وقت سفارت آلمان VIP+ راهنما و آموزش رایگان


آخرین بروز رسانی : ۰۱/۰۷/۲۶

گرفتن وقت برای سفارت آلمان

یکی از اصلی ترین مراحل مهاجرتی یا دریافت ویزای توریستی مراجعه به سفارت کشور مورد نظر و تعیین وقت مصاحبه یا تعیین وقت برای تحویل مدارک است. ما در این بخش نحوه تعیین وقت از سفارت آلمان را به شما آموزش می دهیم، پس تا انتها همراه ما باشید.

در صورتی که به هر دلیلی نمی توانید وقت سفارت آلمان بگیرید می توانید از خدمات ویزا 724 برای وقت سفارت، ثبت درخواست ویزا و یا دریافت دعوتنامه استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از هزینه ها می توانید به صفحه ویزای آلمان مراجعه بفرمایید.

مراحل آموزشی زیر به صورت رایگان در اختیار شما گذاشته شده است که بدون بروز خطا بتوانید وقت سفارت آلمان بگیرید، در صورتی که به هر دلیلی قادر به دریافت وقت نیستید، با ما در تماس باشید که به صورت VIP اقدام کنیم.

مرحله اول مراجعه به سایت Tehran.diplo.de است که در واقع این سایت، سایت سفارت آلمان در ایران است. این سایت بخش های مختلفی دارد که در نوار بالا شما می توانید این بخش ها را مشاهده کنید. ما برای تعیین وقت به بخش خدمات مراجعه می کنیم.

تعیین وقت سفارت آلمان
با کلیک بر تب خدمات یک صفحه جدید نمایش داده می شود که در این صفحه بایستی گزینه روادید و سفر را انتخاب کنید.

تعیین وقت سفارت آلمان
با کلیک بر روی گزینه روادید و سفر در صفحه باز شده از شما پرسیده شده که چه نوع روادیدی را در نظر دارید؟ این سایت سفرها را به دو بخش سفرهای کوتاه مدت و سفرهای بلند مدت تقسیم کرده است که شما بنا به برنامه مهاجرتی خود یکی از این گزینه ها را انتخاب کرده و کافیست بر روی آن کلیک کنید. دقت داشته باشید مراحل کار تقریبا یکی است و نوع مدارکی که از شما خواسته می شود و اطلاعاتی که به شما نمایش داده می شود متفاوت است. ما در این بخش اقامت های بلند مدت را انتخاب کرده ایم که فکر می کنیم طرفداران بیشتری نیز دارد! با کلیک بر روی گزینه اقامت بلند مدت به صفحه جدیدی منتقل می شوید.

 

وقت سفارت آلمان
در این صفحه چندین بخش وجود دارد که شما بر اساس نیاز خود با کلیک بر روی عنوان مربوطه اطلاعات آن بخش را می بینید. برای دریافت وقت از سفارت آلمان بایستی بر روی عنوان اول یعنی چگونگی درخواست ویزا کلیک کنید و ادامه صفحه باز شده را مطالعه کنید. در این صفحه در عبارت شماره 4 وقت مصاحبه را مشاهده می کنید. کافیست بر روی این مورد کلیک کنید.

تعیین وقت سفارت آلمان
با کلیک بر روی رزرو وقت مصاحبه شما به صفحه جدیدی وارد می شوید که در آن به شما بر اساس نوع اقامتی که در ابتدا مشخص کرده بودید (کوتاه مدت یا بلند مدت) روش های مهاجرتی موجود را نمایش می دهد و با کلیک بر روی هر عنوان مانند مرحله قبل ادامه صفحه برای شما نمایش داده می شود. در این بخش ما اولین روش که روش مهاجرتی اسپانسرشیب یا همان پیوستن به خانواده است را انتخاب کرده ایم و در متن نمایش داده شده و در همان خط اول کلمه سیستم تعیین وقت تغییر رنگ داده شده و برای ادامه کافیست بر روی آن کلیک کنید.

 

تعیین وقت سفارت آلمان
با کلیک بر روی کلیمه سیستم تعیین وقت شما به صفحه جدیدی هدایت می شوید که تمام اطلاعات مورد نیاز شما به دو زبان برای شما نوشته شده است؛ این موارد را به خوبی مطالعه کنید. سپس بر روی گزینه new appointment کلیک کنید.

تعیین وقت سفارت آلمان
با کلیک بر روی گزینه گفته شده صفحه جدیدی برای شما نمایش داده می شود که نیاز است در آن اطلاعاتی از قبیل نام، نام خانوادگی، آدرس ایمیل و تلفن همراه را وارد کنید؛ سپس برای شما در یک ایمیل به مدت 30 الی 45 دقیقه بعد زمان و روز حضور در سفارت ارسال می شود.

 

 

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما


سوالات متداول


چگونه می توانم وقت سفارت آلمان بگیرم؟

اولین مرحله مراجعه به سایت سفارت آلمان است؛ با سپری کردن مراحل گفته شده در این صفحه، روز و ساعت مراجعه به همراه آدرس برای شما ایمیل می شود.

آیا بدون ثبت اطلاعات می توانم به سفارت برای مصاحبه و یا تحویل مدارک مراجعه کنم؟

برای مراجعه به سفارت باید روز و حتی ساعت مراجعه برای شما مشخص شده باشد؛ شما در ایمیل دریافتی اجازه لغو زمان را دارید اما بدون تعیین وقت نمی توانید کارهای خود را انجام دهید.

برای درخواست وقت سفارت پزشکی آلمان، به چه مدارکی نیاز است؟

برای درخواست وقت سفارت پزشکی آلمان نیازی به ارائه مدارک نیست. اما زمانی که برای تحویل مدارک به ویزامتریک مراجعه می‌کنید، باید نامه پذیرش از بیمارستان و یا کلینیک در آلمان را ارائه کنید. همچنین، باید نامه پزشک معالج‌تان در ایران را مبنی بر اینکه درمان شما در ایران امکان پذیر نیست، به افسران ویزا ارائه کنید.
 

آیا خودمان می‌توانیم وقت سفارت آلمان بگیریم؟

بله، با مراجعه به سایت ویزامتریک، ایجاد حساب کاربری و پرداخت هزینه، وقت سفارت خود را رزرو کنید.
 


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


سیمامحمودی :

باعرض سلام ووقت بخیر من درسایت سفارت برای گرفتن وقت مصاحبه فرم رو پرکردم وایمیل وکد هم برام ارسال شد،که نوسته بود 4_6هفته قبل اززمان مصاحبه براتون ایمیل دوم ارسال میشه سوال که دارم:من با پسرم برای ویزای الحاق ثبت نام کردمن مدارکم روطبق چک لیست سفارت آماده کردم ولی نمیدونم که برای ویزای الحاق هن باید وقت ویزا متریک بگیریم یانه اگه باید گرفته بشه کیباید بگیریم وقت رو سوال دوم:برای پسرم که 9ساله هست باید فرم ویدکس رو همسرم امضا(خودکار) بزنه؟ ممنون از شما بخاطر وقتی که میزاری

با درود 

به سفارت ایمیل بزنید

Mohammad Zubair :

ایمیل آدرس تعین وقت ملاقات سفارت آلمان ضررت داشتم

همین متن را مطالعه بفرمایید

رقیه غلام جیلانی :

من کارمند سابق محلی آلمان در افغانستان هستم برایم OTP کد آمده مدت شش ماه است منتظرم ولی دیگه هیچ جوابی دریافت نکردم .از چه طریق می‌توانم معلومات پیدا کنم ممنون

Sana :

سلام ببخشید واسه گرفتن وقت سفارت واسه ویزا تحصیلی داشتن مدرک پذیرش دانشگاه لازمه؟ یا فقط موقع تحویل مدارک لازمه؟ چون میگن یسال طول میکشه وقت بدن قبل گرفتن پذیرش دانشگاه میشه نوبت گرفت ؟؟ تا نوبتمون برسه پذیرشم بگیریم

با درود 

پذیرش لازمه، وقت سفارت تحصیلی آلمان طولانی نیست.

Tajeri : سلام، من یک دعوت نام دارم ، در تاریخ 19.11.2021صادر شده ، باهمین دعوت نامه می توانم ، ویزا 90 روز بگیرم. یا باید عودت نامه جدید بگیرم.درضمن پول را هم واریز کردم متشکرم تاجری ****

پول به کجا واریز کرده اید؟! اگر تاریخ دعوتنامه گذشته است باید دعوتنامه جدید بگیرید.

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت قانونی با مجوزهای رسمی- ویزا 724

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

مجوزها:

- مجوز اداره مهاجرت کانادا: ICCRC :R527306 

- مجوز رسمی از وزارت گردشگری ایران، بنام آنامرکید افق

- مجوز مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران (ای نماد)

- مجوز دفتر فعال تجاری در امارات (دبی)

- مجوز فدرال کانادا برای شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری

 

دفتر ایران (تهران): 

 02188102896 / 02188108744 / 02188107146

(شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

میدان آرژانتین، (خیابان وزرا)، خیابان بیست و یکم، پلاک 4  طبقه 5 واحد 19

مراجعه حضوری فقط با رزرو وقت قبلی

 

پشتیبانی تلفن همراه، واتساپ و تلگرام:

09124644197 09961042050

(پاسخدهی تلفنی: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران )

(پشتیبانی پیام در واتساپ و تلگرام: 24 ساعته)


دفتر کانادا (تورنتو):

17075 Leslie St, Unit 6, Newmarket, ON L3Y8E1
Canada Toronto

16474463030+ : CALL & Whatsapp

(مراجعه به دفاتر با رزرو وقت قبلی)

اینماد ویزا724   RCIC

* ویزا724 ارائه دهنده خدمات مشاوره، اخذ ویزا و مهاجرت

 

ایمیل : info[at]visa724.com

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.