ویزای توریستی برزیل

قیمت : طبق درخواست

رزرو وقت مشاوره

ویزای توریستی برزیل

نوع ویزا : ویزای توریستی عادی

کشور : برزیل

هشدار ها : لطفا از سپردن پاسپورت و مدارک شناسایی خود به افراد ناشناس خودداری نمایید.

مدارک :

در حال حاضر، تنها شرایط ورود برای برزیل برای شهروندان استرالیا، کانادا، ژاپن یا ایالات متحده که مایل به بازدید از این کشور هستند، گذرنامه معتبر است.
برای تکمیل  درخواست ویزای آنلاین گردشگری برزیل، باید شرایط زیر را برای اخذ ویزای الکترونیکی برزیل  برآورده کنید :
•    گذرنامه  از یک کشور واجد شرایط با  اعتبار حداقل 1 ماه  از تاریخ درخواست
•    تصویر رنگی صفحه اطلاعات بیوگرافی گذرنامه 
•     عکس مسافر با پس زمینه سفید که در آتلیه گرفته شده است
•     جزئیات کارت اعتباری/بدهی برای پرداخت ویزای برزیل
•    آدرس ایمیل کنونی بازدید کنندگان  برای دریافت یک کپی از تایید برزیل، به روزرسانی و اطلاعیه ها: نامه ای که جزئیات سفر مانند تعداد مسافران را بیان می کند.
•    بلیط هواپیما به همراه شماره بلیط الکترونیکی.
•    برنامه سفر روزانه متقاضی در برزیل.
•    نامه مرخصی از مدرسه/کالج یا سازمان مربوطه که متقاضی در آن کار می کند.
•    اظهارنامه مالیات بر درآمد نامزد ویزا از 3 سال گذشته.
•    صورتهای بانکی نامزد ویزا در 6 ماه گذشته با مقدار قابل توجهی پول در حساب، مهر بانک مربوطه و امضای آن.
•    برای کودکان زیر 7 سال، شناسنامه همراه با گواهی واکسیناسیون فلج اطفال باید ارائه شود.
* پردازش ویزای توریستی برزیل حدود 5-8 روز طول می کشد.
* برای شرایط اخذ ویزای آنلاین برزیل، ارائه یک عکس استودیویی با زمینه سفید ضروری بود.
* مسافران باید حداقل یک (1) نسخه چاپی از ویزای الکترونیکی برزیل را برای ارائه در کنترل مرزی به همراه گذرنامه ثبت شده در برنامه، همراه داشته باشند.

توضیحات :

برزیل، بزرگترین کشور آمریکای جنوبی، معروف به آب و هوای گرمسیری، سواحل زیبا و شهرهای شلوغ با فرهنگ غنی، بهشت گردشگران است و چیزهای زیادی برای دیدن و انجام در اینجا وجود دارد.
برای گردشگرانی که مایلند به اینجا بیایند، برزیل در ژوئن 2019 ویزای توریستی شهروندان اکثر کشورها را معاف کرد. این گردشگران می توانند 90 روز از برزیل دیدن کنند که می تواند 90 روز دیگر تمدید شود. با این حال، بازدیدکنندگان باید در مدت 12 ماه کمتر از 180 روز بمانند.

ویزای توریستی برزیل

ویزای گردشگری برزیل

دولت برزیل ممکن است در آینده نزدیک یک ویزای الکترونیکی جدید معرفی کند و هر گونه به روزرسانی در صورت موجود بودن در این سایت منتشر می شود. ویزای گردشگری برزیل در ماه نوامبر سال 2017 به منظور تسهیل روند پردازش ویزا برای شهروندان کشورهای واجد شرایط که می خواستند به بازدید برزیل برای گردشگری بروند، معرفی شد. ویزای برزیل یک ویزای چند ورودی است و از تاریخ صدور به مدت 2 سال معتبر است. تکمیل درخواست ویزای توریستی برزیل  تنها چند دقیقه به طول می انجامد و برای مقاصدی همچون گردشگری، کسب و کار، حمل و نقل، مطالعه، روزنامه نگاری، فعالیت های داوطلبانه، دیدار اقوام و درمان پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد.
برای  تکمیل  فرم درخواست ویزای آنلاین گردشگری برزیل، متقاضیان باید اطلاعات شخصی و گذرنامه خود را پر کرده و به سوالات آسان مربوط به مسائل امنیتی و بهداشتی پاسخ دهند. مسافران 4 کشوری که قبلاً واجد شرایط بودند (استرالیا ، کانادا ، ژاپن و ایالات متحده آمریکا) در لیست معافیت ویزای برزیل قرار دارند و این بدان معناست که در حال حاضر، بازدیدکنندگان این کشورها می توانند حداکثر تا 90 روز بدون روادید وارد برزیل شوند.
اما برای اقامت طولانی مدت، زندگی یا کار در برزیل، همه اتباع خارجی باید برای دریافت ویزای مربوطه در سفارت برزیل اقدام کنند.
* مسافرانی که بیش از 3 ماه در سال از برزیل دیدن می کنند ، باید  برای کسب اطلاعات بیشتر با سفارت یا کنسولگری برزیل تماس بگیرند  .

 

نکات برجسته ویزای توریستی برزیل

 • اقامت مجاز: حداکثر 90 روز در سال
 • اعتبار: به مدت 2 سال
 • تعداد ورود: "چند ورود" است.
 • به دارنده اجازه داده می شود برای گردشگری، تجارت، ترانزیت و تحصیل وارد برزیل شود.

هزینه ویزای توریستی برزیل

هزینه ویزای توریستی برزیل

تنها چیزی که بر هزینه ویزای برزیل شما تأثیر می گذارد، زمان پردازش است که هنگام پر کردن برنامه انتخاب می کنید. شما سه گزینه دارید:

- زمان پردازش استاندارد: این ارزان ترین گزینه ای است که شما در اختیار دارید. هزینه آن فقط 69.50 دلار است. در مورد مدت زمانی که باید منتظر ویزای خود باشید، درخواست شما ظرف 10 روز کاری پردازش می شود. این مورد، انتخاب ایده آل برای افرادی است که فرصت برنامه ریزی از قبل را دارند.
- زمان پردازش سریع: گزینه دوم کمی گران تر است. ویزای الکترونیکی برزیل شما این بار 99.50 دلار هزینه خواهد داشت، اما ویزای شما به جای ده روز، ظرف 6 روز کاری در صندوق پستی ایمیل شما وارد می شود.
- زمان پردازش فوق سریع: اگر به ویزای برزیل خود در اسرع وقت نیاز دارید، پردازش فوق سریع گزینه ای است که باید انتخاب کنید. درخواست ویزای شما ظرف 4 روز کاری پردازش می شود و خدمات دیگری پیدا نمی کنید که بتواند زمان انتظار کوتاه تری را ارائه دهد. با این حال، همانطور که انتظار دارید، اگر این زمان پردازش را انتخاب کنید هزینه بیشتری از شما دریافت می شود و در مجموع باید 134.50 دلار پرداخت کنید.
* به غیر از قیمت های ذکر شده در بالا، هزینه دیگری نیز وجود دارد که می توانید پرداخت کنید که کاملا اختیاری است. هنگام درخواست ویزای خود، این امکان را نیز دارید که سفر خود را در سفارت کشور خود ثبت کنید. هزینه آن فقط 6.95 دلار است و می تواند مفیدتر از آنچه فکر می کنید باشد. در صورتی که هنگام سفر به برزیل اتفاق بدی بیفتد (بلایا یا رویدادهای دیگری که ممکن است سلامتی و زندگی شما را به خطر بیندازد)، سفارت کشور شما می داند که شما در برزیل هستید. در صورت بروز اتفاقی برای شما پیام های متنی اضطراری دریافت خواهید کرد و ردیابی شما آسان تر خواهد بود. ثبت نام این مورد بسیار توصیه می شود.
همانطور که می بینید ، قیمت و هزینه ویزای الکترونیکی برزیل مقرون به صرفه تر از آن چیزی است که فکر می کنید. با توجه به میزان تلاش شما برای دریافت ویزا، نرخ ها بسیار پایین تر از مراجعات کنسولی است. به همین دلیل است که بیشتر کشورها اجازه صدور ویزای الکترونیکی را می دهند. در حال حاضر، ویزا های آنلاین سریعترین و مقرون به صرفه ترین راه حل سفر هستند. 
 

ویزای برزیل

 

قوانین ویزای توریستی برزیل در دوران کرونا

همه مسافرانی که از برزیل وارد می شوند یا در حال ترانزیت هستند باید نتیجه آزمایش COVID-19 RT-PCR منفی حداکثر 72 ساعت قبل از اولین نقطه سوار شدن را به زبان انگلیسی، پرتغالی یا اسپانیایی داشته باشند. 
افراد شامل معافیت از تست:
* مسافران زیر 2 سال 
* مسافران زیر 12 سال که با یک فرد همراه که آزمایش RT-PCR او منفی بوده، مسافرت می کنند
* مسافرانی که مدرک بهبودی خود را از COVID-19 دریافت کرده اند
همه مسافران همچنین باید فرم اعلامیه سلامت مسافران آنلاین را تکمیل کرده و در بدو ورود ارائه دهند. در حال حاضر پروازهای هند، بریتانیا و آفریقای جنوبی به برزیل به حالت تعلیق درآمده است. مسافرانی که طی 14 روز گذشته در این کشورها بوده اند (یا از آنها عبور کرده اند)، به جز اتباع برزیلی، همسر، شریک زندگی، فرزندان، والدین یا سرپرستان آنها، نمی توانند به برزیل وارد شده یا حتی از آن عبور کنند. 
محدودیت ها در شهرهای مختلف متفاوت است. استفاده از ماسک صورت در خیابان ها ، فضاهای عمومی مانند پارک ها و حمل و نقل عمومی از جمله تاکسی در سراسر کشور اجباری است. برای استفاده اجباری از ماسک در مکان های دیگر، مانند مغازه ها و سالن های بدنسازی ، در شهرهای مختلف از جمله سائوپائولو، ریودوژانیرو، بلو هوریزونته و برازیلیا، الزامات محلی دیگری وجود دارد. قرنطینه در برخی از مناطق کشور تا حدودی برداشته شده است، اما قرنطینه های محلی به درجات مختلف ادامه دارد. برای اطلاع از جزئیات اقدامات پیشگیرانه و نحوه رعایت آنها باید به راهنمایی های رسمی در محل خود مراجعه کنید. عدم رعایت این قوانین ممکن است جریمه ای را به دنبال داشته باشد.
اگر آزمایش شما برای COVID-19 مثبت است، ممکن است لازم باشد تا زمانی که نتیجه آزمایش شما منفی باشد در همان جایی که هستید بمانید. همچنین ممکن است لازم باشد در برزیل به دنبال درمان باشید.
از قبل برنامه ریزی کنید و مطمئن شوید که:
* هنگام سفر به پول کافی دسترسی دارید.
* از طرح ها و پوشش های بیمه خود آگاهی یابید.
* زمینه تمدید اقامت و دور بودن بیشتر از زمان  را فراهم کرده باشید.
آماده تغییر برنامه های خود باشید
هیچ مسافرتی در زمان کرونا بدون ریسک نیست. کشورها ممکن است سفرهای خود را محدود کرده یا قوانین جدیدی را در مدت کوتاهی وضع کنند. به همین دلیل برای اطلاع از هرگونه تغییر در حمل و نقل که ممکن است سفر شما به خانه را به تاخیر بیاندازد، با شرکت مسافرتی یا شرکت هواپیمایی خود مشورت کنید.

هزینه ویزای توریستی برزیل
 

قوانین و آداب و رسوم محلی برزیل

* قاچاق مواد مخدر در برزیل بسیار گسترده است. در صورت دستگیری تحت عنوان قاچاق، مجازات های سنگین آن اغلب شامل حبس های طولانی مدت در زندان برزیل می شود. مجازات های نگهداری مواد مخدر برای استفاده شخصی از کلاسهای آموزشی تا خدمات اجتماعی متغیر است.
* برخی از مسافران از طریق کلاهبرداری های ایمیل مورد هدف قرار گرفته اند که در آن کلاهبرداران آنلاین برای سفر به برزیل پاداش مالی به آنها می دهند، سپس از آنها خواسته می شود برخی اقلام/هدایا را از برزیل، به دیگر کشورها حمل کنند. این اقلام اغلب مواد مخدر غیرقانونی هستند و هرکسی که دستگیر شود بدون توجه به شرایط با جرم قاچاق مواد مخدر بازداشت می شود.
*در برزیل هیچ قانونی علیه همجنس گرایی وجود ندارد. ازدواج همجنسگرایان از سال 2013 در برزیل قانونی بوده و زوجهای دگرباش جنسی از حقوق مساوی برخوردارند. حقوق بشر توسط قانون اساسی برزیل محافظت می شود و برزیل یکی از امضاکنندگان موافقت نامه های بین المللی و منطقه ای است که از حقوق دگرباشان جنسی حمایت می کند.

قوانین ویزای توریستی برزیل

نکات قبل از سفر به برزیل

برای جلوگیری از مشکلات مالی در خارج از کشور ، اقدامات ساده ای را می توانید انجام دهید:
1.بیمه مسافرتی جامع دریافت کنید. بررسی کنید که آیا بیمه ای که خریداری می کنید، همه شرایط جسمی، روانی، فعالیت ها یا ورزشه ایی را که ممکن است انجام دهید پوشش می دهد یا خیر. بیمه نامه خود را برای موارد محرومیت بررسی کنید، به عنوان مثال اکثر بیمه نامه های مسافرتی شامل مواردی که پس از مصرف زیاد الکل رخ می دهد یا بیماران کرونایی نمی شود. اگر از بیمه جامع استفاده نمی کنید یا بیمه نامه شرایط شما را پوشش نمی دهد، باید هزینه های هرگونه اورژانس را خودتان بپردازید. اگر برنامه سفر شما باید تغییر کند، ممکن است شامل هزینه پزشکی گران قیمت یا پروازهای اضافی شود به همین دلیل یک کپی فیزیکی یا الکترونیکی از بیمه نامه خود و جزئیات شماره کمک های اضطراری را نزد خود نگه دارید.
2.پول کافی برای سفر و برخی از وجوه پشتیبان، کارت های اعتباری یا چک های مسافرتی خود بگیرید.
3.قبل از خروج، به بانک خود اطلاع دهید که قصد سفر به خارج را دارید. اطمینان حاصل کنید که چگونه می توانید کارت های اعتباری و چک های مسافرتی خود را در صورت گم شدن یا سرقت آنها جایگزین کنید و چگونه از خارج با بانک خود تماس بگیرید. شماره آنها را جداگانه یادداشت کنید.
4.در صورت گم شدن یا سرقت تلفن خود، اطلاعات تماس خانواده و دوستان را در اختیار داشته باشید.
5.چک لیست سفرهای خارجی را بخوانید تا به شما در آماده شدن برای سفرهای خارجی و ایمن ماندن در خارج کمک کند.
 

عوامل اصلی برای ریجکتی ویزای برزیل

اکثر برنامه ها تأیید شده و سریع و کارآمد پردازش می شوند. با این حال، ممکن است در برخی موارد ویزای شما ریجکت شود. پس از ارسال برنامه ها، اطلاعات در برابر چندین پایگاه داده امنیتی نمایش داده می شوند و برخی از برنامه ها به دلایل امنیتی رد می شوند. با این حال، این تنها دلیل درخواست های ویزای توریستی برزیل نیست.
دلایل اصلی عدم تایید ویزای برزیل:
- اشتباهات در ثبت درخواست
- عکس هایی که با مشخصات قید شده، همخوانی ندارند 
- افرادی که شرایط لازم ویزای برزیل را برآورده نمی کنند 
اگر درخواست شما رد شد، می توانید مجدداً برای ویزای برزیل درخواست دهید . قبل از درخواست مجدد، اگر بدانید چرا ویزای برزیل شما برای شما رد شده است، می توانید به همان دلیل از رد شدن آن جلوگیری کنید.

 

مطالب پیشنهادی:

استارتاپ ویزای کانادا

ویزای تحصیلی کانادا

مهاجرت از طریق خود اشتغالی کانادا

ویزای کار پرستاری کانادا یا مهاجرت پرستاران به کانادا

مهاجرت از طریق PEQ کانادا

ویزای کانادا بدون شینگن

ویزای دانش آموزی کانادا

ویزا و اقامت سرمایه گذاری کانادا

مقایسه هزینه های زندگی در کانادا

مهاجرت از طریق اکسپرس اینتری کانادا

درباره ویزای کانادا همه چیز بدانید

درباره تحصیل در کانادا همه چیز بدانید

ویزای اقامت دائم کانادا

مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت

ویزای شینگن آلمان

ویزا و اقامت سرمایه گذاری انگلیس

اطلاعات تکمیلی

قیمت

طبق درخواست

مدت اقامت

مولتی

مدت اعتبار

3 ماه

مدت اخذ ویزا

20 روز کاری


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)سوالات متداول


آیا می توانم با ویزای توریستی خود در برزیل کار کنم؟

خیر. در حالی که در برزیل با ویزای رده VIVIS زندگی می کنید، یک فرد نمی تواند به هیچ وجه جایی مشغول به کار شود، مگر اینکه کار او داوطلبانه بوده بدون دریافت حقوق انجام شود.

مدت اقامت در ویزای توریستی برزیل من چقدر است؟

دارندگان گذرنامه ایرانی از تاریخ صدور ویزا 1 سال فرصت خواهند داشت. پس از اولین ورود به برزیل، ویزا برای 90 روز متوالی معتبر خواهد بود. این ویزا تک وروده نیست و چندین ورود در مدت اعتبار ویزا مجاز است.

توجه داشته باشید که صرف نظر از زمانی که واقعاً در برزیل گذرانده اید، ویزا پس از 90 روز متوالی منقضی می شود ( این تاریخ از اولین ورود به برزیل محاسبه می شود).

آیا می توانم ویزای توریستی برزیل خود را تمدید کنم؟

ویزای توریستی برزیل برای 90 روز دیگر قابل تمدید است. برای این کار،درخواست مشابهی باید به پلیس فدرال برزیل داده شود. شما باید درخواست تمدید ویزا را به دفتر محلی پلیس فدرال برزیل (DPF) ارائه دهید. درخواست باید حداقل دو هفته قبل از اتمام ویزای شما ارسال شود ، اما نه زودتر از یک ماه. با این حال، کل اقامت مجاز در برزیل نباید در هر دوره 12 ماهه از 180 روز تجاوز کند.

در برزیل با ویزای توریستی خود چه کاری می توانم انجام دهم؟

ویزای توریستی [VIVIS] برای برزیل برای اهداف زیر صادر می شود :

 • گردشگری
 • برای شرکت در جلسات تجاری، رویدادها، نمایشگاه ها و غیره یا جستجوی فرصت های تجاری
 • شرکت در فعالیتهای تفریحی، آموزشی یا فرهنگی
 • شرکت در کارگاه ها، همایش ها و غیره
 • دیدار خانواده
 • انجام کارهای داوطلبانه
 • پوشش رسانه ای فیلم
 • فعالیتهای آموزشی یا تحقیقاتی
 • به عنوان مشاور یا حسابرس
 • برای ترانزیت از طریق فرودگاه برزیل در سفر بعدی به کشوری دیگر
 • پیوستن به کشتی یا هواپیما به عنوان بخشی از خدمه


مطالب پیشنهادی


ویزای توریستی مکزیک
ویزای توریستی مکزیک
ویزای توریستی هند
ویزای توریستی هند
شرایط ویزای توریستی کانادا
شرایط ویزای توریستی کانادا
مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت به کانادا - ویزا 724

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- ویزا 724

- شرکت مهاجرتی کاناداپاس

- کاریابی بین المللی مهیار

- شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری i3capital

- دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران با شماره ثبت: 103621 

- دارای مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا: ICCRC R520250

با مدیریت مهیار حلاج پور، مشاور و وکیل قانونی RCIC/ICCRC به شماره پروانه R520250

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

 No.25 Shepard Ave W Suite 300 North York ON M2N 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

0014168905972 (پاسخ‌گویی: دوشنبه تا شنبه 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

دفتر ایران: 

02122927033 - 02128421010 (پاسخ‌گویی: شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

تهران - بزرگراه مدرس شمال، خیابان دستگردی شرقی(ظفر)، جنب بیمارستان علی اصغر، پلاک 199 طبقه سوم، واحد 301 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخ‌گویی: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

واتساپ کانادا:

14168905972+ (پاسخگویی به پیامهای متنی در واتساپ)

* برای مطالعه روش های اصلی مهاجرت به کانادا، به صفحه مهاجرت کانادا مراجعه بفرمایید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.