وقت سفارت آلمان


آخرین بروز رسانی : ۰۲/۰۶/۱۹

وقت سفارت آلمان، فوری + راهنما و آموزش رایگان 

گرفتن وقت برای سفارت آلمان

یکی از اصلی ترین مراحل مهاجرتی یا دریافت ویزای توریستی مراجعه به سفارت کشور مورد نظر و تعیین وقت مصاحبه یا تعیین وقت برای تحویل مدارک است. ما در این بخش نحوه تعیین وقت از سفارت آلمان را به شما آموزش می دهیم، پس تا انتها همراه ما باشید.

در صورتی که به هر دلیلی نمی توانید وقت سفارت آلمان بگیرید؛ با ما در تماس باشید و از خدمات ویزا 724 برای وقت سفارت فوری و ثبت درخواست ویزای آلمان استفاده کنید.

نکته 1: وقت سفارت آلمان، در ویزا 724 از طریق هوش مصنوعی انجام می شود

نکته 2: شانس موفقیت دریافت وقت سفارت آلمان، در ویزا724 به صورت هفتگی: 90% 

 

هشدار مهم: از سپردن مدارک، پاسپورت و اکانت خود به شرکتهایی که مجوز رسمی و قابل استعلام ندارند (فقط به دلیل نرخ پایین خدمات رزرو وقت سفارت آلمان) جدا خودداری کنید، هر گونه سو استفاده ای از مدارک و اکانت شما نزد سفارت آلمان و ویزامتریک از سوی شرکت های غیر مجاز، ممکن است. برای مشاهده مجوزهای 

مراحل آموزشی زیر به صورت رایگان در اختیار شما گذاشته شده است که بدون بروز خطا بتوانید وقت سفارت آلمان بگیرید، در صورتی که به هر دلیلی قادر به دریافت وقت نیستید، با ما در تماس باشید که به صورت VIP اقدام کنیم.

مرحله اول مراجعه به سایت Tehran.diplo.de است که در واقع این سایت، سایت سفارت آلمان در ایران است. این سایت بخش های مختلفی دارد که در نوار بالا شما می توانید این بخش ها را مشاهده کنید. ما برای تعیین وقت به بخش خدمات مراجعه می کنیم.

تعیین وقت سفارت آلمان

 

با کلیک بر تب خدمات یک صفحه جدید نمایش داده می شود که در این صفحه بایستی گزینه روادید و سفر را انتخاب کنید.

تعیین وقت سفارت آلمان

 

با کلیک بر روی گزینه روادید و سفر در صفحه باز شده از شما پرسیده شده که چه نوع روادیدی را در نظر دارید؟ این سایت سفرها را به دو بخش سفرهای کوتاه مدت و سفرهای بلند مدت تقسیم کرده است که شما بنا به برنامه مهاجرتی خود یکی از این گزینه ها را انتخاب کرده و کافیست بر روی آن کلیک کنید. دقت داشته باشید مراحل کار تقریبا یکی است و نوع مدارکی که از شما خواسته می شود و اطلاعاتی که به شما نمایش داده می شود متفاوت است. ما در این بخش اقامت های بلند مدت را انتخاب کرده ایم که فکر می کنیم طرفداران بیشتری نیز دارد! با کلیک بر روی گزینه اقامت بلند مدت به صفحه جدیدی منتقل می شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از هزینه ها می توانید به صفحه ویزای آلمان مراجعه بفرمایید.

 

وقت سفارت آلمان
در این صفحه چندین بخش وجود دارد که شما بر اساس نیاز خود با کلیک بر روی عنوان مربوطه اطلاعات آن بخش را می بینید. برای دریافت وقت از سفارت آلمان بایستی بر روی عنوان اول یعنی چگونگی درخواست ویزا کلیک کنید و ادامه صفحه باز شده را مطالعه کنید. در این صفحه در عبارت شماره 4 وقت مصاحبه را مشاهده می کنید. کافیست بر روی این مورد کلیک کنید.

تعیین وقت سفارت آلمان

 

با کلیک بر روی رزرو وقت مصاحبه شما به صفحه جدیدی وارد می شوید که در آن به شما بر اساس نوع اقامتی که در ابتدا مشخص کرده بودید (کوتاه مدت یا بلند مدت) روش های مهاجرتی موجود را نمایش می دهد و با کلیک بر روی هر عنوان مانند مرحله قبل ادامه صفحه برای شما نمایش داده می شود. در این بخش ما اولین روش که روش مهاجرتی اسپانسرشیب یا همان پیوستن به خانواده است را انتخاب کرده ایم و در متن نمایش داده شده و در همان خط اول کلمه سیستم تعیین وقت تغییر رنگ داده شده و برای ادامه کافیست بر روی آن کلیک کنید.

 

تعیین وقت سفارت آلمان

با کلیک بر روی کلیمه سیستم تعیین وقت شما به صفحه جدیدی هدایت می شوید که تمام اطلاعات مورد نیاز شما به دو زبان برای شما نوشته شده است؛ این موارد را به خوبی مطالعه کنید. سپس بر روی گزینه new appointment کلیک کنید.

 

تعیین وقت سفارت آلمان

 

با کلیک بر روی گزینه گفته شده صفحه جدیدی برای شما نمایش داده می شود که نیاز است در آن اطلاعاتی از قبیل نام، نام خانوادگی، آدرس ایمیل و تلفن همراه را وارد کنید؛ سپس برای شما در یک ایمیل به مدت 30 الی 45 دقیقه بعد زمان و روز حضور در سفارت ارسال می شود.

 

نکات مهم برای رزرو وقت سفارت آلمان

پیش از مراجعه و رزرو وقت سفارت آلمان می بایست مدارک مورد نیازتان را آماده کنید. برای اطلاع از مدارک می توانید به چک لیستی که سفارت در سایت قرار داده است مراجعه نمایید. اما به هنگام مراجعه به سفارت نیز می بایست نکات مهمی را مد نظر داشته باشید:

  • هنگام مراجعه به سفارت اشیا و لوازم بزرگ و اضافی به غیر از مدارک تان به همراه نداشته باشید.
  • مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزا را به ترتیب تعیین شده، مرتب نمایید.
  • کپی مدارک تان باید بر روی کاغذ A4 باشد. حتی در مواردی که اصل مدرک بزرگتر یا کوچکتر از این ابعاد هستند نیز می بایست مدارک بر روی کاغذ A4 کپی شوند.
  • مدارک مخدوش یا جعلی موجب رد درخواست ویزای شما شده و مطابق با چارچوب قوانین جاری آلمان، در همان سفارت مورد پیگیری قرار می‌ گیرد. حتی اگر شخص دیگری در درخواست ویزا به شما کمک کرده باشد، در نهایت این شخص خودتان هستید که مسئول صحت اطلاعات وارد شده در فرم درخواست ویزا خواهید بود؛ بعلاوه، مسئولیت صحت و اصالت مدارکی که وی به سفارت تحویل داده است نیز بر عهده ‌ی شما خواهد بود.

 

چک لیست مدارک مورد نیاز برای روز مراجعه به سفارت

 

تغییرات تعیین وقت سفارت

از تاریخ 19 آبان سال 1400، تغییراتی در رزرو وقت سفارت آلمان ایجاد شده است. به موجب این تغییرات روند درخواست نیروهای متخصص و ویزاهای کاری با سرعت بیشتری رسیدگی می شود. به این ترتیب که در صورت موافقت اولیه در زمینه روند رسیدگی به درخواست ویزای نیروهای متخصص، از تاریخ فوق، درخواست‌ ها بدون گرفتن وقت به ویزا متریک ارجاع داده می شود.

همچنین پس از شرایط همه‌گیریِ کرونا، این امکان داده شده است که همزمان با رزرو وقت سفارت آلمان، می توان برای وقت ویژه در تاریخی نزدیک ‌تر نیز اقدام نمود. این در صورتی امکان پذیر است که مدارک زیر آماده ارائه باشد:

  • موافقت اولیه‌ از اداره امور خارجیان مربوطه یا موافقت اولیه ‌ی آژانس کاریابی فدرال
  • قرارداد یا پیشنهاد کار تضمین شده در آلمان
  • فرم پر شده‌ در مورد شرایط و رابطه کاری شما توسط کارفرمای مربوطه
  • مدارک صلاحیت شغلی و تأییدیه آن به عنوان مثال نامه‌ ی مقام تایید کننده یا اطلاعات مربوطه ی بانک اطلاعات anabin

 

راهنمای دریافت وقت سفارت آلمان

 

برای رزرو وقت سفارت زودتر می بایست در عنوان ایمیل تان عبارت "Erwerbstätigkeit" را ذکر کرده و در ادامه آن مورد خاص خودتان، را بیان کرده و آن را به آدرس sondertermin@tehe.diplo.de ارسال نمایید. در ایمیل تان نام و نام خانوادگی کامل، شماره گذرنامه و درصورت وجود شماره ثبت ‌نام افراد خانواده تان که همراه شما سفر می‌ کنند را ارسال نمایید. همچنین به پیوست آن تصاویر اسکن شده مدارکی که در بالا ذکر شد را نیز ضمیمه نمایید.

 

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما

 

لینک های مرتبط:

وقت سفارت ایتالیا

وقت سفارت کانادا


سوالات متداول


چگونه می توانم وقت سفارت آلمان بگیرم؟

اولین مرحله مراجعه به سایت سفارت آلمان است؛ با سپری کردن مراحل گفته شده در این صفحه، روز و ساعت مراجعه به همراه آدرس برای شما ایمیل می شود.

آیا بدون ثبت اطلاعات می توانم به سفارت برای مصاحبه و یا تحویل مدارک مراجعه کنم؟

برای مراجعه به سفارت باید روز و حتی ساعت مراجعه برای شما مشخص شده باشد؛ شما در ایمیل دریافتی اجازه لغو زمان را دارید اما بدون تعیین وقت نمی توانید کارهای خود را انجام دهید.

برای درخواست وقت سفارت پزشکی آلمان، به چه مدارکی نیاز است؟

برای درخواست وقت سفارت پزشکی آلمان نیازی به ارائه مدارک نیست. اما زمانی که برای تحویل مدارک به ویزامتریک مراجعه می‌کنید، باید نامه پذیرش از بیمارستان و یا کلینیک در آلمان را ارائه کنید. همچنین، باید نامه پزشک معالج‌تان در ایران را مبنی بر اینکه درمان شما در ایران امکان پذیر نیست، به افسران ویزا ارائه کنید.
 

آیا خودمان می‌توانیم وقت سفارت آلمان بگیریم؟

بله، با مراجعه به سایت ویزامتریک، ایجاد حساب کاربری و پرداخت هزینه، وقت سفارت خود را رزرو کنید.
 


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


محمد حسین میرجلیلی :

سلام و عرض ادب ، برای دیدار فرزندمان من وهمسرم دعوتنامه از آلمان دریافت کردیم، برای درخواست وقت سفارت هردو باید فرم تکمیل کنیم یا یکنفره کافیست ؟ و آیا در سایت آیتم الحاق به خانواده را دنبال کنیم یا مورد دیگر؟

محمد یوسفی :

باسلام وقت بخیر ما مشکلات زیادی داریم برای آلمان پذیرش دارید

رضایی :

قبل از شروع وقت سفارت چه کارهایی باید انجام شود برای گرفتن ویزا کوتاه مدت

با سلام و احترام

باید اول برای گرفتن ویزا اقدام کنید.برای اطلاعات بیشتر میتوانید به صفحه تماس باما مراجعه نمائید.

هلاله :

سلام، من از آلمان پذیرش فول فاند دکتری گرفتم ، گفته شده که برای تصدیق مدارک باید اول نوبت گرفته بشه بعد نوبت خود سفارت، ولی نمیتونم از طریق ویزامتریک نوبت بگیرم، ممنون میشم راهنمایی کنید چون امکان داره پذیرشمو کنسل کنند ????????

Fardina :

سلام وقتتون بخیر ببخشید من همسرم در کشور آلمان هستند و ما تمام مدارکمون کامله الان برای گرفتن وقت سفارت معطل شدیم میخواستم بدونم روش سریع تری هم برای گرفتن وقت از سفارت آلمان هست؟؟؟

Ava :

من برای تاریخ اول مرداد درخواست وقت مصاحبه برای صدور ویزا کار دارم هنوز ایمیل دوم برام نیومده چه طوری میتونم پیگیری کنم

منصور(محسن) :

سلام وقت بخیر پسر من از دانشگاه آلمان برلین پذیرش گرفته و ثبت نام نموده نیاز به ویزا دارد ما مدتی هست که نمیتونیم از طریق سامانه ویزامترک وارد و نوبت بگیریم خوشحال می‌شویم کمک بفرمائید ما ویزا پسرم را اخذ نمائیم. با کمال احترام احمدی

با درود 

برای دریافت وقت سفارت آلمان می توانید به صفحه رزرو وقت سفارت آلمان مراجعه بفرمایید.

محمد رضا شیرازی نسب :

باسلام دخترم در آلمان وضع حمل کرده و برای کمک به وجود مادرش احتیاج داره میخوام همسرم را برای 3 ماه پیش او بفرستم یه نوبت میخوام و اعلام کنید هزینه را به چه حسابی واریز کنیم وچه مدارکی ارائه نماییم با تشکر فراوان

با  درود 

با شماره های پشتیبانی در تماس باشید.

محمد رضا شیرازی نسب :

درضمن اعلام کنید پول به چه حسابی واریز کنیم با تشکر مجدد

با درود 

با شماره های پشتیبانی شرکت در تماس باشید.

SajjaD ReZ :

سلام واسه دوره های اوسبیلدونگ باید درخواست ویزای تحصیلی بدم یا کاری ؟ اگه از مدارک مورد نظرش هم اطلاع دارید بگویید ممنون میشم

سما انصاری :

سلام، من برای خودم و پسر 8ساله و دختر 4ساله ام میخوام ویزا بگیرم میخواستم بدونم یک وقت کافیه یا باید جدا جدا وقت بگیرم، و آیا حضور فرزندانم روز قرار لازمه؟

با درود 

یک وقت به صورت خانوادگی می توانید رزرو بفرمایید.

بهناز سعیدی :

برای درخواست وقت سفارت برای ویزای دانشجویی آلمان هر زمان میتوانم درخواست بدم؟ و برای ثبت نام در سایت ویزامتریک و وقت سفارت گرفتن به چه اطلاعات و مدارکی نیاز دارم؟

با درود

پاسخ سوالات شما در همین صفحه عنوان شده می توانید مطالعه بفرمایید.

سیمامحمودی :

باعرض سلام ووقت بخیر من درسایت سفارت برای گرفتن وقت مصاحبه فرم رو پرکردم وایمیل وکد هم برام ارسال شد،که نوسته بود 4_6هفته قبل اززمان مصاحبه براتون ایمیل دوم ارسال میشه سوال که دارم:من با پسرم برای ویزای الحاق ثبت نام کردمن مدارکم روطبق چک لیست سفارت آماده کردم ولی نمیدونم که برای ویزای الحاق هن باید وقت ویزا متریک بگیریم یانه اگه باید گرفته بشه کیباید بگیریم وقت رو سوال دوم:برای پسرم که 9ساله هست باید فرم ویدکس رو همسرم امضا(خودکار) بزنه؟ ممنون از شما بخاطر وقتی که میزاری

با درود 

به سفارت ایمیل بزنید

Mohammad Zubair :

ایمیل آدرس تعین وقت ملاقات سفارت آلمان ضررت داشتم

همین متن را مطالعه بفرمایید

رقیه غلام جیلانی :

من کارمند سابق محلی آلمان در افغانستان هستم برایم OTP کد آمده مدت شش ماه است منتظرم ولی دیگه هیچ جوابی دریافت نکردم .از چه طریق می‌توانم معلومات پیدا کنم ممنون

Sana :

سلام ببخشید واسه گرفتن وقت سفارت واسه ویزا تحصیلی داشتن مدرک پذیرش دانشگاه لازمه؟ یا فقط موقع تحویل مدارک لازمه؟ چون میگن یسال طول میکشه وقت بدن قبل گرفتن پذیرش دانشگاه میشه نوبت گرفت ؟؟ تا نوبتمون برسه پذیرشم بگیریم

با درود 

پذیرش لازمه، وقت سفارت تحصیلی آلمان طولانی نیست.

Tajeri : سلام، من یک دعوت نام دارم ، در تاریخ 19.11.2021صادر شده ، باهمین دعوت نامه می توانم ، ویزا 90 روز بگیرم. یا باید عودت نامه جدید بگیرم.درضمن پول را هم واریز کردم متشکرم تاجری ****

پول به کجا واریز کرده اید؟! اگر تاریخ دعوتنامه گذشته است باید دعوتنامه جدید بگیرید.

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت قانونی با مجوزها و وکیل رسمی

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

مجوزها و آدرس دفاتر:

- مجوز وزارت گردشگری ایران (بنام سالی گشت پارس به ش.ث: 461992)

- مجوز رسمی مشاور مهاجرت کانادا، دکتر شهروز بهرامی اصل: ICCRC :R527306 

- مجوز مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران (ای نماد) بنام ویزا724

- مجوز دفتر فعال حقوقی و مشاور املاک، در امارات (دبی) بنام الیزیاگروپ

 

دفتر ایران (تهران): 

تلفن‌های ثابت:

02122913141 02122223173 / 02122226298

 

پشتیبانی تلفن همراه، واتساپ و تلگرام:

09124644197 / 09961042050 

(شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

 

آدرس: میرداماد؛ میدان مادر (محسنی)، برج بیژن، طبقه 7 واحد 6

* مراجعه حضوری فقط با رزرو وقت قبلی

(پاسخدهی تلفنی فقط: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران )

(پشتیبانی پیام در واتساپ و تلگرام: 24 ساعته)


دفتر کانادا (تورنتو):

CANADA Office  :

17075 Leslie St, Unit 6, Newmarket, ON L3Y8E1 
Canada Toronto 

19055987474+ : Whatsapp & CALL

(مراجعه به دفاتر فقط با رزرو وقت قبلی)

 

دفتر امارات (دبی):

DUBAI Office  :

Dubai sheikh zayed road AlQuoz3 RAK bank Building office

 

اینماد ویزا724   RCIC

* ویزا724 مرکز تخصصی ویزا و مهاجرت

لینک های مهم: شرایط مهاجرت به کانادا / ویزا تحصیلی کانادا

سرمایه گذاری در کانادا / وکیل مهاجرت / ثبت شرکت دبی

شرایط و هزینه ویزای توریستی کانادا / ویزای کانادا / پاسپورت دومینیکا

مهاجرت به انگلیس / ویزای تحصیلی انگلیس / خرید ملک در دبی

استارتاپ کانادا / موسسه مهاجرتی / تورنتو / ونکوور

 

* اینستاگرام ویزا724: 

ایمیل : info[at]visa724.com

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.