مهاجرت به کانادا از طریق خرید یا راه اندازی باشگاه بدنسازی


آخرین بروز رسانی : ۰۰/۰۸/۰۳

 

 

امکان مهاجرت به کانادا در دسته خدمات ورزشی و تناسب اندام وجود دارد. علیرغم مهاجرت بسیاری از مربیان ورزشی و تناسب اندام به کانادا در چند سال اخیر، این نیاز همچنان در سراسر کانادا از هر دو جنبه ملی و استانی بسیار وجود دارد.

مهاجرت از طریق راه اندازی یا خرید باشگاه بدنسازی در کانادا

سلامت و تناسب اندام در ایالات متحده یک صنعت پررونق 30 میلیارد دلاری است و طبق گزارش انجمن بین المللی سلامت، سالانه 3 تا 4 درصد رشد داشته است. تاسیس یک باشگاه ورزشی در کانادا می تواند یک تجارت بزرگ محسوب شود،  چرا که آمریکایی ها به طور متوسط ​​155 دلار در ماه برای سلامتی و تناسب اندام خرج می کنند. این مبلغ به 112000 دلار در هر سال هم می رسد.

 

مدارک لازم برای مهاجرت به کانادا به عنوان مدیر و مربی باشگاه بدنسازی

 برای مهاجرت به کانادا به عنوان مدیر و مربی باشگاه بدنسازی، مدارک و گواهی های شما باید توسط کانادا تایید شده باشد.

 مدارک مورد نیاز در این زمینه عبارتند از:

• مدرک دانشگاهی در مدیریت ورزش های تربیت بدنی یا رشته های مرتبط

•چندین سال تجربه در مشاغل مربوط به ورزش ​​و مشاوره یا برنامه ریزی مدیریت ورزشی

•مدیران اجرایی  ورزش ممکن است ملزم به داشتن گواهینامه مربی گری در یک رشته ورزشی خاص باشند.

 

مربی بدنسازی در کانادا

 فهرست رتبه بندی برای مهاجرت به عنوان مربی باشگاه بدنسازی به شرح زیر است:

•سن

در صورتی که سن شما بین 20 تا 29 سال باشد ، بیشترین امتیاز را دریافت خواهید کرد.

امتیاز مهاجرت به کانادا

•سطح زبان

نمره زبان در آزمون CLB می بایست بیشتر از 4 باشد.

مهاجرت به کانادا از طریق خرید باشگاه بدنسازی

• تسلط به زبان دوم

حداکثر امتیاز برای هر توانایی (خواندن ، نوشتن ، صحبت کردن و گوش دادن با همسر (حداکثر حداکثر 22 امتیاز) و بدون همسر (حداکثر 24 امتیاز) هر مهارت می تواند 6 امتیاز به خود اختصاص دهد.

سطح تحصیلات

 هزینه تاسیس باشگاه بدنسازی در کانادا چقدر است؟

هزینه های راه اندازی برای تاسیس یک باشگاه بدنسازی بسته به اندازه، مکان، امکانات و نوع سالن ورزشی که قصد راه اندازی آن را دارید می تواند بسیار متفاوت باشد. هزینه های اولیه راه اندازی می تواند به طور متوسط ​​از 10،000 تا 50،000 دلار متغیر باشد. با این حال، تاسیس باشگاه می تواند هزینه ای بسیار بیشتر از این مبلغ را نیز در بر بگیرد. برای مثال خرید یک باشگاه بدنسازی در کانادا با متراژ معمولی می تواند معادل 800،000 دلار قیمت داشته باشد.

 

مطلب پیشنهادی : خرید بیزینس در کانادا

 

توجه داشته باشید که برآورد کاملا دقیق تقریبا غیر ممکن است.

محل قرار گیری باشگاه یکی از مهم ترین و پرهزینه ترین بخش های راه اندازی باشگاه ورزشی در کانادا است.  علاوه بر محل قرار گیری می بایست در رابطه با خرید یا اجاره باشگاه برنامه ریزی کنید. هزینه اجاره یک محیط 2000 فوت مربعی تقریبا 6000 دلار در ماه است. در مرحله بعد می بایست بررسی کنید که آیا باشگاه مورد نظر احتیاج به بازسازی یا اضافه کردن تجهیزات دارد یا خیر. افزودن دوربین مداربسته، دوش حمام و امکانات دیگر میتواند هزاران دلار هزینه در پی داشته باشد و شما می توانید این هزینه ها را با توجه به بودجه خود کم یا زیاد کنید.

همچنین هزینه قبوض ماهانه آب، گاز و برق می تواند حدود 6500 دلار برای یک سالن ورزشی استاندارد در مقیاس متوسط ​هزینه داشته باشد.​
 

•تجهیزات باشگاه بدنسازی

نجهیزات نیز مانند محل باشگاه نکته ای حائز اهمیت است. هزینه تامین تجهیزات می تواند  برای باشگاهی به مساحت 1500 متر مربع بین مبلغ 10،000 دلار تا 50،000 دلار متفاوت باشد. امکان خرید و یا اجاره تجهیزات نیز فراهم است.

نکته دیگری که باید به آن توجه کنید، تهیه لوازم جانبی مانند مبلمان، حوله، تشک، تلفن، پرینتر، سیستم های صوتی و رایانه که از واجبات یک باشگاه بدنسازی می باشد.
 

•مدارک و مجوزها

 در ابتدای شروع به کار باید هزینه مدارک و مجوز ها را در نظر بگیرید.

 داشتن پرسنل تایید شده و معتبر بسیار اهمیت دارد. شما باید مربیان واجد شرایط را استخدام کنید یا هزینه های آموزش تا 800 دلار برای هر مدرک را پرداخت کنید. یکی از مجوزهای مهمی که به عنوان صاحب باشگاه به آن نیاز دارید، مجوز کسب و کار است. هزینه این مجوز می تواند بسته به تعداد کارمندان شما متفاوت باشد، اما  بیش از چند صد دلار نخواهد بود. همچنین مکان باشگاه شما، می تواند بر انواع مجوزها تاثیر گذار باشد.
 

•هزینه های حقوقی و بیمه

 هزینه های تجاری و حقوقی زیادی وجود دارد که باید قبل از راه اندازی باشگاه بدنسازی خود بپردازید.

 هزینه درخواست مجوز کسب و کار یکی از این موارد است.

 همچنین شما باید  کسب و کار جدید خود را نزد مقامات محلی و تجاری ثبت کنید. این کار عموما بر عهده وکلا می باشد.

با این حال، همه این ها می توانند هزینه زیادی در بر داشته باشند.

 برای شروع به چندین سند مانند گواهی ثبت شرکت و قراردادهای استخدامی نیاز دارید. توصیه می شود برای این کار از یک وکیل کمک بگیرید و یا حداقل با یک وکیل مشورت کنید.

برای این نوع خدمات ، حق الزحمه وکیل حدود 200 دلار در ساعت می باشد. اگرچه بسته به مدارک قانونی مورد نیاز، هزینه می تواند متفاوت باشد. هزینه اخذ مجوز های مربوطه برای یک سالن ورزشی در مقیاس متوسط ​​تا حدود 15000 دلار می باشد.

 سالن های بدنسازی عموما متقاضیان زیادی دارند؛ به همین دلیل مستعد آسیب هستند. از این رو داشتن بیمه تجاری الزامی است. این بیمه آسیب افراد، سرقت، غرامت کارگران و بیمه تلفات اموال را در بر می گیرد .

 به منظور دریافت بیمه یک باشگاه کوچک با یک کارمند اداری و بیش از 100،000 دلار تجهیزات باشگاهی، ملزم به پرداخت حدود 6000 دلار در سال هستید.
 

•حقوق کارمندان

ممکن است قصد داشته باشید که کسب و کار خود را به تنهایی اداره کنید، اما با این وجود می بایست احتمال استخدام کارکنان متخصص را نیز باید در نظر بگیرید.

اگرچه این هزینه اولیه هنگفتی نیست، اما به مرور زمان افزایش می‌یابد و بخش بزرگی از هزینه‌های عملیاتی باشگاه‌ را به خود اختصاص می‌دهد.

به یاد داشته باشید که مربیان سطح بالا، امکان جذب مشتریان جدید را افزایش می دهند اما دستمزد بالایی دارند.

در ابتدای کار پس از پرداخت حقوق و مخارج ماهانه، ممکن است سودی نداشته باشید. این رویه تنها مختص 6 ماه اول است.
 

•نرم افزار و سخت افزار مدیریت باشگاه ورزشی در کانادا

برای مدیریت بهتر باشگاه به یک نرم افزار مدیریت کسب و کار نیاز دارید.

راه اندازی باشگاه ورزشی در کانادا

ورود و خروج، صورت‌حساب، وظایف مدیریتی، تمدید عضویت، گزارش‌دهی، بینش‌ها و مدیریت روزانه باشگاه توسط این برنامه ها بررسی می شود. اکثر نرم افزارهای مدیریت باشگاه به صورت اشتراکی هستند. خرید اشتراک می تواند ماهانه، سه ماهه یا سالانه صورت پذیرد.

بسته به میزان خدمات، قیمت ها می توانند بسیار متفاوت باشند.  همچنین باید اینترنت و سیستم فروش را راه اندازی کنید که بتواند روش های مختلف پرداخت را در بر بگیرد. هزینه راه اندازی سخت افزار بسته به ارائه دهنده ای که انتخاب می کنید می تواند متفاوت باشد. این هزینه بالغ بر 2500 دلار در سال خواهد بود.
 

•تبلیغات و بازاریابی

تبلیغ و بازاریابی در ابتدای کار امری ضروری است. هزینه های اولیه مانند ساخت وب سایت برای کسب و کارتان وجود دارد. می‌توانید با استفاده از سایت‌هایی مانند Squarespace یا WordPress، این کار را انجام دهید.

 به علاوه می توانید با استخدام یک فرد متخصص به انجام این کار بپردازید. حداقل 300 دلار برای ایجاد سایت جدید نیاز خواهید داشت.

 به علاوه می بایست هزینه چاپ تراکت و تابلوی ورودی را نیز در نظر بگیرید.  برای 2000 تراکت حدود 100 دلار نیاز است.

 

میزان درامد کارکنان باشگاه بدنسازی در کانادا چقدر است؟

میزان درامد کارکنان و مربیان باشگاه بدنسازی با توجه به حجم کاری، مهارت و سابقه شغلی متفاوت است. برای مثال مربی می تواند درامدی حدود 20 تا 70 هزار دلار داشته باشد.

 

درآمد باشگاه بدنسازی در کانادا چقدر است

 افتتاح یک باشگاه بدنسازی 100،000 تا 500،000 دلار هزینه در پی دارد. درامد متوسط ​​یک باشگاه بدنسازی 25000 تا 30،000 دلار در ماه است که این مبلغ ممکن است به 100 هزار دلار در ماه هم با توجه به باشگاه ورزشی برسد. با در نظر گرفتن هزینه های ناشی از اجاره، قبض و دستمزد می توان گفت متوسط درامد مالک باشگاه بدنسازی 5 تا 10 هزار دلار در ماه خواهد بود.

 

باشگاه های بدنسازی برای فروش در کانادا

* باشگاه Anytime Fitness Toronto با قیمت 448،000دلار

* باشگاه Highly Systemized and Profitable Crossfit Gym  در کلگری با قیمت411،626 دلار

* باشگاه Fitness Center در میسیساگا با قیمت 448،000دلار

و... از نمونه های موجود خرید باشگاه بدنسازی در کانادا هستند.

 

سخن آخر

اگر در زمینه مدیریت و یا مربی گری باشگاه بدنسازی مهارت دارید، کانادا کشور مناسبی برای مهاجرت خواهد بود. شما می توانید با پرداخت هزینه ای معادل 400 تا 800 هزار دلار صاحب یک باشگاه بدنسازی شوید و پس از حداکثر 6 ماه به سوددهی برسید.

 

مهیار حلاج پور

 

من مهیار حلاج پور هستم؛ (Mahyar Hallajpour)

عضو رسمی شورای قانون‌گذاری امور مهاجرت کانادا، مشاور رسمی مهاجرت کانادا ICCRC/RCIC ، یا اصطلاحا وکیل مهاجرت. به شماره پروانه R520250

زندگی من صرف این می شود که اطمینان حاصل کنم، ممتازترین خدمات تخصصی حقوق مهاجرت کانادا را دریافت می کنید.

من در طول سالیان فعالیتم، بانی توسعه بیش از یکصد شرکت در کانادا بوده ام و امروز تمام این خدمات در غالب  شرکت سرمایه گذاری و توسعه استارتاپ و بیزینس i3 Capital در اختیار متقاضیان و موکلین عزیز است. در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و همچنین کسانیکه می خواهند با اطلاع از روش های اخذ ویزای کانادا، مهاجرت سرمایه گذاری و اقامت کانادا، بهترین روش را برای مهاجرت انتخاب نمایند هستیم.

ویزا 724 (VISA724.com) و شرکت مهاجرتی کاناداپاس، با مدیرعاملی و نظارت مستقیم اینجانب، اداره می شود.

مجموعه شرکتهای ما، دارای مجوزهای ذیل است:

  • شرکت مهاجرتی کاناداپاس،  با مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا به شماره ثبت: 002782433
  • شرکت توسعه بیزینس و شتاب دهنده i3 Capital ، با مجوز رسمی از دولت فدرال کانادا: به شماره ثبت 003223957
  • شرکت کاریابی بین المللی مهیار،  با مجوز وزارت کار ایران: به شماره ثبت 103621 

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما 

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده، ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص آقای مهیار حلاج پور ممکن بوده و توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کاناداپاس و کاریابی بین‌المللی مهیار مسئولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسئولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.


سوالات متداول


حداقل میزان سابقه کاری درمهاجرت با عنوان تاسیس باشگاه بدنسازی در کانادا چقدر است؟

میزان سابقه کار می بایست حداقل 1 سال معادل 30 ساعت در هفته و یا 1560 ساعت در مجموع به صورت تمام وقت یا پاره وقت در 10 سال گذشته باشد.

درامد باشگاه بدنسازی در کانادا چقدر خواهد بود؟

درامد باشگاه 20 تا 30 هزار دلار در ماه خواهد بود. با احتساب میزان حقوق و مخارج، سود خالص حدود 5 تا 10 هزار دلار می باشد.

هزینه خرید باشگاه بدنسازی در کانادا چقدر است؟

هزینه خرید باشگاه بدنسازی در کانادا مبلغی حدود 410 تا 450 هزار دلار است.


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت به کانادا - ویزا 724

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- ویزا 724

- شرکت مهاجرتی کاناداپاس

- کاریابی بین المللی مهیار

- شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری i3capital

- دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران با شماره ثبت: 103621 

- دارای مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا: ICCRC R520250

با مدیریت مهیار حلاج پور، مشاور و وکیل قانونی RCIC/ICCRC به شماره پروانه R520250

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

 No.25 Shepard Ave W Suite 300 North York ON M2N 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

0014168905972 (پاسخ‌گویی: دوشنبه تا شنبه 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

دفتر ایران: 

02122927033 (پاسخ‌گویی: شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

تهران - بزرگراه مدرس شمال، خیابان دستگردی شرقی(ظفر)، جنب بیمارستان علی اصغر، پلاک 199 طبقه سوم، واحد 301 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخ‌گویی: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

واتساپ کانادا:

14168905972+ (پاسخگویی به پیامهای متنی در واتساپ)

* برای مطالعه روش های اصلی مهاجرت به کانادا، به صفحه مهاجرت کانادا مراجعه بفرمایید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.