آزمون پرستاری RN کانادا چیست؟


آخرین بروز رسانی : ۰۲/۰۳/۱۰

 

 

آزمون پرستاری rn چیست؟

 

آزمون پرستاری RN کانادا چیست؟


فارغ التحصیلی از دانشکده پرستاری یک موفقیت شگفت انگیز است. پس از سپری کردن همه موانع و ساعتهای طولانی مطالعه، مهم است که به هدفی که برای آن تلاش کرده اید برسید! برای اثبات شایستگی برای ورود به کار نیاز است که شما یک نمره قبولی در آزمون مشخص شده توسط دولت بگیرید. پرستارانی که قصد ورود به کار را دارند باید بدانند که قبولی در آزمون rn مهم ترین موضوع و اصلی ترین مرحله برای ورود به کار است.

 

آزمون پرستاری RN


آزمون ملی لیسانس شورای ملی، مشهور به NCLEX، یک آزمون اجباری است که توسط انجمن پرستاری برای ارزیابی صلاحیت یک داوطلب برای ورود به شغل پرستاری مشخص شده است. قبل از اینکه زمانبندی یا برنامه ریزی برای این آزمون انجام دهید باید ابتدا درخواست خود را به استان مورد نظر ارسال کنید. این آزمون فقط برای دانشجویانی که دارای مدرک پرستاری معتبر از دانشگاه هستند مجاز است.

 

مطالب مرتبط : مهاجرت به کانادا از طریق پرستار خانگی

 

چرا باید در آزمون RN شرکت کرد؟

 

آزمون RN پرستاری کانادا


اگر تحصیلات پرستاری خود را با موفقیت به پایان رسانده اید، پس گرفتن مجوز فعالیت در شغل پرستاری مهم ترین موضوع است. دانشجویانی که دوره های تحصیلی پرستاری در کانادا و ایالات متحده را شرکت می کنند باید در برنامه های درسی شرکت کنند که در اثبات صلاحیت آنها در آزمون کمک می کند. شما با کسب نمره قبولی در آزمون حق شروع کار به عنوان یک پرستار را دارید.

 

کجا می توان در امتحان RN شرکت کرد؟


Pearson VUE یک سازمان است که آزمون NCLEX را در تمام طول سال انجام می دهد. در کانادا در انتاریو، اتاوا و تورنتو محل هایی برای شرکت در این آزمون مشخص شده است. البته مراکز آزمون موقت نیز وجود دارد که در طول سال در مکان های مختلف راه اندازی می شوند. برای ردیابی نزدیکترین مرکز آزمون خود، می توانید از Pearson VUE’s Test Site Locator نیز استفاده کنید. همچنین می توانید با مشورت با یک وکیل مهاجرتی معتبر نیز در این باره اطلاعاتی کسب کنید که البته ما به دلیل بروزرسانی های متعددی که در تمامی زمینه های مهاجرتی توسط دولت کانادا انجام می شود توصیه می کنیم حتما با یک وکیل مهاجرتی در این زمینه مشورت کنید تا احتمال رد شدن و یا طولانی شدن پروسه مهاجرتی را به حداقل برسانید.

 

اهمیت آزمون NCLEX در کانادا

 

آزمون RN پرستاری کانادا


پرستاران باید بدانند که کانادا کشوری با شرایط مطلوب برای متخصصان مراقبت های بهداشتی است! می توانید به راحتی در دوره های ارزان قیمت پرستاری در کانادا ثبت نام کنید و به راحتی به شغل پرستاری وارد شوید. این آزمون اولین مرحله برای ورود به شغل پرستاری است به همین دلیل از اهمیت ویژه ایی برخوردار است و اگر افراد نتوانند نمره قبولی در آن را کسب کنند نمی توانند به این شغل وارد شوند.

 

مراحل شرکت در آزمون NCLEX-RN


تورنتو، مرکز استان انتاریو، تعداد زیادی دانشجوی بین المللی پرستاری دارد. اصولا این دانشجویان می خواهند به عنوان پرستار ثبت شده در این کشور کار کنند. یکی از مهمترین موردی که دانشجویان بین المللی پرستاری یا سایر افراد علاقمند به ورود به شغل پرستاری در کانادا باید بدانند مراحل شرکت در آزمون RN است.
برای شروع باید ابتدا لیسانس پرستاری از یک دانشگاه معتبر داشته باشید. در کانادا، پرستاران برای فعالیت در کل کشور مجوز نمی گیرند. هر پرستار فقط اجازه فعالیت در یک استان را دارد. قبل از شروع، توجه داشته باشید که هر استان مجموعه متفاوتی از شرایط، قوانین و هزینه متفاوت برای آزمون را دارد. اولین قدم این است که بررسی کنید آیا شرایط ثبت نام را که به شرح زیر است دارید؟!:
1- اتمام دوره لیسانس پرستاری در یک دانشگاه معتبر
2- هنگامی که دوره تحصیل را به اتمام رساندید باید مدتی را به کار مشغول شوید و مدارکی را برای اثبات اشتغال خود تهیه کنید. اصولا این دوره سه سال است و شما توسط دانشگاه به مراکز معتبر برای کار معرفی می شوید.
*پس از سپری کردن این دو دوره می توانید برای آزمون RN اقدام کنید.

 

مراحل ثبت نام در آزمون پرستاری RN کانادا


• منابع مورد نیاز برای آزمون RN را تهیه کرده و اقدام به مطالعه کنید.
• یک جلسه ملاقات را با Pearson VUE ، مدیر آزمون، برنامه ریزی کنید.
• هنگامی که قرار ملاقات مشخص شد؛ کالج پرستاران در مورد صلاحیت شما برای شرکت در امتحان به شما اطلاع می دهد.
• پس از آن، شما باید زمان امتحان خود را برنامه ریزی کنید و هزینه آزمون را پرداخت کنید.
• پس از قبولی در آزمون، درخواست شما و شرایط شما بررسی می شود.
ظرف یک هفته از پس از امتحان، CNO نتایج امتحان را برای شما ایمیل می کند. با این حال، روند ثبت نام برای پرستاران با تحصیلات بین المللی (IENs) متفاوت است زیرا آنها نیاز به دریافت تاییدیه از خدمات ارزیابی ملی پرستار NNA دارند.

دانشجویان بین المللی باید توجه داشته باشند که ممکن مدارک آنها و واحدهای درسی که پاس کرده اند مورد تایید دولت نباشد و نیاز باشد چند برنامه تحصیلی پرستاری در کانادا شرکت کرده تا شرایط متناسب را داشته باشند. اگر شما یک دانشجوی پرستاری با تحصیلات بین المللی هستید و قصد دارید به عنوان یک پرستار در کانادا کار کنید بهتر است با یک وکیل مهاجرتی در این زمینه مشورت کنید.

 

مطالب مرتبط : نحوه ی نوشتن رزومه برای مهاجرت به کانادا

 

رد شدن در آزمون پرستاری RN کانادا


اگر در آزمون پرستاری قبول نشدید امید خود را از دست ندهید! برای آزمون بعد برنامه ریزی کنید و با روحیه بهتر و دانش بیشتر در آزمون حاضر شوید. عدم موفقیت در آزمون به معنای کمبود دانش و مهارت نیست! شما با این آزمون خود را ارزیابی کرده و برای ورود بهتر به شغل آماده می شوید.

 

نتایج آزمون RN پرستاری کانادا

 

نتایج ازمون RN


در صورت عدم موفقیت برای شما عملکردتان به صورت کامل ارسال می شود. با دقت این موارد را بخوانید؛ در این فایل برای شما نوشته شده است که به چند سوال پاسخ داده اید، به چه سوالاتی پاسخ صحیح داده اید، به چه سوالاتی پاسخ نداده اید و به چه سوالاتی پاسخ اشتباه داده اید. شما با بررسی کامل این فایل می توانید نقاط ضعف و قوت خود را شناخته و برای آزمون بعدی آماده شوید. با گذشت 45 روز می توانید برای امتحان مجدد حاضر شده و اقدام کنید.
بهتر است بلافاصله پس از اتمام دوره تحصیلی در این آزمون شرکت کنید چراکه در آن زمان تمام مطالب درسی در ذهن شما پررنگ است اما با تمام این موارد دقت داشته باشید که کسب نمره A در درس های دانشگاهی به معنای قبولی 100 در 100 در این آزمون نیست و افراد باید برای این آزمون به صورت منحصر به فردی تلاش کنند.
طبق بررسی های گفته می شود که بهتر است 2 ماه زمان برای این آزمون اختصاص داده شود و به صورت کامل منابع مطالعه شود. دقت داشته باشید که هزینه هر بار شرکت در این آزمون 470 دلار کانادا است و بهتر است علاوه بر توجه به زمان خود به سرمایه خود نیز توجه کنید و بتوانید در دفعات اول قبول شوید.

 

درباره آزمون RN پرستاری کانادا


برای قبولی در آزمون بهتر است کمی اطلاعات درباره آن داشته باشید! برای مثال:


قالب آزمون  RN پرستاری کانادا


آزمون RN پرستاری کانادا یک آزمون کامل تستی است و توسط رایانه تصحیح می شود. همچنین در این آزمون هیچ سوالی یکسان نیست و بر اساس عملکرد افراد در سوال قبلی سوال بعدی تولید می شود. به طور متوسط حداقل 75 سوال و حداکثر 265 سوال وجود دارد.
یک داوطلب باید از خط قبولی با 95 درصد فاصله داشته باشد. اما خط قبولی آزمون پرستاری RN چیست؟ نمره آزمون بر اساس نمودار مشخص می شود. در این نمودار ابتدا افراد روی خط 0 قرار دارند. با هر پاسخ صحیح افراد یک درجه بالاتر رفته و با هر پاسخ اشتباه یک درجه پایین تر می روند. با پاسخ صحیح به هر سوال رایانه به منظور پیشرفت فرد سوال بعدی را سخت تر ارائه می دهد. برای کسب نمره قبولی فرد باید از خط مشخص شده در نمودار بالاتر رود. این آزمون همانطور که گفتیم ممکن است بین 65 تا 265 سوال داشته باشد و تقریبا 6 ساعت زمان ببرد.

 

نکات مهم زمان آزمون RN پرستاری کانادا


عناصر استرس زا را دور نگه دارید مهم است بدانید که عصبی بودن و اضطراب داشتن طبیعی است. ثانیا، به خود یادآوری کنید که در شرایط خاص عادی امکان داشتن استرس بسیار زیاد است پس طبیعی است که در امتحان استرس و اضطراب داشته باشید اما سعی کنید آن را بپذیرید و روی موضوع اصلی تمرکز کنید.
خود را آرام نگه دارید! صبح قبل از آزمون، تنها کاری که باید انجام دهید تمرکز روی آرامش است. این آرامش را هرگونه می توانید کسب کنید! پیاده روی یا گوش دادن به موسیقی از مواردی است که باعث آرامش در افراد می شود. مهم است که از آزمون نترسید و برای کسب بهترین نمره تلاش کنید.
یک برنامه مطالعاتی مخصوص تنظیم کنید! همه افراد سبک متفاوتی در یادگیری دارند و به راحتی می توانید سبک خود را تعیین کنید. برخی برای درک مسائل به یک روش نظری نیاز دارند، برخی به آموزش های صوتی نیاز دارند در حالی که برخی دیگر آموزش های عملی را آسان می دانند. بنابراین سبک یادگیری خود را تعیین کنید و بر اساس آن، یک برنامه مطالعه برای خود تهیه کنید. هنگامی که برنامه ای تنظیم شد، باید در مورد روزهایی که می خواهید به مطالعه اختصاص دهید تصمیم بگیرید.
برنامه را به صورتی تنظیم کنید که بتوانید در روزهای تعطیل نیز استراحت داشته باشد. در برنامه باید اهداف خود را به صورت دقیق بنویسید و تعیین کنید که چه مواردی را قصد دارید مطالعه کنید و چه مباحثی در چه زمانی باید به پایان برسند.

 

برای آزمون پرستاری RN از کتاب های مرجع استفاده کنید!


هنگام آماده سازی برای آزمون پرستاری RN کانادا، داشتن برخی منابع مرجع ایده خوبی است. هرچه بیشتر بر مطالب مطالعه داشته باشید، دامنه یادگیری شما گسترده تر است. قبل از خرید کتاب یا خواندن مطالب، باید بررسی کنید که این کتاب می تواند چقدر به شما در افزایش دامنه اطلاعات کمک کند. یکی از کتابهایی که دانشجویان باید به عنوان منبع مرجع داشته باشند، "پرستاری پزشکی جراحی" نوشته لیپینکوت است. همچنین می توانید با دوستان و همسالان خود بررسی کنید که آنها چه منابعی را استفاده می کنند. به طور خلاصه، هرچه بیشتر روی منابع مرجع سرمایه گذاری کنید، بهتر است.

 

سوالات مختلفی را حل کنید!


خوب است که یک هفته قبل از امتحان سوالات مختلفی را تمرین کنید. این مورد کمک می کند تا برای آزمون بسیار آماده باشید. حل سوالات مختلف ذهن شما را بسیار آماده کرده و مطالب مختلفی را بیاد شما می آورد. توصیه می شود که در این مدت در آزمون های شبیه سازی شده رایانه ایی شرکت کنید تا زمان آزمون بتوانید با شرایط هماهنگ باشید.
در آخر مهم است که زمان آزمون به توانایی های خود ایمان داشته باشید زیرا این آزمون اولین قدم برای تجربه های بزرگتر است!

 

شرایط ثبت نام در  آزمون پرستاری RN کانادا

لازم است بدانید که برای ثبت نام در آزمون پرستاری RN کانادا باید دارای شرایط تعیین شده باشید. حال این شرایط چیست؟ در ادامه شرایط لازم برای شرکت در این آزمون را به شما معرفی می کنیم.

  • داشتن مدرک لیسانس پرستاری از یک دانشگاه معتبر
  • داشتن مجوز ATT
  • داشتن مدرک تسلط به زبان انگلیسی یا فرانسه
  • اسناد و اعتبارنامه هایی که توسط NNAS تایید شده باشند.
  • ثبت نام در نهاد نظارتی پرستاری
  • گذراندن یک دوره ( در صورت عدم تطابق مدرک با استانداردهای تعیین شده در کانادا)

شما عزیزان پس از مهاجرت به کانادا می توانید با فراهم کردن مدارک ذکر شده، خود را برای ثبت نام در آزمون پرستاری آماده کنید. در صورت نداشتن شرایط و مدارک ذکر شده، صلاحیت شرکت در این آزمون را نخواهید داشت. پس پیش از شرکت در آزمون حتما دقت کنید که تمامی مدارک را در اختیار داشته باشید.

 

درباره آزمون پرستاری RN کانادا

 

مجوز ATT چیست و چه کاربردی دارد؟

در بخش قبل گفتیم که برای ثبت نام در آزمون پرستاری RN کانادا باید مدارکی داشته باشید. یکی از مدارک ذکر شده، مجوز ATT بود. حال این مجوز چیست و دریافت آن چه اهمیتی دارد؟ مجوز ATT یک برگه شامل شماره شناسایی شما و تاریخ انقضای مجوز است. دقت کنید این مجوز دائمی نیست و پس از گذشت 90 روز اعتبار خود را از دست می دهد.

شما باید تا زمانی که این مجوز اعتبار دارد، نسبت به شرکت در آزمون پرستاری کانادا اقدام کنید. به علاوه داشتن این مجوز، نشان می دهد که شما در انجمن پرستاران کانادا حق عضویت دارید. این حق عضویت، می توانید مزایای زیادی برای شما به همراه داشته باشد. پس به طور کلی می توان گفت که دریافت مجوز ATT برای پرستاران کانادا از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده،ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص مشاور و وکیل رسمی توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران این مجموعه مسوولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسوولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

 

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


Roya :

سلام منظور از دانشجوی بین الملل چیست ؟ اینکه در ایران و دانشگاه پردیس درس بخونیم برای ما بین الملل محسوب میشه ؟

با درود 

یعنی غیر کانادایی 

S.s :

کارشناس اتاق عمل هم می‌تونه آزمون RN شرکت کنه ؟ و اعتباری برای این رشته داره ؟

با درود 

شرکت در آزمون دلیل بر استخدام شما برای پرستاری در کانادا نیست

محمد دهقانی :

سلام وقت بخیر من 28سالمه و پرستار با استخدام رسمی و 4سال سابقه هستم خواستم ببینم برای آزمون rn باید حتما به کانادا بریم یا توی ایران هم میشه امتحان داد؟

با درود

اگر در ایران در رشته پرستاری تحصیل کرده‌اید و حالا قصد دارید به کانادا مهاجرت کنید، اولین قدم این است که مدارک خود را از طریق سازمان NNAS (National Nursing Assessment Service) کانادا ارزیابی و معادل سازی کنید.

Zahra :

سلام وقتتون بخیر/من 22 سالمه و سال اخر رشته پرستاری هستم چند تا سوال داشتم میخواستم بدونم بنظرتون بلافاصله بعد از کارشناسیم اقدام کنم بورسیه بشم واس ارشد کانادا؟یا اینجا دوسال طرحمو برم و بعد واس ارشد بورسیه شم؟یا اینک بعد طرحم از طریق ویزای کار اقدام کنم؟/و این که اگر ارشدمو کانادا بگیرم بازم باید دوره های پرستاری رو جداگونه بگذرونم و واس RN شدن ازمون بدم؟

Zahra :

سلام وقتتون بخیر/من 22 سالمه و سال اخر رشته پرستاری هستم چند تا سوال داشتم میخواستم بدونم بنظرتون بلافاصله بعد از کارشناسیم اقدام کنم بورسیه بشم واس ارشد کانادا؟یا اینجا دوسال طرحمو برم و بعد واس ارشد بورسیه شم؟یا اینک بعد طرحم از طریق ویزای کار اقدام کنم؟/و این که اگر ارشدمو کانادا بگیرم بازم باید دوره های پرستاری رو جداگونه بگذرونم و واس RN شدن ازمون بدم؟

amir :

سلام خسته نباشید ممنون از سایت خوبتون خواستم بدونم به نظره شما ممکنه تا چندساله اینده کانادا ماضاد پرستاری بیاره یعنی پرستارا از از اونچه نیاز دارن بیشترشه و اینکه جز مدرک زبان چندسال سابقه و مدرک لیسانس و شرکت در ازمون Rn چیزه دیگه ای هم برای مهاجرت پرستاری نیازه?و اینکه ایران درس بخونیم بهتره یا بریم کانادا کالج؟

با درود 

تحصیلات عالیه را در کانادا ادامه دهید

Mostafa :

سلام من لیسانس اتاق عمل دارم برای ما بچه های اتاق عمل که پیراپزشکی هستیم امکان شرکت درآزمون rn وجود داره؟

پرستاری در کانادا بسیار متفاوت و رشته اتاق عمل در کانادا وجود ندارد

Mostafa :

سلام من لیسانس اتاق عمل دارم واسه ما بچه های اتاق عمل امکان شرکت در آزمون rn وجود داره؟

فرنوش محمدی :

