در سال های اخیر مهاجرت به کانادا از طریق پرستاری برای متقاضیان طبق کد شماره 3012 موجود در لیست طبقه بندی ملی شغلی (NOC)، امکان پذیر است و درخواست های زیادی برای پرستاری در کانادا به اداره مهاجرت این کشور ارسال می شود. پرستاران واجد شرایط می توانند برای دریافت اقامت دائم کانادا تحت برنامه Express Entry، مهاجرت افراد متخصص از طریق بخش دولت فدرال و همچنین استان های کانادا اقدام نمایند.

کدهای طبقه بندی مشاغل ملی کانادا در حقیقت برگزیده ای از مشاغل در حال حاضر کانادا است که با مشورت و تایید وزارت کار کانادا ایجاد شده اند و متقاضیان می توانند از طریق این مشاغل به کانادا مهاجرت کنند و طبق این برنامه ریزی دولت کانادا قصد دارد تا سال 2021، در حدود یک میلیون مهاجر را از طریق تخصص پذیرش کند که مهاجرت پرستاران به کانادا نیز در این برنامه گنجانده شده و کد مشاغل پرستاری در زمینه های مختلف نیز در این لیست دیده می شود. افراد با استفاده از برنامه مهاجرت از طریق پرستاری می توانند اقامت دائم کانادا را دریافت نمایند و در محیط های مختلف حرفه ای از جمله بیمارستانها، مراکز درمانی و توانبخشی، کلینیک پزشکان، مراکز اجتماعات و همچنین مراکز درمانی خصوصی مشغول به کار شوند.

مهاجرت به کانادا از طریق پرستاری

مهاجرت به کانادا از طریق پرستاری

مهاجرت به کانادا از طریق پرستاری و اخذ ویزای کار پرستاران، یکی از بهترین روش های مهاجرت به کانادا است که شرایط خاص و مدارک لازم و کاملی را می طلبد و باید توجه داشته باشید سختگیری های بسیاری در این برنامه صورت می گیرد و صلاحیت متقاضیان توسط متخصصان در زمینه مهاجرت پزشکی مورد ارزیابی قرار می گیرد، بنابراین باید قبل از هر اقدامی، اطلاعات کافی در این زمینه را کسب کنید و در صورت نیاز با وکلای مهاجرتی در این رابطه مشورت نمایید تا بهترین نتیجه حاصل شود. به طور کلی اقامت کاری پرستاران در کانادا تضمین شده است و در صورتی که واجد شرایط هستید، توصیه می کنیم هر چه سریعتر نسبت به مهاجرت به کانادا از طریق پرستاری و اخذ ویزای کاری این کشور اقدام نمایید.

برای مشاهده ویدئوهای مهاجرت به کانادا، با کلیک برروی لینک زیر، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید

instagram.com/visa724com

بررسی تخصص های مختلف پرستاری و حقوق سالیانه آنها

مهاجرت به کانادا از طریق پرستاری به عنوان پرستار مراقبت های ویژه

افرادی که دارای سابقه کار به عنوان پرستار مراقبت ویژه دارند، شانس بسیار خوبی برای مهاجرت به کانادا از طریق پرستاری دارند و حقوق دریافتی آن ها در کانادا از حد متوسط بسیار بالاتر است. این افراد بعد از مهاجرت می توانند در بخش های مراقبت های ویژه (ICU) بیمارستان ها و یا مراکز درمانی مشغول به کار و فعالیت و مراقبت از بیماران با شرایط پزشکی تهدید آمیز از جمله جراحی تهاجمی، تصادفات، تروما و یا نارسایی اندام شوند. لازم به ذکر است حقوق پرستاران مراقبت های ویژه در کانادا بین 75 تا 106 هزار دلار در سال می باشد.

مهاجرت به کانادا از طریق پرستاری به عنوان مشاور پرستاری

مشاوران پرستاری فرصت بسیار خوبی برای مهاجرت به کانادا از طریق پرستاری دارند، چرا که اینگونه مشاغل تنها در کلان شهرهایی مانند تورنتو و ونکوور یافت می شوند و اگر شما یک مشاور پرستاری هستید، با مهاجرت به کانادا می توانید در مناطق مختلف این کشور مشغول به کار شوید. یک مشاور پرستاری در حقیقت واسطه بین پزشکان، مراجعان و وکلا هستند و مسئولیت ارزیابی های مربوط به امکانات پرستاری و بیمارستان و شهادت کارشناسانه در مورد فعالیت ها و وظایف مرتبط با پرستاری و مراقبت های بهداشتی بر عهده آنها می باشد. این افراد می توانند به صورت مستقل و یا برای شرکت های مشاوره، بخش های مدیریت ریسک بیمارستانها و همچنین موسسات حقوقی کار کنند و حقوقی سالانه بین 78 تا 109 هزار دلار کانادا دریافت می کنند.

مهاجرت پرستاران به کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق پرستاری به عنوان پرستار روانشناسی  (R.P.N.)

افرادی که دارای سابقه های پرستاری روانپزشکی یا روانشناسی هستند، می توانند به راحتی اقدام به مهاجرت به کانادا از طریق پرستاری نمایند و در بیمارستان ها و مراکز درمانی به مراقبت از بیماران یا بیماریهایی که منجر به بستری شدن موقتی یا طولانی مدت در بیمارستان می شود، بپردازند. این افراد از طریق مراقبت مستقیم از بیماران باید به تسهیل بهبود آنها از طریق تعامل اجتماعی و روش های درمانی سنتی بپردازند. افرادی که دارای لیسانس پرستاری هستند به راحتی می توانند به کانادا مهاجرت و سالانه بین 72 تا 112 هزار دلار حقوق دریافت نمایند.

 مهاجرت به کانادا از طریق پرستاری به عنوان پرستار بهداشت حرفه ای

پرستاران بهداشت حرفه ای در کانادا در زمینه های پیشگیری، بررسی و درمان بیماری ها و آسیب های مرتبط با محیط کار فعالیت می کنند. لازم به ذکر است نیاز به این پرستاران در مناطق غربی کانادا بیشتر است ولی با این حال افراد واجد شرایط با مهاجرت به کانادا می توانند در گوشه و کنار این کشور مشغول به کار شوند و سالانه بین 46 تا 67 هزار دلار کانادا حقوق بگیرند، در صورتی که سابقه کار شما در کانادا بالا رود، حقوق سالیانه شما به 102 هزار دلار نیز خواهد رسید.

مهاجرت به کانادا از طریق پرستاری به عنوان پرستاران محقق

محققین پرستار در کانادا در حقیقت دانشمندانی هستند که با انجام تحقیقات به بهبود و توسعه تمامی زمینه های پرستاری کمک شایانی می کنند و در حقیقت نوعی تخصص برای انجام اینگونه تحقیقات لازم است و اکتشافاتی که این پرستاران انجام می دهند، تاثیر مستقیم بر زندگی بیماران و کادر پزشکی دارد، از این رو ارزیابی صلاحیت آنها برای پذیرش به کانادا بسیار سختگیرانه انجام می شود. حقوق این پرستاران رنج مشخصی ندارد ولی از جمله بالاترین حقوق بگیران دولتی و یا شرکت های خصوصی به شمار می روند.

پرستاری کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق پرستاری به عنوان پرستار بالینی

مهاجرت به کانادا از طریق پرستاری بالینی می تواند شرایط بسیار ایده آلی را در آینده کانادا برای شما ایجاد کند و اگر واجد شرایط هستید، می توانید به راحتی از این طریق برای اخذ اقامت دائم کانادا اقدام نمایید. متخصصان پرستار بالینی در کانادا در یکی از وسیع ترین طیف های تخصصی از قبیل اطفال، جراحی دهان، معالجه اضطراری و آنکولوژی، مراقبت های مستقیم را به بیماران ارائه می دهند و افراد در این شغل می توانند به پیشرفت شغلی بسیار سریع در کانادا دست یابند. حقوق سالانه پرستاران بالینی در کانادا بین 81 تا 138 هزار دلار است.

مهاجرت به کانادا از طریق پرستاری به عنوان پرستار بهداشت عمومی

مهاجرت به کانادا از طریق پرستاری به عنوان یک پرستار بهداشت عمومی نیاز به مهارتهای کاملاً مشخصی دارد که افراد در مقطع کارشناسی ارشد یا دوره تحصیلات تکمیلی آنها را کسب می کنند و متقاضیان و واجدین شرایط می توانند از این طریق برای مهاجرت به کانادا اقدام نمایند. در مناطق خارج از شهرهای اصلی کانادا به این پرستاران نیاز مبرم وجود دارد و حقوق آنها سالانه بین 53 تا 110 هزار دلار می باشد.

مهاجرت به کانادا از طریق پرستاری به عنوان یک پرستار صفر کیلومتر

به طور کلی تمامی پرستاران متخصص یا غیر متخصص امکان اقدام برای مهاجرت از طریق ویزای کار و یا تخصص به کانادا را دارند، حتی کسانی که به تازگی لیسانس پرستاری خود را گرفته اند نیز بدون هیچ سابقه کاری و تنها با ارائه مدارک زبان و داشتن شرایط و امتیاز لازم می توانند برای این منظور اقدام نمایند. یک پرستار صفر کیلومتر در کانادا حقوق سالانه بین 49 تا 99 هزار دلار دارد.

اقامت دائم کانادا از طریق پرستاری

شرایط لازم برای مهاجرت به کانادا از طریق پرستاری

متقاضی برای مهاجرت به کانادا از طریق پرستاری، باید در کشور خود یک پرستار دارای مجوز باشد، همچنین باید صلاحیت لازم برای کار به عنوان یک پرستار در کانادا را نیز داشته باشد، به بیانی دیگر باید دارای استانداردهای پرستاران کانادایی باشد و به عبارتی باید واجد شرایط بودن خود را به اثبات برساند و این بررسی و ارزیابی صلاحیت توسط تیم مهاجرت پزشکی فدرال و یا استانی در کانادا صورت می گیرد. عنوان پرستار در کانادا فقط می تواند به طور رسمی به متخصصان پزشکی اعطا شود و مجوز آن از طرف نهاد تنظیم مقررات پرستاری در استانهای کانادا صادر و ثبت می گردد، لازم به ذکر است در کانادا هر استان برای خود دارای نهاد نظارتی و فرآیند ارزیابی صلاحیت پرستاران است و هیچ سازمان ثبت ملی برای پرستاران در کانادا وجود ندارد، بنابراین متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق پرستاری باید ابتدا استان و شهر مورد نظر خود را انتخاب و سپس نسبت به آماده سازی مدارک و درخواست اقدام کنند.

 شرایط کار پرستاران در کانادا

جالب است بدانید در کانادا سه نوع پرستار مختلف وجود دارد، نوع اول پرستاران RN یا همان پرستاران معمولی که پس از یک دوره چهار ساله دانشگاهی، لیسانس پرستاری دریافت می کنند. نوع دوم پرستاران RPN  یا پرستاران روانپزشکی که دارای لیسانس پرستاری روانپزشکی و یا مدرک پرستاری عمومی به همراه یک دوره تحصیل در پرستاری روانپزشکی هستند و معمولا در استان های بریتیش کلمبیا، آلبرتا، Saskatchewan و Manitoba  تعلیم و آموزش می بینند. نوع سوم نیز پرستاران LPN هستند که دارای مجوز پرستار عملی کانادا و یا در حال تعلیم در انتاریو هستند، این افراد یک دوره دو ساله پرستاری را در سطح کالج می گذرانند.

برای مطالعه شرایط RN میتوانید صفحه آزمون پرستاری RN را مطالعه بفرمایید

مراحل مختلف مهاجرت به کانادا از طریق پرستاری

– مرحله اول

برای مهاجرت به کانادا از طریق پرستاری باید در درجه اول مدارک تحصیلی خود را به صورت کامل و به همراه ریز نمرات ترجمه کنید و با تایید وزارت دادگستری و امور خارجه ایران برسانید و برای تایید نهایی توسط خدمات آموزش جهانی، تحویل سفارت کانادا بدهید. توجه داشته باشید این یک مرحله اجباری در روند مهاجرت کانادا می باشد است. در این فاصله توصیه ما این است که اولین قدم مهم در شناخت و ارزیابی صلاحیت های پرستاری خود در کانادا را شروع کنید که این فرایند توسط سرویس ارزیابی ملی پرستاران کانادا (NNAS ) اداره می شود. لازم به ذکر است ارزیابی NNAS شش صد و پنجاه دلار کانادا هزینه دارد و اولین مرحله اجباری برای اخذ ویزای کانادا و ثبت نام پرستاران در کانادا به شمار می رود.

– مرحله دوم

پس از ارزیابی NNAS وقت آن رسیده تا یک پروفایل قوی برای برنامه Express Entry یا ورود سریع به کانادا را برای خود ایجاد کنید و این برنامه جدیت زیادی را می طلبد. در این مرحله باید مدارک زبان انگلیسی و یا فرانسوی و یا هر دوی آن ها را ارائه دهید و در صورتی که به هر دوی این زبان ها مسلط باشید، شانس بیشتری برای دریافت ویزای کاری کانادا خواهید داشت. در این مرحله باید به دنبال یک کارفرمای کانادایی باشید تا پیشنهاد شغلی او را نیز وارد پروفایل خود کنید ولی اگر پیشنهاد شغلی ندارید، جای نگرانی نیست، چرا که گزینه های بسیاری برای مهاجرت موفقیت آمیز به عنوان یک پرستار بدون پیشنهاد شغلی به کانادا وجود دارد.

 ویزای کار پرستاری کانادا

– مرحله سوم

بعد از دریافت جواب مثبت  ارزیابی NNAS ، زمان آن رسیده است تا پروفایل خود را که در مرحله دوم ثبت نام پرستاری کانادا آماده کرده اید به صورت مستقیم به هیات پزشکی پرستاری در استان یا منطقه انتخابی خود ارسال نمایید و توجه داشته باشید که هیات پرستاری هر استان نتیجه ارزیابی NNAS را به عنوان مبنایی برای تعیین معیار متقاضیان، تجربه و مهارت های بین المللی پرستاری آنها مورد استفاده قرار می دهد. در این مرحله معمولا دو نتیجه رخ می دهد، یکی اینکه از متقاضی برای شرکت در امتحان نهایی پرستاری استان ها دعوت می شود که منجر به صدور مجوز و ثبت نام کامل می شود و یا متقاضی را به گذراندن یک دوره تحصیلی پرستاری در کانادا فرا می خوانند.

– مرحله چهارم

در این مرحله پرونده مهاجرت به کانادا از طریق پرستاری، جمع بندی می شود و برای صدور ویزای کاری فدرال یا استانی کانادا مورد بررسی قرار می گیرد. در این مرحله نیز اگر بتوانید یک پیشنهاد کاری پرستاری از کانادا دریافت کنید بسیار شانس خود را بالا برده اید ولی نگران نباشید در این مرحله نام شما به عنوان پرستار در کانادا ثبت شده و بدون پیشنهاد شغلی نیز شانس دریافت ویزا را خواهید داشت.

مطلب پیشنهادی: هزینه های تحصیل در رشته پزشکی 

 – مرحله پنجم

در مرحله آخر مهاجرت به کانادا از طریق پرستاری، شما دعوتنامه درخواست از طریق برنامه Express Entry را دریافت خواهید کرد که اگر رزومه و پروفایل شما بسیار قوی باشد به طور مستقیم بر اساس فدرال انتخاب می شوید و یا از طریق برنامه های مهاجرتی استان های کانادا و یا بر اساس تضمین یک پیشنهاد شغلی رسمی در کانادا موفق به دریافت ویزای کانادا خواهید شد. در صورتی که مراحل ذکر شده را به خوبی پشت سر بگذرانید، این پیشنهاد رسمی شغلی ممکن است لازم نباشد. لازم به ذکر است بعد از ورود به کانادا حداکثر یک سال فرصت دارید تا ویزای خود را به طور رسمی فعال کنید.

مهاجرت پرستاران به کانادا

مزایای مهاجرت به کانادا از طریق پرستاری

مهاجرت به کانادا از طریق پرستاری دارای مزایای فراوانی است که مهمترین آنها انتقال خودکار حقوق و امتیازاتی که متقاضی اصلی دارد به همسر و فرزندان او می باشد، در حقیقت مهارت ها و مدارک شغلی و زبان همسر شما نیز می تواند در قوی تر کردن پروفایل شما تاثیر بسزایی داشته باشد. شما از طریق مهاجرت به کانادا از طریق پرستاری، می توانید اقامت دائم این کشور را برای خود و خانواده تان دریافت نمایید و در کانادا کار و زندگی کنید، بدون محدودیت وارد و خارج شوید، در کانادا تحصیل و از خدمات بهداشت و درمان این کشور استفاده کنید، همچنین از این طریق می توانید به تمامی مزایای اجتماعی در کانادا دسترسی داشته باشید و بعد از چهار سال می توانید نسبت به درخواست اخذ شهروندی کانادا و تابعیت این کشور اقدام نمایید و طبق قانون کانادا و منشور حقوق بشر از آزادی های مختلف در یک کشور امن لذت ببرید. یکی از مهمترین مزایای مهاجرت به کانادا از طریق پرستاری، مدت زمان کوتاه آن می باشد، به طوری که از زمان درخواست متقاضی و ارائه مدارک به سفارت تا دریافت جواب و ویزای کانادا نهایتاَ بین 9 تا 12 ماه طول می کشد، در صورتی که در موارد دیگر پرونده بسیاری از متقاضیان سال ها در اداره مهاجرت کانادا در صف بررسی قرار می گیرد و این فرصت بسیار ایده آلی برای پرستارانی است که قصد مهاجرت به کشور پیشرفته و بی حاشیه ای مانند کانادا را دارند.

مهاجرت کاری به کانادا

مدارک لازم برای مهاجرت به کانادا از طریق پرستاری در استان های مختلف کانادا

معمولا مدارک لازم برای مهاجرت به کانادا از طریق پرستاری، در مورد تمامی استان های British Columbia، Alberta، Ontario، Nova Scotia، Saskatchewan و Manitoba یکسان است و تنها نحوه بررسی و پروسه ارزیابی صلاحیت متقاضی در هر یک از استان ها بسته به هیات پرستاری متخصص مربوطه، متفاوت خواهد بود. مدارک لازم برای مهاجرت به کانادا از طریق پرستاری عبارتند از پاسپورت معتبر، شناسنامه و کارت ملی، ترجمه و اصل مدارک تحصیلی به همراه ریز نمرات دانشگاه، مدارک زبان انگلیسی یا فرانسوی و یا هر دو، گزارش ارزیابی اعتبار تحصیلات (NNAS) برای ارسال به دولت فدرال و یا استان منتخب، نامه پیشنهاد کار کتبی از یک کارفرما در کانادا در صورت وجود، گواهی عدم سوء پیشینه، نتایج آزمایشات پزشکی که توسط پزشک معتمد سفارت کانادا تایید شده است، فیش پرداخت درخواست ویزا و مدارک مالی اعم از پرینت گردش 6 ماهه حساب با تاییدیه و مهر برجسته بانک که به زبان های انگلیسی یا فرانسوی ترجمه شده باشد.

لازم به ذکر است برای مهاجرت به کانادا از طریق پرستاری باید در 5 سال گذشته، حداقل 1125 ساعت سابقه پرستاری داشته باشید یا فارغ التحصیل از یک برنامه آموزش پرستاری مصوب و تایید شده باشید و یا موفق به کسب نمره قبولی در آزمون پرستاری در کانادا شده باشید، همچنین در برخی موارد نیاز به یک توصیه نامه از یک پرستار ارشد در ایران یا کانادا نیز وجود دارد. لازم به ذکر است در انتاریوی کانادا علاوه بر ارزیابی صلاحیت پرستاران، یک برنامه دیگر به نام ارزیابی شایستگی پرستاران آموزش دیده بین المللی (IENCAP) وجود دارد که به ارزیابی و بررسی دانش و مهارت پرستارانی که دارای تحصیلات بین المللی (IEN) هستند، می پردازد و پس از تایید، نام آنها به عنوان پرستار در انتاریو به ثبت می رسد.

مهاجرت پرستاران به کانادا

در مجموع دو روش برای مهاجرت پرستاران به کانادا وجود دارد؛ استفاده از برنامه اکسپرس انتری و یا استفاده از برنامه های مخصوص هر استان (PNP). در ادامه هر دو روش را برای شما توضیح خواهیم داد.

مهاجرت به کانادا برای پرستاران و گرفتن اقامت دائم بسیار آسان است.

1. استفاده از برنامه اکسپرس انتری

برنامه اکسپرس انتری دارای دو زیر مجموعه برای مهاجرت پرستاران است؛ برنامه FSWP و برنامه .CEC

برنامه CEC مربوط به سابقه کاری به عنوان در پرستار در کانادا می باشد و به همین دلیل برای مهاجرت پرستاران ایرانی برای اولین بار مناسب نمی باشد.

در مقابل برنامه FSWAP مربوط به سابقه کاری در هر نقطه از دنیا می باشد. بنابراین اگر شما در ایران پرستار بوده اید، می توانید از طریق این برنامه اقدام به گرفتن ویزای دائم کانادا نمایید. البته توجه کنید که سابقه کاری شما در برنامه FSWAP باید حداقل یک سال باشد و این سابقه را حداکثر در ده سال گذشته به دست آورده باشید.

در برنامه FSWAP برای مهاجرت، علاوه بر داشتن سابقه کاری، مهارت زبانی نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. به همین دلیل داشتن CLB 7 در زبان انگلیسی یا NCLC 7 در زبان فرانسوی ضروری می باشد.

برای مهاجرت به کانادا به عنوان پرستار، می توانید از دو برنامه اکسپرس انتری یا PNP استفاده نمایید.

2. استفاده از برنامه PNP (استانی) برای مهاجرت پرستاران

این روش برای مهاجرت پرستاران، توسط دولت های استانی و فدرال اجرا می شود. در این طرح، هر استان به صورت جداگانه برنامه PNP خود را اجرا می کند اما در نهایت گرفتن هر نوع PNP منجر به دریافت اقامت دائم کانادا می گردد.

در طرحPNP ، مهاجرت پرستاران از طریق دریافت پیشنهاد شغلی (جاب آفر) انجام می شود. پس از دریافت جاب آفر شما باید برای گرفتن اقامت، مدارک و سوابق خود را به مرکز ارائه دهنده طرح ارسال نمایید.

مهاجرت پرستاران با طرح PNP بسیار راحت تر از مهاجرت از طریق اکسپرس انتری است. در این طرح اگر شما پیشنهاد شغلی را دریافت نمایید، به صورت پیش فرض 600 امتیاز در CRS برای شما ثبت خواهد شد. بدین ترتیب احتمال گرفتن اقامت دائم کانادا بسیار زیاد می شود.

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده،ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص مشاور و وکیل رسمی توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران این مجموعه مسوولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسوولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما

درخواست مشاوره رایگان

10 + 12 =

نظرات و سوالات شما

۶ دیدگاه

 1. لیلا

  سلام من ۲۰ سال سابقه پرستاری دارم زبانم خوب نیست ولی الان که کانادا به دلیل کرونا پرستار میخواد میتونم اقدام کنم برای رفتن زبانم رو اونجا تکمیل کنم تا فرصت هست متاهل هستم دو تا بچه دارم

  پاسخ دهید
 2. سهیلا طهماسبی

  سلام.من ۱۶سال سابقه کار دارم و۴۰ سالم هست
  من با تحصیلی میتونم دوتا پسر۱۶و ۸ ساله ام رو با خودم ببرم؟؟
  واینکه محدودیت سنی برای من مشکل ایجاد میکنه؟؟
  تشکر

  پاسخ دهید
 3. Ramin A

  با سلام و خسته نباشید من پرستار هستم با ده سال سابقه کار و همسرم کارشناسی ارشد برق داره میخواستم بدونم راحترین استان برای دریافت ویزایی کاری کدام استان هستش ممنون از راهنمایتون

  پاسخ دهید
 4. الهه یوسفی

  ایا پرستاری که در دانشگاه دولتی کارشناسی خود را گرفته است ولی تعهد خود را نگذرانده و مدرک کارشناسی اش از دانشگاه ازادسازی نشده است می تواند فقط با مدرک ارشد پرستاری ای سی یو خود که مدرکش ازاد سازی شده مهاجرت کند ؟

  پاسخ دهید
 5. الهه یوسفی

  روش درست برای شرایط من چه روشی هستش؟

  پاسخ دهید
 6. زهرا خیری

  سلام، خسته نباشید من یک پرستارم ۵ سال سابقه کار دارم، میخام مهاجرت کنم، میخام بدونم همون اول کار نیاز به مدرک زبان دارم یا میتونم اقدام به مهاجرت کنم سپس مدرکمو ارائه بدم؟ ممنونم از پاسخگویی تون

  پاسخ دهید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *