رشته طراحی مد و فشن در کانادا


آخرین بروز رسانی : ۰۲/۰۶/۱۸

 

معرفی رشته طراحی مد و فشن در کانادا

این مطلب یک راهنمای کامل برای افرادی است که به تحصیل رشته طراحی مد و فشن در کانادا علاقه مند هستند. نمی دانم شما هم در دسته افرادی قرار می گیرید که به قصد مهاجرت دائم به کانادا می خواهند در این کشور تحصیل کنند یا نه. اما در هر صورت همه می دانیم آینده ای که در انتظار طراحان مد در کانادا است، در ایران چندان بازدهی نخواهد داشت. نهایتا این است در یک شرکت با حقوق معمولی مشغول به کار شوید.

به همین دلیل اغلب کسانی که قصد تحصیل در این رشته را دارند، می خواهند که پس از فارغ التحصیلی در کانادا و یا دیگر کشورهای مطرح دنیا مشغول به کار شوند. بیشتر این افراد هم دوست دارند با تحصیل در این رشته به دو هدف برسند. هم مدرک معتبری را از دانشگاه های مطرح کانادا بگیرند و هم بتوانند از این طریق شهروند کانادا شوند و از حقوق شهروندی این کشور به نفع خود استفاده کنند.

به هر حال در هر یک از این دسته ها که قرار داشته باشید، حتما می دانید که کار پذیرش شما، آن هم در دانشگاه های مطرح و شناخته شده کانادا، چندان ساده نخواهد بود. در واقع شاید نیاز باشد شما از چند سال قبل از فارغ التحصیلی برای رسیدن به این هدف برنامه ریزی کنید. از بالا بردن تسلط زبان انگلیسی گرفته تا پایان سطح بالا مقطع دیپلم و حتی گذراندن دوره های آموزشی که می توانند روزمه شما را تقویت کنند.

 

رشته طراحی مد و فشن در کانادا

 

بازار کار رشته طراحی مد و فشن در کانادا چگونه است؟

 طراحی مد یکی از مشاغل جذاب و با پرستیژ کاری بالا در دنیا محسوب می شود. از طرفی کانادا کانون خلاقیت و سبک مد است. شهرهای کانادایی مانند تورنتو و مونترال مدتهاست که توسط طراحان برجسته ای مانند لیدا بادای، برایان بیلی و فرانکو میرابلی به عنوان یک پورتال بین المللی مد در دنیا شناخته می شوند. طراحی های آن ها توسط فروشندگان معتبر جهان مانند برگدورف گودمن به متقاضیان عرضه می شود.

هر سال دو مرتبه هفته مد Loreal با حضور طراحان کانادایی برای هزاران مخاطب داخلی و بین المللی برگزار می شود و طراحان هنرنمایی های خود را به در معرض دید عموم قرار می دهند. مطالعه طراحی مد از کانادا دارای فرصت های شغلی خوبی است. بنابراین این شغل آینده داری خواهد بود. خصوصا اگر شما بسیار خلاق و تلاشگر باشید، می توانید رویای حرفه ای شدن و به شهرت رسیدن در این حرفه را در سر بپرورانید.

طراحان مد در کانادا نقش تعیین کننده ای در تعیین روند مد ایفا می کنند؛ زیرا به خانه های مد کمک می کنند تا طیف وسیعی از پوشاک را تولید کنند، که نه تنها از کانادا بلکه از سراسر جهان مصرف کنندگان را به خود جذب می کند. مشاغل متعددی هستند که شما به عنوان یک تحصیلکرده رشته طراحی مد و فشن در کانادا می توانید در آن ها مشغول به کار شوید.

از جمله این مشاغل طراح لباس یا دستیار طراح، طراح لباس نمایشگاه و تئاتر، طراح لباس زیر زنانه، ناظر طراحی، طراح گلدوزی، طراح نمایشگاه، طراحی پارچه، طراح امکانات، طراح مد، طراح پوشاک، طراح کیف دستی، طراح دستکش، طراح کلاه،هماهنگ کننده نمایشگاه های مد، طراح لباس مد، طراح نساجی، طراح کفش، دکوراتیو مجموعه و طراح جواهرات خواهند بود که می توانید پس از فارغ التحصیلی در هر یک از آن ها مشغول به کار شوید.

 

بازار کار رشته طراحی مد و فشن در کانادا

 

درآمد طراحان مد در کانادا چقدر است؟

طبق آمار به دست آمده از سایت /ca.talent.com متوسط حقوق یک طراح مد در کانادا، حدود 54600 دلار در سال است. این حقوق به تفکیک ساعت 28 دلار، در روز 210 دلار، در هفته 1050 دلار و در هر ماه حدود 4550 دلار خواهد بود.

این حقوق برای کسانی که تازه در رشته طراحی مد و فشن در کانادا فارغ التحصیل شده و در این کشور مشغول به کار می شوند، کمتر از این متوسط و حدود 43125 دلار خواهد بود. از طرف دیگر حقوق طراحان مد با سابقه و با مهارت بالاتر می تواند در هر سال حدود 117625 دلار باشد. هر چند که انتظار می رود این مبلغ برای افراد خاص بسیار بیشتر باشد.

اجازه دهید برای روشن شدن نرخ دستمزد طراحان مد در کانادا، به تفکیک منطقه میزان درامد را تا حدودی بیان کنیم. این نرخ در ونکوور بریتیش کلمبیا در هر ساعت 30 تا 23 دلار خواهد بود، در حالی که یک طراح مد در مونترال کبک، در هر سال ممکن است حدود 40 هزار دلار درآمد داشته باشد.

یک طراح گرافیک مد در تورنتو انتاریو در شروع کار ساعتی 28 دلار دریافت خواهد کرد، همین شخص با حداقل دو سال سابقه در مونترال می تواند تا 50 هزار دلار در سال هم حقوق بگیرد.

یک طراح مد حرفه ای در ونکوور در هر سال بین 100 تا 170 هزار دلار درآمد دارد. این نرخ برای طراح مد حرفه ای در تورنتو انتاریو، بین 120 تا 215 هزار دلار در نوسان است. اما یک طراح گرافیک مد جوان در می سیساگا در هر سال حدود 45 هزار دلار درآمد خواهد داشت.

 

درآمد طراحان مد در کانادا

 

بهترین دانشگاه ها برای تحصیل رشته طراحی مد و فشن در کانادا

طراحی مد زمینه ای است که در آن افراد تصمیم گیری در مورد یک ظاهر طراحی شده، از لباس گرفته تا لوازم جانبی را خواهند آموخت. طراحی مد برای افراد خلاق ایده آل است که دوست دارند رنگ ها، بافت ها و مواد را با هم هماهنگ و ترکیب کنند. چنین افرادی باید ذهن نوآورانه ای داشته باشند و بتوانند از هر چیزی که در اطراف می بینند برای طراحی های خود الهام بگیرند.

برای تبدیل شدن به یک طراح مد حرفه ای در درجه اول نیاز به تحصیلات آکادمیک دارید، تا بتوانید جزئیات کار را به شکل تئوری بیاموزید. شما با تحصیل در مراکز آموزشی معتبر می توانید یک ظاهر طراحی شده مناسب از طراحی لابس گرفته تا جان بخشیدن ظاهری به لوازم جانبی گوناگون را یاد بگیرید.

سپس با گذراندن دوره های کارآموزی می توانید این حرفه خود را گسترش دهید. به طوری که بتوانید ایده های خود را به صورت مهندسی شده و عملی پیاده سازی کنید و در نهایت چیزی خلق کنید که بتواند یک اثر هنری خارق العاده محسوب شود.

اما برای شروع نیاز دارید تا برخی از مراکز آموزشی در کانادا برای تحصیل این رشته را بشناسید و از شرایط پذیرش و البته مهم تر از هر چیزی از شهریه این دانشگاه ها با خبر شوید.

 

1.رشته طراحی مد و فشن در کانادا، دانشگاه رایسون (برنامه 4 ساله)

پیشنهاد اول ما برای تحصیل رشته طراحی مد در کانادا، دانشگاه رایسون خواهد بود. این دانشگاه که رتبه جهانی 601 را به خود اختصاص داده است، یک دوره طراحی مدت تمام وقت را برای دانشجویان متقاضی داخلی و خارجی در نظر گرفته است.

دانشجویانی که از این دانشگاه فارغ التحصیل می شوند در زمینه طراحی مد بسیار فعال و پویا و البته با مهارت بالا هستند. از جمله دروس آموزشی این دانشگاه طراحی مد متوسط، اصول بازاریابی، شناخت منسوجات، تاریخچه لباس و تصویرسازی میانی برای طراحی خواهد بود.

آدرس سایت: https://ryerson.ca  

شرایط پذیرش: الزامات زبانی، الزامات غیر دانشگاهی، اثبات توانایی های تسلط بر انگلیسی، ارائه اسناد پشتیبان، پر کردن فرم تکمیلی و ارائه رونوشت های دانشگاهی است.

شهریه: 19222 دلار در سال

 

رشته طراحی مد و فشن در کانادا

 

2.طراحی مد (پوشاک، پارچه و فرهنگ مواد)، دانشگاه آلبرتا (برنامه 4 ساله)

دانشگاه آلبرتا یکی از بهترین مراکز دانشگاهی کانادا در هر رشته ای از جمله رشته طراحی فشن و مد در کانادا محسوب می شود. این رشته تمامی موارد مربوط به مد پوشاک و پاچه و فرهنگ آن ها را بررسی می کند.

در این دانشگاه علاوه بر آموزش تئوری باید برای کسب تجربه یک تمرین 200 ساعته را تکمیل کنید. آنچه در این دانشگاه مطرح کانادا به دانشجویان آموزش داده می شود، شامل طراحی لباس، توسعه محصول، آموزش شناخته مباحث علوم نساجی، پوشاک پیشرفته، فرهنگ مادی در عمل، مد و فرهنگ مادی و شناخت تاریخچه لباس در قرون جدید در دنیای غرب می شود.

آدرس سایت: https://ualberta.ca

شرایط پذیرش: شرایط پذیرش در این دانشگاه به دلیل کیفیت بالای آن رقابتی است. بنابراین اینکه بتوانید حداقل الزامات معمول دوره را برآورده کنید، سندی بر پذیرش شما نخواهد بود. برای اطلاعات بیشتر به سایت دانشگاه مراجعه کنید.

شهریه: 19801 یورو در سال

 

3.طراحی گرافیک برای بازاریابی دانشگاه پلی تکنیک کوانتل (دوره چهار ساله)

یکی دیگر از دوره های تمام وقت بی نظیر در کانادا برای تحصیل رشته طراحی مد و فشن در کانادا، برنامه دانشگاه پلی تکنیک کوانتل است. این دانشگاه زمینه های شغلی در انواع کمپین های بازاریابی، پوسترهای تبلیغاتی، طراحی ارتباطات بازاریابی و مشاغل مرتبط را فراهم می کند.

در این دانشگاه با موارد متعدد آموزشی از جمله طراحی تایپوگرافی، بازاریابی، توسعه تصویر، چاپ برنامه های کاربردی در زمینه طراحی مد و گرافیک آشنا خواهید شد.

آدرس سایت: https://kpu.ca

شرایط پذیرش: الزامات زبان انگلیسی، دیپلم متوسطه معتبر، ارائه نمونه کارها و جلسه بررسی، گذراندن دوره تست

شهریه: 13515 یورو در سال

 

تحصیل رشته طراحی مد و فشن در کانادا

 

4.هنرهای مد و تجارت در کالج هامبر (دوره 2 ساله)

اگر دوست دارید زمان کوتاه تری را برای طراحی مد در کانادا بگذرانید، مدرک دیپلم دو ساله هنرهای مد و تجارت کالج هامبر، یک پیشنهاد شگفت انگیز برای شما خواهد بود. این کالج یکی از بهترین انتخاب ها برای تحصیل رشته طراحی مد و فشن در کانادا محسوب می شود.

از برنامه های این کالج برای دانشجویان می توانیم به آموزش برنامه های کامپیوتری، آموزش مهارت های خواندن و نوشتن کالج، بررسی تاریخ مد و اصطلاحات، دانش پوشاک و لوازم جانبی و شناخت نظریه رنگ اشاره کنیم.

آدرس سایت: https://humber.ca

شرایط پذیرش: دیپلم دبیرستان انتاریو یا معادل آن، مهارت های زبانی به علاوه الزامات علمی کالج

شهریه: 10655 یورو در سال

 

5.توسعه مد و تکنیک های مد در مدرسه مد کالج جورج براون (دوره 1 ساله توسعه مد بین المللی و 2 ساله تکنیک های مد)

با بیش از 800 دانشجو رشته طراحی مد و فشن در کانادا، مدرسه مد کالج جورج براون بیشتر بر جنبه عملی آموزش مد به جای تئوری تمرکز دارد. گذشته از این، به نظر می رسد این مرکز آموزشی تمرکز زیادی بر جنبه تجاری مد دارد. در این کالج دانشجویان با فناوری مد و اصول طراحی، بازاریابی، تجارت، تولید و مدیریت مد آشنا می شوند.

این مدرسه برنامه های آموزشی مشتمل بر تکنیک ها و طراحی مد، مدیریت مد بین المللی، صنعت تجارت و برنامه توسعه مدیریت مد را در دستور کار خود برای دانشجویان رشته طراحی مد قرار داده است.

آدرس سایت: https://georgebrown.ca

شرایط پذیرش: انگلیسی پایه 12 و قبولی در آزمون های مروبط به آن، تسلط بر ریاضی پایه 11 یا 12

شهریه: 14330 دلار در سال

 

رشته طراحی مد و فشن در کانادا

 

رشته طراحی مد و فشن در کانادا و تحصیل در آن مستلزم داشتن چه شرایطی می باشد؟

رشته طراحی مد و فشن در کانادا یکی از رشته های پرطرفدار می باشد که برای اخذ پذیرش در دانشگاه ها یا کالج های معتبر این کشور می بایست شرایط خاصی را دارا باشید. در ابتدای امر باید در خصوص دانشکده هایی که این رشته را ارائه می دهند تحقیق نمایید و بهترین آنها را انتخاب کنید. داشتن مدرک آیلتس یا تافل از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

به طور کلی دو زبان فرانسوی و انگلیسی در این کشور بسیار رواج دارد. بنابراین تسلط به زبان انگلیسی می تواند به میزان زیادی در موفقیت شما نقش داشته باشد. اخذ ویزای دانشجویی از دیگر شرایط قبولی در کالج های کانادا می باشد. افرادی که قصد دارند تا در رشته طراحی مد و فشن در کانادا تحصیل کنند باید بدانند که داشتن ویزای دانشجویی ضروری می باشد.

 

شرایط تحصیل در رشته طراحی مد و فشن در کانادا

 

تمکن مالی

دیگر نکته ای که باید به آن توجه داشته باشد، تمکن مالی در رشته طراحی مد و فشن در کانادا می باشد. تحصیل در کانادا مستلزم پرداخت شهریه می باشد. بهتر است پیش از اقدام میزان هزینه ای که باید به دانشگاه پرداخت نمایید را بررسی کنید.

البته لازم به ذکر است که می توانید از کمک هزینه های تحصیلی مانند بورسیه، اسکالرشیپ یا غیره نیز استفاده نمایید. در اینصورت هزینه های مربوط به تحصیل شما به میزان قابل توجهی کاهش پیدا خواهند کرد.

از دیگر شرایط و مدارک لازم برای تحصیل در رشته طراحی مد و فشن در کانادا می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • داشتن مدرک دیپلم مرتبط
  • ترجمه رسمی تمامی مدارک به زبان انگلیسی یا فرانسوی
  • تهیه یک رزومه کامل در مورد طراحی مد و فشن
  • داشتن توصیه نامه
  • ارائه حداقل دو قطعه عکس
  • ارائه ریز نمرات دبیرستان برای مقطع کارشناسی در کانادا

 

جمع بندی

مد صنعت پررونقی است و البته افرادی هستند که آرزو دارند روزی طراح شوند. اما طراحی مد کار آسانی نیست و برای موفقیت باید تلاش و مطالعه زیاد را در دستور کار قرار داد. خوشبختانه مدارس طراحی مد خوبی در کانادا وجود دارد که ما برخی از آن ها را به شما در اینجا معرفی کردیم.

بنابراین لازم است خوب فکر کنید و مدرسه مورد نظر خود را برای تحصیل رشته طراحی مد و فشن در کانادا انتخاب کنید. سپس سفر طراحی مد خود را آغاز کنید. اگر با سوالی مواجه هستید یا قصد دارید در این رشته تحصیل کنید، اما نمی دانید که کار خود را از کجا شروع کنید، می توانید از وکلای مهاجرتی موسسه ویزا 724 کمک بگیرید.

 

 

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما


سوالات متداول


آیا تحصیل رشته طراحی مد در کانادا سخت است؟

مد یک صنعت بسیار پویا و رقابتی است که علاوه بر تحصیلات دانشگاهی رقابتی، نیاز به تلاش زیاد و مهارت های متنوع برای پیشرفت کار دارد.

درآمد طراحان مد در کانادا چقدر است؟

این درآمد به طور متوسط می تواند 54600 دلار باشد. هر چند که دستمزد تازه کاران بالای 40 هزار دلار در سال و دستمزد طراحان مد حرفه ای و با سابقه بالای 200 هزار دلار در هر سال است.

دانشگاه های برتر تحصیل رشته طراحی مد و فشن در کانادا چه مواردی هستند؟

مراکز متعددی هستند که می توانند در این لیست قرار بگیرند، اما طبق تحقیقات ما دانشگاه رایسون، کالج هامبر، مدرسه مد کالج جورج براون، موسسه طراحی مد کوکو و دانشگاه پلی تکنیک کوانتلن می توانند در دسته بهترین مراکز آموزشی کانادا برای تحصیل رشته طراحی مد و فشن محسوب شود.


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


Elina Daraei :

سلام وقت بخیر من هنرستان طراحی و دوخت خوندم با معدل دیپلم 18٫36 20سالم هست و دارم رو زبانم کار میکنم الانم معدل 5ایلیس دارم در کمتر یک ماه میتونم برسم 6/5یا7 الانم دارم دانشگاه کارشناسی طراحی لباس میخونم البته غیر دولتی هست برای وارد شدن به کانادا و رشته طراحی لباس و هزینه تهیه ویزا و دست مزده خودتون ممکنه بهم بگید هزینش چقدر میشه؟

با درود  

هزینه های دانشگاه که در همین صفحه عنوان شده برای اطلاع از هزینه های ما می توانید به صفحه هزینه ویزای تحصیلی کانادا مراجعه بفرمایید.

مرضیه :

سلام من 47 سال دارم و لیسانس طراحی لباس هستم تحصیل در کانادا شرایط سنی ندارد ؟ چه دانشگاهای در کانادا خصوصا مونترال برای ارشد به زبان فرانسه وجود دارد ؟ در دانشگاه مونترال رشته مدیریت مد هم هست ؟ برای من چه پیشنهادی دارید ؟ سالها در این زمینه کار کردم و حالا تصمیم به ادامه تحصیل در زمینه کاری و تحصیلی خودم دارم ممنونم

با درود 

محدودیت سن ندارید اما باید بتوانید آفیسر را توجیه کنید. اگر دانشگاههای مونترال به زبان فرانسه ست اما توصیه می شود برای پذیرش زبان آموزی درخواست ویزای تحصیلی نکنید، شانس پایینی دارد. برای پیشنهاد راه مهاجرت باید شرایط بررسی شود. به بالای سایت قسمت فرم ارزیابی مراجعه بفرمایید.

Atoosa Es :

سلام و وقت بخیر 29 سالمه کارشناسی مهندسی محیط زیست اما به طراحی لباس علاقه مندم مدرک طراحی لباس فنی حرفه ای و مدرک طراحی لباس قابل ترجمه ارشاد به اضافه پرتفولیو هنری دارم سطح زبان انگلیسی و المانیم در حد متوسطه چطور میتونم در دانشگاه کانادا اپلای کنم و وارد بازار کار بشم ؟ ممنونم از وقتتون

با درود 

برای بررسی شرایط و انجام پروسه توسط تیم ویزا724 می توانید با شماره های پشتیبانی ما در تماس باشید.

پریسا ملکی :

سلام و وقت بخیر من 33 سال سن دارم و ارشد هماتولوژی هستم و به صورت تجربی نقاشی انجام میدم و علاقمند به تحصیل در رشته ی طراحی لباس در کانادا هستم. با توجه به سن و رشته ی تحصیلی من به چه صورت میشه در کانادا این حرفه رو یاد گرفت و وارد بازار کار شد. خیلی ممنون

با درود 

به بالای سایت قسمت فرم ارزیابی رایگان مراجعه بفرمایید تا شرایط شما به صورت دقیق بررسی شود

ستایش :

ببخشید در مقطع کارشناسی دانشگاه هلی کانادا برای رشته ی فشن بورسیه می‌کنند؟

با درود 

مقطع کارشناسی در کانادا خیلی شانس بورسیه ندارد

حمیده مظاهری تهرانی :

سلام وعرض ادب من کارشناس طراحی و دوخت هستم با معدل 17 به بالا . چطور میتونم بورسیه تحصیلی از یکی از دانشگاه های کانادا بگیرم در زمینه ی رشته ی تحصیلی خودم

با درود 

باید بتوانید از یک استاد در آن دانشگاه تاییده بورسیه دریافت کنید به استادی ایمیل بزنید

Cobin :

سلام وقت بخير من مسلط به زبان فرانسه هستم و مدرك فني حرفه اي خياطي دارم ، ميخواستم بدونم براي فعاليت در زمينه مد و خياطي شرايط به چه صورت هست؟ از لحاظ كاري و يا تحصيل در زمينه مد و طراحي

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت قانونی با مجوزها و وکیل رسمی

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

مجوزها و آدرس دفاتر:

- مجوز وزارت گردشگری ایران (بنام سالی گشت پارس با شماره ثبت: 461992)

- مجوز اداره مهاجرت کانادا: ICCRC :R527306 

- مجوز مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران (ای نماد)

- مجوز دفتر فعال تجاری، مسافرتی در امارات (دبی)

- مجوز فدرال کانادا برای شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری

 

دفتر ایران (تهران): 

تلفن‌های ثابت:

02122913141 02122223173 / 02122226298

پشتیبانی تلفن همراه، واتساپ و تلگرام:

09124644197 / 09961042050 

(شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

آدرس: میرداماد؛ میدان مادر (محسنی)، برج بیژن، طبقه 7 واحد 6

* مراجعه حضوری فقط با رزرو وقت قبلی

(پاسخدهی تلفنی فقط: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران )

(پشتیبانی پیام در واتساپ و تلگرام: 24 ساعته)


دفتر کانادا (تورنتو):

CANADA Office  :

17075 Leslie St, Unit 6, Newmarket, ON L3Y8E1 
Canada Toronto 

19055987474+ : Whatsapp & CALL

(مراجعه به دفاتر فقط با رزرو وقت قبلی)

اینماد ویزا724   RCIC

* ویزا724 مرکز تخصصی ویزا و مهاجرت

لینک های مهم: مهاجرت به کانادا / ویزا تحصیلی کانادا

سرمایه گذاری در کانادا / وکیل مهاجرت / ثبت شرکت دبی

هزینه ویزای توریستی کانادا / ویزای کانادا / پاسپورت دومینیکا

مهاجرت به انگلیس / ویزای تحصیلی انگلیس

استارتاپ کانادا / موسسه مهاجرتی / ثبت نام لاتاری

 

* اینستاگرام ویزا724: 

ایمیل : info[at]visa724.com

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.