راه اندازی فروشگاه موادغذایی در کانادا + مهاجرت با خرید فروشگاه


آخرین بروز رسانی : ۰۰/۰۴/۱۹

 

 

نحوه راه اندازی فروشگاه مواد غذایی


فروشگاه های موادغذایی، از شغل های مورد نیاز در هر جامعه ایی هستند. در واقع فروشگاه های مواد غذایی که به عنوان سوپرمارکت ها شناخته می شوند، منابع اصلی برای رفع نیازهای غذایی در منزل هستند. اگر که شما دارای یک فروشگاه موادغذایی هستید یا اینکه تمایل دارید از این طریق به کانادا مهاجرت کنید تا انتهای مقاله همراه ما باشید. ما در این بخش به بررسی موارد زیر می پردازیم:

مراحل راه اندازی فروشگاه مواد غذایی در کانادا
هزینه راه اندازی فروشگاه مواد غذایی در کانادا
شرایط فرد متقاضی راه اندازی فروشگاه موادغذایی در کانادا
خرید فروشگاه موادغذایی در کانادا

مراحل راه اندازی فروشگاه موادغذایی در کانادا

 

فروشگاه موادغذایی در کانادا


اگر قصد راه اندازی فروشگاه موادغذایی در کانادا را دارید شما گام اول که تعیین هدف است را برداشته اید. در ابتدا شما باید یک برنامه ریزی داشته باشید. داشتن یک برنامه مشخص برای یک کارآفرین ضروری است. برنامه به افراد کمک می کند تا کسب و کار خود را مشخص کنند و موارد مورد نیاز را تهیه کنند همچنین زمانی که افراد اقدام به نوشتن برنامه تجاری می کنند نکات ناشناخته ایی را نیز متوجه می شوند که شاید حتی در ابتدا آنها را نمی دانستند! مواردی که زمان برنامه ریزی باید در نظر گرفت عبارتند از:
هزینه های راه اندازی فروشگاه موادغذایی در کانادا
بازارهدف در مورد راه اندازی فروشگاه مواد غذایی در کانادا
انتخاب کردن نام تجاری برای فروشگاه مواد غذایی در کانادا

 

هزینه های راه اندازی فروشگاه مواد غذایی در کانادا


زمانی که که صحبت از راه اندازی فروشگاه مواد غذایی در کانادا می شود افراد باید بین 70.000 تا 100.000 دلار هزینه برای تجهیزات در نظر بگیرند. تهیه موجودی اولیه فروشگاه یکی از اصلی ترین و پر هزینه ترین موارد است که در حدود 160.000 دلار نیاز به هزینه دارد. البته این هزینه یک هزینه تقریبی است! از هزینه های دیگری که قبل از افتتاح لازم است افراد داشته باشند هزینه اجاره و بیمه است که این موارد نیز تقریبا 10.000 دلار هزینه نیاز است. اگر بخواهیم تبلیغات را نیز در نظر بگیریم می توان گفت به طور تقریبی هزینه های مورد نیاز در ابتدا برای شروع کار به راحتی بیش از 500.000 دلار خواهد بود.

 

مطلب پیشنهادی: خرید یا راه اندازی نانوایی در کانادا

 

هزینه های جاری یک فروشگاه موادغذایی در کانادا چقدر است؟


یکی از مهمترین هزینه ها، پرداخت حقوق کارمندان است که این مورد بر اساس شهر متفاوت است. برای مثال در برخی از شهرها بین 7.25 تا 10 دلار افراد باید به کارمندان خود حقوق پرداخت کنند که البته این مورد در شهرهای بزرگتر بیشتر خواهد بود. هزینه آب و برق نیز از مواردی است که متفاوت خواهد بود و تقریبا 5000 دلار در ماه ممکن است هزینه نیاز داشته باشد. تهیه مواد غذایی نیز از مواردی است که در صورت به اتمام رسیدن نیاز به هزینه برای تهیه آن دارد.


بازار هدف


مشتریان فروشگاه ها اصولا افرادی هستند که در همان محل زندگی می کنند. باتوجه به این مورد که فروشگاه موادغذایی تجارتی رقابتی است، وجود فروشگاه های کوچک نیز می تواند به عنوان رقبا در نظر گرفته شود. بسیاری از افراد ترجیح می دهند برای تهیه موادغذایی به فروشگاه های بزرگی مانند Walmart ، Costco ، Kroger یا Target مراجعه کنند. به همین دلیل راه اندازی یک فروشگاه جدید نیاز به اولویت بندی و بررسی جوامع کوچک دارد.

 

مطلب پیشنهادی: گرفتن شعبه مک دونالد در کانادا

راه اندازی فروشگاه موادغذایی در کانادا چقدر سود دارد؟


یک فروشگاه مواد غذایی باتوجه به محیطی که قرار داد می تواند به طور متوسط 300.000 دلار در سال سود داشته باشد. البته همانطور که گفتیم این مبلغ باتوجه به منطقه، محصولات فروشگاه و بسیاری از ویژگی ها متفاوت خواهد بود.

 

چگونه یک فروشگاه موادغذایی سودآور داشته باشیم؟


یکی از ساده ترین روش ها برای افزایش سود آوری این است که شما در جلوی فروشگاه وسایل غیر ضروری را برای فروش داشته باشید. مواردی مانند محله و باتری می تواند تا 70 درصد نیز سود داشته باشد به این معنی که فروش چند مورد این کالاها برابری می کند با سود کل سبدخرید موارد مورد نیاز! تنوع بخشیدن در فروشگاه نیز می تواند تاثیر مستقیمی در سوددهی داشته باشد برای مثال اضافه کردن امکاناتی مانند کافی شاپ به طرز چشمگیری می تواند سوددهی را افزایش دهد.

 

انتخاب نام تجاری


انتخاب کردن نام مناسب یک موضوع مهم و چالش برانگیز است. زمان انتخاب نام توصیه می شود که قوانین استانی، سوابق  نام مورد نظر در زمینه کاری خود و مجاز بودن آن را بررسی کنید.

 

ثبت نام برای مالیات


قبل از اینکه بتوانید کسب و کار خود را شروع کنید باید برای انواع مالیات های ایالتی و فدرال ثبت نام کنید. اولین کار برای ثبت نام در مالیات درخواست EIN است. شما می توانید EIN را از طریق وبسایت IRS خریداری کنید. در زمان ثبت نام در برنامه مالیاتی بهتر است یک حساب بانکی جدا نیز برای این موضوع در نظر بگیرید:

 

افتتاح حساب بانکی


افتتاح حساب بانکی برای حفظ دارایی ها یکی از موارد بسیار ضروری است. در صورتی که حساب شخصی و شغلی شما یکی باشد در صورت شکایت از شما تمام دارایی ها از جملیه ماشین، خانه و... در معرض خطر قرار می گیرند. علاوه بر این داشتن یک حساب بانکی برای موارد شغلی به بررسی حساب ها در زمان پرداخت مالیات نیز کمک زیادی می کند.

 

دریافت مجوز


عدم تهیه مجوزها می تواند جریمه های سنگین و خسارات زیادی برای افراد داشته باشد. با مراجعه به مرکز اصلی مجوزهای ایالات SBA می توانید از مجوزهای کسب و کار خود در منطقه مورد نظر مطلع شوید. مجوزهای متعددی وجود دارد که به همین علت نیاز است که باتوجه به مواردی که در فروشگاه قصد فروش آن را دارید اقدام به تهیه آن مجوز کنید. برای مثال اگر قصد دارید در فروشگاه مواد غذایی خود الکل نیز بفروشید به مجوز مشروبات الکلی نیاز دارید.
همچنین در صورتی که در فروشگاه خود موادغذایی سرو می کنید یا بخشی از فروشگاه را به کافی شاپ یا یک رستوران کوچک اختصاص داده اید دریافت مجوزهای مربوط به این موارد نیز خواهید داشت.


دریافت بیمه


دقیقا مانند مجوزها برای یک فعالیت ایمن و قانونی نیاز است که بیمه تجارتی دریافت کنید. بیمه تجارت به افراد کمک می کند که در صورت خسارات و زیان بتوانند هزینه های مربوطه را از شرکت بیمه مورد نظر دریافت کنند. انواع مختلفی از بیمه نامه ها برای انواع مشاغل با انواع ریسک ها ایجاد شده است که شما باتوجه به شرایط خود می توانید یکی را انتخاب کنید.
یکی از مهم ترین بیمه های دیگری که مورد نیاز است و افراد به آن نیاز دارند بیمه کارمندان است. اگر شما کارمندی در فروشگاه داشته باشید بیمه کردن این فرد یکی از مهم ترین مسائل است.

 

مطلب پیشنهادی= مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت

 

شرایط فرد متقاضی راه اندازی فروشگاه موادغذایی در کانادا


اگر از کار فروشندگی لذت می برید یا به مدیریت امور مربوط به مواد غذایی لذت می برید می توانید یک فروشگاه موادغذایی را افتتاح کنید! اما افرادی که در تهیه برنامه تجاری یا همان بیرنس پلن تبحر خوبی دارند قطعا نتیجه خوبی در این راه خواهد داشت.

 افرادی که قصد مهاجرت به کانادا از طریق استارتاپ ویزا را دارند داشتن بیزینس پلن یک اصل مهم در برنامه آنها است.

مطلب پیشنهادی: راه اندازی فروشگاه لباس در کانادا

مهارت و تجربیاتی که به رشد فروشگاه مواد غذایی کمک می کند!


اولین و مهمترین موضوعی که در مورد فروشگاه موادغذایی باید در نظر گرفت بحث قیمت گذاری است. همچنین داشتن موادغذایی تازه مانند گوشت نیز می تواند تاثیر زیادی در فروش داشته باشد. در کانادا برخی از فروشگاه ها با ارائه دستگاه های ساخت آبجوی دستی توانسته اند سود زیادی در این مورد داشته باشند. به طور کلی بهترین راه بررسی رقبا و ویژگی های آنها و تلاش در افزایش امکانات می تواند سوددهی خوبی برای افراد داشته باشد.

 

پتانسیل رشد فروشگاه موادغذایی در کانادا


فروشگاه های موادغذایی بیشترین سهم فروش موادغذایی را در کانادا به خود اختصاص داده اند. در سال 2013 فروشگاه های مواد غذایی تقریبا 90 درصد از فروش کل مواد غذایی و آشامیدنی کشور را به خود اختصاص دادند. در واقع راه اندازی فروشگاه مواد غذایی یک تجارت کم حاشیه و با سود بالا است. البته این مورد یک شغل رقابتی است و برای پیشرفت افراد باید دائما موارد گفته شده را بررسی کنند و سعی در بهبود شرایط فروشگاه داشته باشند.

 

فروشگاه های قابل خرید در کانادا

اگر قصد دارید از طریق سرمایه گذاری و خرید بیزنس برنامه مهاجرت به کانادا خود را پیش بگیرید؛ ممکن است به خرید فروشگاه موادغذایی نیز فکر کرده باشید؛ برخی از گزینه های قابل خرید عبارتند از:
محل= گانانوک، انتاریو، کانادا

 

خرید فروشگاه موادغذایی در کانادا

 

خرید فروشگاه موادغذایی در کانادا

 

خرید فروشگاه موادغذایی در کانادا

 


قیمت پیشنهادی = 350.000 دلار
درآمد= 1.000.000 دلار
این فروشگاه به مدت 30 سال یک فروشگاه اصلی در این محله بوده است و در دو تقاطع اصلی در یک مرکز شلوغ البته با پارکینگ قرار دارد. از نظر رقابتی هیچ فروشگاهی در سطح این فروشگاه در محله وجود ندارد و علت فروش آن نیز بازنشستگی فروشنده است. پتانسیل گسترش و رشد فوق العاده ایی در این فروشگاه وجود دارد و اگر صاحب جدید فردی خلاق باشد می تواند با اضافه کردن موارد جدید به فروشگاه سود آن را چند برابر کند برای مثال می تواند قسمت فروش الکل، آبجو و... را به این مورد اضافه کند. فروشنده برای فردی که به طور جدی قصد خرید دارد آموزش های لازم و تجربیات خود را نیز ارائه می دهد.
این معامله شامل موارد زیر خواهد بود:
تجهیزات
نرم افزار POS و سیستم های مدیریتی
آموزش  و پشتیبانی
سایر اطلاعات:
اجاره 3000 دلار در ماه
شرایط اجاره 5 سال با تمدید
اجاره سالانه 36000 دلار
اندازه 2800 مترمربع
ساعت کاری: دوشنبه و جمعه 7 صبح تا 11:30 و سایر روزهای هفته 6:30 تا 11
تعداد کارمندان: 2
سال تاسیس: بیشتر از 30 سال
ارزش مبلمان: 350.000 دلار
فروشنده برای خریدار واقعی 20 الی 25 درصد از هزینه خرید را کمک می کند.


محل= هاوکسبری، انتاریو، کانادا

 

فروشگاه مواد غذایی

 

فروشگاه موادغذایی

 

فروشگاه موادغذایی


قیمت پیشنهادی= 399.000 دلار
درآمد: 850.000 دلار

جریان نقدینگی: 215.000 دلار
این گزینه یک فروشگاه موادغذایی در هاوکسبری است و بیشتر مشتریان (تقریبا 80 درصد) فرانسوی صحبت می کنند. این فروشگاه در سال 1987 تاسیس شد و سابقه کاری خوبی دارد همچنین مشتریان وفادار زیادی دارد. نکته جالب در این مورد این است که پرسنل علاقه زیادی به کار خود دارند و تقریبا 10 سال است که در این فروشگاه مشغول به کار هستند.
این فروشگاه در خیابان اصلی با دید بسیار خوب و پارکینگ رایگان واقع شده است. هاوکسبری شهری دو زبانه است که در شرق انتاریو بین مونترال و اتاوا واقع شده است. این فروشگاه در این منطقه یکی از ضروری ترین و اصلی ترین موارد است و حتی در زمان همه گیری کرونا به صورت منظم باز بوده است. بیشتر محصولات این فروشگاه از تامین کنندگان اصلی صنعت بهداشت طبیعی و غذایی در کانادا است.
جزئیات محل: کاملاً مجهز و تجاری با دو سیستم POS
دلیل فروش: بازنشستگی مالک
ساعات کاری: دوشنبه - جمعه: 9:30 - 5 عصر/شنبه: 9:00 - 16:00/یکشنبه: تعطیل است
کارمندان:5
سال تاسیس: 35 سال
پشتیبانی و آموزش: پشتیبانی و آموزش می تواند به خریدار حتمی ارائه شود.
ارزش مبلمان / وسایل: 50.000 دلار

 

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

مهیار حلاج پور - ویزا 724

من، مهیار حلاج پور (Mahyar Hallajpour)
عضو رسمی شورای قانون‌گذاری امور مهاجرت کانادا، مشاور رسمی مهاجرت کانادا ICCRC/RCIC ، یا اصطلاحا وکیل مهاجرت، به شماره پروانه R520250 هستم.

زندگی من صرف این می شود که اطمینان حاصل کنم، ممتازترین خدمات تخصصی حقوق مهاجرت کانادا را دریافت می کنید.

ما در طول سالیان فعالیتمان، بانی توسعه بیش از یکصد شرکت در کانادا بوده ایم و امروز تمام این خدمات در غالب  شرکت سرمایه گذاری و توسعه استارتاپ و بیزینس i3 Capital ارائه می شود. در این شرکت گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری سرمایه گذاری در کانادا ، ویزای استارت آپ و خرید بیزینس در کانادا به کانادا مهاجرت کنند.

همچنین در کنار همکارانم در کاریابی مهیار، برای تحقق برنامه های کاریابی بین المللی موکلین پارسی زبان می کوشیم.

ویزا 724 (VISA724.com) و شرکت مهاجرتی کاناداپاس، با مدیرعاملی و نظارت مستقیم اینجانب، اداره می شود.

مجموعه شرکتهای ما، دارای مجوزهای ذیل است:

  • شرکت مهاجرتی کاناداپاس،  با مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا به شماره ثبت: 002782433
  • شرکت توسعه بیزینس و شتاب دهنده i3 Capital ، با مجوز رسمی از دولت فدرال کانادا: به شماره ثبت 003223957
  • شرکت کاریابی بین المللی مهیار،  با مجوز وزارت کار ایران: به شماره ثبت 103621 

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره شرکت مهاجرتی ما

 

مطالب پیشنهادی:

هزینه های رندگی در کانادا

 

 مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده، ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص آقای مهیار حلاج پور ممکن بوده و توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کاناداپاس و کاریابی بین‌المللی مهیار مسئولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسئولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت به کانادا - ویزا 724

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

* شرکت مهاجرتی کاناداپاس

- وبسایت ویزا724

- کاریابی بین المللی مهیار

- شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری i3capital

- دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران با شماره ثبت: 103621 

- دارای مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا: ICCRC R520250

با مدیریت مهیار حلاج پور، مشاور و وکیل قانونی RCIC/ICCRC به شماره پروانه R520250

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

 No.25 Shepard Ave W Suite 300 North York ON M2N 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

0014168905972 (پاسخ‌گویی: دوشنبه تا شنبه 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

دفتر ایران: 

02122927033 - 02128421010 (پاسخ‌گویی: شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

تهران - بزرگراه مدرس شمال، خیابان دستگردی شرقی(ظفر)، جنب بیمارستان علی اصغر، پلاک 199 طبقه سوم، واحد 301 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخ‌گویی: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

واتساپ کانادا:

14168905972+ (پاسخگویی به پیامهای متنی در واتساپ)

* برای مطالعه 10 روش اصلی مهاجرت کانادا، به صفحه مهاجرت به کانادا مراجعه بفرمایید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.