ویزا 724
رزرو وقت مشاوره

ویزای انگلیس تحصیلی

قیمت : طبق درخواست

رزرو وقت مشاوره

ویزای انگلیس تحصیلی

نوع ویزا : تحصیلی، مولتی، تضمینی

کشور : انگلیس

هشدار ها : لطفا از سپردن مدارک شناسایی خود به افراد ناشناس و نامعتبر جدا خودداری نمایید

مدارک :

1.اصل پاسپورت

2. دو قطه عکس

3. ترجمه شناسنامه

4. مدارک شغلی

5. سند ملکی

6. پرینت 6 ماهه حساب بانکی

7. تمکن مالی به لاتین

8.مدارک تحصیلی با ریز نمرات

9.مدرک زبان معتبر UKVI یا آیلتس

توضیحات :

شرایط تحصیل در انگلیس:

آیا یکی از رویاهای شما تحصیل در انگلیس است؟ آیا علاقمند به تحصیل در انگلیس هستید؟ در این مقاله اطلاعات کاملی در زمینه تحصیل در انگلیس و بررسی شرایط تحصیل در انگلیس و مسائل پیرامونتحصیل در انگلیس مطرح می شود.

شرایط تحصیل در انگلیس،راه های اخذ ویزای تحصیلی انگلیس ،چگونگی تأثیر ویزای تحصیلی بر اخذ ویزای کاری انگلستان و اقامت دائم کشور انگلستان ، وکیل مهاجرت برایتحصیل در انگلستان و معرفی دانشگاه های معتبر کشور انگلیس برای تحصیل در مقاطع مختلف از جمله مواردی است که در این مطلب به تفصیل مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

شرایط ویژه انگلستان:

ویزاهای تحصیلی انگلستان با نام tier 4 visa student شناخته می شوند و به دو گروه تقسیم می شوند. برای افراد 4 تا 17 ساله که قصد تحصیل در مدارس انگلستان را دارند ویزای child tire 4 ، برای افراد بالای 17سال general tier4 صادر می شود.

Tier 4 (child) visa
1-نامه پذیرش مدرسه

1-نامه پذیرش مدرسه

3-تمکن مالی کافی برای پوشش دادن هزینه های زندگی و تحصیل فرد

4-شخص باید شهروند کشوری به جز کشورهای منطقه اقتصادی اروپا یا سویس باشد

Tier 4 (general) student visa
1-نامه پذیرش تحصیلی از مراکز آموزشی انگلیس

2-تسلط بر مهارت های چهار گانه زبان انگلیسی

3-تمکن مالی کافی برای پوشش دادن هزینه های زندگی و تحصیل فرد (این مقدار بنا بر شرایط هر فرد متغیر است)

4-شخص باید شهروند کشوری به جز کشورهای منطقه اقتصادی اروپا یا سویس باشد

متقاضی می تواند از 3 ماه قبل از شروع دوره تحصیلی اش در انگلستان درخواست ویزا بدهد. هزینه درخواست ویزای تحصیلی انگلستان در هر دو نوع برای هر شخص 328 پوند می باشد. این هزینه برای همراهان ویزای جنرال (همسر، پارتنر و فرزندان زیر 18 سال) همین مقدار است. والدین شخصی که ویزای chihd tire 4 را دارد می توانند درخواست ویزای Parent of a tier4 4 (child) visa را بدهند. هزینه درخواست این ویزا 405 پوند می باشد.

هر فرد متقاضی ویزا باید مبلغی را تحت عنوان healthcare surcharge پرداخت کند که مقدار آن برای هر فرد محصل سالیانه 150 پوند است. این مقدار برای هر همراه هم 150 پوند در سال می باشد، که باید برای تمام سال های تحصیل یک جا پرداخت شود. رسید پرداخت این مبلغ باید به باقی مدارک برای درخواست ویزا الصاق شود.

شخص متقاضی ویزا باید نشان دهد که تمکن مالی برای پوشش دادن هزینه های تحصیلی و زندگی خود را دارد. شخص باید مبلغی را در حسابی به نام خودش یا والدینش(سرپرست) واریز کند. این مبلغ با توجه به شرایط فرد متفاوت است. همچنین این مبلغ باید برای یک دوره 28 روزه و به صورت متوالی در حساب باشد که این دوره نباید قبل از 31 روز قبل از درخواست متقاضی پایان یافته باشد.

این مبلغ شامل هزینه تحصیل و زندگی فرد است. هزینه تحصیل شامل هزینه یک سال تحصیل یا کل هزینه اگر دوره تحصیل کمتر از یک سال است. این هزینه با توجه به مقطع تحصیلی، دانشگاه یا مدرسه و رشته تحصیلی متفاوت است. هزینه زندگی با توجه به این که فرد در چه شهری سکونت دارد متغیر است. برای فردی که قرار است در لندن تحصیل کند ماهیانه 1265 پوند و برای باقی شهرها 1015 پوند که باید هزینه 9 ماه در حساب بانکی شخص باشد. به طور مثال شخصی که برای دانشگاهی در شهر منچستر پذیرش گرفته است باید علاوه بر هزینه یک سال تحصیل اش مبلغ 9135 پوند در حساب بانکی اش داشته باشد.

برای هر همراه شخص متقاضی ویزای جنرال این مبالغ به شرح ذیل می باشد: برای شهر لندن ماهیانه 845 پوند و برای باقی شهرها ماهیانه 680 پوند.

اگر شخص درخواست ویزای child tier 4 را دارد، حساب بانکی مذبور می تواند به نام خودش یا والینش (سرپرست) باشد. اما اگر شخص درخواست ویزای tier 4 generaرا دارد و می خواهد از تمکن مالی والدینش (سرپرست) استفاده کند (یعنی حساب بانکی به نام والدینش (سرپرست) باشد) باید یکی از مدارک زیر را ارائه دهد

1. شناسنامه 2. گواهی فرزندخواندگی 3. یک سند دادگاهی که در آن نام سرپرستان قید شده باشد 4. علاوه بر این نامه ای دال بر رضایت والدین (سرپرست) برای استفاده از این پول نیز باید ارائه شود.

اگر شخص نشان دهد که هزینه تحصیل یا قسمتی از آن را پرداخت کرده است مبلغ پرداخت شده از مبلغی که به عنوان هزینه تحصیل در حساب شخص باید واریز شود کم می شود. همچنین اگر محل اقامت شخص خوابگاه های دانشجویی است، متقاضی می تواند با پرداخت حداکثر 1265 پوند به خوابگاه این مبلغ را از کل هزینه ی زندگی ( 9 ماه) که باید در حسابش نشان دهد، کم کند. در مورد مثال قبل، اگر شخص 1265 پوند به خوابگاه خود بپردازد مبلغ مورد نیاز به 7870 پوند کاهش می یابد.

برای اشخاص زیر 12 سال والدین می توانند درخواست ویزای Parent of a tier 4 (child) visa را بدهند. آنها باید:

از تمکن مالی کافی برخوردار باشند.
نشان دهند که کار و زندگی اصلی شان خارج از انگلستان است.
نشان دهند که با پایان یافتن مدت ویزا انگلستان را ترک می کنند.
توانایی پرداخت هزینه های خروج خود را داشته باشند
هم چنین فرزند آنها باید زیر 12 سال باشد، در حال تحصیل و یا در شرف شروع به تحصیل در یکی از مدارس انگلستان باشد و دارای ویزای child tier 4 باشد.

ویزای Parent of a tier 4 (child) visa برای اولین بار به مدت 6 تا 12 ماه صادر می شود و هر بار امکان تمدید 12 ماهه آن تا وقتی که فرزند محصل به 12 سال تمام برسد وجود دارد.

مدارس شبانه روزی در انگلستان – خصوصی یا Boarding Schools

تحصیل در انگلستان در سنین 5 تا 16 سالگی برای دانش آموزان اجباری است. سال تحصیلی در انگلستان هر ساله از سپتامبر شروع شده و تا جولای ادامه دارد و هر سال تحصیلی به سه ترم تقسیم میشود.

ترم پائیزه: (که از اوائل سپتامبر شروع میشود و تا اواسط دسامبر ادامه دارد)

ترم بهاره: (که از ابتدای ژانویه شروع شده و تا اواسط یا اواخر ماه مارچ ادامه دارد)

ترم تابستانی: (از اوائل یا اواسط ماه آوریل شروع میشود و تا اواسط ماه جولای ادامه دارد. )

مدارس دولتی انگلستان:


هزینه مدارس دولتی در انگلستان رایگان میباشد و توسط دولت پرداخت میشود و تنها دانش آموزان بریتانیایی و منطقه اقتصاد اروپایی میتوانند از این مدارس استفاده کنند این مدارس توسط مسئولین محلی اداره میشوند.که در اصلاح به این مدارس Grant Maintained Schools نامیده میشوند.

بنابراین در مدارس دولتی تحصیل برای دانش آموزان رایگان است.

اما در مدارس شبانه روزی در انگلستان که خصوصی هستند که هزینه های مدارس خصوصی توسط والدین دانش آموزان پرداخت میشود.

در مدارس خصوصی دانش آموزان میتوانند در مدارس زندگی میکنند

چون این دانش آموزان در مدرسه زندگی میکنند و به صورت شبانه روزی آنجا هستند امکانات فوق برنامه مختلفی مثل-شطرنج – موسیقی ، ورزش از جمله فوتبال – تنیس و حتی اسب سواری و صخره نوردی و شنا نیز جز این فعالیتهای فوق برنامه هستند.

تمامی مدارس خصوصی دارای بخش ویژه زبان انگلیسی به نام EFL)English as a Foreign Language) هستند که اختصاصا به دانش آموزان خارجی در ترم اول با توجه به نیازهای آنها در زمینه آموزش زبان انگلیسی مساعدتهای لازم را دارند

هزینه تحصیلی در مدارس خصوصی شبانه روزی که اصطلاحا (Boarding Fee )شامل هزینه تحصیل و هزینه ای زندگی در خوابگاه های مدارس است که بایستی به صورت کامل قبل از شروع هر ترم پرداخته شود. این مبلغ شامل خوابگاه – سه وعده غذای روزانه و هزینه تحصیل است که میتواند از 20000 پوند تا 30000 پوند در سال و بسته به مدرسه باشد.

ویزای گاردین انگلستان
افرادی هستند که میخواهند فرزندانشان در مدارس شبانه روزی کشور انگلستان تحصیل نمایند . راه تحصیل این کودکان در مدارس شبانه روزی کشورهای انگلیس باز است .برای این دانش آموزان یک ویزایی میدهند برای مدارس شبانه روزی که طبق این ویزا این امکان وجود دارد که پدر یا مادر دانش آموز همراه فرزندشان به این کشورها مهاجرت کنند . که ویزایی را که پدرو مادر دانش آموز برای مهاجرت و همراهی با فرزندشان دریافت میکنند ویزای گاردین (قیم ) میگویند در واقع این ویزای گاردین مجوزی است برای ورود والدینی که فرزندان آنها در مدارس شبانه روزی کشورهای انگلیس مشغول به تحصیل میباشند . این ویزا بهترین نوع ویزایی است برای والدینی که میخواهند فرزندشان در مدارس پیشرفته مشغول به تحصیل شود و جدا از آنها زندگی نکند . از طریق ویزای گاردین این والدین میتوانند به همراه فرزندشان مهاجرت کرده و فرزندشان را در مدارس شبانه روزی مورد نظرشان ثبت نام کنند و این دانش آموزان در کنار والدین خود دوره تحصیل در این مدارس شبانه روزی را بگذرانند و خانواده ها نگرانی دوری فرزندانشان را نداشته باشند.

البته براساس این ویزای گاردین یکی از والدین (پدر یا مادر) میتوانند به عنوان سرپرست همراه فرزندشان مهاجرت کنند و از طریق همین ویزای گاردین اقامت انگلیس را بگیرند .طبق ویزای گاردین افسر سفارت وقتی دانش آموز را رد نمیکند و دانش آموز ویزا میشود به دنبال آن هم به والدین دانش آموز ویزا میدهند و امکان رد ویزای گاردین برای والدین بسیار کم میباشد.

هرکدام از والدین که همراه دانش آموز مهاجرت میکنند حق کار فول تایم دارند و میتوانند بخش عمده ای از هزینه های زندگیشان را از همین طریق بدست بیاورند . این والدین علاوه بر حق کار فول تایم میتوانند در آن کشوری که با ویزای گاردین وارد شده اند ادامه تحصیل دهند .

گاردینی که به همراه دانش آموز به عنوان سرپرست مهاجرت میکند میتواند پدر یا مادر باشد اگر پدر دانش آموز همراه او باشد برای مادر دعوت نامه میفرستد که طبق ویزای گاردین برای مادر دانش آموز هم یک ویزای 6 ماهه صادر میشود و در طول این 6 ماه مادر دانش آموز میتواند رفت وآمد کند . البته اگر چنان چه والدین دانش آموز بنا بر دلایل و مشکلات و مشغله کاری نتواند همراه فرزندشان مهاجرت کنند میتواند شخصی که مورد اعتماد آنها است را به عنوان سرپرست دانش آموز معرفی کند . واین سرپرست همراه دانش آموز به کشورانگلیس مهاجرت کرده و از فرزندشان مراقبت مینماید البته این سرپرست باید دارای شرایطی باشد از جمله بالای 21 سال سن داشته باشد و توان مالی جهت پرداخت هزینه های مربوط به دانش آموز و بتواند امکاناتی را جهت زندگی دانش آموز فراهم آورد.

ویزای گاردین مدت زمانش متناسب با مدت تحصیل دانش آموز در آن کشور می باشد . سرپرستی که همراه دانش آموز به عنوان گاردین مهاجرت کرده است نیازمند نمره زبان (آیلتس ) نمیباشد و همچنین برای خود دانش آموز هم در بدو ورود داشتن نمره زبان (آیلتس ) لازم نیست که بعد از ورود به آن کشور زبان را به دانش آموز آموزش میدهند .

البته والدین حتما مجبور نیستند فرزندشان را به مدارس شبانه روزی بفرستند میتوانند فرزندشان را نزد خودشان در خانه ای که زندگی میکنند نگه دارند و فقط از مدارس آن استفاده نمایند اما باید شهریه این خوابگاه های شبانه روزی را چه دانش آموز درآن باشد چه در آن نباشد پرداخت نمایند .

در کشور انگلستان معمولا برای دانش آموزان زیر12 سال ویزای گاردین صادر میشود .

ویزای گاردین یک ویزای امتیازی میباشد (P.b.s) برای اخذ ویزای گاردین 30 امتیاز لازم است .

1-باید نشان دهی که هزینه مدرسه(20 هزار پوند) و هزینه ی زندگی در لندن (1300 پوند) برای خود شخص( 900 پوند ) همراه روی هم رفته 2200 پوند میباشد . این پول باید معادل 9 ماه زندگی و تحصیل محاسبه می شود و باید 28 روز در حساب کوتاه مدت شخص باشد. و باید یک نامه بانکی در دست داشته باشید که این پول 28 روز در حساب بوده است . که این نامه بانکی ده امتیاز دارد.

2- نامه ای که ما برای دانش آموز میگیریم Cas نام دارد و این نامه 20 امتیازی میباشد .که روی هم رفته برای اخذ ویزای گاریدن 30 امتیاز لازم میباشد .

 

دانش آموز بعد از اتمام تحصیل در این مدارس شبانه روزی میتواند در همان کشور ادامه تحصیل بدهد و وارد بهترین دانشگاه های انگلیس وارد شوند و بعد از اتمام تحصیلات دانشگاهی و پیدا کردن کار و پرداخت مالیات میتواند اقامت دائم ان کشورها را بدست آورد .و هم چنین والدین این دانش آموز بعد از اتمام مدت زمان ویزای آنها میتوانند در کنار فرزندشان ادامه تحصیل بدهند یا کار پیدا کنند و ویزای گاردین خود راتبدیل به ویزای تحصیلی یا کاری نمایند و اقامت دائم آن کشور را بدست آورند و زندگی آرام و خوبی را در کنار فرزندشان داشته باشند.

GCSE (گواهی عمومی آموزش متوسطه)
تمرکز بر آینده شما

برنامه GCSE در دانشکده های بلربیز و برایتون به دانش آموزان 13 ساله فرصت شروع آماده سازی زود هنگام خود برای ورود به دانشگاه را می دهد.موسسه حقوقی ملک پور روشی نوین و حرفه ای محور را برای آموزش و ایجاد مهارت های زندگی برای محل کار جهانی در پیش گرفته است.

مشاوران و وکلا متخصص ما بیشترین حمایت تحصیلی همراه با سطح بالایی از تشویق، راهنمایی و مراقبت معنوی ارائه می دهند. ما تضمین می کنیم که شما می توانید بر مطالعات خود تمرکز کنید،و بهترین استفاده را از فرصت هایی که ما در اختیارتان می گذاریم داشته باشید و به نتایج دلخواه خود دست یابید.

General Certificate Secondary Education مخفف GCSE

این دوره شناخته ترین دوره برای دانش آموزان که قصد ادامه تحصیل در دوره متوسطه را دارند میباشد چرا که این دوره ها در انگلستان برگزار میشود و مورد تایید و قبول سایر کشورها میباشد.

برای شروع دوره GCSE ، سن دانش آموزان از 13 تا 16سال تمام می باشد. که دانش آموز پس از اتمام این دوره میتواند یکی از دو دوره های Foundation و یا A level را انتخاب نماید.

شروع دوره GCSE سپتامبر و ژانویه می باشد.

در GCSE معمولا دانش آموزان از بین ده ها رشته مختلف متناسب با علاقه و گرایش خود موضوع خاصی را از قبیل دروس تجربه،علوم پایه ،ریاضی انتخاب میکنند و دانش آموز معمولا 4 درس را انتخاب میکنند و امتحانات این درس ها را میدهند.

دانش آموزانی که از ایران برای ادامه تحصیل به انگلستان می روند حتما باید سال سوم راهنمایی ( کلاس نهم ) را به پایان رسانیده باشند که (کلاس نهم ) آنها مطابق سال اول دوره 1 GCSE پذیرفته می شود.

دانش آموزانی که سال اول دبیرستان (کلاس دهم ) را در ایران گذرانده اند ابتدا توسط کالج تعیین سطح می شوند. اگر سطح علمی آنها به حدی بود که بتوانند دوره A-Levels را شروع نمایند که دوره GCSE را نمی خوانند اما اگر سطح علمی آنها ضعیف تر از آن ارزیابی شد که بتوانند دوره A-Levels را شروع نمایند باید یک دوره یک ساله 2 GCSE را بگذرانند.

در پایان دوره ی GCSE، دانش آموزان می بایستی در امتحانات کتبی و شفاهی شرکت کنند.شایان ذکر است که فعالیت کلاسی دانش آموزان در ارزشیابی و نمرات آنها تاثیر بسزا دارد.سیستم نمره دهی در این دوره به صورت زیر می باشد.

A+ بالاترین نمره و G پایین ترین نمره میباشد

در دوره های GCSE از سنین خیلی پایین به دانش آموزان برنامه های تقویتی ساختار یافته ارائه می دهند که بخشی از برنامه روزانه آنها است. فعالیت هایی مانند باشگاه، سفر، سخنرانی ها و کارگاه های آموزشی،که جهان واقعی را به کلاس درس آورده و دانش عمیق تری پیرامون موضوع درسی فراهم می کند. فعالیت های تقویتی مهارت فردی مانند انگیزه و خود آگاهی در شما ایجاد می کند و به این ترتیب به یک شهروند دارای اعتماد به نفس مبدل می شوید.

اگر سن شما بیش از 15 سال است وتحصیلات راهنمایی را در ایران به پایان رسانده اید، می توانید در برنامه GCSE یک ساله در هر یک از دانشکده ها شرکت کنید.

خط سیر برنامه GCSE
در سن 13 سالگی، بسیاری از دانش آموزان علایق خود و توسعه آرمان های حرفه ای خود را آغاز نموده اند. خط سیر برنامه GCSE به شما فرصت کشف علایق خود را می دهد و مهارت های زندگی و مطالعاتی که در آینده برای درخواست های دانشگاهی نیاز خواهید داشت را در شما ایجاد می کند.

در این فعالیت های تقویتی واقعاً موضوعات درسی را در شرایط زندگی واقعی مطرح کرده و به شما امکان یادگیری مرتبط با موضوع درسی را می دهد و تجربه آموزشی کاملی را در اختیارتان می گذارد و پتانسیل شخصی و علمی شما را واقعیت بخشیده و دستیابی به نتایج آزمون GCSE بسیار عالی را برای شما میّسر می نمایند.

شما به عنوان یک دانش آموز 13 ساله با شرکت در دوره های GCSE بعد از پایان سال نهم تحصیلی، موضوعات درسی مختلفی در ترکیب با دروس اصلی، دروس مقدماتی و برنامه تقویتی ساختارمند را تجربه خواهید کرد.

شما هر هفته به مدت 15 ساعت زبان انگلیسی و 15 ساعت دیگر کلاس دروس اصلی از جمله ریاضیات، فناوری اطلاعات و ارتباطات، هنر، علوم، مطالعات کسب و کار، PSHE و PE خواهید داشت.

دروس اصلی عبارتند از انگلیسی، ریاضیات، علوم، تربیت بدنی، زبان خارجی نوین و فناوری اطلاعات. دروس مقدماتی پروژه های موضوع محور 4 هفته ای فشرده است که به شما برای درک موضوع مورد نظر کمک می کند.

کلاس هادر تمام طول روز ادامه داشته و دانش آموزان تحت نظارت و توجه مستقیم یک معلم خصوصی هستند، که بر پیشرفت اجتماعی و علمی نظارت دارند.

برنامه تقویتی
مسئولان خط سیر تقویتی ما سخنرانی هایی از طرف سخنرانان متخصص و سفر به موزه ها، دانشگاه ها و کسب و کارها را سازماندهی می کنند. آنها همچنین فعالیت های آنلاین متنوعی ارائه می دهند و شما را تشویق به پیوستن به باشگاه ها و جوامع بسیاری می کنند. فعالیت های تقویتی واقعاً درک عمیق تری از دروس به شما داده و در توسعه مهارت های تخصصی شما موثر است که به شما کمک خواهد کرد که در درخواست های دانشگاهی در آینده مورد توجه باشید.

انگلیسی در آماده سازی برای مسیرها (EPP)
اگر نیاز به بهبود زبان انگلیسی خود قبل از شروع دوره دارید، برنامهEPP هر روز صبح به مدت 3 ساعت تدریس فشرده انگلیسی همراه با یک برنامه علمی متنوع در هر بعد از ظهر ارائه می کند. همچنین شما دسترسی کامل به برنامه تقویتی و نیز تمام فعالیتهای ورزشی خواهید داشت.

GCSE یک ساله

پس از آنکه برنامه GCSE را با موفقیت به اتمام رسانید، می توانید به سطح A level وارد شوید، و فراتر از آن به تحصیل در دانشگاه بپردازید.

A level
ورود به دانشگاه های برتر انگلیس

دانش آموزان سطح A بلربیز به نتایج چشمگیری دست یافته و بیشتر آنها به دانشگاه های برتر انگلستان راه می یابند. در سال 2014، 54 درصد از دانش آموزان سطح A ما به یکی از دانشگاه های برتر انگلستان وارد شدند.

کلید موفقیت دانش آموزان ما در روش تخصصی ما نهفته است. هر یک از چهار کالج ما یک مرکز تخصصی است، که آموزش برتر در ترکیب با طیف متنوعی از فعالیت های تقویتی ارائه می دهد. این روش درک عمیق، مهارت های تخصصی و دانش موضوعی فراهم می کند که بهترین دانشگاه ها از دانشجویان دوره کارشناسی خود انتظار دارند، و شما را برای یک شغل موفق و ارزشمند یاری می کند.

میباشد A-Level دوره اصلی عمومی برای دانش آموزان در دوره انگلستان برای ادامه تحصیل به منظور ورود به مقاطع تحصیلات تکمیلی

طول این دوره دوساله می باشد

حداقل سن برای ورود به این دوره 16 سال تمام می باشد

در این دوره دانش آموز در سال اول معمولا 4 تا 5 درس را انتخاب می نماید و در سال دوم معمولا 3 تا 4 درس را انتخاب می کند.

سپس در پایان دو سال امتحان جهت ورود به دانشگاه های ممتاز انگلستان از دانش آموزان گرفته میشود.

معمولا برای ورود به رشته های خوب و دانشگاه های خوب 8 درس انتخاب می شود که هر درس نمره اش از 4 می باشد

دانش آموزانی که بخواهند در یکی از رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی ادامه تحصیل بدهند و دوره ای بگذرانند. بسته به دانشگاه مورد نظر شرکت در امتحان نیز لازم استUKCAT یا BMAT

و دانش آموزانی که بخواهند وارد یکی از دانشگاه های شوند حتما بایستی این دوره OXFORD CAMBRIDGE eو UCL را بگذرانند.

دانش آموزان ایرانی که مدرک سال دوم دبیرستان را دارا می باشند و از سطح علمی نسبتا مناسبی برخوردارند اگر 16 سال تمام داشته باشند می توانند وارد دوره A-Levels شوند.

دانش آموزانی که مدرک دیپلم یا پیش دانشگاهی ایران را دارند و خواهان ادامه تحصیل در یکی از رشته های پزشکی، دندانپزشکی،داروسازی می باشند بایستی یک دوره 2 ساله A-Levels را بخوانند و در صورت موفقیت در آزمون سراسری این دوره جذب دانشگاه های انگلستان در این دوره ها شوند.

دانش آموزانی که مدرک دیپلم و یا پیش دانشگاهی ایران را دارند و اجر قصد تحصیل در هر رشته ای را داشته باشند چنانچه سن این افراد زیر 17 سال باشد به مدرک زبان نیاز نیست و اگر بالای 17 سال باشد به آیلتس 5.5 نیاز میباشد

 

نتایج قابل توجه در امتحانات

دانش آموزان سطح A بلربیز به طور مداوم به نتایج چشمگیر و بالاتر از متوسط بریتانیا دست می یابند. در سال 2014 بیش از 54 درصد از دانش آموزان سطح A ما به یکی از دانشگاه های گروه برتر راه یافتند.

دانش آموزان بلربیز پس از پایان دوره Alevel و قبولی در امتحان پایانی از طرف دانشگاه آکسفورد و کمبریج و دانشکده های برتر پزشکی پذیرفته می شوند.که ما حمایت بیشتری برای کمک به آماده سازی دانش آموزان استثنایی خود برای ارائه درخواست به این موسسات برجسته دانشگاهی اختصاص می دهیم.

آماده سازی برای آکسفورد و کمبریج انگلستان
اگر توانایی علمی استثنایی دارید، احتمالاً بخواهید به دانشگاه آکسفورد یا کمبریج درخواست دهید. این مؤسسات رقابتی ترین ها در جهان هستند. برای اینکه بیشترین شانس موفقیت را داشته باشید، ما می توانیم آمادگی تخصصی ارائه دهیم که شامل موارد زیر می شود:

بحث های رسمی در رابطه با مسائل کنونی، اخبار و حوادث به منظور توسعه دانش و مهارت های ارتباطی شما
ارزیابی مستمر تکالیف، آزمون ها و امتحانات شما برای اطمینان از همراهی شما با استانداردهای مورد نیاز دانشگاه ها
آمادگی برای مصاحبه رو در رو در دانشگاه، به علاوه مشاوره با دانش آموزان سابق بلربیز که در حال حاضر در آکسفورد یا کمبریج تحصیل می کنند.
پشتیبانی بیشتر برای دانش آموزانی که نیاز به انجام یک آزمون استعداد برای یکی از رشته های آکسفورد و کمبریج دارند، در دسترس است، برای نمونه: آزمون استعداد تاریخ (HAT) و آزمون LANT برای حقوق. همچنین به دانش آموزان در آزمون های ریاضی STEP مورد نیاز در کمبریج و برخی از دانشگاه های دیگر کمک می شود.

 

دوره مقدماتی تحصیلی انگلستان

دوره مقدماتی فوندیشن یک برنامه یک ساله بسیار علمی است که مسیر پیشرفت به بیش از 70 دانشگاه انگلستان را فراهم می کند. برنامه دوره مقدماتی بر اساس برنامه درسی سطح A و تدریس معلمان سطح A، رویکردی نوین در یادگیری ارائه می دهد که مهارت های فراتر از کلاس درس و آماده سازی ضروری برای دانشگاه و موفقیت شغلی را فراهم می کند.

پیشرفت به تحصیل در دانشگاه های انگلستان

پس از آنکه برنامه را با موفقیت و با توجه به استاندارد مورد نیاز به اتمام رساندید، می توانید به یکی از دوره ها در یکی از بیش از 70 دانشگاه مقصد راه یابید. از مزایای اصلی دوره مقدماتی فوندیشن کمک به یافتن دوره دانشگاهی مناسب برای شما است.

برنامه فشرده یک ساله تحصیلی در انگلیس

دانش آموزان پس از اتمام دوره FOUNDATION وارد دوره لیسانس می شوند. اگر شما تمایل به تحصیل در دوره foundation را دارید باید در ایران مدرک دیپلم خود را با میانگین نمرات خوب اخذ نموده باشد ولی نیازی نیست دوره پیش دانشگاهی را گذرانده باشید.اگر سن شما کمتر از 17 سال میباشد و مدرک دیپلم خود را اخذ کرده اید ما میتوانیم برای شما پذیرش قطعی برای تحصیل در دوره foundation را بدون نیاز به مدرک ILTES زبان انگلیسی فراهم کنیم و این امکان را برای شما فراهم کنیم که زبان انگلیسی خود را در کشور انگلستان تقویت کنید. اگر سن شما بیشتر از 17 سال است به مدرک زبان انگلیسی آیلتس 5.5 نیاز است.

دوره فوندیشن یک برنامه کارآمد و فشرده یکساله است. این برنامه در مقایسه با A level شما را قادر به اخذ مدرک خود به مدت یک سال زودتر می سازد.

برنامه تقویتی تحصیلی در انگلیس

برنامه تقویتی در دوره فوندیشن انتخاب گسترده ای از فعالیت های جالب، گفتگوها و تجارب ارائه می دهد که به منظور افزایش مطالعات، توسعه دانش موضوعی و ترویج مهارت های ارتباطی و زندگی شما طراحی شده است. تمام آنها ویژگی هایی هستند که دانشگاه های برتر در متقاضیان خود می جویند.

شما با شرکت در فعالیت های تقویتی به طور کامل در موضوع مورد مطالعه غوطه ور شده و به بینش و دیدگاه های جدید دست می یابید. به عنوان مثال، بازدید از پارک علم کمبریج چشم اندازی کاملاً جدید از نظریه ای به شما می دهد که در کلاس درس یاد می گیرید، و یا حضور درکارگاه هنرهای خلاقانه دانشگاه به شما فرصت یادگیری روش ها و مهارت های جدیدی می دهد.

توسعه مهارت های مطالعاتی بسیار مهم

این ویزا امتیاز بندی شده است و امتیاز 40 مورد نیاز است.

_داشتن مدرک زبان آیلتس 10 امتیاز

_گرفتن Case از دانشگاه 20 امتیاز

_نامه بانکی مبنی بر گواهی تمکن مالی 10 امتیاز

 

نوع دوم دانشگاههای این کشور که بهترین نوع پذیرش ویزای تحصیلی انگلستان و پذیرش بدون نیاز به مدرک زبان به آن تعلق دارد که شامل دانشگاههای رتبه های ده تا صد انگلستان در این کشور (انگلستان)شامل میشود که به مراتب هزینه هایی بهتر و امکاناتی جهانی را در بر دارد و مورد توصیه برای اخذ پذیرش میباشد.

نوع سوم که به نوعی به مراکز آموزش فانتزی و لوکس این کشور اطلاق میشود از لحاظ کیفی پایین بوده هزینه ی بسیار بالای تحصیلی را در برداشته که آن هم مورد توصیه نمیباشد.

نظام آموزشی انگلستان که از معتبرترین نظامهای آموزشی است با پیشینه ای قدیمی و با بهره مندی از محیطهای کاملا استثنایی و امکانات فوق العاده با وجود بهترین کالجها و نهادهای آموزشی و دانشگاههای برتر دنیا نظیر آکسفورد و کمبریج و …. و تدریس به زبان اینترنشنال یکی از اولویتهای افراد در انتخاب کشور متبوع برای تحصیل به شمار میرود و هر ساله تعداد زیادی از کشورهای مختلف خود را به این کشور رسانده و در این کشور به تحصیل میپردازند که این در تمام مقاطع تحصیلی انگلستان امکانپذیر میباشد.

میانگین هزینه تحصیل در انگلستان در مقاطع دانشگاههای معتبر و مورد توصیه ی این کشور بین 10 تا 12 هزار پوند معادل 50 تا 60 میلیون تومان به صورت سالیانه میباشد و در مقطع لیسانس نیازمند مدرک زبان (آیلتس 6) و در مقطع فوق لیسانس (آیلتس 6٫5) و در دکترا آیلتس 7 مورد نیاز میباشد که در جدید ترین خدمات موسسه این امکان وجود دارد تا در رشته های مالی و رشته های مدیریتی هم هزینه ی پایینتر در برترین دانشگاه های انگلستان نظیر آلستر و واکینگهام و….. حتی بدون نیاز به مدرک زبان آیلتس در تمام مقاطع دانشگاهی پذیرش گرفت و پس از آن ویزای تحصیلی را از آن خود کرد.

نکته ی مهم در مورد اخذ ویزای همراه در نظام آموزشی انگلستان اینکه حق بردن همراه در مقطع لیسانس وجود ندارد و برای مقاطع بالاتر نظیر فوق لیسانس و دکترا موجود است و می‌شود که از ویزای همراه برخوردار بود.و با توجه به سابقه ی درخشان موسسه و اینکه شرایطی فراهم گردیده تا بر خلاف سابق که خانواده ها و افراد بالای 35 سال سن با شرایط سختی برای اخذ ویزای انگلستان مواجه بوده اند اینک میشود که با شرایطی مساعد تر حتی افراد 40 ساله نیز این امید را داشته باشند تا ویزای تحصیلی انگلستان را اخذ کنند.

در رابطه با ویزای تحصیلی انگلستان و پذیرش بدون نیاز به مدرک زبان می توان بیان نمود که هزینه ی زندگی و تحصیل دانشجویان ایرانی در کشور انگلستان به صورت متعادل بین 80 تا 90 میلیون تومان سالیانه میباشد که این هزینه به خاطر حق کار هفتگی به میزان 20 ساعت میتواند تا نیمی از هزینه ها را پوشش دهد.

 

در حال حاضر هیچگونه فعالیتی در خصوص کشور انگلستان نداریم، و تمامی فعالیتهای این موسسه مربوط به مهاجرت کشور کاناداست.

 

 همراهان گرامی، برای بهره مندی از مشاوره و ارزیابی تخصصی مشاوران ما، اقدام به تکمیل  فرمهای ارزیابی رایگان نمایید و یا می‌توانید سوالات خود را در قسمت مشاوره رایگان مطرح فرمایید. یا اگر قصد جدی برای مهاجرت یا دریافت ویزا دارید می‌توانید به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه نمایید تا از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت بهره مند شوید. همچنین می‌توانید با مراجعه به صفحه درباره ما و مطالعه آن، اطلاعات تماس دفاتر ما را دریافت نموده و از اعتبار و تجربه موسسه اطمینان حاصل نمایید.

 

مطالب پیشنهادی:

استارتاپ ویزای کانادا

ویزای تحصیلی کانادا

مهاجرت از طریق خود اشتغالی کانادا

ویزای کار پرستاری کانادا یا مهاجرت پرستاران به کانادا

مهاجرت از طریق PEQ کانادا

ویزای کانادا بدون شینگن

ویزای دانش آموزی کانادا

ویزا و اقامت سرمایه گذاری کانادا

مقایسه هزینه های زندگی در کانادا

مهاجرت از طریق اکسپرس اینتری کانادا

درباره ویزای کانادا همه چیز بدانید

درباره تحصیل در کانادا همه چیز بدانید

ویزای اقامت دائم کانادا

مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت

ویزای شینگن آلمان

ویزا و اقامت سرمایه گذاری انگلیس

 

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده،ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص مشاور و وکیل رسمی مجموعه جناب حلاج پور ممکن بوده و توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کانادپاس و کاریابی بین‌المللی مهیار مسوولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسوولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

اطلاعات تکمیلی

قیمت

طبق درخواست

مدت اقامت

به نسبت رشته تحصیلی

مدت اعتبار

به نسبت رشته تحصیلی

مدت اخذ ویزا

14 روز کاری


سوالات متدوال


چطور میتوان با مشاوران شرکت مهاجرتی شما جلسه مشاوره مهاجرت داشت؟

شما میتوانید به آدرس های عنوان شده در وبسایت (ایران، کانادا) و برای دریافت مشاوره تخصصی مهاجرت، مراجعه حضوری داشته باشید؛ اما باید قبل از مراجعه اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید و یا جهت بهره مندی از مشاوره رایگان مهاجرت به بخش زیر مراجعه نموده و سوالات خود را مطرح نمایید.


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


Sina dadmehr :

با سلام بنده پذیرش یک کورس دوساله از دانشگاه گرینیچ لندن در مقطع مستر گرفتم. میخوام با همسرم برای‌ ویزا درخواست بدم: 1-چقدر باید پول تو حسابم‌باشه؟و فقط باید تو حسابه خودم‌باشه یا همسرم؟ 2-اینکه برای تمکن میگن 28 روز یعنی بدون احتساب تعطیلات؟یا چجوری حساب میشه مثلا 26 سپتامبر پولو‌برثزاریم تا کی باید بهش دست نزنیم؟

مشاور مهاجرت و ویزا

تمکن مالی ای که ارائه میدهید باید با stady plan شما، میزان شهریه و شهری که سکونت دارید همخوانی داشته باشد.

برای بهره مندی از مشاوره وکیل مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

امیر :

سلام، امیر هستم ، ۴۰ ساله ، فارغ التحصیل کارشناسی مکانیک شریف سال ۱۳۸۰،به دلیل سابقه کاریم و معدل از یکی از دانشگاه های اسکاتلند،گلاسکو پذیرش گرفتم در مقطع ارشد، تمام وقت یکساله. هزینه یکسال تحصیل ۲۱/۰۰۰ پوند هست. سوال بنده از حضرتعالی در مورد نامه تمکن مالی برای اخذ ویزا است: چه مبلغی حدودا را به مدت ۲۸ روز باید در حساب ریالی داشته باشم؟ مبلغ ریال معادل آن بر اساس قیمت روز پوند بازار است ویا دولتی؟ آیا تمکن مالی رو از طریق ملک ، اتومبیل شخصی هم میتوان اثبات کردو چطور؟ سپاس

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

تمکن مالی باید به صورت نقدی در حساب شخص خود شما حداقل به مدت 3 ماه ارائه گردد. و معادل حداقل 2 سال تحصیل و زندگی شما در اسکاتلند خواهد بود. یعنی معادل حدودا 70 هزار پوند. تمکن مالی یه سند ماشین و ملک ارتباطی ندارد.

با آرزوی موافقت شما.

هادی : با سلام من هادي ٣١ ساله متاهل داراي مدرك كارشناسي الكترونيك و كارمند رسمي وزارت نيرو با ٥سال سابقه كار مرتبط با رشته تحصيلي و همسرم ٢٨ ساله داراي مدرك كارشناسي كامپيوتر گرايش نرم افزار،در حال حاضر تقاضاي مهاجرت به كشور آلمان از طريق ويزاي كار براي خودم يا ويزاي تحصيلي براي همسرم رو دارم،ممنون ميشم راهنماييم كنيد

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای دریافت ویزای کار آلمان باید داری مدرک زبان بوده و یک مقدار برای دریافت ویزا صبور باشید چون زمان بر خواهد بود.

الهه یزدی : با سلام من میخواهم برای ادامه تحصیل بروم تا از آن طریق اقامت بگیرم میشه لطفا من رو راهنمایی کیند؟

با سلام و احترام 

اخذ اقامت پس از تحصیل امکان پذیر است اما در ابتدا باید شرایط اخذ ویزای انگلستان را داشته باشید.

شما میتوانید با شماره های موسسه در ارتباط بوده و یا جهت مشاوره خصوصی ویزا اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

فاطمه : براي ويزا تحصيلي انگليس ايلتس هم لازمه

با سلام و احترام 

برای ویزای تحصیلی انگلیس به آیلتس حداقل 4.5 نیازمند هستین

فرمهای ارزیابی رایگان
مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت به کانادا

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- شرکت مهاجرتی کاناداپاس

- کاریابی بین المللی مهیار

- شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری i3capital

با مدیریت، مهیار حلاج پور عضو رسمی قانونگذاری مشاورین مهاجرت کانادا

دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران

دارای مجوز رسمی ICCRC R520250 (اداره مهاجرت کانادا)

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

25 Sheppard Avenue West
suite 300
M3n 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

0014168905972 (پاسخ‌گویی: دوشنبه تا شنبه 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

واتساپ کانادا:

16477627724+ (پاسخگویی به پیامهای متنی در واتساپ)

 

دفتر ایران: 

02122927033 - 02128421010 (پاسخ‌گویی: شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

تهران - بزرگراه مدرس شمال، خیابان دستگردی شرقی(ظفر)، جنب بیمارستان علی اصغر، پلاک 199 طبقه سوم، واحد 301 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخ‌گویی: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

 

* برای مطالعه 10 روش اصلی مهاجرت کانادا، به صفحه مهاجرت به کانادا مراجعه بفرمایید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.