همه چیز درباره نحوه تعیین وقت سفارت آلمان


آخرین بروز رسانی : ۰۰/۰۵/۰۶

 

 

گرفتن وقت برای سفارت آلمان


یکی از اصلی ترین مراحل مهاجرتی مراجعه به سفارت کشور مرود نظر و تعیین وقت مصاحبه یا تعیین وقت برای تحویل مدارک است. ما در این بخش نحوه تعیین وقت از سفارت آلمان را به شما آموزش می دهیم، پس تا انتها همراه ما باشید.


مرحله اول مراجعه به سایت Tehran.diplo.de است که در واقع این سایت، سایت سفارت آلمان در ایران است. این سایت بخش های مختلفی دارد که در نوار بالا شما می توانید این بخش ها را مشاهده کنید. ما برای تعیین وقت به بخش خدمات مراجعه می کنیم.

تعیین وقت سفارت آلمان
با کلیک بر تب خدمات یک صفحه جدید نمایش داده می شود که در این صفحه بایستی گزینه روادید و سفر را انتخاب کنید.

تعیین وقت سفارت آلمان
با کلیک بر روی گزینه روادید و سفر در صفحه باز شده از شما پرسیده شده که چه نوع روادیدی را در نظر دارید؟ این سایت سفرها را به دو بخش سفرهای کوتاه مدت و سفرهای بلند مدت تقسیم کرده است که شما بنا به برنامه مهاجرتی خود یکی از این گزینه ها را انتخاب کرده و کافیست بر روی آن کلیک کنید. دقت داشته باشید مراحل کار تقریبا یکی است و نوع مدارکی که از شما خواسته می شود و اطلاعاتی که به شما نمایش داده می شود متفاوت است. ما در این بخش اقامت های بلند مدت را انتخاب کرده ایم که فکر می کنیم طرفداران بیشتری نیز دارد! با کلیک بر روی گزینه اقامت بلند مدت به صفحه جدیدی منتقل می شوید.

 

تعیین وقت سفارت آلمان
در این صفحه چندین بخش وجود دارد که شما بر اساس نیاز خود با کلیک بر روی عنوان مربوطه اطلاعات آن بخش را می بینید. برای دریافت وقت از سفارت آلمان بایستی بر روی عنوان اول یعنی چگونگی درخواست ویزا کلیک کنید و ادامه صفحه باز شده را مطالعه کنید. در این صفحه در عبارت شماره 4 وقت مصاحبه را مشاهده می کنید. کافیست بر روی این مورد کلیک کنید.

تعیین وقت سفارت آلمان
با کلیک بر روی رزرو وقت مصاحبه شما به صفحه جدیدی وارد می شوید که در آن به شما بر اساس نوع اقامتی که در ابتدا مشخص کرده بودید (کوتاه مدت یا بلند مدت) روش های مهاجرتی موجود را نمایش می دهد و با کلیک بر روی هر عنوان مانند مرحله قبل ادامه صفحه برای شما نمایش داده می شود. در این بخش ما اولین روش که روش مهاجرتی اسپانسرشیب یا همان پیوستن به خانواده است را انتخاب کرده ایم و در متن نمایش داده شده و در همان خط اول کلمه سیستم تعیین وقت تغییر رنگ داده شده و برای ادامه کافیست بر روی آن کلیک کنید.

 

تعیین وقت سفارت آلمان
با کلیک بر روی کلیمه سیستم تعیین وقت شما به صفحه جدیدی هدایت می شوید که تمام اطلاعات مورد نیاز شما به دو زبان برای شما نوشته شده است؛ این موارد را به خوبی مطالعه کنید. سپس بر روی گزینه new appointment کلیک کنید.

تعیین وقت سفارت آلمان
با کلیک بر روی گزینه گفته شده صفحه جدیدی برای شما نمایش داده می شود که نیاز است در آن اطلاعاتی از قبیل نام، نام خانوادگی، آدرس ایمیل و تلفن همراه را وارد کنید؛ سپس برای شما در یک ایمیل به مدت 30 الی 45 دقیقه بعد زمان و روز حضور در سفارت ارسال می شود.

 

 

من مهیار حلاج پور هستم؛ (Mahyar Hallajpour)

عضو رسمی شورای قانون‌گذاری امور مهاجرت کانادا، مشاور رسمی مهاجرت کانادا ICCRC/RCIC ، یا اصطلاحا وکیل مهاجرت. به شماره پروانه R520250

زندگی من صرف این می شود که اطمینان حاصل کنم، ممتازترین خدمات تخصصی حقوق مهاجرت کانادا را دریافت می کنید.

من در طول سالیان فعالیتم، بانی توسعه بیش از یکصد شرکت در کانادا بوده ام و امروز تمام این خدمات در غالب  شرکت سرمایه گذاری و توسعه استارتاپ و بیزینس i3 Capital در اختیار متقاضیان و موکلین عزیز است. در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا ، ویزای استارتاپ و راه اندازی و خرید بیزینس در کانادا به کانادا مهاجرت کنند.

ویزا 724 (VISA724.com) و شرکت مهاجرتی کاناداپاس، با مدیرعاملی و نظارت مستقیم اینجانب، اداره می شود.

مجموعه شرکتهای ما، دارای مجوزهای ذیل است:

  • شرکت مهاجرتی کاناداپاس،  با مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا به شماره ثبت: 002782433
  • شرکت توسعه بیزینس و شتاب دهنده i3 Capital ، با مجوز رسمی از دولت فدرال کانادا: به شماره ثبت 003223957
  • شرکت کاریابی بین المللی مهیار،  با مجوز وزارت کار ایران: به شماره ثبت 103621 

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما

 

 

مطالب پیشنهادی:

> شرایط تحصیل در رشته های پزشکی کشور انگلستان

> نحوه ی نوشتن رزومه برای مهاجرت به کانادا

> راه اندازی تعمیرگاه در کانادا

ویزای تحصیلی کانادا

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده، ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص آقای مهیار حلاج پور ممکن بوده و توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کاناداپاس و کاریابی بین‌المللی مهیار مسئولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسئولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.


سوالات متداول


چگونه می توانم وقت سفارت آلمان بگیرم؟

اولین مرحله مراجعه به سایت سفارت آلمان است؛ با سپری کردن مراحل گفته شده در این صفحه، روز و ساعت مراجعه به همراه آدرس برای شما ایمیل می شود.

آیا بدون ثبت اطلاعات می توانم به سفارت برای مصاحبه و یا تحویل مدارک مراجعه کنم؟

برای مراجعه به سفارت باید روز و حتی ساعت مراجعه برای شما مشخص شده باشد؛ شما در ایمیل دریافتی اجازه لغو زمان را دارید اما بدون تعیین وقت نمی توانید کارهای خود را انجام دهید.

برای درخواست وقت سفارت پزشکی آلمان، به چه مدارکی نیاز است؟

برای درخواست وقت سفارت پزشکی آلمان نیازی به ارائه مدارک نیست. اما زمانی که برای تحویل مدارک به ویزامتریک مراجعه می‌کنید، باید نامه پذیرش از بیمارستان و یا کلینیک در آلمان را ارائه کنید. همچنین، باید نامه پزشک معالج‌تان در ایران را مبنی بر اینکه درمان شما در ایران امکان پذیر نیست، به افسران ویزا ارائه کنید.
 

آیا خودمان می‌توانیم وقت سفارت آلمان بگیریم؟

بله، با مراجعه به سایت ویزامتریک، ایجاد حساب کاربری و پرداخت هزینه، وقت سفارت خود را رزرو کنید.
 


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت به کانادا - ویزا 724

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- ویزا 724

- شرکت مهاجرتی کاناداپاس

- کاریابی بین المللی مهیار

- شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری i3capital

- دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران با شماره ثبت: 103621 

- دارای مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا: ICCRC R520250

با مدیریت مهیار حلاج پور، مشاور و وکیل قانونی RCIC/ICCRC به شماره پروانه R520250

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

 No.25 Shepard Ave W Suite 300 North York ON M2N 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

0014168905972 (پاسخ‌گویی: دوشنبه تا شنبه 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

دفتر ایران: 

02122927033 - 02128421010 (پاسخ‌گویی: شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

تهران - بزرگراه مدرس شمال، خیابان دستگردی شرقی(ظفر)، جنب بیمارستان علی اصغر، پلاک 199 طبقه سوم، واحد 301 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخ‌گویی: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

واتساپ کانادا:

14168905972+ (پاسخگویی به پیامهای متنی در واتساپ)

* برای مطالعه روش های اصلی مهاجرت به کانادا، به صفحه مهاجرت کانادا مراجعه بفرمایید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.