خرید کلینیک دندانپزشکی در کانادا


آخرین بروز رسانی : ۰۲/۱۱/۲۹

 

قیمت خرید کلینیک دندانپزشکی در کانادا؛ آمار، ارقام و وضعیت خرید کلینیک در کانادا

در یک اقتصادی پویا و در حال پیشرفت، افراد ممکن است با ایده‌ها و خواسته‌های مختلفی به سمت سود اقتصادی و شکوفایی گام بردارند. اگر رویای سرمایه‌گذاری، پس از مهاجرت به کانادا در سر دارید یا در حال حاضر ساکن این کشور هستید و قصد آغاز یک کسب‌وکار را دارید، قطعاً در آن واحد صدها و چه‌بسا هزاران ایده و روش مختلف برای درآمدزایی پیش رو دارید؛ از ایده‌هایی بسیار مشهور و محبوب تا ایده‌هایی که کمتر کسی به سراغ آن‌ها می‌رود. خرید کلینیک در کانادا، یکی از آن دست ایده‌هایی است که کمتر کسی به سمت آن جذب شده یا به آن فکر می‌کند اما این به معنی سودآور نبودن آن نیست. در این یادداشت قصد داریم تا جنبه‌های مختلف خرید دندانپزشکی یا کلینیک در کانادا را بررسی کنیم. با مطالعه این مجموعه نکات می‌توانید در مورد این تصمیم، یعنی خرید کلینیک در کانادا، به یک دید روشن و واضح‌تر دست یابید. در ادامه قصد داریم به پرسش‌هایی از این قبیل که اساساً خرید کلینیک یک ایده خوب است؟ تا چه حد سودآور است؟ آیا همه افراد قادر به این کار هستند؟ خرید کلینیک در کانادا چه الزاماتی دارد؟ پاسخ دهیم. پس تا انتها با ما همراه باشید.

 

 

 

خرید کلینیک دندانپزشکی در کانادا

 

بدون داشتن تخصص، تأسیس کلینیک در کانادا سخت است

واقعیت این است باید در نظر داشت، چنانچه شخص خود در حیطه پزشکی تخصص نداشته باشد، تأسیس و خرید کلینیک در کانادا، ایده خیلی خوبی نیست. باید در نظر داشت که شاید داشتن تخصص به صورت انفرادی، نتواند مستقیماً به شما در تأسیس و اداره کلینیک کمک کند اما همین تخصص باعث می‌شود تا رابطه قوی‌تری با جامعه پزشکی و درمانی داشته باشید. بدون داشتن رابطه با جامعه پزشکی، سخت می‌توان کادر حرفه‌ای و متخصصان مورد نیاز برای داشتن یک کلینیک در کانادا را کنار هم داشته باشید. پس یا باید خود متقاضی و یا یک شخص امین و معتمد او در حیطه پزشکی تخصص داشته و رابطه مناسبی را با پزشکان و پرستاران حوزه سلامت و بهداشت داشته باشد. از سویی دیگر جذب پزشکان و متخصصان اصلاً کار ساده‌ای به نظر نمی‌رسد؛ اغلب آن‌ها ممکن است در مطب‌های شخصی درآمد بالایی داشته باشند یا در سیستم درمان دولتی بتوانند شرایط بهتری را بدست آورند. باید اضافه کنیم مثلاً بیش از 60 درصد از درآمد کلینیک دندانپزشکی در کانادا، صرف خرید مواد اولیه، تعمیر و تعویض ابزار کار خواهد شد. با این حساب می‌توان گفت به طور نرمال و در یک کلینیک عادی، 40 درصد از درآمد را می‌توان سود خالص تلقی کرد. ممکن است تابحال قدری این موضوع برای شما ناامید یا نگران‌کننده باشند اما همه‌چیز در مورد خرید کلینیک در کانادا، بد و منفی نیست.

 

 

تأسیس و خرید کلینیک در کانادا

 

چند مشوق در مسیر خرید کلینیک در کانادا

اگر قصد دارید کلینیک در کانادا را خریداری یا تأسیس کنید، همه اخبار و جزئیات، ناراحت‌کننده نیستند. پیش از هر چیز در نظر داشته باشید که کسب‌وکارهای بهداشتی، درمانی و همچنین آموزشی، یکی از برترین کسب‌وکارها و سرمایه‌گذاری‌ها از حیث شانس موفقیت هستند. باید خاطر نشان کرد در چند سال اخیر میزان موفقیت این قسم از کسب‌کارها در کانادا بیش از 56 درصد بوده است. این موضوع البته با توجه به اهمیت بالایی که دولت کانادا برای بهداشت و درمان قائل است، پشتوانه منطقی داشته و ابداً غیر منطقی یا اتفاقی نیست. با در نظر داشتن چنین آماری، می‌توان گفت بخش زیادی از زحمات و دغدغه‌هایی که در مورد موفقیت یک کلینیک در کانادا وجود دارد، به رویکرد مثبت و امید برای موفقیت بدل خواهد شد. از سویی دیگر، خبر خوبی که وجود دارد، سود بالای اداره کلینیک در کانادا است. اگر بتوانید روزهای سخت برای پیشرفت را پشت سر گذاشته و به یک کلینیک موفق و خوشنام در جامعه محلی خود تبدیل شوید، بی‌شک سود خوبی نصیب شما خواهد شد. آنچنان که تجربه نشان می‌دهد، کلینیک‌های با سایز متوسط و امکانات نرمال، سالانه سود خالصی بیش از 100 هزار دلار را تجربه می‌کنند؛ این کاملاً اغواکننده است. این در حالی است که تجربه بحران کرونا، دولت و سیستم جامعه را بیش از پیش نسبت به گسترش سیستم درمان و تسهیل پروسه‌های درمانی جذب کرده است. تا جایی که پیشبینی می‌شود ارزش کل بازار بهداشت و درمان به بیش از 5.5 میلیارد دلار برسد!

 

عوامل موفقیت یک کلینیک در کانادا

 

یک پیشنهاد برای متقاضیان خرید کلینیک در کانادا

اگر تصمیم خود برای خرید کلینیک در کانادا را نهایی کرده و قصد ندارید تا از این مسیر منصرف شوید، به شما پیشنهاد می‌کنیم تا برای آغاز با یک کلینیک تخصصی، مانند کلینیک دندانپزشکی در کانادا شروع کنید. فراموش نکنید در صورت انتخاب یک حیطه تخصصی، هم سختی کار کاهش پیدا می‌کند و هم شانس بیشتری برای رشد و پیشرفت سریع دارد. در حالی که یک کلینیک عمومی ممکن است به ده‌ها پزشک و پرستار نیاز داشته باشد، با تأسیس یا خرید یک کلینیک دندانپزشکی در کانادا می‌توانید صرفاً بر تخصص دندانپزشکی متمرکز شده، متخصصان مرتبط با آن را جذب و امکانات مورد نیاز برای آن را توسعه دهید. پس پیشنهاد می‌کنیم اگر فکر داشتن یک کلینیک در کانادا را در سر دارید، دست کم با یک کلینیک تخصصی مانند کلینیک دندانپزشکی آغاز کرده و سپس در صورت لزوم کسب‌وکار خود را توسعه دهید.

 

تاثیر سطح تخصص، تعهد و تجربه تیم درمانی در پیشرفت کلینیک

 

میانگین قیمت خرید کلینیک در کانادا

تعیین قیمت خرید کلینیک در کانادا، با توجه به بازه گسترده‌ای که امکانات، مساحت و سطح تخصص کلینیک‌ها دارند، اصلاً کار ساده‌ای نیست. واقعیت این است که ممکن است با یک قیمت خاص بتوانید خرید یک کلینیک در کانادا را ممکن کنید اما همزمان در نقطه‌ای دیگر از همان شهر و با امکانات بیشتر، یک کلینیک با قیمت حتی ده برابر پیدا کنید. همین تعدد آپشن‌ها، تجهیزات و امکانات باعث شده کار پیچیده شود. اما با این وجود بر آن شدیم تا با پایش اطلاعات موجود که برآمده از شرایط مختلف کلینیک‌ها در استان‌های مختلف کاناداست، دو میانگین برای قیمت خرید کلینیک در کانادا ایجاد کنیم. میانگین اول مربوط به کلینیک‌های سطح بالا و گرانقیمت در نقاط بسیار مطلوب کانادا و میانگین دوم مربوط به کلینیک‌هایی با وضعیت مناسب اما تجهیزات و شرایط حداقلی.

 

  • میانگین قیمت خرید کلینیک در کانادا با امکانات بالا و در موقعیت مرغوب: 605 هزار دلار
  • میانگین قیمت خرید کلینیک در کانادا با امکانات متوسط و در موقعیت عادی: 284 هزار دلار

 

نتایج فوق با در نظر داشت کیس‌هایی است که در حال حاضر در معرض فروش قرار دارند. در نهایت اما باید اضافه کرد با در نظر گرفتن سطح بالا و سطح پایین این کسب‌وکار، می‌توان قیمت خرید کلینیک در کانادا به طور میانگین، بدون در نظر داشتن شرایط و بازه گسترده امکانات موجود، برابر با چیزی حدود 450 هزار دلار است.

 

نگاهی به دو کیس موجود برای خرید کلینیک در کانادا

به منظور درک بهتر شرایط بازار و میانگین‌های فوق، بر آن شدیم تا در این بخش، به دو مورد ملموس به عنوان نمونه نگاهی داشته باشیم. مورد اول یک کلینیک نسبتاً گرانقیمت در استان ساسکاچوان کانادا(ناحیه ساسکاتون) است. این کلینیک 750 هزار دلار به فروش رسیده و مطابق ادعای مالک فعلی بین پانصد هزار تا یک میلیون دلار درآمد دارد. به طور مثال با احتساب حاشیه سود 40 درصد، می‌توان گفت با خرید این کلینیک، سالانه بین 200 تا 400 هزار دلار سود خالص دارد. آنچنان که صاحب فعلی بیان کرده است، چیزی حدود 100 تا 250 هزار دلار سرمایه در گردش برای مدیریت و اداره این کلینیک در کانادا نیاز است. اما مورد دوم که یک کلینیک ارزان‌قیمت در کاناداست، در ادمونتون استان آلبرتا قرار دارد. این کیس قیمتی برابر با 200 هزار دلار داشته و مطابق ادعای مالک فعلی سالانه تقریباً 120 هزار دلار درآمد دارد. در این مورد نیز با اعمال حاشیه سود 40 درصد متوجه خواهید شد که احتمالاً سالانه 20 تا 25 هزار دلار سود خالص داشته باشید. به‌علاوه اداره این کلینیک در کانادا به چیزی حدود 100 هزار دلار سرمایه در گردش نیاز دارد.

 

 

مدیریت و اداره کلینیک در کانادا

 

چه معیارهایی به موفقیت یک کلینیک دندانپزشکی در کانادا کمک می‌کنند؟

اگر قصد دارید رویای خود برای داشتن کلینیک در کانادا را به داشتن یک کلینیک دندانپزشکی تقلیل دهید، ما در ادامه برای شما برخی نکات طلایی برای موفقیت در این کسب‌وکار را گردآوری کرده‌ایم؛ نکاتی که می‌توانند موفقیت شما به عنوان مالک یک کلینیک دندانپزشکی در کانادا را تضمین کنند.

  • بخشی از سود خود را مجدداً برای افزایش سرمایه، توسعه فضاها و پیشرفت ابزار به کار ببندید.
  • رویه‌های ثبات در پاسخگویی و ارائه خدمت به بیماران را دائماً بهبود دهید.
  • یک سیستم متمرکز برای نیازسنجی از مریضان و درک انتظارات آن‌ها ایجاد کنید.
  • برنامه‌های عملیاتی و مهندسی‌شده خود را به شکل آنی و با سرعت به مرحله اجرا برسانید.
  • هرگز بازاریابی و تکنیک‌های آن را متوقف نکنید و در کنار مشتریان ثابت، مشتریان جدید را نیز به عنوان یک فرصت برای توسعه کلینیک در نظر بگیرید.
  • سعی کنید در کسب‌وکار خود به یک برند حرفه‌ای تبدیل شود. به جای ماندن در سطح یک کلینیک ساده، به تبدیل شدن به یک برند در این حوزه فکر کنید.
  • خدمات الکترونیکی، اینترنتی و از راه دور را فراموش نکنید. امروزه تجارت الکترونیک به یک بخش بالقوه در تمام بازارها و کسب‌وکارها تبدیل شده است.
  • دندانپزشکی یا هر تخصص دیگری، با دانش بالا معنا پیدا می‌کند. دائماً ترکیب تیم خدمات خود را با متخصصین جدید و توانمند بروز کنید.

 

مزایای خرید کلینیک دندانپزشکی در کانادا

دنبال کردن پروسه خرید کلینیک دندانپزشکی در کانادا یک سری مزایای خاص را در خود جای داده است. اولین مزیت دنبال کردن این روند برای افراد دندان پزشکی مربوط به آزادی عمل است. زمانی که شما یک کلینیک دندان پزشکی مخصوص خود داشته باشید، خودتان می توانید زمان رفت و آمد و وقت مشتریان را تنظیم نمایید. به خاطر داشته باشید که این پروسه به شما اجازه می دهد تا برنامه روزانه تان را نیز خیلی راحت تر و دقیق تر تنظیم کنید. جدا از این مسئله از نظر مالی هم این پروسه مزایای زیادی را در خود جای داده است.

 

خرید کلینیک دندانپزشکی در کانادا

 

با خرید کلینیک دندانپزشکی در کانادا سودی که شما از این حرفه کسب می کنید دو برابر خواهد شد. افرادی که به صورت اختصاصی یک کلینیک در اختیار دارند، رضایت کاری بیشتری داشته و خیلی راحت تر نسبت به رفع مشکلات بیماران اقدام می نمایند. همه این موارد باعث شده اند تا خرید کلینیک دندانپزشکی در کانادا به مسئله ای مهم و کلیدی تبدیل شود.

 

معایب خرید کلینیک دندانپزشکی در کشور کانادا

به خاطر داشته باشید که خرید کلینیک دندانپزشکی در کانادا یک سری معایب خاص را نیز در خود جای داده است. این معایب باعث می شوند تا دنبال کردن این پروسه برای برخی از افراد به یک چالش بزرگ تبدیل شود. اولین عیب این روند مربوط به نیاز به سرمایه زیاد است. کاربران برای اینکه بتوانند به راحتی کلینیک را تهیه کنند، باید سرمایه زیادی را در اختیار داشته باشند.

جدا از این مسئله، شما باید مجوز ها و تاییدیه های مورد نیاز را از طریق مراجع قانونی کشور کانادا دریافت کنید تا با مشکلی در این زمینه مواجه نشوید.  دریافت مجوز برای راه اندازی دندان پزشکی در کانادا یک مسئله کلیدی و حساس به حساب می آید. پس شما باید این موارد را نیز مد نظر خود قرار دهید.


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


محمد نیک زاد :

سلام اگر دندانپزشک ایران باشم و لایسنس کانادا نداشته باشیم ایا می توانیم برای خرید یا تجهیز یک کاینیک از منابع خصوصی وام دریافت کنیم؟یا جایی هست که با خرید ان لایسنس قبلی هم اجاره گرفته شود. ????????????

با درود 

به عنوان سرمایه گذار مشکلی ندارید.

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت قانونی با مجوزها و وکیل رسمی

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

مجوزها و آدرس دفاتر:

- مجوز وزارت گردشگری ایران (بنام سالی گشت پارس به ش.ث: 461992)

- مجوز رسمی مشاور مهاجرت کانادا، دکتر شهروز بهرامی اصل: ICCRC :R527306 

- مجوز مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران (ای نماد) بنام ویزا724

- مجوز دفتر فعال حقوقی و مشاور املاک، در امارات (دبی) بنام الیزیاگروپ

 

دفتر ایران (تهران): 

تلفن‌های ثابت:

02122913141 02122223173 / 02122226298

 

پشتیبانی تلفن همراه، واتساپ و تلگرام:

09124644197 / 09961042050 

(شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

 

آدرس: میرداماد؛ میدان مادر (محسنی)، برج بیژن، طبقه 7 واحد 6

* مراجعه حضوری فقط با رزرو وقت قبلی

(پاسخدهی تلفنی فقط: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران )

(پشتیبانی پیام در واتساپ و تلگرام: 24 ساعته)


دفتر کانادا (تورنتو):

CANADA Office  :

17075 Leslie St, Unit 6, Newmarket, ON L3Y8E1 
Canada Toronto 

19055987474+ : Whatsapp & CALL

(مراجعه به دفاتر فقط با رزرو وقت قبلی)

 

دفتر امارات (دبی):

DUBAI Office  :

Dubai sheikh zayed road AlQuoz3 RAK bank Building office

 

اینماد ویزا724   RCIC

* ویزا724 مرکز تخصصی ویزا و مهاجرت

لینک های مهم: شرایط مهاجرت به کانادا / ویزا تحصیلی کانادا

سرمایه گذاری در کانادا / وکیل مهاجرت / ثبت شرکت دبی

شرایط و هزینه ویزای توریستی کانادا / ویزای کانادا / پاسپورت دومینیکا

مهاجرت به انگلیس / ویزای تحصیلی انگلیس / خرید ملک در دبی

استارتاپ کانادا / موسسه مهاجرتی / تورنتو / ونکوور

 

* اینستاگرام ویزا724: 

ایمیل : info[at]visa724.com

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.