مهاجرت دندانپزشکان به کانادا


آخرین بروز رسانی : ۰۰/۱۱/۲۱

 

  

مهاجرت دندانپزشکان به کانادا


اگر شما یک دندانپزشک واجد شرایط مهاجرت به کانادا هستید پس این مقاله بسیار مناسب شما است. در اینجا اصول اولیه نحوه مهاجرت به کانادا به عنوان دندانپزشک را بیان خواهیم کرد. با توجه به اینکه کانادا دارای یک اقتصاد پایدار و قوی است، می توانید انتظار داشته باشید که در آنجا به عنوان یک دندانپزشک حرفه ای موفق باشید. تقاضای زیادی برای دندانپزشکان در کانادا وجود دارد و فرصت های مختلفی برای صعود در این حرفه وجود دارد. با فرصت های متنوع موجود و اقتصاد در حال رشد کار در کانادا آسان می شود. با کمبودهای مداوم در بازار کار، کانادا هر ساله پذیرای جمعیت زیادی از مهاجران است. مزایایی که مهاجران در کانادا مانند مراقبت های بهداشتی و درمانی و رایگان دریافت می کنند به ندرت در هیچ جای دیگر جهان یافت می شود.
شهرهای کانادا در رده شهرهای دوست داشتنی و محبوب جهان قرار گرفته اند. برخی از دلایلی که به این امر افزوده اند شامل طبیعت دوستی کانادایی ها، فعالیت در فضای باز و وجود مناظر و چشم اندازهای تماشایی است. برای مثال در کلگری کوههای راکی فقط یک ساعت با ماشین از شهر فاصله دارند. همچنین کلگری به عنوان یکی از تمیزترین شهرهای جهان شناخته شده است.

 

زندگی در کانادا به عنوان دندانپزشک


اکنون که از زندگی در کانادا و آنچه که به عنوان یک مهاجر انتظار دارید را می دانید. حتماً از خود می پرسید که چگونه می توان به عنوان دندانپزشک به کانادا مهاجرت کرد و یافتن کار به عنوان دندانپزشک در کانادا چگونه است. این شغل یک شغل واجد شرایط برای مهاجرت اکسپرس انتری از طریق برنامه کارگر ماهر فدرال (FSWP) و برنامه های خاص نامزدی استانی است که به دنبال پزشکان مراقبت های بهداشتی هستند.
حقوق پیش بینی شده برای این شغل از 120.000 تا 240.000 دلار کانادا در سال متفاوت است. ساسکاچوان بالاترین دستمزد ساعتی با 96.15 دلار کانادا در ساعت را ارائه می دهد، کمترین دستمزد کمتر از 38.59 دلار کانادا در ساعت در هر استان نخواهد بود. چشم انداز دستمزد و اشتغال دندانپزشکان در کانادا بسیار مناسب است و انتظار می رود تقاضا برای دندانپزشکان طی سالها افزایش یابد. در حال حاضر، بیش از 21000 دندانپزشک در کانادا شاغل هستند.
در بعضی مناطق، پوشش دندانپزشکی در پوشش بهداشتی جهانی قرار می گیرد و حتی در صورت عدم پوشش، کار دندانپزشکی نیز اغلب از طریق کارفرمایان خصوصی پوشش داده می شود. یافتن کار به عنوان دندانپزشک مشکلی نخواهد داشت و با کم بودن نرخ بیکاری 7،3٪ ، شانس زیادب برای شروع کار وجود دارد.

 

دندانپزشکی یک حرفه در کانادا


در مورد چگونگی مهاجرت به کانادا به عنوان دندانپزشک مراحل زیادی وجود دارد. اگر می خواهید شانس موفقیت خود را برای حرفه خود در کشوری که قصد مهاجرت به آن را دارید افزایش دهید، باید یک تا چهار سال تحصیلات دانشگاهی دندانپزشکی را گذرانده باشید و مدرک دانشگاهی را از یک دانشکده پزشکی شناخته شده داشته باشید. علاوه بر این، شما باید به عنوان عضوی از یک نهاد نظارتی استانی یا سرزمینی مجوز داشته باشید. مهم است که مدارک خود را قبل از ورود به کانادا ترجمه کنید.
قبل از ترک کشور خود جمع آوری شناختی از بازار کار و فرهنگ محل کار کانادا توصیه می شود و حتماً نیازهای روند درخواست را درک کنید. درخواست شما با توجه به شش فاکتور انتخاب در برنامه کارگر ماهر که شامل سن، تحصیلات، توانایی صحبت کردن به انگلیسی یا فرانسوی، تجربه کار و توانایی سازگاری است بستگی دارد.
با توجه به موارد گفته شده و روش های مسافرتی بهتر است با یک وکیل مهاجرت به کانادا در این زمینه مشورت کنید تا بر اساس شرایط شما بهترین روش مهاجرتی و بهترین استان را انتخاب کند. همکاری با یک وکیل مهاجرتی باتجربه باعث پیشرفت در سپری شدن مراحل مهاجرتی می شود؛ همچنین یک وکیل مهاجرت به شما درباره قوانین جدید و اطلاعاتی که می توانند در پروسه مهاجرتی شما تاثیر بگذارد اطلاع می دهد.

 

چگونه می توان به عنوان دندانپزشک به کانادا مهاجرت کرد؟

 

مهاجرت دندانپزشکان به کانادا


مهاجرت به کانادا یک فرایند پیچیده است و در آن روند کار اصلا ساده نیست. چندین روش مهاجرتی و چندین مسیر برای مهاجرت و ورود به کانادا وجود دارد؛ برای مهاجرت به کانادا به عنوان یک دندانپزشک دو گزینه در دسترس است. از طریق سیستم اکسپرس اینتری یا برنامه نامزدهای استانی.
هنگام مراجعه به این برنامه ها هیچ جای خطایی وجود ندارد، بنابراین توصیه می شود با یکی از کارشناسان ما تماس بگیرید که صلاحیت کمک به شما را در روند کار دارند و روند کار را ساده تر می کنند. کلیه درخواست های مهاجرت توسط یک وکیل مهاجرتی معتبر و باتجربه و ماهر انجام می شود که تجربه پرونده های مهاجرتی موفقی بسیار در زمینه مهاجرتی شما دارد.
برنامه مهاجرت اکسپرس انتری یک مسیر فدرال است که مسیر سریع مهاجرت به کانادا را فراهم می کند. این برنامه به کانادا امکان می دهد تا نیازهای بازار کار آینده را حفظ کند تا بتواند رشد اقتصادی بلند مدتی را داشته باشد. اکسپرس اینتری در سال 2015 تولید و توسط شرکت مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا معرفی شد. این برنامه بر روی سیستم جامع رتبه بندی (CRS) کار می کند که امتیازاتی را به متقاضیان ماهر اختصاص می دهد. این نمرات نتیجه تحصیلات، سن، تجربه کار و توانایی زبان شما است. این برنامه برای انتخاب داوطلبانی با بالاترین امتیاز برای مهاجرت از طریق سه دسته برنامه مهاجرت فدرال است. داوطلبانی که از طریق برنامه مهاجرت اکسپرس اینتری اقدام می کنند، می توانند بین برنامه کارگر ماهر فدرال (FSWP)، برنامه معاملات ماهر فدرال (FSTP) و کلاس تجربه کانادا (CEC) گزینه ای انتخابی داشته باشند. برنامه نامزدهای استانی (PNP) مختص هر استان و سرزمین در کانادا است و جریانات کارگری ماهر خود را برای کسانی که مایل به اقامت در یک منطقه خاص در کانادا هستند ارائه کرده است.

 

سیستم ورود سریع


دندانپزشکان به عنوان مهارت نوع A تحت NOC طبقه بندی می شوند. این بدان معنی است که آنها واجد شرایط درخواست به عنوان یک متخصص ماهر در برنامه کارگر ماهر فدرال هستند. صلاحیت این افراد برای این برنامه توسط:
سابقه کار ماهر - یک سال کار مداوم یا در کل 1560 ساعت
توانایی زبان - شغل شما تا حد زیادی به توانایی شما در برقراری ارتباط موثر با بیماران بستگی دارد، به همین دلیل، شما باید یک آزمون معیار زبان کانادایی را پشت سر بگذارید و حداقل نمره 7 را در هر چهار بخش خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن کسب کنید.
صلاحیت ها - همانطور که در بالا ذکر کردیم، شما باید مدارک خود را ارزیابی کنید تا نشان دهد که معادل صلاحیت کانادا هستند.
واجد شرایط - شما باید واجد شرایط مهاجرت به کانادا باشید، این بدان معنی است که شما نمی توانید سابقه کیفری داشته باشید، باید از سلامت خوبی برخوردار باشید.
این عوامل و چند عامل دیگر مانند سابقه کار برای محاسبه امتیاز جامع رتبه بندی شما در نمایه برنامه Express Entry استفاده می شود. سپس وارد مجموعه ای از متقاضیان می شوید و ماهانه دو بار قرعه کشی انجام می شود که در آن افرادی که بالاترین امتیاز CRS را دارند ITA دریافت می کنند.

برنامه نامزدی استانی (PNP)


برنامه انتخابی استانی (PNP) ارتباط نزدیکی با سیستم اکسپرس اینتری دارد. در این برنامه به یکی از دو روش می توانید برای نامزدی استانی اقدام کنید. اولین مورد ایجاد ابراز علاقه در استانی خاص است که می خواهید در آن زندگی و کار کنید. اگر استان مهارت شما را در جهت مطابقت با خواسته های خود تشخیص دهد، یک نامزد استانی برای شما صادر می کند که 600 امتیاز از مجموع 1200 امتیاز موجود در CRS را به شما کمک می کند، این شما را به امتیاز بالا می رساند و تضمین می کند شما که ITA را دریافت خواهید کرد. اگر آنها به مهارت شما نیاز داشته باشند، آنها شما را به صورت مستقیم به استان دعوت می کنند. الزامات PNP بسیار شبیه به شرایط صلاحیت اکسپرس اینتری است.

 

پایلوت اتلانتیک


شاید شما هنوز کاملاً واجد شرایط نباشید و به فکر پایان تحصیل یا حتی شروع تحصیل در کانادا باشید. پس از ورود به کانادا، ممکن است مدتی طول بکشد تا امتحانات خود را تکمیل کنید و ممکن است به دنبال کار موقت باشید. برای این مورد گزینه مهاجرت آتلانتیک طرح خوبی است. اگر نمره CRS شما برای برنامه اکسپرس اینتری بسیار پایین است یا تمایل ندارید منتظر بمانید تا از بین متقاضیان انتخاب شوید، Pilot Immigration Pilot (AIP) اقامت دائمی را به متقاضیان با شغل تمام وقت معتبر ارائه می دهد.
این روش مهاجرتی برای رفع کمبود نیروی کار در چهار استان آتلانتیک طراحی شده است. نوا اسکوشیا، نیوفاندلند و لابرادور، نیوبرانزویک و جزیره پرنس ادوارد! تمام مشاغل در زمینه های مراقبت های بهداشتی در آتلانتیک کانادا بسیار مورد تقاضا هستند. بنابراین اگر یک پیشنهاد شغل معتبر تمام وقت در یکی از چهار استان ذکر شده در بالا دارید، می توانید همزمان با درخواست مجوز کار کانادایی خود و تا زمانی که شرایط لازم را داشته باشید ، درخواست اقامت دائم دهید.
الزامات PNP شامل مهارت ها، تحصیلات و تجربه کاری مورد نیاز در استان یا قلمرو است زیرا داوطلبان باید یک کمک اقتصادی به استان خاص داشته باشند. در صورت کسب امتیاز مورد نیاز استان، افراد دعوتنامه ای برای درخواست اقامت دائم با دولت فدرال دریافت می کنند. در زیر استان های PNP شرکت کننده آورده شده است و به عنوان یک دندانپزشک، چشم انداز شغل شما در این استان ها بسیار مثبت است:
بریتیش کلمبیا
آلبرتا
ساسکاچوان
مانیتوبا
انتاریو
نیوبرانزویک
نوا اسکوشیا
نیوفاندلند و لابرادور
جزیره پرنس ادوارد


اکنون بهترین زمان برای شروع سفر به کانادا است. کانادا قصد دارد تا سال 2021 از بیش از 1،3 میلیون مهاجر پذیرایی کند. ما می توانیم مرحله به مرحله به شما در کل روند مهاجرت کمک کنیم. مشاوران مهاجرت کانادایی ما مشاوره خوبی ارائه می دهند و به شما کمک می کنند تا شانس خود را برای اقامت دائم موفق در کانادا افزایش دهید. اگر می خواهید یکی از 1.3 میلیون تازه وارد باشید، به شما کمک می کنیم تا بفهمید کدام برنامه مهاجرت برای شرایط شما مناسب است.

 

مهاجرت به عنوان دندانپزشک به کانادا در سال 2021

 

مهاجرت دندانپزشکان به کانادا


آیا می دانید سه چهارم کانادایی ها حداقل سالی یک بار به دندانپزشک مراجعه می کنند که اتفاقاً نزدیک به 30 میلیون نفر هستند. در کشوری که فقط حدود 23000 دندانپزشک مشغول به کار هستند! این بدان معناست که فرصت های شغلی زیادی وجود دارد. علاوه بر این، جمعیتی با افزایش میانگین سنی، سال به سال، همچنین به معنای مراجعه بیشتر به صندلی دندانپزشکی برای افزایش جمعیت سالمند در کانادا است.
مردم دوست دارند در کانادا بازنشسته شوند، زیرا این کشور فوق العاده زیبا با تابستانهای گرم و زمستانهای برفی، کوههای پوشیده از برف و دریاچه های نیلگون، جنگل های سبز تیره و رودخانه های خروشان است که مناظر را شگفت انگیز می کند. افراد ترجیح می دهند در کانادا به دلیل سیستم بهداشت عمومی رایگان دولتی که در جهان مشهور است بازنشسته شوند. گرچه این سیستم کار دندانپزشکی را پوشش نمی دهد و تنها دو سوم مردم بیمه دندانپزشکی دارند. برای سوم دیگر، برنامه هایی با بودجه دولت وجود دارد که هزینه های آنها را تأمین می کند.
مهاجرت به کانادا به عنوان دندانپزشک در سالهای 2020 تا 21 کاملاً امکان پذیر است (بله، با وجود بیماری همه گیر!) و با توجه به اینکه شورای مهاجرت و پناهندگان کانادا (IRCC) هنوز از کارگران ماهر خارجی دعوت می کند فرصت کافی برای مشاغل دندانپزشکی وجود دارد.
مرحله 1: سنجش اعتبار مدرک تحصیلی، برای درخواست ویزا به این مورد نیاز خواهید داشت.
مرحله 2: درخواست خود را به سازمان تنظیم مقررات دندانپزشکی (DRA) استان یا سرزمینی که می خواهید در آن زندگی و کار کنید ارائه دهید.
مرحله 3: در مرحله بعدی، شما می توانید بین شرکت در یک سری امتحانات یا تکمیل یک دوره مقطع صلاحیت کوتاه در یک دانشگاه معتبر کانادا، شرکت کنید. اگر از قبل یک دندانپزشک مشغول به کار هستید، احتمالاً گزینه اول را انتخاب خواهید کرد.
مرحله 4: حتما آماده باشید! دوره های جدید را بگذرانید، به خصوص اگر چندین سال است که شما تئوری کار نکرده اید. پس از موفقیت در امتحانات پذیرش، توسط شورای ملی آزمایش دندانپزشکی کانادا (NDEB) تأیید خواهید شد.
مرحله 5: فعالیت خود را شروع کنید؛ در زمینه کاری خود حرفه ایی باشید و زندگی رویایی را در پیش بگیرید.

 

مشاغل موجود در کانادا برای دندانپزشکان

 

مهاجرت دندانپزشکان به کانادا


احتمالاً تاکنون فکر کرده اید که چقدر دندانپزشکان در کانادا درآمد دارند. این باتوجه به استان، تجربه و اینکه در مناطق روستایی یا شهری کار می کنید بسیار متفاوت است. متوسط حقوق ملی حدود 140،000 دلار در سال است. بدیهی است که هزینه های زندگی در شهرها بیشتر و رقابت برای موقعیت ها سخت تر خواهد بود. اگر به دنبال یک سبک زندگی آرام هستید، می توانید در مناطق روستایی، جایی که شهرهای کوچک توسط کوه احاطه شده اند و اوضاع کمی آرام تر است زندگی کنید. در اینجا برخی از حقوق متوسط سالانه بر اساس استانها و شهرستانها اورده شده است:

 

درآمد سالانه دندانپزشکان در کانادا


هالیفاکس، نوا اسکوشیا: 166403 دلار
ونکوور، بریتیش کلمبیا: 167257 دلار
Yellowknife ، NWT:  مبلغ 91،850 دلار کانادا

 

چگونه می توانیم به شما کمک کنیم تا به عنوان دندانپزشک به کانادا مهاجرت کنید؟


با وجود تعداد روش های مهاجرتی مختلف، انتخاب روش مهاجرتی سخت و گیج کننده است همچنین مراحل مهاجرت به کانادا قوانین ویژه و سختی دارد که برای سپری کردن آنها شما نیاز به یک وکیل مهاجرتی خبره و معتبر دارید. ما در ویزا 724 به شما کمک می کنیم تا بهترین روش مهاجرتی را انتخاب کنید و به درستی مراحل را سپری کنید. اگر دندانپزشک هستید و قصد مهاجرت به کانادا را دارید می توانید با ما در ارتباط باشید یا می توانید در ابتدا فرم ارزیابی را به صورت رایگان از سایت ما دریافت و تکملی کنید سپس به کمک کارشناسان ما مراحل مهاجرتی را پیش بگیرید.

 

 

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما


سوالات متداول


آیا برای مهاجرت کاری دندانپزشکی کانادا نیاز به تطبیق مدرک دندانپزشکی در کانادا می باشد؟

بله، متقاضیان کار در رشته دندانپزشکی در کانادا در ابتدا نیاز به تطبیق مدارک دندانپزشکی در کانادا خواهند داشت.
 

بهترین کشور برای مهاجرت دندانپزشکان کدام است؟

کانادا یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت دندانپزشکان می باشد. میزان درآمد این تخصص و همچنین وجود دانشگاه های معتبر در این رشته و اعتبار مدارک این دانشگاه ها این کشور را از جمله کشورهای محبوب دندانپزشکان کرده است
 

قبل از شرکت در آزمون معادلسازی باید تاییدیه خاصی را دریافت کرد؟

بله باید تاییدیه شرکت در آزمون را در مرحله اول از هیئت آزمون ملی کانادا (NDEB) اخذ کرد.
 

دوره ای که باید قبل از شرکت در آزمون سپری کرد شامل چه موضوعاتی شود؟

شامل دانش بنیادی، مهارت های بالینی و قضاوت بالینی می شود.
 


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


sadaf movahed :

شرایط طبیق مدرک دندتن پزشکی در کانادا و مراحل آزمونها

برای دندانپزشک شدن در کانادا باید تمام دوره ها را از ابتدا در کانادا بگذرانید

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت قانونی با مجوزها و وکیل رسمی

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

مجوزها و آدرس دفاتر:

- مجوز موسسه حقوقی بین المللی لیبرا (لیانا باستین راستا)، ثبت شده در ایران، کانادا و آمریکا

- مجوز اداره مهاجرت کانادا: ICCRC :R527306 

- مجوز مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران (ای نماد)

- مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا ICCRC: R527306

- مجوز دفتر فعال تجاری در امارات (دبی)

- مجوز فدرال کانادا برای شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری

 

دفتر ایران (تهران): 

02122609221 / 02122624260 02122609232 / 02122609330

(شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

خیابان شریعتی، پایین تر از پل صدر، جنب پمپ بنزین، نبش کوچه الهیه (ساختمان موسسه حقوقی لیبرا و کاریابی بین المللی ایران)

* مراجعه حضوری فقط با رزرو وقت قبلی

پشتیبانی تلفن همراه، واتساپ و تلگرام:

09124644197 // 09961042050 

(پاسخدهی تلفنی فقط: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران )

(پشتیبانی پیام در واتساپ و تلگرام: 24 ساعته)


دفاتر کانادا (تورنتو):

CANADA Office1 :

250Yong St Unite 2201 Toronto M5B 2l7 On Canada (Libra Liana Inc)

14168565403+ : CALL & whatsapp

CANADA Office 2 :

17075 Leslie St, Unit 6, Newmarket, ON L3Y8E1 
Canada Toronto 

19055987474+ : Whatsapp & CALL

 

دفتر انگلستان:

UK Office:

5St John's lane London EC1M 4BH  United Kingdom (Libra low)

Whatsapp  & call: +447586465323

 

دفتر آمریکا:

USA Office 

6336Buford St Unit 209 Orlando 32835 Florida USA (Libra Liana Co Ltd)

(مراجعه به دفاتر فقط با رزرو وقت قبلی)

اینماد ویزا724   RCIC

* ویزا724 مرکز تخصصی اخذ ویزا و مهاجرت

لینک های مهم: مهاجرت به کانادا / ویزا تحصیلی کانادا

سرمایه گذاری در کانادا / وکیل مهاجرت / ثبت شرکت دبی

ویزای توریستی کانادا / ویزای کانادا / پاسپورت دومینیکا

مهاجرت به انگلیس / ویزای تحصیلی انگلیس

استارتاپ کانادا / موسسه مهاجرتی

 

* اینستاگرام ویزا724: 

ایمیل : info[at]visa724.com

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.