نت آفیسر یا نت پرونده ریجکتی ویزا کانادا چیست


آخرین بروز رسانی : ۰۰/۰۸/۰۳

 

 

دسترسی به اطلاعات و اطلاعات مربوط به حریم خصوصی (ATIP) روشی برای بدست آوردن اطلاعات از دولت کانادا در مورد درخواست های ویزای در حال انجام یا درخواست های قبلی ارائه شده توسط متقاضی است. افراد زیر می توانند درخواست ATIP ارائه دهند:

 • شهروندان کانادایی؛
 • ساکنان دائمی کانادا؛
 • شرکت هایی که در کانادا حضور دارند؛

Access to Information  به شهروندان کانادایی، مقیمان دائمی و هر شخص یا شرکتی که در کانادا حضور دارند حق دسترسی به سوابق موسسات دولتی مشمول این قانون را می دهد. این قانون مکمل سایر سیاست ها و رویه ها برای در دسترس قرار دادن اطلاعات دولت از جمله ابتکارات دولتی باز و افشای فعالانه هزینه های سفر و مهمان نوازی، قراردادها و سایر اطلاعات متداول است.

اگر تمایل دارید نت پرونده را برای شما دریافت کنیم و آنالیز تخصصی توسط وکیل و مشاور رسمی کانادا، از پرونده خود داشته باشید؛ می توانید به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه نمایید.

همچنین اگر تمایل دارید مراحل را خودتان طی کنید؛ در انتهای این مقاله، آموزش رایگان انجام مراحل دریافت نت پرونده را در اختیارتان گذاشته ایم. (کپی برداری با ذکر منبع مجاز است)

به منظور ارائه خدمات به کانادایی ها، دولت کانادا می تواند اطلاعات شخصی شهروندان خود را جمع آوری کند. Privacy Act به شهروندان کانادا، افرادی که اقامت دائم کانادا دارند و افراد حاضر در کانادا حق دسترسی به اطلاعات شخصی خود که در اختیار نهادهای دولتی است، می دهند. این امر باعث محافظت اطلاعات شما در برابر خطر سو استفاده یا افشای آن توسط سازمان های غیر رسمی، می شود.

نت پرونده

آیا من به تمام اطلاعات درخواست خود دسترسی دارم؟

در 5 مه 2016، دولت کانادا دستورالعمل موقتی در مورد مدیریت دسترسی به اطلاعات صادر کرد. این دستورالعمل نهادها را راهنمایی می کند که چگونه قانون دسترسی به اطلاعات را به نحوی اداره کنند که با تعهد دولت برای شفافیت، مطابقت داشته باشد. با این حال، طبق قانون دسترسی به اطلاعات و قانون حفظ حریم خصوصی(ATIP)، نمی توان به همه اطلاعات دسترسی یافت. برای محافظت از سایر ارزش های مهم دموکراتیک مانند ملاحظات امنیت ملی یا حفظ حریم خصوصی اطلاعات شخصی، برخی اطلاعات باید محفوظ بمانند.

انواع خاصی از اطلاعات از اعمال قوانین حذف می شوند. به عنوان مثال، اطلاعاتی که قبلاً در دسترس عموم قرار گرفته است، نشریات یا مطالبی که در کتابخانه ها و موزه ها جمع آوری شده است و همچنین اطلاعات محرمانه کابینه، در این دسته قرار می گیرند. قوانین همچنین برخی از اطلاعات را از انتشار معاف می کنند. به عنوان مثال، معافیت ها از انتشار اطلاعات مربوط به امنیت ملی، اجرای قانون، اسرار تجاری و اطلاعات شخصی، جلوگیری می کند. گاهی معافیت اجباری است و گاهی به اختیار نهاد دولتی است.

گاهی اوقات هیچ مدارکی برای پاسخ به درخواست شما وجود ندارد. یا سوابق ممکن است تحت کنترل نهاد دولتی نباشد که درخواست شما را دریافت می کند. برای دسترسی به درخواست های اطلاعات، اگر نهاد دولتی فدرال دیگری بتواند این سوابق را داشته باشد، ممکن است درخواست شما به آن موسسه منتقل شود. اگر سوابق تحت کنترل دولت های استانی یا شهرداری یا موسسات خصوصی مانند بانک های تجاری و دفاتر اعتباری باشد، درخواست ها منتقل نمی شوند.

 

چگونه می توانم برای دسترسی به سوابق دولتی یا اطلاعات شخصی خود درخواست کنم؟

اگر به طور کلی به دنبال دسترسی به سوابق دولتی هستید، می توانید درخواست دسترسی به اطلاعات را تحت قانون دسترسی به اطلاعات(Access to Information Act) ارسال کنید. اگر به دنبال دسترسی به اطلاعات شخصی خود هستید که در اختیار یک نهاد دولتی است، می توانید درخواست اطلاعات شخصی را تحت اقدام حفظ حریم خصوصی(ATIP) ارسال کنید.

 

چگونه اطلاعات شخصی خود را تصحیح کنم؟

اگر فکر می کنید در اطلاعاتی که یک نهاد دولتی در مورد شما دارد، خطایی وجود دارد یا این اطلاعات مفقود شده است، ممکن است لازم باشد تا آن را اصلاح کنید. در صورت موافقت موسسه، آن ها اصلاح پرونده شما را انجام می دهند. اگر موسسه با تغییر اطلاعات موجود در پرونده موافقت نکند، باید درخواست اصلاح شما را یادداشت کرده و به پرونده ضمیمه کند. همچنین ممکن است این موسسات اطلاعات شما را در دو سال گذشته با سایر نهادهای دولتی به اشتراک گذاشته باشند.در این صورت، نهاد دولتی با این موسسات تماس می گیرند تا آنها نیز بتوانند همان تصحیح یا علامت گذاری را انجام دهند.

نت پرونده

چرا توصیه می شود نت پرونده درخواست ویزا از اداره مهاجرت کانادا دریافت شود؟

 • در شرایط خاص ، ما می خواهیم نسخه ای از کل پرونده مهاجرت یا بخشهای خاصی از آن را دریافت کنیم تا بدانیم آنچه قبلاً گفته شد و انجام شد، وضعیت مشتری چگونه است ، اما مهمتر از همه اطمینان حاصل کنیم که همه برنامه های جدید با آنچه سازگار است مطابقت دارد. قبلاً ارسال شده بود و در غیر اینصورت ، برای ارائه توضیح کافی - این می تواند از ارائه اطلاعات غلط جلوگیری کند که می تواند منجر به امتناع و ممنوعیت ورود به کانادا شود.
 • در شرایطی خاص، دریافت کپی تمامی مدارک مهاجرت برای آگاهی از درخواست ها و شرایط پیشین مهاجرت شما به منظور مهاجرت به کانادا، الزامی است.
 • اگر قصد ارسال یک درخواست مهاجرت به کانادا را دارید و مطمئن نیستید که قبلا ویزای شما رد شده، درخواستی در حال پردازش دارید یا از صحت و درستی اسنادی که قبلا فرستاده اید اطمینان ندارید، اقدام به درخواست ATIP توصیه می شود.
 • اگر مراحل اجرا را با CBSA را گذرانده اید و برای مصاحبه حاضر نشده اید ، ممکن است حکمی مبنی بر دستگیری شما از سوی CBSA و RCMP  صادر شده باشد. درخواست ATIP به شما این امکان را می دهد تا از این موضوع آگاهی یافته و اقدامی برای رفع آن انجام دهید.
 • اطمینان از یکپارچگی اطلاعات در برنامه های قبلی و آینده برای جلوگیری از هرگونه ادعای نادرست
 • ارزیابی شرایط برای درخواست تجدید نظر قضایی
 • متقاضیانی که با تاخیر در پردازش درخواست خود به دلایل نامعلوم مواجه می شوند، ممکن است در برخی موارد پردازش درخواست ویزای آن ها پس از ارسال درخواست ATIP از سر گرفته شود، زیرا باعث می شود وزارتخانه در هنگام پردازش درخواست ATIP، به درخواست ویزای آن ها نیز رسیدگی کند.

نت پرونده

قوانین و شرایط لازم برای دریافت نت پرونده

چگونه می توانم سوابق را مشاهده کنم؟

شما می توانید سوابق خود را به صورت الکترونیکی یا پستی دریافت کنید. یا اگر ترجیح می دهید، می توانید از طریق هماهنگی با یک نهاد دولتی، سوابق را شخصاً مشاهده کنید. سوابق به طور کلی به زبانی که ثبت شده است، به شما ارائه می شود. شما می توانید درخواست کنید که مدارکتان برای شما به انگلیسی یا فرانسوی ترجمه شود. درخواست های ترجمه به زبان دیگر محدودیت هایی دارد. در صورتی که نهاد دولتی تصور کند که ترجمه به نفع عموم است، درخواست شما پذیرفته می شود. اگر این مدارک از قبل به زبان های دیگر وجود داشته باشد، پرونده ها در صورت درخواست به شما ارائه خواهد شد.

در صورت داشتن ناتوانی های حسی، می توانید درخواست کنید که سوابقتان را با فرمت مد نظر خود که برای شما راحت تر است، دریافت کنید. درخواست برای قالب جایگزین منوط به محدودیت است. درخواست شما تنها در صورتی پذیرفته می شود که نهاد دولتی تشخیص دهد که ارائه سوابق در فرمت جایگزین، برای دسترسی شما به حقوق مربوطه، ضروری است. همچنین ممکن است اطلاعاتی را در قالب هایی با قابلیت استفاده مجدد، مانند فرمی که توسط کامپیوتر قابل خواندن و استفاده است، درخواست کنید. 

 

مدارک لازم برای درخواست ATIP

 • اثبات اینکه شما حق درخواست دارید:
  • مدرک شهروندی کانادا مانند کپی گذرنامه یا گواهی تابعیت شما
  • اثبات وضعیت شما به عنوان اقامت دائم مانند کپی کارت اقامت دائم شما
  • اثبات وضعیت موقت در کانادا مانند مجوز کار، تحصیل یا بازدید.
 • رضایت نامه(در صورت وجود):
  • اگر از طرف شخص دیگری درخواست می کنید ، باید رضایت خود را برای انتشار اطلاعات وی درج کنید.
  • رضایت نامه باید توسط شخصی که اجازه افشای اطلاعات خود را دارد، امضا زده و تاریخ داشته باشد.
  • شما باید رضایت هر فرد بالای 18 سال را که ممکن است در پرونده شما ذکر شده باشد، درج کنید.
  • در صورت ارسال درخواست خود به IRCC، لطفاً از فرم رضایت برای دسترسی به اطلاعات شخصی (IMM 5744) استفاده کنید.

نت پرونده ریجکتی کانادا

ثبت درخواست آنلاین ATIP

برای درخواست نت پرونده، باید شهروند کانادایی ، مقیم دائم کانادا یا شخص یا شرکتی باشید که در حال حاضر در کانادا حضور دارند.

دسترسی جدید به اطلاعات و خدمات درخواست حریم خصوصی!

دولت کانادا سرویس جدیدی را برای ارائه ATIP آنلاین راه اندازی کرده است. این سرویس به شما کمک می کند تا در بین 265 موسسه جستجو کرده، موسسه مناسب را یافته و حتی درخواست های گذشته را بررسی کنید. برای استفاده از این خدمات بر اینجا کلیک کنید. لطفاً توجه داشته باشید، برخی از ادارات فدرال هنوز به سرویس جدید درخواست آنلاین ATIP منتقل نشده اند. موسسات زیر، نهاد هایی هستند که هنوز به سایت جدید درخواست ATIP منتقل نشده اند و از سایت https://atip-aiprp.apps.gc.ca  استفاده می کنند:

 • آژانس خدمات مرزی کانادا (CBSA)
 • آژانس درآمد کانادا
 • سرویس اطلاعات امنیتی کانادا
 • وزارت دفاع ملی و نیروهای مسلح کانادا
 • اشتغال و توسعه اجتماعی کانادا (شامل سرویس کانادا و برنامه کار)
 • اداره مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا (IRCC)
 • پلیس سواره نظام سلطنتی کانادا (RCMP)

آیا هزینه ای از من دریافت می شود؟

درخواست دسترسی به اطلاعات شخصی شما یا نت پرونده(ATIP) هیچ گونه هزینه ای ندارد. برای درخواست دسترسی به سوابق از طریق قانون دسترسی به اطلاعات(ATI)، 5 دلار هزینه درخواست وجود دارد.

دریافت نت پرونده

رسیدگی به درخواست نت پرونده چقدر طول می کشد؟

نهاد های دولتی 30 روز فرصت دارند تا به درخواست شما پاسخ دهند. اگر درخواست شما دقیق تر و با جزییات تر باشد، ممکن است این موسسات بتوانند سریعتر به درخواست شما رسیدگی کنند. در صورت درخواست ATIP، اگر درخواست شما شامل تعداد زیادی پرونده باشد یا اگر مشورت با سایر نهادهای دولتی یا اشخاص ثالث ضروری باشد، ظرف 30 روز اول به شما اطلاع داده شده و دلیل نیاز به زمان بیشتر برای رسیدگی، به شما اعلام می شود.

نکات تکمیلی درخواست آنلاین ATIP

 • درخواست آنلاین ATIP شامل مجموعه ای از سوالات است که برای ادامه باید به ترتیب به آنها پاسخ داده شود (مگر اینکه سوال اختیاری باشد).
 • لطفاً توجه داشته باشید که این درخواست اطلاعات شما را ذخیره نمی کند. بنابراین شما باید کل درخواست را در یک زمان تکمیل کنید. همچنین نمی توانید از دکمه های "بازگشت" و "جلو" مرورگرتان استفاده کنید، زیرا در صورت استفاده از آن ها صفحه مرورگر رفرش شده و تمام اطلاعات شما از دست خواهد رفت.
 • اگر از نحوه پاسخگویی به یک سوال مطمئن نیستید، با کلیک روی نماد در گوشه سمت راست بالای کادر سوال، از ویژگی "Help" استفاده کنید. این ویژگی، اطلاعاتی برای کمک به شما در هنگام پاسخگویی به سوالات ارائه می دهد.
 • پس از پاسخگویی به همه سوالات، یک چک لیست اسناد به شما ارائه می شود که در آن اسناد مورد نیاز برای ارائه لیست شده است. شما باید اسناد خود را به همراه درخواست خود اسکن و ضمیمه کنید.
 • پس از تکمیل درخواست آنلاین خود و پرداخت هزینه (در صورت وجود)، ایمیلی دریافت خواهید کرد که تأیید می کند ما درخواست شما را دریافت کرده ایم. 

مدارک لازم برای نت پرونده

آموزش گام به گام ثبت درخواست ATIP

برای ثبت درخواست ATIP به صورت آنلاین نخست باید به سایت https://atip-aiprp.tbs-sct.gc.ca وارد شوید تا صفحه زیر برای شما باز شود:

آموزش گام به گام ثبت درخواست ATIP

بر روی Start Request کلیک کنید تا روند درخواست آغاز شود.

آموزش گام به گام ثبت درخواست ATIP

اگر قصد دارید از فرم ATIP برای اطلاعات شخصی و مهاجرتی خود استفاده کنید، گزینه  سمت راست را انتخاب کنید.

ATIP

ترجمه متن بالا:

مشخص کنید که اطلاعات شخصی چه کسی را درخواست می کنید.

توجه: اگر برای شخص دیگری درخواست اطلاعات می کنید، از شما خواسته می شود که اسناد پشتیبانی را ارائه دهید:

 • اثبات رضایت (برای افراد زنده)
 • اثبات مجری (برای افرادی که کمتر از 20 سال فوت کرده اند)
 • اثبات مرگ (برای افراد فوت شده 20 سال یا بیشتر).

من برای:

 • خود درخواست می دهم.
 • شخص دیگری که زنده است و از او رضایت نامه دارم، درخواست می دهم.
 • شخص دیگری که کمتر از 20 سال فوت کرده است و من صاحب املاک او هستم، درخواست می دهم.
 • شخص دیگری که 20 سال یا بیشتر فوت کرده است، درخواست می دهم.

گزینه مورد نظر را انتخاب نموده و Next را بزنید.

آموزش گام به گام ثبت درخواست ATIP

در این قسمت باید نهادی که اطلاعات مورد نظر شمارا در دسترس دارد و قصد درخواست از او را دارید، انتخاب کنید.

آموزش گام به گام ثبت درخواست ATIP

اگر درخواست شما مربوط به مهاجرت است، باید به سازمان مهاجرت و پناهندگان کانادا(Immigration, Refugees and Citizenship Canada) درخواست بدهید که در عکس با رنگ آبی مشخص شده است.

آموزش گام به گام ثبت درخواست ATIP

با انتخاب این گزینه در قدم قبلی، صفحه بالا برای شما باز می شود که می گوید سایت جدید درخواست ATIP برای این سازمان در درسترس نیست و باید از سایت قدیمی برای آن استفاده کنید. با فشردن دکمه آبی رنگ به سایت قدیمی هدایت می شوید.

آموزش گام به گام ثبت درخواست ATIP

Next را بزنید.

آموزش گام به گام ثبت درخواست ATIP

تیک زده و Continue را بزنید.

آموزش گام به گام ثبت درخواست ATIP

از داخل لیست، دپارتمان مهاجرت را انتخاب کنید.

آموزش گام به گام ثبت درخواست ATIP

تیک زده و فرم زیر را پر کنید.

آموزش گام به گام ثبت درخواست ATIP

ترجمه گزینه های این باکس به شرح زیر است:

 • شهروند کانادا
 • شهروند دائم کانادا
 • فرد یا شرکت حاضر در کانادا
 • هیچ کدام

آموزش گام به گام ثبت درخواست ATIP

آموزش گام به گام ثبت درخواست ATIP

Continue  را بزنید.

آموزش گام به گام ثبت درخواست ATIP

گزینه اول درخواست برای اطلاعات شخصی است و گزینه دوم برای دسترسی به اطلاعات مورد استفاده قرار می گیرد.

آموزش گام به گام ثبت درخواست نت پرونده

زبان مورد علاقه خود را انتخاب کنید تا مدراک را به آن زبان دریافت کنید.

نوع مدرک مورد تقاضای خود را نیز انتخاب نمایید.

Continue  را بزنید.

آموزش گام به گام ثبت درخواست نت پرونده

اطلاعات زیر را کامل نموده و Continue  را بزنید.

آموزش گام به گام ثبت درخواست نت پرونده

این قسمت اختیاری است و می توانید مدارک حمایتی خود را در این قسمت ارائه دهید. اگر مدارکی مد نظرتان نیست، Continue را بزنید.

آموزش گام به گام ثبت درخواست نت پرونده

اطلاعات خود را چک کرده، تیک زده و Continue  را بزنید.

آموزش گام به گام ثبت درخواست نت پرونده

درخواست شما با موفقیت ثبت شده است و کد پیگیری درون تصویر مشخص است. این کد را نزد خود نگه دارید تا بتوانید درخواست خود را پیگیری کنید. پاسخ به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

آیا می دانید که ممکن است درخواست شما برای سوابق شرکت قبلاً منتشر شده باشد؟

با استفاده از کلمات کلیدی، می توانید خلاصه درخواست های ATIP تکمیل شده برای همه نهاد های دولتی را جستجو کنید. اگر اطلاعات مورد علاقه خود را پیدا کردید، می توانید اسناد منتشر شده قبلی را مستقیماً از نتایج جستجوی خود درخواست کنید. لطفاً توجه داشته باشید که برای چنین درخواستی هزینه ای لازم نیست و هیچ ددلاینی برای پاسخگویی موسسات مربوطه وجود ندارد.

چگونه می توانم درباره روند درخواست ATIP خود شکایتم را ثبت کنم؟

 • اگر از نحوه پردازش درخواست دسترسی به اطلاعات یا سوابق دریافتی(ATI) راضی نیستید، می توانید به دفتر کمیسر اطلاعات کانادا شکایت کنید.
 • اگر از نحوه پردازش درخواست اطلاعات شخصی خود(ATIP)، از اطلاعاتی که دریافت می کنید یا از نحوه رسیدگی و  محافظت از اطلاعات شخصی شما راضی نیستید، می توانید به دفتر کمیسر حریم خصوصی کانادا شکایت کرده یا شکایت خود را به صورت آنلاین در سایت  https://priv.gc.ca ثبت کنید.

هر دو کمیسر، شکایات متقاضیان را دریافت می کنند و به طور مستقل بررسی می کنند یا می توانند شکایات خود را در مورد هر موضوعی در ارتباط با دسترسی به پرونده هایی که توسط نهاد های دولتی تحت اقدام ATIP نگهداری می شود، آغاز کنند. آن ها همچنین می توانند در صورت لزوم مداخله ای در دادگاه انجام دهند.

نت پرونده چیست

اقدامات پس از دریافت ATIP  برای رفع ریجکتی ویزای کانادا

با دریافت نت پرونده و مطالعه آن می توانید به اطلاعات مهمی اعم از مشکلات مدارک شما برای ریجکت شدن ویزای خود دست یابید. سپس می توانید این نواقص را تصحیح کرده و دوباره آن را ارسال کنید. در هر صورت، اگر دلیل رد درخواست شما اشتباه است، می توانید با اصلاحات مناسب مشکل را برطرف کنید. اطلاعاتی را که ارائه کرده اید بررسی کنید و داده ها یا اسناد پشتیبانی مورد نیاز را ارائه دهید. هنگام انجام این کار، مطمئن شوید که توضیحات خوبی در مورد دلیل عدم ارائه این اطلاعات جدید در اولین درخواست خود دارید.

در صورت ریجکت شدن مجدد و بی نقص بودن مدارک، می توانید به مراجع قضایی برای نتیجه درخواست ویزای خود، مراجعه کنید. اولین قدم کمک گرفتن از یک وکیل مهاجرت است. یک وکیل مهاجرت به پرونده شما دسترسی خواهد داشت تا مشخص کند چه عواملی مانع از اخذ ویزای شما شده است. قوانین مربوط به رد ویزای کانادا می تواند بسیار پیچیده باشد. بهترین انتخاب این است که با یک وکیل مهاجرت مجرب که می تواند مشاوره و پشتیبانی مناسب را برای پرونده شما ارائه دهد صحبت کنید.

 

مهیار حلاج پور

 

من مهیار حلاج پور هستم؛ (Mahyar Hallajpour)

عضو رسمی شورای قانون‌گذاری امور مهاجرت کانادا، مشاور رسمی مهاجرت کانادا ICCRC/RCIC ، یا اصطلاحا وکیل مهاجرت. به شماره پروانه R520250

زندگی من صرف این می شود که اطمینان حاصل کنم، ممتازترین خدمات تخصصی حقوق مهاجرت کانادا را دریافت می کنید.

من در طول سالیان فعالیتم، بانی توسعه بیش از یکصد شرکت در کانادا بوده ام و امروز تمام این خدمات در غالب  شرکت سرمایه گذاری و توسعه استارتاپ و بیزینس i3 Capital در اختیار متقاضیان و موکلین عزیز است. در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و همچنین کسانیکه می خواهند با اطلاع از روش های اخذ ویزای کانادا، مهاجرت سرمایه گذاری و اقامت کانادا، بهترین روش را برای مهاجرت انتخاب نمایند هستیم.

ویزا 724 (VISA724.com) و شرکت مهاجرتی کاناداپاس، با مدیرعاملی و نظارت مستقیم اینجانب، اداره می شود.

مجموعه شرکتهای ما، دارای مجوزهای ذیل است:

 • شرکت مهاجرتی کاناداپاس،  با مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا به شماره ثبت: 002782433
 • شرکت توسعه بیزینس و شتاب دهنده i3 Capital ، با مجوز رسمی از دولت فدرال کانادا: به شماره ثبت 003223957
 • شرکت کاریابی بین المللی مهیار،  با مجوز وزارت کار ایران: به شماره ثبت 103621 

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما 

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده، ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص آقای مهیار حلاج پور ممکن بوده و توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کاناداپاس و کاریابی بین‌المللی مهیار مسئولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسئولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.


سوالات متداول


اگر درخواست ATIP خود را به بخش اشتباه ارسال کنم چه اتفاقی می افتد؟

 • درخواست های ATIP که اشتباه ارائه شده اند، قابل انتقال نیستند.
 • اگر موسسه ای که درخواست را دریافت کرده اسناد درخواستی را در اختیار نداشته باشد و این درخواست قابل انتقال نباشد، شما یک پاسخ رسمی دریافت خواهید کرد که این موضوع را توضیح می دهد.

چه کسی می تواند برای نت پرونده(ATIP) درخواست دهد؟

شهروندان کانادایی، مقیم دائم و هر فرد حاضر یا شرکتی در کانادا می توانند تحت قانون دسترسی به اطلاعات درخواست کند.


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت به کانادا - ویزا 724

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- ویزا 724

- شرکت مهاجرتی کاناداپاس

- کاریابی بین المللی مهیار

- شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری i3capital

- دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران با شماره ثبت: 103621 

- دارای مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا: ICCRC R520250

با مدیریت مهیار حلاج پور، مشاور و وکیل قانونی RCIC/ICCRC به شماره پروانه R520250

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

 No.25 Shepard Ave W Suite 300 North York ON M2N 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

0014168905972 (پاسخ‌گویی: دوشنبه تا شنبه 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

دفتر ایران: 

02122927033 (پاسخ‌گویی: شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

تهران - بزرگراه مدرس شمال، خیابان دستگردی شرقی(ظفر)، جنب بیمارستان علی اصغر، پلاک 199 طبقه سوم، واحد 301 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخ‌گویی: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

واتساپ کانادا:

14168905972+ (پاسخگویی به پیامهای متنی در واتساپ)

* برای مطالعه روش های اصلی مهاجرت به کانادا، به صفحه مهاجرت کانادا مراجعه بفرمایید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.