مدت اقامت

طبق رشته انتخابی

مدت اعتبار

14 روز

مدت اخذ ویزا

طبق وقت سفارت

هزینه

طبق درخواست

هشدار ها : لطفا از سپردن پاسپورت و مدارک شناسایی خود به افراد ناشناس خودداری نمایید.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای فرانسه (شینگن):

پس از تکمیل فرم درخواست، باید مدارک مورد نیاز برای ویزای توریستی فرانسه را جمع آوری کنید. مراقب باشید که هر سند به صورت اصلی و کپی باشد. حتی یک مدرک را در روز ملاقات خود فراموش نکنید زیرا ممکن است منجر به رد درخواست شما شود. برای درخواست ویزای توریستی فرانسه باید مدارک زیر را ارائه دهید:

مدارک ذیل با توجه به شرایط شما ممکن  است متغییر باشد:
1ـ اصل گذرنامه با شش ماه اعتبار از تاریخ پایان سفر
2ـ عکس 4.5*3.5 زمینه سفید با 80% صورت (2 قطعه)
3ـ اصل گذرنامه های قدیمی
4ـ اصل شناسنامه همراه با ترجمه
5ـ گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی و یا ترجمه آن (کارمندان)
6ـ ترجمه روزنامه رسمی، آگهی تغییرات شرکت و اساسنامه شرکت (کارفرمایان)
7ـ ترجمه فیش حقوقی سه ماه اخیر و حکم کارگزینی (کارمندان)
8ـ اصل سوابق بیمه تأمین اجتماعی شش ماه اخیر همراه با ترجمه آن (کارمندان)
9ـ اصل جواز کسب/ پروانه کسب/ پروانه مطب/ کارت نظام پزشکی/ دفترچه وکالت یا ترجمه آنها (کارفرمایان)
10ـ گواهی اشتغال به تحصیل به زبان انگلیسی و ترجمه آن (محصلان)
11ـ گواهی تمکن مالی از بانک مربوطه و گردش حساب 3 تا 6 ماهه به زبان انگلیسی (کارمند، کارفرما، محصل و …)

توضیحات :

ویزای موفق فرانسه در ویزا724

* این صفحه مربوط به اطلاعات ویزای توریستی یکبار ورود فرانسه ست، اگر در شش ماه گذشته ویزای فرانسه داشته اید، می توانیم ویزای مولتی درخواست کنیم؛ از این رو می توانید شرایط صفحه ویزای مولتی فرانسه را مطالعه بفرمایید.

ویزای توریستی فرانسه در ویزا724 به دو شکل درخواست می شود؛

برای بررسی شرایط، با ما در تماس باشید.

لنگر 1. درخواست ویزای عادی فرانسه 

خدمات: آنالیز مدارک و رفع خطاهای و نواقص، انجام پروسه وقت سفارت، تکمیل اپلیکیشن فی بدون خطا، رزرو هتل و پرواز، برنامه سفر

هزینه انجام پروسه ویزا:  380 یورو 

هزینه های دولتی: رزرو هتل، ورودی سفارت، بیمه، پرواز به صورت جداگانه اعلام و دریافت می شود.

نکته 1: در این نوع درخواست اگر در سه سال گذشته تاریخچه سفر قوی نداشته اید به دلیل ریسک بسیار بالای ویزا، با کمال احترام امکان قبول پرونده شما در ویزا724 وجود ندارد.

نکته 2: در این نوع درخواست تاریخچه سفر قوی در سه سال گذشته یا داشتن دعوتنامه از اقوام درجه یک الزامی ست.

در صورت رد درخواست ویزا: مبلغی عودت داده نخواهد شد.

 

لنگر 2. ویزای فرانسه به صورت تور گروهی (ضمانت بازگشت الزامی ست): از  1400 یورو  تا 3500 یورو (نرخ بسته به تاریخ تور و مدت زمان اقامت، اتاق دبل و سینگل متفاوت است، برای استعلام ظرفیت تورها می توانید با ما در تماس باشید)، تورهای فرانسه در ویزا724 به صورت هفتگی برگذار می شود.

خدمات: ویزا، لیدر فارسی زبان، گشت شهری، ترانسفر فرودگاهی.

نکته 1: در این نوع درخواست تاریخچه سفر قوی الزامی نیست.

نکته 2: در این روش، ابتدا مدارک شما بررسی و پس از دریافت تاییده اولیه کارگزاری سفارت فرانسه، برای ویزای فرانسه اقدام می کنیم.

نکته 3: در صورتی که از اقوام درجه یک دعوتنامه ندارید، یا از یک کمپانی معتبر دعوتنامه ندارید، احتمال صدور ویزای فرانسه در قالب تور، بسیار بیشتر از ویزای تک است.

 

همچنین اگر نمی خواهید بابت تخصص هزینه کنید، می توانید به صورت رایگان صفحه‌ آموزش ویزای فرانسه را مطالعه کنید.

چند نمونه ویزاهای موفق، نتیجه های اعتماد به ما:

توضیحات مهم: 

 • محدودیت‌های کرونایی فرانسه از 10 مرداد 1401 لغو شده و دارندگان ویزای فرانسه ملزم به ارائه کارت واکسن، تست منفی PCR، گواهی بهبودی کرونا یا قرنطینه در بدو ورود نیستند.
 •  به دلیل حجم بالای در‌خو‌است‌های ویزای فرانسه مدت زمان پاسخ‌دهی ممکن است تا 60 روز هم طول بکشد!

اگر قصد دریافت اقامت کانادا را دارید یکی از بهترین روشهای دریافت اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی یا خود حمایتی ست. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید به صفحه اقامت تمکن مالی فرانسه مراجعه بفرمایید.

اگر می خواهید خودتان درخواست ویزا را ثبت کنید و با هدف گردشگری برای مدتی کمتر از 90 روز، بسته به ملیت خود، از فرانسه دیدن کنید، ممکن است ابتدا لازم باشد ویزای توریستی فرانسه را دریافت کنید. ویزای توریستی فرانسه به شما این امکان را می دهد که در هر دوره 180 روزه حداکثر 90 روز در فرانسه بمانید. جدا از مواردی که ویزای شما به عنوان ویزای با اعتبار منطقه ای محدود علامت گذاری شده است، به طور کلی، شما مجاز به سفر با این ویزا به سایر کشورهای شینگن در آن دوره هستید. در این مطلب قصد داریم تا علاوه بر معرفی شرایط این ویزا، به معرفی نحوه ثبت نام آن نیز بپردازیم.

ویزای مرتبط: ویزای ایتالیا

ویزای توریستی فرانسه

شرایط درخواست ویزای توریستی فرانسه

این که آیا برای بازدید از فرانسه اروپایی به ویزای کوتاه‌مدت نیاز دارید یا ندارید، به ملیت شما بستگی دارد. اگر شما تبعه آندورا، موناکو یا سوئیس، یا یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا یا کشورهای عضو منطقه اقتصادی اروپا هستید، برای ورود به فرانسه به عنوان توریست و اقامت در آنجا نیازی به هیچ نوع ویزایی ندارید. اما اتباع ایران برای ورود به فرانسه به دریافت ویزا نیاز دارند.

نکاتی که قبل از درخواست ویزای توریستی فرانسه باید در نظر بگیرید

قبل از درخواست ویزای توریستی فرانسه باید:

 • گذرنامه خود را بررسی کنید: اطمینان حاصل کنید که پاسپورت شما دارای شرایط اعتبار است. اگر نه، قبل از درخواست ویزا، برای ویزا جدید اقدام کنید.
 • پرواز خود را به موقع رزرو کنید: بعد از اینکه همه چیز را کامل کردید، آن را به شب قبل از قرار ملاقات ویزای خود موکول نکنید. ممکن است در تاریخ مورد نظرتان جایی در پرواز پیدا نکنید.
 • اطمینان حاصل کنید که همه چیز طبق نیاز است: به خود نگویید « شاید متوجه این موضوع نشوند» یا «به چنین جزییات کوچکی اهمیت نشان نمی دهند». افسران کنسولی همه چیز را با نهایت دقت بررسی می کنند، بنابراین بهتر است تمام مراحل را دنبال کنید و همه الزامات را رعایت کنید.

چه زمانی می توانم درخواست را ارسال کنم؟

ارسال فایل درخواست در زمان مناسب برای دریافت نتیجه مثبت بسیار مهم است. طبق قوانین ویزای توریستی فرانسه، اولین زمانی که می توانید درخواست دهید، شش ماه قبل از پرواز رزرو شده به فرانسه است.

اعتبار ویزای توریستی فرانسه

اعتبار ویزای شما بستگی به سفارتی دارد که آن را برای شما صادر کرده است. حداکثر اعتبار ویزای توریستی فرانسه می تواند سه ماه در عرض نیم سال باشد. حالا ممکن است سفارت برای مدت مورد نیاز، یعنی ده روز، سه هفته و یا حتی سه یا پنج روز برای شما ویزا صادر کند. از سوی دیگر، به ویژه اگر مسافری مکرر به منطقه شینگن هستید، می توانید ویزای معتبر 3 ماهه چند بار ورود دریافت کنید.

اعتبار ویزای توریستی فرانسه

هزینه دریافت ویزای توریستی فرانسه

شما باید هزینه ویزا را قبل از شرکت در مصاحبه در روز قرار ملاقات، در سفارت، کنسولگری یا مرکز درخواست ویزا بپردازید. هزینه ویزای توریستی فرانسه 80 یورو است. با توجه به نرخ ارز اعمال شده توسط سفارت، باید هزینه را به یورو یا ارز محلی پرداخت کنید.

شرایط وورد به فرانسه تحت تاثیر کووید-19 

اگر واکسینه شده اید

اگر واکسینه شده اید، می توانید بدون محدودیت در ارتباط با شرایط بهداشتی به فرانسه سفر کنید .اقداماتی که در مورد بزرگسالان واکسینه شده اعمال می شود، در مورد افراد زیر سن قانونی که آنها را همراهی می کنند، خواه واکسینه شده باشند یا نه، نیز اعمال می شود. بنابراین می توانید با کودکان زیر سن قانونی خود سفر کنید، خواه واکسینه شده باشند یا نباشند، و آنها نیازی به قرنطینه نخواهند داشت. کودکان 12 ساله و بالاتر واکسینه نشده باید نتیجه آزمایش منفی را ارائه دهند که در زیر توضیح داده شده است.

مدارک سفر فرد واکسینه شده:

 • مدرک واکسیناسیون: فقط در صورتی معتبر خواهد بود که ثابت کند شما کاملا واکسینه شده اید، به عنوان مثال:
 • هفت روز پس از تزریق دوم برای واکسن های دو دوزه (Pfizer، Moderna، AstraZeneca (Vaxevria و Covishield))؛
 • چهار هفته پس از تزریق واکسن های یک دوزه (جانسون)؛
 • هفت روز پس از تزریق واکسن برای افرادی که قبلاً COVID-19 داشته اند (فقط یک دوز لازم است).
 • هفت روز پس از دوز تقویت کننده ARNm (Moderna یا Pfizer) پس از دو بار تزریق واکسن در فهرست اورژانس های بهداشتی WHO (Sinovac/Coronavac یا Sinopharm/BBIB-PVeroCells)
 • تعهد نامه ای که می توانید آن را از سایت وزارت کشور دانلود کنید که در آن موارد زیر قید شده است:
 • هیچ علامتی ازCOVID-19  ندارید.
 • طبق اطلاعات شما، در 14 روز قبل از سفر با یک مورد تایید شده کووید-19 در تماس نبوده اید.

اگر واکسینه نشده اید و از ایران قصد ثبت درخواست دارید

اتباع کشورهای موجود در لیست قرمز مانند افغانستان، برزیل، کاستاریکا، کوبا، گرجستان، ایران، مولداوی، مونته نگرو، پاکستان، روسیه، صربستان، سورینام و ترکیه تنها در صورتی می توانند به فرانسه سفر کنید که زمینه های ضروری برای سفر داشته باشند. هنگام سوار شدن به هواپیما، هر مسافر 12 ساله و بالاتر باید PCR منفی یا آزمایش آنتی ژنی که کمتر از 48 ساعت قبل از پرواز گرفته شده است ارائه دهد.

اگر قبلاً به COVID-19 مبتلا شده اید، به جای نتیجه آزمایش منفی، می توانید گواهی بهبودی را ارائه دهید که تاریخ آن بیش از 11 روز و کمتر از 6 ماه قبل از تاریخ ورود است. گواهی بهبودی سندی است که برای افرادی که به COVID-19 مبتلا شده اند، با ارائه RT-PCR  مثبت یا آزمایش آنتی ژنی صادر می شود. به دلیل اینکه واکسن تزریق نکرده اید، مشمول قرنطینه اجباری 10 روزه تحت نظارت نیروهای امنیتی خواهید بود.

مدارک سفر در صورتی که واکسینه نشده اید

بسته به شرایط خود، برای سوار شدن باید برخی از مدارک زیر را تکمیل و همراه داشته باشید:

  • تعهد نامه ای که می توانید آن را از سایت وزارت کشور دانلود کنید که در آن موارد زیر قید شده است:

هیچ علامتی از عفونت COVID-19 ندارید.

 • طبق اطلاعات شما، در 14 روز قبل از سفر با یک مورد تایید شده COVID-19 در تماس نبوده اید.
 • اگر 12 سال یا بیشتر دارید، موافقت می کنید که پس از ورود به فرانسه، آزمایش RT-PCR ویروس شناسی را برای SARS-CoV-2  ارائه دهید.
  • گواهی مسافرت بین المللی معاف از کلانشهر فرانسه که می توانید آن را از وب سایت وزارت کشور دانلود کنید. شما باید این گواهی را قبل از استفاده از بلیط سفر خود به شرکت های مسافرتی و همچنین به مقامات کنترل مرزی (برای سفرهای هوایی، دریایی و زمینی، از جمله راه آهن) ارائه دهید.
  • مدرکی دال بر محل قرنطینه و در صورت لزوم، دسترسی به جزئیات برای بازرسان جهت انجام بررسی.

توجه داشته باشید که اگر موفق به ارائه این مدارک نشوید، از ورود شما به هواپیما جلوگیری خواهد شد.

ویزای توریستی فرانسه

نحوه ثبت درخواست ویزای توریستی فرانسه

کجا باید درخواست خود را برای ویزای توریستی فرانسه ارائه کنم؟

با توجه به مقامات فرانسوی در کشور محل اقامت شما و نحوه تنظیم پذیرش ویزا، ممکن است مجبور شوید درخواست خود را در این مکان ها ارائه کنید:

 • بخش کنسولی سفارت فرانسه در کشور شما.
 • کنسولگری فرانسه در کشور شما.
 • سفارت/ کنسولگری/ مرکز رسیدگی به ویزا در یک کشور همسایه، که مقامات فرانسوی در ایران،  ارسال ویزا را به آن برون سپاری کرده اند.

آیا می توان با ویزای فرانسه از کشور های دیگر اروپا دیدن کرد؟

اگر برچسب ویزا در پاسپورت شما عبارت «کشورهای شینگن» یا «États Schengen» یا همان کلمات را به زبان دیگری از اتحادیه اروپا نشان می‌دهد، می‌توانید به محض معتبر شدن آن، در کل قلمرو شینگن سفر کنید. از طرف دیگر، اگر در ویزای شما نوشته شده است “کشورهای شینگن (مخفف یک کشور)” به این معنی است که شما می توانید از تمامی قلمرو شینگن به جز آن کشور خاص بازدید کنید، یعنی “کشورهای شنگن (-ES)” به این معنی است که می توانید از همه کشورهای شینگن به جز اسپانیا دیدن کنید. شما همچنین می توانید ویزایی دریافت کنید که فقط شامل نام های اختصاری ایالت هایی است که مجاز به بازدید آنها هستید، یعنی “F, FIN, GR” که به این معنی است که فقط می توانید از فرانسه، فنلاند و یونان بازدید کنید.

تور فرانسه بهار 1403

لیست تورهای فارنسه ویزا724 در بهار 1403
مسیر دو تخته یک تخته سه تخته کودک با تخت

کودک بدون تخت

تاریخ
فرانسه (پاریس 5 شب) 1890 2450 1880 1420 490 20 تا 25 ادریبهشت
فرانسه (پاریس 5 شب) 1890 2450 1880 1420 490 10 تا 15 خرداد
فرانسه-ایتالیا (پاریس 4 شب، رم 3 شب) 2390 3090 2380 1830 650 10 تا 17 خرداد
فرانسه-اسپانیا (پاریس 4 شب، بارسلون 3 شب) 2490 3190 2480 1910 680 24 تا 31 خرداد
فرانسه (پاریس 4 شب) 1890 2450 1880 1420 490 24 تا 29 خرداد
فرانسه-هلند (پاریس 4 شب، آمستردام 3 شب) 2290 2960 2280 1720 590 31 خرداد تا 7 تیر
فرانسه-چک (پاریس 4 شب، پراگ 3 شب) 2290 2930 2280 1760 630 31 خرداد تا 6 تیر

خدمات تور فرانسه:

 • اقامت در هتل 4 ستاره
 • صبحانه
 • راهنمای فارسی زبان
 • ترانسفر
 • گشت شهری
 • بیمه مسفارتی

برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

عوامل اصلی برای ریجکتی ویزای توریستی فرانسه

در هنگام ارسال درخواست ویزای شینگن، نگران کننده ترین فکر برای هر متقاضی، رد ویزا است. آیا می دانید هنگام درخواست ویزای شینگن فرانسه از چه اشتباهاتی باید اجتناب کنید؟ در زمان درخواست ویزای شینگن فرانسه، باید فرم درخواستی پر شده را ارسال کنید. هنگام انجام این کار، نمی توانید هیچ بخش را خالی بگذارید. عدم ارائه فرم درخواست تکمیل شده منجر به رد ویزای فرانسه می شود. هر جزئیات نقش مهمی در قبول درخواست شما دارد. دلایل رد ویزای شما به شرح زیر است:

 1. مستندات ضعیف:

هنگام درخواست ویزای فرانسه، باید مدارکی را برای پشتیبانی از درخواست ویزای خود ضمیمه کنید. از پاسپورت گرفته تا عکس و سایر مدارک پشتیبان برای درخواست موفقیت آمیز ویزا مورد نیاز است.

 1. ناکافی بودن وسایل معیشت:

یکی از دلایلی که ممکن است سفارت یا کنسولگری کشور شینگن از دادن ویزا به شما امتناع کند عبارت است از: عدم ارائه صورت های مالی، نداشتن مدرکی مبنی بر وجود وجوه برای مدت اقامت در منطقه شینگن و برای بازگشت به کشور خود.

 1. شما نتوانستید بازگشت خود را به کشور خود ثابت کنید:

اگر قصد سفر دارید، باید ثابت کنید که قطعا به کشور خود باز خواهید گشت. ایجاد تصور اقامت بیش از حد قطعا منجر به رد ویزای شینگن فرانسه می شود. از این رو باید مدارکی مانند نامه ای از کارفرما یا نامه ای از مدرسه ارائه دهید. برخی حتی جزئیات مالیاتی و اسناد خانوادگی و همچنین قرارداد اجاره خانه شما را می خواهند. سعی کنید روابط اجتماعی و اقتصادی قوی خود را در کشور خود ثابت کنید.

 1. پوشش ناکافی بیمه مسافرتی:

به خاطر داشته باشید که برای دریافت موفقیت آمیز ویزای فرانسه خود باید مدرکی مبنی بر داشتن یک بیمه پزشکی مسافرتی کافی و معتبر ارائه دهید. بیمه مسافرتی یک الزام اجباری است و بیمه شما باید درمان بیمارستانی و بازگشت به کشور محل اقامت شما را در تمام مدت اقامت شما در فرانسه و سایر کشورهای شنگن پوشش دهد.

 1. عدم اثبات برنامه سفر:

اگر برنامه سفر خود را در داخل کشور شینگن ارائه نکنید یا سفارت منطقه شینگن دیگری را اشتباه انتخاب کنید، درخواست شما ممکن است رد شود. همچنین باید محل اقامت خود را برای مقاصد مورد نظر خود رزرو کنید. هر متقاضی همچنین باید یک بلیط پرواز رزرو شده (از جمله پروازهای داخلی و اقامت بین کشورهای شینگن) و بلیط سفر برای هر مقصد مورد نظر نیز داشته باشد.

 1. گذرنامه آسیب دیده یا نامعتبر:

ارائه گذرنامه نامعتبر، آسیب دیده یا کثیف نیز می تواند منجر به رد ویزای شینگن فرانسه شود، به خصوص زمانی که برخی از صفحات جدا شده یا گم شده باشند، یا جلد جلوی آن از بین رفته باشد. گذرنامه باید دارای مدت اعتبار سه ماه باقی مانده پس از بازدید از کشور شینگن باشد و دارای دو صفحه خالی ویزا باشد و نباید بیشتر از 10 سال باشد.

 1. شما تهدیدی برای فرانسه محسوب می شوید:

اگر مقامات ویزا مشکوک باشند که دلایل آزاردهنده ای برای سفر به کشور دارید یا شاید قبلاً در مواردی از کلاهبرداری شرکت داشته اید، ویزای شینگن فرانسه شما ریجکت می شود. متقاضیانی که قبلاً به تروریسم، سوء مصرف مواد مخدر، کودک آزاری، اعتیاد و سایر جرایم جدی متهم شده اند، برای درخواست ویزای شینگن با مشکل مواجه خواهند شد. داشتن سابقه کیفری اوضاع را بدتر می کند.

 

مطالب پیشنهادی:

استارتاپ ویزای کانادا

ویزای تحصیلی کانادا

مهاجرت از طریق خود اشتغالی کانادا

ویزای کار پرستاری کانادا یا مهاجرت پرستاران به کانادا

مهاجرت از طریق PEQ کانادا

ویزای کانادا بدون شینگن

ویزای دانش آموزی کانادا

ویزا و اقامت سرمایه گذاری کانادا

مقایسه هزینه های زندگی در کانادا

مهاجرت از طریق اکسپرس اینتری کانادا

درباره ویزای کانادا همه چیز بدانید

درباره تحصیل در کانادا همه چیز بدانید

ویزای اقامت دائم کانادا

مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت

ویزای شینگن آلمان

ویزا و اقامت سرمایه گذاری انگلیس

 

 

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا ، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما

درخواست مشاوره رایگان

2 + 5 =

نظرات و سوالات شما

۴۴ دیدگاه

 1. عبدالرضا حیدری

  با سلام بنده کارمند رسمی شرکت نفت هستم با حدود ۱۰ سال سابقه کار اینجانب سند ملکی و تمکن مالی بالا ندارم ولی دارای حقوق ثابت و بیمه می باشم که در صورت درخواست می توانم تمامی مدارک را ارسال کنم ….ایا می توانم برای ویزای توریستی اروپا اقدام کنم ؟

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام. 

   بله میتوانید در قسمت سفارش ویزا در منوی اصلی اقدام به ثبت سفارش کشور مقصد خود بفرمایید… 

   پاسخ دهید
 2. الینا

  روز بخیر درخواست ویزای فرانسه داده بودم امروز جواب گرفتم تمام مدارکم نورد قبول بود فقط از هتل ایراد گرفته و ردم کرده ولی تو پاسپورتم مهر ریجکتی نزده یکی از کارکنان کنسولگری گفت برو خود سفارت اعتراض بزن شاید درست بشه به نظر شما باید چیکار کنم

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام.

   میتوانید مراتب اعتراض رد ویزای فرانسه رو از طریق همان ایمیل ارسال کنید. و دلیل ریجکتی رو به صورت دقیق تر توضیح خواهند داد.

   پاسخ دهید
 3. Mahtabeh Rafieian

  با سلام من و مادرم حدود دو هفته پیش برای ویزای توریستی اقدام کردیم. به مادرم ویزا داده شد ولی به من نه.درحالیکه من کارمند رسمی هستم و مدارکم کامل و بدون نقص بود و حتی از محل کارم نامه ای مبنی بر مرخصی دو هفته ای من و برگشت من به کار بعد اون دو هفته بود. یعنی از محل کارم هم اجازه خروج داشتم. بیمه ، هتل ، هواپیما ، همه کامل بود و هر دو مدرک رو (مدرک خود و مادرم) خودم مرتب و تهیه کردم. ولی به من ویزا داده نشده است و الان مادرم هم قصد سفر ندارد. چون هدف رفتن دو نفر ما با هم بود. آیا میتونم اعتراض به ریجکتی داشته باشم ؟ بنظر شما ترتیب اثر داده خواهد شد یا خیر؟من حتی میتونم ضمانت برگشت بزارم مثل سند خونه یا همچین چیزی؟ شدنیه؟ممنون میشم جوابم رو بدین…

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام.

   دلیل ریجکتی شما در ایمیلی که از سفارت فرانسه ارسال شده به صورت جنرال است. شما میتوانید به همان ایمیل پاسخ داده و دلیل دقیق ریجکتی رو جویا بشین و نسبت به رفع اون اقدام کنید.

   ضمانت بازگشت رو سفارت خونه از شما میگیره بلکه آژانسهایی که تور برگزار میکنند از شما ضمانت بازگشت دریافت میکنن.

   پیشنهاد ما این هستش که برای ویزای تک اقدام نفرمایید و در غالب تور به فرانسه سفر کنید که ویزا ریجکت نشه

   پاسخ دهید
 4. بهزاد ملکیان

  با سلامبنده سابقه سفر به روسیه توریستی ، آذربایجان توریستی و ترکیه رو دارمدارای سند ملکیتمکن مالیمتاهلخانم کارمند بنده آزادآیا میتوانم ویزای فرانسه بگیرم ؟ممنون

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام

   بله اخذ ویزای فرانسه و سفر به اروپا برای شما امکان پذیر است.

   به دلیل مشاهده عمومی این سوالات، شماره ی تماس شما حذف شد. لطفا در صورت درخواست ویزای فرانسه در وبسایت اقدام به ثبت سفارش ویزا بفرمایید تا کارشناسان ما با شما در تماس باشند.

   پاسخ دهید
 5. سحر پورابراهیم

  در مورد ویزای فرانسه بعد از درخواست برای روز مصاحبه، چقدر فاصله زمانی برا ی روز مصاحبه هست میخوام بدونم اگر الان بفرستم کی بهم وقت میدن و من چقدر وقت دادم مدارکم رو آماده کنم ؟

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام

   برای دریافت ویزای فرانسه حداقل باید ۲ ماه زمان بگذارید.

    

   پاسخ دهید
 6. سحر پورابراهیم

  من در مورد مدارک مورد نیاز برای ویزا چندتا سوال داشتم و چون اولین شینگن من هست خیلی ممنون میشم اگر بتونین کمکم کنین.۱. چه مدارکی باید ترجمه بشه و به جز مهر دارالترجمه نیاز به مهر دادگستری ام هست یا خیر؟مدارکی که باید ارایه بشه شامل چه چیز هایی میشه ؟۲. گردش بانکی همسر ( زن ) برای هر دو نفر زن و شوهر کفایت میکنه ؟۳. نامه اشتغال به کار من از شرکت اگر به زبان انگلیسی و با سربرگ و مهر انگلیسی شرکت باشه کفایت میکنه یا نیاز به ترجمه رسمی داره ؟۴. مبلغ حقوق دریافتی من نسبت به چیزی که بیمه رد میشه بالاتر هست نیاز به ارایه و ترجمه لیست بیمه هست یا نامه شرکت کفایت میکنه ؟۵. من برای سفر بعد از فرانسه میخوام ۲ روز هم آلمان به خالم سر بزنم و شاید ۳ روز هم نروژ پیش یکی از بستگانم برم باید در فرم نوشته بشه و اینکه آیا باید بلیط مربوط به این ۲ کشور رو تهیه کنم ؟ آیا بلیط کفایت میکنه یا حتما باید هتل م رزو کنم ؟با سپاس از شما

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام

   مدارک مورد نیاز ترجمه شده برای درخواست ویزای شینگن عبارت است از: سند ملکی، تمکن مالی، سند ازدواج
   برای مهر دادگستری سفارت ها و کشورهای مختلف قوانین متفاوتی دارند.
   گردش مالی اگر برای هر دو نفر موجود است مناسبتره اما اگر نباشه مشکلی ایجاد نخواهد کرد.
   مدارک باید ازطریق دارالترجمه ترجمه نگردد.
   تفاوت حقوق با مدارک بیمه مشکلی ایجاد نخواهد کرد.
   با داشتن ویزای شینگن میتوانید به تمامی کشورهای حوزه شینگن سفر داشته باشید.
   هتل و بلیط رفت و برگشت الزامیست.

   پاسخ دهید
 7. Farzad

  سلام وقت بخیر شرایط و هزینه ویزای توریستی فرانسه برای خانواده چهار نفره چطوریه؟ ممنون اگه راهنمایی کنین.

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام 

   باید مدارک شما به صورت کامل ارائه گردد و اینکه به سفارت فرانسه ثابت کنیم شما قصد بازگشت یه کشور خود را دارید.

   پاسخ دهید
 8. اسماعیل

  با سلام خدمت شما درخواست دریافت ویزای فرانسه رو دارم سند ملکی و حدودا ۱۰ سال بیمه تامین اجتماعی دارم اما توانایی دریافت نامه تمکن مالی رو ندارم لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام

   به جای تمکن مالی میتوانید پرینت ۶ ماه آخر حسابتون رو برای دریافت ویزای فرانسه دریافت نمایید.

   پاسخ دهید
 9. فاطمه رضایی

  ویزای فرانسه شینگن تضمینی و توریستی چه تفاوتی دارند؟

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام

   ویزای تضمینی فرانسه تمامی کارهای مربوط به اخذ ویزا از سوی موسسه انجام میپذیرد 

   و در ویزای توریستی فرانسه فقط فرم ها تکمیل شده و مشاوره داده خواهد شد.

   پاسخ دهید
 10. فاطمه رضایی

  با سلام ،من کارمند هستم ، برای دریافت ویزای فرانسه حتما باید گواهی اشتغال به کار داشته باشم، یا حکم استخدامی و فیش حقوقی کافی است؟

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام 

   برای درخواست ویزای فرانسه باید مدارک شغلی معتبری ارائه دهید.

   پاسخ دهید
 11. پریسا پوراصل

  سلام. من و آقایی فرانسوی قصد ازدواج داریم. ایشون به شهرداری محل شون رفتن و دعوتنامه ای برای دعوت من به فرانسه تنظیم کردن تا مراحل ازدواج رو انجام بدیم و بعد من مدارک ازدواج رو به ایران بیارم و از سفارت فرانسه ویزای بلندمدتم رو بگیرم. من خانه دار هستمدو شغل و فیش حقوقی و تمکن مالی ندارم به جز یک حساب بانکی مختصر و در گردش. سوالهای زیادی دارم: آیا با وجود ساپورت کامل مالی ای که از سوی شخص دعوت کننده میشم و قصد نا ازدواجه آیا سفارت فرانسه به من ویزای کوتاه مدت رو برای انجام مراحل ازدواج در فرانسه خواهد داد؟ چه نوع ویزایی باید درخواست بدم در ابتدا؟ آیا ویزای کوتاه مدتم هم عنوانش ویزای ازدواجه یا باید ویزای توریستی بگیرم؟ من در ایران تحت تکفل مادرم هستم و ما حقوق مستمری پدرم رو میگیریم و فیش حقوقی به نام مادرمه. آیا میتونم این فیش رو به سفارت ارائه بدم؟ آیا قانونیه که مادرم فیش رو به طور کامل به نام من بکنه و یا غیرقابل قبوله از نظر سفارت؟ آیا اکر فقط سهمی که من از حقوق پدرم دارم به نام من بشه آیا این مبلغ کم حدود چهارصدهزارتومن در ماه برای سفارت قابل قبوله؟ خودم چک ندارم آیا میتونم چک شخص دیگه ای رو به عنوان ضمانت بذارم؟ بر طبق قوانین خود سفارت شخصی که برای ازدواج با همسری فرانسوی اقدام میکنه ابتدا باید ویزای کوتاه مدت بگیره و بعد با مدارک ازدواج برگرده به کشورش و برای ویزای بلندمدتش اقدام کنه پس طبیعیه که من هم در زمان تموم شدن ویزای کوتاه مدت حتما با مدارک ازدواج به کشورم برمیگردم تا مراحل دریافت ویزای بلندمدتم رو انجام بدم. آیا همین ضمانت بازگشت من به کشور نیست؟ چطور میتونم با توجه به شرایط مالی ناچیزی که در ایران دارم سفارت رو مجاب کنم که حتما برمیگردم. برگشتن به نفع منه. چطور میتونم سفارت رو مجاب کنم که من و این مرد فرانسوی به هم علاقه مندیم و اهداف مشترکی رو برای زندگی آینده مون دنبال میکنیم؟ مشکل اصلی من همین دریافت ویزای کوتاه مدته که نمیدونم با وجود دعوتنامه و حمایت کامل مالی ای که از سوی شخص دعوت کننده میشم آیا امکان داره سفارت به من ویزا نده؟ اگر نده تکلیف ازدواجم چی میشه؟ عنوان ویزای کوتاه مدتم باید ازدواج باشه یا توریستی؟

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام واحترام 

   باید متن دعوتنامه ای که برای شما ارسال میشود به صورت دقیق به موارد زیادی اشاره داشته باشد.

   باید مدارک شغلی و مدارک شناسایی شما و شخص دعوت کننده به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد.

   پروسه ویزای ازدواج بسیار پیچیده و حساس میباشد، برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های موسسه در ارتباط باشید.

   پاسخ دهید
 12. hamed fotoohi

  سلام وقت بخیر
  من کارمند یه مغازه ام صاحبش پروانه کسب داره
  ماشین،زمین،همسر دارم
  بیمه درمانی هستم ولی بازنشستگی نیستم
  چیکار کنم توریستی یه هفته پاریس با همسرو نوزادم داشته باشم
  سپاس

  پاسخ دهید
 13. سیروان کویک

  سلام خسته نباشید من میخوام ب فرانسه برای تور یا تفریح برم ی فرد مجردم و داخل ی شرکت مشغول کارم البته قراردادی میتونم ویزا بگیرم و هزینه تقریبی گرفتن ویزا چقدره وه سند مالکیت و چیزی ندارم چه چیزای دیگه لازم میشه برای گرفتن ویزا

  پاسخ دهید
 14. parisa

  سلام من و مادرم قصد رفتن به فرانسه برای دیدن خواهرم که ساکن امریکا هست را داریم از اونجایی که پدرم با ما به این سفر نمیاد و من دانشجو هستم ایا ویزا به ما تعلق میگیره؟

  پاسخ دهید
 15. ندا ایزد

  با سلام
  من ساکن ترکیه هستم سال گذشته از سفارت فرانسه یه ویزای ۱۵ روزه گرفتم و یک هفته رفتم پاریس و نیس و برگشتم حدود ۴ ماه پیش مجددا اقدام کردم و یه ویزای سه ماهه ی فرانسه گرفتم که ۴ روز دیگه ویزام تموم میشه ولی متاسفانه اصلا نتونستم تو این سه ماه برم فرانسه
  میخوام بدونم من اگه نرم و از ویزام استفاده نکنم دیگه هیچوقت نمیتونم ویزام رو تمدید کنم یا میتونم ؟ لطفا راهنماییم کنید

  پاسخ دهید
 16. bahar

  باسلام من قصد سفر به فرانسه دارم متأهلم اما تنها میخوام برم چون همسرم به دلیل شغلش نمیتونه بیاد من خودم شاغل نیستم اما تمکن مالی دارم برای گرفتن ویزا حتما باید مدارک شغلی داشته باشم؟آیا شرایطشو دارم ؟

  پاسخ دهید
 17. امید

  با عرض سلام.آیا امکان تبدیل ویزای توریستی فرانسه به ویزای تحصیلی فرانسه یا ویزای کاری هست؟

  پاسخ دهید
 18. Sahar saed

  سلام وقت بخیر
  من خرداد از طرف شرکت کاری به فرانسه رفتم و الان می خوام برای دی ماه توریستی اقدام کنم.خودم وقت سفارت گرفتم .
  سوالاتم:
  ١- تمکن مالی یا این وضع دلار حداقل چقدر باید باشه؟
  ٢- چند درصد احتمال داره به بانک زنگ بزنن چک کنن؟چون باید بعد از گرفتن تمکن ، پول رو برای کاری جابه جا کنم. نمی تونم تو حساب نگه دارم .
  ٣- تو نامه هدف از سفر چه چیزی زو بنویسم بهتر هست؟
  ۴- کدام قسمت مدارک رو بیشتر توجه کنم ریسک پایینی داره ؟
  ۵- اگر تمکن مالیم رو بعد از گرفتن جا به جا کنم ٣٠ میلیون تو حسابم می مونه ، کافیه؟

  پاسخ دهید
 19. Atefe

  با سلام و احترام
  من و همسرم قصد سفر یک هفته ای به آلمان و فرانسه رو داریم و می خوایم برای ویزای کوتاه مدت شنگن اقدام کنیم. هر دو دانشجو ی پزشکی هستیم و شاغل نیستیم. سند ملکی نداریم. اما همسرم حساب بانکی ۱۰۰ میلیونی دارن. شانس ما برای ویزا گرفتن چقدره؟
  درضمن برای آلمان امکان این هست که بتونیم از دوستان ساکن آلمان دعوتنامه بگیریم.

  پاسخ دهید
 20. علیرضا

  احتیاج به مشاوره در مورد ویزای توریستی شینگن برای یک خانم خانه‌دار و پسرشون(۲ساله) دارم. شما کمکی میتونید بکیند؟

  پاسخ دهید
 21. علیرضا

  قیمت ویزای شینگن برای توریستی رو میخواستم بدونم

  پاسخ دهید
 22. مهسا

  با سلام: من و همسرم با دوچرخه سفر می کنیم و سایکل توریست هستیم. می خواستیم برای تعطیلات عید با دوچرخه به کشور فرانسه بریم و از طرفی بلندترین قله این کشور مون بلان را هم فتح کنیم هر دو کارمند بخش خصوصی هستیم با حساب مالی حدود ۱۰۰ میلیون تومان و هیچ کدومون سابقه سفر به هیچ کشوری را نداریم. من دانشجو‌ دکترا هستم و همسرم دانشجو لیسانس . متاسفانه ملک نداریم. با این شرایط امکان اخذ ویزا برای مسافرت ۲۰ روزه وجود دارد؟

  پاسخ دهید
 23. Ali

  سلام برای تهیه ی ویزای شینگن چقدر باید هزینه کنم.من تنها و مجردم؟

  پاسخ دهید
 24. مریم منصوری

  سلام خسته نباشید دختر من به همراه چند نفر دیگه از دانشجوها برای بازدید از یک نمایشگاه میخوان اواخر شهریور به پاریس سفر کنن میخواستم بدونم من به عنوان ولی میتونم تمکن مالی از بانک براش بگیرم ؟و یه عنوان بر عهده گیرنده هزینه ها مدرک دیگه ای هم باید ارائه بدم ؟مثلا ایا باید شناسنامه یا نامه ضمانتی هم به دارلترجمه باید بدم؟

  پاسخ دهید
 25. خوشرفتار

  سلام روزتون بخیر من چند ماه پیش با دعوتنامه به فرانسه رفتم و حالا دوباره بخوام برم توریستی بدون دعوتنامه میتونم برم

  پاسخ دهید
 26. نعمتی

  سلام . من متاهل با دو فرزند و ۴۵ ساله هستم . کارمند رسمی دولت و همسرم مغازه دار است . سند ملکی ندارم . سفر شنگن هم نداشته ام . از کدام کشور می توانم تقاضای ویزا کنم

  پاسخ دهید
 27. Annahit azizi

  سلام من پدرم پزشک هستن و ویزا توریستی میخواستیم تمام مدارکمون کامل فقط پاسپورت قبلیمون گم شده آیا ب مشکل میخوریم؟

  پاسخ دهید
 28. سارا

  سلام خسته نباشین من برای ویزا فرانسه می خوام اقدام کنم مدارک شغلی گفتن اصل و کپی بعد گفتن مدارک شغلی بنده سهامدار کارخانه خصوصی هستم گفتن سفارت اصلشو نگه می داره تا زمان برگشت شما و متاصفانه شرکتی بنده اجازه اینکه اصل مدرک بدم نمی دن می خوام بدونم اصل مدرک نشون بدم و کپی برابر اصل بگیرم ببرم باز هم نمی شه یا مدارک را می بینن پس می دن یا آژانس مدارک می خواد نگه داره پیش خودشون

  پاسخ دهید
 29. مهرداد زارعی

  سلام وقت بخیر
  بنده دوستم ساکن فرانسه هست و اقامت داره آیا اگر برام دعوتنامه بفرسته میتونم به مدت ۲ هفته الی ۲۰ روز اونجا بمونم و برگردم.
  آیا بنده باید چه شرایط و مدارکی داشته باشم که سفارت فرانسه برای من ویزا صادر کنه؟
  لطفا راهنمایی کنید. ممنونم

  پاسخ دهید
 30. ابی

  سلام
  ممنون میشم بفرمایید ویزای فرانسه در حال حاضر چه مشکلی دارد که انجام نمیدید؟؟

  پاسخ دهید
 31. سوران محمدنژاد

  آیا معلم یا کارمند ایرانی می تواند سفر خارج از کشور( توریستی) را همراه خانواده به فرانسه داشته باشد؟اگر امکان دارد لطف کنید شرایط آنرا ذکر کنید. با احترام فراوان.

  پاسخ دهید
 32. Helia

  سلام خسته نباشید من ۱۶ سالمه ودو تا از عمه هام فرانسه زندگی میکنند ایا اگر برای من دعوتنامه بفرستن میتونم به مدت ۲ هفته الی یک ماه اونجا بمونم ؟
  ایا باید حتما همراه داشته باشم و اینکه اون همراه باید والدم باشه یا با اعضای دیگر خانواده مانند مادربزرگم میتونم ویزا بگیرم ؟

  پاسخ دهید
 33. Noorrahman

  سلام امید است خوب باشین من چند مدت قبل با ویزه ۱۲ ماهه از اسلام آباد به پاریس آمدم.
  از اینجا کسی برایم ورک فرمت روان کزده بود
  ویزه من مل تیپل ۱۲ ماهه است آیا این شامل شینگن است یا فقط برای فرانسه ممنونم

  پاسخ دهید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *