خرید ملک در ترکیه


آخرین بروز رسانی : ۰۲/۱۲/۱۵

مهاجرت و اخذ اقامت و پاسپورت ترکیه با خرید ملک

در سال های اخیر بسیاری از کشورها از ساز و کار های مختلفی برای جذب منابع مالی و تداوم فعالیت اقتصادی خود استفاده کرده اند. یکی از این سازوکارها چیزی است که گاهی از آن به عنوان «شهروندی اقتصادی» یاد می شود. این نوع شهروندی که در بسیاری از کشورهای مختلف جایگزین های خود را دارد در ترکیه نیز عملی شده است. در حالی که شهروندی از طریق سرمایه گذاری برای جذب سرمایه گذاری خارجی به داخل کشور استفاده می شود، این فرصت را برای خارجی ها فراهم می کند تا تنها با سرمایه گذاری در املاک و مستغلات، تابعیت ترکیه را به دست آورند. هدف اصلی در پس چنین اقدامی، افزایش اشتغال و تشویق رشد از طریق جذب سرمایه گذاری و سرمایه خارجی به داخل کشور است. در ادامه قصد داریم تا ضمن معرفی شرایط آن، به بررسی قیمت املاک در ترکیه نیز بپردازیم.

خرید خانه در ترکیه

مزایای زندگی در ترکیه

روابط قوی با اتحادیه اروپا

روابط ترکیه با اتحادیه اروپا را می توان از جهات مختلف توصیف کرد، اما همه قبول دارند که درصد تحولات و  تجارت رو به رشد، این رابطه را قوی تر از همیشه کرده است. ترک ها می توانند برای ویزای بلند مدت شینگن درخواست دهند و مسیرهای مهاجرتی مفیدی در برخی کشورها دارند. هلند را به عنوان یک مثال عالی در نظر بگیرید. این کشور اتحادیه اروپا راه های مهاجرت زیادی دارد و محبوب ترین آنها ویزای خوداشتغالی است که می تواند منجر به اقامت دائم و شهروندی در هلند شود. با این حال، برای دریافت این ویزا شما نیاز به گذراندن یک سیستم اشاره طاقت فرسا دارید، مگر اینکه، یک شهروند ترکیه باشید. ترک ها از داشتن سیستم اشاره معاف هستند و فقط باید معیارهای اولیه را برای درخواست رعایت کنند، که مهاجرت به عنوان یک ترک را بسیار آسان تر از سایر شهروندان غیر اتحادیه اروپا می کند.

مزایای اقتصادی

اقتصاد ترکیه به طور پیوسته در حال رشد بوده است. در پنج سال گذشته متوسط نرخ رشد تولید ناخالص داخلی سالانه  3.84 درصد بوده است. در مقایسه با تولید ناخالص داخلی بریتانیا، در  همان دوره به طور متوسط یک  درصد کاهش یافت. این ارقام چشم انداز برنامه ریزی و اجرای برنامه های رشد اقتصادی ترکیه را نشان می دهد. بازار املاک و مستغلات ترکیه نیز تا حدی به لطف CIP در حال رونق است و مقصد سرمایه گذاری محبوب استانبول شاهد افزایش سرسام آور نرخ های افزایش املاک بوده است. بازار مسکن ترکیه به رشد سریع خود ادامه می دهد و حتی به نرخ رشد سالانه 16.2 درصد نیز رسیده است.

مهاجرت به ترکیه با خرید ملک

مزایای داشتن شهروندی ترکیه

 • شهروندی مادام العمر ترکیه در 6 ماه اعطا می شود.
 • بدون نیاز به حداقل اقامت در ترکیه.
 • کمک های پزشکی کامل
 • برنامه های بازنشستگی
 • برنامه های بازپرداخت تحصیلی و دانشگاهی رایگان
 • پاسپورت ترکیه اجازه سفر بدون ویزا به بیش از 111 کشور را می دهد.
 • دسترسی آینده بدون ویزا به کشورهای اتحادیه اروپا و شنگن
 • سرمایه گذاری مطمئن با بازده اجاره

 

مزایای داشتن پاسپورت ترکیه

 1. سفر در سراسر جهان به دلیل شرایط پیچیده ویزا به یک دردسر تبدیل شده است، موضوعی که پاسپورت دوم می تواند به حل آن کمک کند. پاسپورت ترکیه امکان سفر بدون ویزا به 111 مقصد در سراسر جهان از جمله مراکز تجاری بزرگ جهانی مانند هنگ کنگ، ژاپن، سنگاپور، قطر و بسیاری دیگر را فراهم می کند.
 2. فرآیند دریافت پاسپورت و شهروندی آن بسیار ساده است. کل چک لیست اسناد دریافت پاسپورت و شهروندی ترکیه بیش از یک صفحه نیست، در حالی که کل فرآیند را می توان از راه دور با تعیین یک شرکت برای اقدام از طرف شما انجام داد. نکته مهم دیگر این است که این سرمایه گذاری فوق العاده ایمن است و اگر سرمایه گذاری در املاک و مستغلات را انتخاب کنید دارایی ملموسی دارید که به طور طبیعی ریسک گریز است .
 3. ترکیه در حال کار بر روی دسترسی بدون ویزا به منطقه شینگن برای اتباع خود است که گذرنامه آنها را به یکی از بهترین پاسپورت های جهان تبدیل می کند.
 4. اکثر سرمایه گذاران شهروندی را با برنامه های سرمایه گذاری نه برای خود، بلکه به خاطر نسل های آینده خود دنبال می کنند. CIP ترکیه در این زمینه پیشتاز است زیرا طبق قانون تابعیت و قانون شهروندی، تابعیت ترکیه به طور طبیعی به نسل های آینده منتقل می شود. سرمایه گذاری در شهروندی ترکیه یک سرمایه گذاری است که برای شما و تمام نسل های آینده شما برای همیشه مفید خواهد بود.

اخذ تابعیت ترکیه از طریق سرمایه گذاری

اخذ تابعیت ترکیه از طریق سرمایه گذاری

تابعیت برای خارجی ها از طریق سرمایه گذاری یا به عبارت دیگر "شهروندی اقتصادی" یکی از راه های اخذ تابعیت ترکیه بر اساس ماده 12/a قانون شهروندی ترکیه است. این ماده بیان می کند:«اتباع خارجی، همسران و فرزندان زیر 18 سال آنها که تأسیسات صنعتی را به ترکیه آورده اند یا خدمات فوق العاده ای را در زمینه های علمی، فناوری، اقتصادی، اجتماعی، ورزشی، فرهنگی و هنری انجام داده اند یا قصد دارند انجام دهند، می‌توانند با تصمیم رئیس‌جمهور تابعیت ترکیه را دریافت کنند.»

دامنه مقررات جدید در روزنامه رسمی مورخ 18 سپتامبر 2018 منتشر شد. این مقررات بیان می کند که خارجیانی که در هر یک از دسته بندی های زیر قرار می گیرند، می توانند تابعیت ترکیه را کسب کنند.

 • افرادی که حداقل 500.000 دلار سرمایه گذاری می کنند(وزارت صنعت و فناوری مجاز به تعیین این موضوع است).
 • افرادی که املاک و مستغلات را به ارزش حداقل 250.000 دلار در ترکیه خریداری می کنند(اطلاعات سه ساله عدم فروش باید توسط اداره ثبت اسناد و املاک درج شود و وزارت محیط زیست و شهرسازی مجاز به تعیین است). استفاده از ارز خارجی یا لیر ترکیه به جای دلار در هنگام خرید ملک قابل قبول است.
 • افرادی که حداقل 50 نفر را در یک تجارت استخدام می کنند(وزارت خانواده، کار و خدمات اجتماعی مجاز است تعیین کند).
 • افرادی که حداقل 500000 دلار در بانکی واقع در جمهوری ترکیه سپرده گذاری می کنند(حفظ سپرده باید 3 سال باشد و سازمان مقررات و نظارت بانکی مجاز به تشخیص است).
 • افرادی که اسناد بدهی عمومی را به ارزش حداقل 500000 دلار خریداری می کنند (اسناد باید به مدت 3 سال نگهداری شود و وزارت خزانه داری و دارایی مجاز است تعیین کند).
 • افرادی که سهام مشارکت صندوق سرمایه گذاری املاک و مستغلات یا سهام مشارکت صندوق سرمایه گذاری سرمایه گذاری خطرپذیر را به ارزش حداقل 500000 دلار خریداری می کنند(این سهام باید به مدت 3 سال حفظ شود و هیات بازار سرمایه مجاز به تعیین می باشد).

*** علاوه بر روش های ذکر شده در بالا، لازم به ذکر است که فرد خارجی متقاضی خطری برای امنیت ملی و نظم عمومی نیز نباشد.

اخذ تابعیت ترکیه از طریق خرید املاک و مستغلات اخیراً ترجیح داده شده است، به طوری که در 3 سال گذشته، 7312 نفر از این طریق تابعیت ترکیه را کسب کرده اند.

اقامت از طریق خرید ملک در ترکیه

مراحل اخذ شهروندی ترکیه طریق خرید املاک و مستغلات

1) اخذ شماره شناسایی مالیاتی

شماره شناسایی مالیاتی را می توان از هر اداره مالیاتی در ترکیه دریافت کرد. اصل پاسپورت و عکس الزامی است.

2) افتتاح حساب بانکی در ترکیه

 • معاملات خرید املاک و مستغلات باید مستند باشد.
 • اصل پاسپورت و شماره شناسایی مالیاتی الزامی است.
 • یک سند رسمی (مانند قبوض آب و برق) به عنوان اثبات آدرس فعلی مورد نیاز است.

3)پیدا کردن املاک و مستغلات

 • مجموعاً 400.000 دلار یا معادل آن به ارز خارجی یا لیر ترکیه (بیش از یک ملک قابل خرید است)
 • اجازه اقامت داده شده
 • خدمت ساخت و ساز یا سند مالکیت
 • انطباق با اندازه گیری ارزش گذاری رسمی

4) خرید املاک و یا بستن قرارداد اولیه برای فروش

در ابتدا، متقاضی باید یک ملک از ترکیه به ارزش حداقل 400.000 دلار خریداری کند یا باید یک قرارداد اولیه برای فروش در دفتر اسناد رسمی در مورد فروش املاک منعقد کند. بنابراین، اتباع خارجی نیز می توانند در صورت تمایل، در پروژه های ساختمانی در حال انجام ملکی به دست آورند، مشروط بر اینکه شرایط زیر را داشته باشند: این ملک باید کاندومینیوم باشد یا دارای خدمات ساختمانی باشد. سپس یک سابقه 3 ساله عدم فروش باید به اداره ثبت اسناد و املاک درج شود. توضیح روی جعبه/بخش اظهارنامه باید بیان کند: "تعهد وجود دارد که ملک مذکور ظرف 3 سال از تاریخ تحویل در محدوده ماده 20 آیین نامه اجرای قانون شهروندی ترکیه فروخته نشود." احراز این شرط قیمت به ارز خارجی یا لیر ترکیه کافی است. نرخ موثر فروش CBRT یا  نرخ مبادله متقابل در تاریخ تعیین به عنوان مبنایی برای تعیین این شرایط پولی در نظر گرفته می شود.

 • این ملک می تواند یک قطعه زمین خالی، یک محل کار، یک مزرعه یا یک باغ باشد. با این حال، اگر ملک انتخاب شده یک میدان باشد، خریدار باید مجوزهای اولیه لازم را دریافت کند و یک طرح تجاری در مورد نحوه استفاده از این ملک باید به همراه درخواست ارائه شود. این پروژه باید در 2 سال تکمیل شود.
 • ارزش یک ملک غیر منقول می تواند بیش از 400.000 دلار باشد، یا ارزش پند ملک می تواند در مجموع 400.000 دلار باشد، از این نظر محدودیتی وجود ندارد.
 • املاک خریداری شده قبل از 2017.12.01 قابل استفاده برای این اهداف نمی باشد.
 • ارزش املاک خریداری شده از تاریخ 1396/09/12 تا 1397/09/18 باید حداقل 1,000,000 دلار و برای املاک خریداری شده در تاریخ 1397/09/19 و بعد از آن باید حداقل 400.000 دلار باشد.
 • املاک نباید به وکالت از شخص حقیقی خارجی ثبت شود(همسر و فرزندان اشخاص حقیقی خارجی نیز شامل می شود.) ضمناً پس از تاریخ 1396/01/12 این شرط وجود دارد که ملک به شخص حقیقی خارجی منتقل شود.
 • اموال به نام شخص حقوقی یا شرکتی که شخص حقیقی خارجی شریک یا مدیر آن است، قابل ثبت نیست.
 • در معاملات فروش انجام شده در تاریخ 1397/10/15 به بعد ارائه فیش بانکی مبنی بر پرداخت نیز الزامی است. از این تاریخ به بعد، رسید انتقال/پرداخت مبلغ فروش یا ارزش قرارداد فروش اولیه نیز باید از طریق موسسه بانکی انجام شود.
 • در این محدوده، همچنین لازم است گواهی شود مبالغ پرداخت ملک توسط خریدار (یا افراد ذیربط که در درخواست ذکر می شوند، با فیش بانکی، حواله، EFT  و غیره) واریز شده است. حواله های وجوهی که از خارج از ترکیه انجام می شود باید رسید حسابی که کارمزد به آن ارسال می شود نیز ارائه شود، در معاملات فروش نیز تاریخ دریافت باید بعد از تاریخ فروش باشد. اگر قبل از عقد قرارداد در دفتر اسناد رسمی و یا حداکثر در روز عقد قرارداد باشد، رسید پرداختی که پس از تاریخ صدور بیع مقدماتی در دفتر اسناد رسمی انجام می شود معتبر نخواهد بود زیرا پرداخت نقدی محسوب نمی شود.
 • امکان تملک ملک با رهن ملک وجود دارد(اگر ملک از طریق معامله بیع و رهن تحصیل شده باشد). تعیین ارزش پس از کسر مبلغ وام از قیمت فروش انجام می‌شود، قسمت باقیمانده باید حداقل به اندازه مبلغ مورد نظر در مقررات باشد.
 • امکان خرید اقساطی ملک فراهم شده است مشروط بر اینکه ملک بعد از تاریخ 1397/09/19 خریداری شده و هر قسط بعد از این تاریخ پرداخت شود. پرداخت های اقساطی قبل از تاریخ 1397/09/19 معتبر نخواهد بود. ارزش اقساط به دلار آمریکا بر اساس نرخ موثر فروش بانک مرکزی جمهوری ترکیه در تاریخ معامله محاسبه می شود.

 

چگونه خارجی ها می توانند در ترکیه املاک داشته باشند؟

برای اینکه اتباع خارجی در ترکیه ملکی داشته باشند، ابتدا باید درخواست اولیه داده شود. شخص حقیقی یا حقوقی به همراه مالک ملک به اداره کل ثبت اسناد و املاک و کاداستر مراجعه نمایند. علاوه بر این، آنها می توانند بدون نیاز به مراجعه شخصی به دفاتر ریاست، با تماس با مرکز تماس " 181" که به صورت 24 ساعته خدمات ارائه می دهد یا از طریق "randevu.tkgm.gov.tr" وقت ملاقات درخواست کنند.

از سوی دیگر، شرکت های ترکیه ای با سرمایه خارجی ابتدا باید به اداره برنامه ریزی و هماهنگی استانی (İPKM) محل وقوع ملک مراجعه کنند و پس از دریافت پاسخ مثبت به اداره ثبت اسناد و املاک مراجعه کنند. چنین شرکت هایی می توانند شخصاً از طریق پست یا ایمیل درخواست دهند. پس از پیش درخواست، باید تاریخ انتقال ملک مشخص شود.

 

مدارک مورد نیاز خرید ملک در ترکیه

  • سند ملکی
  • گذرنامه و فتوکپی اتباع خارجی که املاک را خریداری می کنند (با گواهی ترجمه ترکی)
  • "گواهی ارزش بازار املاک" از شهرداری که ملک در آن واقع شده است.
  • بیمه نامه اجباری زلزله برای منازل مسکونی و محل کار
  • 1 قطعه عکس از فروشنده (پس زمینه سفید، بیومتریک)
  • 2  قطعه عکس از خریدار خارجی (پس زمینه سفید، بیومتریک)
 • اصل یا کپی تایید شده وکالتنامه که در آن معاملات توسط وکیل انجام می شود (ترجمه تایید شده ترکی در صورت دریافت POA در خارج از کشور)

 

محدودیت های قانونی در خصوص خرید ملک توسط اتباع خارجی در ترکیه چیست؟

  • یک شخص حقیقی خارجی می تواند تا 30 هکتار زمین خریداری کند و حقوق واقعی محدودی به دست آورد.
  • اشخاص حقیقی خارجی می توانند املاک و مستغلات و حقوق منقول محدودی را که مجموعاً تا 10 درصد از مساحت منطقه را مشروط به مالکیت خصوصی بدست آورند.
  • املاکی که بر خلاف رویه های قانونی تملک می شوند و وزارتخانه و ادارات مربوطه تشخیص می دهند که برخلاف هدف تملک مورد استفاده قرار می گیرد و وزارت مربوطه برای خرید به شرط پروژه درخواستی ندارد یا پروژه های آنها در مدت تعیین شده محقق نشود، مشمول مقررات انحلال می باشد.

فاکتورهای کلیدی که هنگام خرید ملک در ترکیه باید در نظر بگیرید:

 • برای خرید ملک نیازی به اجازه اقامت نیست.
 • اتباع خارجی که در ترکیه املاک و مستغلات می خرند، می توانند طبق "قانون اتباع خارجی و حمایت بین المللی شماره 6458" برای مجوزهای اقامت کوتاه مدت تجدیدپذیر درخواست دهند.
 • برای فرآیند واگذاری باید پیش درخواست به اداره ثبت اسناد و املاک ارائه شود.
 • نقل و انتقال ملک با سند رسمی و ثبتی که در اداره ثبت اسناد و املاک امضا شده است، امکان پذیر است.
 • باید به محدودیت هایی مانند وام مسکن در املاک توجه شود. پرس و جو در مورد آنها را می توان به صورت آنلاین در "parselsorgu.tkgm.gov.tr" انجام داد.

5) اخذ گواهی انطباق

 • مطالعه ارزش گذاری رسمی باید درخواست شود
 • باید رسید حواله بانکی ثبت شود
 • درخواست باید به وزارت محیط زیست و شهرسازی ارائه شود

6) اخذ مجوز اقامت کوتاه مدت(این پروسه 2 تا 4 هفته طول می کشد)

پس از تکمیل فروش، می توان با استفاده از آدرس ملک خریداری شده، اجازه اقامت کوتاه مدت دریافت کرد. مدارک مورد نیاز برای اخذ اجازه اقامت پس از مالکیت ملک به شرح زیر است:

 • فرم درخواست اجازه اقامت(باید توسط فرد خارجی یا نماینده قانونی او امضا شود)
 • کپی اصل و فتوکپی پاسپورت با اعتبار حداقل 60 روز یا بیشتر از مجوز اقامت درخواستی
 • 4  عکس بیومتریک (گرفته شده در 6 ماه گذشته، با پس زمینه سفید)
 • صورت‌های بانکی که نشان دهنده تمکن مالی کافی در طول اقامت باشد.
 • بیمه درمانی معتبر (بیمه باید مدت اقامت مورد نظر مندرج در درخواست اجازه اقامت را پوشش دهد)
 • رسید پرداخت هزینه و کارمزد کارت پرداخت شده
 • سند رسمی با امضا و مهر که نشان دهد سند مالکیت متعلق به شخص است.
 • برای درخواست اجازه اقامت، فرد خارجی باید وارد کشور شود. این ورودی می تواند با ویزا یا با معافیت ویزا باشد. درخواست ها باید به اداره کل مقامات مهاجرت ارسال شود. به محض اخذ مجوز اقامت، امکان درخواست تابعیت ترکیه وجود خواهد داشت.

7) اخذ گزارش ارزش گذاری املاک

"گزارش ارزش گذاری املاک" که ارزش بازار املاک را نشان می دهد باید از یک ارزیاب با مجوز معتبر تایید شده توسط هیات بازار سرمایه دریافت شود. این گزارش را می توان از طریق یکی از شرکت های ارزش گذاری CMB دریافت کرد تا مبلغ 250000 دلار ذکر شده در درخواست های تحصیل ملک از طریق فروش تعیین شود. کارشناس CMB ارزیابی را بر اساس نرخ موثر فروش یا نرخ ارز متقابل بانک مرکزی جمهوری ترکیه (CBRT) در تاریخ معامله انجام می دهد.

8) جمع آوری اسناد برای درخواست شهروندی ترکیه

 • فرم درخواست
 • 2  قطعه عکس(پس زمینه سفید، بیومتریک)
 • پاسپورت(و ترجمه تایید شده توسط دفتر اسناد رسمی)
 • مدارک نشان دهنده اطلاعات هویتی متقاضی(مانند شناسنامه)
 • گزارش سلامت
 • اگر متقاضی دارای اقوام درجه 1 یا 2 تابعیت ترکیه باشد، کپی شناسنامه این اقوام.
 • مدرکی که وضعیت تأهل متقاضی را ثابت کند.
 • در صورت متاهل بودن متقاضی، گواهی ازدواج، کپی شناسنامه همسر و فرزندان.
 • در صورت مطلقه بودن، سندی که چنین وضعیتی را اثبات می کند، اگر متقاضی بیوه است گواهی فوت همسر.
 • رسیدی که نشان می دهد هزینه خدمات پرداخت شده است.

9) درخواست برای شهروندی ترکیه

برای به دست آوردن تابعیت ترکیه از طریق خرید ملک، باید با تمام مدارک لازم به دولت درخواست داد. هزینه های درخواست شهروندی به شرح زیر است:

 • هزینه خدمات توسط دولت جمع آوری می شود 
 • گزارش هزینه های شرکت های ارزیابی CMB
 • هزینه ترجمه
 • هزینه های دفتر اسناد رسمی
 • هزینه اسناد دریافتی از ادارات دولتی مربوطه
 • گزارش هزینه سلامت

10) مصاحبه و اثر انگشت

در مرحله تایید درخواست، متقاضی توسط نزدیکترین ریاست امنیت استان برای انگشت نگاری و مصاحبه فراخوانده می شود. بسیار مهم است که درخواست توسط یک متخصص انجام شود و فرآیند به طور دقیق طی شود. هر گونه اشتباهی که در طول فرآیند درخواست انجام شود یا مدارک مفقود شده ممکن است باعث رد درخواست یا طولانی شدن روند شود.

سرمایه گذاری در ترکیه

یک نمونه آپارتمان مناسب برای سرمایه گذاری در ترکیه

 •  موقعیت: آلانیا / مرکز شهر
 • قیمت: از 119000 یورو
 •  وضعیت: در دست ساخت
 •  نوع: آپارتمان
 • متراژ:50 متر مربع - 110 متر مربع
 • امکانات: استخر در مجتمع- نزدیکی به ساحل و امکانات اجتماعی- فرصت سرمایه گذاری عالی- واقع در مرکز شهر- مرکز تناسب اندام- زمین بازی برای کودکان- آسانسور

آپارتمان های لوکس در مرکز شهر آلانیا در  مکان های محبوب این شهر واقع شده اند. رستوران‌ها، کافه‌ها، میخانه‌های محلی، مدارس، بانک‌ها و سایر خدمات همگی در این منطقه ایده‌آل قرار دارند. خانه‌ها در مرکز شهر آلانیا به دلیل پتانسیل بالای اجاره و پتانسیل سرمایه‌گذاری فوق‌العاده، در میان خریداران املاک و مستغلات بسیار محبوب هستند. اگر به دنبال خرید آپارتمان در آلانیا، ترکیه هستید، این آپارتمان های مدرن به شدت توصیه می شود .

آپارتمان های مدرن در 39 کیلومتری فرودگاه آلانیا-قاضی پاشا و 126 کیلومتری فرودگاه آنتالیا قرار دارند. علاوه بر این، مراکز تجاری متعدد، بانک ها، مدارس، نانوایی ها و زیرساخت های ساحلی توسعه یافته در مرکز آلانیا وجود دارد. شما همچنین از نزدیکی ملک به یک مسیر پیاده روی جدید در کنار دریا بهره مند خواهید شد که برای پیاده روی خانوادگی یا دویدن صبحگاهی آرام ایده آل است. آپارتمان ها در یک مجتمع مسکونی مجلل متشکل از یک ساختمان با 20 آپارتمان هستند. این مجتمع مسکونی دارای استخر روباز، یک مرکز تناسب اندام، یک منطقه لابی-لنج، یک باغ محوطه سازی شده با خانه های کامل، آسانسور و زمین بازی کودکان است.

انواع آپارتمان ها:

 • آپارتمان 50-58 متر مربع
 • آپارتمان 107 متر مربع
 • پنت هاوس 110-125 متر مربع

 

بهترین شهر برای مهاجرت به ترکیه

ترکیه بهشت دنیای توریستی لقب دارد. اکثر مسافران و توریست‌ها پس از یکبار سفر به این کشور تمایل دارند که باز هم از این کشور دیدن کنند. در برخی موارد دیده شده که افراد تصمیم می‌گیرند از طریق خرید ملک در ترکیه اقامت این کشور را داشته باشند. مهاجرت به ترکیه این روزها طرفداران زیادی دارد. اگر شما هم قصد مهاجرت دارید و نمی‌دانید کدام شهر را برای زندگی انتخاب کنید همراه ما باشید.

 

سفر به ترکیه

 

هر کدام از شهرهای ترکیه این قابلیت را دارند که شما مجذوب خود کنند. مکان‌های دیدنی در کنار طبیعت زیبای کشور، اولین نکته‌ای است که توجه شما را جلب خواهد کرد. اما برای اقامت دائم کافی نیست. آنچه که در خرید ملک در ترکیه مهم است توجه به شرایط اقتصادی و اجتماعی آن شهر است.

استانبول: بهترین مکان برای زندگی در ترکیه، استانبول است. یک انتخاب معقول و منطقی. این شهر بزرگ و گران یکی از جذاب‌ترین شهرهای ترکیه برای سرمایه‌گذاران خارجی است. اگر به هنگام مهاجرت به ترکیه بودجه کافی دارید برای انتخاب استانبول تردید نداشته باشید. در خیابان‌های این شهر، ساختمان‌های قدیمی با نمایی بسیار زیبا را مشاهده خواهید کرد که جلوه‌ای دیدنی به استانبول داده است.

سرمایه‌گذاری در ملک و ساختمان در استانبول می‌تواند آینده بسیار درخشانی داشته باشد. چرا که آمار صنعت گردشگری در این کشور بسیار بالا است.

 

مهاجرت به ترکیه

 

استانداردهای بالای آموزش و بهداشت نقطه قوت استانبول است. دانشجویان و از طرف دیگر سالمندان، افرادی هستند که برای زندگی در این شهر بسیار مشتاق هستند.

 

کلام پایانی

توجه به این نکته لازم و ضروری است که استانبول یک مرکز تجاری بین المللی بسیار بزرگ است. از طرف دیگر اعطای وام‌هایی با نرخ سود پایین سبب شده تا سرمایه گذاران، کارآفرینان و تجار بسیاری برای مهاجرت به ترکیه مشتاق باشند. در نهایت زندگی شبانه در ترکیه بسیار مشهور است. این کشور بهترین مکان برای زندگی افرادی است که پر جنب و جوش هستند و از شلوغی روز و حتی هیاهو در شب لذت می‌برند.

 

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما

 

مطالب پیشنهادی

مهاجرت به دبی


سوالات متداول


آیا با خرید ملک می توان تابعیت ترکیه را دریافت کرد؟

شما می توانید با خرید ملکی در ترکیه که حداقل 250000 دلار ارزش دارد، شهروند ترکیه شوید. به همسر و فرزندانی که کمتر از 18 سال سن دارند نیز تابعیت ترکیه اعطا می شود. می توانید چندین شهروندی را همراه با تابعیت ترکیه خود حفظ کنید.

اگر ملکی دارید چه مدت می توانید در ترکیه بمانید؟

برای اقامت، نیازی به داشتن خانه ندارید. شما در حال حاضر، صرف نظر از اینکه ملکی دارید یا خیر، می توانید با ویزای توریستی به مدت 90 روز از 180 روز در ترکیه بمانید. اگر می خواهید برای مدت طولانی تری بمانید، به ویزای اقامت نیاز دارید که به شما اجازه می دهد در تمام سال در ترکیه اقامت داشته باشید.

آیا خرید ملک در ترکیه امن است؟

خرید ملک در ترکیه بسیار امن و آسان است، اما تنها در صورتی که کارها را به درستی انجام دهید و با یک شرکت املاک و مستغلات حرفه ای کار کنید که کار خود را بلد باشد!


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت قانونی با مجوزها و وکیل رسمی

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

مجوزها و آدرس دفاتر:

- مجوز وزارت گردشگری ایران (بنام سالی گشت پارس به ش.ث: 461992)

- مجوز رسمی مشاور مهاجرت کانادا، دکتر شهروز بهرامی اصل: ICCRC :R527306 

- مجوز مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران (ای نماد) بنام ویزا724

- مجوز دفتر فعال حقوقی و مشاور املاک، در امارات (دبی) بنام الیزیاگروپ

 

دفتر ایران (تهران): 

تلفن‌های ثابت:

02122913141 02122223173 / 02122226298

 

پشتیبانی تلفن همراه، واتساپ و تلگرام:

09124644197 / 09961042050 

(شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

 

آدرس: میرداماد؛ میدان مادر (محسنی)، برج بیژن، طبقه 7 واحد 6

* مراجعه حضوری فقط با رزرو وقت قبلی

(پاسخدهی تلفنی فقط: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران )

(پشتیبانی پیام در واتساپ و تلگرام: 24 ساعته)


دفتر کانادا (تورنتو):

CANADA Office  :

17075 Leslie St, Unit 6, Newmarket, ON L3Y8E1 
Canada Toronto 

19055987474+ : Whatsapp & CALL

(مراجعه به دفاتر فقط با رزرو وقت قبلی)

 

دفتر امارات (دبی):

DUBAI Office  :

Dubai sheikh zayed road AlQuoz3 RAK bank Building office

 

اینماد ویزا724   RCIC

* ویزا724 مرکز تخصصی ویزا و مهاجرت

لینک های مهم: شرایط مهاجرت به کانادا / ویزا تحصیلی کانادا

سرمایه گذاری در کانادا / وکیل مهاجرت / ثبت شرکت دبی

شرایط و هزینه ویزای توریستی کانادا / ویزای کانادا / پاسپورت دومینیکا

مهاجرت به انگلیس / ویزای تحصیلی انگلیس / خرید ملک در دبی

استارتاپ کانادا / موسسه مهاجرتی / تورنتو / ونکوور

 

* اینستاگرام ویزا724: 

ایمیل : info[at]visa724.com

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.