همه چیز درباره زندگی در ونکوور (هزینه ها و شرایط)

قصد مهاجرت به کانادا را دارید؟ از بین شهرها کدام شهر را انتخاب می کنید؟ وونکور یکی از محبوب ترین شهرهای کانادا و حتی دنیا برای زندگی است اما سوالاتی ممکن است برای افرادی که قصد اقامت در این شهر را دارند بوجود آید از جمله:

زندگی در ونکوور چگونه است؟

ونکوور کجاست؟

زندگی روزمره ونکوور چگونه است؟ 

چگونه هزینه های زندگی در ونکوور با سایر شهرها مقایسه می شود؟

هزینه زندگی در وونکور چقدر است؟

حقوق افراد در وونکور چقدر است؟

چه دانشگاه هایی در وونکور وجود دارد؟

* ویزا 724 با سابقه ترین مرکز مهاجرت و ویزای کانادا (بیش از 10 سال سابقه با مجوز رسمی وزارت مهاجرت کانادا)، با تجربه هزاران پرونده موفق توسط وکیل دادگستری کانادا و مشاور رسمی اداره مهاجرت کاناداست. برای استفاده از خدمات ما می توانید به صفحه تماس با ما یا برای مشاوره تخصصی می توانید به صفحه مشاوره مهاجرت مراجعه بفرمایید و برای مشاهده مجوزهای ما می توانید به صفحه موسسه مهاجرتی مراجعه بفرمایید.
تا انتها با ما باشید تا به تمامی این سوالات پاسخ دهیم!

برای مطالعه بهترین روشهای مهاجرتی کانادا می توانید به لینک > مهاجرت به کانادا مراجعه کنید.

ونکوور کجاست؟

ونکوور کجاست؟

ونکوور یک شهر بندری در منطقه لوئر مین لند در بریتیش کلمبیای کانادا است. وونکور در ساحل غربی کانادا و در 50 کیلومتری شمال مرز ایالات متحده واقع شده است این شهر نزدیک به سیاتل است و 230 کیلومتر یا حدود 3-4 ساعت رانندگی بین این دو شهر نیاز است

درباره ونکوور

درباره ونکوور

ونکوور اغلب به عنوان یکی از دوست داشتنی ترین شهرهای جهان شناخته می شود همچنین این شهر اخیرا به عنوان بهترین شهر برای زندگی نیز انتخاب شده است. موقعیت خوب این شهر در نزدیکی اقیانوس، واقع در کوههای ساحل شمالی ونکوور را به یک محل ایده آل برای زندگی در طول سال تبدیل می کند. در ونکورر مناظر شگفت انگیز، سواحل زیبا و مسیرهای پیاده روی کوهستانی زیادی وجود دارد. زندگی در ونکورر بسیار مناسب افرادی است که به طبیعت علاقمند هستند، نمی توان از زیبایی های طبیعی بریتیش کلمبیا گفت و اهل طبیعت بود علاقمند به زندگی در این منطقه نشد!

مرکز شهر ونکوور

مرکز شهر ونکوور

مرکز شهر ونکوور در یک شبه جزیره واقع شده است. این محل از سه طرف با آب احاطه شده است. این فضا در محدوده کوچک شهری قرار دارد که مشخصه های آن ساختمان های مسکونی بلند و بلوک های اداری زیاد است. مرکز شهر منطقه اصلی تجارت در ونکوور است. اماکن هنری، تفریحی و ورزشی بسیاری در آن قرار دارد و به چندین مجتمع مسکونی شلوغ نزدیک است.  

مطلب پیشنهادی: همه چیز درباره زندگی در تورنتو

حومه شهر ونکوور

حدود 2.5 میلیون نفر در کلان شهر ونکوور زندگی می کنند. این جمعیت شامل شهر ونکوور با جمعیت 600،000 به اضافه جمعیت شهرهای همسایه است که در نوع خود از شهرهای رسمی هستند. اصلی ترین آنها عبارتند از: ساری، برنابی، ریچموند، کوکیتلام، لانگلی، دلتا، ونکوور شمالی و نیو وست مینستر. با رشد سریع جمعیت (در حدود 500000 نفر)، انتظار می رود که ساری در دهه آینده از شهر ونکوور به عنوان پرجمعیت ترین شهر در غرب کانادا پیشی بگیرد.

آب و هوای ونکوور

تابستان های ونکوور، تابستان های گرم و خشکی است اما بیشتر روزهای سال هوایی پاییزی و زمستانی (بارانی) دارد. این باران منظم می تواند یکی از سخت ترین موارد در مورد زندگی در ونکوور باشد اما نکته مثبت هوای باران زمستانی این است که وقتی در شهر باران می بارد، در کوههای مجاور معمولاً برف می بارد و امکان ورزشهای برفی مانند اسکی را فراهم می کند.

مطلب پیشنهادی: آب و هوای ونکوور

هزینه زندگی در ونکوور

هزینه زندگی در ونکوور

آیا زندگی در ونکوور پر هزینه است؟

اگرچه ذکر این مورد برای یک جمعیت گسترده و متفاوت درست نیست اما منصفانه است که بگوییم ونکوور یکی از گران ترین شهرهایی است که در کانادا قرار دارد؛ این به چه معناست؟!
از نظر مسکن، متوسط هزینه اجاره آپارتمان یک خوابه در ونکوور در حال حاضر در محدوده قیمت 1900 تا 2000 دلار است که البته باتوجه به محلی که زندگی می کنید می تواند متفاوت باشد. همچنین هزینه های تلفن همراه تقریبا 75 دلار در ماه، هزینه های حمل و نقل 93 دلار در ماه و هزینه مواد غذایی تقریبا 315 دلار در ماه است.

متوسط هزینه زندگی در ونکوور

هزینه زندگی متوسط در ونکوور چقدر است؟ زندگی در ونکوور ارزان نیست! این شهر به همراه تورنتو از گرانترین شهرهای کانادا هستند. متوسط حقوق در ونکوور 75.000 دلار در سال است یا بیانی بهتر هزینه زندگی ماهانه در وونکور برای یک نفر 1.180 دلار است این در حالی است که متوسط زندگی یک خانواده چهارنفره 4.350 دلار است که این هزینه برای اجاره نیست و فقط هزینه مخارج افراد است.

قیمت اجاره منزل در ونکوور چگونه است؟

اجاره منزل در ونکوور

وونکور به قیمت بالای اجاره اش معروف است. برخی از قیمت های اجاره عبارتند از:
قیمت اجاره در مرکز شهر:
نوع آپارتمان 

1 خوابه 3500 دلار
2 خوابه 4800 دلار
3 خوابه 5،650 دلار

قیمت اجاره در خارج از مرکز شهر:
نوع آپارتمان 

1 خوابه 1900 دلار
2 خوابه 3200 دلار
3 خوابه 4800 دلار

هزینه های زندگی در ونکوور

هنگام محاسبه هزینه های زندگی خود در ونکوور، باید حداقل اجاره ماهانه، هزینه حمل و نقل، قیمت مواد غذایی، هزینه آب و برق (به عنوان مثال برق، اینترنت، گاز، آب) و بهداشت و درمان را در نظر گرفت.
میانگین کلی هزینه زندگی (بدون اجاره) برای یک نفر در مقابل یک خانواده چهار نفره به شرح زیر است:
• خانواده چهار نفره ماهانه: 4400 دلار کانادا
• هزینه زندگی یک فرد مجرد: 1200 دلار کانادا

قیمت متوسط مواد غذایی در ونکوور

به طور کلی، ونکوور شهری گران قیمت برای زندگی است. جدا از اجاره، هزینه های روزمره مانند مواد غذایی نیز گران است. اما، از آنجا که حقوق نیز بالا است این هزینه ها بر افراد فشار زیادی نمی آورد. این هزینه ها عبارتند از:
قیمت مواد غذایی در ونکوور :
1 لیتر شیر 2.50
12 عدد تخم مرغ 3.90 
1 کیلوگرم گوجه فرنگی 4.30 
0.5 کیلوگرم پنیر 9.80 
1 کیلوگرم سیب 3.95
1 بطری آبجو 4.00 
1 بطری شراب قرمز 18.50 
0.5 کیلوگرم نان 3.20 

سایر هزینه ها در ونکوور
متوسط هزینه های کمکی در ونکوور در هر ماه:
برق، گرمایش، سرمایش، آب برای آپارتمان 85 متر مربع 100 دلار
اینترنت 60 مگابیت بر ثانیه یا بیشتر 80 دلار

جهت آگاهی بیشتر از هزینه اجاره و خرید خانه در ونکوور به صفحه اجاره خانه در ونکوور مراجعه نمائید.

گران ترین و ارزان ترین محله های ونکوور

وست اند – مرکز شهر ونکوور

وست اند

محله West End از یک طرف با اقیانوس احاطه شده است و در غرب منطقه مرکز شهر ونکوور واقع شده است و یکی از مقرون به صرفه ترین مناطق در مرکز شهر برای زندگی است. جالب ترین جنبه در مورد West End انواع هزینه مسکن آن است که بسیار متنوع است.
• قیمت اجاره از 1500 دلار کانادا برای یک آپارتمان یک خوابه تا 3000 دلار کانادا برای دو خوابه متغییر است.

Yaletown -Downtown ونکوور

YALETOWN در ونکوور

مشهورترین و گرانترین محله ونکوور قبلاً در قرن نوزدهم این منطقه بوده است.
• هزینه یک آپارتمان یک خوابه در یک ساختمان بلند ممکن است ماهیانه حدود 1720 تا 2300 دلار است.

کیلارنی

اگر اولویت شما فضا نسبت به موقعیت مکانی است، ممکن است این مکان برای شما مناسب باشد. این منطقه در امتداد رودخانه فریزر واقع شده است. همچنین دارای فضای سبز زیاد، مدارس خوب و فروشگاه های زیادی است. این یکی از آخرین محله های باقیمانده است که خانه های مقرون به صرفه ای حدود 1700 دلار کانادا را دارد.

کیتسیلانو

کیتسیلانو منطقه ای رو به رشد برای خانواده های جوان است. قیمت اجاره مناسب است و توسط دو ساحل محبوب (کیت ها و جریکو) احاطه شده است.همچنین چشم انداز شگفت انگیزی به سمت مرکز شهر و کوه های شمال ساحل دارد.
• میانگین اجاره آپارتمان یک خوابه در هر ماه حدود 1800 دلار کانادا است.

کریسدیل

این محله، محله محبوبی برای افراد سالمند و بازنشسته است با این حال افراد جوان زیادی در این منطقه زندگی می کنند که آن هم به دلیل هزینه های مناسب این محله است. در این محله هر آنچه افراد نیاز دارند مانند فروشگاه های بزرگ وجود دارد.
• یک خانه کوچک دو خوابه در این منطقه حدود 2200 هزینه دارد.

ونکوور شمالی (دره لین و شهر برنابی)

از آنجا که مرکز شهر گران است، محله های شمال ونکوور محبوبیت بیشتری دارند دره لین و برنابی هر دو مناطق ایده آل برای کسانی هستند که می خواهند از هرج و مرج مرکز شهر فرار کنند.
• یک آپارتمان دو تا سه خوابه در این منطقه 2000 دلار هزینه دارد.

هزینه تحصیل در ونکوور

مدارس دولتی در وونکور از سطح تحصیل بین المللی بالایی برخوردارند و نیاز نیست که فرزندتان را برای تحصیل به یک مدرسه خصوصی بفرستید. دقت داشته باشید که اکثر مدارس برنامه درسی یکسانی دارند و تنها برخی تاکید بیشتری بر هنر، موسیقی یا ورزش دارند و برخی دیگر برنامه های دوزبانه فرانسوی یا چینی را در برنامه های درسی خود دارند. درمجموع، سیستم مدرسه از عملکرد تحصیلی بالایی برخوردار است.
اگر تصمیم دارید که فرزندتان را در یک مدرسه خصوصی ثبت نام کنید آماده پرداخت 1318 دلار کانادا تا 4560 دلار کانادا باشید.

هزینه بهداشت و درمان ونکوور

هزینه بهداشت و درمان ونکوور به طور عمومی توسط طرح خدمات پزشکی (MSP) تأمین می شود، که همه ساکنان را تحت پوشش قرار می دهد. شما حق بیمه کمی پرداخت می کنید که این حق بیمه از دستمزد شما کسر می شود. این امر باعث می شود تا تمام هزینه های پزشکان و متخصصان و همچنین جراحی برای شما پوشش داده شود. البته شما فقط در صورت داشتن اجازه اقامت واجد شرایط مراقبت از MSP هستید. در غیر این صورت ، شما به بیمه درمانی خصوصی نیاز خواهید داشت.

هزینه حمل و نقل در ونکوور

وضعیت حمل و نقل عمومی در ونکوور بسیار عالی و پیشرفته است. برای استفاده از وسایل نقلیه نیز افراد می توانند از کارتهای اعتباری استفاده کنند. اگر فردی هستید که دائما نیاز به استفاده از وسایل نقلیه عمومی دارد خرید این کارتها بسیار توصیه می شود. البته کانادا کشوری پیشرفته است و افراد علاوه بر استفاده از کارتهای اعتباری می توانند از نرم افزارهای مخصوصی برای پرداخت کرایه نیز استفاده کنند.

اتوبوس در ونکوور

برای اتوبوس ها هزینه خرید بلیط 2.94 دلار است اما اگر از کارتهای اعتباری استفاده کنید هزینه آن 2.30 دلار است. البته این کارت ها به صورت ماهانه نیز وجود دارند که هزینه آنها 98، 131 یا 177 دلار است و افراد باتوجه به تعداد دفعات استفاده و نیاز خود می توانند یکی را تهیه کنند.
*نکته مهمی که درباره بلیط های کاغذی وجود دارد این است که اعتبار آنها تا 90 دقیقه است و باید در طول مسیر آنها را به همراه داشته باشید همچنین در صورتی که در این 90 دقیقه نیاز باشد دوباره از اتوبوس استفاده کنید می توانید از آن بلیط مجدد استفاده کنید.

تاکسی در ونکوور

نرخ کرایه تاکسی ها بر اساس مسیری که طی می کنند مشخص می شود اما اینکه 10 الی 15 درصد هر راننده بیشتر بگیرد یک چیز طبیعی است و به عنوان انعام وی در نظر گرفته می شود. از سال 2015 نیز اوبر به عنوان تاکسی در حمل و نقل ونکوور مورد استفاده قرار گرفته است و علاوه بر تاکسی هایی که در سطح شهر قرار دارند این مورد نیز جز حمل و نقل عمومی شده است.

دوچرخه سواری در ونکوور

در ونکوور یک شبکه اختصاصی برای دوچرخه سواران وجود دارد البته اگر افراد در مسیری باشند که مسیر مخصوص به دوچرخه نباشد می توانند در کنار خیابان دوچرخه سواری کنند. طبق قوانین دوچرخه سواران باید از کلاه ایمنی و زنگوله بر روی دوچرخه استفاده کنند. اگر اهل دوچرخه سواری هستید و به جای استفاده از وسایل نقلیه و یا ماشین شخصی دوست دارید از دوچرخه استفاده کنید اما شرایط خرید آن را ندارید می توانید از دوچرخه های اشتراکی در ونکورر استفاده کنید.

رانندگی در ونکوور

برای هر راننده ایی ماندن در ترافیک و یا پیدا کردن جای پارک یک کار خسته و کسل کننده است. افراد در ونکوور می توانند از خودروهای اشتراکی استفاده کنند اما در صورتی که تمایل به استفاده از خودروی شخصی نیز داشته باشید می توانید با کمک اپلیکیشن هایی که در کانادا در این زمینه قابل استفاده است به حل مشکلات مربوط به رانندگی بپردازید. شما با مراجعه به مطلب اپلیکیشن های کاربردی در کانادا می توانید با این برنامه ها آشنا شوید!

فرهنگ ونکوور

ونکوور یکی از متنوع ترین شهرهای کشور کانادا در زمینه فرهنگ، نژاد، قومیت و … است. مردم از نژاد انگلیسی، اسکاتلندی، ایرلندی و آلمانی در این شهر هستند. همچنین در طول 30 سال گذشته، مهاجرت به طرز چشمگیری افزایش یافته است و از نظر قومی و زبانی این شهر متنوع تر شده است.
یکی از ویژگی هایی که این شهر را متمایز کرده است این است که بین افراد هیچگونه تمایزی وجود ندارد و افراد همجنسگرا به راحتی در این شهر زندگی می کنند همچنین سالانه رژه هایی برای این افراد برگزار می شود. در این زمینه نیز وونکور پس از انتاریو دومین شهر در کانادا بود که ازدواج همجنسگرایان را آزاد اعلام کرد. 

مطلب پیشنهادی: شرایط شهروندی کانادا

رستوران های ونکوور

رستوران های مختلفی در این شهر وجود دارد و طیف وسیعی از علایق را پوشش می دهد بنابراین علاقمندان به غذا به خصوص افرادی که قصد دارند غذاهای مختلفی را امتحان کنند این مورد را در ونکوور تجربه خواهند کرد! بر اساس گزارش نیویورک تایمز نیز تنوع رستوران ها در ونکوور زیاد و اما قیمت در مقایسه با سایر شهرها به طرز عجیبی پایین است!
ونکوور همیشه به عنوان یکی از بهترین شهرهای دارای رستوران شناخته می شود و همیشه در رقابت برای کسب افتخارات در این زمینه در برابر سایر شهرهای بزرگ بین المللی مانند لندن، پاریس و نیویورک است. در واقع ونکوور بهشت عاشقان غذا است. هر هفته رستوران های زیادی در وونکور افتتاح می شوند و طیف وسیعی از غذاهای بین المللی را ارائه می دهد، علاوه بر تنوع غذاها تنوع بودجه نیز وجود دارد و در برخی از رستوران ها غذاهای اصلی فقط 5 دلار هستند!

کافی شاپ ها در ونکوور

علاوه بر غذا ونکووری ها قهوه خورهای خوبی نیز هستند و شما فقط می توانید این مورد را در هر گوشه ایی از شهر مشاهده کنید. تعداد زیادی بار و کافی شاپ در ونکوور وجود دارد همچنین فرانچایزهای قویی مانند استارباکس نیز در ونکوور شعبه دارند.

دانشگاه های وونکور

دانشگاه های ونکوور

دانشگاه های ونکوور یکی از بهترین مکان ها برای ادامه تحصیلات در کانادا است. در این بخش دانشگاه های ونکوور که برخی از آنها حتی در سطح جهانی شناخته شده هستند را آورده ایم.

دانشگاه بریتیش کلمبیا

یکی از بهترین دانشگاه ها در کانادا دانشگاه بریتیش کلمبیا یا UBC است که حدود 20 دقیقه با مرکز شهر ونکوور فاصله دارد. این دانشگاه در سطح جهانی به عنوان یک دانشگاه سطح بالا شناخته می شود و در سال 2019 رتبه 37 امین دانشگاه برتر در جهان را کسب کرد. در این دانشگاه دوره های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در رشته های مختلف تدریس می شود.

دانشگاه سایمون فریزر

دانشگاه سایمون فریزر (SFU) تقریباً 20 سال به عنوان یکی از برترین دانشگاه های جامع کانادا رتبه بندی شده است. این دانشگاه بیش از 24000 دانشجو دارد. این دانشگاه چند دانشکده در برنابی، ساری و مرکز شهر دارد. در دانشگاه سایمون فریزر بیش از 100 رشته در مقاطع مختلف تدریس می شود.

دانشگاه کاپیلانو
دانشگاه کاپیلانو در شمال ونکوور قرار دارد. در این دانشگاه رشته های مختلفی از جمله تجارت و آموزش موسیقی درمانی ارائه می شود.

دانشگاه کلمبیا

یکی از قدیمی ترین دانشگاه های بین المللی در کانادا دانشگاه کلمبیا واقع در مرکز شهر ونکوور است. رشته های مختلفی در مقاطع مختلفی در این دانشگاه تدریس می شوند همچنین دوره های زبان نیز در این دانشگاه برای دانشجویان بین المللی ارائه می شود.

دانشگاه لانگارا

این دانشگاه در جنوب مرکز شهر ونکوور قرار دارد. رشته های مختلفی در این دانشگاه وجود دارد و بیش از 20000 دانشجو نیز در آن مشغول به تحصیل هستند.

دانشگاه جامع ونکوور

کالج عمومی ونکوور (VCC) در مرکز شهر ونکوور قرار دارد. رشته های مختلفی اعم از بهداشت، تجارت و.. در این دانشگاه تدریس می شود. به طور کلی بیش از 140 رشته در مقاطع مختلفی در این دانشگاه برای دانشجویان تمام وقت و نیمه وقت وجود دارد.

موسسه فناوری بریتیش کلمبیا

انستیتوی فناوری بریتیش کلمبیا (BCIT) دارای پنج پردیس در منطقه ونکوور است، از جمله یک دانشگاه بزرگ در مرکز شهر و سایر دانشکده ها در بخش های مختلف شهر قرار دارد. در این دانشگاه برای دانشجویان تمام وقت و نیمه وقت رشته های مختلفی در مقاطع مختلفی ارائه می شود.

کالج استنبرگ

کالج استنبرگ که در کنار پردیس Surrey SFU واقع شده است و در زمینه مراقبت های بهداشتی و آموزش خدمات انسانی رشته های مختلفی ارائه می دهد. نکته جالب در رابطه با این دانشگاه این است که بیش از 96 درصد از فارغ التحصیلان این دانشگاه پس از اتمام درس در شغل های مختلفی مشغول به کار شده اند.

دانشگاه پلی تکنیک کوانتلن

کوانتلن توسط دولت قبل از میلاد در سال 1981 تأسیس شد و دارای چهار پردیس در ساری، ریچموند، لانگلی و کلاوردیل است. این دانشگاه بیش از 200 رشته مختلف در مقطع کارشناسی و کاردانی ارائه می دهد. سالانه بیش از 17000 دانشجو در این دانشگاه ثبت نام می کنند.

مدرسه فیلم ونکوور

دانشکده فیلم ونکوور که در سال 1987 تاسیس شد، با 13 دوره هنری سرگرمی که بر جنبه های مختلف فیلم از فیلمنامه نویسی تا کارگردانی متمرکز است به دانشجویانی که می خواهند در صنعت فیلم سازی در ونکوور وارد شوند، خدمت می کند.

مطلب پیشنهادی: هزینه های تحصیل پزشکی در کانادا

مواردی که در فقط در ونکوور مشاهده خواهید کرد!

• در ماه های نوامبر و مارس باران زیادی در این شهر می بارد اما تابستان های گرم و خشکی دارد.
• ونکوور احتمالاً بهترین سوشی ها را در خارج از آسیا دارد! این به این علت است که آسیایی ها بیش از 30 درصد از جمعیت ساکن در ونکوور را تشکیل می دهند.
• ونکوور یکی از شهرهایی است که کمترین میزان چاقی در آمریکای شمالی را دارد. زندگی در ونکوور یک زندگی سالم است و یک وسواس در خوب غذا خوردن و تناسب اندام در بین افراد وجود دارد.
• تعداد کمی از افراد در ونکوور سیگار می کشند. طبق آیین نامه های اخیر، سیگار کشیدن در بارها، رستوران ها و اکثر پارک ها غیرقانونی است.
• زندگی شبانه به طور معمول در ونکوور نسبت به شهرهای بزرگ دیگر آرام است.
• ماری جوانا به ویژه پس از قانونی شدن ماری جوانا در کانادا، بخشی کاملاً پذیرفته شده از زندگی در ونکوور است.
• هزینه زندگی ونکوور بسیار بیشتر از بیشتر سایر شهرهای آمریکای شمالی است.

میزان امنیت شهروندان برای زندگی در ونکوور

زندگی در ونکوور یکی از جذاب ترین چالش هایی است که پس از مهاجرت به کانادا با آن رو به رو خواهید شد. اگر دوست دارید که پس از مهاجرت، شهر ونکوور را به عنوان محل زندگی خود در نظر بگیرید باید در مورد امنیت این شهر نیز اطلاعاتی داشته باشید. به طور کلی نرخ وقوع جرم در ونکوور، بالاتر از میانگین ملی است. البته این مسئله نباید موجب نگرانی شما شود، چرا که تنها 1 درصد از جرم های این منطقه خشونت بار هستند. به طور کلی و طبق آمار می توان گفت که ونکوور از 51 درصد دیگر شهرهای کانادا امن تر است.

جالب است بدانید که مجله بین المللی اکونومیست زندگی در ونکوور را جزء 10 گزینه برتر دنیا قرار داده است. به طور کلی، ونکوور یکی از امن ترین شهرهای دنیاست اما به هر حال به دلیل وجود معتادان، افراد بی خانمان و… ممکن است گاهی خطرناک شود. طبق بررسی ها بیشتر جرایمی که در ونکوور رخ می دهند، مربوط به سرقت خودرو توسط معتادان هستند. وقتی از امنیت حرف می زنیم، ذهن بسیاری از شما به سوی حملات خشونت بار کشیده می شود. از نظر جنایات خشونت بار می توان به طور قطع گفت که ونکوور کانادا از امن ترین شهرهای دنیا به شمار می رود.

زندگی در ونکوور کانادا

 نکات ایمنی برای زندگی بدون خطر در ونکوور

 زندگی در ونکوور نیز مانند سایر شهرهای بزرگ دنیا گاهی خطرناک است. البته راه هایی برای مقابله با خطر وجود دارد. برای مثال بهتر است اشیای قیمتی خود را در خودرو رها نکنید. سعی کنید تایمی در طول روز را به گردش در پارک های بزرگ اختصاص دهید و پس از تاریک شدن هوا تا حد ممکن از رفتن به پارک خودداری کنید. همچنین می توانید با شناسایی مکان های خطرناک شهر و دوری کردن از این مکان ها، میزان امنیت شهروندی خود را افزایش دهید.

اگر می خواهید راجع به هزینه ها بیشتر بدانید؛ مطلب هزینه های تحصیل و زندگی در ونکوور را مطالعه کنید.

مطالب پیشنهادی:

هزینه های زندگی در کانادا

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده،ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص مشاور و وکیل رسمی توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران این مجموعه مسوولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسوولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

درخواست مشاوره رایگان

12 + 10 =

نظرات و سوالات شما

۱۰ دیدگاه

 1. مسعودمستوفی

  سلام خسته نباشید
  من مدرک لیسانس از دانشگاه علمی کاربردی(گرایش برق) با ۱۷ سال سابقه کار مرتبط در خودرو سازی دارم.
  ۴۲ سال سن متاهل و دارای ۲ پسر هستم.
  و در حدود ۱ میلیارد سرمایه
  آیا مم میتونم بصورت استارت آپ اقامت بگیرم.

  پاسخ دهید
 2. S.m.k.g

  سلام، بنده ۳۴ سال سن دارم و‌متاهل هستم، لیسانس و فوق لیسانس مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران و ۹ سال سابقه کار در واحدهای مختلف مدیریتی دارم.
  میخوام از طریق تحصیلی برای ام‌بی‌ای دانشگاه کانادا وست اقدام کنم.
  چقدر شانس پذیرش دارم؟ چقدر شانس اینتری فاند دارم؟ بعد از فارغ‌التحصیلی چقدر شانس کار دارم با مدرک این دانشگاه؟

  پاسخ دهید
 3. فرزاد شمایل

  با سلام
  مدرک فوق لیسانس حسابداری از دانشگاه آزاد، متاهل و ۳۴ ساله، قصد افزایش سطح زبان و اخذ مدرک ACCA حسابداری را دارم، آیا با داشتن این مدرک شانس اخذ ویزای کاری و شاغل شدن در ونکوور را دارم یا نه؟

  پاسخ دهید
 4. میثم امینی

  سلام . برای اینکه اقامت خودم و همسرو دخترم را بگیرم چه پروسه ای باید طی بشه و چقدر زمان میبره حدودا و هزینه هاش رو هم میخواستم بدنم . ممنون

  پاسخ دهید
 5. منیژه نکوکار

  من قصد مهاجرت به کانادا را دارم و یک خیاط حرفه ای هستم ۵۵ سال دارم .آیا کار برای من در ونکوور هست و آیا حتما باید زبان را کاملا مسلط باشم

  پاسخ دهید
 6. esmaeil

  با سلام
  میشه بیشتر توضیح راجب شهر ونکوور بدید از لحاظ دامنه شغلی موجود داره
  چه مهارتی های مهمه،زبان تو چه سطحی باشیم،سرمایه دلاری حداقل،ایا مدرک تحصیلی ایران بدرد اونجا میخوره،ایا میشه بیام هم مدرک اونجا رو بگیریم هم کار کنیم
  کلا بیایم …..
  ممنونم

  پاسخ دهید
 7. ماری زارعی

  سلام من ۲۳سالمه
  کارشناسی حسابداری دارم
  تو رشته های ارایشگری و تتو بدن مهارت دارم
  و به زبان انگلیسی تسلط دارم
  قصد مهاجرت به کانادا از طریق تحصیلات دارم میتونید تو این زمینه بهم کمک کنید ک ایا میتونم موفق باشم توی بازار کار ودرامدزایی؟

  پاسخ دهید
 8. علی

  با سلام و وقت بخیر
  ۳۴ ساله و متاهل هستم و قصد مهاجرت تحصیلی دارم چون بنظرم سریع ترین و راحتترین راه باشه. به زبان انگلیسی مسلط و قادر به دریافت مدارک زبان هستم. نمیدونم کدوم شهر کانادا رو انتخاب کنم.
  ممنون میشم نظرتون رو بگید و راهنمایی بفرمایید. اصلا چه معیارهایی رو باید در نظر بگیرم؟

  پاسخ دهید
 9. علی

  من ۴۴ ساله و متاهل و دارای خانواده چهار نفره و دارای مجموعه تیونینگ خودرو دارم قصد مهاجرت به ونکوور کانادا و انتقال این مجموعه به آن کشور را دارم لطفاً راهنمایی بفرمایید

  پاسخ دهید
 10. پریچهر

  سلام
  بنده دیپلم طراحی لباس کار و دانش دارم
  با معدل خیلی بالا
  اما ادامه تحصیل ندادم و الان ۲۳ سالم هست
  برای مهاجرت تحصیلی بهتر هست که شروع به تحصیل تو ایران در مقطع کاردانی کنم و بعد برای کارشناسی اقدام کنم یا میتوانم یک مدرک جهاد دانشگاهی بگیرم و برای کالج اقدام کنم؟
  ممنون میشم راهنمایی ام کنید

  پاسخ دهید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *