ریجکت کانادا


آخرین بروز رسانی : ۰۲/۰۶/۱۹

 

آیا ریجکت، دنای شدن و رفیوز باهم متفاوت هستند؟

ویزا سفر همان گواهی صادر شده از سوی کانادا یا کشوری خاص است که توسط کنسولگری آن کشور در گذرنامه اشخاص مشخص می شود. این تمبر یا گواهی اثبات می‌کند که شخص متقاضی اجازه سفر به کشور مد نظر را در یک برهه زمانی خاص دارد.

برای مثال اگر جزو اشخاصی هستید که توانسته‌اید ویزای شینگن را دریافت کنید، بر اساس تاریخ مشخص شده در ویزا خود می‌توانید به هر یک از کشورهای عضو این پیمان سفر کنید. کسی که فاقد این سند مسافرتی باشد از ورود به کشوری خاص منع می‌شود.

بنابراین ممکن است هر یک از متقاضیان ویزای کانادا هم با رد درخواست از سوی سفارت این کشور مواجه شوند.

اگر به هر دلیلی ریجکت یا ریفیوز شده اید؛ حتما صفحه رفع ریجکتی را مطالعه بفرمایید. رفع ریجکتی در ویرا 724 توسط وکیل رسمی مهاجرت انجام می شود.

این موضوع برای متقاضیان می‌تواند بسیار ناامید کننده باشد. خصوصا برای افرادی که یک برنامه‌ریزی برای زندگی دائمی، تحصیل، کار یا شرکت در یک دوره آموزشی و کارآموزی را دارند، شرایط می‌تواند مایوس‌ کننده‌تر هم باشد.

ویزای کانادا به دلایل متعددی رد می شود. اما هنوز جای امیدواری برای درخواست‌کنندگان وجود دارد؛ زیرا با طی کردن چند مرحله احتمال اینکه در مرحله بعد درخواست ویزا از سوی افسر کنسولگری با موافقت روبرو شود، بسیار زیاد است. البته به شرطی که تمام مشکلات یا ابهامات ذکر شده در علت رد درخواست ویزا در مرحله قبل برطرف شده باشد.

هنگام رد درخواست ویزا کانادا ما با اصطلاحات گوناگونی مواجه هستیم. برای مثال ریجکت، ریفیوز یا دنای که قصد داریم در این مطلب به بررسی و تعریف هر یک از این اصطلاحات بپردازیم.

 

ریجکت ویزای کانادا

 

بررسی و تعریف اصطلاح ریفیوز Refused

اصطلاح ریفیوز یکی از عبارات پرکاربرد در رد درخواست ویزا به شمار می‌آید. رد کردن درخواست ویزا با این اصطلاح زمانی اتفاق می‌افتد که شما نتوانید ثابت کنید که صلاحیت بازدید از کانادا یا سفر به آن را دارید. دلیل استفاده از این اصطلاح بیشتر زمانی است که متقاضیان نتوانند اطلاعات مهم را ارائه دهند یا گاهی اوقات به این دلیل است که سند خاصی در مدارک ارائه شده به سفارت وجود ندارد، این اصطلاح در نامه رد درخواست وجود دارد.

بنابراین اصطلاح ریفیوز در مورد رد درخواست ویزا زمانی به کار می‌رود که یا اطلاعات مهم شما به دلایل خاصی رد شود، یا اسناد خاصی مفقود شده باشند و یا درخواست شما به شکل ناقص ارائه شده باشد. البته این اصطلاح نشان می‌دهد که درخواست شما در مرحله نهایی تصمیم گیری رد شده است.

عدم پذیرش ویزا به شکل معمول با ارائه یک نامه عدم پذیرش به متقاضی اطلاع‌رسانی می‌شود. این نامه شامل تمامی دلایلی می شود که منجر به رد ویزای شما شده است. بنابراین در سری بعدی که قرار است درخواست دریافت ویزا را به سفارت کانادا ارائه کنید، می توانید با رفع نواقص و اشتباهات احتمال موافقت با ویزا را بالا ببرید. ناگفته نماند در هر بار رد درخواست، هزینه ارائه شده برای گرفتن ویزا استرداد نخواهد شد، پس سعی کنید در همان مرتبه اول با دست پر درخواست خود را به سفارت اعلام کنید.

 

بررسی و تعریف اصطلاح ریجکت Rejected

 

اصطلاح ریجکت در نامه سفارت به شما زمانی به کار می رود که درخواست شما برای دریافت ویزای کانادا رد شده است، اما این رد درخواست به مرحله نهایی تصمیم‌گیری نرسیده است و نامعتبر شناخته می‌شود. ممکن است عوامل متعددی وجود داشته باشند که منجر به رد درخواست شما شوند. برای مثال اسنادی که به کنسولگری کانادا ارائه کرده‌اید، فاقد اعتبار باشند یا به شکلی که سفارت از شما خواسته، ارائه نشده باشد. یعنی پرونده شما کیفیت لازم برای رفتن به مرحله نهایی را نداشته است.

دلایلی دیگری مثل عدم اثبات مالی، عدم رعایت استانداردهای امنیتی بین‌المللی، سابقه کیفری و مواردی از این دست هم می‌تواند منجر به رد درخواست ویزا یا ریجکت آن از سوی سفارت و افسر ویزا شود. افسرهای ویزا هر سفارت طبق دستورالعمل‌های از پیش تعیین شده درخواست شما را بررسی می‌کنند و در صورت وجود کوچکترین نقصی در شرایط یا مدارک لازم درخواست شما را رد می‌کنند.

البته در مواردی هم افسران ویزا ممکن است هنگام بررسی درخواست شما اشتباه کنند و درخواست شما را رد کنند، شاید با درخواست بعدی در چنین شرایطی افسر دیگری مامور بررسی مدارک شما باشد و اجازه دریافت ویزا شما را صادر کند. به هر حال وقتی درخواست شما رد می‌شود، شاید همچنان واجد شرایط دریافت ویزا و تجدیدنظر در مورد رای صادر شده باشید.

شرایط به هر شکلی که باشد، نمی‌توانید انتظار داشته باشید که با همان مدارک دوباره درخواست خود را ارائه دهید؛ چون احتمال شکست همچنان بالاست. پس بهتر است اسناد و مدارک خود را بروزرسانی کرده و بهبود دهید و پس از آن مجددا برای ویزا درخواست خود را به سفارت ارسال کنید.

 

بررسی علت ریجکت ویزای کانادا

 

مطلب پیشنهادی : وقت سفارت کانادا

 

بررسی و تعریف اصطلاح دینای Denied

 

اصطلاح دینای هم یکی دیگر از عبارات رد درخواست ویزا است که بیشتر توسط سفارت‌های ایالات متحده مورد استفاده قرار می‌گیرد. این رد درخواست زمانی به شما اعلام می شود که افسر کنسولگری با توجه به شواهد شما را واجد شرایط دریافت این ویزا نداند. ناگفته نماند دینای همان شکل اداری و رسمی ریفیوز است.

دلایل متعددی هستند که می‌توانند مانع از پذیرش ویزا شوند. این دلایل با نام‌های متعدد عدم صلاحیت در قانون مهاجرت، ملیت و به دلیل سایر قوانین مربوط به مهاجرت ذکر می شوند. برخی از این دلایل ممکن است توسط شما قابل رفع شدن باشند، اما تعدادی از آن‌ها هم دائمی هستند.

این یعنی هر بار دیگر هم که درخواست ویزا را ارائه دهید به دلیل همان قوانین رد صلاحیت خواهید شد. اگرچه به شکل عمده یک سری دلیل بین‌المللی در قوانین کشورها ذکر می شود که منجر به رد صلاحیت دائمی شما خواهد شد مثل دلایل امنیتی، اما قوانین هر کشور در تعیین این صلاحیت‌ها با دیگری می‌تواند متفاوت باشد.

 

دلایل رد شدن ویزا توسط سفارت

 

اگر قبلا درخواست ویزا کشوری را داده باشید، حتما با روند طاقت‌فرسا دریافت این گواهی مواجه بوده‌اید. این روند در مواقعی که شما در دریافت ویزا اصرار دارید، اما با ریجکت یا ریفیوز مواجه می شود، فرسایشی‌تر هم خواهد شد. دلایل رد شدن ویزا متنوع و زیاد هستند.

برخی از علل ریفیوز ویزا حتی چندان قابل توجه هم نیست، اما کشورها به یک دلیل عمده قوانین سخت‌گیرانه‌ای را در قبال متقاضیان درخواست ویزا در پیش خواهند گرفت. این دلیل عمده" ترس از ماندن بیشتر از موعد زمانی تعیین شده در کشور مورد نظر است". این سخت گیری هم در کشور مهاجر پذیری مثل کانادا بیشتر خواهد بود.

علت این مسئله این است که بسیاری از افراد به قصد گردشگری و بازدید به کانادا سفر می‌کنند، ولی در نهایت مدت بیشتری را در آن کشور می‌مانند. برخی دیگر هم حتی پا را از گلیم خود درازتر کرده و قصد بازگشت به کشور خود را ندارند. بنابراین صداقت حرف اول را می زند. اگر قصد دریافت ویزا کوتاه مدت یا اقامت موقت را دارید، باید از هر راهی که می‌توانید افسران ویزا را متقاعد کنید که دلیلی برای اقامت بیشتر در کانادا یا کشور مورد نظر را ندارید.

یک اشتباه کوچک می‌تواند منجر به رد صلاحیت شما شود. اما بیایید برای اینکه از این مشکلات پیشگیری کنید، دلایل عمده رد درخواست ویزا را بررسی کنیم. موارد زیر از جمله معیارهایی هستند که می‌توانند منجر به رد صلاحیت شما برای دریافت ویزا شوند.

 

1.ارائه اسناد اشتباه، مشکل‌دار یا ناقص

یکی از مهم‌ترین عللی که می‌تواند باعث شود درخواست ویزا شما ریجکت شود، مشکل در مدارک و اسناد شماست. هر متقاضی دریافت ویزایی باید مطابق با شرایط اعلامی بدون هیچ کم و کاستی اسناد خود را به کنسولگری ارائه دهد. حتی کوچکترین نقصی از سوی افسر ویزا قابل قبول نیست.

مشکل زمانی به وجود می‌آید که شما ب امید جلب توجه افسران، مدارک خود را تمام و کمال در اختیار سفارت قرار نمی‌دهید. اینکه تصور کنید با یک سند جعلی می‌توانید سر و ته قضیه را هم بیاورید، کاملا ساده‌لوحانه خواهد بود. مدارک شما با دقت تمام بررسی خواهند شد، پس حتی ممکن است ارائه یک کپی ناخوانا یا ترجمه نادرست منجر به رد درخواست شما شود.

برخی از افراد هستند که اسناد مختلف خود مثل فیش حقوقی یا گواهی اشتغال به کار خود را جعل می‌کنند تا بتوانند رای افسران ویزا را به نفع خود تغییر دهند. در اکثریت موارد این اسناد قابل تشخیص هستند، حتی اگر خیلی حرفه‌ای جعل شده باشند. زمانی که چنین کاری انجام می‌دهید و دست شما رو می شود، شخصیت خود را خراب کرده‌اید و نشان می‌دهید برای ورود به کشور آن ها هر کاری می‌کنید.

بنابراین سعی کنید به هیچ وجه این کار را انجام ندهید. حتی اگر نمی‌توانید یک شرط خاص را برآورده کنید، سعی کنید به جای جعل سند به فکر یک راه‌حل جایگزین باشید. برای مثال اگر گواهی بانکی ندارید، یک ضامن از خانواده شما می‌تواند این مسئله را برای شما حل کند. در چنین مواردی شاید بهترین راه‌حل مشاوره گرفتن از یک وکیل مهاجرتی باشد.

از طرف دیگر یک مدرک اشتباهی یا مدرکی که مشکل داشته باشد هم می‌تواند در ریفیوز درخواست ویزا اثرگذار باشد. بنابراین برای اینکه در همان مرتبه اول با درخواست ویزا شما موافقت شود، بهتر است با اسناد کامل و اصلی درخواست خود را ارائه دهید.

 

تفاوت دینای و ریجکت

 

 2.درخواست ویزا اشتباهی

اگرچه یک سری شرایط عمومی برای درخواست ویزا وجود دارد، اما بسته به نوع ویزا شرایط دریافت آن متفاوت است. پس بسیار مهم است که شما برای ویزا مناسب اقدام کنید. اگر قصد سفر کاری را دارید، یک ویزای تجاری برای شما مناسب است. اگر قصد مسافرت و گشت و گذار را دارید باید از ویزا توریستی استفاده کنید. پس متناسب با هدفی که دارید درخواست خود را ارائه دهید.

دو نکته را هنگام دریافت ویزا در نظر داشته باشید، اول اینکه بیش از حد درخواست ارائه ندهید تا جاه طلب به نظر نرسید. اجازه دهید کمی زمان بگذرد و شما هم در تهیه و تکمیل اسناد کوشا باشید. و اینکه این نکته را به خاطر بسپارید که معمولا برای دریافت اقامت طولانی در اولین مسافرت احتمال رد درخواست بسیار بالا است. پس یک تراول هیستوری خوب برای خود ایجاد کنید. اگرچه شانس شما محدود است ولی همیشه راهی وجود دارد که درخواست شما مورد موافقت سفارت قرار بگیرد.

 

3.هدف از مسافرت به کانادا

متداول‌ترین سوالی که هنگام مصاحبه از سوی کارمندان سفارت با آن مواجه هستید، هدف از سفر شماست. از آنجایی که خواه ناخواه باید به این سوال جواب دهید، پس بهتر است از قبل حسابی تمرین کنید تا بهترین پاسخ ممکن را ب کارمندان سفارت ارائه دهید.

قصد شما تنها بازدید از کانادا است؟ یا اینکه قصد دارید به دیدار دوستان و خانواده خود بروید؟ شاید هم به دلایل تجاری یا تحصیلی قصد دریافت اقامت کانادا را دارید؟ به هر حال هدف هر چیزی که باشد، باید بتوانید انگیزه خود از سفر به این کشور را به شکلی واضح و روشن با ذکر دلایل بیان کنید.

ار آنجایی که در این مرحله هم صداقت حرف اول را می‌زند؛ (زیرا سفارت به هر شکلی گفته‌های شما را با واقعیت موجود مطابقت خواهد داد)، بنابراین باید خیلی روراست و البته مطمئن به نظر برسید.

 

4.ارائه توضیحات کافی

همانطور که بارها در این مقاله و در مقالات گوناگون گفتیم، مهم‌ترین نگرانی سفارت‌هایی مثل کانادا، این است که شاید بخواهید بیشتر از زمان مشخص شده در کشور آن‌ها بمانید. به همین دلیل باید به هر روشی که می‌توانید نشان دهید که حتی قبل از تاریخ انقضا ویزا به کشور خود برمی‌گردید.

ارائه مدارک کافی در این زمان، نشان می‌دهد که شما با کشور خود ارتباط قوی دارید و قصد ماندن طولانی در کانادا یا هر کشور دیگری را ندارید. برای مثال روابط خانوادگی، شرایط کاری و مواردی از این دست شاید بتوانند موارد خوبی برای اثبات توضیحات شما باشند.

در مواردی دیگر شرایط شغلی مناسب، سابقه خوب شما در شغلی که در آن مشغول به کار هستید، حقوقی که دریافت می‌کنید همگی می‌توانند از دلایل شغلی شما باشند که بخواهید با استناد به آن‌ها نشان دهید که هر طور شده باید قبل از اتمام ویزا به کشور خود برگردید.

اگر از آن دسته افراد بیکار هستید یا سابقه انتقال پیاپی شغلی را دارید، معمولا با ریفیوز ویزا مواجه خواهید شد. کپی اسناد شغلی و مالی مثل سند خانه، شرکت یا ماشین در این موارد شاید کارساز بنظر برسد.

با تمام این توضیحات اگر نتوانید وضعیت شغلی خود را ثابت کنید، احتمال رد درخواست شما بالا می‌رود. نه سفارت کانادا و نه سفارت هیچ کشور دیگر بدون اثبات شرایط شغلی موجود در کشور خود، خواه یک شرکت کوچک و خواه یک شغل بزرگ باشد، با درخواست شما مبنی بر دریافت ویزا موافقت نخواهد کرد.

 

علت ریفیوز ویزای کانادا

 

 

5.داشتن سوابق مالی مشکوک

یکی دیگر از دلایلی که ممکن منجر به رد ویزای شما شود، داشتن سوابق مالی مشکوک است. شما باید با ارائه اسناد بانکی و صورت‌حساب‌های مالی خود به سفارت کانادا اثبات کنید که بودجه لازم برای سفر به کانادا را دارید. اینکه حساب بانکی شما تا چه اندازه پر است، می تواند در تایید یا رد درخواست موثر باشد.

برخی از افراد برای اینکه بتوانند ویزای کانادا را دریافت کنند با واریز مبلغی بیش از اندازه درخواست شده در حساب خود سعی دارند به سیستم ویزادهی راه پیدا کنند. اما خب متصدیان ارائه ویزا از قبل فکر این مسئله را هم کرده‌اند. آن‌ها هنگام توضیح شرایط دریافت ویزا یک گواهی بانکی از شش ماه قبل از حساب شما می‌خواهند که بتواند نشان دهد شما توانایی مالی لازم برای ساپورت سفر خود در یک بازه طولانی را دارید.

برای گذشتن از این خان رستم هم باید بتوانید یک جریان نقدی ثابت در حساب خود را نشان دهید. اگر به یکباره این کار را انجام دهید و نتوانید اثبات کنید که سرمایه ثابت می‌ماند، ممکن است نشانه بدی برای افسران سفارت محسوب شود و منجر به رد ویزای شما شود.

علاوه بر موارد بالا معیارهای دیگری از جمله مشکوک بودن شما به انجام اقدامات خرابکارانه یا کلاهبردانه در کانادا، عدم داشتن اعتماد بنفس در روند مصاحبه و حتی نداشتن یک تراول هیستوری یا سابقه سفر مناسب از دیگر عللی است که می‌تواند باعث شود درخواست ویزا شما از سوی سفارت ریجکت یا ریفیوز شود.

 

چگونه پس از رد ویزا، درخواست تجدیدنظر خود را ارائه دهیم؟

 

همانطور که مشاهده کردید، رد ویزا علل مختلفی را به دنبال دارد. حتی ممکن است برخی موارد دیگر هم باشد که ما در این مطلب به آن اشاره نکرده‌ایم. این به خود شما و نظر افسران ویزا و نوع ویزایی که درخواست می کنید برمی‌گردد.

اگر ویزا شما مورد قبول واقع نشود شما طی یک اعلام از سوی سفارت با ذکر علت از این موضوع خبردار خواهید شد. خبر خوب این است که شما می‌توانید با تکمیل یا اصلاح مدارک، درخواست تجدید نظر خود را به سفارت اعلام کنید. زمانی اعتراض به شکل کتبی به رای کنسولگری تا 60 روز پس از دریافت اعلان است.

قبل از اینکه نامه اعتراض را ارائه دهید، باید دلایل رد ویزا را چک کنید و در جهت رفع آن تلاش کنید. بسته به اینکه شما چقدر در ارائه اعتراض خود خوب عمل کنید، نامه فرجام‌خواهی شما مورد بررسی قرار می‌گیرد. شاید بهترین گزینه در این مورد کمک گرفتن از متخصصانی است که بتوانند مسیر را برای شما هموار کنند. افرادی که تجربه و سابقه دیرینه در این زمینه دارند، بهترین افرادی هستند که ممکن است به کمک شما بیایند.

 

سخن پایانی...

با مطالعه این مطلب متوجه شدیم که تفاوت ریجکت، ریفیوز و دنای در ویزا کانادا چیست. در ریجکت درخواست نامعتبر اعلام می‌شود و به مرحله تصمیم‌گیری نمی‌رسد. در اصطلاح ریفیوز درخواست پذیرش شده ولی در مرحله تصمیم‌گیری رد شده است. دنای هم عبارتی است که شکل رسمی ریفیوز را بیان می‌کند. در اینجا به تک تک مواردی اشاره کردیم که می‌تواند منجر به رد درخواست ویزا شما شود. اغلب این دلایل به راحتی از سوی شما قابل رفع شدن هستند. کافیست که یک راه‌حل مناسب را جایگزین کنید و دوباره درخواست ویزا خود را ارائه کنید.

افرادی که در این مسیر از وکیلان و کارشناسان مهاجرت حرفه‌ای و زبده استفاده می‌کنند، خیلی راحت‌تر و سریع‌تر می‌توانند ویزا خود را دریافت کنند. چنین اشخاصی با تجربه بالا و مشابه زیادی که دارند، می‌توانند به شما در رد موانع دریافت ویزا بهترین راهنمایی را ارائه دهند.

 

دلایل ریجکت درخواست ویزای تحصیلی

بر اساس آمار منتشر شده توسط موسسه مهاجرت و شهروندی کانادا (CIC)، سالانه چیزی در حدود 30٪ از تمام درخواست‌ های ویزای تحصیلی کانادا، ریجکت می ‌شوند. اصلی ترین دلیل ریجکت ویزای تحصیلی کانادا، افزایش درخواست‌ ویزا و پذیرش تحصیلی است. از جمله دیگر دلایلی که می تواند موجب رد درخواست شما شود، عبارتند از:

 • بودجه تان برای تحصیل در سال اول مقطع تحصیلی مورد نظرتان کافی نباشد و نتوانید تمکن مالی تان را اثبات نمایید.
 • برنامه انتخابی با سوابق تحصیلی یا شغلی شما تطابق نداشته باشد. همچنین، زمانی که تغییر رشته داده اید، رشته تحصیلی جدید بیش از حد با رشته تحصیلی قبلی تان تفاوت داشته باشد.
 • نامه پذیرش از یکی از موسسات آموزشی تعیین شده  (DLI) ارائه ندهید.
 • آفیسر ویزا متقاعد نشود که پس از تحصیل قصد بازگشت به کشورتان را دارید.
 • آفیسر ویزا به این نتیجه برسد که در کشورتان آینده شغلی نخواهید داشت.

 

 

ریجکت ویزای کانادا

 

دلایل ریجکت ویزای کار کانادا

یکی از پر تقاضا ترین درخواست های ویزای کانادا، ویزای کاری است. از جمله دلایل ریجکت ویزای کار کانادا می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • آفیسر ویزا متقاعد نشود که توانمندی های لازم برای انجام شغل مورد نظر را دارید.
 • این اطمینان را به وجود نیاورید که پس از پایان مهلت اقامت تان، کانادا را ترک خواهید کرد.
 • تمکن مالی تان برای یک سال زندگی در کانادا اثبات نشود.
 • برای کار در کانادا هدف خاصی تعریف نکنید و برنامه کاری متناسب با رزومه تان ارائه ندهید.
 • پروتکل‌ های بهداشتی را رعایت نکرده باشید.
 • دعوتنامه کاری معتبر ارائه نکنید.
 • ددلاین برنامه‌ کاری مورد درخواست تمام شده باشد و امتیاز لازم در برنامه اسکیلد ورکر کانادا را بدست نیاورده باشید.

البته این را نیز باید اشاره کنیم که ریجکت ویزای کار کانادا، به شرایط متقاضی نیز بستگی دارد. حتی ممکن است با وجود برخی از موارد فوق درخواست شما پذیرفته شود.

 

دنای شدن ویزای تحصیلی کانادا

 

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


Ali :

سلام .شوهرم درخواست ویزای جاب آفر و بنده couple ایشون بودم. اما بعلت مدرک LMIA جعلی که وکیلمون کلاهبردارمون در پروندمون گذاشته، رد و بن شدند و 5 سال ممنوع ورودن . آیا برای رفع بن شدن راهی وجود داره؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

با درود 

باید پرونده رو به دادگاههای فدرال ببریم 

با شماره های پشتیبانی ما در تماس باشید.

metin :

سلام من امروز جواب رفیوز رو گرفتم به دلیل جدایی خانواده همسرم که خیلی سال هستند که جداشدند ایا امکان رفع ان هست در اعتراض؟

با درود 

باید تمامی شرایط پرونده بررسی شود. می توانید با شماره های پشتیبانی ما در صفحه تماس باما در ارتباط باشید.

setareh arab :

با سلام بنده امروز نامه refused از سفارت کانادا اقدام کردم با توجه به اینکه مهلت اعتراض دارم چه اقداماتی باید انجام دهم؟

با درود 

با شماره های پشتیبانی ما بخش رفع ریجکتی در تماس باشید  که شرایط پرونده شما بررسی شود

setareh arab :

با سلام بنده امروز نامه REFUSED از سفارت کانادا را دریافت کردم و دوباره میخوام اقدام کنم و اعتراض بزنم چه کارهایی باید انجام دهم؟

با درود 

می توانید با شماره های پشتیبانی ما در تماس باشید راهنمایی خواهید شد 

باید بررسی شود که پرونده شما ارزش اعتراض دارد یا خیر و مشخص شود اعتراض در دادگاههای فدرال مطرح شود یا در اداره مهاجرت کانادا

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت قانونی با مجوزها و وکیل رسمی

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

مجوزها و آدرس دفاتر:

- مجوز وزارت گردشگری ایران (بنام سالی گشت پارس به ش.ث: 461992)

- مجوز رسمی مشاور مهاجرت کانادا، دکتر شهروز بهرامی اصل: ICCRC :R527306 

- مجوز مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران (ای نماد) بنام ویزا724

- مجوز دفتر فعال حقوقی و مشاور املاک، در امارات (دبی) بنام الیزیاگروپ

 

دفتر ایران (تهران): 

تلفن‌های ثابت:

02122913141 02122223173 / 02122226298

 

پشتیبانی تلفن همراه، واتساپ و تلگرام:

09124644197 / 09961042050 

(شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

 

آدرس: میرداماد؛ میدان مادر (محسنی)، برج بیژن، طبقه 7 واحد 6

* مراجعه حضوری فقط با رزرو وقت قبلی

(پاسخدهی تلفنی فقط: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران )

(پشتیبانی پیام در واتساپ و تلگرام: 24 ساعته)


دفتر کانادا (تورنتو):

CANADA Office  :

17075 Leslie St, Unit 6, Newmarket, ON L3Y8E1 
Canada Toronto 

19055987474+ : Whatsapp & CALL

(مراجعه به دفاتر فقط با رزرو وقت قبلی)

 

دفتر امارات (دبی):

DUBAI Office  :

Dubai sheikh zayed road AlQuoz3 RAK bank Building office

 

اینماد ویزا724   RCIC

* ویزا724 مرکز تخصصی ویزا و مهاجرت

لینک های مهم: شرایط مهاجرت به کانادا / ویزا تحصیلی کانادا

سرمایه گذاری در کانادا / وکیل مهاجرت / ثبت شرکت دبی

شرایط و هزینه ویزای توریستی کانادا / ویزای کانادا / پاسپورت دومینیکا

مهاجرت به انگلیس / ویزای تحصیلی انگلیس / خرید ملک در دبی

استارتاپ کانادا / موسسه مهاجرتی / تورنتو / ونکوور

 

* اینستاگرام ویزا724: 

ایمیل : info[at]visa724.com

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.