ویزا 724
رزرو وقت مشاوره

ویزای ایتالیا توریستی شینگن

قیمت : طبق درخواست

رزرو وقت مشاوره

ویزای ایتالیا توریستی شینگن

نوع ویزا : ویزای توریستی شینگن

کشور : ایتالیا

هشدار ها : لطفا از سپردن پاسپورت و مدارک شناسایی خود به افراد ناشناس خودداری نمایید.

مدارک :

فعلا هیچگونه فعالیتی در خصوص ویزای ایتالیا نداریم. لطفا سوال نفرمایید

 

مدارک ذیل به صورت کلی عنوان می شود (ارائه تمامی آنها اجباری نیست).

ارائه مدارک دیگر، افزون بر مدارک زیر به نوع درخواست بستگی دارد.

الف) مدرک شناسایی جهت درخواست ویزای شینگن ایتالیا:
1. پاسپورت جدید و قدیم متقاضی و همراهان 
2. عکس جدید 3٫5*4٫5 زمینه سفید متقاضی و هر یک از همراهان – نام و تاریخ تولد هر فرد باید پشت عکس نوشته شود.
3. سند ازدواج و شناسنامه متقاضی و تمامی همراهان (ترجمه رسمی همراه با مهر قوه قضاییه)

ب) مدارک شغلی جهت درخواست ویزای شینگن ایتالیا: مدارک (سرپرست و همراهان) که میتواند شامل موارد ذیل باشد:
جواز کسب، روزنامه رسمی، اساسنامه، شراکت نامه، فیش حقوقی، پروانه شغلی، پروانه وکالت (ویژه ووکلا)، پروانه طبابت (ویژه پزشکان)، لیست بیمه تامین اجتماعی پرسنل، لیست بیمه تامین اجتماعی متقاضی و اعضای خانواده، قرارداد همکاری، نامه اشتغال به کار یا تحصیل و یا هر آنچه که اثبات کننده شغل یا تحصیل متقاضی و همراهان می باشد.

 

کارمندان: گواهی اشتغال به کار روی سربرگ شرکت (با ذکر تاریخ شروع به کار، عنوان شغلی و درآمد سالیانه، نام مدیر یا سوپروایزر و مدت زمان موافقت شده با مرخصی)، فیش حقوقی دو ماه آخر، لیست بیمه دو ماه آخر و حکم کارگزینی (تماما ترجمه رسمی همراه با مهر قوه قضاییه)

کارفرمایان: “آگهی تاسیس”، “آگهی تغییرات” و آگهی تصمیمات” شرکت در روزنامه رسمی، لیست بیمه و فیش حقوقی دو ماه آخر کارمندان، آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، نامه تمکن بانک شرکت و ریزپرینت 4 ماه آخر به لاتین (تماما ترجمه رسمی همراه با مهر قوه قضاییه)

تجار: کارت بازرگانی، گواهی اتاق بازرگانی، آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، لیست پرداخت بیمه (تماما ترجمه رسمی همراه با مهر قوه قضاییه)

مهندسان: پروانه نظام مهندسی یا جواز ساخت (تماما ترجمه رسمی همراه با مهر قوه قضاییه)

کارخانه داران و صاحبان مشاغل آزاد: پروانه بهره برداری، جواز کسب، آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، لیست پرداخت بیمه کارکنان (تماما ترجمه رسمی همراه با مهر قوه قضاییه)

بازنشستگان: حکم بازنشستگی، فیش حقوقی سه ماه آخر بازنشستگی (در صورت افزایش حقوق، ترجمه حکم افزایش حقوق بازنشستگی ارائه شود.) (تماما ترجمه رسمی همراه با مهر قوه قضاییه)


ج) مدارک تحصیلی جهت درخواست ویزای شینگن ایتالیا:
1. مدارک تحصیلی معتبر همراه با ریز نمرات متقاضی و همراهان (ترجمه رسمی با مهر قوه قضاییه و وزارت امور خارجه)
2. مدارک زبان معتبر.
3. مدارک دوره های آموزشی از مراکز معتبر آموزشی.

د) مدارک مالی و ملکی جهت درخواست ویزای شینگن ایتالیا:
1. اسناد املاک و مستغلات متقاضی و همراهان (ترجمه رسمی با مهر قوه قضاییه)
2. میانگین حساب 4 ماه آخر حساب بانکی متقاضی و همراهان. 
3. تمکن مالی (مانده حساب - سپرده) ارزی یا ریالی متقاضی و همراهان. 
4. سهام بورس یا هرآنچه که اثبات کننده دارایی نقدی یا غیر نقدی می باشد. (متقاضی و همراهان)

ه) فرم اطلاعات فردی جهت درخواست ویزای شینگن ایتالیا: یک فرم کامل از اطلاعات شخصی در غالب Word برای متقاضی و تمامی همراهان به صورت جداگانه. (آدرس محل کار متقاضی و همراهان، آدرس محل سکونت، شماره تماس محل سکونت، شماره تماس محل کار متقاضی و همراهان، شماره همراه متقاضی دارای واتساپ فعال، کدپستی محل سکونت و محل کار متقاضی و همراهان، توضیحاتی کامل راجع به سمت شغلی متقاضی و همراهان)

نکات مهم:

- ترجمه رضایت نامه محضری برای همراهی فرزندانی که بدون یکی از والدین قصد مسافرت دارند( رضایت نامه باید از سوی کسی باشد که آن ها را همراهی نمی کند).
- اگر قادر به ارائه دعوتنامه برای درخواست ویزا می باشید، دعوت نامه شامل مشخصات کامل دعوت کننده و متقاضی، نسبت، دلیل سفر متقاضی، آدرس و شماره های تماس محل سکونت و محل کار، مدت زمان اقامت و هرگونه موارد مرتبط دیگر دعوت نامه پس از تنظیم باید به مهر و امضای دفتر (Notary Public) برسد.

- مدارک فرد دعوت کننده: ارائه کارت شهروندی، پاسپورت کشور مقصد، شناسنامه همان کشور یا کارت اقامت از سوی فرد دعوت کننده الزامی است. همچنین سایر مدارک فرد دعوت کننده شامل گواهی اشتغال به کار، نامه بانک، برگه های مالیاتی تاثیر بسیار زیادی روی نتیجه درخواست ویزای فرد دعوت شونده دارند.

- اگر دارای دعوتنامه هستید ارائه اصل دعوتنامه و مدارک شخص دعوت کننده الزامی ست. (شماره واتساپ فرد دعوت کننده برای ارتباط کارشناسان موسسه با ایشان الزامیست) 

در صورت نداشتن دعوت نامه، ارائه رزرو هتل و شرح برنامه سفر به همراه رزرو بلیط رفت و برگشت الزامی است.
- در برخی موارد ممکن است افسر ویزا از شما مدارک معاینه پزشکی بخواهد که ممکن است بیش از 3 ماه به پروسه پرونده شما اضافه کند. و گاهی در برخی پرونده ها به درخواست آفیسر گواهی عدم سوء پیشینه برای شما و اعضای خانواده ای که بالای 18 سال دارند الزامی است.
- دسترسی کامل به فرد متقاضی تا زمان اعزام برای انگشت نگاری الزامی می باشد. 
- کپی برابر اصل تمامی مدارک تهیه گردد.
- مسئولیت ارائه مدارک جعلی و ترجمه غلط مدارک بر عهده فرد متقاضی می باشد. در انتخاب دارالترجمه رسمی بسیار دقت داشته باشید.

قبل از اقدام به تهیه مدارک برای درخواست ویزای شینگن ایتالیا، با متخصصان ما مشورت فرمایید.

توضیحات :

ویزای ایتالیا توریستی بدون تاریخچه سفر ممکن است، اما تضمین صدور ویزا یک دورغ بزرگ است. ویزای 100% تضمینی ایتالیا وجود ندارد. هیچ شخص یا شرکتی آشنایی در سفارت ایتالیا ندارد. هیچگونه تفاوتی بین بررسی مدارک متقاضیان وجود ندارد. هیچ دعوتنامه ای تضمین کننده صدور ویزای ایتالیا نخواهد بود. ویزای فوری یاVIP ایتالیا وجود ندارد. سفارت هیچ گونه آماری در خصوص تعداد قبول یا رد درخواست ویزا را اعلام نمی کند، تمام آمارهایی که در سایت های مختلف عنوان می شود که مثلا 90 درصد درخواست ویزای ایرانی ها ریجکت یا قبول شده است دروغی بیش نیست؛ تعداد قبول یا رد درخواست های ویزا هیچوقت اعلام نشده است. ارائه مدارک جعلی به سفارت ایتالیا عواقب جبران ناپذیری خواهد داشت.

1. یکی از مواردی که می‌تواند در شانس دریافت ویزای ایتالیا تاثیر گذار باشد، داشتن دعوتنامه معتبر از کشور ایتالیا است. حال این دعوتنامه می‌تواند از سوی یک دوست یا شرکت یا اقوام شما باشد. در صورتی که نمی‌توانید به دعوتنامه دسترسی داشته باشید، لطفا اقدام به خرید دعوتنامه نفرمایید! متاسفانه بسیاری از افراد به دروغ عنوان میکنن که از دعوتنامه در پرونده ی شما استفاده شده و ما دعوتنامه را همراه با دیگر مدارک به سفارت فرستاده ایم! و شما نمی‌توانید دعوتنامه را مشاهده کنید چون منبع صدور دعوتنامه افشا میشود! یا اینکه از دعوتنامه های فاقد اعتبار یا دعوتنامه های جعلی برای درخواست ویزا استفاده میکنن که اتفاقا در مواردی دلیل ریجکتی، همان دعوتنامه ی فاقد اعتبار است.

2. داشتن دعوتنامه معتبر شانس دریافت ویزای ایتالیا را افزایش می‌دهد. اما دقت داشته باشید، تنها دعوتنامه ای معتبر است که یا از اقوام درجه یک شما و دوستان شما باشد، یا از طریق یک شریک ثبت شده معتبر در ایتالیا صادر شده باشد.

3. به یک آژانس یا شرکت مسافرتی که صرفا یک شعبه در ایتالیا دارد و شما را به ایتالیا یک توریست معرفی می کند و بابت دعوتنامه، هزینه ای را از شما طلب می کند! به هیچ عنوان اعتماد نکنید.

4. داشتن دعوتنامه های نمایشگاهی و همایش و سمینار نیز، می تواند اثبات کننده دلیل سفر شما باشد، اما نمی تواند آفیسر را از بازگشت شما مطمئن سازد.

5. در بسیاری از موارد کارگزاران ویزا عنوان می کنند که؛ در انتهای کار، مبلغ دستمزد و یا حق الوکاله را پرداخت کنید! این امر نشان دهنده ی آن است که شرکت یا شخص مذکور شانس خود را با ارائه مدارک جعلی، برای دریافت ویزای شما امتحان خواهد کرد؛ اگر با درخواست ویزا موافقت شد، دستمزد را دریافت می‌کند و اگر با درخواست ویزا مخالفت شد و شما ریجکت شدین مشکلی نیست نفر بعدی ...!!!

6. شما یا باید خود درخواست کننده ویزا یا مهاجرت به ایتالیا باشید، یا یک وکیل یا مشاور رسمی مهاجرت ایتالیا برای شما این کار را انجام دهد، در غیر این صورت فعالیت آژانسهایی که خود را به جای شما معرفی می کنند، از دیدگاه ایتالیا کاملا غیر قانونی ست و می تواند عواقب جبران ناپذیری در پی داشته باشد.

7. توجه داشته باشید که سفارت به هیچ شخص، موسسه، آژانس یا شرکتی هیچگونه امتیازی نمی دهد و متقاضی خود می‌تواند درخواست کننده ی ویزا باشد و الزامی برای انتخاب کارگزار از سوی سفارت ندارد. اما می‌تواند از تجربه ی کارگزاران دارای اعتبار استفاده نماید. این مورد را می‌توان با این مثال بیان کرد که شخصی برای دریافت حق خود در دادستانی می‌تواند شخصا از حق خود دفاع کند، در عین حال می تواند یک وکیل قانونی و با تجربه را انتخاب کند تا مدافع حقوق شخص باشد. اما دادگاه شخص را مجبور به انتخاب وکیل و مشاور نمی کند.

 

فعلا هیچگونه فعالیتی در خصوص ویزای ایتالیا نداریم.

همراهان گرامی، برای بهره مندی از مشاوره و ارزیابی تخصصی مشاوران و وکلای ما، اقدام به تکمیل  فرمهای ارزیابی رایگان نمایید و یا میتوانید سوالات خود را در قسمت مشاوره رایگان مطرح فرمایید. یا اگر قصد جدی برای مهاجرت یا دریافت ویزا دارید می‌توانید به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه نمایید. همچنین میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما و مطالعه آن، اطلاعات تماس دفاتر ما را دریافت نموده و از اعتبار و تجربه موسسه اطمینان حاصل نمایید.

 

مطالب پیشنهادی:

استارتاپ ویزای کانادا

ویزای تحصیلی کانادا

مهاجرت از طریق خود اشتغالی کانادا

ویزای کار پرستاری کانادا یا مهاجرت پرستاران به کانادا

مهاجرت از طریق PEQ کانادا

ویزای کانادا بدون شینگن

ویزای دانش آموزی کانادا

ویزا و اقامت سرمایه گذاری کانادا

مقایسه هزینه های زندگی در کانادا

مهاجرت از طریق اکسپرس اینتری کانادا

درباره ویزای کانادا همه چیز بدانید

درباره تحصیل در کانادا همه چیز بدانید

ویزای اقامت دائم کانادا

مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت

ویزای شینگن آلمان

ویزا و اقامت سرمایه گذاری انگلیس

 

اطلاعات تکمیلی

قیمت

طبق درخواست

مدت اقامت

14 روز

مدت اعتبار

1 ماه

مدت اخذ ویزا

با توجه به وقت سفارت


سوالات متدوال


چطور میتوان با مشاوران شرکت مهاجرتی شما جلسه مشاوره مهاجرت داشت؟

شما میتوانید به آدرس های عنوان شده در وبسایت (ایران، کانادا) و برای دریافت مشاوره تخصصی مهاجرت، مراجعه حضوری داشته باشید؛ اما باید قبل از مراجعه اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید و یا جهت بهره مندی از مشاوره رایگان مهاجرت به بخش زیر مراجعه نموده و سوالات خود را مطرح نمایید.


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


مهدی :

سلام ببخشید من میتونم ویزای مولتی ایتالیا دو دریافت کنم یک شینگن اسپانیا هم در پاسم هس ممنون میشم راهنمایی کنید مرسی

gomnam :

سلام خسته نباشی آیا برای گرفتن دعوت نامه برای ایتالیا پولی دریافت میشود یک نفر هست میگوید 400 یورو پرداخت کنید دعوتنامه برای تو میفرستم... سوال من این است برای گرفتن دعوت نامه پول دریافت میکنند با تشکر

مشاور مهاجرت و ویزا

خرید و فروش دعوتنامه غیر قانونی ست. عموما یا باید دوستان یا آشنایان شما برای شما دعوتنامه ارسال کنند یا یک شرکت که با شما روابط تجاری دارد، یا یک شرکت که تمایل به استخدام شما دارد. یا دانشگاهی که به شما پذیرش داده است، یا نمایشگاههای بین المللی که بلیط ورودی آنها عموما کمتر از 20 یورو است.

احتمالا یا قصد دارند دعوتنامه جعلی به شما ارائه دهند، یا یک دعوتنامه نمایشگاهی.

سمیه سهیلی :

سلام من دختری مجرد متولد۱۳۶۵ . هیج ملکی ندارم. بیکار هستم. میخواهم به ایتالیا به مدت یکماه تا ۴۰ روز سفر کنم . لیسانس حسابداری دارم. یک دعوتنامه از شهروند ایتالیایی دارم. آیا باید در حسابم پولی داشته باشم یا خیر؟

مشاوره مهاجرت و ویزا:

بله باید تمکن مالی خود را در حساب بانکی برای درخواست ویزای ایتالیا ارائه دهید.

shaho : با سلام و خسته نباشید بنده متاهل هستم و دارای یک فرزند و کارمند اداره آموزش پرورش گردش مالی هم تقریبا بالای ۵۰ میلیون هستش و اینکه تمکن مالی هم در حال حاضر یک ماشین هستش آیا شرایط قبولی ویزای ایتالیا رو دارم یا نه با تشکر از زحماتتون

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

تنها تمکن مالی شما ملاک برای دریافت ویزا نیست، باید شرایط شما به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد. با مراجعه به صفحه و تکمیل فرمهای ارزیابی رایگان، میتوانیم شرایط شما را بررسی نماییم

مهدی :

با عرض سلام و خسته نباشید خواستم ببینم هزینه ای که میگیرید واسه ویزا توریستی ایتالیا چقدر هستش. ممنون

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

میتوانید برای دریافت هزینه ها با دفاتر ما در تماس باشید. به قسمت درباره ما مراجعه نمایید.

مرتضی نیک سرشت : باسلاماینجانب دارای مدرک کارشناسی عمران آب دارای پایان خدمت ۲۶ساله مجرد قصد اخذویزای شینگن ایتالیا و سپس مهاجرت به آلمان و پناهندگی دارم هزینه این کار چقدر و از کجا شروع کنم چون واقعا بیکاری افسردم کردهنیاز به کمک دارملطفا راهنماییم کنید سپاسگزارم

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

اطلاعاتی در خصوص پناهندگی ارائه نمی گردد، لطفا به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه نمایید.

مهدی :

سلام ببخشید یک سئوال داشتم ممنون میشم به من پاسخ داهید. من ویزای شینگن ایتالیا رو برای تعطیلات نوروز گرفتم. هنگام درخواست ویزا برنامه سفر من برای شهر رم بود و توی فرم درخواست ویزا هم اطلاعات کامل پرواز به رم و هتل در شهر رم رو نوشتم، اما الان اون پرواز باطل شده و من به ناچار پرواز برای میلان گرفتم و هتل رم رو هم کنسل کردم و در میلان هتل گرفتم. آیا این موضوع که برنامه سفر من با آنچه که در فرم درخواست ویزا نوشتم تفاوت داره ممکنه مشکلی بوجود بیاره؟ ممنونم از پاسخ شما

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

بله احتمال داره که رزرو هتل شما را چک کنن و درخواست ویزای شینگن شما ریجکت شود.

شبنم صلواتی/ش.ص :

باسلام.بنده قصد سفر به ایتالیا دارم. تمایل به توقف کوتاه مدت در حد 10روز منزل نزدیکانم. کارمند دولت هستم . قصد دارم مادرم روهم همراه ببرم اما احتمالا ایشون مدت بیشتری خواهند موند. ممکنه در خصوص بی دردسرترین راه اخذ ویزا برای ایام نوروز 98راهنمایی وکمکم بفرمایید؟ ضمن اینکه هزینه زیاد هم نمیتونم متحمل بشم. سپاسگزارم

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

درخواست ویزای شینگن ایتالیا دردسری ندارد اما باید مدارک کامل ارائه داده و تمکن مالی مناسبی داشته باشیدو همچنین باید دعوتنامه معتبر از اقوام خود دریافت نمایید.

احتمالا اعتبار اولین درخواست شما اجازه یبیش از 2 هفته اقامت در ایتالیا نخواهد بود.

سیروس خواجه علی : بنده 4 ویزا و همسرم 2 ویزای شینگن ایتالیا تک ورود یک ماهه در پاسپورتمان داریم. برادرم سیتیزن ایتالیاست. ما بجهت اینکه هر سال برای دیدن خانواده به ایتالیا سفرم میکنیم، بدنبال ویزای بلند مدت 2 ساله توریستی تایپ C ایتالیا می باشم. آیا همچین ویزایی وجود دارد؟ آیا بنده باید فرم های مربوط به ویزای تایپ C و یا فرم های ویزای تایپ D را پر نمایم؟دعوتنتامه رسمی و توریستی بنده به مدت 2 سال تنظیم شده است. فقط به نوع درخواست ویزای نوع C یا D سردر گم هستم. لطفا راهنمایی بفرمایید

مشاور مهاجرت و ویزا: 

بله میتوانید برای ویزای مولتی ایتالیا درخواست داشته باشید اما دقت بفرمایید که پرونده های ویزای مولتی یک مقدار با ویزای توریستی یکبار ورود متفاوت بوده و به دقت بالایی نیازمند است.

Angel : با سلام و عرض ادب من مي خوام براي ويزاي توريستي ايتاليا اقدام كنم، دعوتنامه از طريق شخص ايتاليايي با ضمانت تمامي هزينه ها و بيمه هم براي من ارسال شده ، مي خواستم بدونم چه مداركي براي ارائه به سفارت نياز هست تا بهش اضافه بشه ؟ بنده اگر كپي پاسپورت و ترجمه شناسنامه رو تهيه كنم كافي هست ؟ با تشكر

با سلام و احترام 

باید دعوتنامه شما از نظر درجه اعتبار به صورت دقیق مورد محاسبه قرار گیرد و اینکه مدارک ارائه شده شما به سفارت ایتالیا برای اخذ ویزای ایتالیا باید به صورت کامل ارائه گردد. که در همین صفحه به مدارک مورد نیاز اشاره شده است

فرزانه : بنده و دختر11 ماهه و شهورهرم که هر دو نیز کارمند دولت هستیم به همراه مادر شوهررم قصد گرفتن ویزای توریستی ایتالیا رو داریم.می خواستم بدونم آیا ویزای توریستی به ما 4 نفر می دن؟ آیا احتمال ریجکت شدنمون هست؟ بنده دو سال پیش یک سفر به فرانسه و مونیخ داشتم که از طریق سفارت فرانسه اقدام کرده بودیم. اما چون این خانوادگی هست می ترسم ریجکت کنن

با سلام و احترام

باید مدارک شما مورد بررسی قرار گیرد و در صورتی که بتوانیم آفیسر را برای بازگشت شما قانع کنیم مشکلینخواهد بود و ویزای درخواستی شما تایید میگردد.

مازیار بذری : سلام.من میخوام ویزای توریستی ایتالیا رو بگیرم و بعد از چند روز به المان سفر کنم.ایا با گرفتن ویزای توریستی شینگن مشکلی در رفت امد من پیش نمیاد؟

با سلام واحترام 

شما با داشتن ویزای شینگن به هر کشوری که در حوزه شینگن باشه میتوانید سفر کنید. اما لحظه ورود شما به کشور ایتالیا خواهد بود.

babak mohamadi : سلام ويزا اتريش يانروژ بدون ضمانت بازگشت ميخوام

با سلام و احترام. ویزای اتریش بدون ضمانت بازگشت فقط در صورتی که دعوتنامه تجاری داشته باشید امکان پذیر است. و یا باید اقدام به مهاجرت دائم تحصیلی کنید. اگر در خصوص ویزای اتریش پیشنهادی داشتین که تضمینی انجام میشود بسیار احتیاط کنید چون به هیچ وجه قانونی نمی باشد.

amin : با سلام و خسته نباشید. ویزای شینگن به صورت تضمینی هستش یا نه؟

با سلام و احترام. ویزای شینگن، تضمینی هستش و به صورت کاملا قانونی می‌باشد. ضمانت بازگشت به صورت حسابی بانکی حداقل 40میلیون بلوکه در بانک دریافت میگردد.

فرمهای ارزیابی رایگان
مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت به کانادا

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- شرکت مهاجرتی کاناداپاس

- کاریابی بین المللی مهیار

- شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری i3capital

با مدیریت، مهیار حلاج پور عضو رسمی قانونگذاری مشاورین مهاجرت کانادا

دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران

دارای مجوز رسمی ICCRC R520250 (اداره مهاجرت کانادا)

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

25 Sheppard Avenue West
suite 300
M3n 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

0014168905972 (پاسخ‌گویی: دوشنبه تا شنبه 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

واتساپ کانادا:

16477627724+ (پاسخگویی به پیامهای متنی در واتساپ)

 

دفتر ایران: 

02122927033 - 02128421010 (پاسخ‌گویی: شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

تهران - بزرگراه مدرس شمال، خیابان دستگردی شرقی(ظفر)، جنب بیمارستان علی اصغر، پلاک 199 طبقه سوم، واحد 301 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخ‌گویی: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

 

* برای مطالعه 10 روش اصلی مهاجرت کانادا، به صفحه مهاجرت به کانادا مراجعه بفرمایید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.