با سلام من در ایران مدرک کارشناسی هوشبری از دانشگاه شهید بهشتی گرفتم و 6 سال سابقه کار رسمی دارم الان در ایتالیا دانشجوی پرستاری هستم. میخواستم بدونم که با مدرک پرستاری از ایتالیا، امکان شرکت در ازمون RN رو دارم یا نه؟ با تشکر

ممانعتی نیست می توانید در آزمون شرکت کنید و توصیه می شود آیلتس 7.5 دریافت نمایید

هانا بیکی :

درصد قبولی آزمون RN برای یک پرستار اینترنشنال چقدر است؟ چه منابعی باید خونده بشه؟

باید دوره ها را در کانادا بگذرانید

Atii :

سلام..روزتون بخیر..من دانشجوی ترم اخر پرستاری از دانشگاه آزاد کرمان هستم و قصد مهاجرت به کانادا رو دارم از طریق ویزای کاری بهترین زمان برای اقدام کی هست؟ و قبل آزمون rn باید دوره ای تو کانادا بگذرونیم؟

باید دوره های پرستاری را در کانادا بگذرانید

حجت اله نصری :

یا سلام بنده کارشناس ارشد پرستاری دارم آیا راهی برای قبول مدرک بنده در کانادا و شروع کار در بیمارستانهای آنجا را دارم.

باید در کانادا دوره های پرستاری را بگذرانید و لایسنس دریافت کنید.

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت قانونی با مجوزها و وکیل رسمی

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

مجوزها و آدرس دفاتر:

- مجوز موسسه حقوقی بین المللی لیبرا (لیانا باستین راستا)، ثبت شده در ایران، کانادا و آمریکا

- مجوز اداره مهاجرت کانادا: ICCRC :R527306 

- مجوز مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران (ای نماد)

- مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا ICCRC: R527306

- مجوز دفتر فعال تجاری در امارات (دبی)

- مجوز فدرال کانادا برای شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری

 

دفتر ایران (تهران): 

02122609221 / 02122624260 02122609232 / 02122609330

(شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

خیابان شریعتی، پایین تر از پل صدر، جنب پمپ بنزین، نبش کوچه الهیه (ساختمان موسسه حقوقی لیبرا و کاریابی بین المللی ایران)

* مراجعه حضوری فقط با رزرو وقت قبلی

پشتیبانی تلفن همراه، واتساپ و تلگرام:

09124644197 // 09961042050 

(پاسخدهی تلفنی فقط: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران )

(پشتیبانی پیام در واتساپ و تلگرام: 24 ساعته)


دفاتر کانادا (تورنتو):

CANADA Office1 :

250Yong St Unite 2201 Toronto M5B 2l7 On Canada (Libra Liana Inc)

14168565403+ : CALL & whatsapp

CANADA Office 2 :

17075 Leslie St, Unit 6, Newmarket, ON L3Y8E1 
Canada Toronto 

19055987474+ : Whatsapp & CALL

 

دفتر انگلستان:

UK Office:

5St John's lane London EC1M 4BH  United Kingdom (Libra low)

Whatsapp  & call: +447586465323

 

دفتر آمریکا:

USA Office 

6336Buford St Unit 209 Orlando 32835 Florida USA (Libra Liana Co Ltd)

(مراجعه به دفاتر فقط با رزرو وقت قبلی)

اینماد ویزا724   RCIC

* ویزا724 مرکز تخصصی اخذ ویزا و مهاجرت

لینک های مهم: مهاجرت به کانادا / ویزا تحصیلی کانادا

سرمایه گذاری در کانادا / وکیل مهاجرت / ثبت شرکت دبی

ویزای توریستی کانادا / ویزای کانادا / پاسپورت دومینیکا

مهاجرت به انگلیس / ویزای تحصیلی انگلیس

استارتاپ کانادا / موسسه مهاجرتی

 

* اینستاگرام ویزا724: 

ایمیل : info[at]visa724.com

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.