25 اپلیکیشن کاربردی و مهم در کانادا

کم لطفی است اگر نخواهیم بگویم که تلفن های همراه این دوره بخشی از خود ما شده است! بدون شک این روزها زندگی ما با برنامه های تلفن همراه گره خورده و برای بسیاری از کارها از این برنامه ها استفاده می کنیم. برنامه هایی که امروزه بسیار استفاده می شود می تواند برنامه های ارتباطی برای ارتباط با دوستان و آشنایان باشد یا برنامه هایی مربوط به کسب و کار و تجارت و یا برنامه هایی برای پرداخت های بانکی! اما یک سری از برنامه ها هستند که برای همه افراد کاربرد دارند ما در این بخش به بررسی این برنامه ها می پردازیم. اگر سوالات زیر در ذهن شما نیز وجود دارد تا انتها با ما باشید:
*برنامه های کاربردی در کانادا چه برنامه هایی هستند؟
*بهترین برنامه های کاربردی در کانادا
*پراستفاده ترین برنامه های کاربردی در کانادا
*کاربردی ترین برنامه های تلفن همراه در کانادا
*برنامه مشابه دیوار در کانادا
*اپلیکیشن خرید خانه در کانادا
*خرید وسایل دست دوم درکانادا
همچنین جا دارد به این موضوع اشاره کنیم که در کشورهایی پیشرفته مانند کانادا استفاده از برنامه ها بسیار بیشتر از سایر کشورها است؛ مواردی که شاید حتی برای ما عادی باشد و نیاز به برنامه نداشته باشد در کانادا دارای برنامه است و به افراد کمک می کند تصمیم های بهتر گرفته یا اینکه سرعت کارهایشان را بهبود ببخشند.

اگر میخواهید به کانادا مهاجرت کنید و هنوز روش مناسب خود را نمی دانید؛ توصیه میکنیم صفحه بهترین روشهای مهاجرت به کانادا را مطالعه بفرمایید. برای بررسی شرایط هم می توانید با شماره های پشتیبانی ما در تماس باشید.

اپلیکیشن های کاربردی در کانادا

ما در این بخش چند اپلیکیشن کاربردی در کشور کانادا را برای شما آورده ایم. این برنامه ها باعث کاهش هزینه، افزایش سرعت و بهبود شرایط زندگی افراد شده است.

برنامه arrivecan

برنامه ArriveCan
این برنامه برای هر دو سیستم عامل iOS ، Android قابل استفاده است. برنامه ArriveCan برای افرادی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند یک برنامه ضروری و اجباری است. افراد قبل از ورود به کانادا باید این برنامه را نصب کنند و حداقل 72 ساعت قبل از ورود به این کشور اطلاعات خود را در آن ثبت کنند. زمان نصب ممکن است اعلان ها و یا ایمیل هایی از ArriveCAN در مورد قرنطینه و آزمایش دریافت کنید، حتی اگر کاملاً واکسینه شده اید یا از شرط قرنطینه معاف هستید باز باید به نکات و قوانینی که در این برنامه ذکر شده است توجه کنید.
*همه مسافران که قصد دارند وارد کانادا شوند باید از ArriveCAN استفاده کنند.
پس از ارسال اطلاعات خود از طریقArriveCAN ، رسیدی نمایش داده می شود و برای شما ایمیل می شود. این برنامه معافیت از الزامات بهداشت عمومی را تأیید نمی کند. رسید ArriveCAN نشان می دهد که اطلاعات خود را با موفقیت ارائه کرده اید. این صلاحیت شما را برای ورود به کانادا، وضعیت واکسیناسیون یا وضعیت ضروری سفر تأیید نمی کند. معافیت های شما از الزامات بهداشت عمومی و یا توسط یک افسر خدمات مرزی تعیین می شود. برنامه تلفن همراه ArriveCAN اطلاعات تماس شما (نام، تاریخ تولد و اطلاعات سند سفر) را برای سفرهای بعدی ذخیره می کند.

rakuten

برنامه Rakuten

این برنامه به خرده فروشان و عمده فروشان کمک می کند که خرید و فروش های خود را به نحوی بهتر انجام دهند؛ اما به چه صورت؟ راکوتن با برخی از فروشگاه ها قرار دارد که شما می توانید لیست این فروشگاه ها را در سایت اصلی راکوتن پیدا کنید. این برنامه با فروشگاه ها قرارداد می بندد و به ازای هر خرید مبلغی را دریافت می کند اما این مبلغ فقط سودی برای برنامه نیست! بخشی از این مبلغ به عنوان کش بک در حساب فردی که خرید کرده است ذخیره می شود و فرد می تواند در خریدهای بعدی از آن استفاده کند همچنین این مورد باعث ذخیره پول نیز می شود. یکی از ویژگی های جالب این برنامه استفاده از رمز ارزهای پایه مانند بیتکوین و اتریوم است که کاربران می توانند از طریق این رمز ارزها اقدام به نقل و انتقال وجه مورد نظر کنند.

reebee 
برنامه Reebee

با نصب این برنامه می توانید متوجه شوید که فروشگاه های اطراف شما در چه زمینه ایی تخفیف گذاشته اند و چه چیزهایی را دارند. خرید از فروشگاه هایی که تخفیف دارند کمک بسیاری در ذخیره پول به افراد می کنند؛ این مورد برای افرادی که با ویزای تحصیلی کانادا وارد این کشور شده و مشغول به تحصیل هستند شاید مهم تر باشد! با ورود به این برنامه فروشگاه ها و کالای تخفیف دار به شما نمایش داده می شود همچنین به کمک فیلترهای پیشرفته این برنامه شما می توانید کالای مورد نظر خود را انتخاب کرده و سپس به جستجوی آن در فروشگاه های دارای تخفیف بپردازید. برنامه مشابه با برنامه ریبی برنامه فلیپ است؛ این برنامه نیز همان ویژگی را دارد. از آنجایی که ممکن است اسم این برنامه را بشنوید و یا آن را ببینید این مورد را نیز آورده ایم:

flipp

برنامه Flipp

از طریق این برنامه شما می توانید کالای مورد نظر خود را با بهترین قیمت تهیه کنید. در این برنامه تمامی خرده فروشان بررسی شده و کالای مورد نظر شما در تمامی شعب نمایش داده می شود؛ شما با یک مقایسه می توانید بهترین و مناسبترین کالای مورد نظر را تهیه کنید. تا با مقایسه و بررسی کالاهای مورد نظر بهترین محصول با مناسبترین قیمت را تهیه کنند.

همچنین سایر برنامه های مشابه با این دو برنامه عبارتند از:
• Walmart
• Canadian Tire
• Lowe’s
• Staples
• Food Basics
• Shoppers Drug Mart
• Rexall

مطلب پیشنهادی: مهاجرت مشاغل فنی به کانادا

google map

برنامه Google Maps

شما با استفاده از برنامه گوگل مپ می توانید اطلاعات دقیق درباره موقعیت جغرافیایی خود را بدست آورید همچنین در این برنامه رستوران، بیمارستان، داروخانه و سایر ساختمان های مورد نظر را به راحتی می توانید پیدا کنید. شما به کمک این برنامه می توانید مبدا و مقصد خود را ثبت کنید تا برنامه به شما بهترین و کوتاه ترین مسیر رسیدن به مقصد را نشان دهد. برنامه گوگل مپ در واقع یک اپلیکیشن مسیریابی در کانادا است که البته در سراسر جهان محبوب و پر استفاده است.

weather apps

برنامه Weather Apps

اگر به تازگی به کشورکانادا مهاجرت کرده اید حتما از این اپلیکیشن استفاده کنید. پیش بینی وضعیت آب و هوا به شما کمک می کند لباس متناسب با وضعیت هوایی و همچنین تجهیزات لازم را با خود داشته باشید. باتوجه به اینکه اکثر فصول سال در کانادا هوایی سرد دارد بهتر است حتما از این اپلیکیشن استفاده کنید.

job bank

برنامه Job Bank

یکی از بهترین و محبوبترین برنامه ها در کانادا job bank است. در این برنامه افراد می توانند موقعیت های شغلی را ببینند و در صورتی که در آن زمینه تخصص و مهارتی دارند برای آن اقدام کنند. مشاغل و بیزینس های متنوعی در این برنامه وجود دارد که افراد باتوجه به موقعیت خود می توانند یکی را انتخاب کنند. همچنین این برنامه برای افرادی که از طریق استارتاپ ویزا به کانادا آمده اند مناسب است؛ چطور؟! می توانند با ثبت آگهی در این برنامه برای کسب و کار خود نیروهای متخصص و ماهری پیدا کنند!

roctman

برنامه Rocketman

این اپلیکیشن برای بررسی زمان اتوبوس ها است. شما با کمک این برنامه می توانید بررسی کنید اتوبوس بعدی چه زمانی به ایستگاه اتوبوس مورد نظر شما می رسد. با وارد کردن ایستگاهی که در آن قرار دارید در این برنامه زمان رسیدن اتوبوس به شما نمایش داده می شود؛ این برنامه بسیار مناسب کسانی است که در زندگی خود برنامه ریزی های دقیقی دارند. این برنامه نیز یکی از برنامه های کاربردی حمل و نقل عمومی در کانادا برای تلفن همراه است.

uber

برنامه Uber

این برنامه مثل برنامه اسنپ در ایران است. در صورتی که نیاز به تاکسی اینترنتی داشته باشید می توانید وارد این برنامه شده، کلاس ماشین دلخواه را انتخاب کرده و پس از مشخص کردن مسیر مدت زمانی که تاکسی مورد نظر به شما می رسد برای شما نشان داده می شود. برنامه اوبر یکی از محبوب ترین اپلیکیشن های کاربردی در کانادا برای حمل و نقل عمومی است.

nexar 

برنامه Nexar

با نصب این برنامه شما می توانید تلفن همراه خود را به یک دوربین داشبورد تبدیل کنید! این برنامه کمک می کند شما از محیط بیرون مسیر به راحتی فیلم برداری کنید همچنین این برنامه حوادث را به صورت خودکار در یک فضای ابری ثبت می کند. یکی از ویژگی های بسیار کاربردی و مهم این برنامه این است که از اطلاعات ارائه شده مرتبط با جاده استفاده می کند و درباره تصادف ها یا مشکلات موجود در مسیر به فرد راننده اطلاع می دهد.

google trip

برنامه Google Trips 

اگر فردی هستید که به سفر علاقه دارید حتما این برنامه را نصب کنید! این برنامه ی پیشرفته، برنامه سفر فرد را از جیمیل وی خوانده و لیستی از جاذبه ها، هتل ها و رستوران های نزدیک به مقصد را به فرد ارائه می دهد. یکی از ویژگی های بسیار جالب این برنامه که اخیرا به آن اضافه شده این است که افراد می توانند برنامه کلی سفرشان را مشخص و ذخیره کنند سپس برنامه به صورت خودکار مسیرهای مناسب را برای افراد مشخص می کند.

hopper

برنامه Hopper

این برنامه با جستجوی پروازهای مختلف، بهترین و ارزان ترین آنها را به شما معرفی می کند. این برنامه بسیار مناسب افرادی است که اهل سفر هستند. با کمک فیلترهای مختلفی که در این برنامه وجود دارد شما می توانید بهترین، ارزان ترین و نزدیکترین زمان پرواز را انتخاب کنید؛ کافیست فیلترها را مشخص کنید و سپس اجازه جستجو دهید، پرواز مورد نظر شما چند ثانیه بعد نمایش داده می شود!

transit app 
برنامه Transit App

برنامه ترنزیت اپ یکی از محبوب ترین برنامه های حمل و نقل عمومی در کانادا است؛ در این برنامه تمامی ایستگاه های تاکسی و اتوبوس ذخیره شده و کاربران می توانند به راحتی مسیرهای جایگزین را بررسی و زمان رسیدن به ایستگاه را مشخص کنند. نکته جالب در این برنامه این است که شما در زمان بررسی نزدیک ترین ایستگاه ها اپلیکیشن به صورت خودکار با آپدیت کردن موقعیت شما نزدیکترین ایستگاه را به شما نشان می دهد.

toronto parking finder

برنامه Toronto Parking Finder

این برنامه به شما نزدیکترین پارکینگ ها و رایگان یا پولی بودن آنها را نشان می دهد. همچنین این برنامه نزدیکترین خیابان ها و مکان های پارک را به شما نشان می دهد. یکی از مهمترین موضوعات در کانادا در زمینه جای پارک مدت زمانی است که فرد اجازه دارد ماشین را پارک کند؛ بدیهی است که بررسی کردن دائم زمان می تواند خسته کننده باشد؛ این برنامه با یک زمان سنج مدت زمان باقی مانده از اعتبار جای پارک شما را به شما نشان می دهد.

*مشابه این برنامه، برنامه honk نیز است اما فقط مخصوصا افرادی است که سیستم عامل ios دارند.

برنامه Street Food Toronto

برای افرادی که زمان استراحت کمی دارند و وقت آن است که یکی از وعده های غذایی خود را میل کنند این برنامه گزینه بسیار مناسبی است! این برنامه دکه های خیابانی را بر اساس فاصله، محبوبیت و حروف الفبا لیست می کند. با انتخاب یک گزینه اطلاعاتی درباره آن محل نیز به شما نشان داده می شود. برنامه street food toronto یکی از اپلیکیشن های کاربردی در کانادا در زمینه غذا و نوشیدنی است.

برنامه Quench

در این برنامه نزدیکترین ایستگاه های آبخوری به شما نشان داده می شود. کاربران این برنامه بر اساس دمای آب و تمیز بودن ایستگاه به آن امتیاز می دهند و شما می توانید بر اساس امتیاز یک ایستگاه و فاصله آن با خودتان یکی را انتخاب کنید. استفاده از این برنامه به خصوص در هوای گرم تابستان بسیار محبوب است. برنامه کوئنچ نیز مانند برنامه قبل از اپلیکیشن های کاربردی در کانادا در زمینه غذا و نوشیدنی است.

مطلب پیشنهادی : درآمد مشاغل مختلف در کانادا و مقایسه با دیگر کشورها

ritual

برنامه Ritual

این برنامه بسیار مناسب افرادی است که اهل قهوه هستند! در این برنامه به شما نزدیکترین مکان برای خرید قهوه را به شما نشان داده می شود. شما از طریق همین برنامه می توانید قهوه مورد نظر را انتخاب کرده و همچنین پرداخت آن را انجام دهید. پس از آماده شدن قهوه برای شما پیامی ارسال می شود که می توانید به محل مورد نظر رفته و قهوه خود را تحویل بگیرید.

toronto cyling

برنامه Toronto Cycling

این برنامه به شما نزدیکترین ایستگاه های دوچرخه را نشان می دهد و همچنین تعداد دوچرخه های موجود در هر ایستگاه را نیز اعلام می کند. این برنامه علاوه بر موضوعات گفته شده سرعت، کالری سوزانده شده، میزان گازگلخانه ایی حذف شده به علت استفاده از دوچرخه، مسافت طی شده و اطلاعاتی از مسیر را به شما نشان می دهد.

jukely

برنامه Jukely

افرادی که عاشق موسیقی و کنسرت هستند از طرفداران اصلی این برنامه اند! در این برنامه بلیط های لحظه آخری برای شما مشخص می شود و شما می توانید یکی را انتخاب کرده و راهی کنسرت مورد نظر خود شوید! در ابتدا با نصب این برنامه به مدت 14 روز فرد می تواند از قابلیت های آن به صورت رایگان استفاده کند اما پس از آن باید به خرید اشتراک اقدام کند. همچنین فرد از طریق این برنامه می تواند برای دوستان خود نیز بلیط تهیه کند اما برای این قابلیت باید مبلغ بیشتری پرداخت شود.

bylnk style

برنامه Blynk Style

به علت تغییرات زیاد آب و هوا در کانادا و همچنین تغییر سبک پوشش افراد استفاده از این برنامه بسیار محبوب است. در صورتی که زمان رفتن به فروشگاه های مختلف را ندارید می توانید نوع، رنگ و لباس مناسب با فصل دلخواه را در این برنامه انتخاب کنید.

waze

برنامه WAZE

رانندگی در ترافیک بسیار خسته و کسل کننده است. در صورتی که قصد دارید به ترافیک نخورید و یا اینکه اگر مسیر مورد نظر خود را بلد نیستید می توانید با کمک این برنامه مسیر درست و بهتر را انتخاب کنید. یکی از ویژگی های این برنامه اخطار صوتی است که به شما کمک می کند نیازی به نگاه کردن به صفحه تلفن نداشته باشید.

gas buddy

برنامه GAS BUDDY

باتوجه به اینکه قیمت بنزین در کانادا بسیار متفاوت است این برنامه به شما نزدیکترین پمپ بنزین و ارزان ترین را به صورت لحظه ایی گزارش می دهد. همچنین شما می توانید از ابزارهای محاسبه بنزین مورد نیاز در سفر استفاده کنید و مقدار بنزینی که نیاز است را تهیه کنید.

kijiji 
برنامه Kijiji

این برنامه یکی از محبوبترین برنامه های خرید، فروش و اجاره مسکن در کانادا است. علاوه بر املاک، وسایل دسته دوم نیز در این برنامه وجود دارد؛ پس در صورتی که قصد خرید وسایل دست دوم در کانادا را دارید حتما این برنامه را نصب کنید. در این برنامه افراد می توانند به صورت کاملا مستقیم با فروشنده یا خریدار صحبت کرده و برنامه خود را مشخص کنند. در واقع می توان گفت این برنامه مشابه برنامه دیوار در کانادا است! البته در این زمینه ما محتوایی با عنوان بهترین وب سایت های خرید و اجاره مسکن در کانادا را داریم که به افرادی که دنبال سایت خرید خانه در کانادا هستند توصیه می کنیم از این محتوا دیدن کنند!
علاوه بر Kijiji تعدادی اپلیکیشن خرید خانه در کانادا نیز وجود دارد. از معروف ترین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:
• Zolo
• Zillow
• Xome Real Estate Auctions
• Trulia
• Homesnap
• Realtor البته این برنامه کاربردی سایت نیز دارد که اگر قصد خرید خانه در کانادا را دارید این یک سایت خرید خانه در کانادا است که با تنوع فیلترهای متنوع توانسته است بسیار مشهور شود.
• Redfin

airbnb
برنامه Airbnb

این برنامه یکی از محبوبترین برنامه ها در سراسر جهان است. از طریق این برنامه فرد می تواند خانه یا اتاقی را برای کوتاه مدت با هزینه بسیار کم اجاره کند. این برنامه بسیار مناسب افرادی است که از طریق ویزای توریستی کانادا به این کشور آمده اند قصد اجاره خانه در کانادا برای مدت کمی را دارند. اگر فردی هستید اهل سفر و مسافرت و تفریح حتما برنامه Airbnb و برنامه hopper را نصب کنید!

مطلب پیشنهادی: ارزان ترین راه های مهاجرت به کانادا

canada newspaper

برنامه Canada Newspaper

این برنامه برای افرادی که اهل اخبار هستند بسیار کاربردی است. در این برنامه خلاصه ایی از بهترین و مهمترین اخبار جمع شده است. اخبار در این برنامه به تفکیک شهر و موضوعات دسته بندی شده است.

citizenship

برنامه Canada Citizenship Test

این برنامه مناسب افرادی است که به تازگی به کشور کانادا مهاجرت کرده اند و قصد اقامت در این کشور را دارند. در صورتی که بخواهید شهروند این کشور باشید باید در آزمون های شهروندی این کشور قبول شوید. در این برنامه تمرین ها و آزمون های متفاوتی وجود دارد که می توانید قبل از آزمون اصلی خود را با آن بسنجید. افرادی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند می توانند قبل از ورود به کانادا و در زمان مطالعه اطلاعات شهروندی از آزمون های این برنامه نیز استفاده کنند تا با آمادگی کامل وارد این کشور شوند. علاوه بر استفاده از این اپلیکیشن توصیه می کنیم که مطلب شرایط شهروندی در کانادا و موارد صلاحیت شهروندی را مطالعه نمایید!

سخن آخر

امروزه سطح بالای زندگی در این کشور و پیشرفته بودن آن از دلایلی است که بسیاری از افراد آن را به عنوان مقصد مهاجرتی خود انتخاب کرده اند. کشور کانادا در چند سال اخیر توانسته بیشترین متقاضی مهاجر را در بین سایر کشورهای پیشرفته داشته باشد. تعداد افراد متقاضی مهاجرت به کشور کانادا اخیرا آنقدر زیاده بوده است که یکی از جستجوهای اصلی مردم در اینترنت علاوه بر مهاجرت به آمریکا، مهاجرت به انگلستان و سایر کشورهای اروپایی و مدرن؛ مهاجرت به کانادا بوده است.
دلایل مختلفی باعث مهاجرت به کانادا بوده است اما پیشرفت تکنولوژی و رشد این مورد از مواردی است که به صورت مستقیم و غیرمستقیم در علاقه افراد به مهاجرت کانادا تاثیر زیادی دارد. از آنجایی که کانادا کشوری پیشرفته است و از تکنولوژی های زیادی استفاده می کند، بیشتر موارد در این کشور با اپلیکیشن های تلفن همراه ارتباط زیادی دارند؛ به همین دلیل بهتر است همانطور که قبل از ورود به کانادا درباره موارد مختلفی تحقیق می شود در این باره نیز بدانید! ما در این بخش کاربردی ترین برنامه های تلفن همراه در کانادا را آورده ایم اما اگر در هر زمینه ایی در ارتباط با مهاجرت به کانادا و موارد مرتبط با آن سوالی دارید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. ویزا 724 با سابقه درخشان در زمینه پرونده های مهاجرتی به کانادا و اخذ اقامت برای شهروندان به شما کمک می کند در این راه بتوانید قدم هایی صحیح برداشته و با اطمینان این مراحل را سپری کنید.

امیدواریم از این مقاله از وبسایت visa724 استفاده برده و اپلیکیشن ها برای شما مفید بوده باشد.

SkipTheDishes: یک اپلیکیشن کاربردی در کانادا

مهاجرت به کانادا برای تمامی مهاجران یک فصل جدید از زندگی‌ست و به همان اندازه می‌تواند غیرقابل‌پیش‌بینی یا حتی ترسناک هم باشد! این اپلیکیشن در بسیاری از موارد به کمک مهاجران کانادایی می‌آید؛ بخصوص اگر به تازگی به کانادا مهاجرت کرده باشید. به عنوان یک مهاجر تازه‌وارد، احتمالا این مشکل برای شما به وجود آمده است که ندانید غذای کدام رستوران بیش‌تر به مذاقتان خوش خواهد آمد. جدا از اپلیکیشن‌هایی که تا به این‌جا از آن‌ها نام بردیم، SkipTheDishes یکی از اپلیکیشن‌های کاربردی‌ست که به شما کمک می‌کند غذایی متناسب با جیب خود پیدا کنید که کاملا با طبع شما هماهنگ باشد.

SkipTheDishes یک اپلیکیشن کاربردی در کاناداست و از قضا یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های غذایابی در میان مهاجران تازه‌ از راه رسیده نیز است. مهم‌ترین قابلیت این اپلیکیشن، این است که شما در هر ساعتی از شبانه‌روز که به کانادا رسیدید، نزدیک‌ترین رستوران را به شما وصل می‌کند و به سرعت می‌توانید غذا سفارش دهید.  سیستم امتیازدهیِ این اپلیکیشن، به شما غذای رایگان هم هدیه می‌دهد!

دو اپلیکیشن کاربردی در کانادا

CareerBuilder: یک اپلیکیشن بسیار ضروری در کانادا

یکی از مهم‌ترین دلایل مهاجرت به کانادا، این است که بتوانید تحصیلات عالیه را در کنار فرصت‌های شغلی خوب تجربه کنید. این رویای هر مهاجری‌ست که آرزوهای خود را در کشور کانادا محقق ساخته، همزمان خانواده‌ی خود را هم در هر جای جهان حمایت کند.

این اپلیکیشن،‌ یک اپلیکیشن کاربردی در کانادا است که به شما کمک می‌کند راحت‌ترین شغلِ متناسب با روتین زندگی خود را بیابید.CareerBuilder  به شما کمک می‌کند یک زندگی مرفه را در کانادا سازمان‌دهی کنید و همزمان مقداری پول برای خانواده‌ی خود هم کنار بگذارید. این اپلیکیشن، یکی از بهترین ابزارهای جستجوی شغل آنلاین در کاناداست و شما می‌توانید بر اساس لوکیشن، حقوق و توانمندی‌های مورد نظر کارفرما، شغل مدنظر خود را پیدا کنید و حتی نظر کارجویان دیگر را نیز درباره‌ی آن شرکت مطالعه کنید. این اپلیکیشن به تکنولوژی هوش‌ مصنوعی مجهز است و در چند دقیقه، یک رزومه‌ی حرفه‌ای به شما تحویل خواهد داد.

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده،ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص مشاور و وکیل رسمی توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران این مجموعه مسوولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسوولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما

درخواست مشاوره رایگان

11 + 3 =

نظرات و سوالات شما

۱ Comment

  1. کوشا

    بهترین سایت یا اپلیکیشن برای گرفتن کار و پروژه فنی در ونکوور چیست؟ (مثل آچاره در ایران یا اپ‌های فریلنسری)

    پاسخ دهید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *