گرفتن شعبه KFC در کانادا + هزینه ها و شرایط مهاجزت از این طریق


آخرین بروز رسانی : ۰۰/۱۱/۲۳

 

 

گرفتن شعبه کی اف سی در کانادا

 

شعبه کی اف سی

 


اگر صاحب یک رستوران یا یک فست فود هستید و علاوه بر مهاجرت دوست دارید شغل خود را در کشور مقصد ادامه دهید راه اندازی یک شعبه kfc می تواند گزینه خوبی باشد! راه اندازی یک شعبه kfc به دلیل شناخته شده بودن برند می تواند کسب و کاری سود آور برای افراد باشد همچنین مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و خرید فرانچایزها می تواند منجر به دریافت اقامت نیز شود. از سری سوالاتی که ممکن است ذهن افراد را درگیر کند این است که راه اندازی شعبه kfc در کانادا چقدر سود دارد؟ مراحل گرفتن شعبه kfc در کانادا چیست؟ هزینه های راه اندازی kfc در کانادا چقدر است؟ شرایط گرفتن شعبه kfc در کانادا چیست؟ و بسیاری از این موارد که ممکن است در ذهن شما وجود داشته باشد پس تا ادامه همراه ما باشید.


تاریخچه kfc

 

شعبه کی اف سی در کانادا


برند kfc از سال 1930 شروع به فعالیت کرد. در ابتدا سرهنگ هارلند سندرز در ایستگاه های بین راهی مشغول به آشپزی و سیر کردن مسافران گرسنه بود اما طولی نکشید که مرغ های خوشمزه وی بسیار معروف شد و طرفداران زیادی را جذب کرد. پس از آن وی شروع به فعالیت گسترده و راه اندازی شعبات متعدد با دستور پخت های مخصوص خود کرد. در سال 1953 اولین شعبه kfc در کانادا راه اندازی شد و تاکنون بیش از 650 شعبه را در این کشور وجود دارد.

 

مراحل گرفتن شعبه kfc در کانادا

 

گرفتن حق امتیاز kfc


برای راه اندازی یک شعبه کی اف سی در کانادا فرد باید ابتدا حق امتیاز این برند را بدست آورد. برای گرفتن حق امتیاز از این برند افراد به حداقل 45.000 دلار نیاز دارند البته این هزینه فقط برای دریافت حق امتیاز است و هزینه های راه اندازی یک شعبه چیزی حدود 1.2 تا 2.5 میلیون دلار کانادا است.

 

شرکت در دوره های آموزشی


فردی که قصد راه اندازی یک شعبه kfc را دارد باید در دوره های اموزشی این برند که به مدت 12 هفته است شرکت کند. این دوره های آموزشی در یک رستوران آموزشی برگزار شده و تمامی موارد مربوطه به اداره رستوران و نکات مربوط به هر قسمت به فرد آموزش داده می شود. فرد متقاضی باید این دوره را به پایان برساند.

 

محل مناسب

 

محل مناسب کی اف سی


محل رستوران باید با استاندارهای فرانچایز مورد نظر مطابقت داشته باشد همچنین باید در منطقه ایی باشد که بیش از 30.000 نفر جمعیت دارد. درآمد یک شعبه kfc به محل آن و تعداد افرادی که در آن محل زندگی می کنند ارتباط زیادی دارد. در محل انتخابی فرد صاحب امتیاز نباید مشخصه هایی از سایر برندها مانند دکوراسیون یا محصولاتشان داشته باشد و فقط باید در محل مشخص شده به ارائه محصولات kfc بر اساس استاندارهای آموزشی بپردازند.


مطلب پیشنهادی = راه اندازی و خرید رستوران در کانادا

 

تعهدات و مسئولیت ها


فرد دارای حق امتیاز که آموزش های لازم را دیده است باید تمام وقت خود را صرف کارهای مربوطه به شعبه کرده و در کاری دیگر شریک نباشد همچنین هدف خود را در زمینه گسترش و پیشرفت شعبه قرار دهد. وظایف کارمندان مشغول در kfc عبارتند از:
• برخورد خوب با مشتریان
• مدیریت صندوق های پول نقد
• نظافت و ساماندهی محل
• تکمیل سینی های غذا
• تهیه وعده های غذایی
وظایف مدیریت عبارتند از:
• برنامه ریزی کارمندان
• استخدام همکاران جدید
• آموزش کارگران
• ثبت سفارشات سهام
• مدیریت موجودی کالا
• ارتباط با دفاتر شرکت مرغ کنتاکی

 

مدت زمان اداره شعبه kfc در کانادا


زمانی که متقاضی بتواند حق امتیاز این برند را کسب کند در ابتدا به مدت 20 سال اجازه فعالیت در این برند را دارد اما برای تمدید باید واجد شرایط باشد و همچنین ممکن است لازم باشد فرد قراردادی مطابق با شرایط و ضوابط این برند مجددا تکمیل کند.

 

تمکن مالی


افرادی که قصد مهاجرت به کانادا از طریق روشهای سرمایه گذاری را دارند مهم است که سرمایه های لازم برای این مورد را داشته باشند اما می توانند برای درخواست وام نیز اقدام کنند.

 

هزینه های لازم برای راه اندازی شعبه kfc در کانادا


هزینه بررسی برنامه = 30 تا 500 دلار
هزینه های آموزش= 7000 تا 10.000 دلار
هزینه مجوزها= 50.000 تا 100.000 دلار
هزینه های مربوط به ساختمان و محل= 534.000 دلار تا 930.000 دلار
تجهیزات، تابلو و دکوراسیون = 329.000 دلار تا 476.000 دلار
بیمه= 7250 دلار تا 10.050 دلار
هزینه کلی مورد نیاز = 1.442.550 دلار تا 2.771.550 دلار

 

تکمیل فرم ها

 

تکمیل فرم


با مراجعه به وبسایت kfc و ثبت درخواست خود به شما فرم های مورد نیاز و جزئیات مربوطه نمایش داده می شود. فرم های لازم را تکمیل کرده و منتظر مصاحبه باشید. درست است که افراد می توانند این مراحل را به تنهایی سپری کنند اما به دلیل جزئیات حقوقی و اطلاعات حقوقی بهتر است در این زمینه با یک وکیل مهاجرتی مشورت کنید. در دوره ایی که افراد منتظر مشخص شدن زمان مصاحبه هستند کارشناسان kfc دارایی های فرد را ارزیابی می کنند همچنین پرونده فرد و داشتن سابقه کیفری را نیز بررسی می کنند.

 

مصاحبه


در این مرحله شما در یک مصاحبه طولانی با نمایندگان این برند شرکت خواهید کرد. در این مصاحبه توانایی های شما ارزیابی می شود؛ پیشنهاد می شود اگر سابقه مدیریتی یا کار در رستوران را دارید در این زمان آن را ذکر کنید.
در صورت دریافت تاییدیه از کارشناسان بدیهی است که برای ارزیابی قرارداد و جلوگیری از مشکلات حقوقی یک وکیل باتجربه استخدام کنید. سپس در سایت ثبت نام کرده و هزینه های لازم را پرداخت کنید.

 

مزایای کار در kfc


مانند سایر برندهای زنجیره ایی کار در kfc نیز مزایای شغلی متنوعی برای کارمندان خود دارد. اکثر مزایا برای افرادیست که به صورت تمام وقت مشغول به کار هستند و مزایایی که افراد که به صورت نیمه وقت کار می کنند کمتر از افراد تمام وقت است. علاوه بردرامد خوب، رستوران های kfc به افراد لباس های فرم، برنامه کاری انطاف پذیر و تخفیف های عالی در وعده های غذایی می دهد. کارمندان مشغول در این برند نیز از خدمات درمانی و سلامتی نیز برخوردارند.
افرادی که از طریق ویزای تحصیلی کانادا و با هدف تحصیل به کانادا آمده اند می توانند در یکی از موقعیت های شغلی kfc به صورت نیمه وقت مشغول به کار شوند.

 

بیمه


همکاری با kfc مزایای بیمه ایی برای افراد دارد. همچنین افراد مشغول در این برند از برنامه های بازنشستگی، کمک هزینه های تحصیلی، بیمه عمر، بیمه های درمانی پزشکی، دندانپزشکی، بینایی و داروهایی که با نسخه تهیه می شوند نیز شامل می شوند.

 

حقوق کارمندان درkfc


مدیر رستوران = 15.23 دلار در ساعت
مدیر شیفت = 15.21 دلار در ساعت
آشپز = 14.84 دلار در ساعت
صندوقدار= 13.98 دلار در ساعت

 

حقوق در KFC درامد در kfc


میانگین حقوق پرداختی ساعتی KFC از 12.57 دلار در ساعت تا 24.53 دلار در ساعت برای کارکنان رستوران متغیر است و میانگین حقوق KFC در سال حدود 24000 دلار تا 39،572 دلار نیز متغیر است. توجه داشته باشید که حداقل دستمزد ممکن است متفاوت باشد و برای اطلاع از ارقام واقعی حقوق باید با کارفرما مشورت کنید.
در زمینه سود و درآمد یک شعبه kfc نیز می توان گفت باتوجه به محل ممکن است بین 900.000 تا 1.000.000 دلار یک شعبه سود داشته باشد. البته به جز محلی که kfc قرار دارد میزان مالیات نیز می تواند بر سود اصلی تاثیر بگذارد.

 

مطلب پیشنهادی = مهاجرت به انگلستان

 

سخن آخر


راه اندازی یک فرانچایز معتبر هرچند در ابتدا نیاز به سرمایه بالایی دارد اما از کسب و کارهای پر سودی است که باعث می شود سرمایه اولیه افراد به سرعت بازگردد و حتی سود زیادی از کسب و کار داشته باشند. ویزا 724، در کنار تیم حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا و با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

 

مطالب پیشنهادی: 

گرفتن شعبه کینگ برگر در کانادا

گرفتن شعبه مک دونالد در کانادا

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده،ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص مشاور و وکیل رسمی توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران این مجموعه مسوولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسوولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

 

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت قانونی با مجوزها و وکیل رسمی

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

مجوزها و آدرس دفاتر:

- مجوز موسسه حقوقی بین المللی لیبرا (لیانا باستین راستا)، ثبت شده در ایران، کانادا و آمریکا

- مجوز اداره مهاجرت کانادا: ICCRC :R527306 

- مجوز مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران (ای نماد)

- مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا ICCRC: R527306

- مجوز دفتر فعال تجاری در امارات (دبی)

- مجوز فدرال کانادا برای شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری

 

دفتر ایران (تهران): 

02122609221 / 02122624260 02122609232 / 02122609330

(شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

خیابان شریعتی، پایین تر از پل صدر، جنب پمپ بنزین، نبش کوچه الهیه (ساختمان موسسه حقوقی لیبرا و کاریابی بین المللی ایران)

* مراجعه حضوری فقط با رزرو وقت قبلی

پشتیبانی تلفن همراه، واتساپ و تلگرام:

09124644197 // 09961042050 

(پاسخدهی تلفنی فقط: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران )

(پشتیبانی پیام در واتساپ و تلگرام: 24 ساعته)


دفاتر کانادا (تورنتو):

CANADA Office1 :

250Yong St Unite 2201 Toronto M5B 2l7 On Canada (Libra Liana Inc)

14168565403+ : CALL & whatsapp

CANADA Office 2 :

17075 Leslie St, Unit 6, Newmarket, ON L3Y8E1 
Canada Toronto 

19055987474+ : Whatsapp & CALL

 

دفتر انگلستان:

UK Office:

5St John's lane London EC1M 4BH  United Kingdom (Libra low)

Whatsapp  & call: +447586465323

 

دفتر آمریکا:

USA Office 

6336Buford St Unit 209 Orlando 32835 Florida USA (Libra Liana Co Ltd)

(مراجعه به دفاتر فقط با رزرو وقت قبلی)

اینماد ویزا724   RCIC

* ویزا724 مرکز تخصصی اخذ ویزا و مهاجرت

لینک های مهم: مهاجرت به کانادا / ویزا تحصیلی کانادا

سرمایه گذاری در کانادا / وکیل مهاجرت / ثبت شرکت دبی

ویزای توریستی کانادا / ویزای کانادا / پاسپورت دومینیکا

مهاجرت به انگلیس / ویزای تحصیلی انگلیس

استارتاپ کانادا / موسسه مهاجرتی

 

* اینستاگرام ویزا724: 

ایمیل : info[at]visa724.com

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.