همه چیز درباره، سیم کارت و اینترنت در کانادا


آخرین بروز رسانی : ۰۰/۰۶/۲۴

 

 

موضوع نوشتار امروز ما بررسی صفر تا صد اپراتور های سیم کارت در کانادا است. در این راهنما قرار است به معرفی انواع اپراتور های سیم کارت در کانادا، روش خرید سیم کارت از این اپراتور ها و قیمت انواع سیم کارت های اپراتور های مختلف سیم کارت در کانادا بپردازیم. بنابراین اگر شما هم مایل به خریداری سیم کارت در کانادا هستید، از این مطلب می توانید به عنوان یک راهنمای کامل کمک بگیرید.

 

چرا خرید سیم کارت در کانادا

اگرچه اکثر هتل ها، مراکز خرید و رستوران ها در کانادا، اینترنت وای فای رایگان دارند، اما همچنان مکان هایی مثل خیابان ها دارای وای فای نیستند. درست است که بازدید کردن از زیبایی جاده ها و صحبت کردن با همراهان خود در جاده های کانادا شما را سرگرم می کند، اما در مورد گرفتن راهنمایی از Google Maps یا یافتن یک رستوران در نزدیکی خود چه باید کرد.  پس بهترین گزینه برای کسانی که در کانادا زندگی می کنند و یا برای تفریح به کانادا سفر کرده اند خرید یک سیم کارت از یکی از اپراتور های تلفن همراه در کانادا می باشد. دلایل زیاد دیگری هم می تواند برای خرید سیم کارت برای سفر شما به کانادا وجود داشته باشد.

 

خرید آنلاین سیم کارت کانادا

برای جلوگیری از دردسر های احتمالی در خرید سیم کارت بصورت حضوری در سفر به کانادا ، توصیه می شود سیم کارت کانادا را به صورت آنلاین خریداری کنید. شما می توانید با پرداخت 79.90 دلار 30 گیگابایت اینترنت همراه و بی نهایت دقیقه مکالمه و پیام نامحدود در کانادا، ایالات متحده و مکزیک استفاده کنید.

 

اپراتورهای سیم کارت در کانادا

کانادا جزو بزرگترین کشور های دنیا به حساب می آید، اما افراد زیادی در این کشور زندگی نمی کنند. با این وجود ارائه دهندگان زیادی برای ارائه سیم کارت تلفن همراه در کانادا وجود دارند.

در کانادا 4 اپراتور اصلی برای ارائه سیم کارت تلفن همراه وجود دارند که همه این اپراتور ها سیم کارت های کانادا را به شما ارائه می دهند:

-Telus Mobility

-Virgin Mobile

-Rogers

-Bell Canada

علاوه بر این، تعداد خیلی کمی از ارائه دهندگان اینترنت تلفن همراه محلی مانند Freedom Mobile ، Chatr ، Videotron Mobile ، WIND Mobile و غیره وجود دارند، ولی این ارائه دهندگان در سراسر کانادا فعالیت نمی کنند.

 

از کجا سیم کارت کانادا بخریم

همیشه یک گزینه برای خرید سیم کارت در فرودگاه وجود دارد، اما در کشورهای غربی این همیشه بهترین ایده نیست، زیرا برای خرید سیم کارت در فرودگاه کانادا باید هزینه بیشتری پرداخت کنید .

شما می توانید سیم کارت ها را در کانادا از فروشگاه های اصلی شرکت های Telus، Bell یا Rogers خریداری کنید علاوه بر این شما می توانید سیم کارت های اعتباری را از بازارهای لوازم الکترونیکی مانند Best Buy ، The Source ، Vision Electronics و Staples خریداری کنید.

همچنین مغازه های 24 ساعته مانند 7-Eleven و اداره پست کانادا سیم کارت های محلی کانادا را ارائه می دهند. جایگزین دیگر برای خرید سیم کارت می تواند سوپرمارکت های بزرگ، مانند  Wal-Mart باشد.

اگر مطمئن نیستید که کدام سیم کارت مناسب شما است، می توانید هنگام ورود به کانادا وارد یکی از فروشگاه های محلی شوید زیرا کارکنان آنجا می توانند شما را در انتخاب سیم کارت مناسب راهنمایی کنند و همچنین آنها می توانند به شما در تنظیم تلفن هوشمندتان کمک کنند.

هم اکنون شما می توانید بسیاری از سیم کارت ها را به صورت آنلاین خریداری کرده و مستقیماً به آدرس هتل یا منزل خود در کانادا ارسال کنید.

نکته: شما باید هنگام خرید سیم کارت اعتباری کانادا گذرنامه خود را همراه داشته باشید، زیرا برای ثبت نام سیم کارت اعتباری خود به آن نیاز دارید.

 

پوشش شبکه در مناطق روستایی و دور افتاده در کانادا

کانادا یک کشور فوق العاده عظیم با جمعیت بسیار کم است، بنابر این وقتی صحبت از پوشش شبکه می شود نقاط خالی زیادی روی نقشه وجود دارد مسلما در کلانشهر ها و بزرگراه های بین المللی از لحاظ سرعت اینترنت همراه و آنتن دهی تلفن همراه مشکلی نخواهید داشت، ولی در مناطق روستایی و یا مناطق دور افتاده، احتمال اینکه در آنتن دهی تلفن همراه و یا استفاده از اینترنت همراه به مشکل برخورد کنید زیاد است.

اگر قصد دارید زمان زیادی را در مناطق روستایی کانادا بگذرانید، قطعا باید با بررسی نقشه پوشش شبکه اپراتور های مختلف سیم کارت در کانادا، بهترین ارائه دهنده سیم کارت یعنی ارائه دهنده ای که از نظر پوشش شبکه بیشترین محدوده را دارد را انتخاب کنید.

 

سیم کارت های اعتباری برای کانادا در سال 2021

قیمت سیم کارت های کانادا که آن هارا هنگام ورود به کانادا پیدا خواهید کرد به شرح زیر است:

1.Telus Mobility

 • با خرید سیم کارت 45 دلاری کانادا از Telus Mobility می توانید از 1 گیگابایت اینترنت همراه و همینطور بی نهایت تماس و پیامک استفاده نمایید.
 • با خرید سیم کارت 65 دلاری کانادا از Telus Mobility می توانید از 3 گیگابایت اینترنت همراه و همینطور بی نهایت تماس و پیامک استفاده نمایید.
 • تمام بسته های سیم کارت اعتباری Telus به مدت 30 روز در کل کانادا معتبر هستند.

 

2.Virgin Mobile Canada

Virgin Mobile Canada زیر مجموعه اپراتور  Bell Canadaمی باشد. این شرکت برای فعال کردن سیم کارت اعتباری خود 10 دلار کانادا دریافت می کند.

از سیم کارت های Virgin Mobile Canada می توان به انواع زیر اشاره کرد:

 

 • با خرید سیم کارت 40 دلاری کانادا از Virgin Mobile Canada می توانید از 1 گیگابایت اینترنت همراه و همینطور بی نهایت تماس در کانادا و بی نهایت پیامک در سراسر کانادا استفاده نمایید.
 • با خرید سیم کارت 50 دلاری کانادا از Virgin Mobile Canada می توانید از 5 گیگابایت اینترنت همراه و همینطور بی نهایت تماس در کانادا و بی نهایت پیامک در سراسر کانادا استفاده نمایید.
 • با خرید سیم کارت 65 دلاری کانادا از Virgin Mobile Canada می توانید از 7 گیگابایت اینترنت همراه و همینطور بی نهایت تماس در کانادا و بی نهایت پیامک در سراسر کانادا استفاده نمایید.
 • با خرید سیم کارت 75 دلاری کانادا از Virgin Mobile Canada می توانید از 10 گیگابایت اینترنت همراه و همینطور بی نهایت تماس در کانادا و بی نهایت پیامک در سراسر کانادا استفاده نمایید.

تمام بسته های سیم کارت اعتباری Virgin Mobile Canada به مدت 30 روز معتبر هستند.

 

3.Bell Canada

 • با خرید سیم کارت 45 دلاری کانادا از Bell Canada می توانید از 1 گیگابایت اینترنت همراه و همینطور بی نهایت تماس در کانادا و بی نهایت پیامک در سراسر کانادا استفاده نمایید.
 • با خرید سیم کارت 65 دلاری کانادا از Bell Canada می توانید از 3 گیگابایت اینترنت همراه و همینطور بی نهایت تماس در کانادا و بی نهایت پیامک در سراسر کانادا استفاده نمایید.

 

4.Rogers Canada

سیم کارت های Rogers به صرفه نیستند، برای مثال بزرگترین بسته اینترنت همراه این اپراتور 1 گیگابایت و هزینه ی آن 65 دلار کانادا است که خیلی پر هزینه می باشد.

 

بهترین پوشش شبکه تلفن همراه در کانادا

اکنون که قیمت ها را مشاهده کردید، بیایید یک نگاهی به بهترین پوشش شبکه تلفن همراه در کانادا بیندازیم تا بتوانیم تعیین کنیم که بهترین سیم کارت برای سفر به کانادا چیست.

 

پوشش شبکه Telus Mobility کانادا

 
پوشش شبکه Telus Mobility کانادا

 

پوشش شبکه Bell Canada و Virgin Mobile

 

پوشش شبکه Bell Canada همچنین Virgin Mobile

 

 پوشش شبکه Rogers Mobility Canada

 

پوشش شبکه Rogers Mobility Canada

 

با توجه به نقشه های پوشش کانادا که در بالا مشاهده کردید، از ژانویه 2021 مشخص می شود که Telus Mobility دارای بهترین شبکه تلفن همراه کانادا است. شما با احتمالی کم می توانید سیگنال 5G  را از این اپراتور دریافت کنید ، اما به نظر می رسد که شبکه های Virgin  و Bell هنوز برای5G  آماده نیستند.

 

بهترین سیم کارت اعتباری در کانادا

پس از بررسی تمام معاملات پرداختی و پوشش های شبکه اپراتور های مختلف در کانادا، می توانید به راحتی نتیجه بگیرید که Telus Mobility بهترین ارائه دهنده سیم کارت اعتباری در کانادا است.

به صورت آنلاین سیم کارت کانادا سفارش دهید

شما می توانید با خرید آنلاین سیم کارت، در بسیاری از دردسر ها و در از دست دادن وقت صرفه جویی کنید.

بهترین سیم کارت هایی که می توانید برای سفر به کانادا بصورت آنلاین سفارش دهید:

 

1.True Move Smart Traveler

این سیم کارت که دارای 6 گیگابایت اینترنت همراه است و در سراسر کانادا فعال می باشد به قیمت 39.90 دلار به فروش می رسد.

این سیم کارت به مدت 15 روز معتبر می باشد.

 

2.ATnT

این سیم کارت که دارای 22 گیگابایت اینترنت همراه در کانادا، ایالات متحده و مکزیک و دارای تماس و پیامک نامحدود می باشد به قیمت 35.95 دلار به فروش می رسد.

این سیم کارت به مدت 15 روز معتبر می باشد.

 

3.T-Mobile Happy Data S

این سیم کارت که دارای 5 گیگابایت اینترنت همراه در سراسر کانادا و مکزیک و دارای تماس و پیامک نا محدود به کانادا، ایالات متحده، اروپا،برزیل و بسیاری از کشور های دیگر می باشد به قیمت 69.90 دلار به فروش می رسد.

این سیم کارت به مدت 15 روز معتبر می باشد.

 

4.AT&T Smart Data X

این سیم کارت که دارای 30 گیگابایت اینترنت همراه در سراسر کانادا و دارای تماس و پیامک نامحدود به کانادا، ایالات متحده و مکزیک می باشد به قیمت 79.90 دلار به فروش می رسد.

این سیم کارت به مدت 30 روز معتبر می باشد.

 

با توجه به قیمت سیم کارت های بالا می توان گفت که خرید سیم کارت AT&T بهترین انتخاب برای سفر به کانادا می باشد.

تمام سیم کارت های فوق که قبل از سفر به کانادا بصورت آنلاین خریداری می کنید به آدرس منزل شما ارسال می گردد. این سیم کارت ها قبلاً فعال شده اند، بنابراین به محض برخورد هواپیما با زمین آنلاین خواهید بود. در صورتی که تمایل ندارید که سیم کارت کانادا خود را بصورت آنلاین سفارش دهید ، می توانید هنگام ورود یک سیم کارت محلی خریداری کنید.

 

پیشنهاد

یک سیم کارت Telus Mobility دارای بهترین پوشش شبکه در کانادا و دارای بهترین اینترنت همراه است. ملاحظه می کنید که سیم کارت های کانادا هزینه ی زیادی دارند بنابراین عاقلانه است که به سیم کارت های دیگر مانند سیم کارت های آمریکای شمالی یا سیم کارت های بین المللی که می توانید بصورت آنلاین خریداری کرده و کانادا را پوشش دهید نگاه کنید، زیرا شما می توانید با خرید سیم کارت در ایالات متحده رومینگ رایگان در کانادا و مکزیک دریافت کنید.

 

مهیار حلاج پور

من مهیار حلاج پور هستم؛ (Mahyar Hallajpour)

عضو رسمی شورای قانون‌گذاری امور مهاجرت کانادا، مشاور رسمی مهاجرت کانادا ICCRC/RCIC ، یا اصطلاحا وکیل مهاجرت. به شماره پروانه R520250

زندگی من صرف این می شود که اطمینان حاصل کنم، ممتازترین خدمات تخصصی حقوق مهاجرت کانادا را دریافت می کنید.

من در طول سالیان فعالیتم، بانی توسعه بیش از یکصد شرکت در کانادا بوده ام و امروز تمام این خدمات در غالب  شرکت سرمایه گذاری و توسعه استارتاپ و بیزینس i3 Capital در اختیار متقاضیان و موکلین عزیز است. در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روش های سرمایه گذاری در کانادا ، ویزای استارتاپ، کارآفرینی در کانادا و خرید بیزینس در کانادا به کانادا مهاجرت کنند.

ویزا 724 (VISA724.com) و شرکت مهاجرتی کاناداپاس، با مدیرعاملی و نظارت مستقیم اینجانب، اداره می شود.

مجموعه شرکتهای ما، دارای مجوزهای ذیل است:

 • شرکت مهاجرتی کاناداپاس،  با مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا به شماره ثبت: 002782433
 • شرکت توسعه بیزینس و شتاب دهنده i3 Capital ، با مجوز رسمی از دولت فدرال کانادا: به شماره ثبت 003223957
 • شرکت کاریابی بین المللی مهیار،  با مجوز وزارت کار ایران: به شماره ثبت 103621 

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما 

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده، ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص آقای مهیار حلاج پور ممکن بوده و توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کاناداپاس و کاریابی بین‌المللی مهیار مسئولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسئولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.


مطالب پیشنهادی


گواهينامه رانندگي در كانادا و محدودیت سن گواهینامه در کانادا
گواهينامه رانندگي در كانادا و محدودیت سن گواهینامه در کانادا
همه چیز درباره بیمه بیکاری در کانادا
همه چیز درباره بیمه بیکاری در کانادا
همه چیز درباره بازنشستگی در کانادا
همه چیز درباره بازنشستگی در کانادا

مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت به کانادا - ویزا 724

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

* شرکت مهاجرتی کاناداپاس

- وبسایت ویزا724

- کاریابی بین المللی مهیار

- شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری i3capital

- دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران با شماره ثبت: 103621 

- دارای مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا: ICCRC R520250

با مدیریت مهیار حلاج پور، مشاور و وکیل قانونی RCIC/ICCRC به شماره پروانه R520250

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

 No.25 Shepard Ave W Suite 300 North York ON M2N 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

0014168905972 (پاسخ‌گویی: دوشنبه تا شنبه 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

دفتر ایران: 

02122927033 - 02128421010 (پاسخ‌گویی: شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

تهران - بزرگراه مدرس شمال، خیابان دستگردی شرقی(ظفر)، جنب بیمارستان علی اصغر، پلاک 199 طبقه سوم، واحد 301 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخ‌گویی: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

واتساپ کانادا:

14168905972+ (پاسخگویی به پیامهای متنی در واتساپ)

* برای مطالعه 10 روش اصلی مهاجرت کانادا، به صفحه مهاجرت به کانادا مراجعه بفرمایید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.