هر آنچه که باید درباره تحصیل رشته امنیت شبکه در کانادا بدانید


آخرین بروز رسانی : ۰۰/۰۷/۲۱

 

 

قصد تحصیل رشته امنیت شبکه در کانادا را دارید؟ از این رشته تحصیلی و آینده کاری آن در کانادا چه می دانید؟ می خواهید با دانشگاه های برتر کانادا برای تدریس رشته امنیت شبکه آشنا شوید؟ اگر شما هم در لیست افرادی قرار دارید که به رشته امنیت شبکه علاقه دارید و از طرف دیگر می خواهید این رشته را در کانادا دنبال کنید، پس مطالعه این مطلب برای شما یک ضرورت خواهد بود. در اینجا قرار است درباره تمام موارد مهمی صحبت کنیم که دانشجویان متقاضی این رشته در کانادا حتما به آن نیاز دارند.

 

رشته امنیت شبکه در کانادا

 

رشته امنیت شبکه چیست؟

امنیت شبکه یک اصطلاح گسترده است که شامل بسیاری از فناوری ها، دستگاه ها و فرایندهایی می شود که از داده ها و شبکه اطلاعاتی شخصی و گروهی در برابر نفوذ و هر گونه تهدید محافظت می کند.

در ساده ترین حالت، این رشته شامل مجموعه ای از قوانین و تنظیماتی می شود که برای حفاظت از یکپارچگی، محرمانه بودن و دسترسی شبکه ها و داده های رایانه ای با استفاده از فناوری های نرم افزاری و سخت افزاری طراحی و اجرا می شوند.

تحصیل رشته امنیت شبکه در کانادا به افراد این امکان را می دهد تا صرف نظر از مکانی که در آن مشغول به کار می شوند، شبکه و داده های آن بخش را از هر گونه تهدید سایبری محافظت کنند.

این رشته شامل لایه های آموزشی مختلف و متنوعی می شود؛ زیرا حملات ممکن است در هر لایه از این شبکه ها اتفاق بیفتد. به طور کلی این مبحث شامل سه موضوع مختلف کنترل فنی، کنترل فیزیکی و کنترل اداری است.

کنترل فنی به محافظت از داده هایی می پردازد که به درون یا بیرون از شبکه منتقل می شوند و یا در آن ذخیره می شوند. علاوه بر محافظت از افراد وارد شده به سیستم به شکل غیر مجاز، شبکه را در برابر فعالیت های خرابکارانه برخی از کارکنان هم محافظت خواهد کرد.

کنترل فیزیکی به تمامی اجزای فیزیکی مثل روترها یا قفل هایی می پردازد که ممکن است در دسترس فعالیت های مخرب قرار بگیرند. در نهایت کنترل اداری نیز به بررسی تمامی سیاست هایی می پردازد که رفتار کاربران را از نظر امنیتی کنترل می کند.

افرادی که در رشته امنیت شبکه تحصیل می کنند با مباحث آموزشی متعددی از جمله حملات فیشینگ، رمزهای عبور و احراز هویت، امنیت فیزیکی، امنیت دستگاه همراه، نحوه کار از راه دور، امنیت ابری آشنا می شوند.

 

آینده کاری تحصیل رشته امنیت شبکه در کانادا چگونه است؟

با توجه به اینکه هر چه جلوتر می رویم استفاده از شبکه ها و داده ها به شکل الکترونیکی توسط تمامی دولت های و سازمان ها افزایش پیدا می کند، نیاز به افرادی که بتوانند به شکل ماهرانه در رشته امنیت شبکه تحصیل کرده و فارغ التحصیل شوند بیش از هر زمان دیگری احساس می شود.

امنیت سایبری نه تنها در کانادا بلکه در هر کشور دیگری مورد نیاز است. بر اساس داده ها شرکت های خصوصی و دولتی در حال حاضر به بیش از 8000 نفر برای استخدام در بخش امنیت سایبری مجموعه خود نیاز دارند. ارزش مهارت های افرادی که در این زمینه در کانادا مشغول به کار هستند، به طور مداوم در حال تغییر است. بنابراین کسانی که از لحاظ مهارت به روز هستند و هیجان زیادی برای آموزش های جدید دارند، از نظر کارفرمایان جذابیت بیشتری از سایرین دارند.

از آنجایی که تقاضای رو به رشدی برای متخصصان، کارشناسان و مهندسان امنیت سایبری وجود دارد، تعجب آور نخواهد بود که متقاضیان تحصیل رشته امنیت شبکه در کانادا رو به رشد باشد. این رقابت در برخی از مواقع به قدری بالا است که در دانشگاه های برتر تنها دانشجویان سطح بالا پذیرش می شوند.

از جمله مشاغلی که فارغ التحصیلان این رشته می توانند در آن ها مشغول به کار شوند، هکر اخلاقی، مدیر ارشد امنیت اطلاعات، تحلیلگر امنیت سایبری، تستر نفوذ، تحلیلگر آسیب پذیری و مشاور امنیت سایبری خواهد بود.

افراد برای اینکه به راحتی در کانادا، در رشته امنیت شبکه مشغول به کار شوند، باید برای پیش بینی، تشخیص و کاهش مشکلات امنیتی، به مهارت های فنی خاصی از جمله آگاهی عمیق از تهدیدات، ابزارها و تکنیک های هک اخلاقی، روش های بازیابی بلایا، ترمیم سیستم و بهترین روش های امنیت وب آشنایی کامل داشته باشند.

 

تحصیل رشته امنیت شبکه در کانادا

 

درآمد متقاضیان تحصیل رشته امنیت شبکه در کانادا پس از اشتغال به کار چقدر است؟

یکی از مهم ترین مباحث هنگام تحصیل در یک رشته علاوه بر بازار کار آن، میزان دستمزد آن خواهد بود. بر اساس آمارهای به دست آمده از سایت https://ca.talent.com/ متوسط درآمد یک متخصص امنیت شبکه در کانادا، در هر سال 81081 دلار خواهد بود. این نرخ در هر ساعت معادل 41.58 دلار، در هر روز 312 دلار، در هر هفته 1559 دلار و در هر ماه 6757 دلار است.

متوسط نرخ مشاغل ابتدایی و تازه کار امنیت شبکه در هر سال حدود 65210 دلار درآمد دارند. این در حالی است که مشاغل حرفه ای تا 12194 دلار در هر سال هم درآمد خواهند داشت. این حقوق بر اساس هر منطقه از کانادا هم متفاوت خواهد بود.

برای مثال متوسط نرخ درآمد یک کارشناس امنیت شبکه در بریتیش کلمبیا 72277 دلار است. این نرخ در انتاریو 31688 دلار خواهد بود. حقوق ها بر اساس نوع شغل و تجربه نیز تفاوت هایی دارند. برای مثال یک تحلیلگر امنیت شبکه در منطقه برنابی در هر سال بین 60998 تا 69422 دلار درآمد دارند.

متقاضیان تحصیل رشته امنیت شبکه در کانادا، به عنوان یک مدیر امنیت اطلاعات امنیت شبکه در تورنتو انتاریو، بین 91 تا 105 هزار دلار در هر سال درآمد دارد. حقوق یک متخصص امنیت شبکه در تورنتو نیز می تواند بین 30 تا 35 دلار در ساعت در نوسان باشد. تحلیلگر امنیت شبکه در منطقه کوکیتلام در بریتیش کلمبیا بین 39.56 تا 46.75 دلار در هر ساعت درآمد دارد.

یک مدیر امنیت شبکه در تورنتو بین 100 تا 120 هزار دلار در هر سال حقوق می گیرد. این نرخ برای هدایت شبکه و امنیت آن در منطقه سنت جان نیوفاندلند و لابرادور در هر سال بین 72475 تا 85501 دلار در نوسان است. کارشناس کامپیوتر و امنیت شبکه در انتاریو هم در هر ساعت حدود 46.24 دلار دریافت خواهد کرد.

 

مطلب پیشنهادی : وکیل مهاجرت کانادا

 

درآمد متقاضیان تحصیل رشته امنیت شبکه در کانادا

 

بهترین مراکز آموزشی تحصیل رشته امنیت شبکه در کانادا

بر کسی پوشیده نیست که سیستم آموزشی کانادا تا چه اندازه مدرن و با کیفیت است و برای دانشجویان خارجی اهمیت بالایی دارد. رشته امنیت شبکه هم جزو رشته هایی است که برای تحصیل در کانادا طرفداران خاص خود را دارد.

امنیت شبکه عبارت است از هرگونه سیستم، دستگاه یا اقدامی که برای حفاظت از ایمنی و قابلیت اطمینان یک شبکه و داده های آن طراحی شده باشد. هدف این رشته محافظت از تمامی سیستم ها و شبکه های متصل به اینترنت است که احتمال هک اطلاعات، پخش ویروس یا سرقت داده در آن وجود دارد.

برای تجارت امروز، دیجیتالی شدن دیگر یک گزینه یا مزیت رقابتی نیست، بلکه یک ضرورت غیر قابل چشم پوشی است. بنابراین استخدام مهندسان امنیت شبکه باید در اولویت شرکت های بزرگ با داده های حساس قرار بگیرد. این رشته مباحث متعدد امنیت ابری، تجزیه و تحلیل رفتاری، امنیت برنامه ها، شناخت برترین برنامه های ضد ویروس، شناخت انواع بدافزارها و کنترل دسترسی را به دانشجویان آموزش می دهد.

برای افرادی که قصد تحصیل رشته امنیت شبکه در کانادا را دارند، در ادامه به معرفی بهترین مراکز آموزشی این رشته در مقاطع تحصیلی مختلف می پردازیم.

 

1.لیسانس امنیت رایانه در دانشگاه یورک

یکی از بهترین برنامه های مربوط به امنیت اطلاعات، مدرک کارشناسی دانشگاه یورک کانادا در این زمینه است. این مدرک که طول دوره آن 3 سال خواهد بود، بر حفظ حریم خصوصی اطلاعت شخصی، اطمینان از برنامه های احتمالی پشتیبانی در صورت از دست دادن داده ها، جلوگیری از دسترسی غیر مجاز به سیستم های اطلاعاتی و رایانه ای و به طور کلی محافظت از سیستم ها در برابر فعالیت های مخرب می پردازد.

این برنامه علاوه بر آموزش های معمول علوم کامپیوتر و ریاضیات، دانشجویان را با مباحث شبکه های کامپیوتری، سیستم های عامل، رمز نگاری، مدیریت، اخلاق کاربردی، پایگاه داده و تکنیک های مهندسی نرم افزار آشنا می کند.

متقاضیان تحصیل رشته امنیت شبکه در کانادا که قصد دارند در دانشگاه یورک مشغول آموزش شوند، پس از فارغ التحصیلی می توانند در مشاغل مختلفی همچون مهندس نرم افزار یا پزشکی قانونی، معمار امنیتی، تحلیلگر تضمین و وکیل امنیت اطلاعات مشغول به کار شوند. دانشگاه یورک رتبه 494 جهان را داراست.

 

آدرس سایت: https://yorku.ca

شرایط پذیرش: از جمله شرایط پذیرش این دانشگاه الزامات زبان انگلیسی، رونوشت های رسمی، دیپلم دبیرستان

شهریه: 21727 یورو در سال

 

بهترین مراکز آموزشی تحصیل رشته امنیت شبکه در کانادا

 

2.متخصص امنیت سایبری دانشگاه مدیریت تورنتو

اگر به دنبال یک مدرک زود بازده می گردید، گواهینامه TSOM دانشگاه مدیریت تورنتو که یک دوره یک ساله است، انتخابی مناسب برای شما خواهد بود. از مزایای تحصیل در این دوره علاوه بر زمان کوتاه تحصیل، هزینه کم و البته آموزش با کیفیت زیاد و رضایت بالای دانشجویان این دوره است.

دانشجویان متقاضی تحصیل رشته امنیت شبکه در کانادا که در این دوره شرکت می کنند، در طول یک سال آموزش با مباحث متعددی از جمله امنیت سایبری، بلاک چین، مدیریت ریسک، خطرات امنیتی، پیاده سازی روش های محافظتی جدید برای شبکه ها، جلوگیری از حملات سایبری و اینترنت اشیا آشنا خواهند شد.

دانشجویان با تحصیل در این دانشگاه توانایی پیش بینی خطرات امنیت اطلاعات، اجرای روش های جدید برای محافظت از شبکه ها و جلوگیری از انواع حملات سایبری را به دست می آورند. همچنین این افراد از طریق فعالیت های آزمایشگاهی و ابزارهای پیشرفته، مهارت های حرفه ای مورد نیاز برای پیگیری حرفه ای در امنیت سایبری را ایجاد کرده و برای گواهینامه های برتر بعدی آماده می شوند.

 

آدرس سایت: https://rotman.utoronto.ca

شرایط پذیرش: مدرک متوسطه انتاریو یا معادل آن، حداقل 18 سال سن، سطح زبان خوب با اثبات توانایی ها و گذراندن ارزیابی انگلیسی

شهریه: 7370 یورو در سال

 

3.سیستم های کامپیوتری (توسعه برنامه های کاربردی امنیت شبکه) در موسسه فناوری بریتیش کلمبیا

از دیگر دوره هایی که برای تحصیل رشته امنیت شبکه در کانادا به شما پیشنهاد می کنیم، تحصیل در دانشگاه فناوری بریتیش کلمبیا است. دوره سیستم های کامپیوتری که امنیت سایبری بخشی از آن است، یک برنامه دیپلم دو ساله است.

این برنامه بیشتر برای افرادی کاربرد دارد که به فکر ارتقا درجه شغلی خود هستند؛ زیرا منجر به افزایش عمق دانش و مهارت های عملی کامپیوتری در آن ها می شود.

دانشجویانی که سایر برنامه های دیپلم و محاسبات را در یک کالج یا دانشگاه معتبر گذرانده اند، ممکن است در این برنامه که به عنوان یک برنامه تکمیلی است پذیرفته شوند. این دوره بر پایه آموزش دانشجویان با مباحثی مثل برنامه نویسی بنا شده است که در آن متقاضیان با زبان های مختلفی از جمله جاوا، پایتون و روبی آشنا می شوند.

از طرفی دانشجویان با سیستم عامل ها در زمینه برنامه های امنیتی آشنا خواهند شد. در این برنامه هر فرد متقاضی مباحث متعدد دیگری از جمله تکنیک های توسعه نرم افزار، طراحی و توسعه کد امن، برنامه های کاربردی قوی، تحقیق و پیاده سازی پیشرفته ابزارهای امنیتی و توسعه نرم افزار بلوتوث را آموزش خواهد دید.

به طور کلی ساختار تحصیل رشته امنیت شبکه در کانادا، در موسسه فناوری بریتیش کلمبیا شامل شبکه های کامپیوتری و پروتکل ها، مدیریت امنیت شبکه، مهندسی نرم افزار، خواندن و نوشتن انتقادی، جبر خطی و برنامه های کاربردی برای محاسبه و توسعه برنامه های کاربردی شبکه و امنیت می شود.

 

آدرس سایت: https://bcit.ca

شرایط پذیرش: الزامات زبان انگلیسی، گذراندن دوره پیش ارزیابی، اعتبار انگلیسی، علوم انسانی یا علوم اجتماعی پس از متوسطه در یک موسسه معتبر، حداقل سه ماه سابقه کار مرتبط یا معادل 450 ساعت کار

شهریه: 13774 یورو در سال

برای دریافت پذیرش از دانشگاه های معتبر کانادا از یک موسسه مهاجرتی معتبر کمک بگیرید.

متخصص امنیت سایبری

 

4.دوره انفورماتیک و امنیت کالج سنکا

یکی دیگر از دوره های برتر کانادا برای تحصیل رشته امنیت شبکه، دوره لیسانس 4 ساله در کالج سنکا است. دانشجویان این دانشگاه با مباحث متعدد آموزشی از جمله آسیب پذیری، ارزیابی تهدید، روش تحقیق، برنامه ریزی و کسب فناوری، استقرار امنیت در انواع سیستم عامل ها، مدیریت ریسک، تجزیه و تحلیل داده ها، زیر ساخت های شبکه و سیستم عامل ها آشنا خواهند شد.

متقاضیان تحصیل رشته امنیت شبکه در کانادا، می توانند با تحصیل در کالج سنکا یک دوره کامل و بی نظیر را پشت سر گذاشته و با طی کردن این دوره آماده ورود به بازار کار شوند. پس از فارغ التحصیلی از این کالج می توانید در گزینه های شغلی متعدد از جمله تحلیلگر امنیت سایبری، تحلیلگر مرکز عملیات امنیتی، سازگار و کنترل کننده تحلیل، مدیر شبکه و سیستم، مشاور امنیت اطلاعات، تحلیلگر امنیت فناوری اطلاعات، مدیر امنیت شبکه، هماهنگ کننده امنیت اطلاعات و زیر ساخت و عملیات دفاع سایبری مشغول به کار شوید.

ساختار این برنامه شامل دوره های مبانی کامپیوتر، استراتژی های نگارش، OS-Unix، OS-Windows، مقدمه ای بر امنیت و ارتباطات بین فردی در سازمان ها خواهد بود.

 

آدرس سایت:  https://senecacollege.ca

شرایط پذیرش: دیپلم دبیرستان انتاریو یا معادل آن، حداقل میانگین کلی دیپلم 65 درصد، متقاضی بالغ 21 سال یا بالاتر، دوره های انگلیسی و ریاضی، تسلط بر زبان انگلیسی در برنامه های تافل یا آیلتس

شهریه: 13127 یورو در سال

 

5.تحصیل رشته امنیت شبکه در کانادا، دوره امنیت HONS در دانشگاه کویینز

از دیگر دوره های لیسانس 4 ساله در کانادا، برای تحصیل رشته امنیت شبکه، دانشگاه کویینز خواهد بود. این دانشگاه در منطقه کینگستون کانادا واقع شده است و از لحاظ سطح کیفی در درجه های بالایی قرار دارد. دانشگاه کویینز رتبه 240 جهانی را به خود اختصاص داده است و این رتبه را مدیون رضایت بالای دانشجویان، تجهیزات آموزشی و سطح بالای آموزش است.

هدف از دوره امنیت در این دانشگاه، محافظت از رایانه ها و اطلاعات آن ها در برابر اختلال یا سرقت داده است. آموزش هایی که در این دوره خواهید دید شما را برای طیف گسترده ای از مشاغل امنیت اینترنت، حریم خصوصی، تجارت الکترونیک، واقعیت مجازی و انفورماتیک پزشکی آماده خواهد کرد.

ساختار دوره امنیت دانشگاه کویینز شامل دوره های ریاضیات گسسته برای علوم محاسبات، منطق برای علم محاسبات، برنامه نویسی در سطح سیستم، معماری کامپیوتر، مشخصات نرم افزار، ساختارهای اطلاعاتی و آمار می شود.

 

آدرس سایت: https://queensu.ca

شرایط پذیرش: تسلط بر زبان انگلیسی، درخواست آنلاین، برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت دانشگاه مراجعه کنید.

شهریه: 30181 یورو در سال

 

تحصیل رشته امنیت شبکه

 

جمع بندی

تحصیل در رشته امنیت شبکه در کانادا، بیش تر از هر زمان دیگری محبوب شده است. زندگی در عصر دیجیتال به این معنی است که هکرها و تروریست های سایبری فرصت های بی پایان برای سوء استفاده از افراد،  موسسات دولتی و حتی شرکت های بزرگ دارند.

برای دفاع در برابر حملات سایبری و جلوگیری از نقض امنیت، نهادهای مختلف کانادایی مایل هستند هزینه زیادی برای کارشناسان امنیت سایبری خود بپردازند که می توانند از داده های مجموعه آن ها محافظت کرده و آسیب پذیری ها را حذف کنند. به همین دلیل افراد بسیاری هستند که چه در داخل و چه در خارج کشور مهاجرپذیر کانادا به تحصیل در رشته امنیت سایبری، علاقه زیادی دارند. همین مسئله باعث شد تا ما در قالب این مقاله تمامی سوالات متقاضیان را پیش بینی و به آن ها پاسخ دهیم.

اگر احساس می کنید خارج از مطلب  سوالی در زمینه رشته امنیت شبکه یا دیگر رشته ها برای تحصیل در کانادا دارید، می توانید از طریق فرم موجود در سایت به شکل رایگان از متخصصان مهاجرتی ویزا 724 مشاوره رایگان دریافت کنید.

 

مهیار حلاج پور

 

من مهیار حلاج پور هستم؛ (Mahyar Hallajpour)

عضو رسمی شورای قانون‌گذاری امور مهاجرت کانادا، مشاور رسمی مهاجرت کانادا ICCRC/RCIC ، یا اصطلاحا وکیل مهاجرت. به شماره پروانه R520250

زندگی من صرف این می شود که اطمینان حاصل کنم، ممتازترین خدمات تخصصی حقوق مهاجرت کانادا را دریافت می کنید.

من در طول سالیان فعالیتم، بانی توسعه بیش از یکصد شرکت در کانادا بوده ام و امروز تمام این خدمات در غالب  شرکت سرمایه گذاری و توسعه استارتاپ و بیزینس i3 Capital در اختیار متقاضیان و موکلین عزیز است. در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روش های سرمایه گذاری در کانادا ، ویزای استارتاپ و خرید بیزینس در کانادا به کانادا مهاجرت کنند.

ویزا 724 (VISA724.com) و شرکت مهاجرتی کاناداپاس، با مدیرعاملی و نظارت مستقیم اینجانب، اداره می شود.

مجموعه شرکتهای ما، دارای مجوزهای ذیل است:

  • شرکت مهاجرتی کاناداپاس،  با مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا به شماره ثبت: 002782433
  • شرکت توسعه بیزینس و شتاب دهنده i3 Capital ، با مجوز رسمی از دولت فدرال کانادا: به شماره ثبت 003223957
  • شرکت کاریابی بین المللی مهیار،  با مجوز وزارت کار ایران: به شماره ثبت 103621 

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما 

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده، ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص آقای مهیار حلاج پور ممکن بوده و توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کاناداپاس و کاریابی بین‌المللی مهیار مسئولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسئولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.


سوالات متداول


بهترین دانشگاه های تحصیل رشته امنیت شبکه در کانادا کدام موارد هستند؟

مراکز آموزشی متعددی در کانادا وجود دارند که دوره های مختلف دیپلم، گواهینامه، لیسانس، فوق لیسانس و دکتری را ارائه می دهند. برخی از این مراکز برتر شامل دانشگاه کویینز، دانشگاه یورک، موسسه فناوری بریتیش کلمبیا، کالج سنکا و دانشگاه مدیریت تورنتو است.

آیا رشته امنیت شبکه در کانادا شغل خوبی محسوب می شود؟

متوسط حقوق سایبری امنیت در کانادا اکنون بین 80 تا 150 هزار دلار است. مطمئناً امنیت سایبری یکی از سریعترین زمینه های حرفه ای در صنعت فناوری کانادا است و در حال حاضر تقاضای زیادی برای مشاغل مرتبط با این رشته وجود دارد.

آیا تقاضا برای رشته امنیت سایبری در کانادا بالا است؟

تقاضا برای متخصصان امنیت اینترنت در حال افزایش است، مطالعات جدید نشان می دهند که شرکت های کانادایی بیش از 8000 متخصص امنیت سایبری را در دو سال آینده استخدام خواهند کرد.

مدرک امنیت سایبری در کانادا چه چیزی به دانشجویان می آموزد؟

با تحصیل در این رشته دانشجویان می توانند با سیستم های کامپیوتری، شبکه ها، سرورها و سایر دستگاه ها آشنا و نسبت به دفاع از حملات سایبری به آن ها مجهز شوند. تمامی آموزش های این مراکز در نهایت به ترکیب قانون و اخلاق با حفظ داده های حساس و حریم خصوصی اشخاص و سازمان ها منجر می شود.


مطالب پیشنهادی


مهاجرت کاری به کانادا ویژه مهندسین شبکه
مهاجرت کاری به کانادا ویژه مهندسین شبکه
معرفی رشته علوم کامپیوتر، IT و برنامه نویسی در کانادا
معرفی رشته علوم کامپیوتر، IT و برنامه نویسی در کانادا
پذیرش رشته های مهندسی در کانادا + مدارک و هزینه ها
پذیرش رشته های مهندسی در کانادا + مدارک و هزینه ها

مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت به کانادا - ویزا 724

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- ویزا 724

- شرکت مهاجرتی کاناداپاس

- کاریابی بین المللی مهیار

- شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری i3capital

- دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران با شماره ثبت: 103621 

- دارای مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا: ICCRC R520250

با مدیریت مهیار حلاج پور، مشاور و وکیل قانونی RCIC/ICCRC به شماره پروانه R520250

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

 No.25 Shepard Ave W Suite 300 North York ON M2N 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

0014168905972 (پاسخ‌گویی: دوشنبه تا شنبه 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

دفتر ایران: 

02122927033 - 02128421010 (پاسخ‌گویی: شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

تهران - بزرگراه مدرس شمال، خیابان دستگردی شرقی(ظفر)، جنب بیمارستان علی اصغر، پلاک 199 طبقه سوم، واحد 301 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخ‌گویی: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

واتساپ کانادا:

14168905972+ (پاسخگویی به پیامهای متنی در واتساپ)

* برای مطالعه روش های اصلی مهاجرت به کانادا، به صفحه مهاجرت کانادا مراجعه بفرمایید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.