN) یا پرستار ثبت شده پرستار (RPN) در کانادا کار کنید.
- در خارج از کانادا تحصیلات پرستاری کالج یا دانشگاه را دریافت کرده اید.
- هرگز قبلا به عنوان یک پرستار در کانادا کار نکرده اید.

دو استثنا وجود دارد. شما لازم نیست که یک حساب کاربری تایید مدارک پرستاری تنظیم کنید اگر:
1. شما قبلا به عنوان یک پرستار در کانادا کار کرده اید.
2. شما تحصیلات پرستاری خود را در مدرسه کانادایی تکمیل کردید.

(اگر تمایل به تحصیل در رشته پرستاری کانادا را دارید و میخواهید پس از تحصیل جذب بازار کار پرستاران کانادا شوید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه نموده و فرم ارزیابی تحصیلی را تکمیل نمایید.)

 

مراحل دریافت ویزای کار پرستاری در کانادا یا مهاجرت پرستاران به کانادا:

پس از ثبت نام در موسسه ما به عنوان نیروی متخصص پرستار واجد شرایط، ثبت نام شما با انجام تمامی مراحل توسط کارشناسان ما انجام میپذیرد. و پس از دریافت دعوتنامه به همراه خانواده به عنوان نیروی متخصص پرستار ویزای کار دریافت کرده و به کانادا مهاجرت خواهید کرد. پس از کسب دوره کاری کانادا حداقل به مدت 18 ماه میتوانید درخواست اقامت دائم کانادا داشته باشید.

مدت زمان دریافت ویزای کار پرستاری کانادا:

 

مطابق با اعلام دولت کانادا؛ روند تکمیل و اعلام نتیجه ی بررسی پرونده می تواند تا 12 ماه طول بکشد. که میتواند به عوامل ذیل بستگی داشته باشید:

1. هنگامی که شما یک آزمون مهارت زبان را با موفقیت انجام دادید (در صورت لزوم).

2. هنگامی که اسناد و مدارک شما ترجمه شده اند و به صورت کامل برای کانادا ارسال شده باشند. 

3. درخواست شما تا 12 ماه فعال خواهد بود. هنگامی که گزارش مشورتی خود را درباره درخواست خود از کانادا دریافت میکنید، می توانید به سازمان تنظیم مقررات در استان مورد نظر خود اعتراض کنید. شما ممکن است نیاز به ارزیابی های بیشتر و دوره ها را بسته به اورگان های نظارتی که انتخاب می کنید، به عهده داشته باشید، زیرا هر یک از آنها الزامات و زمان بندی خود را برای ثبت نام دارد. این تصمیم می تواند تا 12 ماه دیگر طول بکشد تا تصمیم اتخاذ شود.

 

 

اگر به دنبال فرصت های شغلی در کانادا هستید قبل از مطالعه این مقاله، حتما صفحه  اینستاگرام  ما را دنبال کنید

instagram.com/visa724

 

نکته بسیار مهم: 

وکلای دادگستری، موسسات حقوقی، موسسات کاریابی بین المللی،  موسسات اعزام دانشجو، حتی آژانس های مسافرتی، یا افراد حقیقی، برای فعالیت در حیطه ویزا و مهاجرت به کانادا باید از شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا (ICCRC) مجوز داشته باشند؛ در غیر این صورت، هرگونه فعالیت آنها از دیدگاه کانادا در حیطه ویزا و مهاجرت غیر قانونی ست.

 

 در سایت رسمی مهاجرت کانادا اعلام شده است که؛ اگر از بی تجربگی و کلاهبرداری این‌گونه افراد یا موسسات فاقد مجوز ICCRC متضرر شوید، هیچ راهی برای پیگیری و رفع اتهامات خود ندارید. پس فقط به مشاوران یا وکلای رسمی کانادا اعتماد کنید تا  در صورت بروز مشکل، مدافع منافع شما باشیم.

 

کشور کانادا فقط به وکلا و مشاوران رسمی مقیم کانادا که از iccrc مجوز دارند، اجازه فعالیت در حیطه مشاوره و انجام امور ویزا و مهاجرت به کانادا را می دهد.

وکلای دادگستری، موسسات، آژانسهای مسافرتی  و یا هر شرکت دیگری، بدون حضور وکیل یا مشاور رسمی مهاجرت کانادا، نمی‌توانند نامه دفاعیه از موکل خود به اداره مهاجرت کانادا ارائه دهند.

 

در صورت عدم وجود وکیل یا مشاور رسمی مهاجرت کانادا، این شرکتها یا افراد، یک ایمیل به نام شما درست می کنند و تمامی امور را به جای شما و با یک هویت جعلی انجام می دهند و گاها حتی اکانت و پسوورد را در اختیار شما نمی گذارند، یا اینکه به عنوان واسطه عمل کرده و تمامی امور مهاجرت یا ویزا را به یک مشاور یا وکیل رسمی کانادا می سپارند. فقط قرارداد مستقیم با مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به کانادا (مورد تایید ICCRC) را امضا کنید.

>> آموزش روش استعلام مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به کانادا <<

 

نکات مهم در خصوص دریافت ویزای کار پرستاری در کانادا:

1. احتمالا نمرات تست زبان ارزیابی خواهد شد و یک تست عملی نیز در سفارت خواهید داشت تا راستی آزمایی مدارک تایید گردد.

2. تاریخ امتحانات زبان شما نباید بیش از شش ماه قبل از تاریخ سفارش اصلی برنامه شما باشد.

3. احتمالا از فرد متقاضی ویزای کار پرستاری کانادا و تمامی اعضای خانواده تست سلامت و عدم سوء پیشینه درخواست میگردد.

در نتیجه؛ جوابدهی پرونده درخواست ویزای کاری پرستاران در کانادا میتواند از 6 ماه تا 24 ماه پس از ارائه کامل مدارک، زمان بر باشد.

4. در آمد این رشته بسته به انتخاب استان و محل استخدام شما متغییر است اما ماهانه حدود 6500 دلار دریافتی خواهید داشت.

5. ممکن است که بدو ورود به کانادا بتوانید به عنوان نیروی کار پرستار مشغول به کار شوید و ممکن است این پروسه در کانادا حدود 6 ماه زمان بر باشید، پس باید تمکن مالی خود را برای اینکه بتوانید هزینه های خود را در این مدت تامین کنید، به اثبات رسانید.

برای مثال این مبلغ برای یک خانواده یک نفره حدود 22 هزار دلار خواهد بود.

 

سازمان مهاجرتی کاناداپاس (visa724.com)، به مدیریت عاملی عضو رسمی شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا، آقای مهیار حلاج پور با داشتن مجوزهای لازمه از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران و مجوز رسمی از  ICCRC ، تا بحال صدها پرونده موفق و قانونی مهاجرتی داشته است.

 

 همراهان گرامی، برای بهره مندی از ارزیابی تخصصی شرایط شما، اقدام به تکمیل  فرمهای ارزیابی رایگان نمایید، یا اگر قصد جدی برای مهاجرت یا دریافت ویزا دارید؛ می‌توانید به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه نمایید تا از مشاوره عضو رسمی شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا بهره مند شوید. همچنین می‌توانید با مراجعه به صفحه درباره ما و مطالعه آن، اطلاعات تماس دفاتر ما را دریافت نموده و از اعتبار و مجوزهای ما اطمینان حاصل نمایید.

 

مطالب پیشنهادی:

استارتاپ ویزای کانادا

ویزای تحصیلی کانادا

مهاجرت از طریق خود اشتغالی کانادا

ویزای کار پرستاری کانادا یا مهاجرت پرستاران به کانادا

مهاجرت از طریق PEQ کانادا

ویزای دانش آموزی کانادا

ویزا و اقامت سرمایه گذاری کانادا

مقایسه هزینه های زندگی در کانادا

مهاجرت از طریق اکسپرس اینتری کانادا

درباره ویزای کانادا همه چیز بدانید

درباره تحصیل در کانادا همه چیز بدانید

ویزای اقامت دائم کانادا

مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت

ویزای شینگن آلمان

ویزا و اقامت سرمایه گذاری انگلیس

همه چیز درباره مهاجرت به انگلیس

 

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده، ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص آقای مهیار حلاج پور ممکن بوده و توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کاناداپاس و کاریابی بین‌المللی مهیار مسئولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسئولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

اطلاعات تکمیلی

قیمت

طبق درخواست

مدت اقامت

طبق درخواست

مدت اعتبار

طبق درخواست

مدت اخذ ویزا

طبق درخواست


سوالات متدوال


چطور میتوان با مشاوران شرکت مهاجرتی شما جلسه مشاوره مهاجرت داشت؟

شما میتوانید به آدرس های عنوان شده در وبسایت (ایران، کانادا) و برای دریافت مشاوره تخصصی مهاجرت، مراجعه حضوری داشته باشید؛ اما باید قبل از مراجعه اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید و یا جهت بهره مندی از مشاوره رایگان مهاجرت به بخش زیر مراجعه نموده و سوالات خود را مطرح نمایید.


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


Mahdi :

من فارق التحصیل کارشناسی پرستاری از دانشگاه سراسریم میخاستم بدونم برای ویزای کاری ریز نمراتم تاثیر دارن؟

برای برخی کارفرماها میتونه مهم باشه

Mohammad :

سلام من مدرک پرستاری از دانشگاه ازاد مدرک ایلتس با نمره 7.5 دارم و سه سال سابقه کار تو بیمارستان دارم و مجرد هم هستم و یه مقدار پس انداز هم دارم چند درصد احتمال داره ویزای کاری بگیرم؟؟؟

درصد بالا

محمدرضا عبادی انگورانی :

با سلام همسر بنده بهیار رسمی با 18 سال سابقه کار در بیمارستان در تهران است.جدیدا شنیدم شرط زبان و برای مهاجرت پرستارا و بهیارا برداشتن. میخواستم بدونم حقیقت داره یا نه. با سپاس

خیر

negin :

سلام خسته باشید 1..این 22000دلار به عنوان تمکن مالی توسط دولت کانادا بلوکه میشه یا نه؟ 2..برای فردی که دانشجو پرستاری در ایران هست چه مواردی میتونه به عنوان سابقه ی کاری در رزومه ش لحاظ بشه؟به غیر از طرح منظور هست

دولت کانادا مبلغی رو بلوکه نمیکنه

سوابق بیمه

رویا :

باسلام من دارای یک دختر 15 ساله ویک پسر 28 ساله پسرم از بهترین دانشگاه تهران فارغ التحصیل شده 4 سال در رشته خودش فعالیت دارد وخودم کارشناس پرستاری 56 سالم و30 سال سابقه کار در بیمارستان دولتی هستم لطفا برای مهاجرت به استرالیا ویاکانادا راهنمایی بفرمائید وکلا هزینه سه نفر چقدر میشود

می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

و یا برای دریافت مشاوره تخصصی (حضوری یا غیر حضوری)، به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

مهدی :

سلام،باکارشناسی پرستاری وبارزومه خوب میشه در بدو ورودبه کانادا،هم ویزای کاری گرفت واستخدام شد وهم ازداشگاه فاندگرفت؟که یعنی دراینصورت دیگه نیازی نباشه غیرازهزینه های ابتدایی اپلای،ازایران؛پول بفرستند؟

نیاز است

پلاک :

سلام من امسال دانشجوی پرستاری میشم امیدی هست بعد از 4 سال دانشگاه به اضافه 3 سال کسب سابقه کار مجموعا 7 سال و با فرض دارا بودن بقیه شرایط ، برای پرستاری به کانادا اعزام بشم؟ یا این که ظرفیت ها طی چند سال آتی ممکنه پر بشه دلمونو خوش نکنیم؟

از الان نمیشه که 7 سال آینده رو پیش بینی کرد!

Hesam :

سلام بنده کارشناس اتاق عمل هستم 3 سال سابقه کار و پایان خدمت و پایان طرح هم دارم . آیلتس جنرال 7.5 دارم . برای کانادا کاری می تونم اقدام کنم؟

فرمهای ارزیابی رایگان را تکمیل نمایید

لیلا مفیدی :

سلام پرستار رسمی هستم حدود 20 سال سابقه کاری دارم زبان مدرک ندارم 47 سال سن و همسر و دو فرزند دارم از چه راهی میتونم مهاجرت به کانادا یا کشوری که پرستار بگیره را داشته باشم شرایط سنی در چه رنج سنی هست ممنون پاسخ بدید

یک مقدار سن شما برای دریافت جاب آفر بالاست، اما میتوانید فرمهای ارزیابی رایگان را تکمیل نمایید تا شرایط دقیق تر بررسی گردد

فدرال :

سلام ما یه گروه اعزام دانشجو تحصیلی هستیم ولی مشتری برای مهاجرت کاری زیاد داریم میخواستم بدونم شرایط همکاری با شما چیه

Aryania :

سلام وقت بخیر شرط سنی برای پرستار متقاضی ویزای کار کانادا چند سال هست واینکه شنیدم مدرک زیان نیاز نداره این درسته؟

مطلب را به صورت کامل مطالعه بفرمایید، مدرک زبان الزامیست

پريسا :

سلام و ممنون از اطلاعات بسيار كامل سايتتون من براي اسكيل وركر كبك اقدام كردم كه الان هفت ماه از بيومتريكم ميگذره و هيچ جوابي نه از نتيجه بيومتريك و نه نامه مديكال برام نيومده آيا طبيعي است كه هيچ جوابي بابت بيومتريك نيومده..البته در اكانت فدرالم تاريخ بيومتريك ثبت شده

صبور باشید به دلیل مشکلات پیش آمده تاخیر در بررسی پرونده ها طبیعی ست

علی :

با سلام و درود مجدد چندتا سوال داشتم که ممنون میشم جواب بدین 1_دریافت ویزای کار با گرفتن پناهندگی فرق داره؟ و اینکه چه محدودیت هایی خواهیم داشت 2_حداکثرا ویزای کار به مدت چند سال میتونیم بگیرم؟ 3_حتما باید حداقل 22 هزار دلار پول داشته باشیم تا بتونیم به عنوان پرستار برای کار بریم؟

سلام

  1. بله؛ بسته به نوع ویزای کار دریافتی محدودیت تعیین میگردد.
  2. زمان ویزای کار به مدت زمان جاب آفر دریافتی بستگی دارد اگر جاب یک ساله دریافت کنید عموما ویزای یکساله یا دو ساله صادر می گردد
  3. تمکن مالی الزامی ست

علی :

سلام خسته نباشید ببخشید من شنیدم اونجا به ایرانیا بی احترامی میشه و اینکه اگه پناهنده اونجا بشیم دیگه نمیتونیم به ایرانی برگردیم اونا هم این اجازه رو نمیدن کلی محدودیت و اینا دارم میخاستم بدونم واقعا اینجوره؟

در خصوص پناهندگی اظهار نظر نمی کنیم

مجید باقری :

با عرض سلام امکان اخذ ویزای پرستاری برای شخصی با 50 سال سن، با 27 سال سابقه کار پرستاری و مدیریتی و مدرک تحصیلی از دانشگاه شهید بهشتی تا چه حد امکان پذیر است؟

به عنوان پرستار نمیتوانید فعالیت کنید، اما شانس این را دارید که در مراکز نگهداری از سالمندان مشغول به کار شوید

می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

sajjad :

سلام من دانشجوی هوشبری هستم تو دانشگاه علوم پزشکی کرج الان من میتونم ویزای کاری برای کانادا بگیرم یا نه ؟ اگه نه برای رشته پرستاری چطور میتونم ویزا بگیرم؟ممنون میشم که پاسخ بدین

بدون سابقه کار جاب آفر گرفتن بسیار دشوار است، میتوانید ادامه تحصیل دهید سپس وارد بازار کار کانادا شوید

می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

محمد :

سلام وقت بخیر من 31 سالگی لیسانس پرستاریمو گرفتم الان هم طرحم هم تموم شده با توجه به سنم و کم بودن سابقه کار ،به نظر شما میتونم برای کار تو کانادا اقدام کنم در ضمن من متأهام با دو تا بچه پسر7و4ساله حتی اگه بتونم برم به نظر شما میتونم درامدی داشته باشم که بتونم پس اندازهم کنم آخه میگن هزینه های خیلی بالاست خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید

می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

Ali :

سلام من ایلس 7 دارم مدل خوبی در رشته پرستاری دارم تنها مشکلم نداشتن سابقه کار است ایا میتوانم بدون سابقه کار ویزای کاری پرستاری دریافت کنم؟یا حتما باید چند سال سابقه کار داشته باشی؟

اگر بخواهید در کانادا به عنوان پرستار فعالیت کنید باید سرتیفیکیت های پرستاری مربوط به کانادا را دریافت نمایید، اما میتوانید در شغلهای مرتبط با پرستاری مثلا نگهداری از سالمندان درخواست جاب آفر داشته باشید. در غیر این صورت باید درخواست ویزای تحصیلی داشته باشید، یا امتیاز خود را با سابقه کار در اکسپرس اینتری کانادا افزایش دهید

Amir Moghaddam :

سلام امیرم 25سالمه فارغ التحصیل علوم پزشکی تهران رشته پرستاری شاگرد اول معدل 18.9 طرحم رفتم-3سال سابقه کاردارم مدارک آزاد و ترجمه شده و ویزای شینگن هم دارم سربازی هم اوکی هستش یعنی کارت پایان خدمت دارم مدرک آیتلس من 7.5 خب یکی راهنمایی کنه میخوام زود برم!!! ترجیحا کانادا و لی هر جای دیگ هم بگین هم میرم

بهتر است که برای بورسیه تحصیلی تلاش کنید، اما اگر تمکن مالی مناسبی دارید میتوانید در دوره های تحصیلی 2 ساله کالج های کانادا مرتبط با رشته پرستاری پذیرش دریافت کنید

اکرم :

سلام من پرستار و ریس بخش نوزادان یمارستان وسوپروایزر بیمارستان سابقه کار 20 سال سنم 45 سال میخوام با 2 فرزندم مهاجرت کنم ایا میتونم ویزا کار بگیرم نسبت سنم

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط دریافت ویزای کار (پیشنهاد شغلی) یا جاب آفر کانادا به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

 

محمدرضا :

سلام همسر بنده دپرستار هستن و خود منم مدرک کاردانی برق دارم میخواستم بدونم چطوری و چگونه میتونیم اقامت کانادا بگیریم

ماهان بختیاری :

سلام من برم کانادا بعد چه مدتی میتونم رو پای خودم وایسم و خونه و ماشین بگیرم چون که هر کسی اولاش سختش است

مشاور مهاجرت و ویزا:

سوال شما بسیار به صورت کلی پرسیده شده و درست نمیشه به اون پاسخ داد.

بستگی به تلاش شما، مهارت شما، و برنامه ریزی شما خواهد داشت...

Mostafa :

سلام.خسته نباشید.من کنکوری هستم در رشته ی تجربی.میخواستم بدونم توی این رشته چه تخصص و شغل هایی شانس بیشتری برای گرفتن ویزای کار کانادا یا آلمان رو دارن.مرسی از وقتی ک میزارید

مشاور مهاجرت و ویزا:

تقریبا میشه گفت تمامی مشاغل مورد نیاز کانادا هستند، اما بسته به استان قوانین خاص خود را دارد

اناهید :

چطور میتونم واسه ویزای کاری یا تحصیلی اقدام کنم سلام من 12 ساله پرستارم و40 ساله ومجردم

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

معصومه مرادی :

سلام من و همسرم هردو پرستاری و برای ویزای کاری در کانادا میخوایم اقدام کنیم آیا با داشتن یک سال سابقه و مدرک زبان میتونیم اقدام کننیم؟شانس قبول کردن ویزامون چقدره و اینکه امتحان RN رو کجا باید بدیم و کی؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

شهروز :

سلام، آیا جاب آفر پرستاری برای استانهای بریتیش کلمبیا یا اونتاریو یا منیتوبا و ساسکواچوان هست، ترجیحا استان بریتیش کلمبیا و اگر هست چه پروسه‌ای باید طی بشود، ممنون.

مشاور مهاجرت و ویزا:

اخذ جاب آفر استان ها می تواند با مدارکی که شما توانایی ارائه آن را دارید متفاوت باشد.

برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

راشین :

سلام وقت بخیر من 42سالمه در رشته پرستاری 17سال سابقه دارم آیا راهی هست برای اقامت کانادا.. زبان در حد مقدماتی میباشم ممنون میشم راهنمایی کنید

مشاور مهاجرت و ویزا:

بله اما باید زبان خود را تقویت سازید.
برای اطلاعات بیشتر به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

saeed :

باسلام برای اقامت کانادا با مدرک پرستاری و سابقه کار از کجا باید شروع کرد و چ مراحلی رو باید انجام داد ؟ با تشکر

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق شرایط، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

saeed :

با سلام میخواستم بدون برای اقدام به مهجرت کانادا با مدرک پرستاری با سابقه کار از کجا باید شروع کرد و چه مراحلی را باید انجام داد؟ با تشکر

مشاور مهاجرت و ویزا:

حداقل 5 سال سابقه کار و حداقل آیلتس 6.5 و برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما در تماس باشید.

محمد :

سلام من پرستارم 12 سال سابقه دارم و36 سالمه ومتاهل ویک فرزند دارم میخواستم شرایط مهاجرت برای کانادا رادارم

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق شرایط، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

فافا :

سلام من سابقه 8 سال کار پرستاری دارم دانش انگلیسیه متوسط دارم ولی تا به حال ازمون ندادم تمکن مالی هم دارم ایا میتونم برای کانادا درخواست ویزای کار بدم ممنون میشم جواب بدین

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

samira :

سلام . من کارشناس ارشد پرستاری نوزادان هستم. 11 سال سابقه کاری دارم. درحال گدراندن دوره زبان هستم . چطور برای مهاجرت به ونکوور یا بریتیش کلمبیا اقدام کنم

مشاور مهاجرت و ویزا

برای بررسی شرایط، توسط مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

یا برای بهره مندی از مشاوره مهاجرت قانونی، توسط وکیل رسمی مهاجرت، به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

حق پرست :

بنده کارشناس پرستاری هستم و در حال گرفتن مدرک ایلتس می باشم سوال بنده در مورد چگونگی پروسه انجام ویزای کاری می باشد.؟ و اینکه شمادر ایران باموسسه خاصی همکاری دارین؟ و

مشاور مهاجرت و ویزا

انجام تمامی مراحل مهاجرت به کانادا توسط وکیل رسمی مهاجرت انجام می پذیرد.

برای بررسی شرایط، توسط مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

یا برای بهره مندی از مشاوره مهاجرت قانونی، توسط وکیل رسمی مهاجرت، به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

نسیم یوسفی :

سلام وقت بخیر..بنده دانشجوی سال آخر دوره کارشناسی پرستاری با مدرک ایتلس ام.میخواستم ببینم چطور از طریق دوره آموزشی پرستاری کانادا باید اقدام کنم و اینکه هزینه های مربوطه چقدره؟ باتشکر

مشاور مهاجرت و ویزا

برای بررسی شرایط، توسط مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

یا برای بهره مندی از مشاوره مهاجرت قانونی، توسط وکیل رسمی مهاجرت، به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

سارا حیدری :

من پرستار با 8 سال سابقه کاری هستم 3 فرزند دارم. میخواستم شانسم را در مورد مهاجرت به کانادا بدونم. و اینکه پسرم سرباز هست و 20 سال سن داره میخواستم ببینم میتونم با خودم ببرمش

مشاور مهاجرت و ویزا

اینکه فرزند شما اجازه خروج از کشور را دارد یا خیر بر عهده شماست. اما فرزندان زیر 22 سال مجرد، فرزند وابسته محسوب می شوند.

و اینکه اگر دارای مهارت زبان انگلیسی هستید، شانس خوبی برای مهاجرت خواهید داشت.

برای بهره مندی از مشاوره مهاجرت قانونی، توسط وکیل رسمی مهاجرت، به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

پگاه :

برای ویزای کاری برای پرستار با 4 سال سابقه کاری در بخش جراحی مغز و ک اصاب و ای سی یو جراحی مغز و اعصاب و بخش اطفال چه مدارکی نیاز هست

مشاور مهاجرت و ویزا

همین صفحه را به صورت کامل بررسی نمایید یا با دفاتر ما در تماس باشید.

برای بررسی شرایط، توسط مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.
یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

mania :

با سلام . آیا برای تمدید ویزای مولتی پل کانادا نیاز هست که حتما دعوتنامه داشته باشیم ؟ یکبار از طریق وکیل در کانادا اقدام کرده ایم منتها چون دعوتنامه نداریم می ترسیم که بدون دعوتنامه هودمون اقدام کنیم . اگر راهنماییمون کنید ممنون می شم .

مشاور مهاجرت و ویزا:

 

بله میتوانید برای تمدید مجدد ویزا درخواست دهید اما اگر ویزای توریستی دارید ترجیحا تا قبل از شش ماه از کانادا خارج شوید. و پس از بازگشت به کانادا وسایل زندگی همراه نداشته باشید، شک خواهند کرد که قصد ماندن خواهید داشت.

Mahdi :

سلام. شانس لیسانس یا کارشناسی ارشد پرستاری کدوم برای ویزای کاری کانادا بیشتره؟ یا فرقی ندارن؟ بعد ممکنه که تا چندسال دیگه ظرفیت براش نباشه؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

شانس کارشناسی ارشد پرستاری بالاتر خواهد بود اما سن شما و میزان سابقه کار شما و همچنین مهارت در زبان نیز مورد بررسی قرار میگیرد. میزان ظرفیت دریافت نیروی کار پرستار نیز مشخص نیست. اما تقریبا کانادا همه ساله مشتاق به جذب نیروی کار پرستار بوده است.

شمس ابادی مهدی : من پرستارم برای مهاجرت مشاوره می خواستم

مشاور مهاجرت و ویزا:

لطفا فرمهای ارزیابی رایگان را تکمیل نمایید تا شرایط شما مورد بررسی دقیق قرار گیرد. و یا اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

Ali : سلام همسرم دارای مدرک لیسانس پرستاری و سابقه 20 ساله در بیمارستان تامین اجتماعی دارد. متولد 1971 میلادی دارای چندین مدرک دورهای تخصصی قلب زبان ضعیف بوده ولی در کوتاه ترین زمان میتواند به پایه مورد نیاز برسد برای مهاجرت از طریق پرستاری راهنمایی بفرمایید ارادتمند پورسلطانی

مشاوره مهاجرت و ویزا:

لطفا به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا با دفاتر ما در تهران در تماس باشید.

آرش : سلام من پرستار هستم و چندسال سابقه کاری هم دارم. اما نگرانی من اینه که من عضو بسیج فعال هستم . آیا با توجه به قانون جدید. این مورد برای من مشکل ساز خواهد بود و از ورود من ممانعت میشه؟ممنون

مشاوره مهاجرت و ویزا:

خیر اگر مدارک شغلی و تحصیلی شما تایید گردد مشکلی نخواهید داشت. البته میتوانید دوره های کوتاه مدت را در کانادا بگذارید، سپس به عنوان نیروی کار پرستار وارد بازار کار کانادا شوید.

مهدی فصولی :

با سلام و خسته نباشید همسر من حدودا ۵ ماهه که پرستاره و در بیمارستان مشغول به کار هستش.و میخوام واسه مهاجرت اقدام کنیم مدرک ایلتس نداره ولی میتونه بگیره چون به زبان انگلیسی مسلطه سوالم اینجاس که ایا با این سابقه کار میتونیم بریم ؟ و اینکه من بعنوان شوهرش باهاش میتونم همراه باشم یا خیر؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

بله با اعزام نیروی کار پرستار به کانادا؛ تمامی اعضای خانواده فرد متقاضی نیز ویزا دریافت خواهند کرد.

دانیال :

سلام، من مادرم لیسانس پرستاری داره، نزدیک به 4 ساله سابقه کار در بیمارستان داره، 47 سالشه، می شه با این مشخصات اقدام کرد برای ویزای پرستاری؟ هر کشوری که میشه خیلی ممنون میشم بهم راهنمایی بدید

مشاوره مهاجرت و ویزا:

میتوانیم برای ویزای کار پرستاری کانادا و آلمان اقدام کنیم اما باید مدرک زبان آیتلس 7 داشته باشند

الهه قادری :

سلام من مدرک پرستاریم ناپیوسته است میخواستم بدونم مدارکم برای اعزام نیروی کار پرستار معتبره؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

اگر مورد تایید اداره مهاجرت کانادا قرار گیرد مشکلی نخواهید داشت.

مرتضی :

من پرستار هستم ۳سال کار آموزیم رفتم ۵سال سابقه کار تو بیمارستان دولتی هستم استخدام رسمی هم هستم واسه رفتن به کانادا باید چیکار کنم نمره ای الی هم ه‍شده

مشاوره مهاجرت و ویزا:

در حال حاضر امکان اعزام نیروی کار پرستار به کانادا وجود دارد، اما باید دارای تمکن مالی خوب باشید و امکان ارائه مدرک زبان آیتلس حداقل 7 را داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر میتوانید با دفاتر ما در تماس باشید.

زینب :

سلام من پرستارم سابقه شش سال پرستاری دربیمارستان دارم،،مدرک زبان ندارم،،متاهلم ویه دختر دارم،باید چه جوری اقدام واسه ویزاکنم

مشاوره مهاجرت و ویزا:

در صورتی که بتوانید مدرک زبان خود را تا آیلتس 7 ارتقا دهید که بتوانید به عنوان نیروی کار پرستاری به کانادا اعزام شوید؛ و یا با گذراندن یک دوره کوتاه مدت پرستاری میتوانید وارد بازار کار کانادا شوید. 

fatemeh mehri :

با سلام و احترام. بنده و همسرم ۲۵ سالمونه و هردو پرستار هستیم با ۴ سال سابقه کار .و داریم دوره های زبان رو میگذرونیم .و نهایت تا۳ سال دیگه میتونیم هزینه هاش رو جور کنیم .سوالمون این هست که تا اونموقه بخوایم اقدام کنیم ، فرصت سنیمون رو از دست نمیدیم؟و تقریبا چه حدود باید هزینه کنیم؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

اعزام نیروی کار به کانادا به صورت ظرفیتی اعلام میگردد. شاید تا 3 سال دیگر ظرفیتی برای جذب نیروی کار پرستار وجود نداشته باشد. هزینه ها با توجه به شرایط هر فرد فقط در جلسات مشاوره عنوان خواهد شد.

مهرداد :

اقامت با رشته پرستاری به چه صورته؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

در صورتی که بتوانید مدرک زبان معتبر ارائه دهید و حداقل دارای 3 سال سابقه کار پرستاری باشید میتوانیم شما را به عنوان نیروی کار پرستار به کانادا  اعزام کنیم. 

مازیار :

سلام کارشناسی پرستاری دارن دوماه طرح ان شروع شده 28سالمه قصد مهاجرت دارم لطفآراهنماییم کنید

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

میتوانید وارد یک دوره تحصیلی دو ساله مربوط به پرستاری در کانادا وارد شده و پس از دریافت سرتیفیکیت معتبر مرکز آموزشی در کانادا؛ وارد بازار کار رشته پرستاری در کانادا شوید. البته اگر قصد پیدا کردن یک شغل مناسب با درآمد بالا دارید باید مهارت زبان خود را تقویت سازید.

sanaz :

سلام پرستار هستم دوسال سابقه کار بالینی دارم دوسال هم آموزشی و در حال حاضر برای زبان میخونم چه زمانی باید اقدام کنم برای ویزای کاری برای آلمان یا کانادا؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

میتوانید در اولین فرصت به دفتر ما در تهران مراجعه فرمایید تا مراحل اعزام نیروی کار پرستار آغاز گردد.

Hamid Heydari :

سلام خداقوت ببخشید من نرس هستم و سابقه کار تو بخش ویژه و اورژانس رو دارم هر کدوم حدود ۴ سال آیا د صورتی که بخواهم در کانادا مشغول به کار شوم حتما باید داره پرستاری را در کالج اونجا بگذرونم؟ یا با همین مدارک سابقه ی کاری میتونم مستقیم برم تو بیمارستان؟؟؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام 

در صورتی که بتوانید مدرک زبان آیلتس 7 ارائه دهید به صورت نیروی کار پرستاری به کانادا اعزام خواهید شد. اما پس از گذراندن دوره تحصیلی پرستاری در کانادا نیز شانس دریافت ویزای کار شما در تمامی ایالت های کانادا به عنوان نیروی کار پرستار وجود دارد.

لطفا اگر متقاضی ویزا یا مهاجرت از طریق ویزای کار پرستاری هستید. برای اینکه شرایط شما را به صورت رایگان بررسی کنیم به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه نمایید.

Amin :

سلام،سفر تا صد کار واس ویزای پرستاری چقد هزینه داره؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام 

لطفا اگر متقاضی ویزا یا مهاجرت از طریق ویزای کار پرستاری هستید. برای اینکه شرایط شما را به صورت رایگان بررسی کنیم به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه نمایید.

فاطمه :

سلام من نرس هستم با سابقه 8سال کار در بخش ویژه، آیا در کانادا توی بیمارستان ایرانی باید کارکنیم یا نه...؟ سوال دوم مدرک زبان هرچی باشه قبوله؟ یعنی آیلتس باشه یا تافل یا... فرقی نداره... مرسی از پاسخگوییتون م

مشاوره ویزا و مهاجرت
با سلام و احترام

محدودیتی برای استخدام پرستاری در کانادا نخواهید داشت. باید مدرک زبان آیتلس ارائه دهید. 

fashad :

سلام خسته نباشید من پرستار با 8 سال سابقه کار هستم 3 فرزند دارم و در حال گذراندن دوره ایلتس هستم میخواستم شانسم را برای رفتن به کانادا یا انگلستان بدونم ممنون

مشاوره ویزا و مهاجرت

با سلام و احترام 

در حال حاضر در صورتی که بتوانید مدرک زبان ارائه دهید امکان اعزام نیروی کار پرستار به کانادا فراهم است. شما میتوانید برای بررسی بیشتر و یا امضای قرارداد اعزام نیروی کار پرستار به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

احسان :

من پرستارم و مدرک زبان دارم اما میخواهم بدون سابقه کار اقدام کنم امکانش هست؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

بدون سابقه کار پرستاری بخواید اقدام به مهاجرت پرستاران کانادا نمایید باید دوره های پرستاری را در کانادا گذرانده سپس وارد بازار کار شوید

آتنا نادعلی :

سلام من ۱۸ سالمه و امسال کنکور دارم اما دارای مدرک ایلتس هستم میخواستم بدونم چه طور میتونم قبل از رفتن به دانشگاه در ایران برای ورودی داشگاه های کانادا برای رشته پرستاری اقدام کنم

مشاور مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

باید در دوره های تحصیلی آموزشی کانادا شرکت کنید. میتوانید به صفحه تکمیل فرمهای ارزیابی مراجعه نمایید تا شرایط شما برای مهاجرت کانادا به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد.

معین فضلی :

این طرح چقدر زمان بر هستش و تا کی ادامه داره؟ آیا همیشه اعزام نیروی کار پرستاری به کانادا رو انجام میدین ؟ یا ظرفیت به خصوصی داره؟ مدت زمانی که طول میکشه سفارت به درخواست ویزای کار پرستاری جواب بده چقدر طول میکشه؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

همانطور که در متن اشاره شده است؛ بررسی دولت کانادا ممکن است تا 2 طول بکشد اما عموما سریعتر از این زمان پاسخ خواهند داد. زمان پایان طرح اعزام نیروی کار پرستار به کانادا از سوی دولت کانادا تعیین میگردد. و میزان ظرفیت آن اعلام نشده است.

حسنوند :

من علاقه دارم که دوره های پرستاری رو توی کانادا بگذرونم از همونجا هم مشغول به کار شم مشکلی که دارم اینه لیسانس من میکروبیولوژی هستش که نامرتبط به رشته پرستاریه. من میتونم با ویزای تحصیلی پرستاری بیام کانادا و بعدش به عنوان یه پرستار مشغول به کار شم؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

تغییر رشته میتواند شانس دریافت ویزای تحصیلی کانادا را پایین بیاورد. میتوانیم دو پذیرش از دو مرکز آموزشی کانادا دریافت کنیم که یکی پذیرش پرستاری و دیگری پذیرش مرتبط با رشته شما باشد. پس از دریافت ویزا که مرتبط با رشته شما است، میتوانید در کانادا تغییر رشته داده و از پذیرش دوم خود استفاده بفرمایید و پس از گذراندن دوره آموزشی پرستاری در کانادا مشغول به کار شوید.

سارا میر حسینی :

سلام وقت بخیر و خسته نباشید. من 3 سال سابقه کار پرستاری دارم و دارم برای گرفتن مدرک زبان تلاش میکنم، اگر بتونم آیلتس بگیرم شانس اینو دارم که با 3 سال سابقه کار ویزای کار پرستاری کانادا بگیرم؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

بله ولی امکان دارد که دریافت ویزای کار پرستاری شما زمان بر باشد، اما در کل با داشتن مدرک زبان میتوانید شانس خود را امتحان کنید، زمان اعلام پایان این طرح از سوی دولت کانادا مشخص نمی باشد.

سمیه دارایی : سلام من سمیه دارایی هستم از موکلین ویزای توریستی کانادا موسسه شما، با تشکر از زحمات شما من تازه این مطلب رو دیدم آیا منم میتونم توو این طرح شرکت کنم ؟ یعنی میتونم ویزای توریستی رو کنسل کنم به صورت ویزای کار پرستاری به کانادا مهاجرت کنم؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

خانم دارایی عزیز لطفا سوالات خود را به ایمیل شرکت و به صورت خصوصی برای ما ارسال فرمایید. شما نیز میتوانید در این طرح شرکت کنید، حتما با دفاتر ما در تماس باشید تا برای ویزای کار پرستاری کانادا ثبت نام شوید. 

سامان سبزی :

شغل پرستاری زمان ورود به کانادا تایید شده است؟ یا این ویزا هم شبیه ویزای جستجوی کار آلمانه که خودمون باید بریم دونبال کار؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

این طرح اعزام نیروی کار پرستار با سابقه به کانادا می باشد. پس با داشتن ویزای کار و تاییده ی شغلی وارد کانادا خواهید شد. این نوع از ویزا به صورت جستجوی کار نمی باشد.

محبوبه :

سلام حقوق دریافتی پرستاری در کانادا چقدره؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

حقوق پرستاران در کانادا به میزان سابقه پرستار و شهری که در آن مشغول هستند بستگی دارد. میانگین حقوق پرستار در کانادا به صورت سالیانه در سال 2019 حدود 52000 دلار است که در برخی استانها حتی به 70000 دلار در سال می رسد.

مینا عباسی :

با دریافت این ویزای کار پرستاری تمام اعضای خانواده هم ویزا دریافت میکنند؟ همسر من هم میتونه ورک پرمیت بگیره؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

بله یکی از مهمترین مزایایطرح اعزام نیروی کار پرستار به کانادا این است که تمامی اعضای خانواده فرد متقاضی ویزای کانادا دریافت خواهند کرد و همسر فرد متقاضی نیز اجازه فعالیت کاری فول تایم در کانادا خواهد داشت

مائده اسفندیاری :

من و همسرم هر دو پرستار هستیم و داریم برای گرفتن مدرک زبان کلاس میریم آیا بعد از گرفتن مدرک زبان امکان این وجود داره که هر دو همزمان ویزای کار پرستاری دریافت کنیم و موقع ورودمون به کانادا هر دو مشغول به کار بشیم یا فقط یک نفر از ما میتونه ویزای کار پرستاری دریافت کنه ؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

در صورتی که هر دو شرایط مهاجرت نیروی کار پرستار کانادا را داشته باشید، میتوانید به صورت همزمان به عنوان نیروی پرستار به کانادا اعزام شوید.

حمید :

سلام، من دارای 8 سال سابقه کار پرستاری هستم ولی مدرک زبان ندارم، میشه دوره های زبان رو در کانادا بگذرونم و برای ویزای کاری کانادا اقدام کنم ؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

خیر برای اعزام نیروی کار پرستاری به کانادا ارائه مدرک زبان الزامیست.

فرمهای ارزیابی رایگان
مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت به کانادا

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- شرکت مهاجرتی کاناداپاس

- کاریابی بین المللی مهیار

- شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری i3capital

با مدیریت، مهیار حلاج پور عضو رسمی قانونگذاری مشاورین مهاجرت کانادا

دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران

دارای مجوز رسمی ICCRC R520250 (اداره مهاجرت کانادا)

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

25 Sheppard Avenue West
suite 300
M3n 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

0014168905972 (پاسخ‌گویی: دوشنبه تا شنبه 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

واتساپ کانادا:

16477627724+ (پاسخگویی به پیامهای متنی در واتساپ)

 

دفتر ایران: 

02122927033 - 02128421010 (پاسخ‌گویی: شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

تهران - بزرگراه مدرس شمال، خیابان دستگردی شرقی(ظفر)، جنب بیمارستان علی اصغر، پلاک 199 طبقه سوم، واحد 301 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخ‌گویی: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

 

* برای مطالعه 10 روش اصلی مهاجرت کانادا، به صفحه مهاجرت به کانادا مراجعه بفرمایید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.