مهندسی شبکه یکی از زیرشاخه های مهندسی کامپیوتر است و شرایط مهاجرت به کانادا برای مهندسین کامپیوتر به طور کلی بسیار مهیاتر از سایر رشته ها می باشد. اگر شما یک مهندس شبکه یا کامپیوترید و به دنبال مهاجرت به کانادا هستید، شانس بسیاری برای موفقیت دارید و در سراسر کانادا می توانید مشغول به کار شوید چرا که تمامی استان های این کشور برای مهندسین شبکه و کامپیوتر تقاضا می دهند به طوری که حتی بدون پیشنهاد شغلی نیز می توانید برای ویزای اقامت دائم کانادا اقدام نمایید.

* در حال حاضر فرصتهای شغلی مناسبی در کمپانی های معتبر کانادایی فراهم شده که میتوانید با قبولی در آزمون و مصاحبه مربوطه، شغلی واقعی در کانادا داشته و ویزای کار کانادا دریافت نمایید؛ برای کسب اطلاعات تکمیلی این طرح می توانید با دفاتر ما در تماس باشید یا اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید تا شرایط شما به دقت بررسی گردد. (ظرفیت محدود)

شرایط زیر برای شرکت در این طرح الزامی ست:

سن: 20 الی 45

تحصیلات: حداقل فوق دیپلم مرتبط با شاخه های مختلف برنامه نویسی، مهندسی یا امنیت شبکه، IT، نرم افزار، طراحی، کامپیوتر و…

تمکن مالی: حداقل 30 هزار دلار کانادا

مهارت زبان انگلیسی: در حد آیلتس 6

سابقه کاری: حداقل 1 سال مرتبط و قابل اثبات

برای مشاهده ویدئوهای مهاجرت به کانادا، با کلیک برروی لینک زیر، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید

instagram.com/visa724com

بدون شک شما در مقالات بسیاری خوانده اید که داشتن یک پیشنهاد شغلی برای درخواست ویزای کاری جهت مهاجرت به کانادا یک پیش نیاز برای اقدام از طریق برنامه مهاجرتی Express Entry است، ولی مهاجرت به کانادا برای مهندس شبکه بدون پیشنهاد شغلی و از طریق گزینه های دیگری نیز امکان پذیر خواهد بود و روشهای مهاجرت به کانادا برای مهندس کامپیوتر بسیار متنوع است، حتی افرادی که به تازگی مدرک کارشناسی خود را دریافت کرده اند نیز واجد شرایط برای اقدام به مهاجرت به کانادا از طریق نامزدی استان ها و یا برنامه مهاجرتی فدرال می باشند.

مهاجرت مهندسین شبکه به کانادا

کد NOC مهندسین شبکه

از آنجایی که تقاضا برای مهندس شبکه در کانادا بسیار زیاد است، این شغل در لیست مشاغل هدفمند، معروف به لیست NOC قرار دارد، کد مربوط به مهندسان کامپیوتر در این لیست، 2147 و کد مربوط به تکنسین های شبکه کامپیوتر 2281 است که این خبر بسیار خوبی برای مهندسین کامپیوتر واجد شرایط در سراسر جهان است که قصد مهاجرت به کانادا و زندگی و کار در این کشور پیشرفته را دارند.

روش مهاجرتی Express Entry صرفاً روشی بر مبنای بانک اطلاعاتی است که اداره مهاجرت کانادا برای انتخاب نامزدها و افراد مناسب جهت اعطای ویزای اقامت دائم این کشور مورد استفاده قرار می دهد و در صورتی که شما یک مهندس کامپیوتر هستید که قصد مهاجرت به کانادا را دارید، از دو طریق برنامه افراد متخصص فدرال و برنامه استانی کانادا می توانید اقدام نمایید. مهندسین کامپیوتر از سراسر جهان واجد شرایط ورود به سیستم اکسپرس هستند مشروط بر اینکه مهارت، تجربه و مدارک مناسب و لازم را در کشور خود به دست آورده باشند.

عناوین شغلی برای مهندسی کامپیوتر در کانادا

مهندسان کامپیوتر که قصد مهاجرت به کانادا را دارند، بعد از مهاجرت می توانند تحت عناوین شغلی مختلف مشغول به کار شوند که عبارتند از مهندس طراحی مدار (ASIC)، تحلیلگر برنامه ریزی ظرفیت، مهندس کامپیوتر سخت افزار (نرم افزار مشمول این برنامه نمی شود)، مهندس سیستم های رایانه ای، متخصص ارتباطات رایانه ای، متخصص ارتباطات داده، طراح شبکه فیبر نوری، طراح مدار سخت افزار، مهندس طراحی سخت افزاری، مهندس توسعه سخت افزاری، معماری کامپیوتر، معمار فنی سخت افزار، معمار زیرساخت – فناوری اطلاعات (IT)، طراح و مهندس ریزپردازنده، مهندس سیستم مایکروویو، مهندس سیستم های انتقال مایکروویو، معمار و طراح شبکه سیستم های رایانه ای، مهندس شبکه – سخت افزار ارتباطات، متخصص شبکه سیستم های رایانه ای، مهندس سیستم شبکه، مهندس تست شبکه، مهندس ارتباطات نوری، مهندس سخت افزار ارتباطات نوری، مهندس سیستم های نوری – ارتباطات از راه دور، مهندس سیستم رادیو، مهندس انتقال داده های ماهواره ای، مهندس سخت افزار الکترونیک فضاپیما، طراح سیستم – سخت افزار، معمار فنی – سخت افزار، مهندس مخابرات، مهندس سخت افزار مخابرات، متخصص سخت افزار ارتباطات از راه دور، متخصص ارتباطات از راه دور سیستم های رایانه ای، متخصص سیستم های مخابراتی و مهندس شبکه ارتباطات بی سیم. لازم به ذکر است تمامی این مشاغل توسط مهندسین کامپیوتر انجام می شود و افرادی که متخصص در زمینه های نامبرده شده هستند، واجد شرایط برنامه دریافت ویزای کاری و اقامت دائم و مهاجرت به کانادا می باشند که تحت دسته خاصی از لیست NOC با کد 7251 اعمال می شود.

 مهاجرت مهندسین به کانادا

مهارت های لازم برای مهاجرت به کانادا به عنوان مهندس شبکه

مهندسین کامپیوتر سخت افزار و ارتباطات از راه دور

تجزیه و تحلیل نیازهای کاربر و طراحی و توسعه معماری و مشخصات سیستم، تحقیق، طراحی، توسعه و ادغام سخت افزارهای رایانه ای و ارتباطی مانند ریزپردازنده ها  برد مدارهای یکپارچه و لیزرهای نیمه هادی، توسعه و هدایت شبیه سازی های تصدیق طراحی و تست نمونه اولیه و اصلی اجزاء، نظارت، بازرسی و ارائه پشتیبانی طراحی در هنگام ساخت، نصب و اجرای سخت افزار رایانه و ارتباطات از راه دور، برقراری و حفظ روابط با تامین کنندگان و مشتریان، در صورت نیاز، رهبری تیم های مهندسین، تکنسین ها و تدوین کنندگان طراحی و توسعه سخت افزار رایانه و ارتباطات.

مهندسین سیستم شبکه و داده های ارتباطی

تحقیق، طراحی و توسعه معماری شبکه سیستم اطلاعات و ارتباطات، ارزیابی و ادغام سیستم شبکه و سخت افزار و نرم افزار ارتباط داده، مستندسازی و بهینه سازی ظرفیت و عملکرد شبکه های سیستم اطلاعات و ارتباطات، رهبری و هماهنگی تیم های متخصصان طراحی در توسعه و ادغام معماری سیستم اطلاعات و ارتباطات، سخت افزاری و نرم افزاری.

همانطور که مشاهده کردید، وظایف و مهارت هایی که یک مهندس شبکه یا کامپیوتر برای مهاجرت به کانادا نیاز دارد، بسیار زیاد و پیچیده است و به همین دلیل است که دولت فدرال و استان های مختلف کانادا به دنبال جذب مهندسین شبکه هستند و امنیت شبکه و به دنبال آن امنیت شغلی افراد واجد شرایط مهاجرت به کانادا در سراسر نقاط این کشور تضمین شده می باشد.

مهاجرت به کانادا ویژه مهندسین شبکه

مدارک لازم برای مهاجرت به کانادا به عنوان مهندس شبکه

افرادی که در رشته های مهندسی کامپیوتر، مهندسی برق یا الکترونیک، فیزیک مهندسی یا علوم کامپیوتر تحصیل کرده و دارای مدرک کارشناسی هستند، می توانند به عنوان مهندس شبکه اقدام به مهاجرت به کانادا نمایند و ممکن است در برخی از رشته ها نیاز به مدرک کارشناسی ارشد یا دکترا نیز باشد در یک رشته مهندسی مرتبط باشد و باید توجه داشته باشید مدارک و مجوزهای شما باید توسط یک انجمن استانی یا منطقه ای مهندسین حرفه ای تایید شود و طبق گزارشات آنها می توانید به عنوان یک مهندس حرفه ای در کانادا شروع به فعالیت کنید.

مهندسانی که به تازگی فارغ التحصیل شده اند بعد از مهاجرت به کانادا باید در یک دوره آموزشی معتبر سه یا چهار ساله شرکت و تحت نظارت، سابقه کسب کنند و بعد از کسب نمره قبولی در آزمون عملی و حرفه ای می توانند برای کار در کانادا و اخذ اقامت دائم آن اقدام نمایند. در صورتی که تمامی مدارک فوق را ندارید، نا امید نشوید چرا که تمامی آنها را لازم نیست در یک مرحله ارائه دهید و می توانید ارسال برخی از آنها را به تعویق بیندازید، در بسیاری موارد، برای شروع تنها مدرک لیسانس و سابقه کاری شما همان چیزی است که لازم است.

نحوه مهاجرت به کانادا به عنوان مهندس کامپیوتر و امتیاز مورد نیاز

اولین مرحله در روند مهاجرت به کانادا، محاسبه امتیاز برای ورود به برنامه Express Entry با استفاده از سیستم جامع رتبه بندی کانادا (CRS) می باشد. سیستم جامع رتبه بندی به مواردی از قبیل سن، صلاحیت ها و مهارت های متقاضی، توانایی زبان انگلیسی و فرانسوی، مهارت های همسر و تجربه و سابقه کاری متقاضی تعلق می گیرد. این فاکتورها علاوه بر ارائه امتیازهای مهم در CRS، امتیازات کلی مهاجرت متقاضی را نیز در بر می گیرند که باید حداقل 67 امتیاز باشد. بعد از اینکه ثابت شد متقاضی امتیاز لازم برای درخواست مهاجرت به کانادا را دارد، یک نامه دعوت به درخواست (ITA) از اداره مهاجرت کانادا به عنوان جواب درخواست برای ورود به برنامه مهاجرتی اکسپرس دریافت می کند که بعد از دریافت این نامه تنها 60 روز فرصت دارد تا یک درخواست رسمی ارائه دهد، بنابراین تحت هیچ شرایطی نباید قبل از دریافت این نامه و یا تایید امتیازات از طریق تست های مختلف، ارزیابی مدارک و صلاحیت حرفه ای نسبت به درخواست در برنامه اکسپرس اقدام نماید، چرا که پس از دعوت به درخواست ویزای کانادا، نمی توانید به عقب برگردید و این موارد را برای تایید ارسال کنید و این کارها باید از قبل انجام پذیرد. توجه داشته باشید پروفایل شما در برنامه اکسپرس برای مهاجرت به کانادا تنها یکسال اعتبار دارد و بهتر است که با آگاهی کامل، اطلاعات دقیقی را ارائه دهید.

مطلب پیشنهادی: بهترین مشاغل برای مهاجرت کاری به کانادا در سال 2019

مهندسان کامپوتر در کانادا

ارزیابی مهارت ها و صلاحیت های مهندسین برای مهاجرت به کانادا

فرآیند تایید مهارت ها، تجربیات و سابقه کاری و صلاحیت های مهندسین شبکه و کامپیوتر، ارزیابی مهارت و صلاحیت نام دارد که با دو هدف انجام می شود، هدف اول اینکه با یک ارزیابی مثبت مهارت ها می توانید امتیازات لازم را هم در برنامه اکسپرس CRS و هم در برنامه مهاجرت متخصصان فدرال کسب نمایید و هدف دوم اینکه ارزیابی مثبت مهارت ها برای مهاجرت به کانادا، شانس شما را برای واجد شرایط بودن معادل سازی کانادا، دو برابر می کند که این موضوع در هنگام ثبت نام های حرفه ای مربوطه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، بنابراین داشتن مهارت های مهندسی کامپیوتر ارزیابی شده به این معنا است که شما از روز اول ورود به کانادا می توانید به عنوان یکی مهندس شبکه یا کامپیوتر مشغول به کار شوید.

مهاجرت به کانادا بدون ارائه جاب آفر به عنوان مهندس شبکه

در صورتی که مجموع نمرات شما در سیستم جامع رتبه بندی کانادا (CRS) یک نمره معقول و قابل قبول باشد و امتیازتان بالای 67 باشد، می توانید از طریق برنامه مهاجرتی اکسپرس برای مهاجرت به کانادا و اخذ ویزای کاری متخصصین دولت فدرال کانادا اقدام نمایید. از نظر فنی چیزی به نام حداقل نمره CRS لازم برای ارسال مشخصات مهندس کامپیوتر در برنامه Canada Express Entry وجود ندارد، البته، تضمین یک پیشنهاد شغلی که مستند باشد و به روش صحیح برای اهداف مهاجرتی انجام شود منجر به تقویت امتیاز شما تا 600 امتیاز فوری CRS می‌شود، بنابراین منطقی است که در صورت امکان به دنبال یک کارفرمای کانادایی برای دریافت پیشنهاد شغلی از سوی وی باشید. یکی از روش های خوب برای مهاجرت به کانادا برای مهندسین شبکه از طریق انجمن مهندسی برق و کامپیوتر کانادا (CSECE) است که همواره برای پیوستن مهندسان واجد شرایط در دسترس می باشد.

مهاجرت به کانادا مهندسین شبکه

مطلب پیشنهادی: شرایط کار در کانادا و مهاجرت کاری به کانادا 

مدارک لازم برای جاب آفر مهندسی شبکه در استان های مختلف کانادا

اگر مهندس شبکه هستید و به دنبال پیشنهاد شغلی از کانادا هستید (فرقی نمی کند کدام استان کانادا باشد) باید حداقل 3 سال سابقه کار در ایران داشته باشید و ارائه بیمه اجباری می باشد، همچنین باید تمکن مالی شما حداقل 47 هزار دلار کانادا باشد و دارای مدرک زبان آیلتس  با نمره حداقل 6.5 باشید، در این صورت می توانید به راحتی برای مهاجرت به کانادا اقدام کنید و از روز اول ورود به خاک این کشور با درآمد 4000 هزار دلار در ماه شروع به کار نمایید.

بازار کار و میزان درآمد مهندسین شبکه در استان های مختلف کانادا

بعد از مهاجرت به کانادا به عنوان یک مهندس شبکه که زیر مجموعه ای از مهندسی کامپیوتر است، می توانید در هر یک از شهرهای کانادا مشغول به کار شوید، حتی در روز اول ورودتان به کانادا، چون همانطور که گفته شد تقاضا برای مهندسین در تمامی استان های کانادا بسیار زیاد است و به دنبال آن فرصت های شغلی بسیاری در انتظار مهندسین شبکه در کانادا است. شما می توانید در هر یک از شهرهای کانادا به عنوان کارمند مستقیم و یا پیمانکار مشغول به کار شوید و خبر خوب اینکه درآمد مهندسین کامپیوتر در کانادا نسبت به اروپا، انگلیس و آسیا بیشتر است و از آنجایی مهندسان کانادا کاملاَ متحد هستند، شما نیز به عنوان یک مهندس شبکه از پشتیبانی انجمن مهندسان کانادا در سراسر این کشور برخوردار خواهید بود.

مشاغل مختلفی برای مهندسین شبکه در تمامی استان های کانادا وجود دارد و فرقی نمی کند که شما کدام شهر را برای مهاجرت به کانادا برگزیده اید، در سراسر کانادا درآمد مهندسین شبکه بین 46 تا 97 هزار دلار کانادا در سال است که این مبلغ برای مهندسین شبکه بدون سابقه و تازه وارد، سالانه 50 هزار دلار، برای تحلیلگر شبکه 27 هزار دلار در سال، برای مهندس مشاور شبکه 37 هزار دلار و برای مهندسین پشتیبان شبکه 48 هزار دلار کانادا در سال می باشد.

به طور کلی استان های انتاریو، بریتیش کلمبیا و آلبرتا مقصد بسیار خوبی برای مهندسین شبکه است، البته اگر توانایی شما در زبان فرانسوی بالا است، استان کبک نیز می تواند انتخاب بسیار مناسبی باشد، دلیل این موضوع، تقاضای زیاد در این استان ها برای مهندسین شبکه و کامپیوتر است و هر کدام از این استان ها می تواند محیط کار بعدی شما باشد.

فرصت های شغلی برای مهندسین شبکه در کانادا

اگر شما به عنوان مهندس شبکه به کانادا مهاجرت نمایید، فرصت های شغلی بسیار خوبی برایتان وجود خواهد داشت. این فرصت های شغلی برای  عبارتند از:

 1. برنامه نویس تحت وب
 2. برنامه نویس اپلیکیشن های موبایل
 3. برنامه نویس رایانه
 4. طراح وب سایت
 5. طراح نرم افزار های توسعه دهنده
 6. و…

موارد فوق تنها بخشی از فرصت های شغلی برای مهاجرت به کانادا می باشند. از آنجایی که کانادا با کمبود بسیار زیادِ نیروی کار در حوزه شبکه و اینترنت مواجه است، اگر شما مهندس شبکه هستید، می توانید به همراه خانواده خود به راحتی به کانادا مهاجرت نمایید.

یکی از راه های آسان برای گرفتن اقامت کانادا، پیدا کردن جاب آفر مهندسی شبکه است.

مهارت های لازم به عنوان مهندس شبکه در کانادا

هنگامی که شما به عنوان مهندس شبکه به کانادا مهاجرت می کنید، در ابتدا از شما خواسته می شود تا مدارک آکادمیک خود را به کارفرما ارائه دهید. علاوه بر مدارک فوق شما باید مهارت های زمینه ای خاصی نیز داشته باشید. این مهارت ها عبارتند از:

 1. تسلط کامل بر زبان برنامه نویسی .NET
 2. تسلط کامل بر زبان برنامه نویسی C و C++
 3. تسلط بر زبان برنامه نویسی Java Script
 4. داشتن خلاقیت و روحیه کار تیمی

مهندسین شبکه می توانند برای درخواست ویزا از طریق برنامه اکسپرس انتری اقدام کنند.

بهترین استان ها برای استخدام به عنوان مهندس شبکه

مهندسین شبکه در اغلب استان های کانادا می توانند جاب آفر های مناسبی پیدا کرده و حداکثر پس از دو هفته از مهاجرت، مشغول به کار شوند. با این حال، اگر می خواهید به عنوان مهندس شبکه به کانادا مهاجرت کنید، پیشنهاد می شود درخواست جاب آفر خود را ابتدا برای استان های زیر ارسال نمایید:

 1. کبک
 2. نیوبرانزویک
 3. پرنس ادوارد
 4. نوا اسکوشیا

استان های فوق نیاز بیشتری به مهندس شبکه داشته و احتمال پیدا کردن جاب آفر مناسب در آنها نسبت به سایر بخش های کانادا بیشتر است.

نحوه ارائه درخواست مهاجرت مهندسین شبکه

شما به عنوان مهندس شبکه در اولین مرحله باید مدارک خود را برای CRS کانادا ارسال نمایید. CRS یک سیستم رتبه بندی است که با توجه به مدارک تحصیلی و سابقه کاری، شرایط شما را بررسی خواهد کرد. در صورت کسب امتیاز لازم، دعوت نامه ای از طرف برنامه اکسپرس انتری کانادا برای شما ارسال خواهد شد و شما 90 روز فرصت خواهید داشت تا به این دعوت نامه پاسخ داده و اقدام به مهاجرت نمایید.

مطالب پیشنهادی:

ویزای تحصیلی کانادا

> ویزای کانادا

مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت

سایتهای کاریابی رایگان کانادا

مهاجرت برنامه نویسان

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده،ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص مشاور و وکیل رسمی توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران این مجموعه مسوولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسوولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما

درخواست مشاوره رایگان

6 + 4 =

نظرات و سوالات شما

۷ دیدگاه

 1. Sadegh Tarkibi

  من مطالب مربوط به مهاجرت کاری به کانادا ویژه مهندسین شبکه رو خوندم و تمام شرایط رو دارم، خواستم راهنمایی کنید.

  پاسخ دهید
 2. علیرضا بنده مسئول

  آیا بابت این روش مهاجرتی ابتدا ۳۰ هزار دلار باید فراهم باشد؟
  پروسه مهاجرات کاری IT به کانادا چه مدت زمانبر می باشد؟

  پاسخ دهید
 3. bahman

  با سلام.مرد هستم .من ترم ۳ کارشناسی ارشد رشته شبکه های کامپیوتری دانشگاه آزاد هستم . سنم ۳۹ ساله. متاهل هستم و ۲ فرزند ۴ و ۹ساله دارم.مدرک ایلتس ندارم .به زبان انگلیسی هم مسلط نیستم. اما مسئول انفورماتیک یک سازمان بزرگ دولتی هستم . دوره های تخصصی مثل ccna ، mtcna , vmware vsphere دارم . و با سابقه کار ۲۰ ساله تو حوزه تخصصی شبکه مثل network+ و Hp server ها دارم . می خواستم برای ویزای کار کانادا اقدام کنم . راهنمایی می فرمایید.باتشکر

  پاسخ دهید
 4. رسول بهمنش

  با سلام

  من لیسانس سخت افزار از موسسه آموزش عالی بهمنیار کرمان رو دارم دارای ۳ سال سابقه بیمه به عنوان کارشناس فنی در یک شرکت کامپیوتری رو دارم . نوع فعالیت بیشتر من در حوضه پشتیبانی از سخت افزار کامپیوتری بوده اما به کابل کشی شبکه و راه اندازی ارتباط بی سیم شبکه و پشتیبانی اینرنت هم تسلط دارم . تعمیرات و سرویس پرینتر های خانگی هم بلدم
  من برای مهاجرت یک ترس بزرگ دارم که تسلط من برای محیط اونجا کافی نباشه و اصلا نمیدونم دنبال چه شاخه شغلی باید باشم.

  پاسخ دهید
 5. مهسا

  سلام
  من لیسانس برق دارم
  ولی دارم شروع میکنم که برنامه نویسی اندروید رو یاد بگیرم و قصد مهاجرت دارم
  الان لیسانس من کامپیوتر نیست مشکلی ایجاد میشه؟

  پاسخ دهید
 6. Hailee

  سلام وقتتون بخیر من امسال فارغ التحصیل میشم از رشته مهندسی کامپیوتر
  میخواستم بدونم چه مدارکی برای گرفتن اقامت نیاز دارم؟ تا اون ها رو اماده کنم و چه زمانی مناسبه؟

  پاسخ دهید
 7. احمد زالی

  با درود
  ایا من ۴۵ سال لیسانس مهندس شبکه با حدود ۱۸ سابقه کار مرتبط با تحصیل/
  متاهل داراری دو فرزند ۱۰ و ۶ سال/ همسرم لیسانس،
  سطح فعلی زبان CLB3 در حال ادامه زبان برای سطح بالاتر
  می تونم اقدام کنم

  پاسخ دهید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *