تکمیل فرم ویزای کانادا


آخرین بروز رسانی : ۰۲/۰۶/۱۹

 

در حال حاضر کانادا امتیاز ویژه ای را برای ایرانیان در نظر گرفته است، که می‌توانند ویزای توریستی را در خاک کانادا به ویزای کار باز تبدیل کنند. اگر موفق به دریافت ویزای توریستی کانادا شوید، فعلا این راهکار یکی از بهترین روش های مهاجرتی کاناداست.

 

بنابراین اگر میخواهید مسیر درخواست ویزای کانادا برای شما بی نقص انجام شود، توصیه می‌شود با ما تماس بگیرید و از خدمات حرفه ای ما در دفاتر ایران و کانادا استفاده کنید. اگر هم به هر دلیل تمایل به پرداخت هزینه بابت تخصص را ندارید، این آموزش به صورت رایگان تقدیم شما...

 

اگر میخواهید کل مسیر درخواست ویزای کانادا را خودتان طی کنید؛ در انجام مراحل آموزش زیر بسیار دقت داشته باشید، نامه قوی و با تحقیق برای آیتینری سفر خود ارائه دهید، تمکن مالی را با توجه به هدفی که دارید، ارائه دهید تا افسر اداره مهاجرت را برای صدور درخواست ویزا قانع کنید. در این آموزش فقط مراحل درخواست عنوان شده است، شانس دریافت ویزای توریستی کانادا به کیفیت پرونده شما بسیار بستگی دارد.

تکمیل اشتباه هر یک از فرم های اداره مهاجرت کانادا (سه نوع فرم) یکی از دلایل اصلی ریجکتی ویزای کانادا.

* اگر ریجکت شده اید توصیه می‌شود حتما صفحه رفع ریجکتی ویزای کانادا ، در ویزا724 را مطالعه بفرمایید.

 

ویدئو 1: تبدیل ویزای توریستی کانادا به ویزای کار در سال 2023

 

 

به چهار روش می توانید برای درخواست ویزای کانادا اقدام کنید:

1. توسط کارشناسان ما در دفاتر ایران و کانادا (بدون حضور وکیل و مشاور رسمی اداره مهاجرت کانادا)

2. توسط وکیل مشاور رسمی اداره مهاجرت کانادا (در دفتر کانادا)

3. توسط وکیل دادگستری کانادا (با دعوتنامه رسمی)

4. توسط خودتان (در ادامه همین مطلب به صورت رایگان آموزش ثبت درخواست ویزای توریستی کانادا را در اختیارتان گذاشته ایم)

اگر سه گزینه اول را انتخاب می کنید حتما صفحه ما را مطالعه بفرمایید و با ما در تماس باشید. اما اگر گزینه چهارم را انتخاب می کنید، و نمی‌خواهید برای تخصص و تجربه هزینه پرداخت کنید، ادامه مطلب را با دقت دنبال کنید.

نکته: برای اطلاع از هزینه و شرایط خدمات ما در ویزای توریستی، به لینک > هزینه های ویزای توریستی کانادا مراجعه بفرمایید. 

 

ویدئو 2 : نکات مهم برای افزایش شانس ویزای توریستی کانادا

 

توجه: ویزا724 هیچگونه مسئولیتی در قبال خطاهای احتمالی شما در تکمیل فرم درخواست ویزای کانادا، چینش مدارک و ارائه مدارک جعلی به اداره مهاجرت و ریجکتی شما ندارد. این محتوا فقط یک آموزش رایگان است.

 

دقت داشته باشید که انتخاب وکیل مهاجرت کانادا برای انجام هیچکدام از مراحل مهاجرت یا درخواست ویزای کانادا اجباری نیست، اما حضور یک وکیل یا مشاور خبره و با تجربه بسیار می تواند در مدیریت زمان و افزایش شانس ویزا موثر باشد.

* برای افزایش شانس دریافت ویزای توریستی کانادا بهتر است که در 2 سال گذشته تاریخچه سفر قوی به کشورهای درجه یک داشته باشید، از این رو می توانید از خدمات ارزانترین ویزای شنگن ویزا724 استفاده کنید.


یکی از اصلی ترین و مهم ترین قسمت های مراحل مهاجرتی تهیه فرم های مربوطه و تکمیل آنها است. این فرم ها بر اساس روش مهاجرتی و شرایط شما متفاوت هستند اما اصلی ترین فرمی که در همه روش های مهاجرتی استفاده می شود فرم اطلاعات شخصی یا imm5257e است.
تکمیل صحیح فرم باعث سریعتر پیش رفتن پروسه مهاجرتی و همچنین کاهش احتمال ریجکت و رد شدن می شود؛ بسیاری از دلایل ریجکت شدن درخواست افراد اشتباه تکمیل کردن فرم ها و یا ثبت اطلاعات به صورت اشتباه بوده است.
تکمیل فرم ویزای کانادا به صورت زیر است:

 

تکمیل فرم ویزای کانادا مرحله 1

در این کادر قسمت 1 که عبارت UCI نوشته شده است را تکمیل نکنید؛ این بخش را باید افسر ویزا تکمیل کند. در بخش دوم که عبارت I WANT SERVICE IN نوشته شده است شما باید زبانی که قصد دارید با آن فرم را تکمیل کنید را بنویسید؛ دقت داشته باشید که برای تکمیل فرم ویزای کانادا شما اجازه استفاده از زبان انگلیسی یا فرانسوی را دارید. بخش سوم که آخرین بخش از این کادر است که عبارت VISA REQUESTED نوشته شده است؛ شما باید در آن نوع ویزای خود را ثبت کنید.

 

نحوه تکمیل فرم ویزای کانادا مرحله 2
بخش بعد، بخش ثبت اطلاعات شخصی است. در این کادر در قسمت FULL NAME شما باید در این قسمت نام و نام خانوادگی خود را دقیقا همان که در پاسپورتتان ثبت شده است بنویسید.

 

نحوه تکمیل فرم ویزای کانادا مرحله 3

اگر شما اسم مستعاری دارید که با آن شناخته می شوید در این قسمت گزینه YES را انتخاب کنید و در کادر سمت چپ اسم مستعار خود را به صورت دقیق و صحیح بنویسید.

 

نحوه تکمیل فرم ویزای کانادا مرحله 4

در این قسمت در مقابل عبارت SEX جنسیت خود را بنویسید؛ در کادر شماره 4 که عبارت DATE OF BIRTH نوشته شده است تاریخ تولد خود را در جاهای خالی به صورت روز، ماه و سال بنویسید. در کادر شماره 5 که عبارت PLACE OF BIRTH نوشته شده است شهر محل تولد خود را بنویسید و در کادر COUNTRY OF TERRIORTY کشور محل تولد خود را بنویسید.

 

نحوه تکمیل فرم ویزای کانادا مرحله 5
در کادر شماره 6 که عبارت CITIZENSHIP درج شده است تابعیت خود را ذکر کنید.

 

نحوه تکمیل فرم ویزای کانادا مرحله 6

در کادر شماره 7 که عبارت CURRENT COUNTRY OR TERRIORTY OF RESSIDENCE نوشته شده است باید کشوری که در آن اقامت دارید، وضعیت اقامت خود را ذکر کنید.

 

نحوه تکمیل فرم ویزای کانادا مرحله 7 

 

در این بخش شما باید بنویسید که در 5 سال گذشته به صورت موقت یا دائم برای دریافت شهروندی کشوری دیگر زندگی کرده اید یا خیر و آن هم چه کشوری و برای چه مدت.

 

نحوه تکمیل فرم ویزای کانادا مرحله 8

در کادر شماره 9 که عبارت COUNTRY OR TERRITORY WHERE APPLYING نوشته شده است؛ شما باید اگر از کشوری غیر از کشور اصلی خود اقدام برای ویزا می کنید به صورت دقیق اطلاعات را بنویسید، همچنین شما باید کشوری که در آن برای انگشت نگاری اقدام می کنید را انتخاب کنید. در قسمت وضعیت شما باید وضعیت خود را انتخاب کنید. دقت داشته باشید که در قسمت های مربوط به تاریخ، تاریخ ها را به صورت میلادی وارد کنید.

 

نحوه تکمیل فرم ویزای کانادا مرحله 9

در کادر شماره 10 شما باید وضعیت تاهل خود را ثبت کنید. در قسمت A باید وضعیت تاهل خود را ثبت کنید. در قسمت C باید نام فردی که با آن ازدواج کرده اید را بنویسید.

 

نحوه تکمیل فرم ویزای کانادا مرحله 10

قسمت 11 ، در این قسمت اگر همسرتان فوت شده است یا اینکه جدا شده اید باید اطلاعات مربوط به این مورد را به صورت دقیق بنویسید.

 

نحوه تکمیل فرم ویزای کانادا مرحله 11
در این قسمت اطلاعات مربوط به زبان را باید درج کنید؛ در قسمت اول زبان مادریتان، در قسمت دوم این را ذکر کنید که توانایی به برقراری ارتباط به زبان انگلیسی یا فرانسوی هستید را ذکر کنید، در قسمت C ذکر کنید که به چه زبانی راحت تر می توانید صحبت کنید و در قسمت آخر ذکر کنید که آیا مدارکی در این زبان ها گرفته اید.

 

نحوه تکمیل فرم ویزای کانادا مرحله 12

در این قسمت باید اطلاعات مربوط به پاسپورتتان را بنویسید. اطلاعات پاسپورت شامل شماره پاسپورت، کشور محل صدور پاسپورت، تاریخ صدور پاسپورت، تاریخ انقضای پاسپورت و مشخص کنید که آیا از پاسپورت صادر شده توسط امور خارجه تایوان یا اسرائیل استفاده می کنید؟

 

نحوه تکمیل فرم ویزای کانادا مرحله 13

در بخش بعد شما باید اطلاعات هویتی خود را ذکر کنید، برای این مورد باید نوع مدرک شناسایی، شماره مدرک، کشور محل صدور آن و تاریخ صدور و انقضا را ذکر کنید.

 

نحوه تکمیل فرم ویزای کانادا مرحله 14

در بخش بعدی اگر شهروند آمریکا هستید باید شماره گرین کارت و تاریخ اعتبار آن را ذکر کنید.

 

نحوه تکمیل فرم ویزای کانادا مرحله 15

در این بخش شما باید راه های ارتباطی را ذکر کنید. دقت داشته باشید که آدرس ایمیل را به درستی وارد کنید چراکه تمام اطلاعات مربوطه به آدرس ایمیلی که ثبت کرده اید ارسال می شود. در کادر بعدی شما باید آدرس پستی فعلی خود، کدپستی، واحد، کوچه، اسم خیابان، شهر، کشور، استان و کدبین المللی را ذکر کنید.

 

نحوه تکمیل فرم ویزای کانادا مرحله16
در بخش اطلاعات تماس شما باید تلفن تماس، نوع شماره (اینکه موبایل است یا شماره منزل و یا محل کار، کد کشورتان و شماره تماس کامل را درج کنید. در سه قسمت بعدی شما می توانید شماره تلفن جایگزین، شماره فکس و آدرس ایمیل خود را ثبت کنید.

 

مرحله 16 تکمیل فرم ویزای کانادا

در این بخش باید اطلاعات مربوط به سفر را ذکر کنید. هدفتان از سفر، زمان شروع و پایان سفر، وضعیت مالی شما به دلار و در صورتی که قصد ملاقات با اعضای خانواده را دارید نام و اطلاعات آن شخص را ذکر کنید.

 

نحوه تکمیل فرم ویزای کانادا مرحله 17

در بخش هشتم شما باید اطلاعات تحصیلی خود را ثبت کنید. در این بخش ذکر کنید که آیا مدرک تحصیلی دارید؟ ماه و سال شروع و پایان تحصیلتان، رشته ایی که در آن تحصیل کرده اید، نام دانشگاهتان، کشوری که در آن تحصیل کرده اید و استانی که در آن مشغول به تحصیل بوده اید را ذکر کنید.

 

نحوه تکمیل فرم ویزای کانادا مرحله 18

این بخش مربوط به وضعیت اشتغال شما است. اگر در ده سال گذشته در محلی استخدام شده اید و مشغول به کار بوده اید باید این مورد را ذکر کنید. در صورتی که سابقه کار دارید باید ماه و سال شروع و پایان اشتغال، سمت شغلیتان، شهری/استان و کشوری که در آن مشغول به کار بوده اید و نام و اطلاعات شرکت یا ارگانی که در آن مشغول بوده اید را بنویسید.

 

نحوه تکمیل فرم ویزای کانادا مرحله 19

بخش آخر را افرادی بالای 18 سال سن بایستی حتما تکمیل کنند. در این بخش سوالاتی پرسیده شده است که باید به صورت دقیق و صحیح به آنها پاسخ دهید.
سوال اول) در طی 2 سال گذشته شما یا اعضای خانواده تان به بیماری سل دچار شده اند؟
سوال دوم) آیا درگیر اختلالات ذهنی و جسمی که نیازی به دارو ندارند هستید؟ آیاد در زمان حضور در کانادا از سیستم مراقبت های بهداشتی باید استفاده کنید؟
سوال سوم)پس از اتمام تحصیل بدون مجوز وارد کانادا شده اید؟
سوال چهارم) آیا درخواست ویزای شما برای ورود به کانادا یا کشوری دیگر رد شده است؟ آیا به شما از سوی دولت پیشنهاد ترک کشور داده شده است؟
سوال پنجم) آیا برای ورود یا بازگشت به کانادا اقدام کرده اید؟
سوال ششم) سابقه دستگیری یا سابقه کیفری در کشورهای دیگر را دارید؟
سوال هفتم) تا به حال عضو نیروهای نظامی، یگان امنیت شهری و پلیس بوده اید؟
سوال هشتم) تا به حال عضو نیروهای تروریستی و یا سیاسی بوده اید؟
سوال نهم) تا به حال محکوم به صدمه زدن، زندانی شدن بوده اید؟

 

برای مشاهده ادامه آموزش برای ثبت درخواست ویزا در وبسایت اداره مهاجرت به صفحه آموزش ویزای توریستی کانادا مراجعه بفرمایید.

 

چگونگی تبدیل ویزای توریستی به ویزای کاری کانادا

ابتدا لازم است ذکر کنیم که امکان تبدیل ویزای توریستی به ویزای کاری وجود ندارد، بلکه افرادی که با استفاده از ویزای توریستی در این کشور اقامت دارند میتوانند درخواست خود را برای دریافت ویزای کاری ثبت کنند.

توجه داشته باشید که کار کردن بدون ویزای کاری و مجوز در کانادا تخلف محسوب میشود. بهتر است پیش از اقدام برای دریافت ویزای کاری یک رزومه مطابق با استانداردهای کاری در کانادا آماده نمایید. همچنین توصیه میشود از طریق پورتال های شغلی جهانی مانند  Indeed، LinkedIn، Glassdoor برای شغل مورد نظرتان درخواست دهید. داشتن پیشنهاد شغلی از سوی شرکت های کانادایی تاثیر زیادی در قبول و یا رد درخواست شما دارد.

 

دریافت LMIA

دریافت LMIA (Labor Market Impact Assessment) یکی دیگر از گام هایی است که باید در راستای دریافت ویزای کاری کانادا بردارید. این گواهی به معنی ارزیابی تاثیر بربازار کار است. با استفاده از این گواهی کارفرما به دولت اعلام میدارد که شما بهترین گزینه برای این موقعیت شغلی هستید و نمیتوان یک شهروند کانادایی را جایگزینتان کرد. این مسئله به منظور محافظت از حقوق کاری شهروندان کانادا ایجاد شده است.

 

ویزای کاری

 

دریافت مجوز کار در کانادا

پس از دریافت LMIA لازم است برای دریافت مجوز کار در کانادا اقدام نمایید. این کار از چند طریق قابل انجام است. یکی از راه هایی که به دلیل محدودیت های ویروس کرونا برای داوطلبان به وجود آمده است، استفاده از وب سایت cic برای ثبت آنلاین درخواست دریافت مجوز کار است.

یکی دیگر از راه هایی که میتوانید با استفاده از آن ویزای کاری کانادا را دریافت نمایید، پذیرفته شدن در یک موسسه آموزشی تایید شده است. برای این کار شما ابتدا باید یک ویزای اقامت موقت و پس از آن پذیرش یک موسسه DLI را دریافت نمایید. سپس لازم است برای مجوز تحصیل درخواست نموده و ترم تحصیلی خود را تکمیل نمایید. پس از حداقل 8 ماه میتوانید مجوز PGWP را دریافت نمایید. این مجوز برای کار آزاد پس از فارغ التحصیلی صادر میشود.

برای دریافت ویزای کاری کانادا پس از انجام مراحل ذکر شده میتوانید مطابق آموزش های آماده شده در این مقاله عمل نموده و فرم مربوط به درخواست ویزای کار را تکمیل و ارسال کنید.

 

نتایج اعتماد به ما:

تصاویر بیش از 40 ویزای موفق کانادا که اخیرا توسط ویزا724 دریافت شده:

 

ویزای موفق کانادا 1 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 2 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 3 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 4 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 5 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 6 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 7 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 8 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 9 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 10 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 11 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 12 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 13 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 14 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 15 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 16 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 17 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 18 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 19 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 20 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 21 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 22 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 23 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 24 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 25 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 26 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 27 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 28 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 29 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 30 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 31 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 32 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 33 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 34 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 35 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 36 - ویزا 724

 

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما


سوالات متداول


برای افراد زیر 18 سال چه کسی فرم درخواست ویزای کانادا را پر می کند؟

در صورتی که سن شما کمتر از 18 سال است یکی از پدر یا مادر یا قیم قانونی شما باید فرم را امضا کند. امضای فرم به معنای آن است که شما تمامی سوالاتی که مطرح شده است را متوجه شده اید و پاسخ شما به سوالات کامل بوده است. در صورتی که فرم را امضا نکنید و تاریخ را ذکر نکنید فرم ناقص قلمداد شده و به شما بازگردانده می شود.

آیا وجود وکیل مهاجرت برای درخواست ویزای توریستی کانادا اجباریست؟

وجود مشاور یا وکیل برای درخواست ویزای کانادا اجباری نیست، اما تجریه یک وکیل خبره باعث ارائه یک پرونده با کیفیت شده و شانس دریافت ویزا را افزایش می دهد.
 


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


فرشته رجبی :

سلام و وقت بخیر در مورد تمکن مالی، ظاهراً باید 20000 دلار کانادا داشته باشی و یه پرینت حساب شش ماهه ارائه بدی. سوال من اینه که اگر کسی زمین یا ماشین داشته باشه و اجاره نامه هم به نامش باشه باز هم باید همین مقدار پول نقد به مدت شش ماه توی حسابش باشه؟

سلام و احترام

بله 3-4 ماه باید در حساب باشه.

mahdi :

سلام عرض خسته نباشید خدمتتون. در سایت vfs global در قسمت اخذ نوبت برای یک شخص گزینه IRCC NO را باید از کجا بیاوریم؟ ممنونم از لطف شما

mehdi :

سلام وقتتون بخیر در قسمت ircc no در سایت vfs global برای گرفتن نوبت چی باید بنویسیم؟ ممنونم از زحمات شما

با درود 

آموزش ها را مطالعه بفرمایید.

محمود :

با درود و سپاس از اطلاعات بسیار مفیدتان. هنگام آپلود تاریخچه سفر آیا می توانم همه ویزاها را در قالب یک فایل pdf بفرستم؟

با درود 

توضیحات در همین صفحه عنوان شده است

افسون قنبری :

سلام بعد از آپلود مدارک و فرمها می نویسد Uploaded - not submitted to IRCC Uploaded Filename: چه موقع فرمها submit می شوند . آیا با وجود این پیام درخواست را ثبت کنم و پرداختها را انجام دهم ؟

با درود 

توضیحات در همین صفحه عنوان شده است.

Minoo :

سلام ما فرم پر کردیم و نامه برای انگشت نگاری برامون اومد که متوجه شدیم قسمتی که برای انتخاب همراه است به اشتباه زدیم تنهایی چه طور میشه اصلاحش کرد؟

با درود 

مجدد تکمیل بفرمایید هر اشتباهی ممکن است موجب ریجکتی شما شود.

گلسا :

سلام، من به تازگی ویزای توریستی آن رو سابمیت کردم . موضوعی که الان بهش شک کردم اینه که در یکی از فرم ها که سوابق کاری رو درج میکنیم آخرین سابقه که در حال حاضر در آن اشتغال دارم و نامه اشتغال به کار و مرخصی و بیمه هم درج کردم رو وارد نکردم . هم فضا پر شده بود و هم تاریخ اتمام نداشت به همین دلیل به سوابق قبلی اکتفا کردم، آیا این موضوع میتونه مشکل ساز بشه؟

با درود 

خیلی موارد بر ریجکتی موثر است این موضوع هم می تواند موجب ریجکتی شود.

پویان مهدی پور :

با درود من با خانواده مدت 5سال هست که در سوئد درخواست پناهندگی کردم و متاسفانه اینجا منفی گرفتم و حکم اخراج از کشور سوئد راهم گرفتم. ایا با شرایطی که دولت کانادا برای ایرانیان فراهم کرده، ایا میتوانم از اینجا(سوئد) درخواست ویزای کانادا بکنم؟ اگر اری چگونه؟ با تشکر

با درود 

در برنامه های اقامت دائم کانادا اگر شرایطش را داشته باشید مشکلی نیست، اما متاسفانه شانسی برای ویزاهای موقت کانادا ندارید، چون احتمال پناهندگی شما در کانادا بالاست.

Maria :

سلام وقتتون بخیر. من در پرتال سایت IRCC درخواست ویزای ویزیتوری کردم. این فرم رو نداشت اما همه این سوالات رو مرحله به مرحله پرسید و ذخیره کرد. اما در قسمت بارگذاری مدارک هم این فرم رو درخواست نکرد. جدیدا سیستمش عوض شده؟ همه سوالات بود بجز اطلاعات کشوری که از اونجا برای بیومتریک اقدام میکنیم

با درود 

این فرم مربوط به اطلاعات شخصی ست.

Sima :

سلام پسرمن چندسال هست که اسپانیا زندگی میکنه واز اونجا می‌خواد تقاضای ویزای توریستی بکنه ‌نزد خاله اش میره حتما برای انگشت نگاری باید اسپانیا را انتخاب کنه؟ یا اینکه امکان دیگه ای هم داره و اینکه اگر تمکن مالی پدرش گذاشته بشه مشکلی هست؟

با درود 

در کشور اسپانیا هم می توانند درخواست کننده ویزای کانادا باشند، بهتر است تمکن مالی خودشان قوی باشد.

زری :

سلام و خدا قوت ببخشید برای فرم های کادر شماره 9 آیا باید ترول هیستری را نوشت یا اینکه فقط برای افرادی هست که برای اقامت کشوری اقدام کرده اند. یعتی اگر سابقه سفر توریستی را داشته نباید بنویسد. متشکرم

با درود 

سابقه سفر توریستی را هم وارد کنید.

آرش :

سلام من و همسرم میخواهیم ویزای کانادا بگیریم ممنون میشم کمکمون کنید پروفایل درست کردم و فرمها رو هم پر کردم ولی احتیاج به کمک دارم

با درود 

میتوانید از همین آموزش رایگان استفاده کنید یا هزینه آن را بپردازید که متخصصان ویزا724 به جای شما پروسه را انجام دهند، از این رو می توانید به صفحه هزینه ویزای توریستی کانادا مراجعه بفرمایید.

خواجه عبدالاحد صدیقی :

سلام و وقت بخیر من فورم های مهاجرت به کانادا را پر کردیم امضا امضای الکترونکی را در فورم ها انجام داده نمیتوانم ، از چی طریقی باید در فورم ها امضای الکترونکی درج کنم ممنون

saeidbarber :

سلام و درود بنده 5 ماه پیش ریجکت شدم الان دوباره میخوام درخواست بدم دعوتنامه از خواهرم که سیتیزن کانادا هستش دارم مدارکم هم تکمیل کردم فقط میخوام فرم درخواست پر کنید و مدارک را اپلود کنید لطفا بفرمایید هزینه این کار چقدر میشه؟

به صفحه هزینه های ویزای توریستی کانادا مراجعه بفرمایید

سارا :

سلام وقت بخیر من میخوام برای مراقبتهای قبل و بعد از عمل خواهرم که در کانادا هست اقدام به گرفتن ویزا کنم ، خواستم بدونم باید برای چه نوع ویزایی اقدام کنم؟ family visit یا companionate reason? ممنون میشم پاسخ بدید. سپاس از شما

با درود 

ویزیتو ویزا یا همون ویزای توریستی کانادا

سپیده کاظم خواه :

با سلام چطوری میتونم فرم سفارتهارو پر کنم برای اقامت کلیه کشورها که یکی انتخاب بشم

با دورد 

متوجه سوال شما نشدم؟ فرم تمام سفارت هارو پر کنید

zahra :

با سلام من تقاضا ویزاتوریستی کانادا را دارم ودارم انلاین پر میکنم فقط میخواستم بدونم فرمIMM5257 را بعد از پر کردن باید امضا کنم و اسکن کنم و ارسال کنم یا همانطور ارسال کنم ممنون میشم سریع پاسخ دهید با تشکر

امید امیدوار :

سلام وقت بخیر من و همسرم ویزای توریستی کانادا داریم وقصد سفر داریم (برای بار دوم) اما نوزادم نداره میخوام براش اقدام کنم آیا مثل کیس های خودمون فرم رو پر کنم واپلای کنم یا به عنوان همراه درخواست بدم ممنون میشم راهنمایی کنید

با درود 

به بالای سایت مراجعه و فرم ارزیابی تکمیل بفرمایید که شرایط شما بررسی شود.

امامی :

با سلام و روزبخیر برای فرزندان زیر 7 سال، قسمت مربوط به current occupation چگونه تکمیل شود؟

توضیحات کامل در فرم ها ارائه شده با دقت مطالعه بفرمایید

سیامک خسروی :

سلام. فرم 5475e و فرم 5476e را چگونه باید در pdf امضا کرد؟ این فرم جای لازم برای امضا ندارد. ضمن اینکه امکان ایجاد امضای تصویری را هم نمی دهد. ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید. باتشکر

از امضای الکترونیکی استفاده کنید

Majid :

سلام و با تشکر از راهنمایی های مفید شما من کارمند شرکت کانادایی هستم در ایران برایشان کار می کنم . از شرکت کارفرمای خودم در خواست صدور ویزا از سفارت با قید حضور فوری و به جهت مشاوره صادر شده . لطفا بفرمایید : 1- ویزای توریستی در خواست کنم یا ویزیتور ویزا ؟ 1- آیا ویزای صادره برای من هم 5 ساله خواهد بود ؟ 2- کدام شماره فرم را باید پر کنم ؟ سپاسگزارم

ویزای توریستی همان ویزیتور ویزاست.

ویزای 5 ساله مولتی هم همان ویزای توریستی ست.

شما باید درخواست ویزای کار داشته باشید.

Majid Moradi :

سلام وقت بخیر شما می تونید راهنمایی کنید که در بخش Fund available for my stay در فرم سفارت کانادا باید چه طور محاسبه کنم؟ آیا باید هزینه های یک سال را بنویسم یا هزینه کل مدت تحصیل؟

توضیحات کامل در همین صفحه عنوان شده است

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت قانونی با مجوزها و وکیل رسمی

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

مجوزها و آدرس دفاتر:

- مجوز وزارت گردشگری ایران (بنام سالی گشت پارس به ش.ث: 461992)

- مجوز رسمی مشاور مهاجرت کانادا، دکتر شهروز بهرامی اصل: ICCRC :R527306 

- مجوز مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران (ای نماد) بنام ویزا724

- مجوز دفتر فعال حقوقی و مشاور املاک، در امارات (دبی) بنام الیزیاگروپ

 

دفتر ایران (تهران): 

تلفن‌های ثابت:

02122913141 02122223173 / 02122226298

 

پشتیبانی تلفن همراه، واتساپ و تلگرام:

09124644197 / 09961042050 

(شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

 

آدرس: میرداماد؛ میدان مادر (محسنی)، برج بیژن، طبقه 7 واحد 6

* مراجعه حضوری فقط با رزرو وقت قبلی

(پاسخدهی تلفنی فقط: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران )

(پشتیبانی پیام در واتساپ و تلگرام: 24 ساعته)


دفتر کانادا (تورنتو):

CANADA Office  :

17075 Leslie St, Unit 6, Newmarket, ON L3Y8E1 
Canada Toronto 

19055987474+ : Whatsapp & CALL

(مراجعه به دفاتر فقط با رزرو وقت قبلی)

 

دفتر امارات (دبی):

DUBAI Office  :

Dubai sheikh zayed road AlQuoz3 RAK bank Building office

 

اینماد ویزا724   RCIC

* ویزا724 مرکز تخصصی ویزا و مهاجرت

لینک های مهم: شرایط مهاجرت به کانادا / ویزا تحصیلی کانادا

سرمایه گذاری در کانادا / وکیل مهاجرت / ثبت شرکت دبی

شرایط و هزینه ویزای توریستی کانادا / ویزای کانادا / پاسپورت دومینیکا

مهاجرت به انگلیس / ویزای تحصیلی انگلیس / خرید ملک در دبی

استارتاپ کانادا / موسسه مهاجرتی / تورنتو / ونکوور

 

* اینستاگرام ویزا724: 

ایمیل : info[at]visa724.com

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.