وقت سفارت ایتالیا به صورت فوری و vip + آموزش رایگان

احتمالا خودتان با مراجعه به سایت وقت دهی سفارت ایتالیا، متوجه شدید که وقت های سفارت خالی نیستند، ما می‌توانیم از طریق هوش مصنوعی، برای وقت سفارت از 1 تا 4 هفته اقدام کنیم. برای اطلاع از قیمت ها با شماره های پشتیبانی ما تماس بگیرید.

حتما مجوزها و نرخ خدمات ما را با شرکت هایی که مدعی دریافت وقت سفارت ایتالیا هستند مقایسه کنید. لینک > مجوزهای ما

هشدار مهم: از سپردن مدارک و اکانت خود به شرکتهایی که مجوز رسمی و قابل استعلام ندارند (فقط به دلیل نرخ پایین خدمات رزرو وقت سفارت ایتالیا) جدا خودداری کنید، هر گونه سو استفاده ای از مدارک و اکانت شما نزد سفارت ایتالیا از سوی شرکت های غیر مجاز ممکن است.

در صورتی که به هر دلیلی نمی توانید وقت سفارت ایتالیا بگیرید؛ با ما در تماس باشید و از خدمات ویزا 724 برای وقت سفارت فوری و ثبت درخواست ویزای ایتالیا استفاده کنید.

نکته 1: وقت سفارت ایتالیا، در ویزا 724 از طریق هوش مصنوعی انجام می شود

نکته 2: شانس موفقیت دریافت وقت سفارت ایتالیا، در ویزا724 به صورت هفتگی، 90% است

برای دریافت وقت سفارت ایتالیا به سه حالت می توانید اقدام کنید:

1. وقت سفارت ایتالیا عادی:

مراجعه به سایت https://prenotaonline.esteri.it 

یا سایت www.ckgsir.com  و انجام تمامی مراحل توسط خودتان (در صورتی که وقت خالی برای رزرو پیدا کنید).

در روش جدید باید به سایت ویزامتریک مراجعه کنید.

طبق آخرین تغییرات وقت سفارت ایتالیا به صورتی ایمیلی ست.

2. وقت سفارت ایتالیا جایگزین کنسلی ها: مراجعه مستمر به سایت های بالا و پیدا کردن یک وقت سفارت که از قبل کنسل شده باشد و جایگزینی سریع مشخصات خودتان (در صورتی که وقت خالی کنسلی برای رزرو پیدا کنید).

3. وقت سفارت ایتالیا VIP: با شماره های پشتیبانی ما تماس بگیرید.

اگر خودتان می توانید درخواست کننده وقت سفارت باشید؛ آموزش رایگان ثبت درخواست وقت سفارت ایتالیا تقدیم شما؛ مراحل ذیل را دنبال کنید.

روش جدید رزرو وقت سفارت ایتالیا در سایت ویزامتریک انجام می شود.

برای دریافت وقت سفارت ایتالیا شما باید روند مشخصی را در وب‌سایت کارگزاری رسمی این سفارتخانه در کشورمان طی کنید. برای این کار شما باید به وب‌سایت ویزامتریک مراجعه کرده و با ارائه مدارک موردنیاز جهت رزرو وقت سفارت ایتالیا اقدام کنید. برای ورود به پنل سفارت ایتالیا در ایران در ویزامتریک باید از طریق لینک قرار داده شده وارد این صفحه شوید. در صورت ورود به صفحه موردنظر، با صفحه‌ای مشابه صفحه زیر مواجه خواهید شد.

وقت سفارت ایتالیا - ویزا724

دریافت وقت سفارت ایتالیا از ویزا متریک

احتمالاً در ابتدا با صفحه زیر مواجه می‌شوید که توضیحاتی را از بابت روند دریافت وقت سفارت ایتالیا به شما داده است. بر مبنای این توضیحات لازم است یادآوری کنیم که سفارت ایتالیا در ایران تنها با کارگزاری ویزامتریک فعالیت می‌کند و هیچ شرکت دیگری به پنل اطلاعاتی متقاضیان این سفارتخانه در ایران دسترسی ندارد.

سفارت ایتالیا ویزا724

هشدار امنیتی

مدارک مورد نیاز برای دریافت وقت سفارت ایتالیا

ازآنجایی‌که برای دریافت وقت سفارت ایتالیا باید از برخی شرایط و الزامات بهره‌مند باشید، لذا این سفارتخانه از شما می‌خواهد تا قبل از دریافت وقت سفارت ایتالیا، با مدارک موردنیاز برای این سفارتخانه آشنا شوید. لازم به ذکر است که بسته به نوع ویزای درخواستی از جمله توریستی، تجاری، کاری و یا تحصیلی مدارک مختلفی موردنیاز خواهند بود.

کارگزاری سفارت ایتالیا در ایران باتوجه‌به این موضوع، تمامی مدارک موردنیاز برای هر یک از انواع ویزای شنگن ایتالیا را در یک فایل pdf جداگانه قرار داده است. برای دسترسی به مدارک موردنیاز، بایستی در صفحه اصلی بر روی آیکون موردنظر کلیک کنید. این بخش در تصویر زیر با علامت برای شما نشان‌داده‌شده است.

وقت ایتالیا ویزا724

مدارک مورد نیاز برای دریافت وقت سفارت ایتالیا

با کلیک بر روی صفحه قبلی، وارد صفحه‌ای با شمایل تصویر زیر خواهید شد.

ویزا724 وقت سفارت ایتالیا

لیست مدارک مورد نیاز

در این بخش شما قادر خواهید بود تا با دانلود فایل مربوط به نوع ویزای درخواستی، نسبت به مدارک موردنیاز اطلاعات کسب کنید. هر یک از فایل‌های pdf موجود در این بخش، مربوط به نوع خاصی از ویزای شنگن ایتالیا است.

شروع فرایند گرفتن وقت سفارت ایتالیا به صورت اینترنتی

برای شروع فرایند وقت سفارت ایتالیا، باید از طریق بخش نشان‌داده‌شده در تصویر زیر، وارد صفحه مربوطه شوید.

ویزا724 - وقت سفارت ایتالیا

رزرو وقت سفارت ایتالیا

 زمانی که وارد صفحه از محل مشخص شده در کادر قرمزرنگ تصویر بالا شدید، به صفحه زیر هدایت می‌شوید. در این صفحه توضیحاتی درباره شروع فرایند دریافت ویزا داده شده است.

وقت سفارت ویزامتریک - ویزا724

پرداخت مبلغ رزرو وقت سفارت ایتالیا

مبلغ رزرو قرار ملاقات سفارت ایتالیا باید پرداخت شده و رسید پرداخت ارائه گردد. در ضمن، امکان رزرو وقت سفارت به‌صورت حداکثر برای 6 نفر در یک جلسه ملاقات وجود دارد. در صورتی هم که وقت سفارت به‌صورت گروهی رزرو می‌شود، هزینه رزرو تمامی متقاضیان به‌صورت یکجا و در یک رسید پرداخت شود. در ادامه شما باید برای نمایش قرار ملاقات بر روی کادر مربوطه در پایین صفحه کلیک کنید.

وقت ویزامتریک - ویزا724

برای نمایش قرار ملاقات کلیک کنید

با کلیک بر روی آیکون اشاره شده در بخش قبلی، به صفحه‌ای همانند تصویر زیر هدایت می‌شوید. در اینجا شما باید با انتخاب نوع ویزای خود به گام بعدی بروید.

وقت سفارت - ویزا724

انتخاب نوع ویزا

پس از اینکه ویزای خود را انتخاب کردید، به گام بعدی هدایت خواهید شد. در اینجا شما باید اطلاعات اولیه را تکمیل کرده و نسبت به پرداخت مبلغ رزرو وقت سفارت ایتالیا اقدام کرده باشید.

وقت ایتالیا - ویزا724

دریافت قرار ملاقات

درصورتی‌که پرداختی شما انجام شده باشد، با واردکردن شماره کارتی که پرداخت خود را از آن انجام داده‌اید، می‌توانید به صفحه بعدی مراجعه کنید.

ویزامتریک وقت ایتالیا

وارد کردن رسید بانکی

در صفحات بعدی نیز باید اطلاعات فردی و تمامی اطلاعات مورد نیاز را تکمیل کرده و نسبت به رزرو وقت سفارت ایتالیا در ایران اقدام کنید.

از مهم ترین مراحل دریافت ویزای ایتالیا تعیین وقت سفارت است. تعیین وقت سفارت ایتالیا به صورت آنلاین انجام می شود؛ برای این مورد بایستی به سایت

https://prenotaonline.esteri.it مراجعه کنید.

تعیین وقت سفارت ایتالیا

البته می توان به سایت سفارت ایتالیا در تهران با آدرس https://ambteheran.esteri.it نیز مراجعه کنید. با کلیک بر گزینه روادید می توانید پس از خواندن توضیحات براساس نوع مهاجرتتان سایت مورد نظر را انتخاب کنید و برای تعیین وقت اقدام کنید.

مطلب پیشنهادی : بورسیه تحصیلی ایتالیا

نحوه ی تعیین وقت سفارت ایتالیا

وقت سفارت ایتالیا

شما با مراجعه به سایت مورد نظر می توانید یک حساب کاربری ایجاد کنید و سپس اقدام به تهیه فرم ها و تکمیل آنها کنید. برای حضور در این جلسه شما بایستی 21 یورو پرداخت کنید. با مراجعه به این سایت اطلاعاتی از شما خواسته می شود این اطلاعات عبارتند از نام، نام خانوادگی، آدرس ایمیل، جنسیت، تاریخ تولد و … است.

چگونگی تعیین وقت سفارت ایتالیا

وقت سفارت ایتالیا بین 30 تا 45 روز زمان می برد به همین دلیل برخی از افراد که قصد مهاجرت به این کشور را دارند و به زمان کوتاه تری نیاز دارند اقدام به تعیین وقت فوری سفارت ایتالیا می کنند.

مطلب پیشنهادی : شرایط تحصیل در رشته های پزشکی کشور انگلستان 

مدارک مورد نیاز برای تعیین وقت سفارت ایتالیا

تهیه فرم های مربوطه و تکمیل آنها با زبان انگلیسی
پاسپورتی با اعتبار حداقل 6 ماهه
ترجمه و اصل مدارک
دو قطعه عکس 4*3
پرداختی سفارت ایتالیا

جدیدترین اطلاعیه سفارت ایتالیا

به منظور بهبود رزرو وقت سفارت ایتالیا برای متقاضیان ویزای توریستی، سفارت ایتالیا طی اطلاعیه ای اعلام نموده است که از تاریخ 4/3/2023 علاوه بر روش ها و مسیرهای قبلی، رزرو وقت از طریق “ایمیل” نیز فعال شده است که این کانال مستقیما توسط سفارت اداره خواهد شد. در ضمن، کانال های قبلی که توسط آژانس برون سپاری وابسته به این سفارت، یعنی CKGS اداره می شد، همچنان فعال خواهد بود.

رزرو وقت سفارت ایتالیا

سیستم رزرو وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی از طریق ایمیل

تمامی متقاضیان ویزای ایتالیا می توانند برای رزرو وقت سفارت ایتالیا از طریق آدرس ایمیل [email protected] اقدام نمایند. به همین منظور می بایست ایمیلی حاوی نام، نام خانوادگی، شماره تلفن و شماره پاسپورت به آدرس فوق ارسال نمایند. درخواست های ارسال شده، به ترتیب زمان ارسال ایمیل بررسی شده و ترتیب اثر داده خواهد شد. اگر قادر به دریافت وقت نیستید، حتما با شماره های پشتیبانی ما در تماس باشید

از زمان انتشار این اطلاعیه، وقت های آزاد برای رزرو وقت سفارت ایتالیا از طریق ایمیل، به صورت دوره ای اعلام شده و افرادی که وقت دریافت می کنند، پس از تایید این سفارت، باید به دفتر آژانس خدمات برون سپاری CKGS مراجعه نمایند. در واقع، متقاضیان باید از این طریق درخواست روادید توریستی شان را ارائه کنند. برای اطلاع بیشتر از این خدمات می توانید به وب سایت این آژانس مراجعه نمایید.

وقت های آزاد از طریق اطلاعیه هایی که متعاقبا بر روی سایت به آدرس https://ambteheran.esteri.it و یا کانال های اجتماعی سفارت ایتالیا در تهران درج خواهد گردید، اطلاع رسانی خواهند شد.

رزرو وقت سفارت ایتالیا

علاوه بر این، به اطلاع می رساند که درخواست های ارائه شده برای رزرو وقت سفارت ایتالیا توسط افراد واسطه پذیرفته نخواهد شد. هر متقاضی علاوه بر درخواست وقت برای خود، تنها می تواند برای همسر و فرزندان پایین تر از سن بلوغ خود درخواست وقت سفارت کند. افرادی که در زمان تعیین شده، حضور نداشته باشند، نمی توانند به مدت 60 روز درخواست وقت مجدد بدهند.  

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما

درخواست مشاوره رایگان

3 + 10 =

نظرات و سوالات شما

۲۱ دیدگاه

 1. Farzana hassani

  سلام و عرض ادب من یک خانم ۲۳ ساله افغان هستم که از کشور جنگ زده افغانستان فرار کردم به ایران پناه آوردم آیا سفارت بریتانیا کدام هم کاری همی تواند همراه من لطفا.

  پاسخ دهید
 2. Farzana hassani

  من دختر ۲۳ ساله افغان هستم که از کشور جنگ زده افغانستان به ایران پناه آوردم ایا سفارت بریتانیا کدام هم کاری میتواند .

  پاسخ دهید
 3. فرشادفر

  سلام .من از دانشگاه ایتالیا پذیرش دریافت کردم و مدارک وتائیده به سفارت و کارگزار سفارت ارائه شده است ضمنا وقت سفارت تا تاریخ ۲ دی تکمیل شده است . ایا موسسه شما میتواند برای من وقت جهت تحویل مدارک بگیرد ؟ در صورتیکه امکان پذیر است هزینه ان را اعلام فرمائید .ممنون

  پاسخ دهید
 4. فرشته

  سلام وقتتون بخیر در شرایط کنونی امکان گرفتن ویزای شینگن بدون دعوتنامه از سفارت ایتالیا هست؟بعنوان توریست؟

  پاسخ دهید
 5. الهام مسائلی

  با سلام
  قبلا یکبار به کشور آلمان رفته ام . در حال حاضر توریستی میخواستم به کشور ایتالیا بروم . در حال حاضر (در این شرایط کرونا) امکان اخذ ویزای توریستی به این کشور هست؟

  پاسخ دهید
 6. مبینا طوسیان

  با عرض سلام. من از دانشجویان دکتری دانشگاه شریف هستم برای یک سمینار میخوام به مدت کمتر از ده روز برم ایتالیا و برای اقامتم در هتل هم قراره نامه بفرستن طی روزهای آینده برام. سمینار از ۲۷ ژون هستش تا ۲ جولای. من بعد از گرفتن نامه چطور بایستی برای گرفتن وقت از سفارت اقدام کنم اون هم با توجه به اینکه ویزای کوتاه مدت میخوام بگیرم.
  و اینکه برگردان کپی شناسنامه به انگلیسی و مدارک تحصیلی برای مورد من لازمه؟ و اینکه پرداختی سفارت ایتالیا رو حضوری همونجا باید انجام بدم یا باید به شماره حساب مشخصی پولی واریز کنم؟
  و اینکه
  اگر شما بخواید کارهاش رو انجام بدید چقدر هزینه دریافت میکنید؟

  پاسخ دهید
 7. ارسلان

  سلام تو فرم تعیین وقت قسمت last five charactersthe ID document چی باید بنویسیم

  پاسخ دهید
 8. ضیاالله زرين

  برای دعوت نامه از طرف ایتالیا بلیط دوطرفه لازم است

  پاسخ دهید
 9. Ahmadnaveedshirzad

  سلام وقتتون بخیر!
  احمدنوید شیرزاد هستم اتباع افغانستان ویکتن ازافسران قبلی امنیت ملی بخش مبارزه علیه تروریزم در استان های کابل، تخار، بدخشان افغانستان وفعلا مهاجر درکشور جمهوری اسلامی ایران مقیم تهران به نسبت تهدیدات بلند امنیتی بالخصوص گروه طالبان مجبور به ترک وطن شدیم وفعلا باخانمم مهاجر میباشیم اسناد ومدارک باخود داریم درمورد ازشما طلب کمک وهمکاری داریم چون ما دیگر افغانستان رفته نمیتوانیم چندین مراتبه تهدید به مرگ شدیم وحتی خانم دوکتور بود نگذاشتن درشفاخانه حوزه ای استان تخار کار کند امیدوارم مارا کمک وهمکاری کنید مدیون شما خواهایم. بود. شیرزاد

  پاسخ دهید
 10. حامدرادپور

  من از شما تقاضا دارم که بهم با عکس یا فیلم مرحله به مرحله گرفتن وقت سفارت برام ارسال بشه
  هزینه اش هم پرداخت میکنم
  ولی میخام از اول گرفتن وقت بصورت سریع یا فوری برام اسال بشه
  که کاملا متوجه بشم

  پاسخ دهید
 11. TORABI

  برای تعیین وقت سفارت من تا مرحله تعیین وقت رفتم منتها همه ی روز ها خاموش هستند و نمیتونم روز خاصی را انتخاب کنم. در این مرحله باید چیکار کنم ؟

  پاسخ دهید
 12. وحیده

  سلام.. برای ویزای توریستی ایتالیا به آژانس یی مراجعه کردیم.. باداشتن مدارک لازم الان دو ماه است امروز فردا میکنه.. مگه کار کار گزارشون گرفتن وقت نیست؟ ویا شما چه راهنمایی فرمایید

  پاسخ دهید
 13. مهران احمدی

  سلام هزینه وقت برا سفارت چقدر هست ؟

  پاسخ دهید
 14. محمدرضا جواهر

  با سلام و عرض خسته نباشید. من محمدرضا جواهر پدر دختری هستم که سه ماه قبل از یکی از دانشگاههای ایتالیا پذیرش گرفته ولی متاسفانه بعد از یک ماه و نیم هنوز موفق به گرفتن وقت سفارت نشده است. با توجه به اینکه کلاسهای آن دانشگاه از اول مهرماه شروع می شود ولی متاسفانه هنوز وقت سفارت را هم نتوانسته ایم از طریق ویزامتریک بگیریم. خواهشمندم به هر طریقی که صلاح می دانید به ما کمک کنید. با تشکر فراوان
  محمدرضا جواهر
  شماره تماس:۰۹۱۲۳۹۳۶۴۷۴
  آدرس ایمیل:[email protected]

  پاسخ دهید
 15. آیسان فروغی

  سلام وقت بخیر
  هزینه دریافت وقت سفارت ویزامتریک-تحصیلی برای ایتالیا چقدر هست؟
  سپاس

  پاسخ دهید
 16. آیسان فروغی

  سلام وقت بخیر
  هزینه دریافت وقت سفارت از ویزامتریک-تحصیلی برای سفارت ایتالیا چقدر هست؟
  سپاس

  پاسخ دهید
 17. تابش

  سلام من تقریبا ۳۵ روز شده به خاطر تایم ویزامتریک تحصیلی ایتالیا در سیستم جدید ثبت نام کردیم هنوز برم نوبت نرسیده آیا ممکن است همین سال برم نوبت برسه ؟ یا اصلا نوبت نمیرسه؟ تاریخ ثبت نام ۲۰۲۳/۱۰۲۳

  پاسخ دهید
 18. تابش

  من تاریخ ۲۰۲۲.۱۰.۲۳ به خاطر رزو وقت تحصلی ایتالیا در سیستم جدید اقدام کردم آیا امسال برم نوبت میرسه یا که اصلا برم نوبت نمیرسه؟

  پاسخ دهید
 19. Shima

  وقت بخیر. من و دوتا بچه هام تراول هیستروی خوبی داریم. و یک شینگن همسرم هم دوتا شینگن داره. چطور خودم وقت سفارت بگیرم. چقدر احتمال ریجکتی هست. ممنونم

  پاسخ دهید
 20. سهیل عمرخیل

  سلام اقا امیدوارم کی خوب باشین من میخواهم کی ویزای مهاجرت ایتالیا رابه دست بیاورم من خیلی نیاز دارم لطفآ همرایی من همکاری کنید؟

  پاسخ دهید
 21. سهیل عمرخیل

  سلام اقا من میخواهم ویازی بشردوستانه ایتالیا رابه دست بیاورم من خیلی نیاز دارم به ویزای ایتالیا لطفآ همرایی من همکاری کنید؟

  پاسخ دهید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *