تحصیل در مدارس آمریکیی دبی

تحصیل در مدارس بین‌المللی مزایای فراوانی برای فرزندان شما خواهد داشت. از این بابت که مسیر تحصیلی فرزند شما را در دانشگاه‌های معتبر جهان هموار خواهد ساخت. اگر می‌خواهید که آینده تحصیلی فرزندتان را در دانشگاه‌های آمریکا تضمین کنید، چه‌بهتر که از همان ابتدا کودک خود را در مدارس آمریکایی در دبی به تحصیل بفرستید.

تعداد زیادی از مدارس آمریکایی در دبی وجود دارند که هر کدام شرایط استثنایی را برای دانش‌آموزان خود فراهم ساخته‌اند. در این مقاله از ویزا 724 قصد داریم تا شما را با بهترین مدارس بین‌المللی آمریکایی در شهر دبی آشنا کرده و به بررسی مواردی همچون هزینه، شرایط و امکانات هر مدرسه بپردازیم.

برای دریافت اطلاعات کامل روشهای مهاجرتی آمریکا می توانید به لینک » مهاجرت به آمریکا مراجعه بفرمایید

هزینه و شرایط مدارس آمریکایی دبی

مدرسه آمریکایی Dunecrest:

مدرسه آمریکایی Dunecrest یکی از بهترین مدارس آمریکایی در دبی است که برای پذیرش دانش‌آموزان از دوران پیش‌دبستانی تا سال دوازدهم ثبت‌نام می‌کنند. پذیرش در این مدرسه آمریکایی برای تمامی ملیت‌ها، باتوجه‌به ظرفیت موجود میسر خواهد بود. هزینه‌های مدرسه باتوجه‌به سطح و پایه دانش‌آموزان متفاوت خواهد بود. بااین‌حال میانگین شهریه در این مدرسه آمریکایی در دبی از 77 هزار درهم در سال شروع می‌شود. از نظر امکانات نیز باید بگوییم که این مدرسه امکانات پیشرفته‌ای از جمله آزمایشگاه‌های مختلف، کتابخانه، سالن‌های ورزشی، استخر و سالن‌های موسیقی می‌توان اشاره کرد.

برنامه درسی در مدرسه آمریکایی Dunecrest کاملاً مطابق با برنامه درسی مدارس آمریکا است. از دانش‌آموزان نیز انتظار می‌رود که علاوه بر پایبندی به اصول اخلاقی و رفتاری، برنامه درسی آمریکایی این مدرسه را نیز رعایت کنند. از نظر الزام به داشتن مدرک زبان انگلیسی نیز باید بگوییم که این مدرسه مدرک زبان خاصی را برای پذیرش دانش‌آموزان درخواست نمی‌کند.

آدرس وب سایت رسمی مدرسه آمریکایی Dunecrest در دبی:

https://www.dunecrest.ae/

مدرسه بین‌المللی کالجی (Collegiate International School):

مدرسه بین‌المللی کالجی (مدرسه کالج آمریکایی سابق) یکی دیگر از بهترین مدارس آمریکایی در دبی است که در سال 2011 در ام سقیم افتتاح شد و از کودکان پیش‌دبستانی تا کلاس 12 پذیرش دارد. پذیرش برای دانش‌آموزان از همه ملیت‌ها، مشروط به وجود ظرفیت، آزاد است.

آدرس وب سایت رسمی مدرسه بین‌المللی کالجی در دبی:

https://www.collegiate.sch.ae/

شرایط تحصیل در مدرسه کالجی دبی

هزینه‌های تحصیل در مدرسه بین‌المللی کالجی بر اساس سطح پایه متفاوت است و به طور میانگین در حدود 46 هزار درهم امارات است. مدرسه بین‌المللی کالجی امکانات مدرنی مانند کلاس‌های درس بزرگ، آزمایشگاه‌های علوم و کامپیوتر، سالن نمایش، سالن ورزشی، کتابخانه و زمین‌های ورزشی را فراهم می‌کند. مدرسه بین‌المللی کالجی با ارائه برنامه درسی جامع آمریکایی، معلمان بسیار ماهر، تأکید زیادی بر ایجاد یک محیط آموزشی حمایتی که توانایی‌ها و استعدادهای فردی دانش‌آموزان را پرورش می‌دهد، دارد. مدرسه آمریکایی کالجی فضایی محترمانه و منضبط را ایجاد کرده است که در آن از دانش‌آموزان انتظار می‌رود از آیین‌نامه رفتار مدرسه پیروی کنند. در ضمن، مدرک زبان خاصی برای پذیرش لازم نیست.

 برای آشنایی با دبی و شرایط و هزینه های زندگی در این کشور می توانید به لینک » هزینه زندگی در دبی مراجعه نمائید.

مدرسه کلاریون:

در انتهای خیابان القوز، در یک منطقه مسکونی آرام، یکی از خاص‌ترین مدارس آمریکایی در دبی را خواهید دید. نام این مدرسه کلاریون است. مدرسه کلاریون دانش‌آموزان را از پیش‌دبستانی تا کلاس 12 می‌پذیرد. هزینه‌های تحصیل در مدرسه کلاریون بر اساس سطح پایه متفاوت بوده و بین 43 تا 76 هزار درهم در سال است. مدرسه کلاریون امکانات بسیار خوبی از جمله کلاس های درس بزرگ، استودیوهای علوم و هنر، کتابخانه، تئاتر و سالن ورزشی در فضای باز را ارائه می‌دهد. 

آدرس وب سایت رسمی مدرسه کلاریون در دبی:

https://clarionschooldubai.com/

مدرسه کلاریون از یک برنامه درسی نوآورانه آمریکایی پیروی می‌کند که یادگیری مبتنی بر پروژه، تفکر انتقادی و خلاقیت را ادغام می‌کند. مدرسه کلاریون فرهنگ احترام، مهربانی و مسئولیت‌پذیری را ترویج می‌کند. از دانش‌آموزان انتظار می‌رود که به آیین‌نامه رفتار مدرسه که بر رفتار مثبت و ارزش‌های اخلاقی تأکید دارد، پایبند باشند. مدرک زبان موردنیاز برای مدرسه کلاریون آزمون تافل است. داشتن نمره قابل‌قبول در آزمون مبتنی بر کاغذ نمره 550 است و در آزمون مبتنی بر اینترنت 80 است.

 برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بهترین برنامه های مهاجرتی دبی برای ایرانیان می توانید به لینک » روش های مهاجرت به دبی مراجعه فرمائید.

 

مدرسه آمریکایی میردیف:

مدرسه آمریکایی میردیف یک مدرسه آمریکایی در دبی منطبق بر برنامه درسی ایالات متحده واقع در منطقه المیزهر، نزدیک به میردیف است که در سال 1995 افتتاح شد. پذیرش در این مدرسه آمریکایی از کلاس اول تا هشتم خواهد بود. هزینه‌های تحصیل در مدرسه آمریکایی میردیف به طور میانگین در حدود 31 هزار درهم است.

مدرسه آمریکایی میردیف امکانات بسیار خوبی از جمله کلاس های درس بزرگ، آزمایشگاه، کتابخانه، استودیوهای هنری، اتاق‌های موسیقی و امکانات ورزشی از جمله امکانات ورزشی همچون استخرهای شنای بزرگ، سالن ورزشی چندمنظوره، زمین بسکتبال، زمین والیبال، زمین فوتبال را ارائه می‌دهد.

مدرسه آمریکایی میردیف یک برنامه درسی دقیق آمریکایی، معلمان باتجربه، تمرکز قوی بر ایجاد یک محیط یادگیری حمایتی که تفکر انتقادی، خلاقیت و همکاری را تشویق می‌کند، ارائه می‌دهد. مدرک زبان خاصی برای پذیرش لازم نیست. بنا اعلام وب‌سایت مدرسه، توانایی خواندن و نوشتن و درک مطلب در آزمون ورودی کافی است.

آدرس وب سایت رسمی مدرسه میردیف در دبی:

https://mirdifamericanschool.ae/

معرفی مدرسه آمریکایی میردیف دبی

سخن پایانی

در این مقاله از ویزا 724 شما را با بهترین مدارس آمریکایی در دبی آشنا کردیم. اگر می‌خواهید که فرزند خود را برای تحصیل در دانشگاه‌های آمریکایی آماده کنید، می‌توانید با تحصیل آنها در مدارس بین‌المللی آمریکایی در شهر دبی، تحقق این امر را میسر سازید. در پایان، درصورتی‌که در فرایند دریافت پذیرش از مدارس بین‌المللی آمریکایی در دبی نیاز به راهنمایی بیشتری دارید، می‌توانید از کمک کارشناسان ویزا 724 در این بابت بهره ببرید.

سوالات متداول

هر کدام از این مدارس بین‌المللی مزایا و معایب خاص خودشان را دارند و برای تحصیل با کوریکولوم آموزش مدارس آمریکا و کانادا طراحی شده‌اند. انتخاب از بین این مدارس نیز بستگی به این دارد که در آینده قصد دارید تا در کدام یک از این دو کشور به تحصیل بپردازید.

بله. دانش‌آموزان ایرانی هم می‌توانند برای تحصیل در مدارس آمریکایی در دبی اقدام کنند. برای این کار آنها باید شرایط و الزامات اقامت در دبی و حداقلی‌های مدارس را برآورده سازند.

درخواست مشاوره رایگان

6 + 8 =

نظرات و سوالات شما

۰ دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *