ویزای اتریش تضمینی

قیمت : طبق درخواست

رزرو وقت مشاوره

ویزای اتریش تضمینی


نوع ویزا : این صفحه جهت اطلاع رسانی افرادیست که، به اشتباه به دنبال خدمات تضمینی! اتریش هستند یا در دام کلاهبرداران افتاده اند... حتی اگر خودتان قصد انجام امور درخواست ویزای اتریش را دارید، با دقت کامل این صفحه را مطالعه فرمایید، این مطالب بر مبنای تجربه و اطلاعات د

کشور : اتریش

هشدار ها : لطفا از سپردن پاسپورت و مدارک شناسایی خود به افراد ناشناس خودداری نمایید.

مدارک :

این صفحه جهت اطلاع رسانی افرادیست که، به اشتباه به دنبال خدمات تضمینی! اتریش هستند یا در دام کلاهبرداران افتاده اند...

حتما برای جلوگیری از این مسئله تمام موارد این صفحه را مطالعه فرمایید.

 

ما خدماتی با عنوان ویزای تضمینی نداریم (فعلا هیچگونه فعالیتی در زمینه کشور اتریش نداریم، لطفا سوال نفرمایید).

 

مدارک ذیل به صورت کلی عنوان می شود (ارائه تمامی آنها اجباری نیست).

ارائه مدارک دیگر، افزون بر مدارک زیر به نوع درخواست بستگی دارد.

الف) مدرک شناسایی جهت درخواست ویزای توریستی اتریش:
1. پاسپورت جدید و قدیم متقاضی و همراهان 
2. عکس جدید 3٫5*4٫5 زمینه سفید متقاضی و هر یک از همراهان – نام و تاریخ تولد هر فرد باید پشت عکس نوشته شود.
3. سند ازدواج و شناسنامه متقاضی و تمامی همراهان (ترجمه رسمی همراه با مهر قوه قضاییه)

ب) مدارک شغلی جهت درخواست ویزای توریستی اتریش: مدارک (سرپرست و همراهان) که میتواند شامل موارد ذیل باشد:
جواز کسب، روزنامه رسمی، اساسنامه، شراکت نامه، فیش حقوقی، پروانه شغلی، پروانه وکالت (ویژه ووکلا)، پروانه طبابت (ویژه پزشکان)، لیست بیمه تامین اجتماعی پرسنل، لیست بیمه تامین اجتماعی متقاضی و اعضای خانواده، قرارداد همکاری، نامه اشتغال به کار یا تحصیل و یا هر آنچه که اثبات کننده شغل یا تحصیل متقاضی و همراهان می باشد.

 

کارمندان: گواهی اشتغال به کار روی سربرگ شرکت (با ذکر تاریخ شروع به کار، عنوان شغلی و درآمد سالیانه، نام مدیر یا سوپروایزر و مدت زمان موافقت شده با مرخصی)، فیش حقوقی دو ماه آخر، لیست بیمه دو ماه آخر و حکم کارگزینی (تماما ترجمه رسمی همراه با مهر قوه قضاییه)

کارفرمایان: “آگهی تاسیس”، “آگهی تغییرات” و آگهی تصمیمات” شرکت در روزنامه رسمی، لیست بیمه و فیش حقوقی دو ماه آخر کارمندان، آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، نامه تمکن بانک شرکت و ریزپرینت 4 ماه آخر به لاتین (تماما ترجمه رسمی همراه با مهر قوه قضاییه)

تجار: کارت بازرگانی، گواهی اتاق بازرگانی، آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، لیست پرداخت بیمه (تماما ترجمه رسمی همراه با مهر قوه قضاییه)

مهندسان: پروانه نظام مهندسی یا جواز ساخت (تماما ترجمه رسمی همراه با مهر قوه قضاییه)

کارخانه داران و صاحبان مشاغل آزاد: پروانه بهره برداری، جواز کسب، آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، لیست پرداخت بیمه کارکنان (تماما ترجمه رسمی همراه با مهر قوه قضاییه)

بازنشستگان: حکم بازنشستگی، فیش حقوقی سه ماه آخر بازنشستگی (در صورت افزایش حقوق، ترجمه حکم افزایش حقوق بازنشستگی ارائه شود.) (تماما ترجمه رسمی همراه با مهر قوه قضاییه)


ج) مدارک تحصیلی جهت درخواست ویزای توریستی اتریش:
1. مدارک تحصیلی معتبر همراه با ریز نمرات متقاضی و همراهان (ترجمه رسمی با مهر قوه قضاییه و وزارت امور خارجه)
2. مدارک زبان معتبر.
3. مدارک دوره های آموزشی از مراکز معتبر آموزشی.

د) مدارک مالی و ملکی جهت درخواست ویزای توریستی اتریش:
1. اسناد املاک و مستغلات متقاضی و همراهان (ترجمه رسمی با مهر قوه قضاییه)
2. میانگین حساب 4 ماه آخر حساب بانکی متقاضی و همراهان. 
3. تمکن مالی (مانده حساب - سپرده) ارزی یا ریالی متقاضی و همراهان. 
4. سهام بورس یا هرآنچه که اثبات کننده دارایی نقدی یا غیر نقدی می باشد. (متقاضی و همراهان)

ه) فرم اطلاعات فردی جهت درخواست ویزای توریستی اتریش: یک فرم کامل از اطلاعات شخصی در غالب Word برای متقاضی و تمامی همراهان به صورت جداگانه. (آدرس محل کار متقاضی و همراهان، آدرس محل سکونت، شماره تماس محل سکونت، شماره تماس محل کار متقاضی و همراهان، شماره همراه متقاضی دارای واتساپ فعال، کدپستی محل سکونت و محل کار متقاضی و همراهان، توضیحاتی کامل راجع به سمت شغلی متقاضی و همراهان)

نکات مهم:

- ترجمه رضایت نامه محضری برای همراهی فرزندانی که بدون یکی از والدین قصد مسافرت دارند( رضایت نامه باید از سوی کسی باشد که آن ها را همراهی نمی کند).
- اگر قادر به ارائه دعوتنامه برای درخواست ویزا می باشید، دعوت نامه شامل مشخصات کامل دعوت کننده و متقاضی، نسبت، دلیل سفر متقاضی، آدرس و شماره های تماس محل سکونت و محل کار، مدت زمان اقامت و هرگونه موارد مرتبط دیگر دعوت نامه پس از تنظیم باید به مهر و امضای دفتر (Notary Public) برسد.

- مدارک فرد دعوت کننده: ارائه کارت شهروندی، پاسپورت کشور مقصد، شناسنامه همان کشور یا کارت اقامت از سوی فرد دعوت کننده الزامی است. همچنین سایر مدارک فرد دعوت کننده شامل گواهی اشتغال به کار، نامه بانک، برگه های مالیاتی تاثیر بسیار زیادی روی نتیجه درخواست ویزای فرد دعوت شونده دارند.

- اگر دارای دعوتنامه هستید ارائه اصل دعوتنامه و مدارک شخص دعوت کننده الزامی ست. (شماره واتساپ فرد دعوت کننده برای ارتباط کارشناسان موسسه با ایشان الزامیست) 

در صورت نداشتن دعوت نامه، ارائه رزرو هتل و شرح برنامه سفر به همراه رزرو بلیط رفت و برگشت الزامی است.
- در برخی موارد ممکن است افسر ویزا از شما مدارک معاینه پزشکی بخواهد که ممکن است بیش از 3 ماه به پروسه پرونده شما اضافه کند. و گاهی در برخی پرونده ها به درخواست آفیسر گواهی عدم سوء پیشینه برای شما و اعضای خانواده ای که بالای 18 سال دارند الزامی است.
- دسترسی کامل به فرد متقاضی تا زمان اعزام برای انگشت نگاری الزامی می باشد. 
- کپی برابر اصل تمامی مدارک تهیه گردد.
- مسئولیت ارائه مدارک جعلی و ترجمه غلط مدارک بر عهده فرد متقاضی می باشد. در انتخاب دارالترجمه رسمی بسیار دقت داشته باشید.

قبل از اقدام به تهیه مدارک برای درخواست ویزای توریستی اتریش، با متخصصان ما مشورت فرمایید.

توضیحات :

حتی اگر خودتان قصد انجام امور درخواست ویزای اتریش را دارید، با دقت کامل به نکات زیر توجه فرمایید، این نکات بر مبنای تجربه و اطلاعات دقیق مشاوران و وکلای مهاجرت موسسه تهیه و تالیف شده است.

ویزای اتریش بدون تاریخچه سفر شینگن ممکن است، اما تضمین صدور ویزا یک دورغ بزرگ است. ویزای 100% تضمینی اتریش وجود ندارد. هیچ شخص یا شرکتی آشنایی در سفارت اتریش ندارد. هیچگونه تفاوتی بین بررسی مدارک در اتریش وجود ندارد. هیچ دعوتنامه ای تضمین کننده صدور ویزای اتریش نخواهد بود. ویزای فوری یا VIP اتریش وجود ندارد. سفارت هیچ گونه آماری در خصوص تعداد قبول یا رد درخواست ویزا را اعلام نمی کند، تمام آمارهایی که در سایت های مختلف عنوان می شود که مثلا 90 درصد درخواست ویزای ایرانی ها ریجکت یا قبول شده است دروغی بیش نیست؛ تعداد قبول یا رد درخواست های ویزا هیچوقت اعلام نشده است. ارائه مدارک جعلی به سفارت اتریش عواقب جبران ناپذیری خواهد داشت.

نکته بسیار مهم در خصوص اخذ ویزای تضمینی اتریش: 

برخی از آژانسها یا شرکتهای مسافرتی یا تحصیلی چند نرخ برای خدمات درخواست ویزا در نظر گرفته اند: معمولی و تضمینی(ضمانت بازگشت وجه). این موضوع بدین صورت است که اگر هزینه درخواست ویزای معمولی را پرداخت کنید؛ یک کارآموز آن شرکت، خود را به جای شما جا زده و یک ایمیل به اسم شما درست می کند و درخواست ویزا می دهد (ایمیل، نام کاربری و رمز عبور را در اختیار شما نمی گذارند، که بسیار خطرناک است) علاوه بر غیر قانونی بودن این موضوع، احتمال خطا و ریجکتی به دلیل بی تجربگی کارآموز بسیار بالاست. اگر هزینه ویزای تضمینی را پرداخت کنید؛ یک غیر کارآموز باز هم با یک ایمیل از سمت شما درخواست ویزا می کند (ایمیل، نام کاربری و رمز عبور را در اختیار شما نمی گذارند، که بسیار خطرناک است).

این شرکتها برای توجیه تضمینی بودن ویزا، گاهی عنوان می کنند که از یک دعوتنامه رسمی و معتبر شرکت خودشان در اتریش برای افزایش شانس دریافت ویزای شما استفاده خواهد شد! (دعوتنامه نیز غیر قابل خرید و فروش است، و فقط بهانه ایست که هزینه ی بیشتری از شما طلب کنند)

با چند سوال ساده میتوانید متوجه دروغ این نوع شرکت ها شوید

آیا خود را به جای شما معرفی خواهند کرد یا از یک وکیل یا مشاور رسمی استفاده خواهند کرد؟ (اگر از وکیل یا مشاور رسمی استفاده می شود، شما حق دارید نام وکیل خود را بدانید و اگر یک ایمیل را به جای شما به اتریش معرفی خواهند کرد، حق دارید که آدرس و رمز ورود ایمیل را داشته باشید).

آیا اگر به جای شما ایمیلی درست می‌کنند، پروفایل و رمز ورود اپلیکیشن فی درخواست ویزا را در اختیار شما قرار خواهند داد؟ در صورتی که پروفایل و رمز ورود را در اختیار شما نگذارند، این موضوع با ریسک بسیار همراه است؛ به دلیل اینکه تضمین کرده اند که هزینه ی شما را در صورت رد درخواست ویزا، عودت دهند، پس به احتمال بسیار قوی بدون اطلاع شما، از مدارک جعلی برای تکمیل مدارک شما استفاده خواهند کرد، و برای اینکه مدرکی از جعل آنها نداشته باشید، پروفایل و رمز ورود را در اختیارتان نخواهند گذاشت. که اگر آفیسر متوجه جعلی بودن مدارک شود، 5 سال از درخواست ویزا تحریم خواهید شد. و هیچ مدارکی برای اثبات بی گناهی خود نخواهید داشت!

آیا دعوتنامه معتبری! که برای شما استفاده می کنند فقط برای شما بوده یا برای هزاران نفر دیگر استفاده شده است؟! اگر این شرکت شما را به اتریش دعوت می کند پس چرا یک ایمیل به جای شما درست کرده، درخواست ویزا می دهد و آدرس و رمز ورود را در اختیار شما نمی گذارد؟ 

نکته جالب در دعوتنامه اینگونه شرکتها این است که؛ یک شرکت در کشور مقصد ثبت کرده اند و شما به عنوان یک توریست به همان کشور معرفی می‌کنند و عنوان می‌کنند هیچ مسئولیتی در قبال شما نخواهند داشت! درنتیجه داشتن یا نداشتن این دعوتنامه هیچ تفاوتی در پرونده نخواهد داشت! فقط توجیهی برای دریافت اضافه بهای خدمات خود ساخته اند.

توضیحات تکمیلی:

1. سوالی که برای بسیاری از متقاضیان ویزای شینگن اتریش پیش می آید این است که: با مدارک من چند درصد احتمال موفقیت دریافت ویزا وجود دارد؟ واقیعت این است که هیچکس نمی تواند این درصد را محاسبه کند، اما در صورتی که مدارک به درستی ارائه شود و نقصی در پرونده نداشته باشید، دلیلی برای رد درخواست ویزای شما نخواهند داشت. 

 

2. یکی از مواردی که می‌تواند در دریافت ویزای اتریش بسیار تاثیر گذار باشد، داشتن دعوتنامه معتبر از کشور اتریشست. حال این دعوتنامه می‌تواند از سوی یک دوست، شرکت یا اقوام شما باشد.

لطفا در صورتی که نمی‌توانید به دعوتنامه دسترسی داشته باشید، اقدام به خرید دعوتنامه نفرمایید! 

متاسفانه بسیاری از افراد یا شرکتها به دروغ عنوان میکنن که از دعوتنامه در پرونده ی شما استفاده شده و ما دعوتنامه را همراه با دیگر مدارک به سفارت فرستاده ایم! و شما نمی‌توانید دعوتنامه را مشاهده کنید چون منبع صدور دعوتنامه افشا می‌شود! یا اینکه از دعوتنامه های فاقد اعتبار یا دعوتنامه های جعلی برای درخواست ویزای اتریش استفاده میکنن که اتفاقا در مواردی دلیل ریجکتی و تحریم پنج ساله ویزا، همان دعوتنامه ی فاقد اعتبار است.

به یک آژانس یا شرکت مسافرتی یا حقوقی که صرفا یک شعبه در اتریش دارد و شما را به اتریش یک توریست یا دانشجو معرفی می کند و بابت دعوتنامه، هزینه ای را از شما طلب می کند! به هیچ عنوان اعتماد نکنید. اینگونه شرکتها اگر دعوتنامه واقعی ارائه دهند، برای اینکه در اتریش از خود سلب مسئولیت کنند، در دعوتنامه های خود عنوان می کنند که شما صرفا یک توریست هستید و هیچگونه مسئولیتی در قبال شما ندارند.  این نوع دعوتنامه هیچ کمکی به پروسه دریافت ویزا نخواهد کرد و فقط بهانه ایست که هزینه بیشتری از شما مطالبه کنند. (دعوتنامه اتریش نه تضمین کننده ویزا خواهد بود و نه قابل خرید و فروش است).

داشتن دعوتنامه معتبر شانس دریافت ویزای شینگن اتریش را افزایش می‌دهد. اما دقت داشته باشید، تنها دعوتنامه ای معتبر است که از اقوام درجه یک شما و دوستان شما باشد، یا از طریق یک شریک ثبت شده معتبر در اتریش صادر شده باشد که بابت صدور دعوتنامه هزینه ای مطالبه نمی کند و به شغل و حرفه شما برا کسب و کار خود نیاز دارد.

 

3. مراقب باشید که فریب وعده های دروغین لیبل جعلی ویزای شینگن را نخورید؛ متاسفانه بسیاری از افراد با وعده هایی همچون؛ چسباندن لیبل شینگن جعلی یا کشورهای آسیایی، جعل مهر ورود و خروج ویزا، از متقاضیان ویزا سودجویی می‌کنند. باید بدانید که علاوه بر عواقب جعل که می‌تواند گریبان گیر شما شود، در صورتی که آفیسر به جعلی بودن مدارک پی ببرد؛ شما از 5 سال تا مادام العمر از سفر به تمام اتحادیه اروپا محروم خواهید شد.


در برخی از تبلیغات میبینیم که حرف از اخذ ویزای اتریش بدون مدارک، فقط با پاسپورت و موارد این چنینی زده شده است. واقعیت این است که بعضی از کارگزاران و عاملان ویزای تضمینی اتریش، اقدام به جعل مدارک و جعل ویزای شینگن یا سفرهای آسیایی متعدد می‌کنند و به خیال خود با این کار شانس ویزا را افزایش می‌دهند. در صورتی که این کار نه تنها شانس اخذ ویزا را افزایش نمی‌دهد، بلکه در خواست متقاضی ریجکت می‌شود. افسران ویزا برخی و در مواردی، تمامی ویزا های متقاضیان را از سفارت کشور هایی که این ویزا را صادر کرده اند چک می‌کنند و اگر پی به جعلی بودن ویزا ببرند قطعا با درخواست شما مخالفت خواهند کرد و شخص خاطی را وارد بلک لیست 5 ساله خواهند کرد، حتی اعتراض شما برای اینکه شخص دیگری این مدارک را بدون اطلاع شما ارسال کرده است کاملا بی فایده خواهد بود.

 

4. در بسیاری موارد از مشاوران موسسه سوال شده که آیا رابطی در سفارت اتریش دارند و آیا دارای امتیاز خاصی در سفارت اتریش هستند؟ لازم به ذکر است که؛ هیچ کس نه رابطی در سفارت اتریش داشته و نه دارای امتیاز خاصی است. سیستم ویزای شینگن بسیار دقیق بوده و بر مبنای قانون پایه ریزی شده و به نوعی هیچ شخصی جرات رابطه بازی در این سیستم را ندارد و باید تاکید کنیم کسانی که این موارد را عنوان میکنند؛ دارای تجربه کافی در این حیطه نبوده و می‌خواهند با این عناوین هر طور شده از موقعیت سوء استفاده کنند و از شما مبالغی را بابت دستمزد دریافت کنند.

5. در بسیاری از موارد کارگزاران ویزا عنوان می کنند که؛ در انتهای کار، مبلغ دستمزد و یا حق الوکاله را پرداخت کنید! این امر نشان دهنده ی آن است که شرکت یا شخص مذکور مبتدی بوده و شانس خود را با ارائه مدارک جعلی برای دریافت ویزای شما امتحان خواهد کرد؛ اگر با درخواست ویزا موافقت شد دستمزد را دریافت می‌کند و اگر با درخواست ویزا مخالفت شد و شما به صورت 5 ساله ریجکت شدین مشکلی نیست نفر بعدی ...!!!

 

6. مراقب باشید که چیزی با عنوان ویزای فوری اتریش وجود ندارد و فقط می‌توان زمان انگشت نگاری را کوتاه تر کرد. و زمان تایید مدارک توسط سفارت تعیین می‌گردد و هیچ شخصی در کوتاه کردن زمان پاسخگویی سفارت دخالتی نخواهد داشت.

 

7. زمانی که سخن از ویزای تضمینی اتریش می باشد، توجه داشته باشید که هیچ کس نمی‌تواند تضمین کننده صدور ویزا باشد، مگر اینکه آفیسر اتریش باشد.

 

در مواردی برخی شرکت ها یا اشخاص بیان می‌کنند که در سفارت مثلا آفیسر از دوستان آنهاست و یا از این افراد مبالغی دریافت می‌کند! باید توجه داشته باشید که افسرهای ویزا در شرایط بسیار دشواری انتخاب می شوند و هیچوقت به طور ثابت در یک سفارت نمی مانند و نکته مهم این است که مشخص نیست پرونده ی شما به کدام آفیسر ویزا ارجاع داده خواهد شد و پرونده ها به صورت رندوم توسط افسرهای ویزا بررسی می‌گردد. پس به طور کل رابطه در سفارت اتریش و اخذ ویزای تضمینی اتریش وجود ندارد.

 

8. اگر به دونبال درخواست ویزای شینگن برای بالا بردن شانس دریافت ویزای کانادا هستید و دارای فرزند بین 6 تا 17 سال هستید؛ میتوان بدون مدرک زبان و بدون داشتن تاریخچه سفر شینگن با استفاده از ویزای دانش آموزی کانادا  شانس دریافت ویزای کانادا برای دیگر اعضای خانواده را افزایش دهیم. ویزای دانش آموزی کانادا درصد موفقیت بالایی دارد.

 

9. اگر نیروی مختصص هستید و در ارائه مدرک زبان و مدارک سابقه شغلی خود مشکلی ندارید، و قصد مهاجرت دارید، بسیاری از کشورهای پیشرفته به وجود شما نیاز دارند. در اولین قدم مسیر مهاجرت، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

 

مراحل درخواست ویزای اتریش:

1. انجام مشاوره توسط کارشناسان و وکلای رسمی موسسه

2. تایید شرایط متقاضی توسط مشاور یا وکیل رسمی موسسه و امضای قرارداد.

3. تهیه و تحویل مدارک خواسته شده به موسسه. 

4. بررسی مدارک، تهیه نامه توجیهی آفیسر، تهیه آیتینری دقیق سفر، بررسی صحت مدراک ترجمه شده، درخواست وقت سفارت، رزرو هتل و پرواز (در صورت نیاز خرید قطعی) که توسط موسسه انجام می پذیرد.

5. ثبت نام، ارسال مداک و انجام انگشت نگاری توسط متقاضی در یکی از مراکز انگشت نگاری سفارت اتریش. 

6. دریافت ایمیل تاییدیه انگشت نگاری و مدارک از سوی سفارت اتریش. 

7. انتظار برای پاسخ سفارت به درخواست ویزا.

نکته: در مواردی ممکن است سفارت درخواست هایی همچون ارسال مدارک پزشکی، ارسال مجدد مدارک ملکی یا مالی، مصاحبه حضوری در سفارت و ...  را داشته باشد که از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد کرد. 

 

ما خدماتی با عنوان ویزای تضمینی نداریم (فعلا هیچگونه فعالیتی در زمینه کشور اتریش نداریم، لطفا سوال نفرمایید).

 

همراهان گرامی، برای بهره مندی از مشاوره و ارزیابی تخصصی مشاوران ما، اقدام به تکمیل  فرمهای ارزیابی رایگان نمایید و یا می‌توانید سوالات خود را در قسمت مشاوره رایگان مطرح فرمایید. یا اگر قصد جدی برای مهاجرت یا دریافت ویزا دارید می‌توانید به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه نمایید تا از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت بهره مند شوید. همچنین می‌توانید با مراجعه به صفحه درباره ما و مطالعه آن، اطلاعات تماس دفاتر ما را دریافت نموده و از اعتبار و تجربه موسسه اطمینان حاصل نمایید.

 

مطالب پیشنهادی:

استارتاپ ویزای کانادا

ویزای تحصیلی کانادا

مهاجرت از طریق خود اشتغالی کانادا

ویزای کار پرستاری کانادا یا مهاجرت پرستاران به کانادا

مهاجرت از طریق PEQ کانادا

ویزای دانش آموزی کانادا

ویزا و اقامت سرمایه گذاری کانادا

مقایسه هزینه های زندگی در کانادا

مهاجرت از طریق اکسپرس اینتری کانادا

درباره ویزای کانادا همه چیز بدانید

درباره تحصیل در کانادا همه چیز بدانید

ویزای اقامت دائم کانادا

مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت

ویزای شینگن آلمان

ویزا و اقامت سرمایه گذاری انگلیس

 

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا ، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما

اطلاعات تکمیلی

قیمت

طبق درخواست

مدت اقامت

14 روز

مدت اعتبار

طبق درخواست

مدت اخذ ویزا

طبق درخواست


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


رضا مصلی نژاد :

سلام میخوام بدونم ویزای اتریش چقدر هزینه داره و بدون مدرک زبان آیلتس و تافل امکان مهاجرت شغلی دارم یا خیر متشکرم

رضا :

اولویت اقانت اتریش وبعدکانادا...بهترین وسریع ترین راه ممکن وکم هزینه ترین که به اقامت دائم برسم....

همچین روش مهاجرتی نیست! سعی کنید واقع گرا باشید

می‌توانید مشخصات خود را، برای بررسی دقیق شرایط، در فرمهای ارزیابی رایگان وارد نمایید

Negin :

سلام مدت زمان ویزا پیوست به همسر در اتریش چقدره؟ 3 ماه یا 4 ماه ؟

محمد :

سلام من برای ویزای توریستی اتریش میخواهم اقدام کنم

محمد اکبری :

سلام من برای ویزای توریستی اتریش میخواهم اقدام کنم و سنم بیست سال است. من با یک شرکت معتبر کار میکنم که زیر نظر اتاق بازرگانی اتریش فعالیت میکند. احتمال قبولی ویزای من چقدر است؟

محمدرضا :

بنده مشاوره در زمینه مهاجرت به المان یا اتریش‌از طریق تحصیل اگه هزینه کمی بخواد یا برای مهاجرت کاری نیازمند کمک و راهنمایی هستم متاهل به سن31 ساله مدرک کاردانی الکترونیک و همسرم 30 ساله با مدرک ارشد بیوشیمی بالینی و هردو در حال خواندن زبان المانی هستیم و خواستار مهاجرت با المان اتریش هاند و ...

باید به سایت های کاریابی مانند indeed مراجعه بفرمایید

وحید :

سلام وقت بخیر من نیاز به ویزای تجاری دارم و از شرکت مقصد هم دعوت نامه مربوطه را گرفتم. با توجه به اینکه جهت مصاحبه کاری باید به اتریش سفر کنم، گرفتن گواهی اشتغال به کارموقعیت شغلی فعلی بنده را به خطر می اندازد. آیا بدون داشتن این گواهی ویزا صادر خواهد شد؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

ریسک عدم صدور ویزا را بالا خواهید برد.

mokhtarzade :

سلام روز بخیر ویزای اتریش با اراعه دعوتنامه هست ؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

در صورتی که شرایط دریافت دعوتنامه را داشته باشید، بله امکان پذیر خواهد بود.

محسن کریمی :

درود:35سال سن دارم و متاهل مدرک لیسانس مدیریت دارم12 ساله کارمند قراردادی وزارت ارشاد هستم و نزدیک 20سال هستش موسیقی کارمیکنم.راهی هستش واسه گرفتن ویزای کشور اتریش؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

باید شرایط شما به صورت دقیقتر مورد بررسی قرارگیرد. لطفا به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

 

ابراهیم الفت :

در مورد ویزای هنرمندان که ظاهرا ۶ ماهه ست اطلاعاتی دارید؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

ویزای هنرمندان برای اتریش وجود ندارد، همان ویزای موقت توریستی است که به صورت مولتی صادر میگردد.

Neda :

سلام روزتون بخیر. من با شخصی اتریشی چند سال در ارتباطیم و قصد ازدواج داریم ولی میخوایم این مراسم تو اتریش باشه چون ایشون مسلمون نیستن. ایشون برای من دعوتنامه میخوان بفرستن که من بتونم برم فقط سوال من اینه که زمان مصاحبه بگم که برای ازدواج با ایشون میرم یا بگم قصد سفر فقط توریستی و ملاقات دوست بسرم هست؟ و اینکه من مجردم آیا این میتونه دلیل رد شدنم باشه باقی مدارک اوکی هستن.

مشاور مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

حقیقت را عنوان بفرمایید، به احتمال زیاد با درخواست ویزا اتریش شما موافقت خواهندشد.

فرهاد :

آیا شما ویزای توریستی اتریش هم را هم برای متقاضیان تهیه می کنید؟ و در ضورتی که جواب مثبت است هزینه آن چقدر است؟ با تشکر

مشاور مهاجرت و ویزا

با سلام و احترام 

بله میتوانیم برای شما درخواست کننده ویزای شینگن باشیم. هزینه های حق الوکاله در جلسات حضوری با توجه به درخواست و مشخصات شما تعیین میگردد.

احمد بلوچ محمودآبادي :

با سلام، براي نوروز متقاضي دريافت ويزاي شينگن (ورود از اتريش) هستم. لطفا بفرمائيد بايد چه كاري انجام بدم؟ ترجمه مداركي كه فرمودين بايد به زبان انگليسي باشه يا آلماني؟ غير از 60 يورو هزينه سفارت ، هزينه هاي خدمات خودتون رو هم لطفا اعلام بفرمائيد. با تشكر

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

با سلام و احترام ویزای اگر شرایط ویزای تضمینی شینگن اتریش را داشته باشید به صورت تضمینی برای شما اقدام می گردد. لطفا به صفحه فرم ارزیابی ویزای توریستی رایگان مراجعه نمایید

soroosh1990 :

سلام و وقت بخیر من پزشک و رزیدنت رشته تخصصی رادیولوژی هستم هر سال وین میزبان کنگره رادیولوژی هست و بنده پوستر پذیرفته شده دارم. کنگره وین به من دعوتنامه معتبر داده و همچنین دانشگاه محل تحصیل من هم نامه جهت اینکه نشان بدهند که من محصل هستم و دوباره به ایران بر میگردم، به من می دهد. از سمت دیگر من مهر ماه امسال سفر تفریحی به فرانسه داشتم و همچنین ۶ سال پیش شنگن دیگر در مورد سفر به ایتالیا داشتم حالا سوالی که دارم این هست، با توجه به سختگیری های سفارت اتریش، از این سفارت اقدام کنم و یا اینکه از کشور فرانسه که اخیرا به ان سفر داشتم اقدام کنم؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

چون دلیل موجه برای رفتن به اتریش دارید برای ویزای توریستی اتریش اقدام نمایید.

حسام سمیعی :

سلام در حال حاضر دانشجوی رشته حقوق در دانشگاه آزاد هستم . میخواستم بدونم چطور میتونم در رشته های دیگه در اتریش شروع به تحصیل کنم آیا میتونم همزمان با درس خوندن کار بکنم و هزینه زندگیمو تامین کنم و در آخر هزینه تمام شده اخذ ویزا در اتریش با احتساب هزینه کمیسیون شما و هزینه های سفارت و هزینه های اولیه چقدره ؟ ممنونم اگر پاسخ بدید ????

با سلام و احترام 

بله در برخی از رشته های تحصیلی مانند MBA امکان پذیر است. 

زمانی که ویزای تحصیلی اتریش برای شما تایید گردد میتوانید به صورت 20 ساعت در هفته و قانونی فعالیت داشته باشید و کسب درآمد نمایید.

Vahid vali :

با سلام و عرض ادب ،میخواستم بدونم هزینه گرفتن ویزای توریستی برای اتریش حدودا چقدر میشه ؟ و چقدر زمان میبره ؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

با سلام و احترام 

هزینه و زمان دریافت ویزای توریستی اتریش با توجه به مشخصات و مدارک شما در جلسات مشاوره عنوان خواهد شد.

مصی : با سلام؛من ویزای شینگن از سفارت اتریش میخوام؛مدارک رو تا حدودی دارم؛در صورت امکان با بنده هماهنگ بفرمایید

مشاور مهاجرت و ویزا:

 میتوانید با شماره های موسسه در تماس بوده و یا اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

سیامک : سلام، من سی و سه ساله مجرد و دارای مدرک فوق لیسانس کشاورزی و بدون هیچگونه مدرک زبان هستم جهت اخذ ویزای تحصیلی رایگان کدام کشور به شرایط من نزدیکتره؟ایا شما ویزای تحصیلی اتریش هم میگیرید؟اگر پاسخ مثبت است لطفا هزینه اش را هم بفرمایید با تشکر

با سلام واحترام 

برای پذیرش برخی از دانشگاهها میتوانیم بدون مدرک زبان اقدام کنیم اما برای دریافت ویزا نیاز به مدرک زبان خواهید داشت.

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های موسسه در ارتباط بوده و یا اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

زارعی : سلام پسر من فارغ التحصیل رشته مهندسی شیمی از دانشگاه آزاد شیراز با معدل 14/6هست و علاقمند به تحصیل در رشته مهندسی نفت و گاز در اتریش هست، ممکنه در این راستا چه از نظر هزینه اخذ ویزای تحصیل و چه مدت زمان اخذ ویزا راهنمایی بفرمایید ،ترجیحا اگر دانشگاه گراتس باشه بهتر خواهد بود، سپاس از مرحمت شما، زارعی

با سلام و احترام 

با این معدل امکان پذیرش این دانشگاه وجود ندارد و فقط در صورت معدل بالای 16 میتوان از دانشگاههای اتریش پذیرش گرفت

اما شرایط ایشان را میتوان برای پذیرش دانشگاههای ایتالیا بررسی کرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های موسسه در ارتباط بوده و یا اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

Rasool : سلام.برای اخذ ویزای اتریش یا المان چقدر باید هزینه کنیم؟

با سلام و احترام 

تمامی هزینه ها در وبسایت مشخص می باشد.

برای مشاوره خصوصی در مورد ویزا و بررسی شرایط مهاجرت میتوانید در وبسایت اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

مهسا : مبلغ ویزای اتریش یعنی ... یورو؟حتما سند ملکی لازم هست؟ من سند ملکی ندارم تمکن مالی تا چقدر لازمه؟ و اینکه من یه دختر مجرد هستم که ویزا توربستی میخوام

با سلام و احترام

برای اخذ ویزای توریستی اتریش مدارک شما باید کامل بوده و واجد شرایط اخذ ویزا باشید. 

لیلی : سلام برای اشخاصی که جدیدا ریجکت شدند می شود سریعا رفع ریجکتی کرد ؟اگر بله به چه صورت و‌با چه شرایطی

با سلام و احترام

بله میتوان اقدام کرد اما باید دلیل ریجکتی ویزای شما مشخص گردد و مدارک شما مورد بررسی کارشناسان موسسه قرار گیرد.

مهدی بهرامی : باسلام اگر ویزای توریستی شینگن اتریش را بگیریم میتوان در اتریش درخواست ویزای کار بدهین یا در خواست پناهندگی ممون میشم جوابمو بدهید

با سلام و احترام 

در وبسایت ویزا 724 با موارد پناهنگی موافقت نمیگردد. همچنین ویزای توریستی به ویزای دیگری تبدیل نمیگردد.

رضا اصلانی : درود بر شما لطفا بنده را راهنمایی کنید بنده 1 ماه پیش از المان نوع درخواست نمایشگاهی ریجکت شدم و دلیل ریجکتم هم مورد بدی عنوان شده مورد شماره 8 هست 3 گزینه اول مطاله کنید اونارو علامت زدن حالا میخوام تو 1 ماه اینده برای سفارت اتریش اقدام کنم نظر اژانسی که باهاشون همکاری کردم این بوده که ایتالیا و اتریش اثر انگشت من بالا نمیاد چون سیستم هاشون به روز نیست ایا این حرفشونو شما تایید میکنید ؟ احتمال ویزا شدن من برای اتریش چند درصد هست اگر شما پرونده من را در دست بگیرید ایا تضمینی هست یا نه چون میخوام این سری حتما ویزا بشم اگر شما تضمینی تو کارتون هست من مطمعن بشم که پروسه کارم رو به شما بسپارم و دیگه با اونا همکاری نکنم ؟ و شما چه نوع ویزایی را برای من بهتر میدانید تجاری نمایشگاهی کنفرانس توریستی کدام بهتره (( با توجه به اینکه اولین درخواستم از المان نمایشگاهی بوده )) و اینکه بنده ویزا اولی هستم سابقه شینگن ندارم ممنون از راهنماییتون

با سلام واحترام 

خیر سیستم شینگن تمامی مدارک شمارو ثبت شده در اختیار تمامی کشورهای حوزه شینگن قرار خواهد داد.

باید تمامی مدارک شما مورد بررسی دقیق کارشناسان موسسه قرارگیرد( مدارکی که به سفارت آلمان ارائه داده اید + نامه ریجکتی ) سپس مشخص میگردد که آیا میتوان برای ویزا اقدام کرد یا خیر.

میتوانید در وبسایت ویزا 724 اقدام به ثبت سفارش ویزا نمایید. در اولین فرصت با شما در تماس خواهیم بود

امين مرعشي : با سلام.براي ويزاي اتريش بچه زير 6 سال هم طبق فرد بزرگ سال همین قیمت محاسبه مي شود؟و اگر دعوت نامه داشته باشم هزينه هاي متفرقه چقدر مي شود لطفا راهنمايي بفرمائيد

با سلام و احترام 

 با توجه به اینکه خانواده هستین میتوانید در وبسایت اقدام به ثبت سفارش ویزای اتریش بفرمایید و پس از دریافت کد سفارش، به شما تخفیف تعلق خواهد گرفت.

و همچنین هزینه ای کمتری نسبت به ویزای فرزندتان پرداخت خواهید کرد. 

علی : سلام ویزای اتریش میخوام .یک سال و نیم پیش از سفارت فرانسه ریجکت شدم مدارک ام هم فوله بدون مشکل ویزای تضمینی میخوام دوستانی که میتونند به صورت صددرصد اقدام کنن .بهم خبر بدن در ضمن انتهای کار بعد از گرفتن ویزا تسویه حساب میکنم.ممنون

با سلام و احترام. 

لطفا بعد از انتخاب ویزای اتریش ثبت سفارش انجام دهید تا کارگزار در اولین فرصت با شما تماس بگیرید. 

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت قانونی با مجوزها و وکیل رسمی

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

مجوزها و آدرس دفاتر:

- مجوز وزارت گردشگری ایران (بنام سالی گشت پارس به ش.ث: 461992)

- مجوز رسمی مشاور مهاجرت کانادا، دکتر شهروز بهرامی اصل: ICCRC :R527306 

- مجوز مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران (ای نماد) بنام ویزا724

- مجوز دفتر فعال حقوقی و مشاور املاک، در امارات (دبی) بنام الیزیاگروپ

 

دفتر ایران (تهران): 

تلفن‌های ثابت:

02122913141 02122223173 / 02122226298

 

پشتیبانی تلفن همراه، واتساپ و تلگرام:

09124644197 / 09961042050 

(شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

 

آدرس: میرداماد؛ میدان مادر (محسنی)، برج بیژن، طبقه 7 واحد 6

* مراجعه حضوری فقط با رزرو وقت قبلی

(پاسخدهی تلفنی فقط: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران )

(پشتیبانی پیام در واتساپ و تلگرام: 24 ساعته)


دفتر کانادا (تورنتو):

CANADA Office  :

17075 Leslie St, Unit 6, Newmarket, ON L3Y8E1 
Canada Toronto 

19055987474+ : Whatsapp & CALL

(مراجعه به دفاتر فقط با رزرو وقت قبلی)

 

دفتر امارات (دبی):

DUBAI Office  :

Dubai sheikh zayed road AlQuoz3 RAK bank Building office

 

اینماد ویزا724   RCIC

* ویزا724 مرکز تخصصی ویزا و مهاجرت

لینک های مهم: شرایط مهاجرت به کانادا / ویزا تحصیلی کانادا

سرمایه گذاری در کانادا / وکیل مهاجرت / ثبت شرکت دبی

شرایط و هزینه ویزای توریستی کانادا / ویزای کانادا / پاسپورت دومینیکا

مهاجرت به انگلیس / ویزای تحصیلی انگلیس / خرید ملک در دبی

استارتاپ کانادا / موسسه مهاجرتی / تورنتو / ونکوور

 

* اینستاگرام ویزا724: 

ایمیل : info[at]visa724.com

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.