خرید یا راه اندازی مهدکودک در کانادا + شرایط مهاجرت از این طریق


آخرین بروز رسانی : ۰۰/۰۴/۱۹

 

 

خرید مهد کودک در کانادا


اگر شما معلم هستید یا سابقه تدریس را داشته اید و یا سابقه نگهداری از کودکان را داشته اید و فردی کارآفرین هستید ممکن است به فکر راه اندازی یک مهدکودک باشید. راه اندازی یک مهدکودک از مشاغلی است که در طی سال ها رشد شغلی و درآمدی خوبی داشته است.در حال حاضر یکی از خدماتی که به تعداد کمی در کانادا وجود دارد خدمات مراقبت از کودکان است. امروزه باتوجه به افزایش اشتغال زنان، نیاز خانواده ها به مراقبت های روزانه بیشتر شده است. همین موضوع باعث کارآفرینی در این زمینه و نیاز به راه اندازی مهدکودک شده است.

 

مختصر و مفید: با خرید یک بیزینس در کانادا میتوانید در قالب برنامه های استانی کارآفرینی و ثبت شرکت در ابتدا ویزای کار دریافت و سپس برای اقامت کانادا اقدام کنید. معمولا برای خرید یک بیزینس مناسب که ارزش خرید داشته باشد و بتوانید با آن ویزا درخواست کنید به بیش از 150 هزار دلار کانادا نیاز دارید. حتی می توانید طی شرایطی مثلا 25 درصد یک بیزینس خریداری کنید که به درآمد رسیده و سود آور است (به نوعی در بیزینس شریک می شوید).

تحقیق کنید!


بیش از 39.000 مهدکودک در کانادا وجود دارد که از این تعداد تقریبا 4000 مهدکودک در کبک، تعداد 2085 مهدکودک در آنتاریو و 1305 مهدکودک در بریتیش کلمبیا وجود دارد. درآمد کل سالانه یک مهدکودک می تواند بین 30.000 تا 5.000.000 دلار باشد. هرچند راه اندازی مهدکودک می تواند یک کسب و کار سود آور باشد اما نکات مهمی دارد. برای مثال شما باید میل به آموزش و مراقبت از کودکان در بازه های سنی مختلفی داشته باشید همچنین زمان راه اندازی یک مهدکودک تحقیق و بررسی های لازم مربوط به منطقه را انجام دهید تا ببینید آیا نیاز است در آن منطقه مهدکودکی وجود داشته باشد؟ اگر مهدکودکی در منطقه شما وجود دارد چه ویژگی هایی دارد و باید چه کاری انجام دهید تا بتوانید نسبت به آن مهدکودک برتری داشته باشید؟ همچنین باید تعیین کنید توانایی مدیریت چند کودک را دارید و قصد مراقبت از چه گروه سنی دارید؟

 

نکات بسیار مهم خرید بیزینس در کانادا

 برای مشاهده بیزینس هایی که در کانادا ارزش خرید دارند، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید.

مجوزها


یکی از مهمترین موضوعات این است که بدانید در شهر شما و در زمینه کسب و کار شما چه مجوزها و مقرارتی وجود دارد و چه قوانینی را باید رعایت کنید. باتوجه به تعداد کودکانی که در مهدکودک هستند و باتوجه به شرایط مجوزها متفاوت خواهد بود برای مثال اگر فردی قصد مراقبت از دو کودک کمتر از دو سال در کنار فرزندان خود داشته باشد نیاز به مجوز دارد و همچنین اگر فردی قصد راه اندازی یک مهدکودک با تعداد زیادی کودک را داشته باشد نیز مجددا نیاز به مجوزی متفاوت دارد. افراد با مراجعه به وزرات آموزش و پروش می توانند از انواع مجوزهای مورد نیاز در منطقه خود مطلع شوند؛ همچنین افرادی که قصد مهاجرت به کانادا از این روش را دارند برای اطلاع از انواع مجوزها می توانند با کارشناسان ما در ارتباط باشند.

 

خرید مهد کودک در کانادا یا راه اندازی مهد کودک در کانادا؟ کدام بهتر است؟


در زمان بررسی مراحل و شرایط راه اندازی یک مهدکودک؛ در نظر بگیرید که می خواهید یک مهدکودک را از ابتدا راه اندازی کنید یا می خواهید یک برند شناخته شده در این زمینه را خریداری کنید؟ راه اندازی یک تجارت مستقل مزایا و معایبی دارد که همه کارآفرینان باید آن را در نظر بگیرند.
با خرید حق امتیاز یک برند شما می توانید تحت یک نام تجاری شناخته شده فعالیت داشته باشید و خطر عدم موفیقت و شکست در سرمایه گذاری را کاهش دهید. اصولا والدین ترغیب می شوند که کودکان خود را در یک مهدکودک شناخته شده که سطح مراقبت و کیفیت آن بر مردم آشکار است را انتخاب کنند چراکه اعتماد به این واحدها نیز راحتتر خواهد بود.
هرچند خرید یک برند تجاری شناخته شده مزایایی که گفته شد را دارد اما برای یک کارآفرین خلاق شاید گزینه خوبی نباشد! با خرید حق امتیاز افراد باید در قالب محدودیت ها و استانداردهایی که برند مشخص کرده است فعالیت داشته باشند و در صورتی که ایده جدیدی داشته باشند پیاده سازی آن ممکن است امکان پذیر نباشد! علاوه بر این صاحبان امتیاز باید درصدی از درآمد کل خود را به شرکت مادر نیز پرداخت کنند.
راه اندازی یک مهدکودک به صورت مستقل هرچند ممکن است در ابتدا سخت باشد اما مزایایی نیز دارد برای مثال فرد آزادی کامل در کارآفرینی و پیاده سازی ایده های خود دارد اما دقت داشته باشید که این ایده ها باید مطابق با استانداردهای آموزش و پروش در کانادا باشد.

 

توضیحات آقای مهیار حلاج پور (عضو رسمی iccrc کانادا) در خصوص خرید بیزینس در کانادا

 

پشتیبانی مالی


چگونه سرمایه خرید مهد کودک را تهیه می کنید؟ آیا بودجه لازم برای خرید کامل تجارت را در اختیار دارید؟ یا آیا از بودجه فروش دارایی دیگری برای تأمین اعتبار کسب و کار جدید خود استفاده خواهید کرد؟
برای آن دسته از کارآفرینانی که سرمایه کامل برای خرید مشاغل ندارند، گزینه های تأمین مالی دولتی وجود دارد که در صورتی که افراد واجد شرایط باشند می توانند از این کمک های مالی استفاده کنند. با این حال، توجه به این نکته مهم است که کمک هزینه های زیادی برای افراد در بخش مراقبت از کودکان وجود ندارد. همچنین افرادی که از طریق کارآفرینی و با هدف اخذ اقامت کانادا وارد این کشور شده اند بهتر است که سرمایه اولیه را داشته باشند.

 

نوشتن طرح تجاری


این مرحله یکی از مهمترین بخش ها است که افرادی که قصد راه اندازی یا خرید کسب و کار دارند باید آن را در نظر بگیرند. زمانی که شما شروع به نوشتن یک طرح تجاری یا بیزینس پلن می کنید باید مواردی از قبیل نمای کلی کار، تجزیه و تحلیل محل، ارزیابی تجارت و... را در نظر گرفته و ثبت کنید. در این بیزینس پلن شما باید موارد اقتصادی را نیز درج کنید برای مثال هزینه های مربوط به افتتاح و راه اندازی و یا در صورت خرید حق امتیاز هزینه مربوط به آن را نیز باید بنویسید. علاوه بر اینکه نوشتن بیزینس پلن به شما در انجام مراحل اداری کمک می کند به خودتان نیز در بررسی وضعیت شغل و احتمال موفیقت و حذف عوامل شکست نیز کمک می کند. افرادی که از طریق استارتاپ ویزا به کانادا مهاجرت می کنند لازم است که یک بیزینس پلن دقیق و قابل توجیه داشته باشند.

 

 

برنامه ریزی هزینه های راه اندازی مهدکودک در کانادا


شما باید یک برنامه ریزی مالی داشته باشید همچنین بودجه خود را بر اساس آن تامین کنید. این بودجه شامل:
حقوقی به افراد می دهید.
شهریه ایی که قرار است از افراد بگیرید.
هزینه های مورد نیاز برای تهیه اسباب بازی، تجهیزات، بیمه و مجوز

 

بازاریابی


یکی از معروف ترین روش های بازاریابی، بازاریابی دهان به دهان است که شما با تعریف و توضیح از مهدکودک می توانید افراد را جذب کنید. یکی از راه های دیگر بازاریابی که کم هزینه نیز است ایجاد یک صفحه اجتماعی برای مهدکودک است. امروزه باتوجه به گسترش اینترنت مانند قبل نیاز به هزینه های هنگفت برای بازاریابی نیست و مهم است که افراد به صورت صحیح و اصولی بازاریابی انجام دهند تا به آنچه می خواهند برسند.
در صورتی که یک صفحه اجتماعی ساختید حتما تصاویری از محل، اطلاعات تماس و آدرس را در آن درج کنید.

 

مطلب پیشنهادی= خرید یا راه اندازی رستوران در کانادا

بیمه


یکی از شرایط دریافت مجوز، بیمه شدن است. برای بیمه باید باتوجه به شهر خود از وزارت بهداشت و خدمات انسانی مجوز دریافت کنید. انواع مختلفی بیمه وجود دارد که برای مشاغلی مانند مهدکودک قابل استفاده است؛ این بیمه ها شامل بیمه اموال، بیمه کارمندان و... است.

 

افتتاح یک حساب بانکی


از ابتدای کار برای کسب و کار خود یک حساب بانکی جدا افتتاح کنید. افتتاح یک حساب بانکی به شما کمک می کند بتوانید هزینه ها را به صورت دقیق بررسی کنید و همچنین زمان پرداخت مالیات با مشکل مواجه نشوید.

 

استخدام کارکنان


ممکن است در ابتدا فکر کنید به تعداد کمی کارمند نیاز دارید و خود توانایی انجام بسیاری از مسئولیت ها را دارید اما نکته ایی که وجود دارد این است که بر اساس تعداد کودکان برای استخدام کارمند باید اقدام کنید تا مطمئن شوید هر کودک مراقبت های کافی را دریافت می کند. تعداد کارمندان بر اساس تعداد کودک و ها و سن انها متفاوت است اما به اندازه مهدکودک نیز بستگی دارد.

 

چگونه وکیل مهاجرت خود را انتخاب کنید؟

مهدکودک های قابل خرید در کانادا


محل:ونکوور، بریتیش کلمبیا، کانادا
قیمت پیشنهادی: 3.388.000 دلار
این مهدکودک دارای فضایی بزرگ با مساحت 15.000 متر مربع فضای داخلی و 8500 متر مربع فضای بیرونی، محیطی عالی برای یک مهدکودک پیشرفته است.
محل= وینی پگ، مانیتوبا، کانادا
قیمت پیشنهادی= 100.000 تا 250.000 دلار
این محل یک فرصت عالی برای راه اندازی یک مهد کودک مجهز است. این ملک به صورت اجاره ایی به فرد متقاضی داده می شود. این ملک به مدت 6 سال مهدکودک بوده است و پتانسیل رشد و گسترش خوبی نیز دارد.
محل=ساری جنوبی، بریتیش کلمبیا، کانادا
قیمت پیشنهادی= 1 میلیون و 485.000 دلار
این مهدکودک فضایی عالی با امکانات عالی نیز دارد. در یکی از شلوغ ترین مناطق شهر قرار دارد و فرصتی مناسب برای راه اندازی یک کسب و کار سود آور است.
محل=بریتیش کلمبیا، کانادا
قیمت پیشنهادی= 1 میلیون و 385.000 دلار
این مهدکودک با مساحت 2250 متر مربع در یک منطقه مسکونی قرار دارد. شرایط گسترش و رشد این محل عالی است و کودکان در فضایی آزاد و با امکانات پیشرفته می توانند در این محل نگهداری شوند!

محل=انتاریو، کانادا
قیمت پیشنهادی= 275.000 دلار
این مهد کودک موفق در سال 2009 تأسیس شده است و طیف وسیعی از برنامه ها را با کیفیت بالا ارائه می دهد که یادگیری را در هر سطح تحریک و تشویق می کند. این مرکز که در نزدیکی بزرگراه واقع شده است دارای 3 کلاس درس ، 2 زمین بازی ، یک دفتر و همچنین یک آشپزخانه و سالن ورزشی کامل است. در این محل انواع فعالیت ها، وعده های غذایی سالم و میان وعده را برای افراد فراهم می شود همچنین دارای مجوز کاملاً از وزارت آموزش و پرورش و دارای پتانسیل زیادی برای رشد است.
محل = ونکوور، بریتیش کلمبیا، کانادا
قیمت پیشنهادی= 199000 دلار
این مهدکودک دارای 4000 مترمربع مساحت است که برای 36 کودک محل بسیار مناسبی است.
سخن آخر
زمانی که صحبت از خرید یا راه اندازی مهدکودک می شود شاید فکر کنید این کار کاری سخت یا غیرممکن است اما باتوجه به شرایط کشور کانادا این مورد بسیاز نیاز است. همانطور کخ گفته شد راه اندازی یک مهدکودک، کسب و کاری پر سود است اما باید قوانین و نکات مربوطه را رعایت کنید.

مهیار حلاج پور - ویزا 724

من، مهیار حلاج پور (Mahyar Hallajpour)

عضو رسمی شورای قانون‌گذاری امور مهاجرت کانادا، مشاور رسمی مهاجرت کانادا ICCRC/RCIC ، یا اصطلاحا وکیل مهاجرت، به شماره پروانه R520250 هستم.

زندگی من صرف این می شود که اطمینان حاصل کنم، ممتازترین خدمات تخصصی حقوق مهاجرت کانادا را دریافت می کنید.

من در طول سالیان فعالیتم، بانی توسعه بیش از یکصد شرکت در کانادا بوده ام و امروز تمام این خدمات در غالب  شرکت سرمایه گذاری و توسعه استارتاپ و بیزینس i3 Capital در اختیار متقاضیان و موکلین عزیز است.

ویزا 724 (VISA724.com) و شرکت مهاجرتی کاناداپاس، با مدیرعاملی و نظارت مستقیم اینجانب، اداره می شود.

مجموعه شرکتهای ما، دارای مجوزهای ذیل است:

  • شرکت مهاجرتی کاناداپاس،  با مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا به شماره ثبت: 002782433
  • شرکت توسعه بیزینس و شتاب دهنده i3 Capital ، با مجوز رسمی از دولت فدرال کانادا: به شماره ثبت 003223957
  • شرکت کاریابی بین المللی مهیار،  با مجوز وزارت کار ایران: به شماره ثبت 103621 

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره شرکت مهاجرتی ما

 

 مطلب پیشنهادی: 

انواع سرمایه گذاری در کانادا

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده، ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص آقای مهیار حلاج پور ممکن بوده و توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کاناداپاس و کاریابی بین‌المللی مهیار مسئولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسئولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


مهرو باغبانیان :

بنده مهدکودک فعال در تهران رو مدیریت میکنم و از آذر ماه سال 98 پروانه فعالیت بنده صادر شده است و 5 نفر کارمند بیمه میشوند. جهت راه اندازی مهدکودک در کانادا درخواست مشاوره دارم.

میتوانید داخل سایت قسمت فرمهای ارزیابی رایگان شرایط خود را عنوان کنید

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت به کانادا - ویزا 724

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- ویزا 724

- شرکت مهاجرتی کاناداپاس

- کاریابی بین المللی مهیار

- شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری i3capital

- دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران با شماره ثبت: 103621 

- دارای مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا: ICCRC R520250

با مدیریت مهیار حلاج پور، مشاور و وکیل قانونی RCIC/ICCRC به شماره پروانه R520250

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

 No.25 Shepard Ave W Suite 300 North York ON M2N 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

0014168905972 (پاسخ‌گویی: دوشنبه تا شنبه 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

دفتر ایران: 

02122927033 (پاسخ‌گویی: شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

تهران - بزرگراه مدرس شمال، خیابان دستگردی شرقی(ظفر)، جنب بیمارستان علی اصغر، پلاک 199 طبقه سوم، واحد 301 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخ‌گویی: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

واتساپ کانادا:

14168905972+ (پاسخگویی به پیامهای متنی در واتساپ)

* برای مطالعه روش های اصلی مهاجرت به کانادا، به صفحه مهاجرت کانادا مراجعه بفرمایید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.