کانادا از افراد تجاری موفقی که به دنبال فرصت ها و چالش های جدید هستند استقبال می کند. برنامه مهاجرت تجاری برای تشویق و تسهیل پذیرش این افراد طراحی شده است. هم دولت فدرال و هم دولت های استانی/ منطقه ای از مهاجران تجاری استقبال می کنند و خدماتی را برای کمک به مهاجران برای راه اندازی کسب و کار و اقامت در کانادا ارائه می دهند. یکی از این کسب و کار هایی که می توانید شروع کیند، راه اندازی یک صرافی در کانادا است. در ادامه به شرایط و موانع این موضوع می پردازیم. با ما همراه باشید.

صرافی که به عنوان Bureau de Change نیز شناخته می شود، همیشه یک راه عالی برای کسب درآمد بوده است. مدل کسب و کار بسیار ساده است. شما ارز را با قیمت خاصی خریداری می کنید و پس از بررسی دقیق نرخ های رسمی، آن را به قیمت دیگری می فروشید تا سود کسب کنید. افرادی که به این خدمات نیاز دارند بیشتر کسانی هستند که به خارج از کشور سفر می کنند یا تجارت می کنند. این با سایر مشاغل خدمات پولی متفاوت است زیرا کالایی که در اینجا فروخته و خریداری می شود پول است. در کانادا، هرکسی که می خواهد وارد چنین کسب و کاری شود، باید قبل از شروع فعالیت، در نهادهای نظارتی خود ثبت نام کند.

مهاجرت به کانادا از طریق خرید یا راه اندازی صرافی

شرایط و قوانین راه اندازی یک صرافی در کانادا

مردم همیشه در حال تغییر ارز از شکلی به شکل دیگر هستند و تجارت مبادله ارز از زمانی آغاز شد که پول به عنوان پول قانونی معاملات شروع به جایگزینی کرد. افرادی که از یک کشور به کشور دیگر سفر می کنند باید پول خود را از یک ارز به ارز دیگر تبدیل کنند. مشاغلی که به واردات و صادرات کالا می پردازند همیشه نیاز به تبدیل پول خود دارند. مشاغلی که دائماً در خارج از کشور خود معامله می کنند یا کارمندان خود را به خارج از کشور خود می فرستند باید پول خود را تبدیل کنند. پس با اطمینان می توان گفت که تا زمانی که روابط بین المللی بین افراد و مشاغل وجود دارد، همیشه نیاز به تجارت مبادلات ارزی وجود دارد.

تکامل تجارت صرافی در کانادا، که به عنوان صرافی نیز شناخته می شود، با اختراع دلار کانادا در سال 1867 آغاز شد، زمانی که استان کانادا، نیوبرانزویک و نوا اسکوشیا در یک فدراسیون متحد شدند و Dominion of Canada را تشکیل دادند. از آن زمان تاکنون، واحد پول آنها در طول سالیان متمادی سهم خود را از دگرگونی ها و اصلاحات به خود دیده است. نرخ خرید یا فروش ارز به عوامل مختلفی بستگی دارد، از بحران ملی گرفته تا نوسانات اقتصادی، که می تواند برای برخی مشاغل جهانی مضر باشد.

تا آنجا که این نرخ ها می توانند تحت تأثیر این عوامل قرار گیرند، نرخ فروش و خرید ارز در کانادا توسط سازمان تنظیم مقررات صنعت سرمایه گذاری کانادا (IIROC) تنظیم می شود. اگر می خواهید یک صرافی در کانادا راه اندازی کنید، باید در کسب و کار خدمات پولی (MSB) ثبت نام کنید. اگرچه این بخشی از ثبت نام های اولیه ای است که باید انجام دهید، اما اسناد و مجوزهای قانونی دیگری نیز وجود دارد که باید برای آنها درخواست دهید و قبل از اینکه بتوانید بدون مشکل کسب و کار خود را اداره کنید، آن ها را تامین کنید. برخی از این قوانین قانونی برای کمک به نظارت دقیق بر مالیات و امکان پاسخگویی است.

مطلب مرتبط: ثبت شرکت در دبی

تهیه بیمه نامه

هر کسی که تصمیم به راه اندازی یک تجارت مبادله ارز در کانادا بگیرد، قطعا باید در کمیسیون اوراق بهادار هر شهر یا شهری که قصد فعالیت در آن را دارد ثبت نام کند. عاقلانه است که از پلتفرم های بیمه مختلفی که در این نوع کسب و کار در دسترس افراد است، آگاه شوید. بیمه ریسک ارزی اولین بیمه قدرتمندی است که برای افرادی که قصد ورود به این تجارت صرافی را انتخاب می کنند در دسترس است.

این بیمه نامه به محافظت از تاجر در برابر بیشتر خطرات معمولی که در راه اندازی این نوع تجارت وجود دارد کمک می کند. با این حال فقط معاملات خود ارز را پوشش می دهد. تحت این نوع بیمه شما می توانید ارزها را بیمه کنید، لیستی از برخی از ارزهایی که می توانید بیمه کنید عبارتند از:

 • USD دلار آمریکا
 • CAD دلار کانادا
 • CHF فرانک سوئیس
 • GBP پوند انگلیس
 • AUD دلار استرالیا
 • NZD دلار نیوزلند
 • JPY ین ژاپن
 • NOK کرون نروژ
 • SEK کرون سوئد
 • DKK کرون دانمارک

سایر ارزهای عجیب و غریب را نیز می توان بیمه کرد، این ارزها شامل آن دسته از ارزهایی است که با دلار آمریکا و ارزهای برخی از بازارهای نسبتاً توسعه یافته در حال ظهور هستند. سایر ارزهای “عجیب” را می توان به صورت موردی در نظر گرفت. با این حال، حق بیمه برای ارزهای “غیرعادی” بالاتر از حق بیمه برای ارزهای “استاندارد” است.

گواهینامه حرفه ای لازم را دریافت کنید

از آنجایی که هر کسی می‌تواند بدون گذراندن آموزش رسمی وارد تجارت مبادلات ارزی شود، اگر این کار را نکنید، ممکن است با محدودیت‌هایی در این تجارت مواجه شوید. بسیاری از مشتریان به کسی که نوعی آموزش رسمی دریافت کرده است، اعتماد بیشتری می کنند، در مقابل به فردی که گواهینامه حرفه ای ندارد، کمتر اعتماد دارند. هنگامی که گواهینامه حرفه ای دریافت می کنید، می توانید به طور قانونی خود را یک کارگزار بنامید و حتی قبل از شروع به کار خود، بخشی از یک شرکت صرافی باشید.

اسناد حقوقی لازم را که برای کار نیاز دارید، دریافت کنید

برخی از اسناد که طبق قانونی اساسی که باید در صورت داشتن تجارت مبادلات ارزی در کانادا داشته باشید، عبارت هستند از:

 • گواهی ثبت
 • قراردادهای عملیاتی
 • مجوز کسب و کار
 • طرح کسب و کار
 • بیمه نامه
 • قرارداد کار

خرید صرافی در کانادا

تهدیدها و چالش های احتمالی تاسیس صرافی در کانادا

تهدید عمده ای که در این کسب و کار با آن مواجه خواهید شد، نوسانات ناهماهنگ بازار است. روابط خارجی واقعاً بر نرخ ارز در هر کشوری تأثیر می گذارد. چیزی به کوچکی تغییر در سیاست‌های دولت در بخش‌های خاص می‌تواند باعث افزایش یا کاهش قیمت ارز شود و این امر به شدت بر نحوه خرید و فروش ارز تأثیر می‌گذارد. تاریخچه آنچه قبلاً اتفاق افتاده است، نحوه واکنش بازار به آن و چگونگی بازگشت آن را ببینید، با متخصصان صحبت کنید، کسانی که بیشتر از شما در مورد تجارت می دانند تا به شما کمک کند بینش بیشتری دریافت کنید. رکود اقتصادی یکی از تهدیدهای اصلی این نوع تجارت است.

معامله با موسسات قانونی و مجوز دهنده که تجارت را تنظیم می کنند چالش دیگری است، بنابراین مطمئن شوید که حق با این آژانس ها است زیرا زمانی که به عنوان چیزی کمتر از استاندارد در الزامات خود ظاهر شوید، ممکن است خطر از دست دادن کسب و کار خود را داشته باشید یا حتی بدتر از آن ممکن است در نهایت به نتیجه برسیم. زمانی را برای قصور انجام دهید، بنابراین قبل از شروع این نوع کسب و کار دریابید که چه مجوزهایی را باید خریداری کنید و چه اسناد قانونی را باید داشته باشید. سیاست های دولت دائما در حال بررسی است و این یک چالش دیگر است. دولت امروز می تواند تصمیمی بگیرد که می تواند بر کسب و کار شما به شکلی منفی یا شاید به شکلی مثبت تر تأثیر بگذارد. معمولا وقتی این تاثیر منفی است، کار ارائه دهنده خدمات صرافی را ناکام می کند.

مطلب پیشنهادی : مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

نرخ ارز در حال تغییر نیز یک تهدید بزرگ برای این نوع تجارت است، به خصوص اگر در تجارت بی تجربه باشید. معامله گران باتجربه تر می توانند به دلیل تجربه، نرخ بد ارز را به نفع خود تمام کنند. سرقت نیز چالش بزرگی برای کسانی که در این نوع کسب و کار هستند ایجاد می کند. اگر قصد تاسیس صرافی دارید، باید به این موضوع توجه کنید. اگرچه نوعی تجارت وجود دارد که روی رایانه است، اما در بیشتر موارد، این نوع تجارت در فرودگاه یا هتل های بزرگ انجام می شود که افراد هر روز با پول نقد برای مبادله می آیند. بنابراین سرقت یکی دیگر از تهدیدهای مهم است که باید مراقب آن باشید.

راه اندازی صرافی

حداقل میزان سرمایه و امکان احداث شعبه صرافی در کانادا

برآورد هزینه های لازم

تجارت صرافی برای شروع به سرمایه زیادی نیاز ندارد. البته برای کارگزاری رسمی باید هزینه های قانونی و سایر مجوزها را بپردازید و همچنین باید در هیئت های نظارتی خاصی ثبت نام کنید. جدا از همه اینها، واقعاً آنقدرها هم پرهزینه نیست، اما روند راه اندازی قانونی کسب و کار شما در کانادا ممکن است کمی دردسرساز باشد. این موضوع قابل درک است زیرا شما پول آنها را با دیگران معامله می کنید و آنها باید اقداماتی را برای بررسی جلوگیری از  تقلب یا پولشویی شما انجام دهند.

وقتی وارد چنین کسب و کاری می‌شوید، به غیر از حضور آشکار رقابت‌هایی که می‌تواند شامل بانک‌های بزرگ باشد، چالش‌های زیادی وجود دارد. نرخ ها بسیار متغیر است و انجام موفقیت آمیز این نوع تجارت به توجه کامل شما نیاز دارد. شما می توانید یک حساب ارزی با 1000 دلار راه اندازی کنید. این بهترین راه برای شروع در نظر گرفته می شود زیرا اگر مقداری پول از دست بدهید، هنوز مقداری پول بیشتر برای کار خواهید داشت. در واقع، مبلغ ایده آل برای شروع 2000 دلار است.

صرافی یک تجارت 24 ساعته است زیرا هیچ زمان واقعی تعطیلی وجود ندارد و پول هرگز نمی‌خوابد. حقیقت این است که وقتی در کانادا صبح است، ممکن است در کشور دیگری بعدازظهر باشد، در حالی که در کانادا شب است. ممکن است عصر دیگری باشد. بنابراین تا زمانی که مردم بیدار هستند و به تجارت، انجام معاملات و مسافرت می پردازند، پول رد و بدل می شود و نرخ ها همچنان در نوسان هستند تا باعث سود یا زیان یکی در این تجارت شود.

قبل از اینکه کسی وارد یک کسب و کار مانند این شود، باید تحقیقات کامل خود را در مورد صنعت انجام دهند و بدانند پول چگونه کار می کند. آنها همچنین باید یک کارگزار حرفه ای ارز خارجی را مطالعه کنند تا احساس کنند که واقعاً چگونه انجام می شود، زیرا اگر کسی ایده ای نداشته باشد که چه کاری انجام می دهد، ممکن است پول زیادی از دست بدهد. با این حال، وقتی به این تجارت عادت کردید، می توانید بازار را پیش بینی کنید و با شهود خود در خرید و فروش بهتر کار کنید. به زودی متوجه خواهید شد که نرخ ها چه زمانی بالاتر یا پایین تر می شوند و به طور غریزی عواملی را که باعث این تغییرات می شوند، می دانید.

مطلب پیشنهادی : ویزای کار کانادا

برای نیازهای فنی و انسانی خود، کارمندانی را استخدام کنید!

این نوع کسب و کار به تجهیزات زیادی برای فعالیت نیاز ندارد. آنچه شما نیاز دارید لپ تاپ ( بسته به نحوه کار شما می تواند اختیاری باشد)، یک ماشین حساب و یک گاوصندوق برای تمام پول نقدی که در دست دارید.

شما می توانید انتخاب کنید که صرافی خود را تک نفره اداره کنید یا چند کارمند را استخدام کنید تا هر از گاهی به شما کمک کنند. اما این نوع تجارت در ساده ترین شکل خود به افراد زیادی نیاز ندارد. حال اگر می‌خواهید مانند یک شرکت مشارکتی یا با مسئولیت محدود اداره کنید و می‌خواهید با مبادلات ارزی کسب ‌و کارهای بزرگ سر و کار داشته باشید، ممکن است صرفاً یک کسب‌وکار تک نفره کار هوشمندانه‌ای نباشد.

وقتی صحبت از نیروی انسانی به میان می آید، در زیر چند نوع کارمندی که ممکن است بخواهید در تجارت صرافی خود استخدام کنید، آورده شده است.

 • مدیر اجرایی
 • ادمین و مدیر پرسنل
 • مسئول فروش و بازاریابی
 • افسر میز جلو
 • سر حسابدار
 • کارگزاران ارز
 • رانندگان
 • مشاوران مالی

چند مثال صرافی در شهرهای تورنتو و ونکوور و کلگری

چند مثال صرافی در شهرهای تورنتو و ونکوور و کلگری

هر صنعتی مجموعه ای از برندهای خود را دارد که با رویکرد منحصر به فرد در ارائه خدمات، حفظ مشتری یا حتی با طولانی ترین حضور در صنعت، تاثیر مثبتی بر مصرف کنندگان گذاشته است. در زیر برخی از مشاغل یا مارک های پیشرو مبادله ارز در کانادا آمده است:

 • بانک کانادا
 • صرافی بانک کانادا
 • Knightsbrigde Foreign Exchange, Inc

صرافی های معروف تورنتو

 1. Ebixcash World Money
 2. Ultimate Currency Exchange
 3. College Currency Investments
 4. NHVN Currency Exchange

صرافی های معروف ونکوور

 1. Charlie’s Currency Exchange 
 2. Vancouver Bullion & Currency Exchange
 3. Kingmark Canada Currency Exchange
 4. Happy Currency Exchange

صرافی های معروف کرلگری

 1. Calforex Currency Exchange
 2. Albern Coins & Foreign Exchange
 3. Custom House
 4. Canex Forex Currency Service

معرفی صرافی های ایرانی در کانادا و تصاویری از آنها

Vancouver Salamat Sarafi

صرافی های ایرانی در کانادا

Vancouver Salamat Sarafi از سال 1999 در خدمت جامعه ونکوور بوده است. Vancouver Salamat Sarafi با بیش از 30 سال سابقه یکی از بهترین صراف های ایرانی در ونکوور کانادا می باشد. سلامت صرافی تلاش می کند تا دسترسی آسان و مقرون به صرفه ای به خدمات مورد نیاز شما در کشور جدیدتان داشته باشد. با استفاده از طیف گسترده ای از مخاطبان در بسیاری از زمینه های صنعت کسب و کار کانادا، می تواند مشاوره در زمینه کسب و کار، مربیگری مدیریت، مدیریت مالی ارائه دهد. تیم کارشناسان سلامت صرافی ونکوور با بیش از 30 سال تجربه، خدمات مالی سلامت را سازمان یافته، به موقع و حرفه ای در اختیار شما قرار می دهد.

Daniel Exchange

صرافی های ایرانی در کانادا

Daniel Exchange علاوه بر اعمال بهترین نرخ های موجود در بازار، با ارائه خدمات مشاوره ای از مشتریان خود با سرمایه و سرمایه صرافی خارجی حمایت می کند. به طور کلی این صرافی خدمات خود را در قالب خدمات بازرگانی خارجی صرافی و مشاوره صرافی خارجی ارائه می دهد. تجربه شما به عنوان مشتری ارزشمند Daniel Exchange تنها به بهترین نرخ ارز محدود نمی شود، بلکه هزینه ای برای خرید و فروش ارز که معمولا بانک ها به دریافت آن علاقه مند هستند نیز از شما دریافت نمی شود.

 etemad Sarafi

صرافی های ایرانی در کانادا

etemad Sarafi با سابقه طولانی، موثر و درخشان در ارائه خدمات تمام الکترونیکی صرافی خارجی، بهترین خدمات صرافی خارجی را برای ایرانیان مقیم کانادا ارائه کرده است. از بدو تاسیس شعبه کانادا در منطقه نورث یورک در زمینه ارائه خدمات صرافی خارجی به هموطنان فعال بوده است.  etemad Sarafi  که از همان ابتدا با شعار «اولین صرافی الکترونیکی تمام ایرانی» آغاز به کار کرد، همواره بر حفظ سهولت و سرعت صرافی ها با استفاده از فناوری ارتباطی، با استفاده از دانش دانشگاهی و نیروهای متخصص خود تاکید داشته است. در طول سالیان متمادی جایگاه قدرتمندی در ارائه خدمات ارزی تمام الکترونیکی در دنیای مدرن امروزی داشته است. دفتر مرکزی این شرکت در حال حاضر در ایران در خیابان سپند در تهران (مرکز خرید صاحبقرانیه)، در مالزی در خیابان سلطان اسماعیل کوالالامپور (مرکز خرید هاپ استون) و در کانادا در خیابان یانگ در تقاطع خیابان مک کی در تورنتو قرار دارد.

Royal Sarafi 

صرافی در کانادا

مرکز Royal Sarafi همچنین یکی از بهترین دفاتر صرافی ایرانی در کانادا و شهر تورنتو است که بهترین نرخ دلار کانادا را می توان در ارز سلطنتی صرافی یافت. این صرافی در 6064 A Young Street در تورنتو قرار دارد.

Hafiz Sarafi Canada

 مرکز Hafiz Sarafi Canada که یکی از برترین دفاتر صرافی ایرانی در کانادا می باشد به هموطنانی که در کانادا حضور دارند خدمات بیمه ای و مالی خارجی ارائه می دهد. حافظ کانادا صرافی در ونکوور شمالی 1446 خیابان لنزدیل واقع شده است.

Young Exchange

مرکز صرافی جوان ونکوور همچنین خدمات مالی، انتقالCAD، بیمه و سایر خدمات را در سریع ترین زمان ممکن ارائه می دهد. از دیگر خدمات می توان به خرید و فروش ارزهای مختلف، ارسال ارز برای عزیزانتان در اسرع وقت با بهترین نرخ، ارسال ارز با نرخ درخواستی مشتری، تبدیل دلار کانادا و آمریکا با بهترین نرخ و امکان پرداخت همزمان با کارت های بانکی ایرانی استناد شده است. یانگ صرافی یک شرکت صرافی ارزی مستقر در کانادا است که برای بیش از 100 ارز خدمات ارائه می دهد. همچنین اگر نرخی بهتر از یک صرافی اصلی ارز محلی ببیند، قیمت بهینه را انجام می دهد.

Saleh Exchange

مرکز Saleh Exchange یکی از بهترین دفاتر صرافی در ونکوور کانادا است که خدماتی مانند ارسال حواله دلاری به ایران و تبدیل ارز را ارائه می دهد. این صرافی در شمال ونکوور، خیابان 108 غربی واقع شده است.

World Exchange

 مرکز اعتباری دنیا به عنوان یکی از پیشروان تجارت صرافی در بازار تجارت ونکوور کانادا، با بهره گیری از کادری مجرب توانسته است بهترین خدمات ممکن را به مشتریان خود ارائه دهد.  World Exchangeهمواره به فکر ارتقای خدمات خود و رفاه حال مشتریان گرامی خود بوده است، از این رو برای ایجاد تنوع بیشتر در خدمات صرافی های خارجی و رفع نیاز همه مردم به این گونه خدمات، دنیا تلاش های گسترده ای را برای توسعه انجام داده است.

شرح خدماتی که صرافی ها در کانادا ارائه می دهند

صنعت خدمات مبادله ارز خارجی در کانادا شامل اپراتورهایی است که خدمات مبادله ارز خارجی را به مصرف کنندگان و مشاغل به عنوان منبع اصلی درآمد ارائه می دهند. خدمات صنعت شامل خدمات پرداخت تجاری و صرافی سنتی است. 

محصولات و خدمات

 • بانکداری خرده فروشی
 • ارز آنلاین
 • ارز در فروشگاه
 • ارز برای مشاغل
 • دیگر

فعالیت ها

 • ارائه خدمات صرافی برای مصرف کنندگان
 • ارائه خدمات صرافی برای مشاغل
 • ارائه صرافی عمده به بانک ها

نکاتی پیرامون تبادل ارز کانادا در بانک

ممکن است برایتان سوال پیش آید که آیا بانک‌های کانادا نیز کار تبادل ارز را انجام می‌دهند؟ به عبارتی آیا با مراجعه به بانک می‌توان دلار کانادا داد و دلار آمریکا را دریافت کرد؟ در برخی موارد دیده شده که صادر کنندگان برخی کارت‌های اعتباری به مشتریان خود این امتیاز را می‌دهند که بدون آنکه کارمزد تراکنش خارجی داشته باشند در دیگر کشورها خرید داشته باشند.

تبادل

 نکته قابل توجه این است که ارز کانادا دومین ارز ذخیره بزرگ و پر معامله‌ترین ارز در دنیا، پس از دلار آمریکا است. به همین دلیل می‌توانید در کانادا بانک‌هایی را بیابید که به شما کارت اعتباری با این ویژگی را اعطا می‌کند.

به طور متوسط اکثر مسافران، چه به عنوان توریست و چه به عنوان مهاجر تازه وارد به کانادا، دنبال تبدیل ارز هستند. اما اگر از قوانین آن مطلع نباشید ممکن است برایتان کمی گران تمام شود. به طور مثال در فرودگاه، در هتل و یا حتی کیوسک‌های مشخص شده کار تبادل ارز انجام می‌شود اما در همه‌ی آن‌ها قیمت تمام شده یکسان نیست.
صرافی‌های معتبر کانادا از جمله مراکزی هستند که شما می‌توانید با خیال راحت به تبادل ارز بپردازید.

تبدیل ارز کانادا

در صورتی که نتوانستید صرافی‌های معتبر را در کانادا بیابید با کارشناسان ما در تماس باشید.

بهتر است در راه بازگشت به کشور خود، در فرودگاه، آخرین جایی که به دستگاه‌های تبادل ارز خارجی دسترسی دارید، باقی مانده پول خود را به واحد کشورتان برگردانید.

نکته پایانی

دنیا به سرعت در حال تغییر است و ممکن است درست پیش از استفاده از هر روشی، شیوه‌ی نوین دیگری روی کار آید. همیشه پیش از شروع سفر خود بررسی کنید آیا در مقصد شما کارت‌های اعتباری یا دیگر کارت‌هایی قابل استفاده هستند که مجبور به تبادل ارز نباشید؟! و یا اگر مجبور به تبادل ارز هستید کدام صرافی‌ها معتبر هستند.

مطالب پیشنهادی:

اقامت دبی

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما

درخواست مشاوره رایگان

15 + 9 =

نظرات و سوالات شما

۵ دیدگاه

 1. محمود نوری

  سلام میخواستم بدونم مالیات که بر تراکنش میخوره چگونه حساب میشه و درصدش چقدره

  پاسخ دهید
 2. احمدی

  مجوز یا همون گواهینامه حرفه ای لازم بعنوان کارگزار رسمی برای راه اندازی صرافی را چگونه و از چه نهادی باید اخذ کنیم

  پاسخ دهید
 3. میلاد هاشمی

  با عرض سلام و احترام! میشه بنده را برای اخذ جواز صرافی و طی مراحل کمک نمایید؟ من جدید به کانادا امده ام و اقامت دایمی دارم میخواهم کسب و کار صرافی را در کانادا اغاز نمایم ولی مراحل اخذ جواز را نمیدانم امیدوارم در این زمینه بنده را کمک نماید ازتون ممنون میشم.
  با عرض حرمت
  میلاد هاشمی

  پاسخ دهید
 4. Saeed

  سلام. تاسیس صرافی در کانادا چقدر سرمایه میخواد؟ و درامدش چقدره؟ (حداقلش) برا کسی که تازه میخواد واردش بشه. ممنون

  پاسخ دهید
 5. Amanullah Rahimi

  سوال من اين أست كه ميخوايم صرافي را در كانادا ايجاد نمايم.

  پاسخ دهید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *