هنگامی که به عنوان یک خانواده به یک کشور جدید نقل مکان می کنید، مدرسه فرزندان شما به اندازه یافتن شغل و تصمیم گیری در مورد محل اقامت، مهم است. خوشبختانه، کانادا در سطح بین المللی به عنوان پیشرو در آموزش رتبه بندی شده است و فرصت های آموزشی زیادی برای خانواده ها وجود دارد. در ادامه قصد داریم به معرفی سیستم آموزشی ساسکاچوان و مدارس آن بپردازیم، با ما همراه باشید!

تحصیل در مدارس ساسکاچوان

لنگرانواع مدارس در ساسکاچوان 

در ساسکاچوان، کودکان هفت تا 16 ساله باید به مدرسه بروند. تحصیل در مدرسه شامل آموزش ابتدایی و متوسطه است. پایه های تحصیلی از مهدکودک تا کلاس 12 متغیر است. مدارس ابتدایی از مهدکودک تا کلاس 8 و مدارس متوسطه از کلاس 9 تا 12 فعالیت می کنند. در اینجا انواع مدارس در ساسکاچوان به تفکیک شرح داده شده است:

1. مدارس عمومی زبان انگلیسی در ساسکاچوان

سیستم مدارس دولتی در ساسکاچوان آموزش رایگان را برای دانش آموزان فراهم می کند و به 18 ناحیه مدرسه دولتی تقسیم می شود. مدارس دولتی ساسکاتون بزرگترین بخش در این استان است. 49 مدرسه ابتدایی، 10 مدرسه متوسطه را اداره می کند و بیش از 26000 دانش آموز را آموزش می دهد.

 2. مدارس فرانکوفون در ساسکاچوان

ساسکاچوان دارای یک مدرسه فرانسوی زبان است که 15 مدرسه فرانسسکویس در استان را اداره می کند. این مدارس عمدتاً به زبان فرانسوی دروس خود را تدریس می کنند. معیار ثبت نام فرزند شما در مدرسه فرانسوی زبان این است که والدین او باید شهروند کانادا بوده و یکی از موارد زیر را داشته باشند:

 • اولین زبانی که آنها آموخته و فهمیده اند فرانسوی است.
 • حداقل یکی از والدین در یک مدرسه فرانسوی زبان در کانادا تحصیل کرده است.
 • فرزند آنها در کانادا به زبان فرانسه آموزش دیده یا در حال آموزش است.

کودکانی که والدین آنها مهاجران زمینی کانادا هستند یا دارای میراث فرانسوی زبان هستند نیز ممکن است بتوانند واجد شرایط حضور در این مدارس باشند. در این صورت، شما باید یک درخواست پذیرش ارسال کنید که برای بررسی به کمیته می رود.

اگر این معیارها را ندارید، می توانید درخواستی را به یک مدرسه فرانسوی زبان ارسال کنید که توسط هیئت مدرسه محلی بررسی می شود. 85 برنامه French Immersion در ساسکاچوان موجود است. در یک مدرسه فرانسوی Immersion، موضوعات به دو زبان فرانسوی و انگلیسی تدریس می شود.

3. مدارس کاتولیک در ساسکاچوان

در ساسکاچوان، هشت هیئت مدرسه جداگانه برای آموزش کاتولیک وجود دارد. از آنجایی که دولت استانی بودجه مدارس کاتولیک را تامین می کند، هیچ هزینه ای برای شرکت در آن وجود ندارد. شرایط پذیرش برای دانش آموزانی که به عنوان کاتولیک رومی غسل تعمید یافته اند یا حداقل یک والدین یا قیم کاتولیک رومی دارند، آزاد است. دانش آموزان مذاهب دیگر نیز ممکن است در صورت درخواست، در یک مدرسه کاتولیک پذیرفته شوند.

4. مدارس خصوصی در ساسکاچوان

در حالی که اکثر دانش‌آموزان به مدارسی می‌روند که بودجه دولتی دارند، تعداد کمی از مدارس خصوصی در این استان فعالیت می‌کنند. تفاوت این است که این مدارس تجاری هستند و شما باید برای حضور فرزندتان هزینه بپردازید. در ساسکاچوان، هزینه های آموزش مدارس خصوصی بسیار متغیر است. شما می توانید انتظار داشته باشید که از 3000 دلار تا 54000 دلار کانادا در سال بپردازید. دولت استانی بودجه نسبی را برای مدارس مستقلی که معیارهای خاصی را رعایت می کنند، فراهم می کنداین معیار های خاص شامل پیروی از برنامه درسی استانی، استخدام معلمان دارای گواهی و شرکت در ارزیابی دانش آموزان می باشد. والدین معمولاً بر اساس رویکرد مدرسه به یادگیری یا اعتقادات مذهبی، آموزش مدرسه خصوصی را برای فرزند خود انتخاب می کنند.

5. آموزش در منزل

بخش کوچکی از والدین در ساسکاچوان فرزندان خود را از مدارس دولتی و خصوصی خارج می‌کنند و آنها را در خانه آموزش می‌دهند که به عنوان آموزش خانگی شناخته می‌شود. والدینی که تحصیل در خانه فرزند خود را انتخاب می کنند، ملزم به تماس با هیئت آموزشی بخش مدرسه خود و ارائه یک برنامه آموزشی مکتوب هستند.

6. کالج های منطقه ای

کالج های منطقه ای ساسکاچوان در جوامع کوچکتر پر جنب و جوش، پذیرایی و امن در سراسر استان واقع شده اند. این کالج ها مطالعات با کیفیت بالا را در محیطی با کلاس های کوچکتر (40 دانشجو یا کمتر) و فضایی آرام و دوستانه ارائه می دهند. شما می توانید دوره ها و برنامه هایی را در زمینه مشاغل، آموزش مهارت ها و مطالعات آکادمیک که منجر به دریافت گواهینامه، دیپلم و مدرک می شود، بگذرانید. بسیاری از کالج های منطقه ای برنامه های مرتبط با پلی تکنیک ساسکاچوان و کلاس های دانشگاهی سال اول را ارائه می دهند. کالج های منطقه ای زیر برای ارائه برنامه هایی برای دانش آموزان بین المللی تعیین شده اند:

 • کالج و حوزه علمیه بریرکرست
 • کالج کامبرلند
 • کالج استون
 • کالج بزرگ دشت
 • حوزه علمیه لوتری
 • کالج نورث وست
 • کالج پارکلند
 • کالج بازرگانی ساسکاتون
 • کالج جنوب شرقی
 • کالج سنت اندرو

انواع مدارس در ساسکاچوان

لنگرتحصیل در دوران کودکی در ساسکاچوان 

در ساسکاچوان، کودکان از سن پنج سالگی به مدرسه می روند اما قبل از آن، آموزش در دوران کودکی (ECE) در دسترس است. این آموزش بر اساس سن کودکان و مبتنی بر بازی کردن طراحی شده است و معمولاً برای کودکان سه تا پنج ساله در یک محیط پیش دبستانی ارائه می شود. Prekindergarten (Pre-K) یک برنامه آموزشی کودکان است که در 316 مدرسه در سراسر ساسکاچوان برای کودکان سه تا چهار ساله در دسترس است. این برنامه برای آماده کردن کودکان برای مهدکودک طراحی شده است و فقط در شرایط زیر در دسترس است:

 • عوامل اجتماعی- اقتصادی
 • والدین مجرد یا نوجوان
 • بحران خانوادگی یا انزوا
 • چالش های اجتماعی، عاطفی یا رفتاری
 • فردی که زبان اصلی او انگلیسی نیست

با این حال، برنامه های پیش دبستانی خصوصی نیز در این استان موجود است. برنامه ها معمولاً در صبح یا بعد از ظهر بین دو تا سه ساعت اجرا می شوند و والدین باید حدود 195 تا 280 دلار کانادا در ماه پرداخت کنند. برای خانواده هایی که در ساسکاتون زندگی می کنند، یارانه شهریه ممکن است از طریق بنیاد پیش دبستانی ساسکاتون در دسترس باشد.

لنگرانواع برنامه های پیش دبستانی در ساسکاچوان 

هنگامی که نوبت به انتخاب یک برنامه پیش دبستانی می رسد، بهترین اقدام این است که به دنبال یکی از مربیان ثبت نام شده در آموزش دوران کودکی  (RECEs) فرزند خود بگردید و بخواهید برای بازدید از آن شرکت کرده و در انتخاب به شما کمک کند. در اینجا برخی از انواع پیش دبستانی موجود در ساسکاچوان آورده شده است:

 • مدارس محلی یا تعاونی: این مدارس معمولاً کم هزینه ترین هستند زیرا والدین داوطلبانه به عنوان دستیار معلم در کنار معلمان حرفه ای کار می کنند.
 • مدارس دینی: معمولاً به مؤسسات مذهبی متصل هستند و ممکن است شامل آموزش دینی باشند (لازم نیست فرزندانتان از همان دین مدرسه پیروی کنند).
 • مدارس خصوصی: این مدارس گران ترین هستند و به طور قابل توجهی از مدارس کوچک خانگی گرفته تا مدارس بزرگ سفارشی متفاوت هستند.
 • مدارس مونته سوری: مونته سوری بیشتر یک فلسفه زندگی است تا یک روش آموزشی. برخی از مدارس مونته سوری دارای پیش دبستانی (برای کودکان دو و نیم تا شش ساله) و ابتدایی (سنین شش تا 12 سال) هستند.

برنامه های پیش دبستانی در ساسکاچوان

ساختار کلاس و سطوح آموزش در ساسکاچوان

آموزش در ساسکاچوان به مدارس ابتدایی و متوسطه تقسیم می شود. آموزش عمومی برای شهروندان کانادایی، مقیمان کار دائم و موقت یا پناهندگان رایگان است:

 1. ابتدایی: مدارس ابتدایی از مهدکودک تا کلاس 8 کار می کنند. کودکان می توانند در پنج سالگی خود، در مهدکودک ثبت نام کنند. عموماً دانش‌آموزان در سنین 12 تا 13 سال تحصیلات تکمیلی را انجام می‌دهند.
 2. مدارس ثانویه (دبیرستان): مدارس متوسطه که به عنوان “دبیرستان” نیز شناخته می شوند، از کلاس های 9 تا 12 کار می کنند. عموماً دانش آموزان دبیرستان را در سن 13-14 سالگی شروع می کنند و در 18 سالگی فارغ التحصیل می شوند. برای فارغ التحصیلی، دانش آموزان باید شرایط دبیرستان استانی را برآورده کنند. پس از اتمام دوره متوسطه، آنها می توانند برای رفتن به کالج، دانشگاه، برخی آموزش های حرفه ای دیگر یا کار درخواست دهند.

لنگرچگونه فرزندان خود را در مدارس ساسکاچوان ثبت نام کنیم؟

در ساسکاچوان، کودکان پنج ساله واجد شرایط شروع مهدکودک هستند، اگرچه حضور کودک تا هفت سالگی اجباری نیست. هیئت مدیره مدارس مناطق مختلف ساسکاچوان مسئول ایجاد محدوده مدارس هستند و عموماً دانش آموزان فقط می توانند در مدرسه ای در منطقه ای که در آن زندگی می کنند، شرکت کنند. گاهی مدارس در صورت وجود فضا، کودکان را از خارج از منطقه تحت پوشش خود می پذیرندخانواده ها می توانند فرزند خود را در هر زمانی در طول سال تحصیلی در مدرسه ثبت نام کنند. ممکن است لازم باشد افراد تازه وارد به کانادا از طریق مرکز استقبال هیئت مدرسه ثبت نام کنند. مدارک لازم برای ثبت نام فرزندتان به شرح زیر است:

 • مدارک سن و هویت، مانند شناسنامه یا گذرنامه
 • مدارک اقامت در استان، مانند قبض آب و برق یا قرارداد اجاره 
 • مدارک وضعیت مهاجرت، مانند کارت اقامت دائم، تایید اقامت دائم
 • ترجمه رسمی سوابق مدرسه
 • گواهی غسل تعمید (اگر برای مدرسه کاتولیک درخواست می دهید)

توجه: اگر هر یک از مدارک شما به زبان انگلیسی یا فرانسوی نباشد، باید ترجمه تایید شده این مدارک را ارائه دهید.

کودکان در سنین مدرسه باید قبل از شروع مدرسه در برابر بیماری ها واکسینه شوند. با برنامه ایمن سازی ساسکاچوان مشورت کنید تا در این موارد اطلاعات کامل را کسب نمایید.

مراحل ثبت نام فرزندتان در مدارس ساسکاچوان:

 1. به هیئت مدرسه محلی مربوط به حوضه خود مراجعه کنید تا دستورالعمل های ثبت نام آنلاین فرزند خود را دنبال کنید.
 2. فرم درخواستی را پر کنید که حاوی اطلاعات مربوط به فرزند، آدرس منزل، اطلاعات پزشکی، اطلاعات والدین یا قیم و تماس های اضطراری است.
 3. مدرک شناسایی فرزندتان و مدرک اقامت و کپی سابقه بیمه را به عنوان بخشی از درخواست خود ارائه دهید.
 4. برای شهروندان کانادایی، درخواست های تکمیل شده را می توان از طریق ایمیل ارسال کرد یا در مدرسه تحویل داد.
 5. برای دبیرستان، فرزند شما با یک مشاور راهنمایی ملاقات می کند تا در مورد اهداف تحصیلی و شغلی خود صحبت کند. این فرد به فرزند شما در انتخاب دوره های مدرسه نیز کمک می کند.

توجه: در ساسکاچوان، برای ثبت نام فرزندتان در مدرسه نیازی به ارائه مدرکی مبنی بر واکسیناسیون ندارید.

سطوح آموزش در ساسکاچوان

لنگرهزینه های مربوط به مدارس ساسکاچوان

در حالی که آموزش عمومی در ساسکاچوان رایگان است، هنوز برخی از هزینه های مربوط به مدرسه وجود دارد که باید برای آنها هزینه ای بپردازید. این موارد عبارت اند از:

برنامه های قبل و بعد از مدرسه

بسیاری از مدارس در ساسکاچوان برنامه های قبل و بعد از مدرسه را برای کودکان بین 4 تا 12 سال ارائه می دهند (مانند باشگاه، تفریح و…). هزینه این برنامه ها متفاوت است و به طور کلی در محدوده 17 تا 25 دلار کانادا در روز است.

لوازم مدرسه

معمولاً هنگام شروع کلاس یا سال تحصیلی جدید، از بچه ها خواسته می شود که لوازم اصلی مدرسه را به همراه داشته باشند. به طور معمول، مدارس فهرستی از اقلام مورد نیاز (مانند مداد، مداد رنگی، تراش، خط کش، ماشین حساب، چوب چسب) را ارائه می دهند. همچنین ممکن است مجبور شوید یک جعبه ناهار، بطری آب، کوله پشتی و کفش ورزشی برای فرزندتان بخرید. کتاب های درسی به صورت رایگان توسط آموزشگاه ارائه می شود و در پایان ترم یا سال تحصیلی عودت داده می شود. برخی مدارس همچنین ممکن است فناوری کمکی را برای دانش‌آموزانی که نیاز به پشتیبانی بیشتری دارند (مانند دسترسی به Chromebook) ارائه دهند.

لباس فرم مدرسه

در حالی که اکثر مدارس دولتی یونیفورم مدرسه ندارند، ممکن است هنوز قوانینی برای برخی مدارس وجود داشته باشد که توضیح دهد دانش آموزان چه لباسی را می توانند در مدرسه بپوشند و چه چیزی را نمی توانند. به طور معمول، مدارس خصوصی نیاز به لباس فرم دارند و هزینه آن متفاوت است. مدارس کاتولیک معمولاً دانش آموزان را ملزم به پوشیدن یونیفرم می کنند که از شما انتظار می رود هزینه آن را بپردازید. در این صورت، مدرسه اطلاعاتی در مورد محل خرید یونیفرم برای فرزندتان ارائه می دهد.

حمل و نقل

بسیاری از مناطق در ساسکاچوان حمل و نقل با اتوبوس مدرسه را برای دانش آموزان مدارس ابتدایی فراهم می کنند. با این حال، دانش‌آموزانی که فقط در مناطق مشخص شده ساکن هستند، واجد شرایط هستند. دانش‌آموزان دبیرستانی که در یک شهر بزرگتر زندگی می‌کنند ممکن است لازم باشد از وسایل حمل‌ونقل عمومی برای رفت و آمد به مدرسه استفاده کنند. در این مورد، باید هزینه حمل و نقل عمومی را در بودجه خود لحاظ کنید.

اردو های علمی و تفریحی

اردو های علمی و تفریحی اغلب توسط مدارس برای بازدید دانش‌آموزان از مکان‌ هایی که مربوط به تحصیلاتشان است، ترتیب می‌دهند. این مکان ‌ها شامل مکان ‌هایی مانند موزه‌ها، مؤسسات فرهنگی و فعالیت ‌های فضای باز می‌شوند و معمولاً شرکت در آن هزینه دارد اما ممکن است مدرسه بتواند برای والدینی نیازمند، حمایت مالی ارائه کند.

جمع آوری کمک های مالی مدارس

جمع آوری کمک مالی در اکثر مدارس انتاریو رایج است. فعالیت‌های معمول جمع‌آوری کمک‌های مالی شامل ناهار پیتزا، نمایشگاه کتاب، فروش پخت و پز یا فروش هدیه تعطیلات است. مبلغی که والدین می توانند در طول یک سال تحصیلی برای فعالیت های “جمع آوری کمک” هزینه کنند، بسیار متغیر است و می تواند بیش از 200 دلار کانادا در سال باشد. پول جمع‌ آوری ‌شده معمولاً برای تأمین بودجه سفرهای مدرسه، خرید فناوری جدید یا افزودن منابع آموزشی استفاده می‌شود.

هزینه های مربوط به مدارس ساسکاچوان

لنگرمعرفی برخی مدارس ساسکاچوان

– کالج و دبیرستان Luther College High School

 • سال تاسیس: 1913
 • مکان: رجینا، ساسکاچوان، کانادا
 • وبسایت: www.luthercollege.edu
 • سن دانش آموزان: 15-18 سال
 • تعداد دانش آموزان: 420 نفر
 • زبان آموزش: انگلیسی
 • نوع تحصیل: مدرسه خصوصی آموزش مختلط
 • هزینه: از 27,530 دلار شروع می شود.

دبیرستان کالج لوتر یک دبیرستان تاریخی و مستقل برای دانش آموزان کلاس 9-12 است که در رجینا، ساسکاچوان، کانادا واقع شده است. کالج لوتر در سال 1913 تاسیس شد و شامل یک دبیرستان و یک دانشگاه است. شعار این مدرسه “آموزش با کیفیت در زمینه مسیحی” است: تأکید بر آموزش یک فرد رشد یافته از نظر فکری، عاطفی، معنوی و جسمی در زمینه مسیحی مترقی است. این مدرسه حدود 420 دانش آموز دارد و 13٪ دانش آموزان آن از کشورهای دیگر مانند نیجریه، ویتنام، هند، اسرائیل، ایالات متحده آمریکا، فیلیپین، اوکراین و چین آمده اند.

کالج و دبیرستان Luther College High School

خوابگاه پردیس برای 50 پسر و 50 دختر طراحی شده است. دانش آموزان دبیرستان کالج لوتر بخشی از یک جامعه کوچک، امن و نزدیک هستند. این به دانش آموزان اجازه می دهد تا هم از نظر شخصی و هم در روابط با دیگران رشد کنند. اتاق های دونفره مجهز به تخت، میز و کمدهای مجهز هستند. دانشجویان شبانه روزی به یک سالن مطالعه دانشجویی و وای فای دسترسی دارند. کارکنان کافه تریا سه وعده غذایی در روز برای همه ساکنان اقامتگاه ارائه می دهند.

مزایای این دبیرستان:

 • میانگین کلاس 23 دانش آموز است. نسبت دانش آموز به معلم 17 به 1 است.
 • دانش‌آموزان شهریه پرداخت می‌کنند و دولت استان تا حدودی بودجه کالج لوتر را تامین می‌کند. لوتر یک “مدرسه خصوصی” نیست به این معنا که یک مدرسه خصوصی واقعی بودجه دولتی دریافت نمی کند.
 • لازم نیست دانشجویانی که در کالج لوتر پذیرفته می شوند، لوتری یا مسیحی باشند. این مدرسه به تنوع دانش‌آموزان اهمیت می‌دهد و از دانش‌آموزان با هر زمینه‌ای استقبال می‌کند، کالج لوتر جمعیت دانش‌آموزی بسیار متنوعی دارد.
 • دبیرستان کالج لوتر برنامه تحصیلی عالی و آمادگی دانشگاهی را ارائه می دهد: 96٪ از دانش آموزان فارغ التحصیل شده و به دانشگاه های رجینا ساسکاچوان، تورنتو، دارتموث، جان هاپکینز، مک گیل، هاروارد، آکسفورد، ییل و کوئینز می روند.
 • فارغ التحصیلان این مدرسه برنده جایزه رودز و جایزه نوبل شدند.

تجهیزات دبیرستان کالج لوتر:

کالج لوتر در سال 2014 توسعه پردیس دبیرستانی را با مبلغ 18.3 میلیون دلار کانادا تکمیل کرد. محوطه آن دارای یک صحنه نمایش، سه کلاس درس (که دو کلاس به هنرهای زیبا اختصاص داده شده است)، یک سالن بدنسازی و مرکز تناسب اندام برای دانش آموزان، یک منطقه عمومیو یک منطقه علمی کاملاً بازسازی شده است. آزمایشگاه ها و خوابگاه های مدرن. نیز در ساختمان آن گنجانده شده اند.

– کالج کامبرلند

وبسایت: www.cumberlandcollege.sk.ca

از سال 1975، کالج کامبرلند برنامه های آموزشی و آموزشی با کیفیت بالا را برای بزرگسالان در شمال شرقی ساسکاچوان ارائه کرده است. با پردیس‌هایی در Nipawin، Melfort و Tisdale، آموزش مقرون به صرفه نزدیک به خانه در دسترس است! گزینه های آموزشی تقریباً بی پایان هستند! از دانشگاه، دیپلم، و گواهی‌ها گرفته تا آموزش پایه بزرگسالان، برنامه یا دوره‌ای متناسب با نیازهای شما وجود دارد!

کالج کامبرلند

 کالج کامبرلند یک سازمان مشارکتی است و به طور مستمر به دنبال همکاری و مشارکت با سایر گروه‌ها و آژانس‌های اجتماعی، جوامع و ادارات دولتی برای رفع نیازهای آموزشی و تحقیقاتی در شمال شرقی ساسکاچوان است. کالج کامبرلند معتقد است که آموزش با کیفیت بالا در فرآیند آموزش و یادگیری نقش اساسی دارد و به ارائه آموزش با کیفیت بالا به فراگیران خود افتخار می کند. برای تسهیل آموزش با کیفیت بالا، کالج کامبرلند به روش‌های مختلف از مدرسان حمایت می‌کند و مربیان را تشویق می‌کند تا در توسعه حرفه‌ای مرتبط با تکالیف آموزشی خود شرکت کنند.

– مدرسه Allegro Montessori

وبسایت: www.allegromontessori.ca

این مدرسه یک سازمان غیرانتفاعی است که توسط هیئت مدیره ای متشکل از والدین و کارکنان اداره می شود. این سازمان به عنوان یک موسسه خیریه نیز ثبت شده است. مدرسه Allegro Montessori در خیابان Degeer 4215 در شهر زیبای ساسکاتون واقع شده است. این مدرسه دارای یک برنامه پیش دبستانی (تقریباً 2.5 تا 6 سال)، یک برنامه کودکان نوپا (18 ماه تا 3 سال) و یک برنامه ابتدایی (کلاس 1 تا 6) است.

مدرسه Allegro Montessori

مدرسه آلگرو مونته سوری به عنوان یک مدرسه مستقل در اداره آموزش ساسکاچوان ثبت شده است و به این ترتیب الزامات آموزشی برنامه درسی ساسکاچوان و مونته سوری را برآورده می کند. مدیران دارای دیپلم مونته سوری و همچنین مدرک لیسانس در آموزش و پرورش دپدر سطح ابتدایی هستند.

آشنایی و معرفی مدارس در ساسکاچوان

با معرفی مدارس در ساسکاچوان، شما عزیزان قادر خواهید بود تا علاوه بر آشنایی با این مدارس، بهترین گزینه را با توجه به شرایط عمومی خود انتخاب نمایید. دسته‌بندی مدارس ایالت ساسکاچوان به شرح زیر است:

 • Chinook S.D No.211
 • Christ the teacher RCSSD No.212
 • Creighton S.D No.111
 • Englefeld P.S.S.D No.132
 • D.S.Francophone No.310
 • Good spirit S.D No.204
 • Holy family RCSSD No.140
 • Holy trinity RCSSD No.22
 • Horizon S.D No.205
 • Ile a la crosse S.D No.112
 • Living sky S.D No.202
 • Lloydminster RCSSD No.89
 • Lloydminster S.D No.99
 • North  east S.D No.200
 • North west RCSSD No.16
 • North west S.D No.203
 • Northern lights S.D No.113
 • Prince Albert RCSSD No.6
 • Prairie south S.D No.210
 • Prairie spirit S.D No.206
 • Prairie valley S.D No.208
 • Regina RCSSD No.81
 • Regina S.D No.4
 • Saskatchewan rivers S.D No.119
 • Saskatoon S.D No.13
 • St.Paul’s RCSSD No.20
 • South east cornerstone S.D No.209
 • Sun west S.D
 • Luther college of Regina
 • Rosthern junior college S.D No.200
 • St.Angela’s academy

معرفی مدارس در ساسکاچوان

نکات مهم در زمان انتخاب مدارس ساسکاچوان

پس از معرفی مدارس در ساسکاچوان نوبت به این موضوع می‌رسد که با توجه به چه معیارهایی می‌توان بهترین مدرسه را انتخاب کرد؟ در وهله‌ی اول به سطح زبان و معدل درسی خود توجه نمایید. زیرا که هر یک از مدارس ساسکاچوان معدل و نمره‌ی زبان خاصی را با توجه به مقطع و رشته‌ی تحصیلی از شما می‌خواهند. سپس به هزینه‌ی سالانه‌ی تحصیل در این مدارس دقت کنید. در مرحله‌ی بعد به این موضوع مهم دقت نمایید که مدرسه‌ی مورد نظر چه امکاناتی را جهت رشد دانش‌آموزان خود در اختیار آنها قرار داده است. در نهایت نیز به درصد دانش‌آموختگان موفقی که از مدرسه‌ی مورد نظر فارغ التحصیل شده‌اند توجه کنید. به کمک تمامی این نکات می‌توانید گزینه‌ی ایده‌آلی بر حسب شرایط خود بیابید.

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا ، ویزای استارتاپ و بیزینس در کانادا به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما

درخواست مشاوره رایگان

4 + 2 =

نظرات و سوالات شما

۱ Comment

 1. مریم

  وقت بخیر در صورتی که با ویرای توریستی و ورک پرومیت وارد استان ساسکاچوان شویم دبیرستان دولتی مناسب کدام ها هستند ؟دبیرستانی بدون هزینه و اموزش و محیط مناسب

  پاسخ دهید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *