ویزای توریستی فرانسه

قیمت : طبق درخواست

رزرو وقت مشاوره

ویزای توریستی فرانسه


نوع ویزا : ویزای توریستی شینگن

کشور : فرانسه

هشدار ها : لطفا از سپردن پاسپورت و مدارک شناسایی خود به افراد ناشناس خودداری نمایید.

مدارک :

پس از تکمیل فرم درخواست، باید مدارک مورد نیاز برای ویزای توریستی فرانسه را جمع آوری کنید. مراقب باشید که هر سند به صورت اصلی و کپی باشد. حتی یک مدرک را در روز ملاقات خود فراموش نکنید زیرا ممکن است منجر به رد درخواست شما شود. برای درخواست ویزای توریستی فرانسه باید مدارک زیر را ارائه دهید:

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای فرانسه (شینگن):

مدارک ذیل با توجه به شرایط شما ممکن  است متغییر باشد:
1ـ اصل گذرنامه با شش ماه اعتبار از تاریخ پایان سفر
2ـ عکس 4.5*3.5 زمینه سفید با 80% صورت (2 قطعه)
3ـ اصل گذرنامه های قدیمی
4ـ اصل شناسنامه همراه با ترجمه
5ـ گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی و یا ترجمه آن (کارمندان)
6ـ ترجمه روزنامه رسمی، آگهی تغییرات شرکت و اساسنامه شرکت (کارفرمایان)
7ـ ترجمه فیش حقوقی سه ماه اخیر و حکم کارگزینی (کارمندان)
8ـ اصل سوابق بیمه تأمین اجتماعی شش ماه اخیر همراه با ترجمه آن (کارمندان)
9ـ اصل جواز کسب/ پروانه کسب/ پروانه مطب/ کارت نظام پزشکی/ دفترچه وکالت یا ترجمه آنها (کارفرمایان)
10ـ گواهی اشتغال به تحصیل به زبان انگلیسی و ترجمه آن (محصلان)
11ـ گواهی تمکن مالی از بانک مربوطه و گردش حساب 3 تا 6 ماهه به زبان انگلیسی (کارمند، کارفرما، محصل و ...)

توضیحات :

ویزای موفق فرانسه در ویزا724

 

 

* این صفحه مربوط به اطلاعات ویزای توریستی یکبار ورود فرانسه ست، اگر در شش ماه گذشته ویزای فرانسه داشته اید، می توانیم ویزای مولتی درخواست کنیم؛ از این رو می توانید شرایط صفحه ویزای مولتی فرانسه را مطالعه بفرمایید.

ویزای توریستی فرانسه در ویزا724 به دو شکل درخواست می شود؛

برای بررسی شرایط، با ما در تماس باشید.

 1. درخواست ویزای عادی فرانسه 

خدمات: آنالیز مدارک و رفع خطاهای و نواقص، انجام پروسه وقت سفارت، تکمیل اپلیکیشن فی بدون خطا، رزرو هتل و پرواز، برنامه سفر

هزینه انجام پروسه ویزا:  380 یورو 

هزینه های دولتی: رزرو هتل، ورودی سفارت، بیمه، پرواز به صورت جداگانه اعلام و دریافت می شود.

نکته 1: در این نوع درخواست اگر در سه سال گذشته تاریخچه سفر قوی نداشته اید به دلیل ریسک بسیار بالای ویزا، با کمال احترام امکان قبول پرونده شما در ویزا724 وجود ندارد.

نکته 2: در این نوع درخواست تاریخچه سفر قوی در سه سال گذشته یا داشتن دعوتنامه از اقوام درجه یک الزامی ست.

در صورت رد درخواست ویزا: مبلغی عودت داده نخواهد شد.

 

 2. ویزای فرانسه به صورت تور گروهی (ضمانت بازگشت الزامی ست): از  1400 یورو  تا 3500 یورو (نرخ بسته به تاریخ تور و مدت زمان اقامت، اتاق دبل و سینگل متفاوت است، برای استعلام ظرفیت تورها می توانید با ما در تماس باشید)، تورهای فرانسه در ویزا724 به صورت هفتگی برگذار می شود.

خدمات: ویزا، لیدر فارسی زبان، گشت شهری، ترانسفر فرودگاهی.

نکته 1: در این نوع درخواست تاریخچه سفر قوی الزامی نیست.

نکته 2: در این روش، ابتدا مدارک شما بررسی و پس از دریافت تاییده اولیه کارگزاری سفارت فرانسه، برای ویزای فرانسه اقدام می کنیم.

نکته 3: در صورتی که از اقوام درجه یک دعوتنامه ندارید، یا از یک کمپانی معتبر دعوتنامه ندارید، احتمال صدور ویزای فرانسه در قالب تور، بسیار بیشتر از ویزای تک است.

 

همچنین اگر نمی خواهید بابت تخصص هزینه کنید، می توانید به صورت رایگان صفحه‌ آموزش ویزای فرانسه را مطالعه کنید.

چند نمونه ویزاهای موفق، نتیجه های اعتماد به ما:

 

 

توضیحات مهم: 

 • محدودیت‌های کرونایی فرانسه از 10 مرداد 1401 لغو شده و دارندگان ویزای فرانسه ملزم به ارائه کارت واکسن، تست منفی PCR، گواهی بهبودی کرونا یا قرنطینه در بدو ورود نیستند.
 •  به دلیل حجم بالای در‌خو‌است‌های ویزای فرانسه مدت زمان پاسخ‌دهی ممکن است تا 60 روز هم طول بکشد!

 

اگر قصد دریافت اقامت کانادا را دارید یکی از بهترین روشهای دریافت اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی یا خود حمایتی ست. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید به صفحه اقامت تمکن مالی فرانسه مراجعه بفرمایید.

اگر می خواهید خودتان درخواست ویزا را ثبت کنید و با هدف گردشگری برای مدتی کمتر از 90 روز، بسته به ملیت خود، از فرانسه دیدن کنید، ممکن است ابتدا لازم باشد ویزای توریستی فرانسه را دریافت کنید. ویزای توریستی فرانسه به شما این امکان را می دهد که در هر دوره 180 روزه حداکثر 90 روز در فرانسه بمانید. جدا از مواردی که ویزای شما به عنوان ویزای با اعتبار منطقه ای محدود علامت گذاری شده است، به طور کلی، شما مجاز به سفر با این ویزا به سایر کشورهای شینگن در آن دوره هستید. در این مطلب قصد داریم تا علاوه بر معرفی شرایط این ویزا، به معرفی نحوه ثبت نام آن نیز بپردازیم.

ویزای مرتبط: ویزای ایتالیا

ویزای توریستی فرانسه

شرایط درخواست ویزای توریستی فرانسه

این که آیا برای بازدید از فرانسه اروپایی به ویزای کوتاه‌مدت نیاز دارید یا ندارید، به ملیت شما بستگی دارد. اگر شما تبعه آندورا، موناکو یا سوئیس، یا یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا یا کشورهای عضو منطقه اقتصادی اروپا هستید، برای ورود به فرانسه به عنوان توریست و اقامت در آنجا نیازی به هیچ نوع ویزایی ندارید. اما اتباع ایران برای ورود به فرانسه به دریافت ویزا نیاز دارند.

نکاتی که قبل از درخواست ویزای توریستی فرانسه باید در نظر بگیرید

قبل از درخواست ویزای توریستی فرانسه باید:

 • گذرنامه خود را بررسی کنید: اطمینان حاصل کنید که پاسپورت شما دارای شرایط اعتبار است. اگر نه، قبل از درخواست ویزا، برای ویزا جدید اقدام کنید.
 • پرواز خود را به موقع رزرو کنید: بعد از اینکه همه چیز را کامل کردید، آن را به شب قبل از قرار ملاقات ویزای خود موکول نکنید. ممکن است در تاریخ مورد نظرتان جایی در پرواز پیدا نکنید.
 • اطمینان حاصل کنید که همه چیز طبق نیاز است: به خود نگویید « شاید متوجه این موضوع نشوند» یا «به چنین جزییات کوچکی اهمیت نشان نمی دهند». افسران کنسولی همه چیز را با نهایت دقت بررسی می کنند، بنابراین بهتر است تمام مراحل را دنبال کنید و همه الزامات را رعایت کنید.

چه زمانی می توانم درخواست را ارسال کنم؟

ارسال فایل درخواست در زمان مناسب برای دریافت نتیجه مثبت بسیار مهم است. طبق قوانین ویزای توریستی فرانسه، اولین زمانی که می توانید درخواست دهید، شش ماه قبل از پرواز رزرو شده به فرانسه است.

 

اعتبار ویزای توریستی فرانسه

اعتبار ویزای شما بستگی به سفارتی دارد که آن را برای شما صادر کرده است. حداکثر اعتبار ویزای توریستی فرانسه می تواند سه ماه در عرض نیم سال باشد. حالا ممکن است سفارت برای مدت مورد نیاز، یعنی ده روز، سه هفته و یا حتی سه یا پنج روز برای شما ویزا صادر کند. از سوی دیگر، به ویژه اگر مسافری مکرر به منطقه شینگن هستید، می توانید ویزای معتبر 3 ماهه چند بار ورود دریافت کنید.

اعتبار ویزای توریستی فرانسه

هزینه دریافت ویزای توریستی فرانسه

شما باید هزینه ویزا را قبل از شرکت در مصاحبه در روز قرار ملاقات، در سفارت، کنسولگری یا مرکز درخواست ویزا بپردازید. هزینه ویزای توریستی فرانسه 80 یورو است. با توجه به نرخ ارز اعمال شده توسط سفارت، باید هزینه را به یورو یا ارز محلی پرداخت کنید.

 

شرایط وورد به فرانسه تحت تاثیر کووید-19 

اگر واکسینه شده اید

اگر واکسینه شده اید، می توانید بدون محدودیت در ارتباط با شرایط بهداشتی به فرانسه سفر کنید .اقداماتی که در مورد بزرگسالان واکسینه شده اعمال می شود، در مورد افراد زیر سن قانونی که آنها را همراهی می کنند، خواه واکسینه شده باشند یا نه، نیز اعمال می شود. بنابراین می توانید با کودکان زیر سن قانونی خود سفر کنید، خواه واکسینه شده باشند یا نباشند، و آنها نیازی به قرنطینه نخواهند داشت. کودکان 12 ساله و بالاتر واکسینه نشده باید نتیجه آزمایش منفی را ارائه دهند که در زیر توضیح داده شده است.

مدارک سفر فرد واکسینه شده:

 • مدرک واکسیناسیون: فقط در صورتی معتبر خواهد بود که ثابت کند شما کاملا واکسینه شده اید، به عنوان مثال:
 • هفت روز پس از تزریق دوم برای واکسن های دو دوزه (Pfizer، Moderna، AstraZeneca (Vaxevria و Covishield))؛
 • چهار هفته پس از تزریق واکسن های یک دوزه (جانسون)؛
 • هفت روز پس از تزریق واکسن برای افرادی که قبلاً COVID-19 داشته اند (فقط یک دوز لازم است).
 • هفت روز پس از دوز تقویت کننده ARNm (Moderna یا Pfizer) پس از دو بار تزریق واکسن در فهرست اورژانس های بهداشتی WHO (Sinovac/Coronavac یا Sinopharm/BBIB-PVeroCells)
 • تعهد نامه ای که می توانید آن را از سایت وزارت کشور دانلود کنید که در آن موارد زیر قید شده است:
 • هیچ علامتی ازCOVID-19  ندارید.
 • طبق اطلاعات شما، در 14 روز قبل از سفر با یک مورد تایید شده کووید-19 در تماس نبوده اید.

اگر واکسینه نشده اید و از ایران قصد ثبت درخواست دارید

اتباع کشورهای موجود در لیست قرمز مانند افغانستان، برزیل، کاستاریکا، کوبا، گرجستان، ایران، مولداوی، مونته نگرو، پاکستان، روسیه، صربستان، سورینام و ترکیه تنها در صورتی می توانند به فرانسه سفر کنید که زمینه های ضروری برای سفر داشته باشند. هنگام سوار شدن به هواپیما، هر مسافر 12 ساله و بالاتر باید PCR منفی یا آزمایش آنتی ژنی که کمتر از 48 ساعت قبل از پرواز گرفته شده است ارائه دهد.

اگر قبلاً به COVID-19 مبتلا شده اید، به جای نتیجه آزمایش منفی، می توانید گواهی بهبودی را ارائه دهید که تاریخ آن بیش از 11 روز و کمتر از 6 ماه قبل از تاریخ ورود است. گواهی بهبودی سندی است که برای افرادی که به COVID-19 مبتلا شده اند، با ارائه RT-PCR  مثبت یا آزمایش آنتی ژنی صادر می شود. به دلیل اینکه واکسن تزریق نکرده اید، مشمول قرنطینه اجباری 10 روزه تحت نظارت نیروهای امنیتی خواهید بود.

مدارک سفر در صورتی که واکسینه نشده اید

بسته به شرایط خود، برای سوار شدن باید برخی از مدارک زیر را تکمیل و همراه داشته باشید:

  • تعهد نامه ای که می توانید آن را از سایت وزارت کشور دانلود کنید که در آن موارد زیر قید شده است:
 •  

هیچ علامتی از عفونت COVID-19 ندارید.

 • طبق اطلاعات شما، در 14 روز قبل از سفر با یک مورد تایید شده COVID-19 در تماس نبوده اید.
 • اگر 12 سال یا بیشتر دارید، موافقت می کنید که پس از ورود به فرانسه، آزمایش RT-PCR ویروس شناسی را برای SARS-CoV-2  ارائه دهید.
  • گواهی مسافرت بین المللی معاف از کلانشهر فرانسه که می توانید آن را از وب سایت وزارت کشور دانلود کنید. شما باید این گواهی را قبل از استفاده از بلیط سفر خود به شرکت های مسافرتی و همچنین به مقامات کنترل مرزی (برای سفرهای هوایی، دریایی و زمینی، از جمله راه آهن) ارائه دهید.
  • مدرکی دال بر محل قرنطینه و در صورت لزوم، دسترسی به جزئیات برای بازرسان جهت انجام بررسی.

توجه داشته باشید که اگر موفق به ارائه این مدارک نشوید، از ورود شما به هواپیما جلوگیری خواهد شد.

ویزای توریستی فرانسه

نحوه ثبت درخواست ویزای توریستی فرانسه

کجا باید درخواست خود را برای ویزای توریستی فرانسه ارائه کنم؟

با توجه به مقامات فرانسوی در کشور محل اقامت شما و نحوه تنظیم پذیرش ویزا، ممکن است مجبور شوید درخواست خود را در این مکان ها ارائه کنید:

 • بخش کنسولی سفارت فرانسه در کشور شما.
 • کنسولگری فرانسه در کشور شما.
 • سفارت/ کنسولگری/ مرکز رسیدگی به ویزا در یک کشور همسایه، که مقامات فرانسوی در ایران،  ارسال ویزا را به آن برون سپاری کرده اند.

آیا می توان با ویزای فرانسه از کشور های دیگر اروپا دیدن کرد؟

اگر برچسب ویزا در پاسپورت شما عبارت «کشورهای شینگن» یا «États Schengen» یا همان کلمات را به زبان دیگری از اتحادیه اروپا نشان می‌دهد، می‌توانید به محض معتبر شدن آن، در کل قلمرو شینگن سفر کنید. از طرف دیگر، اگر در ویزای شما نوشته شده است "کشورهای شینگن (مخفف یک کشور)" به این معنی است که شما می توانید از تمامی قلمرو شینگن به جز آن کشور خاص بازدید کنید، یعنی "کشورهای شنگن (-ES)" به این معنی است که می توانید از همه کشورهای شینگن به جز اسپانیا دیدن کنید. شما همچنین می توانید ویزایی دریافت کنید که فقط شامل نام های اختصاری ایالت هایی است که مجاز به بازدید آنها هستید، یعنی "F, FIN, GR" که به این معنی است که فقط می توانید از فرانسه، فنلاند و یونان بازدید کنید.

 

عوامل اصلی برای ریجکتی ویزای توریستی فرانسه

در هنگام ارسال درخواست ویزای شینگن، نگران کننده ترین فکر برای هر متقاضی، رد ویزا است. آیا می دانید هنگام درخواست ویزای شینگن فرانسه از چه اشتباهاتی باید اجتناب کنید؟ در زمان درخواست ویزای شینگن فرانسه، باید فرم درخواستی پر شده را ارسال کنید. هنگام انجام این کار، نمی توانید هیچ بخش را خالی بگذارید. عدم ارائه فرم درخواست تکمیل شده منجر به رد ویزای فرانسه می شود. هر جزئیات نقش مهمی در قبول درخواست شما دارد. دلایل رد ویزای شما به شرح زیر است:

 1. مستندات ضعیف:

هنگام درخواست ویزای فرانسه، باید مدارکی را برای پشتیبانی از درخواست ویزای خود ضمیمه کنید. از پاسپورت گرفته تا عکس و سایر مدارک پشتیبان برای درخواست موفقیت آمیز ویزا مورد نیاز است.

 1. ناکافی بودن وسایل معیشت:

یکی از دلایلی که ممکن است سفارت یا کنسولگری کشور شینگن از دادن ویزا به شما امتناع کند عبارت است از: عدم ارائه صورت های مالی، نداشتن مدرکی مبنی بر وجود وجوه برای مدت اقامت در منطقه شینگن و برای بازگشت به کشور خود.

 1. شما نتوانستید بازگشت خود را به کشور خود ثابت کنید:

اگر قصد سفر دارید، باید ثابت کنید که قطعا به کشور خود باز خواهید گشت. ایجاد تصور اقامت بیش از حد قطعا منجر به رد ویزای شینگن فرانسه می شود. از این رو باید مدارکی مانند نامه ای از کارفرما یا نامه ای از مدرسه ارائه دهید. برخی حتی جزئیات مالیاتی و اسناد خانوادگی و همچنین قرارداد اجاره خانه شما را می خواهند. سعی کنید روابط اجتماعی و اقتصادی قوی خود را در کشور خود ثابت کنید.

 1. پوشش ناکافی بیمه مسافرتی:

به خاطر داشته باشید که برای دریافت موفقیت آمیز ویزای فرانسه خود باید مدرکی مبنی بر داشتن یک بیمه پزشکی مسافرتی کافی و معتبر ارائه دهید. بیمه مسافرتی یک الزام اجباری است و بیمه شما باید درمان بیمارستانی و بازگشت به کشور محل اقامت شما را در تمام مدت اقامت شما در فرانسه و سایر کشورهای شنگن پوشش دهد.

 1. عدم اثبات برنامه سفر:

اگر برنامه سفر خود را در داخل کشور شینگن ارائه نکنید یا سفارت منطقه شینگن دیگری را اشتباه انتخاب کنید، درخواست شما ممکن است رد شود. همچنین باید محل اقامت خود را برای مقاصد مورد نظر خود رزرو کنید. هر متقاضی همچنین باید یک بلیط پرواز رزرو شده (از جمله پروازهای داخلی و اقامت بین کشورهای شینگن) و بلیط سفر برای هر مقصد مورد نظر نیز داشته باشد.

 1. گذرنامه آسیب دیده یا نامعتبر:

ارائه گذرنامه نامعتبر، آسیب دیده یا کثیف نیز می تواند منجر به رد ویزای شینگن فرانسه شود، به خصوص زمانی که برخی از صفحات جدا شده یا گم شده باشند، یا جلد جلوی آن از بین رفته باشد. گذرنامه باید دارای مدت اعتبار سه ماه باقی مانده پس از بازدید از کشور شینگن باشد و دارای دو صفحه خالی ویزا باشد و نباید بیشتر از 10 سال باشد.

 1. شما تهدیدی برای فرانسه محسوب می شوید:

اگر مقامات ویزا مشکوک باشند که دلایل آزاردهنده ای برای سفر به کشور دارید یا شاید قبلاً در مواردی از کلاهبرداری شرکت داشته اید، ویزای شینگن فرانسه شما ریجکت می شود. متقاضیانی که قبلاً به تروریسم، سوء مصرف مواد مخدر، کودک آزاری، اعتیاد و سایر جرایم جدی متهم شده اند، برای درخواست ویزای شینگن با مشکل مواجه خواهند شد. داشتن سابقه کیفری اوضاع را بدتر می کند.

 

مطالب پیشنهادی:

استارتاپ ویزای کانادا

ویزای تحصیلی کانادا

مهاجرت از طریق خود اشتغالی کانادا

ویزای کار پرستاری کانادا یا مهاجرت پرستاران به کانادا

مهاجرت از طریق PEQ کانادا

ویزای کانادا بدون شینگن

ویزای دانش آموزی کانادا

ویزا و اقامت سرمایه گذاری کانادا

مقایسه هزینه های زندگی در کانادا

مهاجرت از طریق اکسپرس اینتری کانادا

درباره ویزای کانادا همه چیز بدانید

درباره تحصیل در کانادا همه چیز بدانید

ویزای اقامت دائم کانادا

مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت

ویزای شینگن آلمان

ویزا و اقامت سرمایه گذاری انگلیس

 

 

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا ، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما

اطلاعات تکمیلی

قیمت

طبق درخواست

مدت اقامت

14 روز

مدت اعتبار

طبق درخواست

مدت اخذ ویزا

طبق وقت سفارت


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


یگانه بابایی :

با سلام وقت بخیر درخواست ویزای توریستی برای سفر به فرانسه دارم خانم 30 ساله شاغل و مجرد هستم بیمه هم دارم برای اقامتم میخوام پیش یکی از دوستان باشم. آیا امکان دریافت ویزا از طریق شما میسر می باشد ؟

با درود 

باید تمام شرایط شما بررسی شود. می توانید با دفاتر ما در تماس باشید یا اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

Elly Irani :

سلام وقت بخیر برای گرفتن وقت سفارت برای کشر فرانسه میتوان از شما کمک گرفت و هزینه اش چقدر است؟ ممنون از شما


سوالات متداول


برای ویزای توریستی فرانسه چقدر موجودی بانکی لازم است؟

صورت حساب بانکی باید حداقل موجودی 3000 یورو را در 6 ماه گذشته نشان دهد. اگر این مبلغ را در حساب بانکی خود ندارید، می توانید به جای آن اظهارات یکی از اعضای خانواده/ سرپرست را به همراه نامه همراه خود نشان دهید که حامی مالی سفر و اقامت شما هستند.

آیا در فرانسه قرنطینه وجود دارد؟

زمانی که به فرانسه برسید آزمایش خواهید شد. اگر تست شما مثبت باشد، مجبور خواهید بود به قرنطینه 10 روزه اجباری تحت نظارت نیروهای امنیتی بروید.

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت قانونی با مجوزها و وکیل رسمی

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

مجوزها و آدرس دفاتر:

- مجوز موسسه حقوقی بین المللی لیبرا (لیانا باستین راستا)، ثبت شده در ایران، کانادا و آمریکا

- مجوز اداره مهاجرت کانادا: ICCRC :R527306 

- مجوز مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران (ای نماد)

- مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا ICCRC: R527306

- مجوز دفتر فعال تجاری در امارات (دبی)

- مجوز فدرال کانادا برای شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری

 

دفتر ایران (تهران): 

02122609221 / 02122624260 02122609232 / 02122609330

(شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

خیابان شریعتی، پایین تر از پل صدر، جنب پمپ بنزین، نبش کوچه الهیه (ساختمان موسسه حقوقی لیبرا و کاریابی بین المللی ایران)

* مراجعه حضوری فقط با رزرو وقت قبلی

پشتیبانی تلفن همراه، واتساپ و تلگرام:

09124644197 // 09961042050 

(پاسخدهی تلفنی فقط: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران )

(پشتیبانی پیام در واتساپ و تلگرام: 24 ساعته)


دفاتر کانادا (تورنتو):

CANADA Office1 :

250Yong St Unite 2201 Toronto M5B 2l7 On Canada (Libra Liana Inc)

14168565403+ : CALL & whatsapp

CANADA Office 2 :

17075 Leslie St, Unit 6, Newmarket, ON L3Y8E1 
Canada Toronto 

19055987474+ : Whatsapp & CALL

 

دفتر انگلستان:

UK Office:

5St John's lane London EC1M 4BH  United Kingdom (Libra low)

Whatsapp  & call: +447586465323

 

دفتر آمریکا:

USA Office 

6336Buford St Unit 209 Orlando 32835 Florida USA (Libra Liana Co Ltd)

(مراجعه به دفاتر فقط با رزرو وقت قبلی)

اینماد ویزا724   RCIC

* ویزا724 مرکز تخصصی اخذ ویزا و مهاجرت

لینک های مهم: مهاجرت به کانادا / ویزا تحصیلی کانادا

سرمایه گذاری در کانادا / وکیل مهاجرت / ثبت شرکت دبی

ویزای توریستی کانادا / ویزای کانادا / پاسپورت دومینیکا

مهاجرت به انگلیس / ویزای تحصیلی انگلیس

استارتاپ کانادا / موسسه مهاجرتی

 

* اینستاگرام ویزا724: 

ایمیل : info[at]visa724.com

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.