معرفی بهترین مدارس کانادایی دبی

تحصیل در دانشگاه‌های کانادایی، هدف افراد بسیار زیادی در سراسر جهان است و افراد برای رسیدن به این هدف سعی می‌کنند تا شرایط پذیرش در این دانشگاه‌ها را فراهم سازند. دانشگاه‌های کانادایی، افرادی را که دیپلم کانادایی داشته باشند را با سخت‌گیری‌های کمتری پذیرش می‌کنند. افرادی که به دریافت دیپلم کانادایی تمایل دارند، می‌توانند در مدارس کانادایی در دبی تحصیل کنند. در این مقاله از ویزا 724، می‌خواهیم شما را با بهترین مدرسه کانادایی در دبی آشنا کرده و به بررسی شرایط دریافت پذیرش از این مدرسه بپردازیم. 

برای دریافت اطلاعات کامل روشهای مهاجرتی به کشور کانادا می توانید به لینک » مهاجرت به کانادا مراجعه بفرمایید

شرایط تحصیل در مدارس کانادایی دبی

مدرسه بین‌المللی کانادایی انتاریو

مدرسه بین‌المللی کانادایی انتاریو (OICS)، واقع در میردف دبی، در صدر لیست بهترین مدارس کانادایی در دبی است. مدرسه بین‌المللی کانادایی انتاریو به‌عنوان یک مدرسه بین‌المللی در دبی شناخته می‌شود که بر مبنای برنامه درسی کشور کانادا فعالیت می‌کند. بدین صورت که دانش‌آموزان این مدرسه کانادایی در دبی از دوره پیش‌دبستانی تا کلاس دهم کانادایی تحصیل می‌کنند و بر مبنای همین برنامه درسی نیز پیش می‌روند. در ادامه با مشخصات این مدرسه به طور کامل آشنا خواهید شد.

برای کسب اطلاع از نحوه درخواست و شرایط ویزای تحصیلی کانادا می توانید به لینک » ویزای تحصیلی کانادا مراجعه نمائید.

شرایط ثبت نام در مدرسه بین‌المللی کانادایی انتاریو:

مدرسه بین‌المللی کانادایی انتاریو به‌عنوان یکی از بهترین مدارس کانادایی در دبی از دانشجویان بیش از 32 ملیت میزبانی می‌کند. تقریباً 40 درصد دانشجویان کانادایی هستند. این مدرسه خدمات آموزشی خود را برای هر خانواده کانادایی و غیر کانادایی که به دنبال تحصیل فرزندشان بر طبق برنامه درسی کانادایی هستند، ارائه می‌دهد.
فرایند پذیرش در این مدرسه کانادایی در دبی بسیار ساده است. والدین برای ثبت‌نام اولیه باید به مدرسه ‌رفته و با مدیر کادر آموزشی ملاقات کنند. سپس تصمیم می‌گیرند که برای ثبت‌نام فرزندشان درخواست دهند یا خیر.

آدرس وب سایت رسمی آموزش و پرورش ابوظبی (کسب اطلاعات کامل شرایط و قوانین مدارس کل امارات):

https://www.adek.gov.ae/

شرایط ثبت نام مدارس کانادایی دبی

هزینه های تحصیل در مدرسه کانادایی در دبی:

هزینه‌های تحصیل در مدرسه بین‌المللی کانادایی انتاریو بر اساس کلاسی که دانش‌آموزان در حال تحصیل هستند، تعیین می‌شود. در ادامه میزان شهریه دانشگاه را برای یک سال تحصیلی مشاهده می‌کنید:

 • پیش دبستانی 1: 33,840 درهم.
 • پیش دبستانی 2: 36,090 درهم.
 • کلاس اول: 44,415 درهم.
 • کلاس دوم: 44,415 درهم.
 • کلاس سوم: 44,415 درهم.
 • کلاس چهارم: 51,030 درهم.
 • کلاس پنجم: 53100 درهم.
 • کلاس ششم: 54900 درهم.
 • کلاس هفتم: 56700 درهم.
 • کلاس هشتم: 56700 درهم.
 • کلاس نهم: 56700 درهم.
 • کلاس دهم: 56700 درهم.

امکانات مدرسه بین‌المللی کانادایی انتاریو:

مدرسه بین‌المللی کانادایی انتاریو به‌عنوان یکی از بهترین مدارس کانادایی در دبی، امکانات کاملی را برای تحصیل دانش‌آموزان فراهم ساخته است. دانش‌آموزان قادر خواهند بود تا از امکانات این مدرسه در طول دوران تحصیل خود استفاده کنند. از جمله امکانات این مدرسه می‌توان به کتابخانه‌هایی با بیشترین تعداد کتاب‌های درسی و کمک‌درسی اشاره کرد. 

مزایای تحصیل در مدرسه بین‌المللی کانادایی انتاریو:

تحصیل در یکی از بهترین مدارس کانادایی در دبی مزایای مختلفی را برای دانش‌آموزان در پی خواهد داشت.

اول اینکه دانش‌آموزان با برنامه درسی کانادا در شهر دبی پیش خواهند رفت و پس از فارغ‌التحصیلی می‌توانند به‌راحتی در دانشگاه‌های کانادا ثبت‌نام کنند. 

مدرسه بین‌المللی کانادایی انتاریو یک مدرسه تحقیق محور است و خلاقیت دانش‌آموزان را در زمینه‌های مختلف تقویت می‌کند. کادر آموزشی این مدرسه کانادایی در دبی از بهترین اساتید و دبیران شهر دبی و کانادا انتخاب شده‌اند.

برنامه تحصیلی اصلی در مدرسه بین‌المللی کانادایی انتاریو شامل دروسی همچون هنرهای تجسمی و نمایشی، یادگیری زبان فرانسوی، تربیت‌بدنی، علوم، ریاضی، زبان انگلیسی، عربی، مطالعات اجتماعی امارات متحده عربی و مطالعات اسلامی هستند. در ضمن برنامه درسی در مدرسه بین‌المللی کانادایی انتاریو در دبی بر مبنای الزامات وزارت آموزش ایالت انتاریو کانادا است.

برای آشنایی کامل با شرایط اقامت در دبی و انواع آن در سال 2024 با کمترین هزینه می توانید به لینک » اقامت در دبی مراجعه فرمائید.

قوانین مدرسه

دانش‌آموزان باید وقت‌شناس باشند و در تمام کلاس‌ها شرکت کنند. رفتار محترمانه نسبت به همسالان و معلمان ضروری است. استعمال هرگونه دخانیات، مواد مخدر، مشروبات الکلی، اعمال خشونت، استفاده از سلاح و سرقت اکیداً ممنوع است. تعارض فیزیکی یا جنسی اکیداً قابل ‌تحمل نیست. معلمان نیز باید به قوانین پایبند باشند و محیطی امن و محترمانه را تضمین کنند.

قوانین و هزینه مدارس کانادایی دبی

مدرک زبان مورد نیاز:

دانش‌آموزان باید مهارت خود را در زبان انگلیسی یا فرانسوی نشان دهند. نتایج آزمون قابل ‌قبول از آزمون‌های زبان تأیید شده، مورد نیاز است.

سخن پایانی

در این مقاله از ویزا 724، شما را با یکی از بهترین مدارس کانادایی در دبی آشنا کردیم. مدرسه بین‌المللی کانادایی انتاریو به‌عنوان بهترین مدرسه کانادایی در شهر دبی شناخته می‌شود و مختص آن دسته از دانش‌آموزانی است که می‌خواهند تا تحصیل خود را با استاندارد آموزشی کانادا پیش ببرند. در پایان، درصورتی‌که به کسب اطلاعات بیشتر درباره فرایند پذیرش در این مدرسه کانادایی در دبی تمایل دارید، می‌توانید با کارشناسان ویزا 724 در ارتباط باشید.  

سوالات متداول

بله. دانش‌آموزان ایرانی هم می‌توانند در مدارس کانادایی در دبی ثبت‌نام کنند. بااین‌حال، باید حداقل الزامات لازم از بابت تسلط به زبان انگلیسی و سایر مدارک هویتی و تابعیتی را داشته باشند.

بله. با فارغ‌التحصیلی از مدارس کانادایی در دبی شما قادر خواهید بود تا همانند دانش‌آموزی که در مدارس کشور کانادا تحصیل‌کرده است، وارد دانشگاه‌های این کشور شوید.

درخواست مشاوره رایگان

5 + 4 =

نظرات و سوالات شما

۰ دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *