خرید یا راه اندازی آموزشگاه موسیقی در کانادا

یکی از روش های مهاجرت به کانادا راه اندازی یک کسب و کار و یا خرید یک کسب و کار است. افرادی که تخصصی در زمینه موسیقی دارند و علاقمند به این موضوع هستند می توانند با راه اندازی یک آموزشگاه یا خرید یک آموزشگاه به فعالیت در این حوزه در کشور کانادا بپردازند. ما در این بخش به بررسی مراحلی که باید برای راه اندازی آموزشگاه موسیقی سپری کنید می پردازیم.

آموزشگاه موسیقی در کانادا

راه اندازی آموزشگاه موسیقی در کانادا

علاقه بسیاری از مردم دنیا بیش از گوش دادن به موسیقی است. بسیاری از افراد علاوه بر لذت بردن از گوش دادن به موسیقی، علاقمند به یادگیری و نواخت سازها نیز هستند. آموزشگاه موسیقی به علاقمندان به موسیقی کمک می کند که تا با یادگیری یک ساز وارد دنیای موسیقی شده و از این روش کسب درآمد نیز داشته باشند. کلاس های آموزش موسیقی می توانند هم به صورت خصوصی و هم گروهی باشند.
علاوه بر راه اندازی آموزشگاه موسیقی در کانادا، اگر قصد راه اندازی یک بیزینس نوآورانه و خلاقانه موسیقی داشته باشید می توانید در قالب برنامه مهاجرتی استارتاپ ویزا برای اقامت دائم کانادا اقدام کنید.
افرادی که قصد راه اندازی یک آموزشگاه موسیقی در کانادا را دارند اولین و مهم ترین نکته ایی که باید در نظر بگیرند داشتن ایده خلاقانه و جدید در این زمینه است. پس از انتخاب ایده باید مراحلی را سپری کنید تا اطمینان حاصل کنید که راه اندازی این آموزشگاه موسیقی به درستی و به صورت قانونی انجام می شود. اولین مرحله:

برنامه ریزی کنید!

آموزشگاه موسیقی

داشتن یک برنامه مشخص و دقیق برای راه اندازی و موفقیت یک کارآفرین بسیار لازم و ضروری است. تهیه برنامه به شما کمک می کند که طرح اصلی برنامه خود را مشخص کنید و هر آنچه که مربوط است را یادداشت کنید. چند موضوع مهم را باید در تهیه برنامه در نظر گرفت؛ این موضوعات عبارتند از:
• هزینه های راه اندازی یک آموزشگاه موسیقی
• بازار هدف
• شهریه آموزشگاه موسیقی
• نام تجاری برای آموزشگاه موسیقی در کانادا

هزینه های راه اندازی یک آموزشگاه موسیقی در کانادا چقدر است؟

هزینه های مربوط به راه اندازی مشاغل آموزش موسیقی زیاد نیست و حتی می توان گفت از مشاغل کم هزینه نیز است. اصلی ترین هزینه ایی که در این زمینه نیاز دارید هزینه ابزار موسیقی است. قیمت ابزار اصولا از 300 دلار شروع شده و با توجه به نوع ساز ممکن است بیش از 2000 دلار نیز باشد.
علاوه بر ساز صاحبان آموزشگاه موسیقی باید یک استند موسیقی دو نفره یکی برای خود و دیگری برای دانش آموز تهیه کنند که هزینه این مورد نیز برای هر کدام 30 دلار است؛ البته برای ساز پیانو و ارگ این مورد اصولا مورد نیاز نیست.
صاحب آموزشگاه موسیقی به یک مکان نیز برای آموزش نیاز دارد که هزینه این محل نیز بر اساس شهر و متراژ آموزشگاه متفاوت خواهد بود.
اگر از طریق خرید بیزنیس در کانادا اقدام می کنید و یک آموزشگاه را خریداری می کنید هزینه خرید ساز و بازسازی محل حذف می شود.

 برای مشاهده ویدئو های آموزشی مهاجرت، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید.

هزینه های جاری زمان راه اندازی آموزشگاه موسیقی چقدر است؟

هزینه های جاری در مورد آموزشگاه موسیقی کم است. در این مورد نیاز است که صاحب آموزشگاه هزینه حمل و نقل و هزینه های مربوط به محیط مانند اجاره و قبوض را پرداخت کند. هزینه های احتمالی که ممکن است در این مورد پرداخت شود شامل تعمیرات سازها و یا تعمیرات مربوط به محل و در برخی مواقع خرید ساز است.

بازار هدف کیست؟

افرادی که علاقه به موسیقی دارند و علاقه مند به یادگیری موسیقی هستند! بسیاری از این افراد یا دانش آموز در مدرسه هستند (این افراد دانش آموزان مدرسه ابتدایی تا دانشجویان دانشگاهی را شامل می شود) یا بزرگسالانی که اوقات فراغت دارند و می توانند به تمرین بپردازند.

درآمد یک استاد در آموزشگاه موسیقی چقدر است؟

آموزشگاه موسیقی

هزینه های مربوط به آموزش موسیقی اصولا به صورت زمان است و برای هر 30 دقیقه تا یک ساعت یک هزینه مشخص انتخاب می شود. اگر در آموزشگاه کلاس های گروهی تشکیل شود معمولا برای این کلاس ها هزینه کمتری نسبت به کلاس های خصوصی در نظر گرفته می شود اما این نوع کلاس ها در آمد بیشتری به همراه دارند به علت تعداد زیاد هنرجویان که در آن شرکت می کنند.

شهریه هر هنرجو چقدر است؟

هزینه آموزش دروس متفاوت است برای مثال برای آموزش پیانو برای یک ساعت معمولا 30 تا 60 دلار پرداخت می شود. بسیاری از سازهای دیگر نیز همین مبلغ را افراد باید پرداخت کنند اما اگر زمان کلاس نیم ساعته باشد هزینه این مبلغ نیز نصف می شود.

درامد آموزشگاه موسیقی چقدر است؟

درآمد یک آموزشگاه موسیقی حتی به صورت نیمه وقت نیز بسیار قابل توجه است. اگر یک کلاس به مدت 20 ساعت در هفته به صورت خصوصی وجود داشته باشد و هر ساعت بین 30 تا 60 دلار دریافت شود می تواند در هفته 600 تا 1200 دلار از این کلاس کسب درآمد شود.

چگونه می توان کسب و کار را سودآور تر کرد؟

ارائه دروس گروهی یکی از اصلی ترین راه های کسب درآمد کسب و کار در مشاغل است. هزینه دروس گروهی ممکن است در هر ساعت برای دانش آموزان کمی کمتر باشد، اما می تواند درآمد یک آموزشگاه را افزایش دهد. حتی اگر دانش آموزان فقط 10 دلار برای هر درس بپردازند، یک درس گروهی نیم ساعته با چهار دانش آموز می تواند در مدت 30 دقیقه 40 دلار درآمد داشته باشد. راه های دیگر افزایش درآمد در صورت امکان تعمیرات سازها و پذیرفتن خدمات مراسم نیز است.

انتخاب نام برای آموزشگاه موسیقی در کانادا

انتخاب نام مناسب یکی از مهمترین و چالش برانگیزترین موضوعات است. هنگام انتخاب یک نام تجاری به مواردی مانند قوانین ایالت در انتخاب نام، سابقه این نام، تاثیر آن در کسب و کار و معنی آن نیز توجه کنید.

ثبت نام برای مالیات
قبل از اینکه بتوانید کسب و کار را شروع کنید باید برای انواع مالیات های ایالتی و فدرال ثبت نام کنید. مالیات مشاغل مختلف متفاوت است. مالیات در هر ایالت و باتوجه به درآمد افراد و وضعیت وی مشخص می شود شما می توانید با کمک لینک زیر و ثبت شرایط خود از مالیات مطلع شوید:
canada.ca/en/services

افتتاح حساب بانکی

آموزشگاه موسیقی

استفاده از حساب های بانکی اختصاصی برای کسب و کار یکی از موارد ضروری است. در صورتی که حساب های شخصی و شغلی شما یکی باشد در صورت شکایت از آموزشگاه تمام دارایی شخصی شما، خانه، ماشین و …. نیز مورد بحث قرار می گیرد. علاوه بر این استفاده از یک حساب مخصوص به افراد کمک می کند تا در صورت نیاز به کمک از منابع مالی نیز شرایط راحت تری داشته باشند.
به صورت خلاصه می توان گفت افتتاح یک حساب بانکی مخصوص باعث می شود:
• دارایی های شما از هم جدا بوده و در صورت مشکل سرمایه اصلی شما حفظ شود.
• تشکیل پرونده مالیاتی و حسابداری نیز آسان تر می شود.

حسابداری

ثبت هزینه های مختلف و منابع درآمد برای درک عملکرد مالی کسب و کار شما بسیار ضروری است. ثبت دقیق حساب ها همچنین تشکیل پرونده سالانه مالیات شما را بسیار ساده می کند.

دریافت مجوزها

عدم تهیه مجوزها منجر به جریمه های سنگین می شود و در برخی مواقع نیز باعث می شود آموزشگاه شما به طور کلی تعطیل شود.

مجوزهای آموزشگاه موسیقی در کانادا

مجوزهای خاصی برای راه اندازی آموزشگاه موسیقی در کانادا نیاز است. شما با مراجعه به لینک زیر می توانید مجوزهای لازم برای ایالت خود را پیدا کنید:
canada.ca/en/services/business

مهاجرت به کانادا نیازمند اطلاعات دقیق و صحیحی است که افراد می توانند از طریق وکیل مهاجرتی کسب کنند؛ بسیاری از موارد وجود دارد که افراد در وهله اول ممکن است آنها را جدی نگیرند و همین موضوعات باعث ایجاد مشکل برای افراد شود؛ برای مثال موضوع مجوز که شاید در ذهن افراد موضوعی کمرنگ باشد یکی از مهمترین موضوعات است که با مشورت با یک وکیل مهاجرتی باتجربه می توانید از انواع مجوزها و مجوزهای لازم اطلاعات کسب کنید.

بیمه

مانند تمامی کسب و کارها، آموزشگاه موسیقی نیاز به بیمه دارد. بیمه از سلامت مالی آموزشگاه و در صورت بروز خسارت از هزینه های احتمالی پشتیبانی می کند. انواع مختلفی از بیمه ها وجود دارد که افراد متناسب به شرایط خود می توانند انها را تهیه کنند.

رشد یک آموشگاه موسیقی چگونه است؟

مشاغل دروس موسیقی اغلب به صورت دهان به دهان رشد می کنند. ارسال تبلیغات به صورت محلی، تبلیغات در تابلوهای اعلانات و روزنامه ها نیز می تواند تاثیر گذار باشد. همچنین می توان در مکان هایی که افراد به آنجا رفت و آمد می کنند، مانند مدارس، فروشگاه های ساز و … تبلیغات ارسال کرد.

هزینه استخدام نوازندگان چقدر است؟

برای اطلاع از قیمت ها باید با نوزاندگان و اساتید مشورت کنید چراکه این افراد اصولا نرخ ها و برنامه های خود را مشخص دارند. به طور کلی هزینه ها بین 150 تا 250 دلار در ساعت به ازای هر نوازنده است. برخی از ساز ها به علت مشکل در جابجایی نیز نیاز است که تهیه شود و خود نوازنده نمی تواند به همراه داشته باشد سازیهایی مانند پیانو از این موارد هستند.

آموزشگاه های موسیقی در کانادا که ارزش خرید دارند:

محل= تورنتو، انتاریو

آموزشگاه موسیقی

آموزشگاه موسیقی

آموزشگاه موسیقی

قیمت اعلامی = 2،990،000 دلار
موقعیت مکانی این محل بسیار عالی و نزدیک به دانشگاه سنت جورج است. مغازه های مختلف با همراه فروشگاه های متنوعی نیز در نزدیکی این محل قرار دارد.
نوع ساختمان= تجاری مسکونی
نوع کسب و کار= دانشگاه
مالیات سالانه املاک= 37،105.78 دلار

البته باید دقت داشته باشید که شما می توانید درصدی از یک آموزشگاه موسیقی را بخرید که با آن بتوانید ویزای کار کانادا دریافت نمایید. بنابراین با سرمایه حدود 150 تا 200 هزار دلار کانادا هم می توانید برای خرید بیزینس در کانادا اقدام کنید و بیزینسی را خریداری کنید که ارزش خرید داشته باشد.

یکی از محبوب ترین روش های سرمایه گذاری و مهاجرت به کانادا راه اندازی و خرید رستوران در کانادا است که برای کسب اطلاعات بیشتر در این موضوع شما می توانید به مقاله مرتبط با آن مراجعه کنید.

انتخاب محل مناسب برای راه اندازی آموزشگاه موسیقی در کانادا

راه اندازی آموزشگاه موسیقی در کانادا، نیازمند برنامه ریزی دقیق و هدف مند است. یکی از ملاک های موفقیت در این کار، پیدا کردن یک محل مناسب برای ایجاد آکادمی موسیقی است. شما باید حین انتخاب مکان برای آکادمی موسیقی خود به نکاتی توجه کنید. برای مثال بهتر است جایی را انتخاب کنید که دسترسی به آن آسان باشد. مردم ترجیح می دهند در مجموعه ای ثبت نام کنند که بتوانند به راحتی و طی کوتاه ترین زمان ممکن خود را به محل آموزشگاه برسانند. البته بدیهی است در کنار این شرایط، باید میزان بودجه خود را نیز در نظر بگیرید.

در واقع برای تاسیس آکادمی موسیقی در کانادا باید سعی کنید محلی را در مرکز شهر پیدا کنید که در کنار دسترسی راحت، قیمت مناسبی نیز داشته باشد. همچنین بهتر است شرایطی مانند داشتن پارکینگ، میزان ترافیک منطقه و… را نیز در نظر بگیرید. رعایت همین چند عامل کوچک می تواند به افزایش درآمد و استقبال از آموزشگاه شما کمک کند.

راه اندازی آموزشگاه موسیقی در کانادا

نحوه تبلیغات برای آموزشگاه موسیقی در کانادا

راه اندازی آموزشگاه موسیقی در کانادا و موفقیت آن تا حد زیادی به تبلیغات نیز بستگی دارد. شما می توانید برای تبلیغ و معرفی آموزشگاه خود از روش های مختلفی استفاده کنید. چاپ بروشور برای پخش در محلات، چاپ آگهی در روزنامه ها و مجلات و… از متداول ترین راه ها برای تبلیغ کسب و کارتان به شمار می روند. البته راه های بهتری نیز برای تبلیغ کسب و کار شما وجود دارد.

استفاده از صفحات اجتماعی و آشنایی با فنون سئو می تواند به شما کمک کند تا مشتریان و مخاطبان خود را افزایش دهید. به علاوه شما می توانید برای هنرآموزان خود دوره های مجازی نیز برگزار کنید. در این صورت می توانید از نقاط مختلف کشور هنرجو داشته باشید.

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده،ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص مشاور و وکیل رسمی توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران این مجموعه مسوولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسوولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما

درخواست مشاوره رایگان

4 + 5 =

نظرات و سوالات شما

۲ دیدگاه

  1. shiva

    سلام میخوتستم بدونم من که چندین مدرک بین المللی موسیقی دارم و همچنین نوازنده فلوت هستم چطور میتونم اقدام کنم

    پاسخ دهید
  2. سیامک طاهرخانی تاکستانی

    سلام. در مورد راه اندازی، بودجه، شرایط و هر آنچه برای کارگاه تولید سازهای ایرانی و انواع گیتار، به تبع آن اخذ اقامت دایم و تابعیت کانادا اطلاعات می خواستم. آیا همچنین کاری میشه کرد یا نه؟

    پاسخ دهید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *